Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Straka u Krsause

  Shrekson6.9.2014 11:07reagovat

  Bych se styděl kdyby trénoval můj klub, jeho vystupování působí jako kdyby byl na drogách..

  Jinak nezaznamenal jsem že by někdo řekl že Slovan dostane výprask. Teď doufám že na nich uděláme 6bodu.

  • Straka u Krsause

   kopejtko6.9.2014 16:53reagovat

   když si vzpomenu co předvaděl Hřebík tak je Franta dost mírna povaha Úsměv

   • Straka u Krsause

    Avhred6.9.2014 17:09reagovat

    Hřebíkovo cholerické chování na lavičce hraničící s nepříčetností je, podle mne, jedním z důvodů, proč nikdy pořádně neprorazil, ačkoliv co se týče odbornosti, patří Hřebík u nás k absolutní špičce.

 • Luhovej

  peterpan276.9.2014 10:38reagovat

  asi v poslední době čte sexuální příručky od Uzla a Plzáka, a tak se nebojí na svým blogu psát i o Vrbově erekci Smích Nicméně má v nečem i pravdu. V posledních dnech tu bylo několik příspěvků na téma Vrba a repre. Já myslím, že zatím toho moc nepředvedl. Protočil asi 100 hráčů, aby v generálce zase postavil bývalé i současné Plzeňáky, tak na co to předchozí zkoušení? Staví hráče, co nehrají v klubech, některé opomíjí, hra je často kostrbatá a neefektivní - jako za Míši Bílka. Vrcholem teda teď bylo nasazení Petržely a nepovolání klasickýho útočníka. Jsem zvědavej, jak si povede dál, aby to náhodou po dvou zápasech neskončilo našima dvěma debaklama...

  • Luhovej

   Pouzar116.9.2014 10:44reagovat

   Ona ta jeho vize stavět jenom hráče, co maj formu, je sama o sobě blbost. Pokud přijde takovýhle obdobý, tak přece nevystřídá celou 11ku. Všichni musí vědět že se ten tým potřebuje sehrát ( bez rozdílu ať hrajou za real nebo za žižkov ). A teď to období prstě přišlo tak tam naházel to čemu věřil no. V dnešní době zázrak s repre neudělá nikdo. Nejdřív se musí ukázat sami hráči ( takže výměna trenéra je taky uplná blbost ) ... Lehko kritizovat ale teď to prostě moc jinak nejde :)

  • Luhovej

   spartas6.9.2014 12:19reagovat

   Hmm, tak to nevím, které nehrající hráče staví. Tak možná Rosického s Čechem a tyhle dva by stavěl každej trenér. A opomíjí koho? Krmaše? A dál? Není kde brát.

   • Luhovej

    Pavel006.9.2014 12:23reagovat

    Takovej Jiráček toho nahrál fakt hodně SmíchSmích

  • Luhovej

   kopejtko6.9.2014 14:08reagovat

   nevzal Doška ale už o něm uvažuje to je pokrok

 • Čech-Courtois

  ke4n6.9.2014 8:04reagovat

  srovnání startu v Chelsea, zajímavé Údiv

  https://twitter.com/SkySportsNewsHQ/status/507772971982016512/photo/1

  • Čech-Courtois

   Kvašňák6.9.2014 8:14reagovat

   Čech udělala zásadní chybu, že z Chelsea neodešel. Teď prosedí podzim na lavičce a po výkonu proti USA jej Vrba v říjnu z nominace proti Turkům a Kazachům vynechá. Nechytajícího gólmana v zimě těžko někdo koupí a tak na jaře skončí na hostování v rodné Plzni.Smutek

   • Čech-Courtois

    ke4n6.9.2014 9:06reagovat

    troll alert

    • Čech-Courtois

     Peters6.9.2014 13:32reagovat

     Spíš trotl...

 • Vácha, Vaclík, Švejdík

  Standa Hejkal5.9.2014 23:42reagovat

  aneb vždy může být i hůř. Úsměv

   

  https://twitter.com/GeniusFootball/status/508006750163697665

  • Vácha, Vaclík, Švejdík

   Avhred6.9.2014 0:31reagovat

   Pravda, vždycky může být hůř ...

   http://www.youtube.com/watch?v=BivQJzn2Xgc

  • Vácha, Vaclík, Švejdík

   majtin6.9.2014 16:35reagovat

   Kdyby občas hráli kulečník, tak se jim to nestane.Úsměv Ten míč měl dost velkou rotaci.

 • Vácha, Vaclík, Švejdík

  Standa Hejkal5.9.2014 23:42reagovat

  aneb vždy může být i hůř. Úsměv

   

  https://twitter.com/GeniusFootball/status/508006750163697665

 • Straka u Krause

  GaryLineker5.9.2014 20:46reagovat

  Už je to na YT

   

  https://www.youtube.com/watch?v=0cCSHCJUlKw

  • Straka u Krause

   Pozorovatel5.9.2014 21:09reagovat

   Tak to je zatim to nejhorší, co sem vod Franty viděl Neutrální

  • Straka u Krause

   kopejtko5.9.2014 21:42reagovat

   Sparťan od kolébky no nevím ve svém životopisu píše že se narodil do Slávistické rodiny a až do přestupu do Sparty byl Slávista Úsměv

  • Straka u Krause

   PohanACS5.9.2014 22:18reagovat

   Dokážete si představit že ze dne na den jste ochotni si na sebe hodit ten ódpornej sešívanej hnus?

   • Straka u Krause

    kopejtko5.9.2014 22:33reagovat

    nevíš kde teď kope Kuba Tomajko ? Naposled jsem se s ním bavil když hrál za Velim pod psycho Řehákem ale to už je pár let nazpět.

  • Straka u Krause

   Dollaruss5.9.2014 22:37reagovat

   Tak Tataráček tu nenávist k němu nechápe, protože byl ze Sparty už 7 let pryč. Ono kdyby si nehrál na takovýho klubistu a všude nevyřvával ty jeho hlášky jako sparťanské srdíčko atd. tak kolem toho takový haló není. Na klubismus se už moc nehraje a pochopím když hráč/trenér co prošel Spartou jde do Slávie. Je to jejich profese a pokud mu dají pěkný peníze tak to beru. Ale člověk co si hraje na velkého sparťana a pak tam jde to je něco jiného.

   Jinak rozhovor o hovně.

   • Straka u Krause

    Avhred5.9.2014 23:03reagovat

    Přesně tak. Straka se vždycky prezentoval jako kovaný Sparťan, pro něhož je klub z Letné srdeční záležitost a který by k největšímu konkurentovi, Slávii Praha, prostě jít nemohl, což sám mnohokrát deklaroval. A pak najednou přijde jako blesk z čistého nebe zpráva, že Franta se stal hlavním koučem v Edenu, a navíc začne vypouštět bláboly, jaký to býval kdysi Slávista a podobně. Tohle je pro fanouška Spartičky prostě třaskavá kombinace, takže Franz se nemůže divit, že mu mnozí naši příznivci nemohou přijít na jméno, další jím ostentativně pohrdají a někteří, jako třeba já, v něm vidí zábavného šaška.

    • Straka u Krause

     Pouzar116.9.2014 10:40reagovat

     A pak sem tu já, kterej se na to nedivá jako zaslepená osoba. Fanda byl vždycky sympaťák ( možná maniak, ale to na něm bylo pěkný ). A že vzal práci ve Slavii ? Noa? Když nebudeš mít peníze, tak tam taky půjdeš. Navíc trénovat neznamená, že seš najednou jejich skalní fanoušek. A že dřív fandil Slavii ( třebaže to měl v rodině ? .. co já vim ) ? Odsuzovat za tohle, je stejná blbost jako tvrdit že se všichni zamilujou na první pohled. Někdo si lásku prostě vypracuje časem až objeví všechny krásy ( a ne jenom na základě prvního zkreslenýho pohledu ).

     • Straka u Krause

      ouki6.9.2014 12:50reagovat

      já hlavně nechápu, jak lidi dokážou brát zábavný pořad tak vážně a jak mohou pitvat něco, co se řekne v Show Jana Krause. Vždyť tam je i celkem jedno, co se říká...

     • Straka u Krause

      Avhred6.9.2014 13:26reagovat

      Jestli neměl peníze a vzal Slávii, je možná pochopitelné, ovšem to nic nemění na tom, že se tímhle přesunem do tábora historicky největšího soupeře v očích fanouškovské obce, před níž si před tím celá léta hrál na kovaného Sparťana, totálně znemožnil. Přelézat ploty na stadionu a vyřvávat do světa cosi o sparťanském srdíčku a později odhalit svoji slávistickou minulost, to mi připomíná spíše oportunistického politického klauna, který po mnoha ”pilných” letech v jedné partaji nečekaně zběhl ke stranické konkurenci, byť předtím na její adresu plival a vylučoval svůj přechod do ní někdy v budoucnu jako absolutně nemožný.

      • Straka u Krause

       Pozorovatel6.9.2014 14:16reagovat

       Heleď, já si nemyslim, že Straka někdy na Slávii plival jak píšeš. Naopak, často o ní hovořil jako o Slávce a nevyjadřoval se o ní negativně. Myslim, že to většina z vás bere moc vážně. Já sem taky z rodiny, kde je to půl na půl a nad těma různýma demencema a nenávistí OBOU táborů kroutím hlavou. Někdo Slávii nenávidí, a myslel si, že když se Franz prezentuje jako obrovskej sparťan, že bude mít ke Slávii i stejnej postoj jako on, ale to byl jen jeho omyl, nic víc. Víťovy bych taky nevyčítal, kdyby do cirkusu šel. U Sivoka, bych si ťukal na čelo. Za nás taky hrajou dvě židovský vši, a každej se tu moh loni ustříknout z Dočkala. Podle mě to je prostě jen hořkost pramenící z vlastního mylného pohledu na člověka.

       • Straka u Krause

        Avhred6.9.2014 15:08reagovat

        Já si ťukal na čelo, když šel do Slávie Straka. Nejprve si svým impulzivním chováním, soustavnou prezentací vlastního Sparťanství a neotřelým tajtrdlíkovským vystupováním vydobude u fanoušků pozici uctívané modly, aby nakonec skončil u největšího konkurenta.

        Když budu mluvit za sebe, tak osobně jsem jeho přesun do Edenu nijak dramaticky neprožíval, spíše jsem nad tou šarádou jenom pobaveně kroutil hlavou a říkal si, ”Franz, tohle není moc dobrý krok; Sparťani tě budou nenávidět jako zrádce a přeběhlíka, Slávisti tě nezkousnou jako kovaného Sparťana na lavičce jejich klubu ...”

        • Straka u Krause

         Pozorovatel6.9.2014 15:40reagovat

         Mě to právě u Franze nepřekvapilo, protože sem od něj žádnou negaci vůči Edenu nikdy nezažil. Pokud to někdo bere tak, že je zrádce, když jako ’’kovanej sparťan’’ kvůli penězum skočil slávii do trenek, tak ok. Na druhou stranu jinej ’’kovanej sparťan’’ by sice do slávie nešel (prý), zato ale nemá problém podrazit svuj srdeční klub a pomoct tak konkurenci k titulu kvůli vlastnímu egu, což je podle mě daleko horší, a přesto se najde řada lidí, který teď pohrdaj Franzem, ale toho druhýho blba uznávaj jako modlu. Přitom ty slova o tom, že se nebude vyslovovat jeho jméno, by měla platit na něj. A jinak já to prožíval asi úplně stejně jak to píšeš ty, ale žádnou hořkost vůči němu necítím, protože muj pohled na něj je pořád stejnej. Franta byl vždycky takovej, jen někdo v něm viděl něco jiného.

         • Straka u Krause

          Pozorovatel6.9.2014 15:49reagovat

          A ještě bych doplnil, že pro mě Franta je sparťanskou legendou a jeho pobyt v Edenu na tom nic nezmění.

         • Straka u Krause

          Avhred6.9.2014 15:59reagovat

          Tak to máš naprostou pravdu, Franz je proti zakomplexovanému ”kasaři” Řepkovi opravdová legenda. Franz je neškodný blázen a tajtrdlík, Řepka křivák a podrazák, který, aby ukojil svoje pokřivené ego, neváhal jít podle proti našemu klubu, což je daleko horší.

  • Straka u Krause

   kopejtko6.9.2014 16:51reagovat

   tradice Sparťanských trenéru je v Edenu běžná praxe stačí si připomenout Ježka, Jarabinského, Koubka smlouvu tam měl podepsanou Dušan Uhrin starší a ani další ikona Sparty J.Chovanec se v jednom rozhovoru nechal slyšet že by do Slavie šel tudíž odsuzovat F.Straku který pro Spartu žil vždy na 120 procent je hloupost

 • Pešice o Nizozemsku

  standis5.9.2014 18:40reagovat

  ”Byli to trochu jiní Nizozemci než na mistrovství světa. Nepodali dobrý výkon, nejsou ani zdaleka v té formě, kterou měli v Brazílii. Mají svoje problémy. To je pro nás nejdůležitější zjištění,” řekl ČTK Pešice.

  ”Samozřejmě ta kvalifikace se teprve rozjíždí. Bude to jiný zápas a Nizozemci se určitě poučí. Ale kluci se jich nemusejí až tolik bát. Musejí jít na hřiště se sebevědomím, mají šanci zabodovat,” dodal Pešice.

  Na jednu stranu je logické, že po dlouhé sezoně nemají formu z MS, ale že by byli tak slabí. Pešice udělal Vrbovi trochu medvědí službu, řekl bych.

  • Pešice o Nizozemsku

   atraps25.9.2014 19:19reagovat

   Pepík si měl raději dát pivko a mlčet.Smích

  • Pešice o Nizozemsku

   kopejtko5.9.2014 21:45reagovat

   tak dvacítka už nad Holandskem vyhrála, teď je řada na áčku

 • výjezd

  Kvašňák5.9.2014 16:07reagovat

  Kdo se chystá na nedělní výjezd do Živanic?

  • výjezd

   atraps25.9.2014 17:50reagovat

   Tentokrát ne.Bude pěkně a tak vyhrála chalupa.

   • výjezd

    Kvašňák5.9.2014 18:19reagovat

    Na chalupě to znáš, v Živanicích ne.

  • výjezd

   Boldrick5.9.2014 19:12reagovat

   A kde to je ta prdel?Pro ně to bude zápas století,takže doufám vyprodáno.Úsměv

   • výjezd

    atraps25.9.2014 19:17reagovat

    Myslíš Prahu?ta je kousek od Kladna.

 • Mrtvo

  Pouzar115.9.2014 15:58reagovat

  Poslední dva dny je tu nějak Mrtvo Neutrální .. Už aby byl zase zápas ..

  • Mrtvo

   pubi5.9.2014 16:02reagovat

   lepší mrtvo, než reagovat na kecy toho zakomplexovanýho idiota

 • Takže zlatí permnentkáři těžce prodělali

  Tashunka Witko5.9.2014 13:16reagovat

  Balíček mají o cca 280 Kč levnější, ale permici pořídili o cca 800 kilo dráž, přičemž poslední předkolo bylo zadara nakonec pro všechny.

  Dan a Víťa s Váchou nás podtrhli, napřed z nás vytáhli prachy navíc a pak nás vyřadili z LM. Teď budou ze zlatých permic živit budižkničemu Hřebíka.

82367 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha