Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Petr Rada má mou důvěru

  Chabix19.3.2017 0:31reagovat

  Tak až v sobotu večer jsem se dostal k tomu, abych zhlédl záznam zápasu proti Zlínu. Živě jsem to kvůli práci vidět nemohl. Věděl jsem jen výsledek a přečetl jsem si online reportáž na idnesu, kterou asi psal nějaký zaujatý debil. Takže jsem nadával na tu další ztrátu i na sestavu, ze které zmizeli mí oblíbenci. K zápasu musím říct, že mi ten výkon nepřišel vůbec špatný. To pískání nechápu, hráči si to podle mě nezasloužili. Trošku bych si dovolil takové srovnání s přípravou. V přípravě jsme byli hodně produktivní, prakticky ze všeho jsme dávali gól a rozhodčí nám ještě dával penalty. Takovou, kterou třeba neodpískali minule za faul na Konateho. Ale rozhodčí řešit nechci. Co bych vyzdvihl je to, že ze hry zmizely neduhy, co jsem viděl předtím u Holoubka. Nákopy od Koubka ze hry totálně zmizeli. Vlastně jsme za celý zápas vůbec nenakopávali a ani jsme nehráli překulovanou. Zápas měl docela spád a bylo tam spoustu střel. Kombinovali jsme docela v pohybu a dostávali se do šancí. Někdy je to smůla, že nám to tam nepadá a někdy tím, že soupeř hraje se sebeobětováním. To co tam na konci podstoupil Jugas, by neudělalo 90% obránců v lize, ale on tím prakticky zabránil jistému golu a střídal s rozbitou hlavou. Nicméně ten konec jsme mohli odehrát líp. Občas tam byly hloupé ztráty míče a špatné momenty (Mareček, Mazuch, který mohl získat i druhou žlutou za hraní rukou, Váchův typický kiks, jinak to byl starej dobrej Vácha a na konci zápasu Hybš. Nicméně hra podle mě měla úroveň, mělo to hlavu a patu a vlastně chtěl bych tu vyjádřit podporu novému trenérovi Petru Radovi. Přesvědčil mě, že on je ten pravej.

  • trinact19.3.2017 1:13reagovat

   S popisem hry souhlasím, ale myslím si ze je to efekt nového kostete. Petr Rada není tím pravým, ačkoli k zlepšení došlo. A nedošlo by k němu pod Holoubkem namísto nekoncepční výměny?

  • Schumi19.3.2017 3:19reagovat

   Jj,kor druhá půle, tam prostě visel gól ve vzduchu. Rada zvolil v rámci možností nejlepší sestavu, a přesně, střel na branku bylo snad přes 10. To za Holoubka, údajně progresivního kouče i se Sáčkem aspol., bylo za 3zápasy dohromady. Za mě smolná remíza, nepochybuji že to Rada zvedne.

  • hombre19.3.2017 7:46reagovat

   Tak postupně. Zápas jsem neviděl, jen záznam.

   Příprava. Rozhodčí nám dával penalty - nezlob se, ale když je faul, tak se má pískat penalta, i v přípravě, možná v jednom případě bych ji nepísknul. V Bolce na Konateho měla být. Nákopy jsem neviděl, tady souhlasím. Spád ten zápas asi měl, tady taky, ale je to zásluhou obou týmů. Soupeř hrál se sebeobětováním - s tím nesouhlasím. Mě nejvíc štve, že se tu pořád brečí, že jenom proti nám se všichni vyhecují. To je úplná blbost. Oni tak hrají vždy, jen nám se nechce makat. Tady se omílá, že naši ten zápas odmakali. Jste při smyslech? Oni to musí odmakat vždy a přidat ještě kvalitu navíc, ale to ty naše primadony nechtějí.

   Jinak nemůžu posoudit, jestli hra má hlavu a patu, zápas jsem viděl ze záznamu.

   Počet střel - to se přece nedá srovnat. To bych nenazval kolikrát střelou. Velké šance, do vyloučení, 2:5. Tlak až ve druhé půli a vygradoval vyloučením hráče Zlína. Mimochodem, my v té době měli hrát o 9 lidech, Mazuch i Vácha jasné redky. To by potom bylo jiné. Jinak my měli proti Zlínu 3-4 velké šance, Zlín 6. Když to srovnám se zápasem s Duklou, my 5 a Dukla 2, ale Dukla tlačila nás.

   Další věc je nový trenér, kdy ti hráči chtějí dokázat, že oni jsou ti pravý. Nehledě na to, že ti starší Holoubka asi odstřihli, protože si je dovolil nenasadit a šupnout na tribunu. Je tu problém, že se tu vyhazuje trenér, ale hráči zůstávají. Jinde to většinou je jinak.

   Chci jen dodat, že jsem zastáncem Holoubka jako trenéra, ale s plnou kompetencí.

   Bude přát Spartě ať se zvedne, ale myslím, že po pár zápasech, to bude stejné, snad se mýlím...

   • FANDA730719.3.2017 10:46reagovat

    ked chces hodnotit jasnu ”redku pre Mazucha/po 2.ZK za ruku/ tak si najprv vsimni, ze tou rukou by nezahral keby ho nepostrcil hrac Zlina.U Vachu bola jasna.

    • hombre19.3.2017 11:11reagovat

     Neblázni, hrál to schválně, i když ho strčil. Druhá žlutá měla být.

     • FANDA730719.3.2017 14:26reagovat

      zahral schvalne, aby loptu neziskal super, ale predtym ho jasne postrcil , takze mu ine neostavalo aj ked riskoval

   • stařec19.3.2017 13:17reagovat

    Dovoluji si oponovat.Před asi 7mi lety prohlásil

    jeden hráč po zápase se Spartou,že proti Spartě

    hrají všichni ne na 100,ale na 200%.Takže to ani

    u nich není vždycky.V případě úspěchu se Spartou

    se jim odpouštějí jiné propadáky.Otrávení

    • hombre19.3.2017 17:46reagovat

     Ale to hrají i proti Slávii, Bolce, Plzni....

   • Chabix19.3.2017 13:22reagovat

    Připomeň mi těch 6 šancí. Já si pamatuju jen dve. Jednu ze hry a jednu ze standardky, jinak nás skoro neohrozili.

    • hombre19.3.2017 17:51reagovat

     6 min. Vuka, 36 min. Jugas, 37 min. Holík, ale je to kopyto, 63 min. Vuka, taky kopyto, 87 min. Traore - prázdná brána. Nějak mi vypadla ta 6 šance. Poslední 3 se musí dávat, my takové šance neměli. Tak a napiš ty naše šance a nepiš ty naše malé domů, jako střely.

  • Tashunka Witko19.3.2017 9:08reagovat

   Záznam jsem neviděl ( nejspíš k tomu už ani nenajdu sílu a odvahu), jen naživo, ale mám v paměti spoustu nákopů a tragicky nepřesných přihrávek. Pokusům o střelbu jsem zatleskal, ale spíše ze slušnosti a určité shovívavosti, jako když se pochválí retardovaná holčička za to, že si při obědě nevypíchne oko vidličkou. Vybavují si jen jednu lepší střelu, a to Vachovu ze stoje po sedmi kličkách, ostatní šmudly byly na tribunách přijímány spíše se soucitným úsměvem. V první půli zaujal jen náběh Hybše se stupidními řešením, jinak jsme ji zasloužili spíše prohrát.

   Mazuch působil opět až komicky, Vácha vyrobil opět fatální kiks a může děkovat Hybšovi, že nezavinil (Vácha) další prohru.

   Rada prokázal, že není trenér (a už vůbec ne pro Spartu) a překvapil jenom tím, že nenasadíl Lafatu (že není schopen nastoupit kapitán, jsem nevěděl), jinak bylo vše dle šablony jak s příručky pro populisty- odstavit hlavně Konateho a nominovat staré páky, Sáčka nechat na lavičce a vše završit nasazením (střídáním) Holka do zálohy!!!, kde se tento nefotbalový zoufalec léta projevuje jako nejhorší hráč Sparty od dob Nikiho Hohenedera.

   Plukovníkova hra hlavu a patu nikdy mít nebude, neb on sám nemá nejmenší tušení, co a jak hrát, a bude se zejména metodou pokus-omyl snažit populisticky zalíbit každému, jenom aby přežil do podzimu a přivydělal si na Vánoce.

    

   Jediný, kdo se zlepšil, byl Koubek, který nás poprvé letos ochránil od porážky a bod jde především na jeho konto.

   • hombre19.3.2017 11:10reagovat

    Indiáne, ty chlape hromská, ty střely sedí, žádná rána. A tutovky na straně Zlína. Ale posun podle mého nebyl, spíš snaha se zalíbit trenérovi. S Duklou jsme měli my více šancí, se Zlínem už ne.

   • johnny119.3.2017 12:32reagovat

    Ano, dobrý rozbor a naprosto s ním souhlasím.

   • Chabix19.3.2017 13:20reagovat

    Zřejmě jsme koukali na jiný zápasSmích

  • Furia Ceca19.3.2017 9:34reagovat

   Tyvoe Kotalíku vyser se na to. Prostě hrajou hovno. Tečka. Buďme rádi, že Koubič chytil dva góly. My neměli jedinou šanci. Pozdravuj Křetínskýho.

   • Chabix19.3.2017 13:18reagovat

    Psal jsem už na původní Sparta forum mnoho let před tím než Kotalík přišel do Sparty. Tak mě s ním prosím nespojuj. Fakt s ním nemám nic společnýho. Co se týká šancí. Nesouhlasím stejně jako s mnoha jinými názory, co zde prezentuješ.

    • Furia Ceca19.3.2017 14:08reagovat

     Ano a to je tak jediné co můžeme dělat. Nesouhlasit vzájemně. Případně si zde vzájemně plácat po ramenou jak je to vlastně báječný (tvůj případ) nebo mít nároky (můj případ)

     • Chabix19.3.2017 14:28reagovat

      Je dobré mít nároky ale je potřeba je taky inteligentně projevovat. Co já mám zkušenosti s lidmi. Tak čím větší debil tím většší sebevědomí a kritika a přitom oni samotný umí úplný hovno. Lidi, co většinou něco umí jsou pokorný a umí ocenit i snahu druhého.

  • SPA19.3.2017 10:00reagovat

   Pro mě to bylo rovněž koukatelný a viditelné herní zlepšeňí. Zase jsme zacala hrat konstruktivne jak jsme hrali v priprave. Ze hry vymizely Holoubkovy nákopy a hra na nahodu. Jen by to chtelo do te kombinace vice rychlosti. Ale to ty nase šneky se da težko naucit.

   Za me Plukovnik prvni zápas 1-.

   • majtin19.3.2017 10:14reagovat

    Jak jsme mohli hrát konstruktivně jako v přípravě a píšeš o Holoubkových nákopech, které vymizely, přitom přípravu vedl taky Holoubek???Údiv

    • SPA19.3.2017 11:23reagovat

     Myslel jsem to tak, ze kdyz zaclo jaro, ze jsme prestali hrat to co v priprave. A ted jsme pod Plukasem hrali tak jak v priprave za Holoubka. Jestli mi rozumis?

     • Fanous19.3.2017 12:23reagovat

      Nevšiml sem si že by Holoubek něco nakopaval to spíš stoperi a Koubek

  • majtin19.3.2017 10:20reagovat

   Jako najdi mi nějaký výrazný rozdíly mezi utkáním v MB (bez hrůzostrašných úvodních 25. minut) a včerejším utkání. To mě se víc líbil ten výkon ve zbytku zápasu v MB. Bohužel pak přišel gól z ojedinělé šance - standartky.

   Včera to nebylo herně zlé, ale hlavní posun bych viděl v tom, že se táhlo za jeden provaz, starší se bojí plukovníkova kartáče a tak jsme působili kompaktněji. Ale si myslím, že to teď bude fungovat takhle pár zápasů, takový ten Franzův efekt, dokud bude Rada těžit z toho co mužstvo naučil Holas a z té své autority, ale časem, jak Rada začne zasahovat do systému, tak to půjde do kopru.

   • Chabix19.3.2017 13:16reagovat

    Rozepsal jsem se docela podrobně. Vím, že soudit po jednom zápase je předčasné, ale prostě to tak cítím.

 • Reakce

  SuperFrankie18.3.2017 23:05reagovat

  Ještě jedna věc mě rozčiluje. Fakt bych čekal, že po tom bordelu v pátek na to klub nějak zareaguje. Třeba znovu vystoupí Lafata a další hráči a poprosí fanoušky o trpělivost a plnou podporu v derby. Nebo třeba něco řekne Křetínský, ale zatím to vypadá, že jsme sice se Zlínem ztratili, ale nijak dál se to reflektovat nebude. Copak lidi z klubu nevidí, že pořád chodí míň a míň lidí, z nichž​ někteří jsou skalní fanoušci, kteří se Spartou drželi v hodně zlých časech, ale na tohle už nemají nervy? Proč prostě furt děláme mrtvýho brouka? Vždyť na jaře se nám to vymstilo už v případě Konateho.

  • victorlima19.3.2017 7:44reagovat

   SuperFrankie, nebuď naivní jako štěně. Přece vždycky hráči odstřelí trenéra. Klub, když nejsou výsledky vždy vyhodí kouče a ne hráče. Nezapomeň, že všichni jsou pod smlouvami a záleží na tom jak je mají sepsané. Klub vždy raději doplatí smlouvu jednomu vyhozenému koučovi, než deseti hráčům. Navíc při porušení smluv směrem k hráčům by jejich agenti (většinou velmi dobří přátelé vedení) okamžitě rozpoutali soudní spory. Při známé objektivitě našich soudců s velmi nejistým výsledkem pro klub.

 • Tlak na hráče

  LukyACS18.3.2017 22:50reagovat

  Ještě jedno téma z mý strany, u nás se strašně řeší, jakej je na hráče velkej tlak, že je fanoušci strašně ničej atp. Já sleduju dost zápasů v Evropě a jenom letos jsem viděl pískat fanoušky na hráče Arsenalu, Barcelony, Realu, Interu, Lazia... takže se to děje snad všude, jsou to velké kluby a logicky se od nich očekávají výsledky. Ano, dělbuchy jsou už docela extrém, v tom je to už horší než u zmíněných klubů, ale na druhou stranu nic tak strašnýho se nestalo, někde na východě nebo jihu by to bylo ještě horší. Fanoušci prostě mají očekávání.

  Jinak ještě se říká, že má Kadlec nálepku 75M a že ho to svazuje. Vezměte si, že Pogba má nálepku nejdražšího hráče, také je pod ohromným tlakem a drobnohledem médií a fanoušků, úplně stejné jako tady Kadlec, Pogba se nedávno odmítl fanouškovi podepsat v restauraci a málem dostal přes držku... a to mluvíme o Anglii, která má být naším vzorem, v čem je to u nás o tolik horší? Tlak je podle mě ze strany médií a fanoušků úplně stejnej jako v zahraničí.

  A to si ještě vezměte jednu věc, v TOP ligách je mnohem větší konkurence, takže tam je ještě tlak ze strany konkurenta na daný post a to je teprve velkej tlak na hráče - jednou, dvakrát nezahraješ a sedíš.

  • pepinho218.3.2017 22:52reagovat

   Souhlas, navíc pokud nezvládnou tlak, nemají ve Spartě co dělat.

   • SPA18.3.2017 22:54reagovat

    Přesně tak. Tlak můžou mít, leda tak v trenkách.

  • SuperFrankie18.3.2017 22:57reagovat

   Souhlasím. Tohle je jen další střípek do skládanky, další výmluva, aby nemuseli klíčoví lidé/hráči převzít plnou zodpovědnost za to, jak ten tým vnitřně rozesranej je. To mužstvo je typologicky a evidentně i charakterově špatně složené, když si starší hráč dovolí odstřelit kouče... Máme víc personálu než kterýkoliv jiný klub v první lize a přesto se nedá říct, že by nám cokoliv bezchybně fungovalo. Nejsme schopní zařídit hráčům hostování. Nevíme, kde jsou někteří naši hráči, Kadlecovi nikdo neřekne, kolik má karet. Prostě totální bordel a nejjednodušší je to alibisticky hodit na fanoušky, protože dělají bordel v tribunách, ale už nikdo si nedovolí napsat, že na Zlín přišlo něco málo přes 7 tisíc diváků, což je teda na domácí utkání těžká slabota, která značí, že většina lidí to ani vidět nechtěla. Neutrální

   • Tomáš Vápeník18.3.2017 23:04reagovat

    ”Na jeho obranu, on byl v přípravě hodně produktivní, ale evidentně ho reakce fans prostě zlomila.”

     

    ???

    • SuperFrankie18.3.2017 23:07reagovat

     Konaté byl v zimní přípravě produktivní. Co na tom nechápeš?

     • Tomáš Vápeník18.3.2017 23:19reagovat

      Tu druhou část, která nekoreluje s původním příspěvkem, na který reaguji.

      • SuperFrankie18.3.2017 23:26reagovat

       Ale vždyť ty jsi zkopíroval část příspěvku, který jsem psal jinam. Nespletl jsi se?

       • Tomáš Vápeník18.3.2017 23:31reagovat

        Nene. Myslel jsem to tak, že píšeš o nejjednodušším řešení - hodit to na fanoušky. A to je právě případ Konaté. Vyznívá to tak, že s tím nesouhlasíš. Pak ale píšeš, že za to můžou fanoušci (zjednodušeně). Proto jsem to zkopíroval. Úsměv

        • SuperFrankie18.3.2017 23:41reagovat

         Jo takhle, to pak jo! Už tu spojitost chápu.Úsměv

         Jenže tady je podle mě rozdíl házet na fanoušky vinu za celou herní a výsledkovou krizi a za herní projev Konatého. U něj vycházím z toho, že celou přípravu byl skvělej, produktivní, ale pak přišel první zápas před našima fanouškama a šlo to prostě strmě dolů. Viz. třeba generálka proti Žilině, kde se to nějak výrazněji projevilo poprvé. V Rostově si to pokazil sám, tam to je bez diskuze a pak proti Bohemce mi fakt z jeho herního projevu přišlo, že se snaží na hřišti ”schovat” a prostě to neunáší dobře. Nemůžu se prostě zbavit pocitu, že ho ten pískot a nadávky táhnou ke dnu. On určitě ví, co na něj kotel řve, co je napsané na transparentech apod.Jasně, je ve Spartě, měl by tlak snášet, ale tohle prostě alespoň částečně ovlivní sebelepšího fotbalistu. Vzpomeň si na Limberského první návštěvu na Letné po té penaltě. Ten pískot ho ”vymazal” ze hřiště, chtěl dávat míč hned od nohy atd.

         • victorlima19.3.2017 7:52reagovat

          Nezapomínejte, že první velmi špatný impuls k chování fanoušků zadal sám hráč. On si musí nést následky špatného postupu vzhledem ke klubu i fans. Klub se teď nesnaží pomoci hráči, ale sobě. Je třeba aby Konaté hrál, aby byl vidět, aby se dal nějak slušně zpeněžit. Je-li hráč tak silný, že si chce za pomoci svých agentů vymoci odchod, víceméně bez souhlasu zaměstnavatele, tak musí být i dost silný, aby zvládl tlak fanoušků. Nezvládá-li to, jeho problém. Každý svého štěstí strůjcem.

  • Tomáš Vápeník18.3.2017 23:05reagovat

   Zajímavé příspěvky, dobré názory. V pořádku.

 • Jánoš

  Kubajs718.3.2017 22:09reagovat

  Místo aby řekl ” Jsem dřevák, za stavu 0:1 jsem mohl proměnit golovku a dát gola ” tak to svede na rozhodčího a ještě trapně osočí Slovácko ..... Bože muj .... Takhle jestli k soupeři přištupuje celá naše kabina (například) , tak to se nedivím už ničemu ..... Malinko mě zklamal ....

 • Přikryl versus Zahustel

  dominik2718.3.2017 22:05reagovat

  Zaujalo mě vlákno o něco níže. Schválně jsem si dohledal, jak ten přestup vlastně proběhl. Podle iDnesu Boleslav za Zahustela získala Přikryla, Pauscheka a blíže nespecifikovanou finanční náhradu. Zní mi to teda jako šíleně vysoká náhrada za jednoho hráče z Boleslavi, tak snad to není úplně pravda...

   

  Každopádně podívejme se na ligová čísla ”věčně zraněného” Přikryla v porovnání se Zahustelem.

   

  Přikryl od přestupu odehrál 30 zápasů, vstřelil 5 gólů a na 9 přihrál.

   

  Zahustel odehrál 15 zápasů, vstřelil 1 gól, na 2 přihrál.

   

  Chápu, že obránce nebude tolik produktivní, nicméně fakt je ten, že Zahustel dosud odehrál polovinu utkání co Přikryl. Navíc se dá očekávat, že se do konce sezony ten rozdíl ještě zvýší. Momentálně navíc Přikryl patří ke špičce ligy ve statistice asistencí a bodů.

   

  Takže nerad to říkám, ale tohle opět zavání nepovedeným přestupem. Navíc mám takový pocit, že v současné situaci by se Přikryl Spartě náramně hodil. On by se teda hodil i ten Zahustel, to je určitě velmi kvalitní hráč, jen nevím, jestli se Spartě úplně povedla ta kompenzace jeho příchodu...

  • Tomáš Vápeník18.3.2017 22:11reagovat

   Přesně to si myslím taky (poslední odstavec). Ta kompenzace neadekvátní rozhodně je (jestli tam jsou peníze zmíněny, tak to rozhodně nebyl třeba milion), ale zase koho jiného přivést na RB? Sparta tuto pozici potřebovala nutně obsadit. U Pauscheka jsem rád, že jsme byli s to se ho zbavit, v něm vidím jen utopené náklady, ne nějakou hodnotu.

   • dominik2718.3.2017 22:16reagovat

    Souhlasím, že pro Pauscheka byla Sparta příliš velkým soustem, ale zájem v lize o něj určitě byl, v Bohemce hrál předtím základ, nemusel by se nikam posílat ”za odvoz”.

     

    No a momentálně má Sparta na pravého beka Karavajeva, který mi přijde lepší než Zahustel, koneckonců je i o něco produktivnější a mladší.

    • Tomáš Vápeník18.3.2017 22:21reagovat

     Momentálně ano, ale v té době to nikdo nemohl vědět, když přišel až půl roku po Zahustelovi. Což bylo asi o dvě přestupová období později, než přijít měl, kdyby vedení bylo co k čemu.

  • LukyACS18.3.2017 22:14reagovat

   Taky mi to tak vychází, jinak jako nepovedené beru i upřednostnění Jiráčka na úkor Hušbauera, Jiráček do Sparty neměl nikdy chodit. Rozebíral jsem to zde http://www.jpeg.cz/obrazek/g8Fz

   • LukyACS18.3.2017 22:15reagovat

    Je to hlavně o Konatém, ke kterému mám stále stejný názor. Nechápu, že si ho tu vydržujeme. Nepřijde mi ničím výjimečný, Přikryl by se místo něj hodil mnohem více.

    • dominik2718.3.2017 22:21reagovat

     Já bych si tady dokázal představit oba.Úsměv

    • Chabix18.3.2017 22:24reagovat

     Konate je rychlejší, má lepší driblink a umí lépe přecházet přes hráče. Taky mi přijde i silnější v osobních soubojích. Přikryl má jen lepší zakončení. Tož tak.

     • LukyACS18.3.2017 22:26reagovat

      Já souhlasím, že je Konaté hodně rychlý a dokáže přejít přes protihráče, to jsem nerozporoval už dřív, ale k čemu to je? On je fakt efektní, ale efektivita je tragická, ve skoro 27 letech nemá finální fázi ani na průměrné úrovni a mít taková čísla ve Spartě na ofenzivním postu, to je dost velká tragédie. Jinak ještě bych přidal, že Konaté není tak náchylný ke zraněním Úsměv

      • SuperFrankie18.3.2017 22:28reagovat

       Souhlas. Na jeho obranu, on byl v přípravě hodně produktivní, ale evidentně ho reakce fans prostě zlomila. Reakce fans a ta stupidní červená v Rostově.

   • Tomáš Vápeník18.3.2017 22:19reagovat

    Ten nýmand od té doby (skoro rok a půl dozadu) přidal tři góly a jednu asistenci. Kvůli někomu takovému jsou fanoušci na nože a už třetí domácí zápas po sobě (včera opět) kvůli němu probíhají bitky na protilehlé, a zprostředkovaně je kvůli němu Sparta v takové krizi. Slušné.

    • LukyACS18.3.2017 22:22reagovat

     Já to nechápu, proč vedení stálo za to, vrazit klín mezi fanoušky u Konatého. Jako já souhlasím s tím, že si každý zaslouží druhou šanci, ale on by jí přece dostal, mohl by s čistým štítem začít jinde a pokud někdo přestane chodit na tréninky a chce přestopuit, tak tohle neodpustí fanoušci drtivé většiny klubů na světě. Tohle bylo dost velké podcenění situace od vedení.

    • dominik2718.3.2017 22:22reagovat

     Že se na protilehlé tribuně perou lidi mezi sebou, bych neházel na Konatého. To je spíš blbost těch lidí.Smích

     • SuperFrankie18.3.2017 22:23reagovat

      A hází ti dělobuchy pod nohy...

     • Tomáš Vápeník18.3.2017 22:24reagovat

      Asi jsem se mohl vyjádřit lépe, ale podstata je, doufám, jasná. Je zvláštní, že tyhle šarvátky podle mých informací vyvolávají především jeho obhájci. Ale to jen tak na okraj, to není předmětem diskuze.

  • ACSpartaPraha4ever18.3.2017 22:36reagovat

   Souhlasím s tebou, rozhodně neadekvátní, stejně jako Vácha, stejně jako Frýdek, etc...

    

   Nicméně je nutno zmínit, že výkonnost Přikryla u nás nebyla úplně optimální. Start měl výborný, ale pak to bylo slabé až špatné. Jistě na to měla vliv i ta zranění a neustálé šíbování jím v sestavě a nutno dodat, že to je tak nějak ’nemoc’ spousty hráčů - jinde září, u nás jsou poloviční až třetinoví, asi to špatné podloží trávníku, nebo nevím.

    

   Ovšem jak to znám, tak se zanedlouho bude kupovat zpátky za slušný balík.

  • victorlima19.3.2017 8:04reagovat

   V tomto případu si nemyslím, že šlo o nepovedený obchod. Přikryl byl ve Spartě asi tři roky a ničím (mimo to , že upadl vždy když silněji foukl vítr) zvlášť nezaujal. Z pěti zápasů zahrál tak jednou. Pauschek se ve Spartě nechytil a přestože si o něm myslím, že byl použitelný, trenérům nezapadl do koncepce. Sparta v době tohoto přestupu potřebovala někoho důrazného, rychlého, dobře hlavičkujícího a rovněž použitelného v obraně. Takových by se i dnes pár hodilo. Zahustel tohle všechno splňoval, až do svého prvního zranění. Přikryl by byl jen další papírák ve Spartě. Těch neurostlých a nedůrazných (možná techniků) tam máme dost. A také zde působí ten mě nepochopitelný efekt. Hráč, který se u nás nechytil, začne hrát po přestupu dobře.

 • Marek Havlík

  SuperFrankie18.3.2017 21:59reagovat

  Havlík ze Slovácka je moc zajímavej hráč. Vlevo nikoho lepšího asi stejně nemáme, v 2. lize hrál za Kroměříž už v 15 a i letos se v lize dost dobře ukazuje. Nemusel by být úplně drahý a horší než Holzer bude těžko. ÚsměvKlidně bych po něm sáhnul.

  • SPA18.3.2017 22:07reagovat

   Sáhni si na vocas! Ty ses taky zajimavej!

   • Tomáš Vápeník18.3.2017 22:08reagovat

    SmíchSmíchSmích

   • SuperFrankie18.3.2017 22:08reagovat

    Zjisti si radši, kdo koučuje kterej tým v lize. Úsměv

 • Boty ve Spartě

  LukyACS18.3.2017 21:55reagovat

  Jen co mě napadá za poslední dobu:

  - podělané hostování Nového a Budínského

  - Kadlec neví, že byl v karetním ohrožení. Sice ho nemám rád a měl by sám vědět, že má 3 žluté karty, ale zároveň by měl být v kabině i někdo od toho, aby hráče upozornil, že má 3 žluté karty. Pravděpodobně vedoucí mužstva?

  - Dudl poslanej na hostovačku do zahraničí, kde se musí čekat na povolení a stihne už jen 9 zápasů

  - Březina stažen z hostování, kde mu to šlo, tady nedostal šanci, tak šel o dům dál. Málem poslanej kamsi do Vlasatic - tady je to ode mě v rovině spekulace, buď se uklikl někdo ze svazu nebo my, ale vůbec by mě nepřekvapilo, kdybychom tu chybu udělali my.

  - angažování Rady

   

  Slabou přestupovou politiku snad ani zmiňovat nemusím, to už bych se jen opakoval. Každopádně tohle všechno tak nějak trvá dlouhodobě. Když si vzpomenu, jak Kadeř tenkrát říkal, že chtěl na ME U21, ale nevěděl, jestli mu Sparta start povolí - jestli s tím počítat / zařizovat dovolenou a konečný verdikt se nakonec dozvěděl z nominace v médiích, nikdo ze Sparty to s ním nekomunikoval a takovejch bonbónků tu bylo víc, tak to ukazuje na to, že máme ve Spartě dlouhodobě neřešené problémy a je mi z toho smutno Smutek Kor když jsem věřil Kotalíkovi nebo Požárovi, že něco změní a je to furt stejné. Hlavně, že máme v managementu asi 20 lidí... A co béčko, bude vůbec, nebo se zas vymlouvěj, že je těžký to dojednat? Ať proboha jdou klidně od divize, co se řeší?

  • Tomáš Vápeník18.3.2017 22:03reagovat

   Co se týká Vlasatic - pokud jsem to dobře pochopil (!), tak museli ještě zaplatit za ten rozpor 3 tisíce. Pro ani ne tisícovou vesnici určitě ne drobné. A ani Petrič jim nepřišel.

    

   Připomíná mi to situaci Nového - může mu to velmi negativně ovlivnit kariéru. Úsměv

 • Trenér.

  SPA18.3.2017 21:49reagovat

  Co zkusit oslovit po sezoně trenera Slovácka Kordulu? Co koukám, hrají vysokej presink a náročnej fotbal. Je tam dobrej rukopis jeho a co teď řikali v televizi maji hodně reprezentantu. Určitě to vede dobře.

  • SuperFrankie18.3.2017 21:55reagovat

   Slovácko trénuje Standa Levý, blbečku.

   • SPA18.3.2017 22:05reagovat

    Tak mě zabij no!! Běhal tam na lajně Kordula.

 • Přikryl

  Tomáš Vápeník18.3.2017 20:21reagovat

  Parádní gól. Opět. Hodně lidem vadí jeho častá zranění. Ale vždyť na tom nejsme o moc lépe. My se prostě takových hráčů zbavujeme neuvěřitelně snadno vzhledem k jejich kvalitám.

  • SuperFrankie18.3.2017 20:24reagovat

   Ach jo, znova prostě. Kdyby byl u nás, tak je určitě taky zraněnej. Nemůžeme tady držet přece úplně všechny nadprůměrné hráče. Přikryl nic moc extra nebyl, byl tu dost dlouho a snad nikdy nebyl dva měsíce v kuse zdravej. Podle mě to jsou dost pádné důvody pro jeho prodej. Pokud se chytnul v Bolce, tak mu to přeju, ale u nás pro něj v daný čas jednoduše nebylo místo.

   • Tomáš Vápeník18.3.2017 20:30reagovat

    Takže byl horší než Konaté? Nevědělo se o odchodu Krejčího?

     

    Je úsměvné, že tu nemůžeme držet všechny nadprůměrné hráče, když tu držíme ty podprůměrné. Úsměv

    • Chrod18.3.2017 20:39reagovat

     V tomhle musím nesouhlasit. Přikrylův odchod podle mě chyba nebyla. Hraje dobře teprve krátce, u nás to na základ opravdu nebylo a žádný mladý talent už to taky nebyl. Navíc hrál vždycky pár zápasů a hned se zranil. Třeba Šural nebo Čermák vynikali v předchozích týmech mnohem víc a jak dopadli u nás. Stejně jako třeba Chramosta, Mahmutovič nebo Kopic v Plzni. Hrát u nás nebo na 5. místě tabulky je prostě rozdíl.

     • Tomáš Vápeník18.3.2017 20:43reagovat

      Jo, to je legitimní. Za sebe si myslím, že to svým způsobem chyba byla. Tak uvidíme, zda bude pokračovat, nebo se jedná o ojedinělou formu.

    • SPA18.3.2017 20:40reagovat

     U nás se nějakým záhadným způsobem ti dobří zkazili a ti špatný co jsme vyhodili se zase nějakým zázračným způsobem zlepšili.

     • stařec19.3.2017 13:31reagovat

      SPA-Je to tím,že tito hráči neunesou tlaky,kterým

      jsou ve Spartě vystaveni.Jakmile přijdou tam,kde

      ty tlaky nejsou,jejich výkon se zvedne.Takových

      případů bylo víc.Kdo si pamatuje na Radima Nečase

      z Baníku,kterého Slavie kopila za 30 milionů a

      ve Slávii se neuplatnil.Odešel do Chebu a byl opět

      vynikající.Po návratu do Slavie opět odpadl.Tak

      je to i s hráči,kteří ze Sparty odešli jinam,kde

      nejsou vystaveni zlakům typu musíš-musíme.Otrávení

  • bledátvář18.3.2017 20:37reagovat

   U toho gólu byla nejlepší činnost toho hráče Synotu. Nejdřív odevzdá balon Přikrylovi a pak se vrací tak pomalu, že i jeho spoluhráči, co byli vpředu v útoku se vrátili k vlastní brance dřív než on. Smích

   • hombre18.3.2017 20:43reagovat

    Snad poprvé s tebou budu souhlasit. A výbornej byl ten stoper, co celou dobu couval a ještě chvíli a skončí sám v bráně. Něco mi to připomíná......

  • LukyACS18.3.2017 21:36reagovat

   Přikryla jsem měl hodně rád, rychlý a technický fotbalista, kterých je v česku šafránu. Nám vadila jeho zranění, tak jsme ho vyměnili za jiného maroda+peníze. Jinak nejsem žádný generál po boji - přesně tohle jsem tu psal hned po tom, co se tenhle obchod upletl. Ještě jsem nadával, že radši nepošlem do světa Konatého, kterej je starší, míň produktivnější...

   • Tomáš Vápeník18.3.2017 21:41reagovat

    Souhlasím od A do Z.

 • Skalák

  SuperFrankie18.3.2017 20:16reagovat

  Skalák dneska proti Leedsu zase strašnej viz třeba i tohle: https://twitter.com/PhilHayYEP/status/843177072646328320

  Kdyby se ještě o trochu zhoršil, tak bychom snad o něj mohli mít zájem i my. Úsměv

  • ACSpartaPraha4ever18.3.2017 22:29reagovat

   Jeden tweet a hned je Skalák strašnej? WTF? Viděl jsi ten zápas vůbec?

    

   Když na twitter napíšu, že Mbappé je momentálně hroznej, taky se toho chytneš?

   • SuperFrankie18.3.2017 22:45reagovat

    Představ si, že jsem ten zápas viděl. Úplně celej a Skalák byl hroznej a právě kvůli tomu ho střídali.... Dal jsem sem jeden tweet, aby to právě nevypadalo, že vařím z vody a není to jen můj názor, tak přestaň psát hlouposti... http://www.yorkshireeveningpost.co.uk/sport/football/leeds-united/leeds-united-2-brighton-0-player-ratings-chris-wood-deadly-as-rob-green-shows-his-worth-1-8446225

    Tady dostal taky Skalák jen pětku a jeho náhradník sedmičku, je to pro tebe dost relevantní?

71728 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha