Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Lafata žába na prameni

  experto24.5.2017 14:20reagovat

  Jenom mě čistě zajímá, kde se berou ty stále častější názory, že zrovna Lafata je ta žába na prameni? Že dělá dusno, staví mančaft, nechce se mu dělat, jakýkoliv novina by mu narušila kafíčka a cigárka, a že je schopen rozhodnout o odstřelení nebo podržení trenéra.

  Lafata nastřílel gólů kvanta, zaslouží uznání, i když já osobně bych to viděl nejlépe už ted v sobotu na dres a bonboniéru. Takže jsem jeho obdivovatelem za jeho dosavadní přínos, v budoucnu (velmi brzkém to jest od léta) bych už na něj ale raději jen vzpomínal. Tudíž nejde o tohle, ale o to kde se ten názor bere?

  Mě nepřijde jako nějaký líný problémový rozvraceč, který se z něj ted na jaře začal dělat.

  • trinact24.5.2017 14:28reagovat

   Taky myslím, že to je přehnaný. To situování jeho, LV6, MiKa do role všetrenéra mi prostě přijde lehce vyumělkovaný. Klima ve Spartě je špatný celkově, vytvořený kousek po kousku, nikoliv tim, že si kluci v Rostově řekli: ”tak příprava byla super, ale Holoubku pá”. Nicméně existuje jedno staročeský přísloví: ”na každém šprochu pravdy trochu”. Úsměv

   • ouissi24.5.2017 15:07reagovat

    I já mám pocit, že pokud na jaře někdo ze základu na hřišti bojová za Spartu, byl to na prvním místě právě Lafata. Pak možná Karavav, Šural, Bičík.

    Jinou věcí je samozřejmě, kdo byl pro Spartu jak významným přínosem.

    Ale vzhledem k tomu, v jakém psychickém marastu jsme se celé jaro topili, považuji za velký přínos pro klub (ve srovnání s ostatními) i to, že bylo vidět, že za něj opravdu bojoval (což by jinak mělo být pro všechny samozřejmostí!).

     

  • dominik2724.5.2017 14:54reagovat

   Řekl bych, že názory na to rozvracečství se berou na základě všelijakých drbů a různě vypuštěných informací. Kolem A-týmu se prostě vytvořil takový mrak pocitů o tom, v čem všem mají prsty starší hráči.

    

   Ponechám teď stranou, co jsem sám slyšel z různých zdrojů a co si o situaci ve Spartě myslím. Zaráží mě, že očividně není žádná snaha ten mrak nějak rozehnat, i kdyby to mělo být prostřednictví totálně vylhaných rozhovorů. Naopak z těch rozhovorů, co doteď byly, to vypadá, že starší hráči skutečně žijí v nějakém svém vakuu, do kterého si nenechají moc zasahovat. A to není dobré.

    

   Zkrátka ta atmosféra kolem klubu (nejen samotného Lafaty) mi nepřijde úplně dobrá. Ani nevidím snahu s tím něco udělat. On se možná někdo bude chlácholit tím, že třeba tady na fóru je specifická část fanoušků (= remcalů), nicméně já bych řekl, že to vnímání i u většiny těch ostatních je v lecčems dost podobné. Řekl bych, že fanoušci v globálu nemají ze současné Sparty dobrý pocit. A podle mě by se to klubu mohlo vymstít. Přece jenom, až budou na tribunách třeba jen dva tisíce lidí, tak už se bude dost blbě hlásit, že jich přišlo osm tisíc... A pak si položme otázku, jací hráči, trenéři a především sponzoři budou mít zájem podílet se na fotbale pro tak úzký počet fanoušků.

   • Elky24.5.2017 16:17reagovat

    Taky si říkám, že by se měla projevit snaha s tim něco udělat. Zajímalo by mě, jestli vůbec někdo pokáral Váchu za ten rozhovor, kde říkal, jak maj mladý poslouchat a že je v kabině nějaká hierarchie. To vyznělo fakt blbě. Ale asi to všem ve vedení a těm, co maj na starost komunikaci, přijde normální něco takovýho vypustit. Ta komunikace poslední dobou strašně vázne, ať už jsou to informace o zraněních nebo právě snaha o zlepšení image a vyvrácení drbů (ať už měly pravdivej základ či nikoliv).

 • Ajax

  captain_obvious24.5.2017 13:47reagovat

  Klub, který má tvář, koncepci atd.

   

  https://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/7hzt9.mp4?token=1496835201_e068d
  07b3e5610e796a111aee2252f825c1d39f0

 • Finanční Fair Play

  honzaspartan24.5.2017 13:42reagovat

  Mádl ve svěm članku opět zmiňuje v souvislosti se Spartou finanční Fair Play a že snad kvůli ní nemužeme za 100 mega koupit hráče jako je Nestorovski. Prodali jsme Dočkala za 230 mega, předtím další hrače za stovky milionů, tak proč bychom si nemohli koupit Nestorovskiho?

  Je zajimavé, že žádný novinář nepíše o finanční Fair Play v souvistosti se Slávií, která od nástupu Číňanů utrácí opravdu veliké částky za nakup hráčů a dává jim i přemrštěné platy, ale na rozdíl od Sparty nevydělavá peníze ani prodejem hráčů, ani nemá peníze z evropských pohárů. Ta by s tím měla mít problémy, a ne Sparta.

  Už mě to štve. Může se k tomu vyjádřit někdo, kdo tomu rozumí? Děkuji

  • jakub231124.5.2017 13:47reagovat

   Taky tomu nerozumim a zajimalo by mne jak to je

   • honzaspartan24.5.2017 13:54reagovat

    Je to tak nějak o tom, že majitel nemůže do klubu pumpovat peníze a že klub může utratit zhruba tolik, kolik si vydělá. Reklama, prodej hráčů, televizní práva, příjem ze vstupného, peníze z evropských pohárů.

    Že by to mělo být v nejakém rozumném poměru, což Sparta samozřejmě splňuje. Ale Slávie to v současné době nemůže splňovat ani nahodou.

  • ACSpartaPraha4ever24.5.2017 13:55reagovat

   Financial fair play: all you need to know

   http://www.uefa.com/community/news/newsid=2064391.html

    

   Doufam, ze poslouzi, sice je datum vydani starsi, ale stale by to melo byt aktualni. :o)

   • honzaspartan24.5.2017 13:58reagovat

    Dík, ale to se mi právě nechtělo to někde hledat a studovat Smích

    • ACSpartaPraha4ever24.5.2017 14:12reagovat

     Aha. Úsměv Ale doporucuji, je to primo od zdroje, tudiz zadne mystifikace, misinterpretace od medmrdek a tak podobne, muzes si o tom udelat predstavu sam. Úsměv

  • Funin24.5.2017 14:00reagovat

   no stručně řečeno klub může mít za poslední tři sezóny ztrátu max 5M €, pokud zainvestuje vlastník klubu, může ta ztráta být až 30M €, vlastník tedy může investovat max 25M €. Do výdajů se počítají mzdy a bonusy zaměstnancům (samo včetně hráčů) výdaje na přestupy, dividendy a asi i splátky dluhů, příjmy jsou vstupné, sponzoři, televize, prodej suvenýrů, prodeje hráčů a prizemoney. Do výdajl se nepočítají výdaje na infrastrukturu - stadion, treninkove centrum - a mládež. UEFA kontroluje, jestli není majitel nějak ve spojení se sponzory, jinak to může započítat jako přímou investici od majitele - viz začátek příspěvku. Jak to tedy dělají Sešívaní je otázka.

 • Obava

  DJDriver24.5.2017 13:17reagovat

  Mam trochu obavu z toho ze tem našim vocasům se nebude chtít makat. Maj radi svuj klidek,kafičko,cigarko,kundičky...atd. A bude z toho utrpeni. Doufam, že v jestli tak situace nastane tak vedení (komplet celé) trenera podrží i kdyby se Lafata s Vašonem na hlavu stavěli

  • dominik2724.5.2017 13:23reagovat

   Já si třeba myslím, že vedení by mělo trenéra podržet, i kdyby se tým po podzimu nacházel v dolní polovině tabulky. Jestli jednou má přijít revoluce, tak musí začít s koučem, kterému se bude věřit.

    

   Koneckonců věřím, že něco podobného zkouší Bohemka s Martinem Haškem, který se teď sice trochu s problémy zachránil, ale čekám, si přivede své hráče (včetně pár kluků z Vlašimi) a dostane čas na to, aby Bohemku vytáhl výš.

   • DJDriver24.5.2017 13:29reagovat

    V to doufam. Me sprominutim uplne sere ten pristup tady v cechach jak k treninkum tak treba v tom odsuzovani ve stylu...”Ježiš co to přivedli za nějakyho Itala”. A doufam že jestli se ve spartě nachazi nekdo s takovymhle smyšlenim tak bude ihned odejit

   • johnny124.5.2017 14:29reagovat

    Jednoznačně, souhlas.

 • Ital podle Sportu

  standis24.5.2017 12:49reagovat

  - jeho asistenti viděli Spartu několikrát na jaře

  - měli nabídku z Bari, ale vzali Spartu

  - kádr je podle nich dobrý, prioritou je pro ně sehnat útočníka a rychlé křídlo

  - hraje se 4 obránci, žádné 352

  - real. tým dostane po posledním zápase kompletně výpověd a záleží na trenerovi, koho si vezme zpátky

  - můžou být z Itálie 2 asistenti, trener brankářů, kondiční tr., vedoucí mužstva, fyzio, pozorovatel

  - bude se víc trenovat a v týdnu jednou dvoufázově, už za Rady se víc trenovalo

   

  Trochu mě děsí, že nechce vyměnit stopery, ale to nemusí úplně pravda, je to jen článek novináře, žádná citace.

  • wasek2611@centrum.cz24.5.2017 12:53reagovat

   no křídlo Vuka a útočníka uvidím.

    

   Stopery..třeby vytáhne někoho z juniorky nebo z hostovačky :D

   • Funin24.5.2017 12:59reagovat

    jako jestli naše veškeré posílení na křídle bude Vuka, tak to vidím dost bledě tu další sezónu

  • dominik2724.5.2017 12:53reagovat

   Třeba si věří, že ze současných stoperů vyždímá lepší výkony. Přece jenom papírově ta obrana špatná není. Holek, Mazuch nebo Kadlec prošli reprezentací, hráli v cizině. Jejich neuspokojivé výkony jsou do jisté míry záhadou.

   • Funin24.5.2017 12:58reagovat

    u Mazucha asi kondice, sice vypadá nabušeně, ale nemá vytrvalost? U MiKy to vypadá na totální ztrátu chuti a motivace. Holek je záhada, ten na tom hřišti vypadá, že fotbal neumí a nikdy neuměl

    • Clif24.5.2017 13:08reagovat

     Však on MIKA chuť zase rychle najde, když příjde trenér, kterej bude mít (doufám) pravomoc ho vykopnout. Horší je neschopnost nahrát na 5 metrů nebo zpracovat míč, to s chutí moc nesouvisí.

     • Funin24.5.2017 13:12reagovat

      to si myslím MiKa zvládá, jestli se ho povede trenérovi nakopnout, tak to bude fajn

  • Tashunka Witko24.5.2017 12:56reagovat

   Děsivá představa, že by náš ”dobrý” kádr zůstal nezměněn. Ale jestli ho porovnávají s druholigovým průměrem z Bari, tak se jim možná i Holek jeví jako skorofotbalista.

   Asistenti zjevně dobré oko nemají.

  • Clif24.5.2017 13:10reagovat

   Ještě chtějí sehnat playmakera.

  • dominik2724.5.2017 13:11reagovat

   Jinak třeba trenéra brankářů bych já osobně ponechal. Řekl bych, že ten ve své funkci nemá až takovou provázanost s hlavním trenérem, spíš se stará o to svoje. Tam by se Sparta asi neměla vzdávat Daniela Zítky. Docela bych se i divil, kdyby nějaký chystaný Ital byl lepší. A u Daniela Zítky bych věřil, že to není nějaký rozvraceč kabiny, takže jeho výpověď by mi fakt nedávala smysl. Navíc on byl v pozici toho, kdo měl navazovat na bezpochyby vynikající práci Pavla Srnička. Naopak výměnu asistentů jako takových považuji za samozřejmost, spíš nechápu, že ve Spartě to dosud tak samozřejmé nebylo.

    

   Nabízí se otázka, jestli se Sparta musí zbavovat kondičáků, fyzioterapeutů nebo vedoucího. Třeba u vedoucího bych skoro čekal, že bude lepší, když tuhle roli bude zastávat nějaký Čech. U těch ostatních se asi sáhne k obměně i z toho důvodu, že se jim možná přičítá vina na těch zraněních, byť podle mě to jejich vina spíš nebude...

   • ACSpartaPraha4ever24.5.2017 13:23reagovat

    Ano, ale porad spolu urcitym zpusobem spolupracuji. Proto by si mel hlavni trener urcit, s kym chce a nechce spolupracovat. Ja bych tu pana Zitku take nechal. Ale jak rikam, porad mi prijde lepsi, kdyz si tohle urci hlavni trener, nez aby se mu reklo: ”Hele, tady je Franta, Pepa, Jirka, s nimi budes muset pracovat.” Imho je tohle urcite dobry krok, vlozit to rozhodnuti do jeho rukou. Bude za to zodpovedny, tak at si vybere ten trenersky stab sam. Úsměv

    • dominik2724.5.2017 13:27reagovat

     Tak u některých větších klubů vidíš, že mají třeba i dva trenéry gólmanů. To kdyby udělala Sparta, tak se zase obec klubových legend vzbouří a v rozhovorech si postěžují, že je ve Spartě moc lidí. Já bych třeba neviděl problém v tom, kdyby byl širší realizák. Problém vidím v tom, když v tom realizáku jsou lidi, kteří očividně nemají od klubu důvěru, ale jsou tam z nějakých prapodivných důvodů, že tam tak nějak zbyli po minulých trenérech a podobně. To ovšem není Zítkův případ, on je bezpochyby špička svého oboru a důvodem jeho setrvání by byla především jeho odborná kvalita.

   • Dynamo24.5.2017 13:23reagovat

    Italská brankářská škola je zcela odlišná od všech ostatních v Evropě. Je to vidět na stylu chytání jejich golmanů.

   • CelticGirl24.5.2017 14:28reagovat

    Novy vedoucí muzstva by treba ohlídal kolik ma kdo zlutych karet Smích

  • experto24.5.2017 13:11reagovat

   Já bych to třeba viděl tak, že je naprosto nutné přivést po jednom hotovém kvalitním hráči DO ZÁKLADU na tři místa - stoper, defenzivní střední záložník a křídlo. Útočníka jako ultra problém nevidím, Kadlec se ještě vyždímat dá, Šural se chytnul, nadějí je Pulkrab, do počtu Juliš. Každý z nich je jiný typ. Lafata doufám, při úctě za jeho zásluhy, už pokračovat nebude.

   • Funin24.5.2017 13:15reagovat

    jestli bude hrát 4-2-3-1 tak se mi Venca jako jedinej hrot moc nezdá, spíš by mohl být pod hrotem nebo na straně, Šural je ok na naší ligu, na Evropu nevím, takže pořádnej útočník by se hodil, s tím stoperem, DZ a křídlem máš samo recht

   • honzaspartan24.5.2017 13:48reagovat

    Lafata jako žolík na ligu.

    • johnny124.5.2017 14:36reagovat

     Přesně, Lafiho bych tam posílal na posledních cca 20 minut. Myslím, že i tak by dal dost banánů.

 • Holosko

  FANDA730724.5.2017 11:44reagovat

  konci v Australii-vidim to na navrat do CZ-Libe?Vrba?

  • lidoop24.5.2017 11:54reagovat

   Liberec určitě ne, ten ho nezaplatí. Plzeň možná, ale spíš se podle mě bude chtít už usadit doma.

   • FANDA730724.5.2017 11:57reagovat

    vsak to, ze na SK ho asi nezaplati okrem Slovana a Ziliny nik a tie ho nepotrebuju.Inac este pomoze, ma kondicku, rychlost a vcelku je aj golovy.Mozno Jabka este ak budu prachy.

    • lidoop24.5.2017 12:19reagovat

     No gólů právě už moc nedává. Za dvě sezony v Austrálii dal v 50ti zápasech 17 gólů. A nedělám si iluze, že by australská liga byla lepší než naše.

     Jablonec tutově ne, tam bez Pelty peníze nebudou.

     • FANDA730724.5.2017 14:59reagovat

      vela zalezi aj na style akym hra muzstvo, Holosko je dobry na brejky, do trvaleho tlaku asi nie, skor na zapasy vonku, netvrdim, ze je extra, ale na CZ ligu urcite este platny

 • mladí Zambijci na MS 20

  AlaMierda24.5.2017 11:33reagovat

  hodně šikovní hráči, stejně jako mladíci z Venezueli a Jižní Korei

  • pepinho224.5.2017 12:01reagovat

   Některé hráče ze Zambie má i Salzburg, tam je skauting na trochu jiné úrovni

 • Madl

  waaw24.5.2017 10:47reagovat

  At je Madl jakej je, dnesni jeho clanek k Stramaccionimu je celkem vystiznej. A pokud je pravda, ze ma volnou ruku procistit kadr a dost penez na jeho okysliceni, tak se docela tesim

  • petr13724.5.2017 10:56reagovat

   já nechápu, co proti Mádlovi kdo má. Je to jeden z nejlepších, ne li vůbec nejlepší fotbalovej novinář u nás.

   • kilovolt24.5.2017 11:03reagovat

    a to je ten problém....že Mádl je nejlepší.....

  • Tyrrael24.5.2017 10:57reagovat

   Musím s tebou souhlasit, až mě napadlo, že ho sem vezmou na černou práci - nemá žádné vazby a tak, aby to tady pročistil a pak sem přijde někdo jiný, např. návrat Holoubka. Holoubka berte jen jako příklad. Úsměv

  • waaw24.5.2017 11:01reagovat

   Jen si dovolim jednu nepodlozenou spekulaci, kterou jeste novinari nepouzili (coz se divim). Nestaly za rozhodovanim zda jit nemeckou nebo italskou cestou obchodni zajmy? Kdyz se podivam, kdo je partnerem EPH v Slovenskych elektrarnach....

   • petr13724.5.2017 11:11reagovat

    Kretinsky ma obri byznys i v Nemecku, vlastni tam doly i elektrarny

  • Elky24.5.2017 11:42reagovat

   Procistit dobry, ale aby to byla spravna cistka. Bude mit koule posadit kapitana nebo ho dokonce pustit o dum dal? Zbavi se kopyta Vachy nebo perspektivniho Cermaka, kterej nam jeste ukaze, ze na to ma?

   • lidoop24.5.2017 11:47reagovat

    Kdo jinej by na to měl mít koule, než trenér, kterej jméno Lafata slyší nejspíš poprvé? Navíc se dá čekat, že před sezonou se bude volit novej kapitán. O Váchovi nemluvě, proč by se měl bát zbavit se Váchy, tj. z evropskýho pohledu nespolehlivýho defenzivního záložníka se špatnou rozehrávkou...

    • munzig24.5.2017 11:54reagovat

     Pánové já vám nechci kazit radost, ale zrovna takový Vácha je velký bojovník žádná leklá ryba. Je na něm vždy vidět zápal pro věc a tohle mu minimálně při začátku hodně pomůže, když si bude trenér dělat názory na hráče.

     Bohužel takový Mario nebo naopak naštěstí MiKa to budou mít naopak docela těžký.

     • Elky24.5.2017 12:01reagovat

      No prave, bojovnik dobry, ale jako fotbalista... bojovat proste nestaci, tak si toho pan trener snad vsimne

      • hombre24.5.2017 12:21reagovat

       Bojovat musí každý, kdo nechce bojovat, musí pryč. Ale být ve Spartě znamená, že se musí přidat i kvalita - rozehrávka, presování, střelba, hlava, poziční hra, rychlost... A zrovna u Váchy přemýšlím, co vlastně má navíc, mimo obrovskýho ega.

      • honzaspartan24.5.2017 12:39reagovat

       Mareček není o nic lepší a ani nebojuje. Leklá alibistická ryba.

      • Tashunka Witko24.5.2017 12:45reagovat

       Uvidí v něm nového Gattusa.

     • rimidalv24.5.2017 12:13reagovat

      Kromě bojovnosti má také slušnou kopací techniku !

      To musím poznamenat, přestože bych byl také rád, kdyby v ACS skončil.

      • Clif24.5.2017 12:22reagovat

       Má, ale nevěří si a zlomilo se to tou hrubkou na Islandu za repre. Do té doby rozděloval poměrně přesné míče na křídla a nebál se hrát. Od té doby je to alibista.

      • hombre24.5.2017 12:22reagovat

       To měl tak před 2-3 lety, momentálně netrefí ani barák, když se neukopne.

     • lidoop24.5.2017 12:32reagovat

      Bojovník sice je, ale bojovností nenahradí špatnou rozehrávku a ty svý permanentní námazy soupeřům do gólovky.

     • johnny124.5.2017 14:39reagovat

      Bojovník možná, ale ty přihrávky...

 • B tým

  victorlima24.5.2017 10:45reagovat

  Často zde slyším nářek nad zrušením B týmu. Myslel jsem, že soutěž tzv. juniorek je slušnou náhradou. Bylo to uděláno podle např. anglického vzoru. Tam také hrají rezervy (juniorky) svoji vlastní soutěž. Je to mnohem spravedlivější, než když B týmy hrají normální soutěže. Ty (B-týmy) totiž hrubě porušují regulérnost nižších soutěží. Ledaže, by B-týmy měly vždy na půl sezony uzavřené soupisky a to by pak asi postrádalo smysl. Nebo si představujete ještě B tým existující vedle juniorského? Tady bych se obával zase velkého množství hráčů pod smlouvou. To není moc ekonomické.

  • petr13724.5.2017 10:51reagovat

   soutěž juniorek je kvalitativně na úrovni divize a dělá radost pouze sázkařským mafiím.

   • kopejtko24.5.2017 10:54reagovat

    letošní ročník se trochu zvedl ale jinak souhlas Úsměv jinak ona je třetí liga regulérní ? Stačí se podívat co se tam děje od zrušení béček.

    • petr13724.5.2017 10:57reagovat

     ad 3.liga, nic takového netvrdím. Nižší soutěže jsou obecně žumpa

  • Sendi24.5.2017 11:02reagovat

   co jsem slyšel ohlasy na hráče z juniorek, kteří chodí hostovat třeba třetí ligu, tak ta soutěž má úroveň v lepším případě Divize, což je v našem případě hodně málo...

   • wasek2611@centrum.cz24.5.2017 12:13reagovat

    Ono se to blbě porovnává ne...

     

    Nicméně regulérnost nergulérnost. Hlavní je, aby se tu rodili kvalitní hráči a tomu béčko přispěje.

     

    Obecně by se mi líbilo, kdyby 1. liga měla jen 10 týmů a 2. taky...béčka by pak mohla hrát s 10. - 20. nejlepšími kluby v ČR (spodek 1. a špička druhé). To by byla velká paráda pro naše béčko. Skoro prvoligové zápasy :)

   • victorlima24.5.2017 12:27reagovat

    Já chápu, že v našem případě je to málo. Jediným smysluplným řešením je pak poslat přebytečné, nadějné, mladé hráče na hostování a nejlépe tak aby jejich mzdu plně hradil nový klub. To se myslím částečně děje. Ještě mě napadá, že řešením je mít nějaký spřátelený klub v nižší soutěži jako ,,farmu,,. To vlastně, ale také máme Vlašim. Nejsem si jist, jestli by znovuzavedení B týmu nebylo krokem zpět.

    • Tashunka Witko24.5.2017 12:50reagovat

     Buď si jistý, že nebylo.

     Zrušení béčka Spartu strašně poškodilo a je jednou z hlavních příčin současné krize.

     Dokud nebude Béčko ve 2. lize, nebude Sparta špičkový domácí tým a celý Strahov bude stále ztrácet smysl, protože nedokáže produkovat hráče pro Áčko.

     • honzaspartan24.5.2017 13:57reagovat

      Přesně tak. Spřátelený klub je naprd. Chce to mít svoje strahovské béčko, mít hráče ve svém tréninkovém procesu a ne někde ve Vlašimi.

  • Zoidy24.5.2017 12:38reagovat

   Oni na to ale někteří trenéři nadávají i v Anglii, že ty juniorky tam jsou úplně k ničemu, protože o nic nejde...

   • victorlima24.5.2017 13:03reagovat

    No to je na diskuzi. Já jako trenér rezervy bych se bál nasadit k utkaní v kterém by o něco šlo, třeba hráče po těžkém zranění. Na tyto účely a pro udržení jakési základní zápasové praxe je soutěž reservních týmů (juniorek) ideální. Na ostatní věci tj. získávání zkušeností z ligových a jiných těžkých zápasů je potom lepší hostování.

 • Podzim

  snytek24.5.2017 9:34reagovat

  Tak já ten podzim vidím asi takhle.

  Koupíme tři útočníky z Itálie, každého aspoň za 2 mil éček a až k nám přijedou, zjistíme, že neumějí útočit. Chvilku je pustíme do juniorky a pak už radši ani tam. Až se nám postupně zraní 5 brankářů, jeden z těch Italů se omylem přimotá do brány a ukáže se, že jeho nákup byl vlastně prozíravý tah, protože mu to docela jde. Zbylí dva se chytí na pozemním hokeji, kam z nudy zajdou, až je s tou juniorkou nenecháme ani trénovat.

  V průběhu podzimu si budeme držet slušný odstup na sestupové pozice, přestože budeme v každém zápase hrát jiným systémem. Jedinou stálicí bude Lafata na konstruktivním středním záložníkovi. Jednak proto, že tam nikoho nepustí a jednak proto, že nikdo jiný zdravý už nezbude. Po vydřených remízách s Jihlavou a Slováckem prohrajeme s Plísní dvěma góly Čermáka a se Seshitci golem Jugase a to už bude moc i DK, tak odvoláme Andreu i s jeho sedmi asistenty (v průběhu podzimu se ukáže, že pět je málo), z čehož bude největší odstupné v historii fotbalových lig ve střední a východní Evropě. Ti Taloši si na měsíc pronajmou všechny bary v okruhu 1 km od Václaváku, protože takovýhle business ještě nezažili a už zřejmě nezažijou. V našem uvažování, kdo tu sezonu alespoň nějak dohraje, budeme postupně zvažovat známe sympaťáky s kultivovaným chováním- Ščasný, Rada, Pulpit a DUML, ale všechno přebije trojice Csaplár, Karoch, Zelenka. Sice nic nikde nedokázali, ale udělali na DK dobrý dojem při televizním přenosu zápasu Jihlava - Dukla (zápasy Sparty už televize vysílat nebudou, protože se na to doopravdy nebude dát dívat).

  DK zdraží elektřinu ze všech tepelných elektráren, protože už i na něj to bude docela dost a budeme se všichni těšit na jaro.

  • DanSparta24.5.2017 9:42reagovat

   Takový plejtvání elektřiny tenhle výplod...

  • lidoop24.5.2017 9:43reagovat

   Zlámej si ruce, prosím. Po dvou větách jsem přestal číst a byl bych rád, kdybych se tu další tvoje výplody už neobjevily.

  • Vee24.5.2017 9:44reagovat

   Jestli to mělo být vtipné, tak se to nepovedlo. Tvůj mindrák se musí mít dobře a bude to pořádnej macek.

   • snytek24.5.2017 9:54reagovat

    I na fóru Slávie, když jim bylo skutečně nejhůř, se někteří uměli podívat na věc z nadhledu a bez vyceněných zubů. Zdá se, že tady to nejde

    • ACSpartaPraha4ever24.5.2017 10:06reagovat

     Divam se na to s nadhledem a bez vycenenych zubu, a souhlasim s temi tremi reakcemi vyse...

    • captain_obvious24.5.2017 10:08reagovat

     Asi tam autoři příspěvků mají lepší humor než ty.

    • Vee24.5.2017 10:16reagovat

     Věř mi, že jsem snažil..

  • asgard3324.5.2017 10:13reagovat

   Možná mám trochu delší vedení,ale nějak jsem nepochopil smysl ani pointu tohoto slohového cvičení.

   • snytek24.5.2017 10:17reagovat

    Tak sorry,kluci

    • Ferry24.5.2017 10:25reagovat

     Já naopak ten hořkokyselej příspěvek pochopil a myslím,že i hořkokyselej příspěvek může bejt vtipnej.A po nedávných zkušenostech mi nepřijde,že musí bejt zase tak od daleko od reality,jak by se mohlo zdát.

     • snytek24.5.2017 10:44reagovat

      Díky Ferry

  • johnny124.5.2017 12:24reagovat

   Pouhé plivnutí sarkastické sliny, bez nápadu, bez humoru, plácání pátého přes deváté. Já s takovým postojem nemůžu souhlasit a hlavně nechci souhlasit. Je totiž k ničemu, ničemu to nepomáhá, nic to neřeší, je to jakási předposranost, říkat o něčem, nebo o někom dopředu, jak to bude špatné. Raději se budu do budoucnosti dívat s nadějí, než zhrzeně čekat na to co mi život přihraje. Třeba se ne všechno nepodaří, ale aspoň si řeknu, že jsem něco zkusil... Respektuji odlišný názor, ale nerespektuji poraženectví. Naopak, vítám jakoukoliv změnu, která klub kterému fandím, někam posune.

77254 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha