Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zajimave info

  petr13724.5.2017 8:37reagovat

  Tak jsem vcera v hospode slysel, ze Stramaccioni velmi detailne informoval na spartanskou mladez, fungovani strahova atd. Je to pry jeho domena

   

  • Clif24.5.2017 8:53reagovat

   Vzhledem k jeho minulosti bych to i očekával, bylo by skvělý, kdyby se konečně hlavní trenér zajímal o mládež a byl schopný v případě problémů doplnit Atym o mladíky, kteří mu tam zapadnou.

  • waaw24.5.2017 9:25reagovat

   A to se informoval v te hospode, kde si byl?

   Ono totiz zavisi kde se informoval a s kym mluvil. Asi bude rozdil, zda mluvil s Hrebikem a Holoubkem, nebo se ptal Kotalika behem jejich schuzky o vikendu v Italii

   • petr13724.5.2017 9:45reagovat

    jojo ptal se v ty hospode, nejdriv se resilo pocasi, ale po 9. pivu se osmelil a zeptal se, co ten Strahov. Tak mu kamos rekl, ze tam jsou koleje a dobre se tam pichaj studentky. Mel radost, pry mladezi fandi...

 • Titulka ve Sportu

  LukyACS23.5.2017 23:41reagovat

  - delší a tvrdší tréninky

  - důraz na taktiku a video

  - urovnání vztahů mezi Letnou a Strahovem

   

  Že by konečně snaha o pozitivní kroky? Kéž vy to vyšlo.

   

  • ACSpartaPraha4ever24.5.2017 0:14reagovat

   Ono je tak nejak jedno, jaky budou keciky okolo, ”Sjednotime Spartu!”, ”Nova uzasna koncepce od predpripravek po starou gardu!”, ”Make Sparta Great Again!”. Kecu bylo jen za posledni rok milion. Ukazana plati... A na tu si holt budeme muset pockat. Proc si delat velke nadeje nebo to hned shazovat jeste pred tim, nez je vubec neco podepsano. Mi prijde trochu uchylne nastinit ten nejcernejsi scenar jen proto, abych mohl v pripade, ze to tak dopadne rict ”Ja to rikal!”, jak to dela taky mistr Kodet.

   Vzdycky si u toho vzpomenu na tohle: https://youtu.be/BnBr56xFCzk ;o))

  • Schumi24.5.2017 0:57reagovat

   No to jsou zase titulky Sportu. Ještě jsem snad neviděl změnu trenéra, aniž by to bylo doprovázeno právě těmito frazemi - bude se trénovat víc, intenzivněji, bude se pilovat střelba, taktika, rozbory u videa...vždycky ještě hráči komicky přidají, jak je změna fajn a jak se zlepšily tréninky a nálada. Kdyby to takto bylo s každou změnou, už by trenéři a tréninky byli nejdokonalejší z dokonalých Úsměv

  • Dynamo24.5.2017 7:46reagovat

   Já třeba nevěřím, že by DK nekonzultoval Stramaccioniho s hlavními lidmi na Spartě (Hřebík, Požár, Kotalík).

   Italové jsou posedlí taktikou a strategií. To byla velká deviza Sparty v devadesátých letech. Pokud budeme mít kvalitu v kádru, tak lze ligu s přehledem vyhrát. Ale hráči musí jít společně za stejným cílem.

   • waaw24.5.2017 7:59reagovat

    S prehledwm vyhrat? Ty ses prave probudil z komatu po 20 letech?

    Ani Barcelona nevyhrala ligu s pehledem. A vis cim to je? Existuje konkurence a taky ma penize

    • Dynamo24.5.2017 8:36reagovat

     Naše liga je celkem slabá. Ofenzivní hráče máme určitě nejlepší, jen jsme nefungovali jako tým. Přechod do útoku vázne, pak se samozřejmě musí přidat dobrá obranná činnost.

     • waaw24.5.2017 9:27reagovat

      Kteri, ze to jsou ti nejlepsi ofenzivni hraci?

  • victorlima24.5.2017 8:53reagovat

   Jsem překvapen! Tady se pořád mluví o nějakých centrech Strahov, Letná. Pokud vím tak Sparta má sídlo na Letné. Jestli někdo z Letné umožnil vybudování nějakého mocenského centra na Strahově tak udělal zásadní chybu. I když dovedu si představit, že jeden velmi starý v klubovém fotbalu zcela neúspěšný trenér by do toho chtěl kecat všem. Doufám, že jazyková bariera mu to neumožní.

   • Pouzar1124.5.2017 9:13reagovat

    Meleš uplný kraviny Úsměv ... O Strahov se nikdo z Áčka nezajímá už léta a tak je naprosto vpořádku že to tam někdo vede ..

    • victorlima24.5.2017 10:12reagovat

     Jo takovej debil nejsem, abych si myslel, že nepotřebujeme mládež atd. Sám jsem fotbal hrál víc než 30 let a pak dlouho trénoval. Vím jaká je výhoda, když Ti do prvního týmu každý rok přijde jeden nebo dva použitelní hráči. Mluvit však o nějakém centru, které je ve sporu s Letnou mi připadá šílené. Sparta přeci má jedno vedení a tomu se musí ostatní podřídit. To je jako v zaměstnání. Máš šéfa a tomu se musíš podřídit, nebo odejít. A ne budovat nějaké, jak je zde naznačováno mocenské centrum, které má být ve sporu s vedením. Strahov musí být jednoznačně veden z Letné.

   • hombre24.5.2017 9:24reagovat

    Chlape, víš, že meleš kraviny. Kde by jako trénovala mládež a hrála zápasy? To tak mívá každý klub, že někde hraje Áčko a někde mládež a trénuje a musí se o to někdo starat.

    Já to pořád nechápu, on je Hřebík takový kanec, že tady vyklepal v Praze půlku bab? Nebo chodíte někam do mešity, nebo kostela a tam proti němu kážou? Nebo nějaká groga, nebo já už nevím. To musí být strašný život, vidět pořád nějakého nepřítele.

    • victorlima24.5.2017 10:19reagovat

     Nedělej ze mě vola. Samozřejmě, že vím, že je potřeba mít dost hřišť atd. pro trénování mládeže. Jednoznačně to ale musí být plně podřízeno vedení klubu. Nerozumím tomu, proč by tam měly být nějaké spory. K Hřebíkovi, znáš ho osobně? Já ano a vím co to je za nerudného dědka a namyšleného nadutce.

     O jeho schopnostech vést klubový tým svědčí jeho klubová úspěšnost.

     • hombre24.5.2017 11:00reagovat

      To neznamená, že nerudný dědek, je neschopný dědek a je mi jedno jestli ho znáš. Znám hodně namyšlených a nerudných lidí a jsou velice úspěšní a uznávaní.

      Já z tebe volá nedělám, to si děláš sám.

      Vždy musí být Strahov pod Letnou, ale musí ho někdo řídit a spravovat a to ze Strahova. Když to budou řídit z Letné, tak to bude v prdeli a můžou to zavřít. Ale o to jim jde a tobě taky Neutrální.

      • victorlima24.5.2017 12:44reagovat

       Milý kolego, prosím nepodsouvej mě nějaké úmysly o poškození Tvé milované sparťanské mládeže. Chválím Tvůj zájem o mládež, ale zároveň Tě žádám abys mi nepodsouval nějaké nekalé úmysly. Jsem již od poloviny šedesátých let fanouškem Sparty a jsem rád, že na tomto fóru mohu konfrontovat své názory a slušnou formou komunikovat s ostatními fanoušky. Doufám, že máme stejný cíl a tím je hezká a úspěšná hra našeho milovaného klubu. Respektuji názory ostatních a očekávám, že to budou dělat i oni, bez podsouvání nějakých nekalých úmyslů. Jinak Tě musím upozornit, že nijaké vazby na Strahov nemám a vůbec nikoho tam neznám. Hřebíka znám pouze z trenérských kurzů.

       • hombre24.5.2017 19:22reagovat

        Budu reagovat. Nikdy jsem tu nenadával žádnému Sparťanovi, když nenadával on mně. Vždy jsem se jen bránil. To i v tomto případě, i když si myslím, že to bylo jen kočkování.

        Víš, já jsem hodně zklamán z vedení Sparty a celé vstřícnosti k nám, v posledních 2 letech. Na Radu já nadávat nebudu, on je srdcař a vzal Spartu a bojoval za ni.

        Myslím, že náš zájem o Spartu je stejný, chceme aby Sparta byla tam, kde bývala a kam patří, aby se nás zase báli jak v lize, tak i v EL, na LM nemáme, to si musíme připustit. Jen máme každý tu představu jinou, ale výsledek chceme stejný.

        Já se o mládež opravdu zajímám, sice ji vidím málo, mám to do Prahy přes 200 km. Ale hodně od nás proti Spartě hrají, myslím jejich děti a ti mi o tom dávají hodně informací. Já je vidím 2-3 x do roka a to mě sere.

        Tak až budeme mít zase jiný názor, tak to neber osobně, já jsem mírumilovný člověk. Tak se drž a musíme tuto blbou dobu přežít Smích. Zdar a sílu.

 • Chybí jen rolničky na hlavě

  Franta z lidu23.5.2017 22:27reagovat

  Koukám, že ty rolničky předali seshivky po x sezonách na hlavu rovnou nám. Jsme a budeme za šašky ještě víc: http://fotbal.idnes.cz/italsky-trener-stramaccioni-a-jeho-mozni-spolupracovnici-a-posily-ve-sparte-1s6-/fotbal.aspx?c=A170523_130638_fotbal_min

  • panvaclav23.5.2017 22:37reagovat

   Ale minimálně bude legrace. Nějak tuším, že Štramáčióni spolu s nějakou hvězdou posilou udělají z následující sezony silvestr, na který se nezapomene desítky let.

   Ale určitě si to nepřeju, velmi rád se budu plést. Bohužel mam tušení, že doktor Křetinský to všechno musí dotáhnout až do nějaké bizarní záhuby.

   • panvaclav23.5.2017 22:39reagovat

    a bezejmenný nezkušený trenér s ročním platem ve výši rozpočtu poloviny našich ligových klubů tomu dává dobrý základ. Ještě by to chtělo toho Palácia

    • Lobrock23.5.2017 22:42reagovat

     Prostě o něm víš hovno, ale máš potřebu do toho kecat.

     • panvaclav23.5.2017 22:54reagovat

      Vim o něm stejný hovno jako ty a jako všichni ostatní. No však se uvidí.

    • kilovolt23.5.2017 22:58reagovat

     na stopera je dost malý

    • victorlima24.5.2017 8:47reagovat

     Trenéra bych zatím nehodnotil. Připadlo by mi logické, že když D.K. řekl a, tak taky řekne b. Ty úkoly co novému trenéru zadal, jsou bez výrazného posílení nesplnitelné. Očekávám tedy b.

  • kilovolt23.5.2017 22:49reagovat

   no toho chorvatského útočníka bych asi bral jedině kdyby byl zadarmo......

  • ACSpartaPraha4ever23.5.2017 23:34reagovat

   ...a mile deti, takhle se nevyjadruje k Italovi na lavicce.

   Ses z pripadu Vatajelu nepoucil? Srackama, co sis tu nasral do huby, bych mohl hnojit travnik. A neboj, to, ze ”budeme za sasky jeste vic”, te trapit nemusi. U tebe to totiz nejde.

 • Proberte se!

  Franta z lidu23.5.2017 22:07reagovat

  Najednou Jugase nechceme a nepotřebujeme. Aha Údiv Dal přednost lepší a perspektivnější nabídce. Já se mu nedivím. Sparta není dobře řízena, to není zdravý fotbalový klub, ale bordel v rukou amatéra a jeho pochopů a našeptávačů. Šilhavý na rozdíl od našeho Itala ví, co od Jugase může očekávat. Co mu můžeme v současnosti nabídnout my, když ani teď nevíme, jaké bude kompletní složení realizačního týmu?

  • honzaspartan23.5.2017 22:11reagovat

   A i podle Šilhavého je lepší Štětina. Takže koupit Štětinu a jsme vysmátí.

  • captain_obvious23.5.2017 22:21reagovat

   To máš jako s upírem Bogdanem. Taky ses mu neustále vysmíval a od té doby co začal nastupovat, tak už o něm radši vůbec nepíšeš a chodíš sem 4 dny po zápase, abys náhodou nemusel uznat, že jsi idiot.

   • Franta z lidu23.5.2017 22:24reagovat

    Hráč za 27 milionů zatím toho moc nepředvedl. Po 3 zápasech nebudu hodnotit, viděl jsem ho v juniorce a stačilo... Pobavme se po 10. kole sezony 2017/2018. Pak klidně uznám, že jsem přestřelil. ° Mám dotaz: Vrbu jsme chtěli, nebo nechtěli? Myslím tedy vedení, hlavně JUDr. Křetínského.

    • bobo23.5.2017 22:31reagovat

     :) nekecej... A kolik že to má asistencí?

     • johnny123.5.2017 22:35reagovat

      Pět z pěti zápasů.

    • captain_obvious23.5.2017 22:34reagovat

     Vrbu jsme chtěli. Asi před měsícem. Nikoli před rokem, jak zněly tvé zaručené informace.

    • Lobrock23.5.2017 22:41reagovat

     Přesně. Nemá cenu hráče hodnotit za odehrané zápasy v lize, kde má za 5 zápasů jen posranejch 5 asistencí, když ho můžeme hodnotit za pár zápasů odehranejch za juniorku a ještě u toho lhát. Prostě antisparťanskej zmrd.

     • hombre23.5.2017 23:11reagovat

      Nezdá se ti, že jsi trochu přestřelil? Já ho třeba budu hodnotit tak po 10 zápasech, ale uznávám, že se jeví zatím velmi slušně.

      • daweee23.5.2017 23:17reagovat

       Neprestrelil ani malinko. Franta z lidu je idiot, ktery se zarekl, ze uz sem nepujde, presto sem leze, ac na nej neni zvedavej JEDINEJ UZIVATEL.

       • K0F124.5.2017 1:43reagovat

        Kdyby aspoň nevylejzal pokaždý, když se něco nepovede...

        • hombre24.5.2017 9:15reagovat

         Copak se něco nepovedlo?

         • ACSpartaPraha4ever24.5.2017 10:05reagovat

          Ehm, cela sezona? ;o)))

          • hombre24.5.2017 10:51reagovat

           Ale no tak, nechytej se slovíček. Psalo se, že vyleze, když se něco nepovede. Proto se ptám, co ne minulý týden nepovedlo.

           Jinak je pravda, že celá sezóna je strašná. Dlouho taková nebyla a snad nebude, ale kdo ví.....

           • ACSpartaPraha4ever24.5.2017 11:09reagovat

            Ve Frantovych ocich zrejme hodne. Ono jde kazdy krok automaticky odepsat jako spatny, nepovedeny krok, aniz bys vedel, k cemu povede.

      • ACSpartaPraha4ever24.5.2017 10:17reagovat

       Neprestrelil. Boza odehral v juniorce 8 zapasu, za acko 5. Vybirat si, za co ho hodnotit a za co ne, presne pasuje na ten vyraz. ;o))

       • hombre24.5.2017 12:13reagovat

        Juniorku nehodnotím, viděl jsem 2 zápasy a byl strašný. Budu hodnotit tak po 10 zápasech, ale píšu, zatím hodně slušný.

    • kilovolt23.5.2017 22:46reagovat

     Vatajelu se jeví jako dobrý hráč....jenom na tom hapruje to, že jsme ho kupovali jako obránce a on je to spíše křídlo Úsměv

 • Nestorovski

  experto23.5.2017 21:58reagovat

  Co je to zač?

  Znám jen tak jméno ”od slyšení”.

  Píše se o tom jak tady, tak venku, prý ho ten Makarón chce a vzhledem k tomu, jaký díky honění penisů s Luftjardou a jeho talentem ”hospodařit” za cizí začínaj (a ještě začnou) lítat v Praze cifry, je i možný že mu něco takovýho fakt daj.

  Takže k němu - jak v reálu vypadá a působí - je to bijec, sprinter, technik, co by to mělo potencionálně být zač? Úsměv

  • honzaspartan23.5.2017 22:09reagovat

   Už ze jména je to snad zřejmé.

   Nestorovski = trochu horší Lewandowski

   • experto23.5.2017 22:23reagovat

    Myslel jsem, že trochu horší Nestor

    • majtin23.5.2017 22:29reagovat

     Ne, ne, je to hybrid.

    • honzaspartan23.5.2017 22:41reagovat

     No doufám, že je lepší než ten šnek Nestor, kterému všechno trvá dvě hodiny.

     Takže lepší než Nestor, horší nez Lewandowski.

     Nestor < Nestorovski < Lewandowski

  • johnny123.5.2017 22:31reagovat

   Hraje za Palermo. Koncovej útočník s dobrou technikou, dobrou střelou, gól dá i hlavou, většinou to uklízí do prázdné kasy, ale takové přihrávky jaké tam dostává, ty mu u nás nikdo nedá. Možná občas od Kary, možná od Vaty a to je tak asi všechno. Je otázka, jakej by byl, když nedostane dobrou finálku.

   • honzaspartan23.5.2017 22:44reagovat

    Mareček prý pod Rosovým dohledem zapracoval na finálkách a je připraven převzít Bořkovu roli.

 • Podle italských médií

  ACSOLDBOY23.5.2017 21:37reagovat

  by si mohl přivést nový trenér Sparty Andrea Stramaccioni na Letnou RODRIGA PALACIA!

  • honzaspartan23.5.2017 21:38reagovat

   To je teda fakt NOVINKA!Smích

   • Filas23.5.2017 21:41reagovat

    Palacio už je starej,ale ten Nestorovski by mohl být kvalitní.

    • honzaspartan23.5.2017 21:42reagovat

     souhlas

    • johnny123.5.2017 21:44reagovat

     Myslím, že ten bude moc drahej podle Transfermarktu stojí 3,5 mega.

 • Hovorka

  SpartanJakSePatri23.5.2017 21:31reagovat

  Lidi nevím co očekáváte od Hovorky, ale ten kluk má za sebou táhlé a dlouhé zranění. Nemyslím si že to bude neohrozitelný hráč základní sestavy jak tady někteří neustále naznačují ...

  • Pouzar1123.5.2017 21:44reagovat

   a proto 2-3 stopeři Smích

 • Jugase

  Chabix23.5.2017 21:22reagovat

  Kašlete na Jugase, stejně za moc nestojí. Kdyby to byl joo dobrý stoper, tak by Zlín nedostával tolik gólů. Jen ať si někoho vybere náš nový trenér.

  • johnny123.5.2017 21:25reagovat

   Máš pravdu, Jugas je propadliště dějin, taky doufám, že uděláme někoho lepšího.

  • standis23.5.2017 21:28reagovat

   Take nevím, proč jsou z něj někteří úplně hotoví. Tak si Sparta přivede jiného stopera. Jugas není Boateng.

   • honzaspartan23.5.2017 21:39reagovat

    Boatega bych ve Spartě nechtěl.

    • honzaspartan23.5.2017 21:39reagovat

     Boatenga

    • standis23.5.2017 22:09reagovat

     Radši bys tam viděl Marečka. Úsměv

   • kapacitos23.5.2017 21:41reagovat

    No vypadá to tak, že to je asi jediný stoper na světě, který mohl zachránit Spartu před zkázou Úsměv

    • Filas23.5.2017 21:43reagovat

     Tak koupíme Jeřábka z Teplic,ten má taky potenciál, ale spíš to vidím na nějaké cizince.

  • asgard3323.5.2017 21:47reagovat

   Jasně,Jugas za moc nestojí,Zlín za moc nestojí,ale ve 3 vzájemných utkáních s námi neprohráli,v lize nám sebrali 4 body,vyklepli nás z poháru a díky tomu možná budou slavit přímý postup do EL.Zatímco my se všemi megahvězdnými matláky v obraně se budem klepat,aby nás ve 3.předkole nevypráskali další Hackenové,pastevci, velrybáři nebo balkánský cigoši.

   • honzaspartan23.5.2017 21:54reagovat

    Nebo se budeme modlit, aby nás vypráskali a my se mohli soustředit jen na ligu jako v této sezoně opěvovaná Slávie.

    • asgard3323.5.2017 22:59reagovat

     To je klidně možný,že se budem muset nechat vypráskat v předkole,abysme dodrželi náš olympijský cyklus - titul jednou za 4 roky 2010-2014-2018 ?- 2022 ?

 • acs

  demon23.5.2017 21:18reagovat

  v pátek vyšel ve sportu žebříček 100 nejlepších ligovejch fotbalistů podle trenerů.šilhaví vod žida mezi svíma 30 hlasovanýma fotbalistama jugase nemá!!!ale má tam štětinu!!! no zajímaví.no začínam věřit tomu že ty svině to dělaj naschvál.šmejdi sešívaný!!!!a ten náš ansábl at de taky doprdele.VztekVztek

  • honzaspartan23.5.2017 21:30reagovat

   Zajímavé. Smích

 • Cizinci

  Dub23.5.2017 21:18reagovat

  Posledni posily. Nestor,Vatajelu,Civic,Vukadinovic,Karavaev,Stramaccioni.To vypada,ze uz to asi neni nahoda.Kolik je vubec limit cizincu v nasi lize?

  • SFINGO23.5.2017 21:28reagovat

   limit je v zápase 5 hráčů mimo EU, nepočítají set am ani hráči ze státu Evropského hospodářského prostoru a státy které mají s EU smlouvu o partnerství - takže u nás by to byl Civic, Karavev, Konate, Costa.

77193 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha