Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Článek

  SuperFrankie22.3.2018 7:34reagovat

  Tohle je fakt dobrej článek o mladících Sparty jinde. Přečtěte si ho:

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2017-18/330121/pet-mlad
  iku-ze-sparty-kteri-vali-jinde-jak-treneri-vidi-pulkraba-ci-civice.html

  • Dynamo22.3.2018 8:13reagovat

   Je to placené. Na to jim kašlu.

  • Berounak22.3.2018 8:20reagovat

   Dobrý článek, jen krátký...

  • lidoop22.3.2018 9:37reagovat

   PĚT mladíků ze Sparty, kteří válí jinde: Jak trenéři vidí Pulkraba či Čiviče?

    

   Patří Spartě, nebo na ně klub z Letné má předkupní právo, ale rudý dres nenosí. Zkušenosti sbírají fotbaloví talenty v jiných prvoligových klubech a rozhodně se neztrácejí. Matěj Pulkrab, Martin Hašek či Eldar Čivič patří na cizích adresách k oporám. Mají na to, aby se v létě vrátili do Sparty a porvali se o místo? Server iSport.cz oslovil jejich klubové trenéry a zjišťoval, jak si mladíci vedou.

    

   Málo místa na soupisce, nedostatek zkušeností či nedostatečná kvalita. Důvodů, proč Sparta posílá mladé hráče hostovat, či je prodává s výhodnými klauzulemi ve smlouvách, je hned několik. Ne všem odloženým hráčům se daří, ale vybraná pětka podle iSport.cz rozhodně ostudu Letenským nedělá.

    

   Pulkrab a Sparta? Ještě má čas, tvrdí Holoubek

   Zřejmě nejzajímavější jméno posledních týdnů je útočník Matěj Pulkrab, který působí v Liberci. Zatímco na podzim si prošel herní krizí a nedařilo se mu, po příchodu trenéra Davida Holoubka ke kormidlu pookřál.

    

   Během čtyř jarních zápasů nastřílel 20letý hroťák šest branek a mluví se o něm jako možném nástupci Davida Lafaty, kterému v létě končí ve Spartě smlouva.

    

   Holoubek však vrací svého svěřence zpátky na zem. Pulkraba jako hráče pro největší tuzemský klub zatím nevidí. „Matěj teď sklízí práci celého mužstva. Není to tak, že by si vzal míč na půlce, prošel s ním až k brance a dal gól. Jsem přesvědčený o tom, že pro něj by návrat do Sparty nebyl dobrý,“ říká nový kouč Slovanu.

    

   „Měl by ještě nějakou chvíli zůstat v Liberci a prokázat výkonnost dlouhodoběji. Vycházím z toho, že to je talent a reprezentant do 21 let, který potřebuje pravidelně hrát. Vytížení u nás mít bude. Jde o to, aby svoje výkony ukazoval opakovaně, ne jen půl sezony. Stále má nedostatky, na kterých musí pracovat, aby byl hráčem pro velký klub. Pak může jít do Sparty,“ myslí si trenér třetího týmu HET ligy.

    

   Ale jeho čas ještě přijde,“ dodává.

    

   Čivičovy centry jsou lahůdky, říká Hoftych

   Dalším velmi zajímavým hráčem, pro kterého v aktuální sezoně ve Spartě nebyl prostor, je bosenský krajní obránce Eldar Čivič. Kapitán reprezentace do 21 let nastoupil na podzim jen do dvou zápasů a v zimě si jej vytáhl sportovní ředitel Pavel Hoftych do Trnavy, která na Slovensku bojuje o mistrovský titul.

    

   „Tím, že hrajeme o titul, tak k nám přišel s novou motivací a chtěl nám hned pomoct. Jeví se dobře. Je velmi slušný v defenzivě a myslím si, že nadstandardní v ofenzivě,“ hodnotí 21letého beka Hoftych.

    

   Jeho kvality byly údajně poznat od prvního zápasu, který Čivič se slovenským klubem absolvoval. „Hned v prvním utkání proti Trenčínu nahrával na branku. Ty jeho centry... To jsou lahůdky. Škoda, že nemáme typologického útočníka, jako jsou Lafata a Škoda, protože nedokážeme ty centry využít,“ říká Hoftych.

    

   Jak však vidí jeho případný návrat na Letnou a zapojení v A-týmu? „Myslím si, že je na to připravený. I tady v Trnavě hrají hráči pod velkým tlakem, ale česká liga má větší tempo. Na druhou stranu nyní hrajeme play off o titul, kde je pouze slovenská špička, tedy samá kvalitní mužstva. A to jej dobře připraví na to, aby se ve Spartě mohl porvat o základní sestavu.“

    

   Gula si Chvátala pochvaluje

   Kromě Čiviče má Sparta ve Fortuna lize ještě jednoho krajního obránce. Dres Žiliny nosí Juraj Chvátal, který patří Letenským už od roku 2015, ale pendluje po hostováních. Trenér slovenského mistra Adrian Gula si jej však chválí.

    

   „Je důležité, že Juraj má pravidelnou herní praxi. V našich očích se zlepšuje, a to i po taktické stránce. Obránci z ročníku 1996 dozrávají o něco později, proto si myslím, že se v budoucnu může prosadit i v jiné lize. Nyní si nedovolím tvrdit kde a v jakém klubu přetaví svůj talent,” pokračuje.

    

   Nicméně už nyní v Žilině patří do základní sestavy. ”Klíčovým faktorem pro nás je, že se posouvá dopředu a chce na sobě pracovat,“ popisuje Gul’a, který Chvátala v aktuální sezoně nasadil do 18 soutěžních zápasů. V nich se 21letý obránce dvakrát zapsal mezi střelce a nasbíral pět asistencí.

    

   Hašek o synovi: Musí mít víc gólů a asistencí

   A zajímavé hráče má Sparta odložené i ve vršovickém Ďolíčku. Do kádru Bohemians byl na dva roky zapůjčen křídelník Rudolf Reiter a na přestup s výhodnými podmínky zpětného odkupu Martin Hašek, syn trenéra Klokanů.

    

   Hašek operuje ve středu pole a svým fyzickým fondem je pro Bohemians velmi platným hráčem. Reiter zase větrá pravý kraj a obrany soupeřů s ním mají velký problém. Trenér Hašek však stále vidí v jejich hře značné nedostatky.

    

   „Oba jsou pořád ještě mladí hráči. Martin hraje ligu druhým rokem, Ruda prvním. Zlepšení je vidět z měsíce na měsíc, ale není to kontinuální křivka, která míří furt jen nahoru,“ říká o nich.

    

   Například s Reiterem řešil několik měsíců, jak z něho vytřískat absolutní maximum. „Stávalo se, že po 60 minutách už nemohl. Až nyní po třičtvrtě roce jsme se dostali na 90 minut,“ těší ho. A vzápětí ihned doplňuje: „Když se dostává z lajny doprostřed, a to i vzhledem ke své pozici musí, tak se trochu ztrácí. Což je podle mě zanedbané od mládeže. Byl tak rychlý, že na lajně každému utekl a to mu stačilo. Až teď se doučuje, co už měl umět.

    

   ”U syna zase Hašek starší vidí problém s nízkou produktivitou. „Martin se až v této sezoně stává mužem. Vyrostl o nějaký centimetr, přidal asi čtyři kila a dokončuje biologický vývoj. Souvisí s tím i jeho způsob hry. Situace teď řeší jinak, ale prostor pro zlepšení je prakticky ve všem. Na to jaký má potenciál, by měl mít lepší čísla. Víc gólů a asistencí,“ kárá bývalého reprezentanta do 21 let, který ve 20 ligových zápasech vstřelil dvě branky.

    

    

   • AlaMierda22.3.2018 10:18reagovat

    Velice dobrý článek a postřehy. A velmi dobrá odpověď pro všechny kdo tvrdí, že ti hráči jsou už připravení na Spartu a že měli být u nás. Tak jediný Eldar Ćivić je na ní už připraven.

    • Funin22.3.2018 10:27reagovat

     a zdá se, že i Chvátal by mohl být brzy ready.

      

     • AlaMierda22.3.2018 10:31reagovat

      tomu z toho seznamu věřím nejméně, že se tu někdy prosadí. Má už za sebou dost zdravotních problémů. Spíše ho pak vidím jako dobrého hráče pro tým typu Bohemka. Ale třeba překvapí.

      • Funin22.3.2018 10:57reagovat

       tak když za nás na stranách hrajou Zahustel a nebo MiKa, tak si myslím, že i ten Chvátal by si kopnout mohl.

 • isport 5 talentů...

  Jarošík22.3.2018 7:00reagovat

  Pánové, má někdo předplacený isport premium? Nevíte, co psali o těch hráčích z hostování, kdo z trenérů co říkal na Pulkraba atd. Hoďte sem kdyžtak něco děkuji Úsměv

  • Funin22.3.2018 7:45reagovat

   Pulkrab - Holoubek si myslí, že by měl zůstat ještě příští sezónu v Libe a pravidelně nastupovat a pak už bude připraven pro Spartu

   Civič - Hoftych ho chválí, podle něj na Spartu má

   Chvátal - Gula ho chválí, že se zlepšuje po taktické stránce

   Reiter - Hašek říká, že se stále zlepšuje, ale ješte se má co učit, dost dlouho mu trvalo než se naučil vydržet hrát celých 90 minut, ze začátku musel po 60 střídat

   Hašek mladší - má podle Haška velký potenciál, ale měl by být produktivnější, teprve až tedˇdokončuje svůj tělesný vývoj - vyrostl o pár cm a nabral nějaká kila.

 • Ještě k derby

  Fanoušek z Liberce 21.3.2018 21:57reagovat

  Btw Slavie toho celkově naběhala více než my. Ve druhém poločase jsme s běháním klesli o téměř 14%. Slavie pouze o 4%.

  Držení míče v 85.min bylo 80:20 pro Slavii

  A my vystřelili 14x, Sks 16 krát.

  • petrmach21.3.2018 22:38reagovat

   tak proč ten Kadlek bulel když si to posrali sami?

   A konkrétně on si má co stěžovat,když se po hřišti jen plouží pan Neviditelný..

   • Jiri ACS21.3.2018 22:42reagovat

    Ten mě taky pěkně nasral.Hraje totální tužku už dost dlouho a ještě brečí po zápase..

   • Tommy1721.3.2018 22:42reagovat

    Radši pomlč, Venda hrál dobře, napadal, střely taky měl, narozdíl od nějakých nýmandů ho aspoň prohra mrzela. Je to pravý kapitán. Bohužel vám se tady nikdy neodvděčí... vyhodí Marečka, kritizuje Kadlece... kdo to bude dál? Stanciu, že špatně brání? Kanga, že občas přijde o míč, Frýdek, že se mu občas nepovede přihrávka? Je to už trapné, kdyby neměli na Spartu, tak už v ní dávno nejsou. Sparta zaměstnává profesionály, tady jste jen od pásu z fabrik, co si hrají na to, že pobralu všechno moudrou fotbalu.

    • petrmach21.3.2018 22:52reagovat

     laskavě to vyklidni..za útočníka mluví statistiky a tenhle rádobyútočník je má od té doby co vlezl do sparty mizerný,takže v poho SmutekÚdiv

     • Tommy1721.3.2018 23:00reagovat

      On je celý tým v prdeli. Kdyby měl někoho, kdo umí pořádně nahrát (křídla, střed je OK), tak má větší produktivitu. Brečíte tu, že měl přijít zahraniční trenér, ale jaký trenér se do takové prdele půjde zahrabat, když může trénovat ve Francii, Anglii, kde trénuji dobří trenéři. V ČR je prostě max Evropská liga, na Ligu mistrů bychom museli kupovat hráče minimálně za 40m euro, ne max za 4m eur.

      • munzig22.3.2018 7:43reagovat

       ”kdyby měl někoho kdo umí pořádně nahrát (křídla, střed je ok)”

       A kdo další by mu měl teda přihrávat? Stopeři nebo golman?

       Venca je z v prdeli a po tom co se tu děje a na jakém postu nejčastěji nastupoval ani není divu. Ale ty argumenty na jeho obranu jsou slabé. Je hezký že měl střely ale nedal z nich gol, je hezké že ho prohra mrzela ale to snad nás všechny, je hezké že se snažil ale to je snad automatika.

       Já mam Kadlece rád. Štvě mě jak se poslední sezony trápí a lidi mu to dávají sežrat. Ale bránit ho za každou cenu nejde. Právě on by teď měl být ten který Spartu potáhne a to se neděje.

     • alen22.3.2018 7:22reagovat

      Souhlas petrmach. Tommy17 je přesvědčen, že Kadlec je jako kapitán na svém místě. Od hráče, který měl být přínosem pro Spartu, nepřinesl očekávané výsledky a příležitostí už bylo dost. Nechci mu ubrat snahu, ale na kapitána Sparty fakt málo.

    • Moribundus22.3.2018 3:20reagovat

     Nemáš pravdu, prohlídni si loncu kadleka ploziciho se z nespočtu ofsidu. Najdeš u něj mnoho tendenčních teatralií ala tak já už nevím jak jim mám naběhnout a tak se budu kapitánský loncat zpět na pozici. Je to lenoch a alibista tenhle kluk. Slzy ještě nikomu výkon nenahradili. Nehledě, kapitán vy asi neměl být labil..

  • Jiri ACS21.3.2018 22:41reagovat

   Tak to jsou naše klasické druhé poločasy..Totální výpadek ve druhém poločase.Už si myslím,že to je kvůli fyzičce.

 • No jo

  MarkazynAcS2821.3.2018 21:25reagovat

  Řidiči, třeba ještě pár takových a budete 4 ,očividně to prospívá

  • captain_obvious21.3.2018 21:47reagovat

   Některým lidem prostě bude trvat dalších 10 let, než pochopí, že internetovej trolling je so 2012, to je k neuvěření Smích

  • Tyrrael22.3.2018 6:46reagovat

   Příště musí přidat i panáčka, aby to dotáhl do kvalit vašich plzeňských mistrů.

 • acs

  demon21.3.2018 18:46reagovat

  vatajelu měl bouračku s tramvají. snad to bude všechno oká.Údiv

  • Jereacs21.3.2018 19:04reagovat

   https://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/330290/vatajelu-boural-rumunsky-zalozni
   k-sparty-trefil-po-treninku-tramvaj.html

  • Paspartu21.3.2018 19:21reagovat

   Ještě, že nebyl pod vlivem. To by pak asi v létě přestoupil do Plzně.

   • wasek2611@centrum.cz21.3.2018 19:56reagovat

    Aby z toho nebyla hostovacka.

 • U17

  kopejtko21.3.2018 17:22reagovat

  https://www.youtube.com/watch?v=AZ_UYjQFsCg

 • Trenér

  venous21.3.2018 15:31reagovat

  Hapal do toho spadl rovnýma nohama, podle mě nic o Spartě nevěděl a netušil co se tady děje. Proto si myslím že měl odejít i Kováč a přijít s Hapalem někdo kdo o situaci věděl. Jinak by se nestalo že do derby naskočí nehrající Sáček a nedoléčený Šural. Až se tady rozkouká a nebude mu to toho kecet Impulsák, svoji práci odvede. Po vystoupení Zdenála v TV jsem nabyl dojmu že je to pěkný křivák a říká jenom to co se mu hodí do krámu. Už aby tady byl Hapalův asistent.

  • AlaMierda21.3.2018 15:44reagovat

   Kováč měl jít taky s Italama. Ale jak si potichoučku to s přehledem přežil, on taky asi bude pěkná liška podšitá.

   • 13goat21.3.2018 15:56reagovat

    Stejně se koukáš i na Maria Galileoviče? Ten to taky přežil.

    • AlaMierda21.3.2018 15:58reagovat

     proč bych měl? Brankáři jsou to jediné co tu roky funguje.

    • Skopi21.3.2018 15:58reagovat

     Kovac je novej Zdenda Kulicka - vzdyt prezil uz ctyry trenery!

   • victorlima21.3.2018 17:00reagovat

    Možná, že Kováč přežil i proto, že umí slušně anglicky a trenér takového rozhodně potřebuje. Navíc Kováč nebo Baranek jsou jen podržtaškové. To by někdo mohl chtít aby odešel třeba i kustod nebo uklízečka.

  • Hory21.3.2018 15:44reagovat

   Koukal jsem na to Dohrano taky. Dle jakých tvrzení v TV soudíš, ze je křivák?

   • hombre21.3.2018 17:08reagovat

    Já se celý týden nedíval na bednu, jen jsem viděl góly a ani Dohráno nechci vidět Neutrální. Ale ze všech vyjádření Zdendy, už jako trenéra, nebo ve vedení, mi vychází to stejné. Nesoudný člověk, bezcharakterní egoista, výborný obkecávač všeho, co se nepodaří, za které samozřejmě můžou všichni ostatní, jen né on, cokoliv se podaří, tak jen jeho zásluhou. A pak dalších asi 5 řádků jeho povah Vztek..... Ty to nevidíš?

    • maaarty21.3.2018 19:33reagovat

     Bezcharakterního egoistu z něj dělají volové, kteří si musí v každé okamžiku najít viníka. Otavu, když odejde Otava tak Kasíka, když se dozví, že Kasík vlastně jen vyjednává přestupy, tak je největší brzda/hajzl Požár, pak Strama, pak sportovní ředitel, tedy momentálně Ščasný. Stačí, aby se zhrzený asistent vyblil do italských novin a pro všechny tady má pravdu a křivej je Ščasný, byť ten tvrdí opak před Rosou i na půdě Sparty, kde každý ví jak to bylo.

     • LukyACS21.3.2018 20:21reagovat

      Kasík vyjednává přestupy? Smích to je mi novina.

      To se nedivím, že ti Zdenda nepřijde takový, asi sis ho totiž spletl s Rosou.

      • maaarty21.3.2018 20:31reagovat

       Kotalík no, stane se i v lepších rodinách.

       • LukyACS21.3.2018 20:54reagovat

        Každopádně tady se hejtí celé fungování Sparty, která je rok od roku horší. Změny v kádru jsme zkusili za stovky mega, teď by to chtělo zemětřesení i ve vedení.

        • maaarty21.3.2018 21:13reagovat

         To už se v průběhu let stalo, až na nejvyššího...

     • victorlima21.3.2018 21:37reagovat

      Navíc si myslím, že kdyby ta Ščasného verze údajného konfliktu s Italy nebyla pravdivá tak by snad zakročila naše ikona T.Rosický, který u toho všeho měl být. Hlavní nenávist směrem k Ščasnému jde od od ,, Klubu přátel Strahova,, kteří na něm nenechají nit suchou. Nevím, k čemu tam došlo, ale jistě vím, že dělení Sparty na mocenská centra Strahov a Letnou je absolutní nesmysl a rozdmychává to zde zbytečnou zášť.

    • victorlima21.3.2018 21:47reagovat

     Hombre, překvapil jsi mě. Většinou rád čtu Tvoje příspěvky, protože mi připadají rozumné a střízlivé. Po tom co si tu napsal o Ščasném, mám dojem, že Ti musel minimálně vyvraždit půl rodiny.

     Já jsem 55 let příznivec Sparty a viděl jsem ho jako hráče a pak i několikrát jako trenéra a samozřejmě ho sleduji i nyní. Mám na něj neutrální názor. Dost mě tahle ostrá kritika překvapila.

     • hombre22.3.2018 7:01reagovat

      Je pěkné, že fandíš Spartě od mala, já to tak nemám, já ji fandím asi od 13 let, to je nějakých 28 let. Nijak nenadávám hráčům ani trenérům, dokonce ani Plzeňákům Smích, ale angažování Ščasnýho do vedení Sparty je obrovská chyba. Proto jsem tak vystříkl Smích, ale to je obrovský krok zpět. Zkus zavzpomínat na jeho výroky, po nepovedených zápasech ( a že jich bylo) jako trenéra i v jeho nynější funkci a jak to zdůvodnil, jeho zákulisní praktiky, atd....,je toho hodně.

      Ale už na něj nebudu reagovat, vždy když mě zase nasere, tak se tu objeví toto 👎. Tak se drž.

      • victorlima22.3.2018 8:12reagovat

       Ok v pořádku, vždyť je to jen diskuse. Musím se Ti přiznat, že ani já od mala nebyl fanda Sparty. Jako nadšený mladý fotbalista jsem mohl v tv sledovat jen naši ligu a tam vyhrávala a hrála hezký fotbal jen Dukla. Asi v deseti mi to otec vysvětlil (co to ta Dukla je) pochopil jsem a pak už pro mě existovala jen Sparta.

  • johny5421.3.2018 16:12reagovat

   To chces rict, ze Hapal nevedel o tom, ze prvni jarni zapasy nehral Sacek v zakladu a Sural byl zraneny?

  • waaw21.3.2018 18:45reagovat

   To je zakladni nedostatek najmuti kompletniho realizaku (balicku), ktery najednou prijde, vsechny vyhazi a pak zas najednou zmizi a zustanou po nich tak akorat italske sporttestery. Chapu, ze Kovac mel byt nositelem informaci, ktere mel v pocatcich Hapalovi predat. Vzhledem k tomu, ze pred tim nikdy netrenoval, mela Sparta trvat na tom, ze v tymu Stramy bude jeden normalni cesky asistent, loajalni ke klubu a pouzitelny jako asistent pro dalsiho trenera. Tohle kriterium ale Kovac nesplnuje. Zlatej Hejkal

 • Letní útočník

  Enkoff21.3.2018 14:13reagovat

  Když se tak dívám po světě po útočnících, kdy jim končí smlouva a kolik by stáli, tak mi opravdu vychází Karanga. Nekoukám na celý zápasy, ale je vidět, že je hrozně nebezpečnej při standardkách a čich na góly má teda taky (spoustakrát se to od něj třeba i jen správně odrazilo Úsměv. Ten by se mi opravdu líbil

  • Hory21.3.2018 15:02reagovat

   Ve hre hlavou vypadá nebezpečně, ale těžko říct, jaký je v mezihre, jak umí udržet balony atd. Tezko soudit z videí.

  • Enkoff21.3.2018 15:04reagovat

   A když tak na ty videa koukám, tak by mohli přibalit i Despodova :-D

   • Fanoušek z Liberce 21.3.2018 15:38reagovat

    O despodovi se už mluvilo v souvislosti s námi. Úsměv

   • Jereacs21.3.2018 15:41reagovat

    podle mě Despodov byl na tom seznamu posil jak říkal Ščasný.

    • Hory21.3.2018 15:42reagovat

     Despodov je křídlo, my měli v hledáčku hlavně střední zalozniky (Misice atd.)

  • Rarášek21.3.2018 16:22reagovat

   Už jsem to psal níž, ale okamžitě bych bral Friesenbichlera. Do 2M éček naprosto parádní hrot.

   • Enkoff21.3.2018 16:34reagovat

    Naposledy dal gól 12 zápasů zpátky (v listopadu). Tím ho nechci nijak shazovat nebo hodnotit, ale čísla nemá poslední dobou nic moc

    • Rarášek21.3.2018 16:58reagovat

     Pod Finkem měla krizi celá Austrie a Letsch, nebo jak se jmenuje sází spíš na Moscheina .. Ale 8g, 7a jen za podzim.

      

     Ne nadarmo byl v Benfice.

  • dominik2721.3.2018 18:15reagovat

   Ať už přijde kdokoliv, budu moc rád, když se zároveň dá šance i Pulkrabovi. Vlastně by bylo dost trestuhodné to neudělat. Když tady budou Šural, Pulkrab, V. Kadlec a Drchal, tak by mi to celkem stačilo. Naopak bych byl nerad, aby třeba Pulkrab zase šel někam hostovat a jemu tady měl zabírat místo nějaký další Janko.

   • Enkoff21.3.2018 18:34reagovat

    Patriotismus je krásná věc, ovšem musí mít stanovený mantinely. Když je cizinec lepší, než odchovanec, tak ať hraje cizinec. Na hostování se může vyhrát

    • dominik2721.3.2018 19:20reagovat

     Já neříkám, že má hrát Pulkrab na úkor někoho lepšího. Spíš vyjadřuji obavu, aby to nebylo přesně naopak.

   • wasek2611@centrum.cz21.3.2018 18:36reagovat

    Pulkyho mám rád. Ale potřebujeme útočníka jako byl Kweuke. Silnýho jako kráva (Pulky je silnej, ale ne jako kráva).

     

    A drchala bych poslal hostovat do liberce :)

     

    Šural, Pulky, Kadlec, Silné hovado

    • asgard3322.3.2018 2:36reagovat

     Šural,Pulky,Silné hovado v každém případě,ale raději bych si nechal Drchala místo přeceňovaného Venouška.Jeho roli neproduktivního sprintera klidně může převzít Vuka.Hostování by slušelo Julišovi a Lafatovi konečně zasloužený důchod.

    • Rossi22.3.2018 7:10reagovat

     Tak to by se mohl vrátit na lavičku Pepa Chovanec. Jestli někomu stačí nákopy na silnýho útočníka, tak moc nechápu k čemu nám bude desítka za 100 megaSmích

 • Sparta.

  pátek21.3.2018 13:37reagovat

  Jak čtu diskusi je to pořád stejné. Převážná většina nadává na hráče a na Hapala nebo navrhuje sestavu, aniž by byli obeznámeni se současným stavem mužstva. Nikdo neřekl ani slovo proti experimentům Stramaconiho, jeho asistentů a funkcionářů z vedení Sparty, kteří přivedli Spartu na pokraj kolapsu. Každý zápas určovat jinou sestavu, vyhazovat hráče z týmu hned druhý den po zápase a znovu je povolávat do týmu se pak projeví na výkonu každého hráče. Trenér, který nemá koncepci a nevěří vybraným hráčům nemůže budovat kvalitní tým.

  Pokut nový trenér a celý jeho realizační tým nepozvedne psychiku hráčů a touhu vítězit za každou cenu tak budeme pořád průměrným mužstvem. Psychická odolnost podpořena fyzickou silou a dobrou taktikou je jediná cesta za vítězstvím, jinak je to hra na náhodu.

  Půl roku trvala cesta Sparty dolů. Zastavit ji a dostat zpět na odpovídající úroveň nemůže trvat pouze dva zápasy. Většina hráčů se dostala na pokraj psychických sil. Hráči nejsou stroje , ale obyčejní lidé s kterými je potřeba soustavně pracovat, učit je a vychovávat k potřebným návykům.

  I v Čechách jsou sportovci, kteří kvůli špatné psychice vynechali celou sezonu. Jsou i tací, kteří při vůli vítězit získávají medaile.

  Při výběru sportovního ředitele padali jména Grygera nebo Nezmar. Ptám se byli někdy tyto dva úspěšnými trenéry?

  Osobně si myslím, že bývalý trenér si do své funkce přináší špatné návyky z dřívějška.

   

  • 13goat21.3.2018 13:42reagovat

   ”Nikdo neřekl ani slovo proti experimentům Stramaconiho” dál nečtu.

   • Skopi21.3.2018 14:05reagovat

    Docti je to spicka za me vyhrava

     

    Při výběru sportovního ředitele padali jména Grygera nebo Nezmar. Ptám se byli někdy tyto dva úspěšnými trenéry?

     

    vs

     

    Osobně si myslím, že bývalý trenér si do své funkce přináší špatné návyky z dřívějška.

     

    Co tim basnik myslel zustava zahaleno tajemstvima.

    • Chrod21.3.2018 14:17reagovat

     Mně se zase nejvíc líbilo Pokut.

     • Tashunka Witko21.3.2018 15:01reagovat

      Pokuty by padat měly.

      Takovému Zahustelovi bych napařil min. půl milionu za tu debilní hlavičku v derby.

  • munzig21.3.2018 14:19reagovat

   Proč by měl být sportovní ředitel úspěšný trenér?

   Tebe nejspíš rozmrazili protože věta ”Nikdo neřekl ani slovo proti experimentům Stramaconiho” je vážně super.

   • Funin21.3.2018 14:22reagovat

    já jsem to co napsal pochopil tak, že by právě neměl být sportovní ředitel bývalým trenérem, a že tedy Grygera a Nezmar jsou teda dobří kandidáti, ale Zdenál je špatnej kandidát

  • captain_obvious21.3.2018 14:25reagovat

   Jestli si myslíš, že cesta Sparty dolů trvala půl roku, tak tě snad museli před sezonou vzbudit z 15letý hibernace nebo já nevím Smích

    

   Proč by měl bejt sportovní ředitel úspěšný trenér? Většina nejlepších sport. řed. na světě nikoho nikdy netrénovala.

  • johnny121.3.2018 15:24reagovat

   Cesta dolů trvá od dob Z.Ščasného, a to už je nějaký pátek. Ano, a sportovní ředitel si opravdu přináší špatné návyky z dřívějška.

  • victorlima21.3.2018 21:53reagovat

   Jo jo toho Grygery je mi líto, že jsme ho neangažovali. Sestavil teď nádherný mužstvo, který mu šlape jako hodinky a vyšperkoval to ještě úžasným trenérem. Bravo!!!

 • U19 s Polskem

  Tashunka Witko21.3.2018 12:03reagovat

  je možné to někde sledovat ?

  • Sendi21.3.2018 12:05reagovat

   není

   • Funin21.3.2018 12:41reagovat

    to je ale kua škoda

    • Tashunka Witko21.3.2018 12:43reagovat

     Právě nedali naši (Sadílek) penaltu po faulu na Drchala

     • Funin21.3.2018 12:46reagovat

      tak to je ještě větší škoda

82244 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha