Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • vysvětlení

  budte soudni24.8.2014 23:17reagovat

  A ještě doplním.....Lavičku dnes kritizuji a ještě k tomu na dálku ,zápas jsem neviděl...ale mám koule na toříct ,že udělal velkou chybu...

  Ale vůbec si netroufám tvrdit,jestli by měl být odvolanej,nebo ne.

  Po dnešku bych mu jen jasně naznačil,že něco podělal a teď se z toho musí dostat ven a to bude machrovinka,když to zvládne !

  • vysvětlení

   Tashunka Witko24.8.2014 23:21reagovat

   Nejsi ty ten hostinský z Hospody Na mýtince ?

   • vysvětlení

    budte soudni24.8.2014 23:29reagovat

    Taky neeee Úsměv Ale v poho Úsměv

  • vysvětlení

   standis24.8.2014 23:24reagovat

   Pokud Lavička přivedl v létě posily Breznaníka, Kováče a Nešpora, tak to už byla chyba. Hušbauer měl odpočívat kvůli soukromým starostem dávno. Dočkala měl už dávno prostřídávat.

   Tým je v rozkladu, něco se tam děje a já nevěřím, že to Lavička zvládne.

   • vysvětlení

    Avhred24.8.2014 23:33reagovat

    Breznanik je dobrá alternativa za Krejčího, na rozdíl od Kováče za zenitem a bojovníka Nešpora. Bohužel Hušbauera, i když hraje v mizerné formě, není ze Sparty nikdo schopný nahradit. Za Dočkala může hrát Konaté.

    Co se týče Lavičky, tak ten to bude mít nyní hodně těžké ...

 • hodnocení

  TakeACS24.8.2014 23:10reagovat

  Bičík- solidní výkon mohli jsme dostat klidně 3 goly nebýt jeho

  Kader- Nebyl moc výraznej, ale snažil se a svoje si odehrál

  Kováč- Pomalej, ale vyhrál spoustu soubojů pruměr

  Brabec- pruměr rozhodně lepší jak Švejdík

  Costa- VEN! to co předvádí je divadlo, to je samá píčovina a nic z toho... Ani pořádnej centr navíc podíl na golu

  Vácha- hrál otřesně hlavně ta rozehrávka a pak zase začal nervovat no bída a ještě kapitán...

  Přikryl- Moc neodehrál ale než se zranil vypadal dobře

  Vacek- Dobrej výkon snažil se, pohyb tam taky byl mnohem lepší než momentálně pepa, jen ta minela z které pramenil gol to trochu kazí

  Matějovký- Pár nahrávek, jinak nic moc zbytečný ztráty a fauly

  Breznaník- nabíhal do dobrých pozic, snažil se no moc mu to nešlo

  Bednář- VEN! tohle se nedá, nepromění nic, nevhraje souboj a už ani nemaká

  Konate- náš nejlepší hráč škoda těch neproměněných šancí, ale perfektní rychlost a 1v1 + centry a nahrávky pod sebe jen zapracovat na koncovce

  Dočkal- absolutně mě nasralo když jsem ho viděl střídat a pak to tak i vypadalo jeho klasickej laxní výkon a ještě žlutá

  Lafi- odehrál toho málo a nedostal pořádnou nahrávku, ale pěkně našel konateho

  Jsem názoru, že se něco musí nutně změnit a nebránil bych se kdyby to byl trenér...

  • hodnocení

   Tashunka Witko24.8.2014 23:19reagovat

   Dočkal mě vytočil hned po minutě na hřišti, když zase trapně ztratil balon a jako jediný se vůbec nenamáhal vůbec vracet.

   • hodnocení

    TakeACS24.8.2014 23:22reagovat

    Ta Slávie tam jde vidět ten kluk mě neskutečně sere!!

   • hodnocení

    Avhred24.8.2014 23:39reagovat

    Můžeš mi sdělit, jestli krom Matějovského jsi schopný snést nějakého dalšího hráče naší Sparty? Podle toho, co tady prezentuješ, nemáš rád 90 procent kádru (ušatý ďábel Holek, nemotora Brabec, psychopat Vácha atd.), posmíváš se trenérovi, Hřebík je podle tebe žába na prameni ...

    Mě taky neskonale sere, jak hrajeme, a někteří naši hráči mi nejdou pod nos, ale abych nadrženě čekal, až ten který hráč udělá chybu, abych měl záminku ho strhat a posměšně na něj ukázat ...

    • hodnocení

     Tashunka Witko24.8.2014 23:53reagovat

     Tak třeba Dočkala, Holka i Brabce mám rád a když chybují, rve mi to srdce. To mi ovšem nebrání, abych se o tom zmínil a jestliže se někdo fláká, musí být podroben kritice, i kdyby to byl vlastní bratr.

   • hodnocení

    Chabix24.8.2014 23:57reagovat

    No a co tak ztratil dva míče, ale jinak hrál slušně. Dobře vyhodnocoval postavení hráčů a volil nejlepší řešení. To, že přijde nějaká chybička to se u hry na riziko stává (chceme snad hrát ofenzivně). Taky mě sere tím svým nedůsledýnm bráněním. Ale pravdou je, že co se týče ofenzívy byl nejlepší na hřišti. Navíc po jeho chybch góly nedostvme, to špatný svědomí mají snad jiní hráči. Až koukneš na záznam, tak so všimni, že ve druhé půli všechny šance a nebezpečné akce vypracoval on. Jako fakt už jděte s tou stupidní kritikou Dočkala doprdele. Nerozumíte tomu!!! Až budou ostatní hráči hrát pořádně a Dočkal bude mít víc variant na finálovku, tak bude hrát taky jako bůh.

    • hodnocení

     Chabix25.8.2014 0:07reagovat

     sry za překlepy. Vynechávámi mi á.

    • hodnocení

     Tashunka Witko25.8.2014 0:14reagovat

     Zápas jsem si sice natočil, ale nevěřím, že v sobě najdu sílu, abych se na to podíval. Nicméně jsem si jistej, že tebou popisované fotbalové lahůdky Dočkala bych tam určitě nenašel, zatímco tu ztrátu po naprosto nesmyslném pokusu o přihrávku, která sice byla riskantní, ale nic by nepřinesla, si vybavuji dokonale. Stejně jako, že ho ani nenapadlo to nějak napravit, a to byl čerstvě na hřišti. A už vůbec si nevybavuji ani jednu vydařenou ofenzivní akci, do které by se Dočkal zapojil.

     • hodnocení

      Chabix25.8.2014 0:36reagovat

      Hele až bude dispozici záznam vypíšu ti časově, kdy byl v akci Dočkal a co vymyslel. Jen namátkou kopal třeba přímák po kterém měl Costa velkou šanci. Nebo složitou přihrávku na Lafatu, který si to dobře zpracoval, ale místo střely volil přihrávku na Kadeřábka, který si nesmyslně pokoušel vysimulovat penaltu. Nebo akci, kdy dával krásnou kolminici za obranu, kterou sice obrana dokázala odvrátit, ale jen opět k Dočkalovi, který to hned posílal na Kadeřábka, po jehož centru měl šanci Konate. A několik dalších akcí, které dokázali překonat blok Dukly, má obrovský cit v noze a jeho přihrávky jsou fakt přesný, vybavuju si ještě jednu hodně složitou přihrávku na Kadeřbka. Škoda, že Kadeřbek dává centry spíše na náhodu, to je zas jeho slabina.

  • hodnocení

   artaxerxes24.8.2014 23:53reagovat

   Ke Costovi - já si myslím, že na tom gólu má jednoznačně hlavní podíl on, protože po chybě Vacka to došlo do situace, že Duklák střílel z těžké situace a Berger by byl v jednoznačném offsidu, ale Costa se vybodl na držení linie a stínoval Bergera. (Proto ho zdupal hned po gólu Kováč).

    

   K Breznaníkovi - já myslel, že jeho hlavní zbraní je rychlost, ale on místo, toho se držel s útočníky a byl statický.

    

   Bednář - myslím, že bojoval víc než celá záloha, ale útočník je od střílení gólů a on je v tomto momentálně nulový.

    

   Konate nejlepší, ale bylo vidět, že není tak sehraný s ostatními a občas si s nima nerozuměl.

    

   A k Lavičkovi: Vzhledem ke zraněním a zápasu s Zwölle sestavu celkem chápu, ale myslím, že zrovna v takových zápasech by měl hrát Nešpor, který je průbojnější a bojovnější a s lepší kondicí než Bednář.

    

   Pokud postoupíme do UEFY, tak 3body na prvního v SL není moc a věřím, že sebedůvěra se vrátí a my budem hrát zas dobře. Pokud nepostoupíme, tak to znamená 3x nepostup (Hacken, Malmo, Zwolle) a myslím, že i ukončení smlouvy Lavičky.

    

   Z historie mám strach, že ve čtvrtek zas začnem připosraně 0:2 nebo 1:2 po půli a po gólu na 1:3 sice někdy v 80. minutě i vyrovnáme a pak je zatlačíme a nic z toho (GENK, ZAGREB, VASLUI)

   • hodnocení

    Chabix25.8.2014 0:12reagovat

    Defenzíva vytlačovala hráče, aby střílel z úhlu. Navíc toho hráče, co to do té brány doklepl vystavovala do ofsajdu. Jenže se tam zapomněl Costa. Vůbec nechápu co tam dělal. Nikoho nehlídal, a k tomu hráči co nakonec střílel se ani nepřiblížil.

 • panika Víti

  budte soudni24.8.2014 22:58reagovat

  Asi takhle : nešlape mi mančaft,ale v poháru mi dá Vacek gola a je předpoklad,že když vyměním třeba Hušbyho,kterej se trrápí a řeší x věcí....tak by mi tam mohl Vacek zapadnout....jasně není to jistý,ale může to být v poho....dál: Costa není v takové fazoně ,tak mu tam nalevo nemůžu sebrat Krejčího a ještě více ho rozhodit ! A takhle bych mohl pokračovat dál..... chcete Úsměv ?

  • panika Víti

   Standa Hejkal24.8.2014 23:01reagovat

   Ne, plácáš nesmysly. Kdo jsi, Lavička? Měl tam nechat nemocný hráče a hráče totálně z formy? A taky by se prohrálo, tak by se zase psalo chudák Konaté,chudák Přikryl, chudák Bednář, chudák Vacek, zahraje a zase sedí. Tohle je totální shit.

   • panika Víti

    budte soudni24.8.2014 23:11reagovat

    A ty víš ,kdo byl nemocnej a poznáš ,kdo je z formy nejvíc ? Fakt borci nemůžete vystřídat 4 ofenzivní hráče a čekat,že najednou bude hra dopředu plynulá a efektivní...a SM 25 ,TO NENÍ KRITIKA NA PŘIKRYLA,VACKA nebo kohokoliv dalšího ! Možná si to nepochopil,jak jsem to myslel....

    • panika Víti

     Standa Hejkal24.8.2014 23:18reagovat

     Hušbauer, Mareček nemocní, Dočkal totálně mimo, Lafata šetřen.

     • panika Víti

      budte soudni24.8.2014 23:24reagovat

      Ale ale ale....slovu nemocní rozumím,ale Mareček si podle mě káknul ,jestli chodí sem Úsměv a viděl,jak mu tady někteří dávaj čočku.... Dočkal totálně mimo,to známená co ? Už jako nemá zaměstnání profesionální fotbalista ? A Lafata ? Šetřit občas ano,ale ne kapitána ve chvílích pravdy.....

  • panika Víti

   standis24.8.2014 23:01reagovat

   Chceme.ÚsměvNejsi Csaplár?Smích

   • panika Víti

    budte soudni24.8.2014 23:06reagovat

    Standis ne ne....ale pobavil jsi mě a to myslím v dobrým...

     

    • panika Víti

     standis24.8.2014 23:08reagovat

     já jsem to také nemyslel ve zlým.Úsměv

  • panika Víti

   LukyACS24.8.2014 23:09reagovat

   Podle mě, ať by dneska nastoupil kdokoliv, tak by to byla bída, ve čtvrtek se musíme ukázat, aspoň si někteří hráči odpočinuli/bylo jim ukázano, že se musí probrat, ve čtvrtek jde o vše.

   • panika Víti

    Tashunka Witko24.8.2014 23:27reagovat

    Ty kdyby ses narodil cca před 2 tisíci roky, tak jsme dnes měli na Orloji 13 apoštolů.

    • panika Víti

     LukyACS24.8.2014 23:42reagovat

     Místo Juda Tadeáše by se tam hodil Lukáš, takže stačí 12.

 • Je sice dobře, když se konečně dá šance

  Tashunka Witko24.8.2014 22:56reagovat

  náhradníkům, ale vyměnit hned třetinu týmu, to si měl Lavička schovat na pošta-cup. Těžko odhadnout, co si asi Pokorný sliboval od Bednáře? Já jsem přesně věděl, že to bude katastrofa, takže pro mě osobně byl největší zklamání Breznaník. Čekal jsem od něj víc. Vypadá to, že jediný, kdo je schopen trochu tu mrtvolnou hru oživit, je Konaté, který má alespoň záchvěvy. Bohužel se do koncovky po jeho akcích namotal Bednář, takže to nic nepřineslo. Jinak Dukla kombinačně mnohem lepší, díky mizernému Váchovi jsme ztratili střed hřiště. Plus Pokornému, že si konečně troufnul psychouše sundat (neměl ovšem hrát vůbec). Je smutné sledovat našeho juniorského stopera, když se nemohoucně a stařecky klopýtavě marně snaží dohonit soupeře s balonem. Taktické chyby Costy jsou také už dávno za hranou. Jinými slovy ten tým je totálně rozložený a ani výhra se slaboučkým Zwolle ho nepostaví na nohy. S Pokorným budeme už jenom lámat rekordy v koulení míče mezi stopery na vlastní půlce a ve zbytečných malých domů, což nám pak ve statistikách zajistí min. 65% držení míče.

  • Je sice dobře, když se konečně dá ša

   Avhred24.8.2014 23:02reagovat

   Víceméně souhlasím, každopádně buď rád, že tam ten ”juniorský stoper” byl a uhasil gólovou situaci soupeře poté, co tvůj chráněnec Matějovský komicky podklouzl a přišel o míč.

  • Je sice dobře, když se konečně dá ša

   ketamin24.8.2014 23:18reagovat

   Jsou tam jenom dva pořádný fotbalisti. Lafata a Matějovský, Zbytek stojí za hovno.

 • Letopisy Narnie

  Boldrick24.8.2014 22:51reagovat

  Jsem smutný a je mi tak nějak všelijak.Ani sem to nedokoukal a přepnul TV,koukal sem s prckem na Narnii-tam aspoň bojují!My nastoupíme k utkání a myslíme si,že nám to tam spadne samo Smutek

 • Nejlepším

  wasek2611@centrum.cz24.8.2014 22:47reagovat

  Hráčem byl asi Konaté...sice zazdil akce, ale pral se o míč...občas mu vyšlo 1vs1 ...určitě bych ho proti vyhulencům postavil na HROT ...budeme se bránit a on jim uteče :D

  • Nejlepším

   Kajaxx24.8.2014 23:16reagovat

   Nemuze byt nejlepsim hracem ten kdo 3 vystreli jak idiot a zazdi tolik šanci...

   • Nejlepším

    wasek2611@centrum.cz24.8.2014 23:26reagovat

    našim hráčem byl...do šancí se dostal...vypracoval si je, vypracoval ostatním...jednoznačně nejlepší. Možná bičík ještě

 • cisi z nas bezradnost

  petr13724.8.2014 22:42reagovat

  A je jen otazkou, jestli nas z ni dokaze vytahnout povedenej zapas proti Zwolle, soucasny realizacni tym a nebo treba jen nejaky radikalni rez. Kazdopadne aktualni tvar muzstva je opravdu nepekna

 • Zwolle

  LukyACS24.8.2014 22:31reagovat

  Jestli Zwolle nezvládneme, tak se máme na co těšit, ale zas když ho naopak dáme, tak věřim, že se od týhle bídy odrazíme, i když venku to vloni v 90% zápasů byla bída, teď se k tomu přidala depka po vypadnutí z LM, tak nám to už nestačí ani na bod.

  Musíme tu deku ze sebe sundat, ale teď se spíš bojim, že se pod ní ve čtvrtek udusíme.

 • jedinou velkou chybou

  DJDriver24.8.2014 22:29reagovat

  je ze hrajem proste moc pomalu. kdyz pujdou rychlejc dopredu bude to lepsi

  • jedinou velkou chybou

   Avhred24.8.2014 22:31reagovat

   Ted přechod je prostě katastrofa. Dukla nám dneska s dědkem Gedeonem v čele jasně ukázala, jak by se to mělo hrát.

   • jedinou velkou chybou

    kopejtko24.8.2014 22:35reagovat

    a to jsi zapomněl zmínit stejně starého Vorla je to holt momentálně bída ale kluky ani trenéra nezatracuji člověk jim do hlavy nevidí

    • jedinou velkou chybou

     budte soudni24.8.2014 22:45reagovat

     Zatracovat je samozřejmě nejlehčí a laciný,ale kdo fotbalu trošku rozumí,hrál ho a nebo dokonce i trénoval,tak mu je jasný,že Víťa v tom lítá a neví ,jak dál a kupí chybku za chybkou a dnes udělal fakt mega chybu ! Já jsem si na dovči nejdříve přečetl sestavu a pak jsem jasně u pivka prohlásil,že dnes nemůžou vyhrát ....nejsem vševěd ,ale to fakt není těžký odhadnout. Sorry pánové.Vím,že Víťu pranýřuji,ale nemůžu jinak a jak jsem psal,kritizuji nerad....

     • jedinou velkou chybou

      Avhred24.8.2014 22:51reagovat

      Víťa dneska udělal jediný rozumný krok, a to, že vyměnil frustrovaného Váchu, který byl zralý na červenou kartu.

 • Chce to chladnou hlavu

  Standa Hejkal24.8.2014 22:29reagovat

  Za měsíc je volnej Van Gaal a Ancelotti. Nechce to dělat unáhlené kroky. Měsíc počkat a pak jednoho z nich podepsat Úsměv

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha