Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Každopádně

  Wollverin28.7.2017 12:34reagovat

  v odvetě uvidíme, jestli se Strama (a nejen on) ze svých chyb poučil(i)

 • Tak jsem slyšel...

  spartas28.7.2017 12:33reagovat

  ... že tyhle týmy musíme porážet, když chceme do Evropy. Já chci do Evropy a neporazili jsme je. Co dělám špatně, krom toho že fandím Spartě? Díky!

  • H’Eikolo Kanté28.7.2017 12:37reagovat

   Ty nic, hráči/trenér jo. Neutrální

   • Chabix28.7.2017 12:50reagovat

    Jak bys to dělal ty, když by si měl finanční prostředky jako Křetínský a chtěl vybudovat tým, který bude pravidelně hrát LM a být v ní úspěšný?

  • captain_obvious28.7.2017 12:55reagovat

   Taky jsem si říkal, že na klub, který musíme porážet, si nás celkem namazali, ale nechtěl jsem přilívat olej do ohně Smích

    

   Trošku mi to smrdí zase takovou Křéťovinou, kdy si zanalyzoval, že minulý titul přišel po ostudě s Hackenem, kdy jsme se mohli ”soustředit jen na ligu”, tak vydal rozkaz, že EL je vedlejší a vypadnutí mu bude jedno. Potom teda nechápu, proč máme v kádru 35 hráčů a na cestě dalšího min. jednoho, ale OK. Asi se už dopředu počítá s tím, že se zase v určité fázi sezony sejde na marodce 15 lidí Údiv

 • Strama

  Wollverin28.7.2017 12:06reagovat

  Druhý poločas jsme začali jinak, Lafata pomohl ofenzivě. A čím pěkně prosím? Neříkám, snažil se a běhal, ale bohužel je už pomalej a nestíhá, navíc neviděl jsem, že by byl v nějaký šanci nebo rozdával dobrý přihrávky, takže nechápu čim pomohl ofenzivě

  • novydres28.7.2017 12:08reagovat

   Mel tam jednu kolmici na Karu kterej kdyby nezrakvil centr tak dává tuším Janko do prázdný jinak asi nic....

   • Wollverin28.7.2017 12:20reagovat

    tak aspoň něco

 • Pozitivum

  Mojmír Slunečný28.7.2017 12:02reagovat

  Nebuďte pořád tak negativní, je to jen výsledek sportovního klání.

  Úplně zapomínáte na největší a nejdůležitejší pozitivum. Podařilo se vytvořit multikulturní kolektiv složený z různých národností, ras, barev pleti a vyznání, bez jakékoliv nenávisti a netolerance. To je ta největší výhra.

  Teď je Sparta opravdovým evropským klubem.

  Jednoho dne se zaplní celý kotel včetně spodní části a spolu dohromady se budou radovat z pestrosti a toleranci bílí, černí, asiaté, romové, i fanoušci v burkách nebo jarmulkách, všichni spolu a s láskou. Nejde o sportovní výsledky, ale o pestrost kultur, mír a lásku.

  • jakub231128.7.2017 12:04reagovat

   Dalsi z tech co si tu leci svoje mindraky

  • petr13728.7.2017 12:05reagovat

   Zalistuj par stranek do historie, najdes tam kamose, ktery pojede na vlastenecky vylet na Rip. Mozna ma jeste misto v aute

   • Lobrock28.7.2017 12:09reagovat

    Tady chodí 2 trotlíci, kteří mají nicků a vzhledem k prázdninám i spoustu času (rádi si povídají i sami se sebou), takže nemají problém si neustále regovat nové účty. Asi by byl vhodnější ban IP, protože nepředpokládám, že někdo s tak mrzkou inteligencí jako oni mají povědomí, jak to obejít.

    • gariava28.7.2017 12:14reagovat

     Kdyby na takové někteří nereagovali a hned se nečertili, tak je to po čase přestane bavit, ani nemusíš dávat bany, prostě to tak neprožívat, ať si píši co chtějí, takoví se najdou na všech diskusích. Oni se baví nejvíce nad tím, že na ně někdo reaguje a je z nich naštvaný, takoví se tomu doma ještě smějí.

     • jakub231128.7.2017 12:17reagovat

      Sam to vis nejlip

      • gariava28.7.2017 12:18reagovat

       Já pouze diskutuji a neprovokuji

  • ap189328.7.2017 12:22reagovat

   A mně se tenhle příspěvek líbí. Souhlasím. Pokud chceme být evropští, nebo dokonce světoví, je pestré složení národností důležité. S českými hráči, kteří jsou při přestupu namyšlení jako Mistri světa, titul neuděláme..

 • Dúbravka

  SuperFrankie28.7.2017 11:59reagovat

  Docela mě překvapuje jeho kritika. Za první gól nemohl, ten jde jednoznačně na vrub Frýdka, a za ten druh taky ne. Kanga to trefil skvěle a takovým způsobem, že to Dúbravku přeletělo a jen tak tak spadlo do brány. Příčiny porážky bych hledal jinde.

   

  Vlastně začínám mít pocit, že možná hráči od Stramy vědí, co mají hrát, ale chce ty úkoly od špatných hráčů. Dva příklady za všechno - Štetina a Juliš.

  Každý, kdo viděl nějaký zápas Dukly loni, přece musel vidět, že je to fyzicky skvěle vybavený stoper, od kterého útočníci lítají jak sáček ve větru, ale s balónem si moc nerozumí. Chtít po něm, aby nějak konstruktivně rozehrával je nesmysl. Logicky pak kazí a ta rozehrávka stojí za hovno. Musí vedle sebe mít konstruktivního stopera, který to za něj odběhá a rozehraje, přičemž Lukáš to odskáče a vybojuje. Podle mě ideální partner pro Hovorku.

   

  Oproti tomu Juliš prostě není křídlo. Jediný atribut, který ho činí vhodným pro tu pozici je rychlost. To je všechno. Ale dozadu jako křídelník bránit neumí, centrovat neumí, tím pádem to jeho nasazení na levé (!) straně absolutně nechápu. Původně ho na pravé křídlo strkal Holoubek, protože tam nikdo jiný hrát nemohl, ale už tehdy se ukazovalo, že to není jeho pozice. Kdyby včera Juliš nastoupil místo Janka na hrotu, bylo by to lepší. Presoval by lépe, mohlo by se na něj nákopama hrát na brejky a vyhrát klíčový souboj, po kterém sklepne na někoho balón taky zvládá. Tohle Strama nezvládl.

  • Bunda28.7.2017 12:00reagovat

   Souhlas.

  • Dynamo28.7.2017 12:01reagovat

   za stavu 0:0 obrovsky riskantní vyběhnutí,

   a za druhý gol jednoznačně mohl, střela šla skoro doprostřed navíc to bylo z dálky.

   • SuperFrankie28.7.2017 12:03reagovat

    Nesouhlasím. Viděl jsem záznam toho gólu snad 5x a byl to takový padáček, který ho přelétl. S tím gólman nemá co dělat. Nemluvě o tom, že ke střílejícímu hráči se včas nevrátil Mandejck a Kaya ani nepodstoupil souboj. K té střele v první řadě nemělo vůbec dojít.

     

    A jinak to vyběhnutí ve 3. minutě riskantní bylo, ale gól z toho nebyl, takže to je vlastně putna.

    • Wollverin28.7.2017 12:24reagovat

     Ale klidu hráčům to moc nepřidá, když brankář udělá takovou minelu

    • Chabix28.7.2017 12:54reagovat

     Právě, že ho to přelítlo, to je chybam nebyl ve výběhu, měl svoje základní postavení.

  • JFK28.7.2017 12:02reagovat

   Mareček: ”nevěděli jsme, co hrát”

   Otrávení

  • blablabla28.7.2017 12:05reagovat

   Dúbravka dle mého kvalitní golman, ale včerejšek mu vůbec nevyšel (jako skoro všem) a měl lví podíl na obou brankách, na druhé zejména. Nejistých momentů tam celkově bylo povícero a žádný extra zákrok si nyní ani nevybavuju

  • Sendi28.7.2017 12:05reagovat

   ”Každý, kdo viděl nějaký zápas Dukly loni, přece musel vidět, že je to fyzicky skvěle vybavený stoper, od kterého útočníci lítají jak sáček ve větru, ale s balónem si moc nerozumí.” -- blbost, v Dukle byl právě v rozehrávce výbornej...a co se týče Dúbravky, tak u toho prvního gólu by tam podle mě byl Koubek dřív a měl by to, u druhýho se mi zdálo, že tam byla teč přes Kayovi záda, ale přesto, z takový dálky, technická střela...měl to mít...

    

   jinak poslední odstavec souhlas...ale jinak teda mě se Juliš směrem dopředu líbil, podržel balony, dobře řešil situace, bída to byla směrem do defenzivy...

   • SuperFrankie28.7.2017 12:09reagovat

    Já ti nevím. Mně vždycky přišlo že za něj tu rozehrávku obstarává Smejkal/Šimůnek, to je jedno. Já bych to po něm prostě nechtěl. Naopak Dúbravka má rozehrávku skvělou a nohama vážně umí, což včera dokázal podle mě.

     

    U toho prvního gólu jsem si to nejdřív taky myslel, ale ten hráč Zvezdy střílel kousek od kraje vápna, takže doběhnout to z čáry je pro gólmana fakt kus cesty. V první řadě to jde za Frýdkem.

   • Spytihnef28.7.2017 12:15reagovat

    Taky se mi z toho jedno záběru zdálo, že se to otřelo Kayovi o záda. Teď jsem si to ale asi 10x pouštěl a moc moudrý z toho nejsem.

  • gariava28.7.2017 12:07reagovat

   První gól hlavně chyba obrany, ale druhý jde na úkor brankáře. Střela sice dobrá, ale pořád doprostřed brány, tohle brankář musí vyrážet. Stál moc daleko a proto nedoskočil, chybné jeho postavení. Navíc chybu udělal hned v úvodu při tom výběhu, pokud jde brankář ven z brány, tak míč musí mít a ne, že to smrdí červenou nebo gólem do prázdné. Místo Juliše měl hrát Vata, jenže on asi ze začátku moc nevěřil Civičovi, pak ho tam stejně dal. Ale hlavní kámen úrazu byl opět ve středu zálohy - nám chybí konstruktivní hráči směrem dopředu. Jak si tady před sezónou někteří plánovali, že to budeme hrát jen přes křídla a to bude stačit, možná i Strama, tak je to blbost, protože těm křídlům taky musí někdo dobře nahrát. Oni nevezmou balón na půlce a neprokličkují všechny. Janko potřebuje míče vyloženě do vápna, takové zatím prakticky nemá. Když nepočítáš křídla, tak není prakticky nikdo, kdo by zaútočil a to je sakra málo, potom se není čemu divit, že skoro nevystřelíme na bránu.

  • novydres28.7.2017 12:10reagovat

   Dubravka nemohl ani za jeden ale kdyby mel na zadech napsano Koubek tak by mohl za oba

  • novydres28.7.2017 12:10reagovat

   Dubravka nemohl ani za jeden ale kdyby mel na zadech napsano Koubek tak by mohl za oba

  • munzig28.7.2017 12:10reagovat

   Ten druhý gol podle mě mohl chytit kdyby byl líp postavený. Ale ono jde i to jak se choval zbytek zápasu.

   Byl hrozně nejistej. Ten jeho výběh hned na začátku to jsem koukal jako blázen. Věřim že to bylo jen nervozitou protože kvalitní golman on je.

   • gariava28.7.2017 12:14reagovat

    Souhlas a když si to vzadu přihrávali s obránci, tak to taky několikrát smrdělo, že jim to útočník vypíchne.

  • Chabix28.7.2017 12:53reagovat

   Při prvním měl jít k zemi. Při druhém nemá stát tak daleko od brány.

 • CZ

  rabac28.7.2017 11:46reagovat

  Po losu jsem napsal,že CZ je mírný favorit, byl jsem nazván sešívancem a většina napsala, že s takovým kádrem ty kopyta přejedeme. Vinu nevidím na straně hráčů ale jednoznačně na trenerovi a jeho různých poradcích. I trenér žáků třeba v Radotíně nemůže na hřišti CZ postavit do obrany Vatu a před něj nalevo Juliše a k tomu hrot Janka který celý zápas lehce vyklusává, byl na něj velice smutný pohled, může hrát doma proti slabším soupeřům ale proti technickým a rychlostně vybaveným Srbům to nestačí.Když k tomu připočteme Frýdka jako 10, stopery kteří jsou na úrovni těch z jara a chybujícího brankáře, máme výsledek.Hra Sparty je snad ještě horší než za Rady a bude to chtít hodně času, ale ten ve Spartě nikdo nedostane a jestli bude Strama takto pokračovat, tak je zaděláno na velký problém a vůbec nedokáži odhadnout co s tím DK v zimě udělá.Myslím, ale, že by měl začít tím, že přivede fotb. odborníka, který jako víceprezident povede Spartu po sportovní stránce a bude mít hlavní slovo v příchodech a odchodech hráčů a pravomoc nad trenery. Sparta nutně potřebuje kvalitu a ne kvantitu. Napadá mne Rosický nebo Grygera,třeba i M.Hašek.Kdyby Rada postavil Vatu,Juliše a Janka tak ho všichni oprávněně strhají.

  • JFK28.7.2017 11:56reagovat

   Tady na tomto foru se může Sparta pouze vychvalovat bez ohledu na objektivní realitu. V opačném případě jsi buď zabanován, případně označen za slávistu.

 • Musim se smát

  Wollverin28.7.2017 11:26reagovat

  když tu někdo píše, že jim doma mužem klidně dát čtyřku, no nevim nevim, když jsme včera ani jednou nevystřelili na bránu, jak chceme dát 4 góly

  • Wollverin28.7.2017 11:33reagovat

   Navíc několikrát si hráči nebyli schopný narazit po autovym vhazování, to byl otřes

   • snytek28.7.2017 11:52reagovat

    Auty, to je vůbec třešnička na dortu naší hry. Bylo to tak na jaře a je to bohužel pořád stejný

  • JFK28.7.2017 11:34reagovat

   Souhlas. A když zde někdo napíše kritický příspěvek, tak by ho hned chtěli banovat nebo ho označují za slávistu.

  • milito-5028.7.2017 12:01reagovat

   Možné to je dát jim doma 4 goly ale to by Sparta musela hrát jinak a odveta je za týden a těžko se něco změní takže v podstatě to je nereálné a přesně Sparta vůbec nestřílí a střely z 20 25 m to snad ani neznají natož aby je trénovali a Kangu vystřelí jednu ránu a dá gol

  • Furia Ceca28.7.2017 12:12reagovat

   Vyloučit to nemůžeš Úsměv Je to kulatý a stát se může ledacos. Že je realita tomu aktuálně vzdálená je pravda. Já osobně si tipoval, že si neodvezeme dobrou výchozí pozici a to se stalo. Že to bude ale ještě takový herní bída jsem netušil a světlo na konci tunelu nevidím tedy...

 • Matějů

  Dynamo28.7.2017 11:21reagovat

  Matějů do Brightonu za 70 mega

  • Heroic28.7.2017 11:23reagovat

   Plísni dochází peníze tak rozprodává hráčeSmích

  • Bunda28.7.2017 11:23reagovat

   Super cena za takového hráče. Snad ho Anglie srovná.

  • JFK28.7.2017 11:25reagovat

   70 milionů za hráče lavičky? Výborný obchod pro Plzeň. Zajímalo by mě, jestli má vůbec nějaký hráč Sparty větší cenu.

   • Dynamo28.7.2017 11:28reagovat

    snad ti brzy dají ban

   • jakub231128.7.2017 11:44reagovat

    Hochu ty jsi hroznej debil Smích

  • blablabla28.7.2017 11:32reagovat

   tak pokud opravdu za 66 mega, tak můj pohled směřuje směrem k Bohu (ve kterého nevěřím) a zpívám ”halelůja” Smích

   • LukyACS28.7.2017 11:36reagovat

    To jo, ale on nebyl špatnej, jemu ubližuje ta vaše specifická kabina. V Anglii by si s ním mohli vědět rady Úsměv Navíc tam budete mít asi i bonusy.

    • blablabla28.7.2017 11:39reagovat

     já ho tak optimisticky nevidím. specifika naší kabiny mě sice štvou (momentálně nejvíc ve směru k Rakušákovi).Ale prodat takového hráče za takové peníze mně přijde až jako zázrak a i pokud by bonusy byly, nemyslím si, že kdy na ně dojde (rád se bud plést. přeju všem českým hráčům venku úspěchy)

    • Sendi28.7.2017 11:41reagovat

     Matějů je směrem do defenzivy možná vůbec nejlepší bek v lize, silně nedoceněnej, cena je ale hodně vysoká, tam bych řekl, že vliv můžou mít nákupy Pražských S, který o něco vyšroubovaly ceny hráčů...

  • LukyACS28.7.2017 11:35reagovat

   Já chtěl do Sparty Matějů se Suchanem, byl bych na tý koupi v zisku Smích

   • petr13728.7.2017 11:42reagovat

    Vzpomnel jsem si na Antosovy prosby😊 kde je konec treba Kutrovi?😊

 • Nevydařený start

  Karmat28.7.2017 11:11reagovat

  Věc, kterou za peníze nekoupíte. Sparta potřebuje čas

   

  http://www.tyden.cz/rubriky/sport/fotbal/vec-kterou-za-penize-nekoupite-sparta-potrebuje-cas_439983.html

  • jurasek11128.7.2017 11:20reagovat

   I přes rozladěnost je tohle jasné jako facka.Kdo to nechápe at chodí do divadla tam je vše důkladně nacvičené a bude spokojen.

   • H’Eikolo Kanté28.7.2017 11:23reagovat

    Já bych čekal, že tohle bude platit i pro fotbalový tým. Smích

    • jurasek11128.7.2017 11:30reagovat

     Otázka sladění a bude to dobré.Pokud je v týmu jazyková pestrost tak se musí najít společná řeč.

   • artaxerxes28.7.2017 11:33reagovat

    Já bych to trochu srovnal s mojí prací - před 10 lety jsme přešli s Autocadu na SolidWorks a první půlrok jednoznačně poklesla výkonnost, protože místo zažitého kreslení ve 2D musel najednou změnit způsob kreslení a uvažování.

    Dnes si nedovedu představit stejné věci dělat v cadu.

  • Heroic28.7.2017 11:22reagovat

   Plísni dochází peníze, tak rozprodává hráče.

  • denny28.7.2017 11:26reagovat

   S tím se nedá nic jiného než souhlasit!!!

 • můžu říct že tu je sranda...

  Shrekson28.7.2017 11:00reagovat

  Nemám poslední dobou moc času ale včera jsem to viděl, nehráli jsme moc dobře, nemůžeme čekat že si to hned sedne. Luke to popsal úplně správně, uvidíme kdy to do sebe zapadne.

  Pokaždé když jsem přijdu tak se dočtu něco co mě od srdce pobaví a to je super.. Miluji lidi co se něčemu smějí a vysmívají, každý kdo něco buduje takových lidí zná více než těch kteří mu fandí. Ten strach možného úspěchu svého kamaráda nebo konkurenta z lidí dělá hloupé a malé kreatury na lidi. Každý hejt nebo škodolibí úsměv mě motivuje abych byl ještě silnější a lepší. Doufám že to Sparta natře všem co píšou ty hloupé, agresivní titulky proti trenérovi, nebo zde lidi co si přejí aby neuspěl - jenom za to mu budu fandit a přát úspěch aby závist a hloupost nevyhrála nad lidmi co něco dělají a snaží se to dělat na 100%, třeba to nemusí být vždy úplně správně stejně je to více než někteří kdy zkusí.

  • Vee28.7.2017 11:05reagovat

   +1 Bohuzel to je typická česká vlastnost... ja nepotrebuju se starat a koupit si svoji kozu, ale hlavne at nema kozu soused a bude mi dobre..

  • JFK28.7.2017 11:09reagovat

   Tak asi každý si přeje, aby Stramacionni uspěl, ale víra nás nespasí. Je třeba podívat se pravdě do očí a připustit si, že se jednáý o totální fiasko. Itala zatím vyhodili z každého klubu a po jeho měsíčním angažmá ve Spartě se jeho vyhazovům asi nemůžeme divit. Posily naprosto bez koncepce, čemuž následně odpovídá i naše chaotická hra. Měli bychom ho ze Sparty velmi rychle vypoklonkovat a začít proces přestavby znovu s nějakým o poznání kvalitnějším trenérem.

  • snytek28.7.2017 11:26reagovat

   Tady nejde o to, se smát. Tady jde o to, jaké má Sparta výsledky a proč je takové má. Když budu trochu parafrázovat jeden Štramákův výrok, tak : ”Pan Křetínský a pan Kotalík jsou velcí odborníci na fotbal, a proto si mě vybrali”. Nejde o jeden nepovedený zápas, to se dá dohonit v odvetě, jde o smysluplnost řízení celého klubu. Klub řídí bezpochyby inteligentní lidé, ale bez znalosti fotbalu, bez reálné vize. Lítáme ode zdi ke zdi, od Holoubka přes Radu ke Štramákovi, od dorostenců k masívnímu nákupu drahých snad hvězd. Já budu taky fandit a věřit, ale obávám se, že pokud nenastane zásadní změna na místech v klubu nejvyšších, pohnout se nemůžeme

79520 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha