Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • .

  doktor Bolíto4.2.2018 11:30reagovat

  No venouši tak to je moudro. To tě napadlo samo, nebo ti to někdo diktuje??VztekVztekVztek

  • Moribundus4.2.2018 11:55reagovat

   Průjem negativ. :) To chce jedince vzít a vyráchat v koncentrátu štěstí. ;)

 • Nová Sparta - staré chyby

  venous4.2.2018 10:53reagovat

  Letošní příprava a na jaro je opět velký chaos jako v minulosti - první cesta do Španěl - jeden průměrný soupeř, domů do zimy na jedno utkání a znovu do Španěl - opravdu vydařený štych. Navíc průměr z Dánska, druhořadý Číňani (pořádně neví vedení s kým vlastně budou hrát) a teď snad jako generálka Rusové. Hlavně že chtěl Stramák na druhé soustředění mít kádr pohromadě. Na co tahal sebou Boulu (včera hrál už doma) a Pavlíka, Drchala nebo Dao. Nedal jim ani čuchnout. Sestava - ani teď neví jak ji poskládat. Někde přetlak, někde bez náhrady, opravdu to ten zmrzlinář tady dokurví a pak uteče. Impulze jsme tady nechtěli a má ho za prdelí, fakt nepoučitelná Sparta. Kádr podle jmen je kvalitní, ale bude to ty hvězdy bavit v lize - špatné terény, rozhodcovská mafie, fans..?VztekVztekVztek (někomu to tady chybělo)

  • DaveACS4.2.2018 11:00reagovat

   Takže hvězdy sem neviditelné, protože je to tu nebude bavit.. A potom sem jak kokot psát s milion smajlikama, proč vedení nekoupí pořádně hráče, co?SmíchVztekVztekVztek

  • kartagos 24.2.2018 11:06reagovat

   Tak určitě je spousta věcí, co se nám dál nelíbí, ale tak negativně bych to neviděl .Slabší soupeře mají na získání sebevědomí ( Talovi góly pomůžou).Sehraní ani nemohou být, když to zase vyměnili . Silní soupeři, kteří by jim dali šišku by je akorát dostali na dno . A ani já nejsem zastánce Štramáka , ale tohle beru jako jeden krok. Pokud vyhoří přijde jiný co v té cestě bude pokračovat. Rozhodně stojí za to vidět některou z minulých příprav a pak porovnat.

  • Hory4.2.2018 11:10reagovat

   Hrozny příspěvek, sorry... s jednou věci však souhlasím, přátelaku mělo byt víc. Třeba i dva v jedním dnu (slabší a silnější sestava), aby dostali všichni větší porci minut. Nevím, proč to tak nenaplanovali.. jakoby se báli špatného výsledku a tím většího tlaku na trenéra a vedení..

  • Shrekson4.2.2018 11:31reagovat

   Jako je pravda že já sám taky nadavám že hráči přijdou pozdě, že nemají pořádnou přípravu atd..

   Jenomže hráči jsou profesionálové v Anglie pravidelně přivádí hráče těsně před uzavřením přestupu, protože se furt jedná a hadrkuje o ceně.

   Já věřím že jsme udělali maximum proto aby jsme měli hráče co přinesou hned kvalitu a na posty kde jsme měli dlouhodobě problémy. Jasně chybí nám krajní pravý obránce ale na druhou stranu máme tunu mládeže která se případně může ukázat.

   Že Ščasný je pro někoho problém? Rosa má k němu nějaký vztah a navzájem se tolerují tak že proč ne? Myslím že tady můžeme jenom získat..

  • michal19704.2.2018 11:35reagovat

   Promiň, ale naprostá blbost co tu píšeš. Posily řeší sportovní vedení klubu, ve zcela malém procentu trenér.Dál to nechci komentovat, je to jeden velký blábol co jsi napsal.

  • waaw4.2.2018 11:41reagovat

   Mas pravdu, kdybychom zajeli do Vozihnoje, mohli jsme ho mit dohodnuteho uz mesic pred koncem podzimni casti

 • Hostovačky - kdo pujde?

  Kebap4.2.2018 8:52reagovat

  Kulhánek

  Mustedanagič

  Drchal

  Dao

   

  Kdo podle vás zůstane na těch 14 zápasů? Já si myslim, že z těch čtyř tu nejspíš zůstane jen Kulhánek jako dvojka na DZ. Mrzi me, ze tu neni misto pro Drchala a Mustedanagiče, protože se mi v přípravě dost líbili

   

   

  • Bunda4.2.2018 9:00reagovat

   Jasně že Kulhánek zůstane. Zizou, Dao hostování, Drchal 21. Problém vidím v tom že by měli odejít hlavně Kadlec, Costa,Frýdek,Bicik,Lafata.

   • rabac4.2.2018 10:37reagovat

    Když odejde MK tak máme jen dva nezraněné stopery a to je asi málo ale jinak když nebudou chtít sami tak Lafi,MK a Costa zůstanou do konce smlouvy u Lafaty je to jistota, stačí se podívat na Surala a VK, stejně zůstane do léta Bičík a myslím, že je to tak správné zatím je nikdo viditelně nepřevyšuje , jmenovaní mladí hráči potřebují hrát a ne sedět na tribuně a na víc to zatím není.

  • kartagos 24.2.2018 9:13reagovat

   Já myslím, že půjde Dao ,Drchal, Mustedanagič, Sáček, Vorel a MK prodat, darovat ...Ristič se musí dostat do formy a pak bude náhradou za Mavubu nebo Čiviče.Kaya je jak skleněnka , tak si ještě nechají Costu . Lafatu nepustí Zdendál.Frýdek je pro mě neznámá , ale i ten by mohl pryč.

   • Bunda4.2.2018 9:15reagovat

    Lafata za Ščasnýho moc nehrál..

   • Hory4.2.2018 11:02reagovat

    Ristic není náhrada za Mavubu, ale případně za Kangu (CM, nikoliv DM). Za Mavubu je Kulhanek. Nicmene těch zápasu je na jare opravdu málo, jestli není skoda mit Kulhanka na lávce. Docela se mi líbí, ale potřebuje hrát. Zizu se mi v přípravě líbil, ale také potřebuje hrát. Drchal by měl jit hostovat mezi chlapi a ne juniorka, to samé Dao. Sáček by měl také jit na půl roku třeba do Libe za Holoubkem, potřebuje hrat a přes Kangu si nezahraje. Kangu muže zaskočit případně Ristic, aspoň dostane šanci se ukázat. Jeden z dvojice MiKa - Costa musí okamžitě skončit, za mě rozhodně MiKa. Záleží také na zdraví Kayi, pokud bude zdraví, tak ať skončit oba (MiKa i Costa).

    • Hory4.2.2018 11:03reagovat

     *pokud bude zdravÝ, sorry telefon

  • victorlima4.2.2018 9:19reagovat

   S Kulhánkem nevím, zatím mě úplně nepřesvědčil. Drchala bych rozhodně pryč nedával. Nemáme útočníka a jediného i když mladého a nezkušeného se zbavovat by byla blbost.

   • kartagos 24.2.2018 9:22reagovat

    Místo Šurala může naskočit Vašek K .Křídlo bych nechal Plavčíkovi. Kulhánek pod tlakem trochu pokulhává, ale je vysoký a těch tam máme ve středu málo

  • kilovolt4.2.2018 10:23reagovat

   jenom si tak říkám na co tu mládež vlastně máme?!

   • pátek4.2.2018 11:15reagovat

    Česky řečeno na h.... Jen jeden příklad. Když v roce 1966 přišel do Sparty sedmnáctiletý dorostenec Josef Jurkanin z Čakovic, tak se během jednoho roku vypracoval až do reprezentace. Nikdo nekoukal, že je mladý. Hlavně trenér a starší spoluhráči mu dali důvěru. Dnes se každý tvrdí, že hráč je mladý a musí jít na hostování, kde se rozehraje. Absolutní nesmysl. Na hostování jsou hráči bráni jako pojistka, kdyby se někdo z domácích zranil. Kupují se drahé posily a talenty nedostanou důvěru. Mladí musí být postupně zapracováni do A týmu. Cizinci nám v reprezentaci nepomohou. Ristič prý musí dostat čas, aby se rozehrál. Proč nedat tento čas mladému sparťanovi?Já jenom doufám, že se Křetínský probudí a vyhodí Kotalíka i Šťastného a trenér i s jeho partou asistentů.

    • Moribundus4.2.2018 11:46reagovat

     V zásadě souhlasím, ale prohlédni také k faktu, že v 60. letech měl fotbal jiné parametry. Presto, pravdu díš, koukneme na Chorvatsko, jak dává šanci mladým hvězdám. Neprumeruji je jako u nás.

    • Kebap4.2.2018 11:58reagovat

     Talent, myslim talent světovýho formátu, nepotřebuje x sezon, aby dokázal, že na to má. Přijde do áčka, je posilou a hlavně - jde pořád nahoru. Koho z naší líhně můžem do takový kategorie supertalentů zařadit? Sáček po nadějnym startu dostává spoustu příležitostí, ale má přesně opačnej vývoj. To samý Pulkrab.

     Myslim, že to není tolik o tom, že by mladý nedostávali šanci, ale o tom, že tu prostě není tak silná generace jako kdysi.

     Jo, máme dost talentovaných hráčů, který to můžou dotáhnout na angažmá v zahraničí, ale Rosický, Poborský nebo Nedvěd se zkrátka nerodí každej rok.

     A co se týče zahraničních hráčů, já to jenom vítám. Bez kvalitní konkurence se český hráči nikam neposunou

    • Chabix4.2.2018 12:37reagovat

     Tohle je docela trapas argumentovat jedním hráčem a to někdy z roku 1966, kdy ten fotbal byl značně jiný. Ach jo

      

     Zapracování mladých - Mladí hráči opravdu potřebují hrát hodně. Pokud mají růst v týmu Sparty, tak k sobě potřebují velmi kvalitní spoluhráče, aby jim to prospělo ve vývoji. To tu dosud nebylo. Takový Sáček už druhým rokem stagnuje. Hostovačka by mu ve vývoji prospěly víc.

      

     Ke Ščasnýmu - dle mě je to výborný sportovní manažér. O jeho trenérské prospěšnosti jsem měl často pochybnosti, ale skladbu týmu pro určité herní varianty měl vždy na špici a právě díky tomu jsme v EL došli tak daleko.

      

     Kotalík je výborný obchodník a myslím, že to v tomhle přestupovém oknu prokázal.

      

     Kritika všeho možného - často to čtu od lidí, jejichž laické názory jsou mírně řečeno mimo.

      

  • Sendi4.2.2018 10:51reagovat

   Stramaccioni říkal, že Drchala si chce nechat v kádru, tak uvidíme...Kulhánek musí zůstat, jinýho DZ nemáme, Zizu se mi v přípravě dost líbí, ale na jeho pozici je to těžký, takže hostovačka, Dao taky...

   • SuperFrankie4.2.2018 11:09reagovat

    Mavuba?

    • Sendi4.2.2018 11:15reagovat

     myslel jsem jako náhradu za Mavubu, akorát jsem to nenapsal :D

   • Corwin4.2.2018 11:10reagovat

    jenže kam poslat Zizu na hostování, aby to nedopadlo jako minule v dukle, on potřebuje kvalitní spoluhráče, možná Liberec nebo Bohemka, tam by mu podle mého mohl sedět styl hry.

    • Moribundus4.2.2018 11:57reagovat

     Do zahraničí. Např. do Série B. Strama tam musí někde mít kontakty. Nebo k Zemanovi třeba.

     • Libido4.2.2018 14:12reagovat

      To by nebylo špatné, posílat hráče na hostovačku do Itálie. V první lize by se asi nechytli, ale ta druhá italská by špatná být nemusela... a dalo by jim to podle mě víc než třeba taková Jihlava, Slovácko nebo Vlašim..

 • Konaté

  Fanoušek z Liberce 4.2.2018 0:57reagovat

  Konaté dnes za juniorku proti Vyšehradu 2 góly. Prý slušný výkon. ÚsměvÚdiv

  • wasek2611@centrum.cz4.2.2018 1:00reagovat

   No ... jo. Bohužel ho moc nepotřebujeme. :D

    

   Jinak bych ho zkusil zase v áčku

    

   Jakej výkon podal Vašon? :D

   • DaveACS4.2.2018 1:18reagovat

    Za co si to zaslouží prosimtě? V áčku už nikdy, prosím..

    • wasek2611@centrum.cz4.2.2018 1:46reagovat

     Za dobré výkony v juniorce. Když za ní párkrát nastoupil, tak prostě hrál dobře.

      

     Zaslouží si to za výkony. ;)

      

     Jen přes Plavšiče a Kadlece asi nemá smysl ho tam cpát...

     • Jereacs4.2.2018 2:04reagovat

      Zradil jednou udělal by to znovu. Prostě ne at hraje sebe lip tak zato co udělal tak prostě ne navíc šanci dostal a nevyužil ji .

      • 13goat4.2.2018 3:45reagovat

       Když ho chceš prodat, musis ho dat do vylohy!

       • lidoop4.2.2018 8:39reagovat

        Ja myslim, ze uz ani nikdo nepocita s tim, ze by ho nekdo koupil. Proste si bude muset jeste pet mesicu pockat do konce smlouvy a pak se modlit, aby mu nekdo dal rozumnou nabidku. Osobne si ale myslim, ze smysluplny angazma uz nenajde, zadnej ambiciozni klub mu smlouvu neda, protoze to, co udelal, se podle me ve fotbalovym svete tak nejak vseobecne vi, ne jenom u nas.

        • Chabix4.2.2018 9:58reagovat

         V létě se mluvilo že na něj byly aai 4 nabídky, z Turecka, Žiliny, americké MLS. Vše odmítnul. Chtél zůatat ve Spartě. Údajně proto aby získal české pbčanství. Podle mě je ho škoda. Beru ho jako našeho odvhovance, který toho mohl ve fotbale hodně dokázat.

        • kilovolt4.2.2018 10:27reagovat

         nějaká Bohemka nebo JIhlava po něm sáhnou....

      • majtin4.2.2018 11:23reagovat

       Šanci dostal ? Jakože pískání při každým jeho dotyku, to byla plnohodnotná šance ? Úsměv

     • Jereacs4.2.2018 2:06reagovat

      No a Kadlec na křídle je taky hrozná blbost to fakt nevidí jak je tam utopenej V.Kadlec patří na hrot a ne na křídlo.

      • K0F14.2.2018 11:57reagovat

       Kadlec ve svý životní sezoně odehrál docela dost minut na křídle a takovej průser to nebyl. :)

 • Frydek & Chaim

  Jarošík3.2.2018 22:24reagovat

  Zda se to jen me ze Frydek jiz ponekolikate nesel Chaimovi ani podat ruku kdyz dal gol...???

  • LordFargon3.2.2018 23:12reagovat

   Taky mám ten pocit, vždycky se z toho nějak vykroutíSmích

  • kamil4.2.2018 7:45reagovat

   Tezko rict, uved nejake priklady, rad se na to podivam.

   Ja jen vim o jedny situaci v poslednim pratelaku, ale ten gol neslavil skoro nikdo, vetsina stala na pulce a Frydek se proste sel napit.

 • Nita a Ristič

  Jiri ACS3.2.2018 21:24reagovat

  Nevíte někdo přesný důvod,proč nebyli dneska připraveni ani na střídání?

  • Lobrock3.2.2018 21:36reagovat

   Nita přijel v pátek v noci...

   • Jiri ACS3.2.2018 21:38reagovat

    No,tam jsem váhal,jestli už nastoupí.Ale u Rističe mi to přišlo divný.Na to,že máme na sehrání už jen jeden zápas,tak to bude dost zajímavý.

  • kilovolt3.2.2018 21:53reagovat

   spíš proč nehrál Kaya

   • Jiri ACS3.2.2018 22:00reagovat

    Tam je zdravotní problém.O tom se mluvilo.

  • rimidalv3.2.2018 22:02reagovat

   Nita určitě nastoupí proti Spartaku. Ristič má značné herní manko. Protože je zapsán jako vynikající hráč, dostane potřebný čas na restart. Pravděpodobně ale také bude v posledním přípravném zápase střídat.

   • Hory3.2.2018 22:22reagovat

    Taky jsem si říkal, zda to nebude tím, ze třeba ještě nemá tolik natrenovano - možná to ukázaly fyzické testy a na základě nich Sparta uvazila, ze musí ještě potrenovat. Jen má úvaha..

 • Dnešní zápas

  Marbar3.2.2018 21:16reagovat

  bych až tak moc nepřeceňoval.Koukal jsem na soupisku soupeře a vlastně tam nehrál nikdo z jejich základu.Jejich základní sestava hrála od 16:00 se Spartakem Moskva (výhra 2:1 ). Logicky jsem se zaměřil hlavně na Kangu a i když soupeř nebyl z nejlepších, tak mám velmi pozitivní dojem. Hlavně je hodně silný na míči,má velký přehled, dobrou přihrávku a čte výborně hru.Je to jen první dojem, ale myslím,že bude opravdovou posilou a pozice pod Stanciuem, by mohla dobře fungovat. Vůbec trio Mavuba - Kanga - Stanciu dnes super a rozhodně to může klapat. Je to sice první zápas, ale rozhodně je na čem stavět a vlívá mi to do žil optimismus do budoucna. A mimochodem neméně důležitá věc, po dlouhé době, je údajně vynikající a přátelská atmosféra v kabině, nebo lépe řečeno, podstatně lepší než dříve. Tím myslím atmosféru před sezonou.

  • pepinho23.2.2018 21:24reagovat

   Je to vidět, i dle příspěvků na instagramuÚsměv Samozřejmě klika Plavšič, Civic a nově Zizu atd., ale vypadají všichni, že jsou v pohodě, že se všichni baví, před chvílí Ben se Zahustelem atd. Mavuba vypadá jako super týpek do party. Nita je prý taky skvělý..Úsměv

   • SuperFrankie3.2.2018 21:29reagovat

    Mavubu si chválil třeba Venca Kadlec v rozhovoru pro Sport, když se ho ptal, kdo z nových spoluhráčů mu nejvíc přirostl k srdci nebo tak něco. Říkal něco ve stylu: ”Rio Mavuba. To je skvělej chlap a profesionál.”

    • pepinho23.2.2018 21:42reagovat

     Působí tak na měÚsměv Rodinný typ a zároveň pro všechnu legraci atd.Úsměv

    • Hory3.2.2018 22:05reagovat

     Mavuba je výborný do party. Jde to vidět i když se hromadně střídalo, ze si šel hned se všemi placnout a je i vidět, ze je u hráčů oblíbeny. To by mohlo pomoct Kangovi s jeho adaptací, přeci jen bude mit k Mavubovi díky francouzštině asi nejblíž. Navíc se Kanga zná z CZ s Plavsicem a Risticem. Nico na mě působí také velmi přátelsky. Nita je údajně také skvělý chlap. Myslím, ze ten mancaft začíná konecne vystupovat jako tým.

  • wasek2611@centrum.cz3.2.2018 22:02reagovat

   Já třeba moc nechápu, proč taky nemáme 2 přáteláky za den. S našim kádrem bychom daly i 3 :D

   • Hory3.2.2018 22:20reagovat

    To taky nechápu, proč jsme neměli alespoň jednou dva přátelaky za den. Dříve jsme je měli (většinou v Praze, nikoliv na soustředění), ale letos nic. Nechápu, ze do toho Rosa se Zdenalem nezasáhli. Hrát poslední pratelak 7.2. a poté ligu až 18.2., to mi připadá hodně nelogické. Osobně bych viděl jako nejlepší variantu 10.2. nebo 11.2. pratelak na Letne proti Mladé Boleslavi, se kterou už v lize hrát nebudeme.

    • Jiri ACS3.2.2018 23:03reagovat

     Mně to taky přijde strašně málo..Třeba ještě na příští víkend něco domluví.I když nevím.

  • victorlima4.2.2018 9:29reagovat

   Ne tu přípravu s Číňany bych také nepřeceňoval, ale bylo zase pěkné vidět Spartu jak si několikrát za sebou smysluplně přihraje a nehraje ten svůj typický předpodesraný fotbal. Ta kvalitativní hráčská injekce byla hodně znát. Bohužel většina českých hráčů za výkony cizinců výrazně zaostávala. Zvlášť dobří byli Mavuba a Kanga. Mimochodem, jestliže ten čínský tým byla rezerva, tak jí mají dost dobrou. Chybělo jim to co vždycky chybělo Spartě - kreativita. Jinak hráči byli kondičně i technicky dobře vybaveni. Hráli jednoduchý a důrazný fotbal. Na B-tým slušný.

 • Koukám na záznam

  M4rtin3.2.2018 17:23reagovat

  jsem ve 32. minutě a zaujali mě dvě věci: jak volají an Kangu => Kanží, to je fakt vtipnýÚsměv A dále, že Frýdek uklizený na beka, je mnohem lepší než uprostřed pole. Ale možná je to jen tím, že tam nemá tolik možností kurvit rozehrávku Smích

  • M4rtin3.2.2018 17:28reagovat

   A ještě mi přijde zvláštní, že na Kangu furt někdo volá pokyny v češtině.

    

   Jinak obrana a záloha se mi zdají dobré až na Kadlece v pravu, který tam zatím nepředvedl skoro nic. Šural v útoku = 0.

   • LordFargon3.2.2018 17:36reagovat

    podle toho jak dnes hrál, tak je v podstatě ani nepotřeboval Úsměv

   • LukyACS3.2.2018 17:41reagovat

    Spletl sis to s Hovorkou Úsměv

    • M4rtin3.2.2018 17:57reagovat

     Sakra, trapas :D

     • LordFargon3.2.2018 17:59reagovat

      se stane :D

     • Moribundus4.2.2018 0:15reagovat

      Já dneska podobně myslel, že Frydkova přezdívka je Gadži. A on to Hovorka, k němuž směřoval za poslední přípravné zápasy opravdu nadprůměrný počet pokynů.

  • Kubajs73.2.2018 17:40reagovat

   Nebylo to náhodou Gadži na Hovorku? Na Kangu mluvili normálně Kanga. Jinak Frýdek na beku lepší než ve středu

   • M4rtin3.2.2018 17:56reagovat

    Ahaaa. Tak to bude ono :D JSem si říkal, že je tam třetí den a už na něj volají česky Kanží :DDD Díky Úsměv

    • Kamenovic3.2.2018 18:16reagovat

     To je jako v létě, když na Štětinu volali Štěťo a dědkové přede mnou ”to asi nebude ten Francouz, volají na něj Péťo” Smích

     • Kubajs73.2.2018 18:18reagovat

      Taky slušný :D :D :D

     • LordFargon3.2.2018 18:35reagovat

      Smích

     • Dollaruss3.2.2018 18:45reagovat

      To je jak po Zvezdě když jsme odcházeli a lidi se tam bavili. ”Ten slovák z Basileje nic moc. A Černoši z Itálie ...” O Frýdkovi jako nejlepším záložníkovi a velkém talentu slýchám a čtu taky.

      SmíchSmích

      • LordFargon3.2.2018 18:49reagovat

       Ono to je třeba brát s rezervou a úsměvemSmích

       • Dollaruss3.2.2018 19:03reagovat

        Ono to moc úsměvný není když většina lidí na stadionu sotva pozná vlastní hráče. Trenérům nadávájí do čů****, že nestaví Frýdka. Půlka stadionu hystericky vyvolává Lafatu s Bičíkem.

        Kolikrát si tam fakt připadám jak v blázinci.

        • AlaMierda3.2.2018 19:14reagovat

         hele a tebe to překvapuje? Já když kouknu na fb Sparty a přečtu si tam ty komentáře. Tak mě to fakt nepřekvapuje. Hlášky typu, že by mohl přijít útočník Trávník, a že Lafata musí hrát,protože je náš nejlepší útočník jsou jen střípky toho všeho

         • Lobrock3.2.2018 19:20reagovat

          A divíš se? Tohle je jen odraz debility, která se line z českých medií. Když jsem slyšel hovado Karocha, kterej říkal v TV studiu, že Lafata musí hrát v základu a nemůže být na lavičce, tak se pak nemůžu divit, že to vysloví i laik, kterej zjevně sleduje fotbal jen povrchně.

          • AlaMierda3.2.2018 19:28reagovat

           v tomhle máš naprostou pravdu. Já si jen přeju, aby Sparta na jaře začala hrát dobře. Aby Stramaccioni měl výsledky, a třeba Ben Chaim zavřel hubu všem těm našim ” expertům ” (Karoch, Vízek, Siegl, Švancara), chtěl bych vidět za rok za dva ty jejich nasraný ksichty

           • Lobrock3.2.2018 19:32reagovat

            Přesně. Oni jen čekaj jak hyeny na jakýkoliv zaváhání. Totéž bohužel i řada tzv. ”fandů” Sparty. Ideální by bylo 14 výher, ať je aspoň na chvíli klid. :)

        • LordFargon3.2.2018 19:19reagovat

         Tak to ti věřím, ale to podle mě nejsou fanoušci, ale zdegenerované zvířectvo, které si myslí, že se dá žít z let minulých a na hřišti budou dřít, nevím, jak je teď pojmenovat, nekopové, kteří jsou od spoda až na vrch prosákly sparťanskou krví, fotbal to pomalu ani neumí hrát a při první nespokojenosti se hned bouří, potažmo vyjadřují nespokojenost na úrovni ditete a ještě je za to kotel, kterej je snad ještě prohnilejší, je vyvolává za hrdiny. To mi prostě hlava nebere, sorry, jestli tím někomu ublížim, ale cítím to prostě tak ...

         • Jerababa3.2.2018 20:08reagovat

          Ona by těm nekopům prospěla nějaká ta sebereflexe. Já bych se teda cítil naprosto trapně, když bych viděl, že spoluhráči kolem mě nemaj problém se zpracováním, přihrávkou, myšlenkou a já bych jim to kazil až kurvil...

   • victorlima3.2.2018 20:53reagovat

    Až na ty přihrávky. Z deseti zkazí Frýdek 7.

 • Kraje

  adam3.2.2018 16:00reagovat

  V současném kádru vidím největší problém na krajích obrany. Zahustel na pravé straně není v současné podobě špatný, ale není za něj náhrada. Na druhé straně je Costa v poslední době zraněný nebo z formy, MiKa ve Spartě už dávno nemá co dělat a Civič očividně tolik důvěru nemá.

  • majtin3.2.2018 16:04reagovat

   Civič by tu důvěru ale mít měl !

  • Vranous3.2.2018 16:08reagovat

   hrajeme 14 zápasů. A i kdyby něco máme tam alternativy...

  • trcmano3.2.2018 16:11reagovat

   Jak si přišel na to, že nemá důvěru?

   • adam3.2.2018 17:02reagovat

    V áčkové sestavě vlepit na ten post Frýdka? To už je skoro urážka.

    • trcmano3.2.2018 17:27reagovat

     Testuje tam hráče, navíc Civic je po zranění

  • SuperFrankie3.2.2018 17:03reagovat

   Co? Eidar byl hlavně zraněnej.

  • kilovolt3.2.2018 20:58reagovat

   nalevo jedině Vata

 • Semih Kaya

  Masovec3.2.2018 15:47reagovat

  Nevite co je s nim? Chtej ho fakt prodat Trabzonu nebo je za tim neco jineho? Diky

  • SuperFrankie3.2.2018 15:49reagovat

   Zraněnej.

   • Masovec3.2.2018 15:56reagovat

    Dik Frankie. A Costa taky?

    • SuperFrankie3.2.2018 16:01reagovat

     To nevím, to na Twitteru nepsali.

     U Kayi tam bylo, že proti Dánům nehrál po konzultaci s lékaři. Co mu je konkrétně netuším. Předpokládám ale, že to není nic vážného. Jinak by letěl domů s Boulou.

     • trcmano3.2.2018 16:09reagovat

      Včera regeneroval v ledu po náročném tréninku, tak snad je v pořádku.

   • M4rtin3.2.2018 19:02reagovat

    Ten je taky jak z cukru :-/ U stopera docela problém Smutek

80736 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha