Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zhodnocení možných odchodů

  jasper121025.8.2017 22:00reagovat

  Karavaev - To by byla obrovská ztráta, má nesmírný potenciál pro další zlepšení. Nikdo v našem kádru ho nedokáže nahradit. Ačkoliv není v ideální formě, tak současnou preferenci nefotbalového Zahustela nechápu. Pokud by se s Karou pracovalo, tak by se určitě v defenzívě rychle zlepšil a svou novou roli za Biabianym hravě zvládl.

   

  Koubek - Rychle prodat za tuto cenu. Občas sice předvede famózní zákrok, ale jinak slabá hra nohama, časté kiksy, celkově nepředvídatelný brankář. Dúbravka, ač mě na začátku sezóny zklamal, ho plnohodnotně nahradí.

   

  V. Kadlec - Musím přiznat, že před rokem jsem byl nadšen z jeho návratu. Leč stejně jako vedení jsem se nechal unést sentimentem. Na druhou stranu bych se ho nezbavoval. Je to náš jediný rychlostní útočník (Juliše raději nepočítám). Pokud se dostane do alespoň trochu zpět do formy, tak to bude velmi platný hráč. Navíc pochybuji, že za něj nyní dostaneme byť jen polovinu pořizovací ceny.

   

  Vukadinovič - Tento případ mě lidsky mrzí. Pravděpodobně se to odehrálo tak, že Vuka tlačil na rychlý odchod ze Zlína a naše vedení, konsternováno fotbalově impotentním Konatém, po něm pro jistotu hned skočilo, přičemž Strama o jeho příchodu vůbec nerozhodoval, ač se veřejně logicky musí tvrdit opak. Následně se přivedli pravděpodobně kvalitnější Plavšič, Ben-Chaim a Biabiany (o jejichž existenci naše vedení v době koupě Vuky vědělo max. z transfermarketu), a to již na přání Stramy. V kontextu svého zranění a vyřazení z EL se tak Vuka stal bohužel nadbytečným.

   

  Frýdek - Tady Stramu musím pokárat pouze za dosavadní nesmyslně vysokou minutáž a zařazení Frýdka na seznam našich top 15 hráčů. Příznivci Frýdka vyzdvihují jeho bojovnost, ale jiný argument jsem nezaregistroval. Podle mě bojovnost by v dnešním fotbale měla být nezbytný základní atribut každého hráče, nikoliv opěvovaná přednost. V ostatních aspektech je Frýdek totiž vysoce podprůměrný. Zoufalé zpracování míče, netaktické fauly, neschopnost dát přesnou dlouhou přihrávku nebo dokonce centr. V tomto případě dle mého názoru není o čem polemizovat. Hráč nemá potřebnou kvalitu a navíc chce odejít. Skutečnost, že je to bojovník, odchovanec a údajný srdcař musí v tomto kontextu zůstat zcela irelevantní.

   

   

  • adam25.8.2017 22:07reagovat

   Koubek - souhlas, navíc klidně může chytat nakonec Bičík

   V. Kadlec - podle mě na Spartu prostě má a jen se potřebuje gólově chytit. Zatímco na Lafim je prostě vidět, jak rychlostně nestačí našim křídlům, Kadlec je přesně hráč na hrot, který by do současného stylu pasoval.

   Vukadinovič - souhlas ve všem, odchod by byl trapný. Na druhou stranu i on by si to trochu měl srovnat v hlavě - jestliže mu někdo řekne, že by mohl mít šanci na PO, tak by to minimálně měl zkusit. Kadeřábek taky neměl kecy a kam to dotáhl zatím.

   • K0F125.8.2017 23:44reagovat

    Souhlas. Tohle mě taky zarazilo. Jasně, v přípravě se jevil dobře, po zranění nedostal čuchnout... Ale jestli fakt odejde Kara, tak zrovna PO by mohla být pro Vukadina ideální varianta. Ale on ne. Za mě je to mnohem horší, než u Martina. Ten se prostě rozhodl zažádat oficiálně o přestup. OK, jeho věc. Nechci se pouštět do spekulací, co ho k tomu vedlo. Jen mě určitě zarazilo, že na něj nabídka není, takže je to nepřipravené a agent se bude muset sakra otáčet, aby mu něco v zahraničí sehnal, protože jinak se třeba chlapec právě na půl roku odrovnal.

  • trcmano25.8.2017 22:18reagovat

   Souhlas, jenom bych dodal, že Vuky měl přijít v balíčku s Jugasem a když to padlo, tak se vedení zachovalo férově a vzalo Vuka i bez Jugase.

  • sparťanský votrok25.8.2017 22:31reagovat

   Ad Frýdek - hmm bojovnost by měla být základním atributem, akorát že takový Janko nebo Ben Chaim to slovo neznají vůbec. Ale holt jsou na seznamu vyvolených určených k zlikvidovani ”české kabiny”. Po Frydkovi skočí kterýkoli jiný český tým a to tu bude zase povyku, až se bude ve vzájemném zápase snažit do morku kosti a třeba dá i gól.

   • maaarty25.8.2017 23:44reagovat

    U fotbalu by měl být základní atribut jestli hráč umí hrát fotbal. A to Ben Chaim umí. Frýdek je sympaťák, ale fotbal mu moc nejde. Bojuje OK, ale taky prasí, ztrácí balony, nemá hlavy, techniku, rychlost atd. Bojovnost je hezká věc, ale na Spartu málo.

 • Dobre zpravy

  waaw25.8.2017 21:53reagovat

  Same dobre zpravy: Koubek do Francie (snad), Frydek pryc, trener co sebou nenecha zametat

  • adam25.8.2017 21:55reagovat

   Za mě je zatím vše OK, pokud za Koubka dostaneme 70 a víc mega, tak je to jackpot. Jen moc doufám, že Kara nakonec zůstane a bude hrát.

   • kilovolt25.8.2017 21:56reagovat

    kolik jsme za Koubka dali?

    • adam25.8.2017 22:04reagovat

     Tuším něco kolem 7 mega.

     • kilovolt25.8.2017 22:16reagovat

      v tom případě dobrý obchodSmích

 • ještě Frýdek

  AlaMierda25.8.2017 21:16reagovat

  tady jsou dohady, že nikdo nevíme co konkrétně proběhlo v tom rozhovoru. Ale důležité je,že jde po jeho bídných výkonech za trenérem a diví se tomu, že byl poslední zápas na lavičce a hned by chtěl pryč, to vypovídá dost. Ať si raději pustí jeho chyby v předkole EL, nebo brilantní centry v Liberci do zámezí a jako bonus si může pustit spoustu hloupých faulů, zkažených přihrávek a jeho zpracování míče. Ať rtaději zajde za zmíněným Costou nebo Šuralem a poprosí je o radu, jak bojovat o místo pod jakýmkoliv trenérem.

  • kilovolt25.8.2017 21:37reagovat

   Frýdek se ještě kousne a zabojuje

  • LukyACS25.8.2017 21:56reagovat

   Přesně, Costa hrál naposledy v únoru a teď nastoupil po půl roce a vůbec to nebylo znát na jeho zápalu, skvěle doplňoval toho nebránícího Chaima.

   Frýdek odehrál 180 minut v předkolech, v lize měl 3 ze 4 startů a je nespokojenej, k takovému hráči necítím žádnou lítost. Kdyby si postavil hlavu Vukadinović nebo Kadlec, tak to třeba i pochopím, že si postavili hlavu proto, že nehrají vůbec, ale Frýdek si kopnul v 5 ze 6 letošních zápasů! A přesto se mu to nelíbí, ať si jde.

   Furt si chceme hrát na západní klub, kde má bejt konkurence, konečně je o to aspoň trochu snaha a stejně se to fanouškům nelíbí. Konkurence je nutná, stejně jako nároky na samotné hráče, pokud se někomu nelíbí, že si kvůli tomu nekopne, tak ať si jde do toho zhrzenýho LIberce nebo někam na Moravu, ale ať pak zapomene i na zahraničí, protože tam konkurence bude ještě mnohem větší.

   • kilovolt25.8.2017 22:01reagovat

    on mu to jeho agent vysvětlí Úsměv

    • LukyACS25.8.2017 22:06reagovat

     Já vůbec nevěděl, kdo je frýdkův agent, ale teď jsem se na to podíval a je to Sport Invest, kterej zastupuje Mazucha, Koubka, Čermáka, Holzera, Havelku a i Karu. Aby nakonec nechtěl odejít i MiKa Úsměv

     • adam25.8.2017 22:18reagovat

      Každopádně jeho agenty čeká asi docela fuška. Jejich klient udělá solo kamikadze akci, o které vůbec netuší a teď mu musí honem rychle něco sehnat, přičemž jsou momentálně na nule a Sparta ho jen tak za pár mega nepustí.

   • AlaMierda25.8.2017 22:07reagovat

    Hlavně Costa tu už zažil dost trenérů a každého přesvědčil, že patří jasně do základu (vyjma RAdy, to byl zraněný) a teď Stramacioniho o tom během chvilky přesvědčí. A nikdy jsme nemuseli číct, že se mu něco nelíbí, že je nespokojen atd..přitom zažil taky několik zranění, ale vždy si to místo urval zaslouženě zpět. Protože je bojovník a obrovský profík po všech stránkách. A troufnu si říct, že za poslední roky to byl jeden z mála co se jako profík ve Spartě choval.

 • Stramaccioni si mě získává čím dál víc.

  Lobrock25.8.2017 20:54reagovat

  Klobouk dolů před ním. Ničeho se nebojí, s nikým se nepáře. Jasně ukazuje, kdo je tu šéf. Jestli sem profesionalitu a fungování standardního zahraničního klubu nezavede on, tak už asi nikdo. Je mi jasný, že kotlaři apod. zas budou kvičet, že nějakej jejich kamarádíček dostal padáka, ale za mě Strama forever!

  • maybe66625.8.2017 21:00reagovat

   podpis.Co znamená ”česká kabina ” bylo jasně vidět na Holoubkovi. Kabina ukáže palec dolů a trenér letí. Podobně lítal jeden trenér za druhým v prádelně. Stačilo, aby se mu nelíbil kokeš. Myslím, že starým mazákům už pomalu dochází, že kdžyž budou dělat vzpouru poletí oni a ne nesmyslně trenér. Kdyby Strama dokázal jen to, že klub zprofesionalizuje, bylo by to i tak 100x více než dokázali jeho předchůdci dohomady.

   • johnny125.8.2017 21:19reagovat

    Přesně tak, tu ”českou kabinu” už někdo musel vykydat.

  • sparťanský votrok25.8.2017 21:03reagovat

   Tahle rozhodnutí, co dělá, se mu můžou pěkně vymstít. Prozatím bude úplně stačit, jestli se šprajcne Lafata, a gola nikdo nedá (druhý střelec letošního ročníku je právě na odchodu). Tohle povýšené chování se mi prostě vůbec nelíbí.

   • petr13725.8.2017 21:06reagovat

    Tyhle kecy, co tu vedes, se ti taky vymsti. Dostanes ban debile slatanej

   • maaarty25.8.2017 21:07reagovat

    A to povýšené chování tkví v čem? Že ho nenominuje na zápas, když mu hráč řekne že chce ze Sparty pryč?

    • sparťanský votrok25.8.2017 21:32reagovat

     Jak bylo řečeno, co má dělat, když mu na post, kde už tak byl přetlak, přišli další hráči.

     • maaarty25.8.2017 21:42reagovat

      Nerozumím. V čem tví Stramaccioniho cituji ”povýšené chování”?

      • sparťanský votrok25.8.2017 22:37reagovat

       Co je na tom k nepochopení? Hráč, který je ok, dostane konkurenci, ktera vůbec není potreba na jeho poste, a ještě mu řekne, že je až 15. za xkonkurenty. Kluk vychovavany Spartou, bojovník, srdcar. Tohle si fakt nezaslouží

       • maaarty25.8.2017 23:27reagovat

        Údiv Takže mu měl slíbit základ? Nebo si snad myslíš, že venku bude menší konkurence? Možná si to nepočítal, ale fotbal hraje 11 lidí. On neunese, že momentálně bude na lávce a hned chce pryč? Hráči si budou sami rozhodovat, jestli budou v základu, nebo co? Co je to za shit? V každém kvalitním týmu je konkurence. Jestli se pan srdcař Frýdek není ochotný poprat s konkurencí, tak jak to umí, Costa, Šural atd. Ať jde o dům dál.

        • K0F125.8.2017 23:46reagovat

         Povýšeně mu přivedl konkurenci, jak skandální. Smích

  • standis25.8.2017 21:14reagovat

   souhlas, přišel udělat pořádek, dostal zelenou, tak se s nikým nesere. A ta parta z jara si nic jiného nezaslouží.

 • Kabina

  Shrekson25.8.2017 20:40reagovat

  Tak je evidentně ta kabina která vyhodila Holoubka už není.. to mě osobně vážně mrzí, taková super kabina! V.kadlec - kolik dál gólů co přišel?! FRYDEK - Co zápas tak zbytečně karty a mraky faulů, Vuka - tady moc nevím proč nechtěl zkusit ten post obránce..

   

  • hombre25.8.2017 20:52reagovat

   Co třeba Kadeř, taky neměl místo jako záložník, tak se přeškolil na beka. Není to sice bek obranář, to ani náhodou, ale ofenzivní bek slušnej.

   Proč to nevyužil Vuka, nevím. Chtěl bych, aby zůstal, ale jestli nechce, nemůžeme ho nutit.

   • Shrekson25.8.2017 20:54reagovat

    Souhlas

     

 • Rosa

  Kubajs725.8.2017 20:38reagovat

  Zítra k dispozici ještě nebude .

  • DJDriver25.8.2017 20:44reagovat

   Rosa uz je jen takova tresnicka ale stavet na nem to snad nikdo nechce

  • ACS 189325.8.2017 20:46reagovat

   Škoda. Ale dalo se to čekat.

 • prý kabina!

  kilovolt25.8.2017 20:36reagovat

  jaká kabina? co to je kabina? to hrajou nějaký okresní přebor? nikde ve světě žádná kabina není - nic takového neexistuje! to je jenom české specifikum! všude jinde jsou profíci, kteří vědí co se od nich chce a za co jsou placeni!!

  • DJDriver25.8.2017 20:37reagovat

   To je stejny jak ty kecy...rodinej klub,vsichni tahnem za jeden provaz,vsichni za jednoho a jeden za vsechny

   • kilovolt25.8.2017 21:42reagovat

    Zlín? Příbram? Úsměv

 • PO

  nemesis201725.8.2017 20:34reagovat

  Panove, jak to vidite s pozici praveho beka v pripade odchodu VK ?

  • SuperFrankie25.8.2017 20:35reagovat

   Sáček

   • DJDriver25.8.2017 20:36reagovat

    Vidis na toho jsem zapomel

  • DJDriver25.8.2017 20:36reagovat

   Zahustel mozna marec a nebo se jeste nekdo privede

   • nemesis201725.8.2017 20:38reagovat

    V tu posledni variantu trochu doufam.

  • trcmano25.8.2017 20:48reagovat

   Kaya tam občas hrál

 • Venca Kadlec

  Arni25.8.2017 20:31reagovat

  Tak se s ním asi moc nepočítá. Opět nejspíše zůstal v Praze. Podle jeho Instagramu

  • Kubajs725.8.2017 20:34reagovat

   Jak jsem psal již níže. Neodcestovali Frýdek,Kadlec,Vuka a mohou si hledat angažmá.

 • Nejdulezitejsi je

  petr13725.8.2017 20:26reagovat

  Ze Stramak ukazuje, ze fotbalu rozumi. Vzhledem k tomu, ze mel zranene + hrace s kondicnim mankem, tak dal logicky prednost Frydkovi. Ale ted kdyz se to dava do kupy, tak zcela spravne s Frydkem do zakladu nepocital

  • kilovolt25.8.2017 20:39reagovat

   hlavně se chová jako profík! nenechá si do toho kecat. možná nebude mít výsledky a bude vyhozen, ale dělá to správným způsobem

   • petr13725.8.2017 20:45reagovat

    Vidim to stejne a hodne mu fandim

    • kilovolt25.8.2017 20:48reagovat

     resp. chtěl jsem říct, že to dělá normálně SmíchSmích

  • dominik2725.8.2017 20:50reagovat

   Mně tohle teda nepřijde jako potvrzení toho, že fotbalu rozumí. O tom, že Frýdkovy výkony nejsou ideální, se tu shodl snad každý včetně těch největších trollů.

   • petr13725.8.2017 20:59reagovat

    No treba ty uz jsi tady dnes napsal spoustu pismen o tom, ze pred Frydkem budou dostavat Mavuba s Mandjeckem nikoli proto, ze jsou lepsi, ale proto, ze si je trener vybral, takze je neodstrihne atd. Dobry je

    • petr13725.8.2017 21:00reagovat

     Dobry je, ze se v tom shodujes s kotlem, takze si budes moct zaskandovat

     • dominik2725.8.2017 21:11reagovat

      To je opět trochu vytržené z kontextu a překroucené. A s kotlem na toto téma nic skandovat nebudu, neboj. Jelikož jsem zítra v práci, tak by to asi stejně nebylo slyšet až na hřiště.

       

      Třeba o Mandjeckovi si myslím, že je lepší, a myslím si to i o Sáčkovi. Takže sám čekám, že oni dva by většinou přednost na úkor Frýdka dostat měli. Za nimi je potom Mavuba, který mi momentálně lepší nepřijde, ale logicky dostane ještě nějaké šance (rozuměj starty v lize), aby svou kvalitu prokázal. Tyto příležitosti logicky bude muset dostat na úkor někoho. Zkrátka Frýdek doteď sice hrál celkem dost, ale těch šancí by už nejspíš tolik neměl. Navíc se vrací i Vácha, který rovněž zaslouží nějakou šanci, atd... (víc jsem se rozepsal dříve). Zkrátka že chce ze Sparty odejít, mě nepřekvapuje. Nechápu tu obrovskou vlnu kritiky na jeho adresu. Řekl bych, že za svou dosavadní bojovnost na hřišti si to nezaslouží.

      • Raist25.8.2017 21:24reagovat

       Trochu si říkám, jestli ta vlna kritiky nepramení z určitého zklamání z toho, že Frýdek hodil flintu do žita. Aspoň já to tak cítím. Na jednu stranu chápu, že chce pravidelně hrát a zviditelňovat se pro svoji další kariéru, To by z pozice nějakého druhého náhradníka měl asi těžší. Na druhou stranu, můžou přijít zranění, můžou přijít poklesy formy a ze Stramaccioniho zatím nemám takový dojem, že by mu pak šanci nedal jen proto, že si Frýdka zaškatulkoval coby hráče druhého sledu. Ale budiž, je to Martinova volba.

       Spíš si říkám, kde tedy chce rozvíjet kariéru dál? Přestup do zahraničí se mi nejeví úplně na pořadu dne, rozhodně ne do nějaké solidní západní ligy. Přeci jen byl Frýdek dlouho zraněný a sešel z očí. Různá Polska apod. mi pak zase nepřijdou jako přílišný posun. A v domácí lize to bude mít taky těžký. Plzeň a Slavia jsou, doufám, mimo jakoukoliv diskuzi, zbytek ligy pak leda hostovačka s mnohem nižšími ambicemi do budoucna.

       Tak nevím, nevím, jestli je to od Frýdka šťastný krok. Každopádně souhlasím s poslední větou: nějaký hate si nezaslouží, mně spíš mrzí, že to balí při první překážce. Měl jsem ho zafixovaného jako zarputilejšího bojovníka.

80736 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha