Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ben Chaim

  M4rtin30.9.2017 23:57reagovat

  Štráma k tomu, proč nebyl v nominaci:

  ”Nechci, aby to vyznělo nepřesně, ale dnes měl volno s ohledem na víru, která mu nedovolila být na zápas připravený.”

   

  Wtf. To jako každou sobotu nebude moct hrát protože bude slavit Šabat? Nebo mají teď nějaký speciální svátek?

   

  • atraps230.9.2017 23:59reagovat

   Tak to snad ani nemohl vyslovitSmutek

  • M4rtin1.10.2017 0:37reagovat

   Tak dobrý, přes Šabat hraje. Nehraje přes Jom kipur (slyším o tom dnes poprvé).

   • Chabix1.10.2017 0:46reagovat

    No tohle jsme si mohli zjistit dřív, než jsme ho koupili. Nebo jsme ho koupili i s tímto vědomím? Tak pak nechápu tu velkou částku. S vědomím, že je pro hráče nějaká pošahaná víra víc než profesionální přístup, bych ho nekupoval. Jsem z toho docela zklamanej a někdo z vedení by si to měl odskákat.

    • ACSpartaPraha4ever1.10.2017 1:33reagovat

     Tady je to zábava. Nejdřív se Ben Chaim vyhazuje a doufá se, že nenastoupí, pak se rozčiluje nad tím, že nehraje. Pecka.

     • DanSparta1.10.2017 3:20reagovat

      Aby se v zaměstnání ustupovalo něčemu co neexistuje, je proste podle mě problém.

    • artaxerxes1.10.2017 1:42reagovat

     Pokud podepsal na tři roky, tak kvůli víře zmešká 1-2 ligové zápasy. Proč to řešit?

   • artaxerxes1.10.2017 1:38reagovat

    Je to jeden z nejvýznamnějších svátků - dokonce nevysílá televiza ani rozhlas, je zakázáno jezdit autobusem, lidí mají přísný půst.

     

    A to, že nemůže hrát, bych v tak ojedinělém případě neřešil. Myslím si, že kdyby za nás hrál Polský katolík, tak např. na Velký Pátek by také nehrál.

    Myslím, že můžeme Ben-Chaima kritizovat za přístup ke hře, ale myslím, že jeho víra ho v kvalitním výkonu neomezuje (což může být problém u muslimů v době ramadánu).

    • Chabix1.10.2017 1:52reagovat

     Dobře, pokud se to týká jen jednoho zápasu ročně. Co se týče různých náboženských nesmyslů, nemám je rád a nerespektuju je a těžko mě v tomhle někdo předělá.

     • Kotalíkův ocas1.10.2017 2:08reagovat

      třeba ještě dostaneš rozum

     • ACS 18931.10.2017 2:08reagovat

      Respektovat je musíš.

      • Chabix1.10.2017 8:52reagovat

       Nemusím nic. Stačí ignorace.

    • M4rtin1.10.2017 10:29reagovat

     Souhlasím. Když je to takto výjimečné, tak to úplně chápu. Já se jen jako neznalec lekl, že nebude hrát každou sobotuÚsměv

 • Hráči vs Trenér

  Fanoušek z Liberce 30.9.2017 23:33reagovat

  Podle mě se někteří hráči snaží odstřelit trenéra.

  Co jsem slyšel, mohlo by jít o Šurala, který pod ním jen kvalitativně klesá, dále o Frýdka (to se ví), Lafata také hraje pod své možnosti, stejně tak Štetina.

  Jestli mám pravdu, se potvrdí, podle mě, proti Plzni, je to utkání, které může rozhodnout o osudu trenéra a asi i rozhodne.

   

  Tak uvidíme.

  Nechci abyste mi nedávali, že si vymýšlím, ale nejsem jediný, kdo si to myslí. Smutek

  • victorlima30.9.2017 23:36reagovat

   Samozřejmě to je také možnost. Neboj nikdo Ti za to nadávat nebude.

  • kamil30.9.2017 23:42reagovat

   Ses debil.

   • victorlima30.9.2017 23:46reagovat

    Nápodobně.

    • Jiri ACS30.9.2017 23:54reagovat

     No,uvidime.Kazdopadne titul uz je fuc.🙁

   • Fanoušek z Liberce 1.10.2017 0:05reagovat

    Nebudu ti nadávat, nejsem jako ty, každý má svůj názor, své myšlenky...

  • FANDA73071.10.2017 8:20reagovat

   Sural, Frydek nemaju formu, je to mozne, ale Stetina nema dovod-hrava, aj vcera az na 1chybu hral dobre.Lafi tiez neverim, lebo ma taku silnu poziciu u Taliana, ze u ineho trenera by uz asi vacsinou sedel

  • alen1.10.2017 8:39reagovat

   Nevím kde si na to přišel, že označuješ Lafatu, Šurala…… jako spiklence proti trenérovi, ba naopak oni budí dojem, že se jeho příkazy řídí. Pokud se díváš co hrajeme, tak nemůžeš napsat takovou nesmyslnou myšlenku. Proč nenasazuje trenér v základní sestavě tyto hráče? A když tak jen sporadicky. Bohužel prosazuje svoje koně, které natahal do Sparty a pak to lepí ke konci Rosickým, Šuralem….. No a dovršují to hráči, kteří hrají na sebe, viz včera s Duklou, palba Marečka z dálky místo toho, aby to podal do vápna a to vidím pokaždé když hraje…. V krátkosti řečeno, způsob hry diktuje trenér a vůbec nedává prostor hráčům, které označuješ jako spiklence pro odpálení trenéra. No a doporučuji Ti sledovat tyto hráče, kolik nahrávek dostanou do vápna, kde mají plnit svoji roli dle taktovky trenéra. Proč nestaví Božu a Šurala do rozhodujících zápasů, dle mého názoru si tyto hráči sedí a dokážou to dotáhnout do konce viz. zápas se Znojmem. Mimochodem Božu a Šurala dal dohromady Rada. Neustále napadáš tyto hráče a je vidět zaujatost….

   • victorlima1.10.2017 9:47reagovat

    Já měl II. trenérskou třídu mnoho let, takže se osobně nepovažuji za úplného laika a musím chtě nechtě souhlasit se Stramou. Šurala bych taky nestavěl. Je neuvěřitelně pomalý a hrozně často fauluje. Ano občas dá gól a předstírá bojovnost. Když hraje vpředu on a Lafata, tak je veškerý presink zbytečný. Klidně si napiš, že ty hráče napadám, ale za tím že nic nehrají si stojím.

 • Ztráta

  SuperFrankie30.9.2017 23:20reagovat

  Vcelku očekávaná. Už jsem to psal před derby. Dukla je doma kompaktní, hrají týmově, nikdo jim na Julisce zatím nedal gól a jako první jsme jim sebrali body. Lehce se tam vyhrávat nebude. Slavia má obdobné problémy se zápasy venku. Ostatně jsme tam získali stejný počet bodů (se zápasem na Julisce jsme na tom dokonce lépe). Ztráta na čelo je sice hrozivá, ale způsobená tím, že Plzeň s přestárlým kádrem šlape jako hodinky a nemyslí dál než půl roku dopředu. Ostatně Sparta pod Haškem (?) měla také dlouhou sérii výher, po podzimu náskok a titul z toho nebyl. Nikde není napsáno, že Plzeň nemůže potkat stejný osud. Co se týče zápasu, které jsme nevyhráli, tak mě vlastně štve jen prohra v Brně. Zbytek jde tak nějak ospravedlnit. Včetně domácí remízy s Bohemkou.

   

  Minimálně dvě pozitivní věci však z dnešního zápasu lze vypozorovat. Ze Stramaccioniho vyjádření lze poznat, že jako první kouč Sparty za hodně, hodně dlouhou dobu je schopný identifikovat problémy, který tým trápí a řekne, že se nevzdává a bude je řešit. Provedení na hřišti je pak už horší, ale určitě to není tak, že by neměl ani páru o tom, co se děje.

  A vážně se mi líbí, že je mu úplně jedno, kdo má jakou jmenovku na dresu a pokud nepodává adekvátní výkony, hrát nebude. Což dneska potkalo Ben-Chaima a je jen na hráčích samotných, aby se zvedli a trenérovi ukázali, že na to mají. To je poprvé za tu dobu co Spartě fandím, kdy nemá někdo předplacené místo v základu. To je pozitivní. Věřím, že potvrdíme domácí formu vítězstvím proti Plzni a nějak to půjde...

  • ajosek30.9.2017 23:28reagovat

   moc dobrý příspěvek +1

  • victorlima30.9.2017 23:30reagovat

   Souhlas. Z mnohých reakcí zde na fóru je vidět, že ta pokora nám opravdu chybí. Mnoho z nás zamrzlo v devadesátých létech, kdy jsme dělali titul za titulem. Doba už je zcela jiná a podmínky také. Já bych vyzdvihl ještě alespoň nějaké plus. Není to vidět celý zápas, ale už chvílemi o sobě víme a souhra začíná klapat.

  • Chabix30.9.2017 23:33reagovat

   Mě se třeba na naší hře líbí, že jak máme urostlou obranou 4, kde jsou všichni slušný hlavičkáři a pozičně výborně hrajícího Mavubu a soupeře napadáme a zahustíme střed hřiště, tak celkem snadno přeřušíme vývoj akce soupeře. V této optice to pak vypadá, že proti nám hraje slabý tým.

    

   No myslím, že jak Teplice, tak ani Dukla slabé týmy rozhodně nejsou. Nicméně, venku jsme náchylní k tomu, že přestaneme plnit to co máme, když začneme ztrácet míč a ztrácíme kontrolu nad zápasem, taky je to fyzicky náročnější pro Mavubu, který ještě není v top kondici.

    

   To co píšu podporuje i statistika útoků proti Spartě na hetliga.cz, kde jsme na tom výrazně lépe oproti Plzni a Slavii.

    

   • SuperFrankie30.9.2017 23:34reagovat

    Jakože proti nám jde méně útoků než proti Plzni a Slavii?

    • Chabix30.9.2017 23:39reagovat

     Přesně tak

     • hombre30.9.2017 23:54reagovat

      Neber tu statistiku tak vážně. To úplně nesedí.

      Na nás jde určitě víc nebezpečnějších akcí, než na Plzeň a Slávii. Hlavně ve venkovních zápasech.

      A my máme strašně málo nebezpečných akcí, než půlka ligy, bohužel. Mrkni třeba na počet střel Neutrální.

      • Chabix1.10.2017 0:04reagovat

       Tam se počítají všechny útoky. Ne jen ty nebezpečné. Ale je lepší na ty statistiky koukat v půlce týdne. Takhle po zápase něco aktuální je a něco se teprve dodá. Podle mě to odpovídá. Na odhadovou matematiku jsem byl vždy dobrej. Když mi výpočet neseděl mému odhadu, znovu jsem to přepočítal. Vždy jsem prospíval s 1 Smích

      • Chabix1.10.2017 0:15reagovat

       Málo střílíme, to je pravda. Snažíme se hrát nátlakově a hrát centry do pokutového území ať už od lajny, tak i z poza šestnáctky. Mnohé centry jsou nebezpečné, ale zatím se nám to nedaří úplně dotáhnout.

  • M4rtin30.9.2017 23:36reagovat

   Mě zase nejvíc mrzí ta remíza s Bohemkou. Ty dva domácí body, který jsme ztratili těsně pred koncem, by se nám hodili sůl.

    

   Taky mě napadlo, že si pustím záznam našeho utkání tak z prvního nebo druhého kola, abych jasně viděl, jestli se naše hra nějak posunula.

  • atraps230.9.2017 23:37reagovat

   Nesouhlasím,porovnávat minulost s dnešní dobou je naprosto mimo.Nejen Plzen ale i Slávie mají výborné kádry a zisk titulu je definitivně pro letošní sezonu v čudu.Na tuhle holomajznu zahraničního trenéra nepotřebujeme.To by zvládl při našem kádru i trenér z divize.

   • victorlima30.9.2017 23:51reagovat

    Na to, že nebude titul, jsme už skoro zvyklí ne? Když zahraničního trenéra vyhodíme budeme mu ty peníze stejně muset doplatit. Tak je lepší mít současného než dát další peníze za nějakého z divize. Odborně nebude ten současný určitě horší.

 • A co dál?

  atraps230.9.2017 23:17reagovat

  Další zápas kdy jsme se neposunuli ani o krok.Od první minuty klesal náš výkon níž a níž .Závěr byl doslova na ručník.Kam musíme klesnout aby vedení konečně došlo že šláplo vedle.Pokud by zahraniční hráči podávali tyhle výkony u nich doma tak dávno sedí na lavičkách B týmu.

   

  • Fanoušek z Liberce 30.9.2017 23:23reagovat

   Ten trenér je tu prostě špatně, vybrali jsme špatně. Všechno je špatně, neříkám, že hráči jsou špatní, jsou luxusní, ale nejsou psychicky připravení, což padá na štít trenérskému týmu.

  • victorlima30.9.2017 23:35reagovat

   Podívej se na sestavu! Těch zahraničních hráčů tam až zas tolik nebylo, a když tak rozhodně patřili k nejlepším. Myslím především výborného Mavubu, Biabianiho a především Důbravku. Z českých snesl částečné srovnání s nimi jen V.Kadlec. Jest-li, ale zásadně preferuješ jen české dřeváky, tak se nedá nic dělat.

   • atraps230.9.2017 23:42reagovat

    To si děláš prdel.Na straně Dukly hráči kteří pro nás nebyli dost dobří a mladíci.V naší sestavě to nejlepší co bylo schopné hrát a kolikrát jsme vystřelili na bránu?Nebýt tyče tak zápas skončil 1:0.Tohle máme chválit.

    • victorlima30.9.2017 23:53reagovat

     Já taky výkon mužstva nijak nechválím, jen mluvím o výkonu jednotlivců. V tom srovnání s cizinci jsou česká nemehla na tom dost bídně.

     • atraps230.9.2017 23:58reagovat

      No hlavně že ta česká nemehla v poklidu stačí na naše mezinárodní složeníSmích

      • victorlima1.10.2017 4:40reagovat

       Pozor já nemluvil o nemehlech z Dukly.

 • Trapná Sparta

  venous30.9.2017 23:11reagovat

  Nepoučitelný Stramák, pořád Lafata k hovnu, otřesný výkon M. Kadlece, střídání úplně na hovno. Rosa je vyčpělej nemá sílu, centry jedním slovem hrůza a na koho, na ty naše prcky, to je k smíchu. Dukla dneska ztratila ne my. Hrozný představení, Ital musí jít do hajzlu už teď v zimě, podporuji kotelníky ať ho vyženou, čím dřív tím líp. VztekVztekVztek

  • victorlima30.9.2017 23:13reagovat

   Já jen doufám, že pan majitel ho podrží navzdory těm hovadům z kotle.

   • Fanoušek z Liberce 30.9.2017 23:20reagovat

    Takových lidí tu moc nebude..

   • atraps230.9.2017 23:31reagovat

    A čeho se tím podržením trenéra dosáhne?Další rok v háji,návštěva klesá a čelo tabulky se vzdaluje.

    • victorlima30.9.2017 23:46reagovat

     Čelo tabulky se zas tak nevzdaluje, jenom Plzeň. Mají teď fazónu, ale nikde není řečeno, že jim to vydrží celej rok. A čeho se dosáhne výměnou trenéra? Vždyť je měníme jako ponožky a pořád ta samá bída. Co takhle zkusit to teď jinak a dát mu čas. Stejně k nám nikdo mimo absolutních looserů nechce. A už vůbec ne uprostřed sezony. Z návštěv bych si hlavu nedělal. Na Spartu chodí v posledních létech tak nějak pořád stejně. Teď se jdou podívat na zahraniční hráče. Když Stramu vyhodíme oni odejdou a zbydou nám tu ti naši milí čeští dřeváci a tak to bude pořád dokola.

     • atraps230.9.2017 23:52reagovat

      Je naivní doufat že Plzen potažmo Slávie začne ztrácet tolik bodů aby jsme šli před ně.Já se chodím dívat hlavně na fotbal a ten v našem podání nestojí za nic.

      • victorlima30.9.2017 23:56reagovat

       S tím fotbalem s tebou musím souhlasit. Bohužel ten náš fotbal nestojí za nic (alespoň v lize) už delší dobu. Dnešní výkon na Dukle je dost podobný naším výkonům na Dukle asi v posledních pěti letech.

       • atraps21.10.2017 0:02reagovat

        Víš jak rád bych chválil a byl opět hrdý že fandím klubu který se s nikým nesere?Jenže těch zklamání za poslední roky je na mne nějak moc.

        • victorlima1.10.2017 4:58reagovat

         To chápu, rozumím Ti. Já chodím na Spartu od roku 1964 a tak jsem si na ty lepší a horší chvíle už zvykl. Věř, že může být ještě mnohem hůř a doufej, že možná bude líp. Prostě ta doba, kdy do Sparty chodili nejlepší hráči z celé země, za nejlepšími penězi a pohárovými úspěchy, už je pryč. Nejlepší české hráče nám přetáhne většinou bohatší Slavie, někdy i Plzeň a kvalitní zahraniční, stojí mnohem více než může náš majitel zaplatit. Mladí jsou úspěšní v dorostu, ale po přechodu mezi muže si nezahrají ani na hostování v Liberci. Natožpak, aby hráli třeba s Plzní o titul. Musíme si vybrat. Buď vychovávat vlastní hráče, na nich stavět a smířit se s tím, že budeme hrát tak střed tabulky, nebo jít podobnou cestou, o kterou se teď pokoušíme my a Slavie. Jelikož nemáme propracovaný scouting a ten je také drahý, tak se ještě mnohokrát spálíme.

 • Ztráta

  Fanoušek z Liberce 30.9.2017 23:03reagovat

  Před hodinou jsme ztratili(poslední šanci) titul a přímý postup do Ligy Mistrů.

  Tenhle krok se Danovi s Adamem Kotalíkem prostě nepovedl, naletěli muži, který měl dobrou a zářivou vizi, ale nedokázal ji přenášet do zápasů..

   

  Pokud se teď hned nezačne něco dít, je dost možné, že se nedostaneme ani do Evropské ligy a to by byla ostuda, kterou by přežil málokdo..

  Spartě fandím už desítky let, a takovouhle bídu jsem ještě nezažil... Bohužel, uvidíme Plzeň hrát proti světovým klubům, vysílané po celém světě..

  • victorlima30.9.2017 23:11reagovat

   Kolego, fandíš sice desítky let,ale já pamatuji i druhou ligu a mnohokrát to bylo mnohem, mnohem horší. Mimochodem, ten přímý postup není tak úplně jistý a než dopadat tak jako všechny naše kluby v poslední době a to nejen v LM ale i v EL. Tak radši hrát jen tu naší kapr ligu.

   • atraps230.9.2017 23:22reagovat

    Spokojit se s kapr ligou může tak Jihlava,Karviná a podobné spolky.

    • victorlima1.10.2017 5:06reagovat

     No a myslíš si, že je lepší jet do Moskvy a vypadat tam jako stádo nemehel? Viz Zlín. Bohužel český fotbal upadá. Vždyť ani mistr ligy nepřejde přes kyperského soupeře!

 • Nezájem

  jareoslav30.9.2017 22:57reagovat

  Bibiany tam dal několik pěkných centrů, ale hráči sparty dělají že je to vůbec nezajímá, proč nevyzkouší zase toho Ben Chaina nebo Janka.Třeba by se ukopli a dali nějaký ten gol.Je to hrozný.

 • Stramaccioniho

  ajosek30.9.2017 22:47reagovat

  bych nechal a v zimě odchod 4 hráčů a posily -2 útočníci,desítka a levej i pravej bek...

  • juldanuld030.9.2017 22:54reagovat

   Hráče máme nadstandartní, to, že je špatná taktika, hráči neví co hrát a trenér z nich nedokáže vymáčknout ani 60 % výkonu je to, oč tu běží.

   • Chabix30.9.2017 22:57reagovat

    Já myslím, že hráči dost dobře vědí, co mají hrát. Nehledal bych pořád nesmyslný výmluvy a soustředil se na věci, kterém nám vyloženě nejdou a v zápase sráží morálku hráčů.

  • Fanoušek z Liberce 30.9.2017 23:04reagovat

   Tomu trenérovi sám nevěříš...

  • victorlima30.9.2017 23:08reagovat

   Jednoznačně, Strama musí zůstat. Kdyby ne, tak to by teprve byl průšvih. Posílit se to musí. Navrhuji zbavit se zbytečných posil jako Civiče, Vukadinoviče (jak ukazuje ve Zlíně, tak dá gól maximálně z penalty), možná Janka (zasloužil by si ještě šanci). Dále zbytečných hráčů, kteří se u nás neuplatnili, nebo jsou daleko za zenitem. Např. Šural, Lafata, M.Kadlec a možná i Zahustel. Jelikož u nás nejsou k mání žádní slušní hráči, musí přijít z ciziny. Kotel se z toho po....

   • atraps230.9.2017 23:44reagovat

    Tohle opravdu nemůžeš myslet vážněSmích

 • ...

  Lobrock30.9.2017 22:36reagovat

  Od nekterejch hracu divizni vykon celej zapas (Zahustel, Lafata), od cca 60. minuty v podstate od vsech vcetne Rosy. Nedokazeme si proti zatazeny obrane pomoct standardkama a vubec nevyuzivame Biabianyho velkejch kvalit. Hrajeme hrozne hloupe.

  • kilovolt30.9.2017 22:43reagovat

   standardky nejsou nacvičené - nechápu co trénujou?! fyzička taky slabá. kouč nekoučuje a střídá nevhodné hráče

   • hombre30.9.2017 22:54reagovat

    Naše standardky? Na ně nemůžeme hrát s hráči okolo 170 - 175 cm. Tam stačí 1 stoper okolo 190 cm a vyčistí od nás vápno.

    • Chabix30.9.2017 23:05reagovat

     Zahustel 187

     Hovorka 179

     Štetina 185

     M. Kadlec 185

     Mareček 182

     Lafata 180

     V. Kadlec 181

      

     To je dostatečná síla. My to jen blbě zahráváme.

     • hombre30.9.2017 23:26reagovat

      Ty cm. mi nějak nesedí - v tom případě já mám 190 cm., i když mám opravdu 181 cm.,ale budiž. Ve vápně jsou vždy 3-4 naši hráči a 8 soupeře, to je normální. Nenormální je, že tam jsou od nás hráči, kteří mají špatnou hlavu a nejsou důrazní.

      A ty standardky špatně i zahráváme - tady souhlas.

      Zahustel 187 cm. Smích. Vím, že to má napsané, ale nevěř tomu, pak Krmenčík má 200 cm.

      • Chabix30.9.2017 23:59reagovat

       Krmenčík má podle Plzeňského webu 190 cm. Na idnes.cz má 187 cm.

       Zahustel má na idnes.cz 186 cm.

       • hombre1.10.2017 0:40reagovat

        Tak já ti odpovím krátce. Mrkni na tu nahrávku, asi 10 min. před koncem. Plavčík hodil výborný centr do vápna a Zahustel a ještě někdo od nás, se na to vysrali a jen ten míč stínováli. Krmenčík by ho určitě aspoň tečoval - klidně přestřelil, ale aspoň se o něco pokusil. Zahustel se jen proběhl - měl ho 20 cm. od sebe...

        Nejde taky jen o výšku, ale o důraz ve vápně, ochotu jít do soubojů, snaha dát gól, bojovat....

        • Chabix1.10.2017 0:53reagovat

         Tak Zahustel není útočník, ale jinak v tomhle s tebou souhlasím. Ta buldočí povaha mi u našich útočných hráčů chybí. Kolikrát si říkám - Letí super centr, v tom prostoru máme tam hráče, to bude gól a on ten hráč jen proběhne a nic z toho.

   • victorlima30.9.2017 22:55reagovat

    Proboha, dle čeho soudíš, že je špatná fyzička? I hráči, kteří odešli ze Sparty říkají, že treninky jsou výborné. Jak si zjistil, že kouč nekoučuje? Asi proto, že tam nelítá jako debil po lajně?

    • hombre30.9.2017 23:01reagovat

     No nevím, ale každý zápas je druhá půle horší první. Posledních 20-25 min. pleteme nohama a soupeř je čerstvější. I já si to s tou fyzičkou myslím, ale může to být v hlavě hráčů....

     • victorlima30.9.2017 23:15reagovat

      Toho já se obávám víc než problémů s kondicí. Ty by se daly dohnat za měsíc. Srovnat to hráčům v hlavách, se povést vůbec nemusí.

     • Chabix30.9.2017 23:17reagovat

      To není problém kondice.

  • FANDA73071.10.2017 8:56reagovat

   Keby hral Bibi v Plzni tak tam ho dokonale vyuziju a tie jeho nabehy za obranu by boli smrtelne-hlavne vonku.U nas mu prihravame do nohy ked stoji a potom straca lopty alebo nepresne centruje

 • ...

  bob8030.9.2017 22:35reagovat

  Nikomu neberu jeho vlastní názor. Ten můj je, že tahle komedie pod Italem nemá žádnou perspektivu ani budoucnost. Čím dříve bude pryč, tím lépe. Dnešní výkon opětovně běs, snad až na pár světlých chvil. Smutek

  • victorlima30.9.2017 22:41reagovat

   Milý hochu, problém není v trenérovi, vždyť co jich tu už bylo a je to pořád to stejný. Jakého trenéra navrhuješ? Žádný slušný (nemyslím blba Trpiše) k nám nechce a všichni ostatní tu už byli a někteří dokonce několikrát. Zahraniční to být nemohou, protože paka z kotle by je nevzali.

   • standis30.9.2017 22:43reagovat

    Který slušný k nám nechce??

    • victorlima30.9.2017 23:00reagovat

     No třeba Vrba. Ten, ale asi také není moc slušný. Jinak jsem v koncích jiné dobré trenéry u nás neznám a ani na Slovensku. Asi před rokem jsem měl třeba Trpiše za slušného trenéra, ten nás taky odmítl. Navíc po tom posledním zápase s Libercem si myslím, že pořád není asi špatný trenér, ale jako člověk je podle mě blb.

   • kilovolt30.9.2017 22:44reagovat

    Lavička, Chovanec....?

    • victorlima30.9.2017 23:18reagovat

     Lavičku jsme nedávno asi potřetí vyhodili. Je to slušný člověk, ale pochybuji, že by vstoupil počtvrté do stejné řeky. Chovanec je podobný případ. Co tam máš dál?

    • FANDA73071.10.2017 9:01reagovat

     netreba sa bat a risknut to so Sevelom, urcite nebude mat horsie vysledky ako Strama a aspon bude naco pozerat, hra atraktivny futbal, presadzuje mladikov, ma skusennosti so zahranicnimi hracmi, neboji sa posadit hviezdy mimo formu a aj verejne povie co sa mu nepaci, kde je chyba a podobne.

   • kamil30.9.2017 22:44reagovat

    Porad stejny, to jsme vzdycky hrali o 5.misto?

81999 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha