Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • hušbauer

  DaveACS7.8.2014 11:10reagovat

  nikam nejde, fáma

 • Obrana

  krabat7.8.2014 11:07reagovat

  Herně jsem na tom byli ve středu pole lépe, ale ty nechápu, jek jsme mohli v takovémhle zápase vyrobit takové megachyby?

  1. situace - zaspal Kováč a Bičík už to měl hodně těžký, i když rychle vyběhl. Prnoherec si nechal míč pod sebou a pak ho jen dloubnul.

  2. situace - může mi někdo vysvětlit, proč Matějovský, s Kováčem a Bičíkem nejzkušenější hráč, fauluje před velkým vápnem, když tam byli připravený další obránci? Při trestňáku zase nepochopím Bičíka, který s touto možností vůbec nepočítal.

  Když nejsme schopný dát gól a střílíme na tribunu nebo to před bránou není komu dát a nebo jsou finální přihrávky nepřesné, to se stát může. Potom ale nesmíme dostat takhle laciný góly, kde nás nepodrželi naši nejzkušenější hráči.

  V závěru Malmo skvěle takticky, zatímco mi jsme se sesypali Smutek.

  Když to shrnu, tentokrát slavila úspěch Chovancova holomajzna.

  • Obrana

   KAUDY7.8.2014 11:13reagovat

   Všimni si jedný věci, jak před faulem Matějovskýho Kováč ustupuje před útočníkem až do vápna. Chyba jako vrata, kůli tomu Matěj fauloval.

   Prostě stoperská dvojce Švejdík, Kováč zničila Spartě sen o lize mistrů. Tady ty dva se hoděj kvalitou tak do Dukly ale ne do Sparty. Jednoznačná chyba Vitězslávka, že tem poslal tady ty dva a jde to na jeho hlavu.

   • Obrana

    Tashunka Witko7.8.2014 11:18reagovat

    A koho tam asi měl poslat, když Polom je pryč, nadějný Deli je pro hřebíkovce nepotřebný černoch a na lavičce je jen nešikovné kopyto Brabec, který je schopen padnout na prdel i při chůzi po rovině.

    • Obrana

     KAUDY7.8.2014 11:30reagovat

     Jednoznačně je Brabec kvalitnější a techničtější. Ale to ty nemůžeš poznat, jako prostoduchý Siux Šílený kůň.

    • Obrana

     KAUDY7.8.2014 11:30reagovat

     Jednoznačně je Brabec kvalitnější a techničtější. Ale to ty nemůžeš poznat, jako prostoduchý Siux Šílený kůň.

  • Obrana

   Spytihnef7.8.2014 11:20reagovat

   Osobně bych ten první gól na Kováče až tak neházel. Byli jsme na své polovině v držení míče. Stopeři v té chvíli musejí vytvářet nabídku na přihrávku a ne hlídat si protihráče. Největší problém byl ve ztrátě míče. Myslím, že v TV pořádně nebyl vidět náběh Lafaty, takže těžko hodnotit zda za to mohla spíš špatná příhrávka od Váchy nebo jestli se nechal Lafata předskočit. Ale určitě jeden z těchto hráčů je větší viník než Kováč. Švédi to pak sehráli výborně, jak dlouho trvalo než dostali míč na Rosenberga? Pár vteřin, Kováč podle neměl moc šanci dostat se tam dříve.

   • Obrana

    SFINGO7.8.2014 11:37reagovat

    hlavně kolem Rosenberga bylo dost našich hráčů, aby ho vytlačili z úhlu, a oni udělají to nejhorší co mužou, že ho sejmou před vápnem

  • Obrana

   Chabix7.8.2014 11:20reagovat

   To, že jsme nechtěli tolik útočit a hrát ze zajištěn obrany bych ještě se sřípěním zubů dokázal pochopit, i když to, že jsme tam udělali pár pěkných přihrávek, patiček a centr z běhu bohužel jen na Lafatu, protože ho nikdo nedoplnil, bylo do oka bijící. Ale nedokážu pochopit jak můžeme soupeřovy útočníky nechat zpracovat míč a v klidu je nechat přihrávat, když máme převahu hráčů. To se musí předskakovat zakřižovat. Co dělala celá naše obrána i Vácha by nestačilo ani na Divizi. Pamatuju si na jeden rozhovor s Hašem, kde mluvil o tom proč rohy brání všichni hráči. Zdůvodňoval to tím, že jeden útočník nemá proti dvou obráncům šanci, pokud nebrání jako idioti.

   • Obrana

    netix7.8.2014 11:48reagovat

    proč reaguješ na člověka co přišel jenom kritizovat, kdyby Sparta postoupila, tak by se tady neukázal. Tým kterýmu on vážně fandí nedokázal ani z třetiny to co Sparta a to ho štve, proto je teď tady.

 • Pepa

  captain_obvious7.8.2014 10:56reagovat

  ”Proti všem očekáváním Sparta Praha byl odstraněn z předběžného Campions ligy švédské Malmö, který převrátil 4-2 první nohu napravit s hlasitým 2-0. Ve skutečnosti, odstranění českého týmu mohl konečně otevřít cestu k podpisu Josefa Husbauer, kotvy záložník všechny hrubosti a techniky dožadovali Zdeněk Zeman.Český vedení bylo jasné, v souvislosti s prodejem svých čtyřiadvaceti klenot, protože nechtěl připravit vlastní výkon ve spojení s evropskou konkurencí. Nyní se jednání o nové Nedvěda mohl konečně vzlétnout.”

   

  Tak asi fakt půjde do Cagliari. Na plno italských webech se o tom přestupu spekuluje.

  • Pepa

   blablabla7.8.2014 11:06reagovat

   to je ”guglovskej” preklad z nějakyho italskyho fora?

   • Pepa

    captain_obvious7.8.2014 11:16reagovat

    Jop. Ne z fóra ale z nějakého fotbalového webu.

  • Pepa

   Tashunka Witko7.8.2014 11:16reagovat

   že Malmo převrátilo první nohu s hlasitým 2:0,

   to mi řijde jako vcelku výstižné hodnocení toho včerejšího megatrapasu.

 • Lavička

  TakeACS7.8.2014 10:56reagovat

  Chci říct, že Lavička je přeceňovaný vždyť přece s naším týmem je povinnost vyhrávat většinu zápasu v Synot lize... Pravá kvalita trenéra se ukazuje v Pohárech a to Lavička už dvakrát nezvládl, nechápu proč ho neustále opěvovat. Jinak aby jsme ke každému mužstu přistupovali tak že je to velmi kvalitní mužstvo a musíme přistpoupit se zdravým respektem je hloupost... Hráči pak akorát přijdou na plac posraní přitom jsou mnohem lepší než soupeř... Vždy se to zlomí až v poločase když si uvědomí, že tolik respektu asi není potřeba.. Malmo jsme mohli v klidu zatlačit u nich na půlce dát jim dva goly a čekat na los, místo toho jsem nastoupily se zkurveným respektem a plichtili to jak proti zkurvene chelsea... myslím že všem bylo jasné jak to dopadne když tam pojedem plichtit.. A navíc Lavička a výběr posil to je taky kapitola.. Zlatej Hřebík ten by je zjebal, nehrál by posraně a nezaměstnával by neprespektivní hráče.

 • Kecy

  peterpan277.8.2014 10:48reagovat

  Co furt máte s těma zkušenostma? Oni měli hráči Plzně nebo Liberce nějaký zkušenosti s poháry při těch jízdách Evropou? Notabene, v našem kádru to je samej současnej nebo bývalej reprezentant a skoro všichni už poháry hráli, tenhle argument fakt neberu, to je výmluva

 • proč

  marian7.8.2014 10:21reagovat

  Souhlasím s tvým názorem sparta má spoutu odchovanců kteří by vypustili duši a kdyby nastupovali pravidelně tak jsou tak daleko jako Krejří a které prodává např. Pavelku ale raději koupí Kováče.Odpovědnost je na trenérovi když postaví hráče kteří nemají zájem a zápasy odfláknou Matějovský,Vácha,Hušby který už se vidí v zahraničí,Costa

  • proč

   Capo7.8.2014 10:46reagovat

   A já zas nechápu, kde berete tu jistotu, že s těmito odchovanci by to bylo jiné? Copak ti jmenovaní to chtěli odfláknout, oni nechtěli hrát LM? Co to je za žvásty? Prostě se jim nepovedl zápas a po obdržené brance znervózněli. Soupeř byl celkově tak na úrovni řekněme Boleslavi a i s tou umíme v lize úplně v pohodě zápas nezvládnout. Víťa prostě vsadil na tuhle sestavu, zápas se nepovedl, tak teď musí udělat reparát v EL, pokud se mu to nepovede, tak už bude na zamyšlenou jestli je pro Spartu dlouhodobě vhodným trenérem. Tenhle kádr tady po titulu kdekdo vynášel do nebes, každej už nás viděl v LM a teď když to nevyšlo, tak máme bláznit? Odejdou nějací hráči, jiní přijdou, Sparta bude pořád Sparta a kdybyování po dílčím neúspěchu mě opravdu nebaví.

   • proč

    SFINGO7.8.2014 10:53reagovat

    já si nemyslím, že se zápas nepovedl. Hráči to včera těžce nezvládli, působili nervozně, báli se, ukázali, že ješte na evropský fotbal nejsou vyzrálí. Každopádně se jede dál, je třeba začít víc makat, poučit se ztoho , že nikdy ten kádr není dostatečně kvalitní a že vždy je dobré ho posilnit. Před hráči tetka stojí výzva vůči jim samotným a vůči všem fanouškum. Jinak hráči jako Pavelka, Skalák by nás včera asi nespasili

    • proč

     Tashunka Witko7.8.2014 11:22reagovat

     Pavelka a Skalák by nás určitě nespasili, jenom by byli o mnoho platnější, než Bednář s Váchou.

 • Fotbal

  Dynamo7.8.2014 10:17reagovat

  Fotbal je stejně nádhernej, skončit Kováčovo hlavička místo na čáře v bráně, tak tady oslavujeme naše železné hochy.

  Inu nestalo se, ale život jde dál. Smutek je na místě, ale zvedněme hlavy. Současný mančaft má vnitřní sílu a i malá obměna, která přijde ho nepoloží.

  Sparta je silná uvnitř, je zdravá a včerejšek na tom nic nezmění

  • Fotbal

   mana7.8.2014 10:36reagovat

   Souhlasí s tebou se vším co jsi napsal.

   Pokud by Kováč včera dal gola a postoupilo se, hned by se Víťa vynášel do nebes, že jsme ho přemluvili k návratu, jaký to byl kauf, že tenhle hráč pro spartu toho ještě udělá atd. žádné vyhazovy, jen chvála a už bychom se viděli v LM a pěli ody na to, jak máme silný kádr a jsme připraveni na LM.

   Fotbal je krásný a někdy bolí a duše fanouška pláče, bohužel jsme nedali ze čtyř šancí v 1.poločase ani jednu a to nás vytrestalo, ale jede se dál, MY JSME SPARTA a na to nezapomínejte!!!

   Musíme opět vstát a začít budovat, bude to těžký, každý nám bude házet klacky pod nohy a smát se švédskému komplexu, ano mají na to všichni nárok, ale na nás je, abychom se proti tomu postavili a šli dál, prodejům se nevyhneme, ale na jejich místech by se měli vychovávat další sparťani

  • Fotbal

   SFINGO7.8.2014 10:37reagovat

   mě by spíše zajímalo, jak je možné, že tým o kterém jsme si mysleli že má vnitřní sílu, tak se rozklepe v zápase s týmem nad kterým má náskok a herne by měl dominovat. Bral bych , že to nezvládne 1-2 hráči, ale včera se rozklepal celej tým

   • Fotbal

    mana7.8.2014 10:41reagovat

    protože hráči nevyzráli pro tak těžké zápasy... uvidíme jak to bude v EL, pokud se do ní propracujeme, vyhrávat či zvládat těžké zápasy v naší lize jim jde v pohodě, protože jsou výkonostně bud jinde než protivník, nebo si v současné době také věří na plzen a tím jim to dodává odvahy. Na druhou stranu je vidět rychlostní rozdíl v zápasech s Malmo na Costovi, Váchovi či Hušbauerovi, jsou to hráči, kteří táhnou spartu v lize, ale na evropský fotbal nemají přepnuto, někde se to musí naučit a podzimní EL tomu bude příkladem, bohužel Hušbauer se bude asi učit už někde jinde, ale nedivím se mu, pokud bude mít nabídku, bude to pro něj další výzva, byl na jeho místě kdokoliv z nás, šli bychom taky....

    • Fotbal

     SFINGO7.8.2014 10:47reagovat

     stím naprostý souhlas,každopádně se ukázalo, že ten tým není ješte tak silný, jak si myslíme, je třeba pořádne makat, každopádně si stojím zatím, že se v létě podcenilo posílení kádru

 • Proč

  KAUDY7.8.2014 10:07reagovat

  Může mi někdo vysvětlit proč je ještě ve Spartě Švejdík, proč se kupovalo jelito Kováč, proč nehraje Brabec když je daleko kvalitnější než ty dvě kopyta co hráli včera na stoperu. Proč nehrál Hybš, když Costa je tak 10 procentní vůči jaru, proč se posílal na hostování Skalák, ten by tam včera vypustil duši. Dopr.... PROČ Vztek

 • motivace

  SFINGO7.8.2014 10:01reagovat

  stou motivací mě teda Víťa dostal. Hráči zahodili rok práce, udělali si ostudu, jak výsledkem, tak výkonem a oni budou hledat motivaci? já být na jejich místě, tak jsem po včerejšku na sebe tak nasranej, že bych hned dneska chtěl hrát kvaldu o EL a klidně hned odvetu, abych všem dokázal, že na to mám. A celou sezonu bych chtěl project tak suverenně(včetně jízdy EL), abych aspon doufal, že se na tu ostudu s Malmo rychle zapomene

  • motivace

   captain_obvious7.8.2014 10:08reagovat

   Já už se teď hrozím koho nám nalosujou. Tenhle tým je schopný vypadnout fakt s každým, obzvlášť pokud budou ”hledat motivaci”.

  • motivace

   GhostInside7.8.2014 10:16reagovat

   Treba dobra motivace by byla ukazat se pred novym trenerem..ja uz ty jeho komentare dlouho nectu protoze me to uvnitr nici..”tak my jsme vedeli, ze k nam prijede velice silny souper a proto sme ho chteli od zacatku napadat a chteli jsme mu nedat prostor, bohuzel nam nevysla prvni pule a my jsme se dostali pod tlak” , Vita kdyz jde na nakup tak manzelce povi, my jsme chteli jit na nakup, chces abysme ti neco koupili? A neboj s tou prodavackou budeme jednat s pokorou..takovyhleho trenera bych chtel aby jednou trenoval myho syna v mladsich zacich, na *Spartu bych to videl, nejakou erudovanou svini..

   • motivace

    ketamin7.8.2014 10:24reagovat

    Soupeř nás zaskočil nasazením a bojovností...

  • motivace

   Raist7.8.2014 10:32reagovat

   Fakt nevím, co po včerejšku chtějí kluci ještě víc za motivaci, než vykopat alespoň EL. Hráči jako Vácha, Krejčí, Kadeřábek, Přikryl, Dočkal mají ideální roky na to, aby se odrazili k zahraničnímu angažmá. Nikoho na Západě fakt nebude zajímat, že nastříleli bůra Olomouci nebo vyklepli Jihlavu, když se nepředvedou v Evropě.

 • ”Vyhrát 4:2 je lepší, než 5:2”

  Víťák z Cé Osmičky7.8.2014 10:00reagovat

  A teď se přiznejte, kdo tohle napsal!!!!

  • ”Vyhrát 4:2 je lepší, než 5:2”

   peterpan277.8.2014 10:29reagovat

   Já to byl, naivně jsem myslel, že nás to donutí k tomu, abysme byli obezřetní a nejeli tam jako mistři světa. Btw, a není to fuk?

   • ”Vyhrát 4:2 je lepší, než 5:2”

    Raist7.8.2014 10:36reagovat

    Upřímně, kdyby včera potřebovalo Malmö vyhrát o tři góly, tak nějak si myslím, že by proti té naší opatrné vyčkávané dokázalo z něčeho uplést ještě další branku.

    • ”Vyhrát 4:2 je lepší, než 5:2”

     peterpan277.8.2014 10:42reagovat

     souhlas, vidím to stejně

82361 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha