Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Přátelák

  krabat7.2.2015 15:58reagovat

  Tak v téhle sestavě bylo jasné, že to žádná hitparáda nebude. Kdyby nastoupila naše nejsilnější sestava, tak bych to viděl 50 na 50. Tyhle týmy 2. evropského sledu jsou na tom výkonnostně podobně jako my.

  • Přátelák

   Pindruch7.2.2015 16:12reagovat

   Tak Steaua taky nenastoupila v nejsilnější sestavě Úsměv

  • Přátelák

   Capo7.2.2015 16:44reagovat

   Předpokládám, že jsi včerejší porovnání sil neviděl. A věř tomu, že ani s Holkem a Matějovským by to podle mě 50 na 50 nebylo. Steaua byla herní kvalitou a organizací hry úplně jinde než my. V podstatě si nedovedu představit, že bysme jí byli schopni vyřadit v dvojzápase třeba v předkole LM. A to i na základě tohoto přáteláku, protože i oni v zápase točili sestavou a neměl jsem pocit, že by vůbec museli zapnout na nějaké vyšší obrátky a přesto se pohodlně dostávali do nebezpečných pozic. Každopádně budu doufat, že to bylo jen naším hodně špatným výkonem v přátelském utkání a ne tím, že bysme na ně až tak neměli.

   • Přátelák

    majtin7.2.2015 17:04reagovat

    To mě nejvíc štve, že to nebylo o individualitách , ale o organizaci a systému hry. V drtivé většině případů se do šancí nedostávali díky něčemu (např. super technice, rychlosti), co naši hráči nemají nebo nejsou schopni provést.Smutek

    My často pokulháváme v technice, v rychlosti, ale právě proto musíme být na výši systémem hry. A to se bohužel pod Víťou neděje.

    • Přátelák

     atraps27.2.2015 17:37reagovat

     Hrůza,hrůz.Vypouštění soubojů,chaoz v přihrávkách.Můžeme se utěšovat že se jedná o přípravu ale otázka zní:Přípravu čeho?Bohužel se opět ukázuje že jak nastoupíme v jiné sestavě než stabilní,je konec.

     • Přátelák

      Capo7.2.2015 18:11reagovat

      Tohle je přesně ono. Do ligy zbývá nějakých 14 dní, ale my byť v kombinované sestavě podáme nijaký výkon bez špetky mezinárodní kvality. A utěšovat se tím, že hrála ”záložní” sestava je hodně krátkozraký, nehledě na to, že se to vůbec nezlepšovalo ani s příchodem hráčů ze základu. Já osobně mám z toho včerejška pocit, že se od podzimu nezměnilo vůbec nic. Takže až zase vypadnou ze sestavy 2-3 klíčoví lidi, kteří jsou pro nás v tomhle systému nenahraditelní, tak budeme čumět jak vyoraný myši, že nemáme kvalitu uspět proti Švédům nebo Švýcarům.

      • Přátelák

       atraps27.2.2015 18:26reagovat

       Podle mne je nejhorší že se zkouší něco,co je dopředu jasné že nebude fungovat.Chápal bych hrát ze základem ,doplnit jednoho,maximálně dva na sehrání.K čemu má ale sloužit zápas v zahraničí s poměrně kvalitním soupeřem,pokud se nastoupí v tomhle složení?.

   • Přátelák

    Kombinator7.2.2015 18:16reagovat

    já bych to zase tak tragicky neviděl. Jednak, když hraje Švejdík s Kováčem, tak se nám pravidelně rozpadá hra, protože to jsou dvě nemehla, co neumí číst hru, hrát čistě a držet obranu vysoko, takže pak hraje hůř celý tým a za druhý naši náhradnící jsou jen do počtu a kdykoliv nastoupí, tak je to ubohost, nikoliv jako u konkurence, kde střídající hráč má obvykle kvalitu na to se třeba i protlačit do základu, pokud se stálici přestane dařit. V dvojzápase bychom možná vypadli, ale doma bychom Steau složili obligátně čtyřkou.

    • Přátelák

     atraps27.2.2015 18:33reagovat

     Tragedie to je, protože to se dá zjistit i na Strahově proti mužstvu Pražského přeboru.

 • Včerejší zápas

  standis7.2.2015 15:06reagovat

  jsem neviděl, ale nědělal bych z toho nějakou vědu. Středoví hráči Kováč, Svejdík, Vácha, Mareček, Bakkal - to závanělo průserem od začátku. Stopeři bez Holka jsou špatní vždy a tihle dva snad spolu hrát v lize nebudou. Vácha s Marečkem spolu nikdy nic nezahráli, Bakkal zase rok nehrál. V základu bude stejně jenom Vácha (ještě hrál po zranění) a tak kladem zápasu je, že Lavičku tohle už nikdy nenapadne postavit.

  • Včerejší zápas

   atraps27.2.2015 17:38reagovat

   Bud rád, že jsi jej neviděl.

 • Budou analýzovat hru Sparty

  venous7.2.2015 14:22reagovat

  Jedině na co přijdou je že nemůže hrát duo lenochů Kováč-Švejdík a neschopný Mareček. Na to ale nepotřebují žádnou analýzu, to je každému jasné!!! Údiv

 • SuperMario

  LukyACS7.2.2015 13:25reagovat

  Chat s Holkem http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2014-15/227222/chat-ptejte-se-opory-sparty-maria-holka-na-vse-co-vas-zajima.html mj. říká, že ho stavař Jára chtěl dát na stopera už po příchodu do Sparty Úsměv

  • SuperMario

   Pindruch7.2.2015 13:42reagovat

   Pěkně Mario Úsměv

  • SuperMario

   captain_obvious7.2.2015 13:54reagovat

   Klasická Jaroušova propaganda. Zajímalo by mě, čím Mariovi pohrozil, aby ho donutil mu tam pochlebovat.

    

   Let Jára the builder’s light shine upon you all.

  • SuperMario

   Avhred7.2.2015 13:56reagovat

   Moc sympatické odpovědi, hlavně ty týkající se plzeňských simulantů, podvodníků a lhářů. A největším škůdcem je pochopitelně Hřebík, jak jinak. Úsměv

   • SuperMario

    LukyACS7.2.2015 14:00reagovat

    jj o plzeňácích super odpovědi a zaujalo mě i to, že Kadeřábkovi hodně záleží na kond. testech

   • SuperMario

    captain_obvious7.2.2015 14:22reagovat

    Mě se ty jeho odpovědi líbily, ale řekl bych, že s tím Pilařem trošičku přestřelil, mohl říct, že mu je nesympatický nebo že to je prostě malý zmrd a neměl bych výhrady, ale říct na rovinu, že má během zápasu chuť mu pořádně naložit je trošku nešťastné.

     

    Ale jinak ten rozhovor byl super, nebylo to tak strojené jako obvykle, odpovídal upřímně, jde vidět, že nedostal žádné notičky co má říkat a o čem se vůbec nevyjadřovat atd. Víc takových rozhovorů, kde hráč může věci říct tak, jak je cítí.

    • SuperMario

     majtin7.2.2015 15:04reagovat

     Jestli si trochu nepřivřel dvířka do reprezentace. Nemyslím úplně zavřel, ale může to být přitěžující okolnost pro něj. Mně se ty odpovědi líbí, ale nevím jestli se budou líbit i Vrbovi, když spoustu té verbeže má i

     v reprezentaci.

 • Přikryl

  LukyACS7.2.2015 11:42reagovat

  Tak Přikryl se zase zranil. Ten kluk má fakt pech.

   

  • Přikryl

   Standa Hejkal7.2.2015 13:11reagovat

   Ten kluk nemá pech, ten kluk je na nic. Konec kariéry a má po trápení.

   • Přikryl

    LukyACS7.2.2015 13:41reagovat

    A Vaclík je mazánek a cedník, který je tak daleko jen díky zdravení.

   • Přikryl

    majtin7.2.2015 14:28reagovat

    Já tak nějak přijímám, když někdo řekne o někom ”že je nanic” a dosáhl v tom odvětví aspoň o trochu výšší úroveň než dotyčný. Ale takový to většinou neřekne (snad s vyjímkou Řepky a podobných exotů), protože ví na vlastní kůži, o čem to je.

 • Plíseň

  Kajaxx7.2.2015 10:12reagovat

   

  Luděk Mádl - Aktuálně.cz

  Právě teď ·

  dva přáteláky Plzně hrané na soustředění ve Španělsku bude vysílat ČT Sport... 10. s Dynamem Kyjev a 14. s Krasnodarem... vždy od 16 hodin.

 • Sabala

  bigcock7.2.2015 9:51reagovat

  Videl ho nekdo nazivo? Je to vazne takovy sniper?

 • Steaua - Sparta

  Pindruch7.2.2015 9:32reagovat

  Sestřih ze včerejška: https://www.youtube.com/watch?v=7S87hqPmIgg

  • Steaua - Sparta

   majtin7.2.2015 10:01reagovat

   Tak ten třetí gól byl takovej okresní.(Včera jsem ho propásl). No on vlastně i ten první.

 • breza337.2.2015 9:10reagovat

  http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/a-tym/restart-16132.htmlSmíchSmíchSmích

 • Tragédie?

  wasek2611@centrum.cz7.2.2015 5:41reagovat

  Výkon bez míče byl skvělej...hodně jsme zužovali hřiště, hráči dispiplinovaně plnily pokyny pro presing. Hra bez míča byla ukázková, nikdo nebyl líný na krok. Problém byl v tom, že když jsme získali na malém prostoru míč, tak špatným zpracováním jsme ho hned ztratili. Tenhle styl se nedá hrát s hráčema, kterým překáží míč. Chyběl matějovský, ten by to uhrál. Díval jsme se jak pracoval celý blok a opravdu hra bez míče byla naprosto famozní...asi se ukazuje, že ač hráči plní to, co Hřebík chce, tak to nefunguje...

  • Tragédie?

   Pindruch7.2.2015 7:11reagovat

   Tak věčná škoda, že podstatou fotbalu (už třeba jen z jeho názvu) je hra s míčem a jeho dopravení do zařízení Úsměv

  • Tragédie?

   Capo7.2.2015 10:45reagovat

   To snad ani nemyslíš vážně ne? Výkon bez míče byl tak skvělej, že nám Steaua bez většího úsilí dala trojku a nebýt Millera, tak to bylo ještě horší. To, že se na oko v určitých fázích zápasu dobře posunuje blok je na dvě věci, když z toho jako tým nic nevytěžíme a navíc ani soupeř neměl po celý zápas vůbec problém naší hru překonat a dostávat se do koncovky. Jak to má správně fungovat, nám včera předvedla právě Steaua, my jsme byli jen sparing, který je ani zas tak moc neprověřil. Otázkou je jestli jsou jen o tolik lepší než my, popř. jestli my jsme ten zápas prostě jen odehráli pod svoje možnosti.

   • Tragédie?

    Capo7.2.2015 10:49reagovat

    A to, že jsme hráli v kombinované sestavě mě nezajímá. Oni taky určitě nebyli komplet, taky neustále střídali a nevšimnul jsem si, že by jejich hra po změnách v sestavě nějak upadala. Nám naopak nijak výrazně nešla nahoru ani, když přicházeli na hřiště hráči očekávaného základu. Pokud by měl náš herní projev neustále stát na jednom nebo dvou hráčích, tak už v Evropě bez notné dávky štěstí nikdy nic nedokážeme.

    • Tragédie?

     Tashunka Witko7.2.2015 12:21reagovat

     Souhlas, hráli jsme příšerně a poučení by si měl vzít především Pokorný, který už zase komentuje zápas jako by se ho to netýkalo. Steau by si měl vzít za vzor, v první půli nás zmáčkli , presovali a jasně přehrávali, ve druhé kontrolovali hru a soustředili se na brejky, vytvářeli si snadno šance, takže klidně mohli vyhrát i mnohem vyšším rozdílem. Vysťrídali asi 10 hráčů a jejich hra měla stejně pořád nějaký smysl a úroveň.

  • Tragédie?

   honzaspartan7.2.2015 15:33reagovat

   Až bude o výsledku zápasu rozhodovat pobíhání bez míče, tak bude možná mít své právoplatné místo v kádru Sparty i Mareček.

82237 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha