Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Myslíte, že si fanoušci Hamiltonu lebedí

  petr1373.2.2015 9:58reagovat

  jaká hvězda přichází do jejich klubu? Úsměv

   

  https://twitter.com/STVSport/status/562278611492032512/photo/1

  • Myslíte, že si fanoušci Hamiltonu le

   lidoop3.2.2015 10:42reagovat

   Ja myslim, ze si jednoznacne lebedi ve stylu ”who the fuck is that”

 • ...

  DaveACS3.2.2015 9:07reagovat

  Tak Vorel se dnes připojil k týmu.

  ------------------------------------

  IMHO, ještě že toho Fikuru máme. Otava si každý den čte fórum, aby našel novou posilu. Narazil zde i na spekulaci, že Vojta není na soustředění, což předal chacharovi, který zjistil, že se Vojta ztratil na letišti a není přítomen, načež byl pro Vojtu vyslán speciál.

   

  Stejně prý bude vyhozen, jelikož se nedokáže pohybovat v časoprostoru.

  • ...

   petr1373.2.2015 9:52reagovat

   kdo Otava nebo Vorel? Smích)

    

    

   • ...

    standis3.2.2015 10:33reagovat

    Jára. Ted se špatně vyrovnávává s novýma žaluziema, před 3 roky zase s vchodovými dveřmi.

    • ...

     petr1373.2.2015 10:45reagovat

     náhodou to s těma žaluziema byl, pokud jde o návyky, super příklad (byť pro Járovy kritiky samozřejmě další nahrávka na výsměch).

      

     Každopádně všem, kteří se smějou Hřebíkovi, bych doporučil podívat se na rozbory americkýho fotbalu. To jak tam mají a musejí mít hráči nadřený signály, je fascinující. Tady si spousta blbců po vzoru Vízka myslí, že se fotbal dá hrát na náhodu....no dá, ale výsledky to nepřináší zrovna valný

     • ...

      kolenatý3.2.2015 11:18reagovat

      stavař jára se celou svoji trenérskou dráhu opravdu snaží z fotbalu udělat ještě něco příšernějšího než je americký fotbal.Naštěstí nemá šanci,zápasy budou pořád rozhodovat individuality a to způsobem vlastním,podle svého

      myšlení a situace.Kombinace,které vedou k finální přihrávce také nejdou otrocky plnit,pokud je soupeř na to připravený,je třeba improvizace.Poslední příklad zápas v Plzni,kde jsme působili dost naivně.Nedokázali jsme překvapit něčím jiným a prosadit se.Myšlení hráče nejde a nesmí se potláčet.

      • ...

       petr1373.2.2015 11:24reagovat

       ano improvizace samozrejme k fotbalu patri, jenze to musi byt nadstavba, nesmi to na ni byt postaveny, protoze to uz je fotbal na nahodu, se kterym v dnesni dobe neuhrajes nic

 • Kritici stavaře Járy

  petr1373.2.2015 8:51reagovat

  baví mě, jak se tady vyprofilovala skupinka, která nevynechá sebemenší příležitost, aby mohla zaútočit na Hřebíka. A to i v případech, kdy Hřebík mluví zcela logicky o tom, že se fotbal mění a proto se musí měnit i nároky na hráče, kdy se přivede mladý kluk na hostování nebo kdy na soustředění neodjel třetí brankář a nikdo neví, jestli nemá třeba zdravotní problém nebo co já vím třeba pohřeb v rodině (je to smutné, ale i to se stává). Ovšem naše skupinka rovnou ví, že za to může Hřebík Úsměv.

   

  Ještě k posilám. Pochopte jednou provždy, že Mahmutovič k nám dvojku za Lafatou jít dělat zkrátka nechtěl, za Kopice chce Pelta evidentně nesmysl nebo se rovnou domluvili na přestup v létě. Dál už v lize není prakticky nikdo, kdo by nám nějak významně pomohl, zejména za částky, který by kluby chtěly. Tak holt lovíme v zahraničí. Shala se jeví slibně, Picault je svou rychlostí typ, jaký tady neběhá, tak proč ho nezkusit, Chvátal je mladík, který může a nemusí jednou nahradit Kadeře. Útočníka evidentně stále sháníme, jestli jde třeba fakt o toho maďara, tak se holt možná čekalo na konec přestupů v Evropě. Myslím, že žádný hráč na světě nepodepíše Spartě, když mu agent říká, že možná vyjde Premier League nebo něco podobnýho.

   

  Nebuďte hysterky. Základní sestava je na jaro stejně prakticky jistá, takže to, že přijde posila později sice není ideální, ale ani žádná tragédie. Opravdu nevím, proč by jaro mělo být průser, jak naznačuje ACS Oldboy

  • Kritici stavaře Járy

   Capo3.2.2015 9:27reagovat

   Pokud se nevyrakví 3-4 hráči základu, tak problém určitě nebude. Budeme hrát 16-19 zápasů a na to si Lavička vystačí se 13 lidmi do pole s prstem v nose. Obranu máme na naší ligu víc než dostatečně obsazenou, oproti podzimu je alespoň nějaká náhrada za Kadeřábka a míň pokrytý než třeba Krátkým loni to určitě neni. Základ se v podstatě nezměnil, když přihlédnu k tomu, že Hušby v drtivé většině zápasů nehrál. Jediný co vyloženě chybí je opravdu jen solidní náhrada za Lafatu. Na Schicka bych zatim tak moc nespoléhal a Nešpor se vrátí bůhví kdy. Každopádně příchodem třeba toho Schranze by to moc nepořešili, snad přijde někdo jiný. A mně osobně se nelíbí početní obsazení středu zálohy, kde máme jen Matějáka, Marečka a Váchu. Asi v případě nouze počítají, že na Matějovo místo přesunou Shalu nebo Dočkala a přeskupí to vepředu, ale to už je řetěz změn kvůli jedné absenci a to se mi prostě nějak nelíbí.

   • Kritici stavaře Járy

    honzaspartan3.2.2015 10:45reagovat

    Stačí, aby se zranili dva hráči, a problém bude. Když třeba bude chybět Matějovský a Dočkal, tak kdo tam bude hrát tak, abysme získali titul? Můžeme na něj snad pomýšlet se zálohou Vácha, Mareček, Shala - Konaté, Krejčí?

    To byl jen příklad, ale i jiní hráči by se nahrazovali velice těžko a kdyby chyběl Lafata, tak to je konečná.

    Pokud chceme titul, tak si na jaře nemůžeme dovolit ztratit téměř žádné body. Stačí pár absencí v pár zápasech, ztráta několika málo bodů, a může být po titulu.

    Nováček Shala může být dobrý a může Hušbauera nahradit, ale potřebuje mít kolem sebe základní sestavu, za sebou Matějovského a vedle sebe Dočkala. Ne Marečka a Konatého. Ta sestava je velice křehká.

    To přesouvání se mi taky nelíbí. Pořád se kalkuluje s přesunutím Dočkala na střed v případě zranění Shaly, ale to by znamelo, že náhradníkem za oba je pouze Konaté, a to také není dobře. Přikryl je pryč a byť ho moc nemusím, tak pokud se nepřivede někdo lepší, tak byla chyba ho pouštět. Napravo i nalevo se to s ním dalo zaplácnout a pochybuju o tom, že Picault je lepší.

    • Kritici stavaře Járy

     Capo3.2.2015 10:58reagovat

     To si musí vyhodnotit Sparta, jak moc je ta sestava ”křehká”. Já osobně jsem chtěl, aby přišel Kopic už teď, ale bohužel Pelta ho teď pustit nechce a přeplácet opravdu nemá cenu. Útočník je potřeba taky, to je bez debat, ale mám obavu, že to skončí tím Slovákem.

     • Kritici stavaře Járy

      honzaspartan3.2.2015 11:07reagovat

      To jo, tak nevyšel nám Kopic, nevyšel Kadlec, tak ale musíme sehnat někoho jiného podobných kvalit, jinak jdeme do velkého rizika.

      Já bych se teď zaměřil na Pavelku. Tím by se pořešil střed zálohy a zářoveň i pravý kraj, kde by zůstal nepřesouvající se Dočkal a Konaté.

  • Kritici stavaře Járy

   captain_obvious3.2.2015 9:30reagovat

   Tak oni jsou tu v podstatě jen 3 - bega, indián a figura. Bega sem chodí jednou za dva týdny, vybrečí se do 1 příspěvku a pak se zase 2 týdny neobjeví. Indián většinu příspěvků píše jen z principu, aby si udržel pověst hatera všech a všeho, těžko ho někdo může brát vážně. A figura je nemocný člověk a ještě horší a neschopnější troll než honzaspartan. Jinak se tu do Hřebíka pravidelně navážejí nicky, které se tu objeví ten den poprvé nebo sem chodí jednou za měsíc, což jsou pravděpodobně magoři z řad fanoušků jiných oddílů.

    

   Souhlasím, že sestava je úplně v pohodě, kdyby se měl dejme tomu do měsíce uzdravit Nešpor, tak není třeba vodit ani toho útočníka, jinak útočník určitě ještě přijde.

   • Kritici stavaře Járy

    bega3.2.2015 10:23reagovat

    Vážení troubínkové. Já osobně se řídím starým dobrým pravidlem: „Blahoslaven budiž ten, kdo nemaje co říci, neoddívá tento fakt do slov“. Na rozdíl od vás, kteří mají chorobnou (a dost směšnou) touhu vyjadřovat se neustále a ke všemu! Chápu, že ne každý mě zrovna musí. Nicméně asi nikdo tady nepochybuje o tom, že jsem kovaný sparťan. Je velmi zajímavé, že ve svém okolí prakticky neznám sparťana, který by měl toho vašeho stavaře Jarouška rád. Zatímco tady má několik zarytých zastánců, kteří jsou zcela konzistentní právě s novináři, u kterých je jejich kladný vztah ke Spartě vyložené sci-fi. Přesto, když já toho vašeho Jarouška kritizuji, činím tak ve zcela konkrétních věcech, které naprosto transparentně cituji. Vy máte opravdu směšnou potřebu se vašeho Járy zastávat i ve chvíli, kdy o něm nikdo nemluví, kdy se o něj nikdo neotírá a nikdo ho nekritizuje. Což je jistě námět k zamyšlení. Ono se ne nadarmo říká: Chytrému napověz, a do blbce ani nekopej, protože je to stejně zbytečná námaha!

    • Kritici stavaře Járy

     Skleepy3.2.2015 12:21reagovat

     Tvé okolí nesnáší Jaryna, ale miluje Řepku. To bydlíš na samotě, nebo jsou to všichni důchodci jako ty?

   • Kritici stavaře Járy

    honzaspartan3.2.2015 10:27reagovat

    Lol,co do toho příspěvku taháš mě? Ty zřejmě taky nebudeš duševně zcela zdráv.Smích

    Tady nejsi na ofiku, neschopný trolle.

    • Kritici stavaře Járy

     captain_obvious3.2.2015 11:46reagovat

     Mně je tvoje duševní zdraví ukradené a proto jsem překvapen, že tebe zajímá to moje, nicméně duševně bych podle všeho měl být ok.

     Pro mě jsi troll, který se kurví o pozornost ostatních neustálým zmiňováním Marečka a spol. v každém příspěvku. Až začnou tvoje příspěvky napovídat něco jiného, tak o tobě nebudu říkat, že jsi troll (a ještě k tomu hodně mizerný).

     • Kritici stavaře Járy

      honzaspartan3.2.2015 14:39reagovat

      Bla, bla, bla, je vidět, že ti nebohé ofiko a tamější úroveň diskuze opravdu chybíSmích

  • Kritici stavaře Járy

   SFINGO3.2.2015 10:10reagovat

   jeden kvalitní útočník prostě přijít musí pokud se chceme kvalitou posunout zase o něco déle. Vedení mlelo, že mají 40 mega na posily a že pujdou do kvality. Tou vidím zatím jen Shalu, Miller je výpomoc, Fafa bude muset přesvedčit a Chvátal je také spíše do budoucna. Takže doufám, že své sliby splní. Nemůžeme se neustále utěšovat jak máme kvalitní kádr, když ten kádr není schopen postoupit z jedné z nejlehčích skupin v EL. Navíc v létě dojde určitě k nějakému odchodu ze základu, takže je třeba už tu kvalitu tu mít připravenou. A spoléhat na to, že se Lafata nezraní, nebo že nedojde k jiným zraněním to je sebevražda. Na druhou stranu Lavička neumí pracovat s větším množstvím hráčů

   • Kritici stavaře Járy

    petr1373.2.2015 10:17reagovat

    ale já netvrdím, že nechci žádný posily. Už před pár dny jsem napsal, že bych si představoval ještě útočníka a ofenzivnějšího středního záložníka. Mně šlo spíš o tu hysterii, která podle mě není na místě a taky nesmyslný svádění všeho na Hřebíka, přitom trenér je Lavička a Hřebík má evidentně nad sebou Otavu a nad nimi je ještě Křetínský.

    • Kritici stavaře Járy

     SFINGO3.2.2015 10:35reagovat

     Hřebík je pro některé dobrý terč, přišel místo Franty srdíčka Straky a taky za něho odcházel Řepka a Bláža. Ublíženě se cítil i Zelenka, ted už jsem četl, že i Bednář byl nespokojen, že moc nehrál. Kapitola Vaclík vs Švenger by vydala na knihu. Já osobně bych chtěl vedet jednu věc, a to jak tu fungují přestupy, plánování přestupů, přijde mi, že vůbec nepřemýšlíme nijak dopředu,a vše řešíme až když problém nastane. Přeci není normální podělat jedno přestupní období, pak prohlásit, že bude 40 mega na přestupy a že pujdeme do kvality a zároven říct, že se před Vánoci nepracuje. Jsou necelé tři týdny do ligy, a já bych nerad poslouchal, jak se nové posily neměli čas sehrát.

     • Kritici stavaře Járy

      honzaspartan3.2.2015 10:52reagovat

      A pak přivést druholigového hráče ”pokus a omyl”, kterého nám někdo doporučí, a mladíka ze Slovenska, kterého jsme si náhodou všimli během přáteláku. Takhle fungují přestupy ve Spartě.Otrávení

 • Podaný

  Dynamo3.2.2015 7:57reagovat

  Rozhovor s Podaným

  http://fotbal.hattrick.cz/spartan-podany-indove-maji-velke-rezervy-v-taktice-ale-uci-se-rychle/

 • Vorel to Dominik

  DaveACS3.2.2015 7:01reagovat

  Je ale pravda, že na fotkách ho nevidím a včera na FB přidal fotku z hokejového derby Úsměv

  • Vorel to Dominik

   Capo3.2.2015 7:44reagovat

   Když jsem ráno tu diskuzi s Figurou četl, tak jsem taky začal pátrat v sociálních sítích, co je na tom pravdy. No a i na instagramu má 1.2. fotku z nějakýho plesu (podle šerpy v pozadí asi maturáku), takže bych taky pochyboval, že je teď v Turecku. Jinak k tomu derby, podle toho co jsem na jeho instagramu viděl, tak byl možná v neděli hodně smutný, protože to vypadá, že v hokeji je slávista. Na jedný fotce je tam totiž v jejich dresu doslova posetým podpisamaÚsměv

 • Vcera jsem zde psal o ”secondhandu”

  ACSOLDBOY3.2.2015 6:27reagovat

  a mnoho diskutují můj názor dehonestovalo. Dnes to v podstatě potvrdil Sport. Pokud se hoši v ACS ”ofisech” neprobudi, jaro bude jeden velkej pruser.

  • Vcera jsem zde psal o ”secondhandu”

   Capo3.2.2015 6:50reagovat

   Hele víceméně je pravdou to, že Sparta jde do rizika, protože bere cizince, které nikdo nezná a navíc stále nevyřešila posílení postu útočníka. Oni experti ve Sportu v podstatě nemají co hodnotit, protože ty hráče neznaj, stejně jako my. Myslim, že s tímto hodnocením měli počkat cca 6-7 jarních kol. Je jasný, že musí momentálně hodnotit Plzeń lépe, protože přivedla hráče, které všichni znají a můžou se k nim vyjádřit. Jinak, ale i pro mě je naše počínání na přestupovém trhu zklamáním a je opravdu smutný, že jsme nepřivedli ani jednu posilu, o které by se dalo z fleku říct, že nás posílí. Shalu, který se jeví dobře, nepočítám, protože v kádru nahrazuje Hušbauera. Sumasumárum jsme na tom podle mě početně hůř než na podzim, ale pokud získaj titul, tak je mi to jedno. Pravdou je, že cca 18 lidí máme kvalitních dost na to, aby se to na jaře v těch max 19 zápasech povedlo zvládnout a jestli se někdo zraní a budou muset zapojit širší kádr, tak si to holt zodpoví trenér a ti co přestupy v zimě řešili.

 • No vida Mazánek

  standis2.2.2015 23:49reagovat

  Čeští fotbalisté Marek Suchý a Tomáš Vaclík se dostali do ideální jedenáctky švýcarské ligy za rok 2014.

  • No vida Mazánek

   Skleepy3.2.2015 2:54reagovat

   Na Spartu nemá, naháč Švenger je o parník lepší. Stavební inženýr Jaryn je hrobař fotbalu.

 • Amateří

  FIKURA2.2.2015 21:27reagovat

  Nepochopím, proč Sparta je poslední dobou tak tajemna, neprofesionální doslova ve všech směrech. Na seznamu hráčů kteří odcestovali na herní soustředění je i Vojta Vorel. Třetí brankář. Vojta Vorel, nikam neodcestoval a Turecku není!!!! To si drželi povolenou kapacitu místa pro ty Slovenské ”posily”?? Jak to Vojtovi vysvětlili že neodcestuje na soustředění?? Jak múže profesionální klub odletět na herní 10. denní soustředění jen s dvěma brankáři??? Ukažte mi nějaký takový tým!!

  • Amateří

   Rossi2.2.2015 21:30reagovat

   Vorel má jet na soustředení s repre tak asi proto neletěl se Spartou. I když to má jet i Schick, takže ten v Turecku taky není? Smích

   • Amateří

    FIKURA2.2.2015 21:32reagovat

    Schick je.

   • Amateří

    LukyACS2.2.2015 21:33reagovat

    sraz repre je až 9.

    • Amateří

     Rossi2.2.2015 21:38reagovat

     A Sparta se vrací až 10. No, ale proč je Vorel napsanej na soupisce pro soustředění a není tam, to mi hlava nebere.

     • Amateří

      FIKURA2.2.2015 21:51reagovat

      Hele, z toho si nic nedělej. Mě poslední dobou hlava nebere víc věcí z toho co tady předvádí Jaryn a Chachar. Ale jet na zahraniční soustředění na 10 dni jen s dvěma brankáři, to by dokázal tak možná Kostelec nad Černými lesy. A to už nemluvím o tom jak to tomu chlapci vysvětlili že nikam do Turecka neletí..

     • Amateří

      FIKURA2.2.2015 21:53reagovat

      Hele, z toho si nic nedělej. Mě poslední dobou hlava nebere víc věcí z toho co tady předvádí Jaryn a Chachar. Ale jet na zahraniční soustředění na 10 dni jen s dvěma brankáři, to by dokázal tak možná Kostelec nad Černými lesy. A to už nemluvím o tom jak to tomu chlapci vysvětlili že nikam do Turecka neletí..

      • Amateří

       kopejtko2.2.2015 22:00reagovat

       jen jestli není na cestě ten Slovenský brankář Senice co tu byl na testech já už za poslední rok nechápu ve Spartě vůbec nic a když jsem si navíc přečetl rozhovor pana Hřebíka tak nevím zda tahle kopaná kterou on představuje je něco nad čím by mé srdce plesalo

       • Amateří

        Kombinator2.2.2015 23:01reagovat

        Chápu, že seš zřejmě starší generace, takže pro tebe fotbal není věda a třeba se směješ Hřebíkovým časoprostorům, nicméně pokud se nad tím, co říká Hřebík fakt zamyslíš, tak prostě musíš dojít k závěru, že to jednoznačně má logiku, a že tohle je moderní výklad fotbalu bez jehož aplikace se dneska dá těžko konkurovat ve světě, obzvlášť pokud nejsou k dispozici špičkový hráči.

       • Amateří

        Chabix2.2.2015 23:38reagovat

        No já jsem lajk, ale na tom rozhovoru mě spíš překvapilo, že ty věci které tam zmiňuje se u nás donedávna vůbec netrénovali, přitom to jsou samé logické věci pro aplikaci lepší hry.

  • Amateří

   artaxerxes2.2.2015 21:41reagovat

   A není to jedno - nezachytal si ani na minulém soustředění a tam byl jako dvojka, tak pro něj bude lepší hrát přípravu s juniorkou.

    

   A k posiléní kádru: Odešel Hušbauer, který chyběl půlku podzimu a přišel Shala. A mladí hráči, co přišli bych hodnotil, tak nejdřív po podzimu sezóny 2015/2016.

   a trochu tě nechápu: Prosazuješ mladíka Vojtu Vorla jako dvojka (nemám takový přehled, takže věřím, že poprávu) a zas na druhou stranu se ti nelíbí naše posilování - čekal bych i důvěru v Schicka, Juliše a další mladíky.

   • Amateří

    FIKURA2.2.2015 21:54reagovat

    Jistě, jedno to je...

    • Amateří

     artaxerxes2.2.2015 23:49reagovat

     Jaká je pravděpodobnost, že se zraní na soustředění oba gólmani - absolutně minimální.

     Je třeba Vorla zkoušet? Asi ne, pokud v něj Lavička nemá důvěru a věří jiným dvoum brankářům.

      

     A možná důvod proč nejel může být úplně jiný (nemoc, hostování, lehké zranění)

      

  • Amateří

   dominik273.2.2015 0:28reagovat

   Klid, Vojta Vorel je s týmem v Turecku.Úsměv

   • Amateří

    pubi3.2.2015 0:47reagovat

    Neni, řikal to figura!

 • Rambo

  rebus2.2.2015 20:34reagovat

  Michael Rabušic zřejmě změní klub, ve kterém hostuje, z Perugie se přesune do Crotone. Byl však o něj zájem i v Maďarsku.

 • Necid

  standis2.2.2015 20:21reagovat

  skončil v CSKA a jde na půl roku zpátky do Zwolle. V létě bude volným hráčem. On se do Čech nevrátí, ale toho bych si ve Spartě uměl představit - i s jeho minulostí.

  • Necid

   rebus2.2.2015 20:42reagovat

   zadarmo pujde nekam jinam-ale bral bych hoSmích

  • Necid

   Tashunka Witko2.2.2015 21:43reagovat

   Sloní mládě nebrat

  • Necid

   artaxerxes2.2.2015 21:46reagovat

   měl jít prý do Chievo Verona, ale neprošel zdravotní prohlídkou...

  • Necid

   Spytihnef2.2.2015 21:48reagovat

   Prej ho měl vyhlédnutého Juventus a Dortmund. To byl dobrej vtip.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha