Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kurzy antihřebíkismu

  petr13710.2.2015 15:30reagovat

  nevíte někdo, kde to probíhá? Všichni uživatelé, kteří nemají rádi Hřebíka totiž používaj stejný ”argumenty” a dokonce i stejné názvosloví, to nemůže být náhoda. Buď je to jeden multinick, nebo od sebe navzájem opisujou a nebo chodí někam společně na vymývání mozků Úsměv

  • Kurzy antihřebíkismu

   Avhred10.2.2015 16:32reagovat

   Podle mě to bude něco na způsob podloudných předváděcích akcí pro seniory, tedy demagogický manipulátor stojící na pódiu káže chytře formulované nesmysly, zatímco mu důvěřivé publikum ochotně, díky vlastní naivitě, hlouposti a nevědomosti, skáče na špek ...

   • Kurzy antihřebíkismu

    petr13710.2.2015 16:56reagovat

    tak aspoň doufám, že si potom musej koupit domů hřebíky nové technologie za 69 000 Úsměv prvních třicet dostane jako dárek kromě chutného oběda i zahradní lavičku Úsměv

  • Kurzy antihřebíkismu

   majtin10.2.2015 18:32reagovat

   Na to nepotřebuješ kurz, na to stačí vypnout mozek.Úsměv

 • Startovní čára

  FIKURA10.2.2015 14:56reagovat

  Vítek Pokorný rád používá oblíbené klišé, hráči jsou na stejné startovní čáře a o místo v sestavě se zdravě poperou a kdo bude lepší, bude hrát. Ano souhlasím a tak by to mělo být.

  Ale to co hraje nemotorný Brabec, by nebylo v normálním ligovém mužstvu snad ani na lavici. Ale ten nemotorný chlapec, i kdyby hrál ještě hůř, / to už snad ani nejde/ stejně bude hrát v základní sestavě. Jak se na to asi bude dívat ten který hraje na jeho postu. Jakou asi má motivaci, když ví, že udělá v přípravě maximum, bude se mu dařit, tak na jeho postu stejně nastoupí ”hezky zdravící chlapec” který je tam někým tlačen. Kdo má trochu přehled, tak ví asi kým.. Stejně takový anglický hoch Štěch. To co zatím předvádí, tak přednost by měl jednoznačně dostat Miller. Ale bohužel, ta startovní čára je pro někoho posunuta o několik metrů dál.

  • Startovní čára

   Avhred10.2.2015 15:04reagovat

   S tím ”nemotorným chlapcem”, že má místo v základu od Víti předplacené, je to samozřejmě kravina, viz. minulá sezona na jaře, kdy Brabec několikrát nezahrál moc dobře, a posledních osm nebo kolik kol hrál Švejdík. Takže opět pomýlený pokus ukázat na to, že chod mužstva ovlivňují jiné faktory než výkonnost apod.

   P.S. Jak to že jsi nezmínil stavaře Jaryna?! X-:

   • Startovní čára

    FIKURA10.2.2015 15:12reagovat

    Já mluvím o přípravě milej Avhrede. A připrava je od slova být připraven. A nemotora Brabec evidentně není připraven, když dělá takové minely. Tudíž když není optimálně připraven nemůže nastoupit v základní sestavě. Ale on ten chlapec nastoupí..!!!

    • Startovní čára

     majtin10.2.2015 18:38reagovat

     Tak asi takhle - kdyby ten ”nemotora” Brabec hrál proti Malmo, nejspíš bychom postoupili. I přesto, že jsme v odvetě hráli dost bezradně. Z té bezradnosti by nás asi nevytáhl, ale nejspíš jeden ze čtyř gólů bysme s ním nedostali.

  • Startovní čára

   petr13710.2.2015 15:12reagovat

   když pro svoje nesmyslný teorie nemám příklad, kterým bych je podepřel, tak použiju příklad, který mi je úplně rozmetá Smích

    

   K tomu abys mohl být demagog, potřebuješ inteligenci. když ji nemáš tak jsi holt jen dement Úsměv

    

   • Startovní čára

    FIKURA10.2.2015 15:14reagovat

    Hele ty obtloustlý ajťáku s brejličkama, vyvaruj se laskavě těch urážek!

    • Startovní čára

     artaxerxes10.2.2015 15:17reagovat

     Člověk, který za vším hledá spiknutí je nemocný.

      

     A člověk, který hází všechny problémy korporace/klubu na jednoho člověka je jednoduchý.

    • Startovní čára

     petr13710.2.2015 15:21reagovat

     já jsem ajťák asi jako ty fotbalovej odborník Úsměv jinak pokud nechceš být označován za dementa, tak holt nesmíš neustále psát dementní příspěvky. Ono by asi stačilo, abys cca 1x za měsíc napsal: Nesnáším stavaře járu, vítka pokoru, nemotornýho a anglickýho chlapce, tím bys vyjádřil to, co neustále v různých obměnách opakuješ a ušetříš svůj i náš čas Úsměv

  • Startovní čára

   artaxerxes10.2.2015 15:13reagovat

   Sorry, ale tohle klišé nikdy neplatilo a nikdy platit nebude pokud trenér trochu zná tým, který trénuje nebo bude trénovat.

    

   Př. Lafata, který tady za poslední roky udělal spoustu práce a svou kvalitu neustále dokazuje, by měl být na stejné čáře jako Fafa.

   Zeman by měl dostat snad už desátou šanci ukázat, že se polepšil? Kadeřábek by měl být na stejné čáře s Chvátalem?

    

   Vždycky si po určité době trenérský tým vybere hráče, kterým důvěřuje a pokud nemají dlouhodobé výpadky formy, tak je staví ikdyž může mít někdo trochu lepší formu.

    

   No a rozhodně si nemyslím, že zrovna Štěcha by prosazoval pan Ing. Hřebík. To by asi jedničkou na podzim nebyl Bičík.

   Bohužel, když mluvíme o nestejné startovní čáře, tak Miller a Štěch je toho krásným důkazem - Štěch ať se ti to líbí nebo ne, tak v závěru podzimu Spartu nepotopil a Miller leštil lavičku v MB.

   Takže pro trenéry je jednoduchší ukázat na Štěcha.

    

   Ale vzhledem k posledním zápasům Štěcha bych byl osobně také pro upřednostnění Millera.

    

   Tohle je ale v kompetenci trenéra a pokud upřednostní Štěcha a ten ho potopí, tak Lavička skončí. Nemyslím, že by si pod sebou Lavička řezal větev tím, že bude sázet na horší hráče.

   • Startovní čára

    FIKURA10.2.2015 15:29reagovat

    Tyhle hráče které zde jmenuješ, Lafata, Kadeřábek, tak ty mají stále vysoký standard a ve své výkonnosti nemají výkyvy. I když Kadeř občas minelu uděla, tak výkonnostně je na vysoké stejné úrovni a tu nastavenou laťku si drží. To se o Brabcovi absolutně říci nedá. Zatím předvádí těžký podprůměr a zákonitě by za to měl být ”odmněněn”..

    • Startovní čára

     artaxerxes10.2.2015 16:03reagovat

     Ten podprůměr předvedl 2x - V Plzni a v Neapoli.

     Bohužel Kováč a Švejdík byli ještě horší - Kováč jednoduše nestíhá a Švejdík je kapitola sama pro sebe.

      

     Nejsem nadšen dvojicé Holek-Brabec, ale rozhodně lepší než s Kováčem či Švejdíkem.

 • Jen pro zamyšlení

  bega10.2.2015 13:44reagovat

  Někdy mě tady doslova fascinují dohady o tom, kdo by nastoupil při jakékoliv indispozici Pavla Kadeřábka. Tak trochu v šoku jsem byl, když na tomto postu byli zkoušeni Přikryl nebo Mareček. Když do Sparty přestupoval Vácha, vedli jsme tady zcela vážně míněnou a podle mě i logickou debatu o tom, zda bude ve Spartě hrát při tehdejší personální bídě na místě pravého obránce nebo štítového záložníka. Nakonec to utnul v novinách Vácha sám, když prohlásil, že má od Lavičky slíbeno, že s ním počítá v záloze. Vše se vyřešilo velice šťastnou a mnou dlouhodobě navrhovanou variantou s Pavlem Kadeřábkem. Nicméně faktem zůstává, že Vácha ve své době za jednadvacítku (občas i v Liberci) pravého obránce hrál a podle mne velmi dobře. Osobně si nedovedu představit, že by třeba v rozhodujícím zápase o LM trenéři postavili na tento post osmnáctiletého, neprověřeného kluka. Nebo nedejbože Marečka! Doufám, že ve Spartě nemáme druhého Juhara, který si diktuje, kde chce hrát! A že by Vácha jako zástupce kapitána dokázal pochopit vážnost situace a obětovat se ve prospěch mužstva. Zvlášť když na jeho oblíbený post je rozhodně víc alternativ. Ať už zmiňovaný Mareček nebo z nouze třeba Kováč nebo Holek. Možná by se to dalo řešit i jinak. Píšu to jen proto, že mě opravdu šokuje, že o variantě s Váchou tady nikdo neuvažuje. A to přesto, že když přicházel, tak spousta z nás myslela, že právě na post pravého obránce!

  • Jen pro zamyšlení

   Capo10.2.2015 13:52reagovat

   On by to určitě zvládl lépe než třeba Mareček a asi i než Chvátal. Na druhou stranu to už taky dlouho nehrál a pro nás by to vyvolalo změnu na dvou postech. Myslim, že s Váchou jako s variantou na PO už lze počítat jen za mimořádných okolností, když už by nebyla jiná alternativa.

  • Jen pro zamyšlení

   petr13710.2.2015 14:00reagovat

   ja myslim, ze se ze soku muzes uplne klidne vzpamatovat. Nazor, ze by za Kaderabka mohl zaskocit Vacha, mam treba ja a docela casto jsem ho tady videl i od jinych lidi. Samozrejme jak pise Capo, znamenalo by to zmenu na dvou postech najednou, ale na druhou stranu si taky nemyslim, ze by Lavicka v pripade nutnosti poslal treba Plzni na hriste Chvatala

   • Jen pro zamyšlení

    Capo10.2.2015 14:16reagovat

    Těžko říct, koho by Lavička třeba proti Plzni postavil, kdyby Kadeř nemohl. Je pravdou, že takhle nezkušený hráčjako Chvátal by si na Pilařovi mohl hodně vylámat zuby. Podle mě by nás pak, ale zase bolela ztráta Váchy uprostřed. PO by mohl hrát třeba i Kuba Podaný přes nohu, ale třeba by se nebáli dát Chvátala, co my víme?

    • Jen pro zamyšlení

     Víťák z Cé Osmičky10.2.2015 14:45reagovat

     Kuba Podaný přes nohu mi přijde rozumnější než oslabovat post středního záložníka.

    • Jen pro zamyšlení

     munzig10.2.2015 14:45reagovat

     Popravdě já si nedovedu představit že by Lavička v případě nouze poslal na hřiště Chvátala.

     V tomhle vidim jeho velký mínus, že má strach pustit na hříště mladýho neotrkanýho hráče, kdy se to má ten hráč naučit než v zápasech. Nevim kdy se to v Lavičkovi tak otočilo.

     Jsem i zvědavý který hráč převezme po Přikrylovi ůlohu žolíka na všechny posty.

  • Jen pro zamyšlení

   honzaspartan10.2.2015 14:45reagovat

   ”Nedejbože Marečka” platí pro všechny posty.

  • Jen pro zamyšlení

   captain_obvious10.2.2015 15:53reagovat

   Co tady děláš? Ještě neuběhly 2 týdny od tvé poslední návštěvy.

    

   Btw každý ví, že Kadeřábka na pravého beka navrhoval Antoš, ty ses s tím tak maximálně svezl.

 • Obrana

  Capo10.2.2015 12:07reagovat

  Jednoznačně bysme v létě měli řešit situaci mezi stopery. Podle mě potřebujeme vedle Holka nutně někoho, jako je Sivok. Bez lídra defenzivy, v pohárech neuspějeme. Při vší úctě k Brabcovi a Holkovi, tak ani jeden to v mých očích nesplňuje a podle mě na této dvojici nelze stavět dlouhodobě. Na ligu by to stačit mělo, ale pro mezinárodní konfrontaci z nich prostě nemám dobrý pocit...

  • Obrana

   petr13710.2.2015 12:20reagovat

   souhlasím, že bychom Sivoka nebo někoho jako je Sivok asi potřebovali. Otázka ale je, jestli si někoho na takové úrovni můžeme dovolit. Obávám se, že to úplně reálné není. A než přitáhnout dalšího ”lídra” levelu Kováče, to bych radši nechal vyhrát současnou dvojici. Brabec i Holek sice mají své mouchy, ale jeden je ještě hodně mladej, druhej zase hraje stopera relativně krátce, tudíž je podle mě ještě prostor, aby se zlepšovali.

  • Obrana

   bega10.2.2015 12:33reagovat

   Tak s tím, že Sivoka by jsme potřebovali jako sůl, musí souhlasit každý normální člověk. Na druhou stranu opravdu si myslíš, že by v současnosti nechal Lavička pod Hřebíkovým dohledem sedět Brabce? To by jsi nejspíš posadil na lavičku náhradníků Holka, který je z této dvojice jednoznačně lepší. Na čemž se pokud vím shodla v takové minianketě na těchto stránkách drtivá většina přispěvovatelů, když Holka vedle Kadeřábka, Lafaty, Matějovského a Dočkala zařadila mezi pět nejlepších hráčů Sparty. Navíc já osobně znovu opakuji: Na tomto místě by měl být vyzkoušen Costa. Podle mě pro to má všechny předpoklady. Výbornou hru hlavou, dostatečnou rychlost, zkušenosti, slušnou rozehrávku. Samozřejmě trochu otázkou by zůstala poziční hra a komunikace. Ale na tom se dá zapracovat. Nicméně za zkoušku by to určitě stálo!

   • Obrana

    trakip10.2.2015 12:47reagovat

    To s tim Costou nemůžeš myslet vážně. Oni sice jednonozí fotbalisté většinou jsou, ale Costa na levé straně je totálně levý s rozehrávkou pravou nohou. Když by mohl rozehrát dopředu pravou nohou, tak dá radši malou domů. Stačí si mu stoupnout k lajně a je s kombinací vygumovaný.

    • Obrana

     bega10.2.2015 13:09reagovat

     Já to naopak myslím úplně vážně. A s tou Costovou jednonohostí to trošku přeháníš. Za víc než padesát let co fotbal sleduji, jsem zažil naprosté minimum spolehlivě obounohých fotbalistů. Abych pravdu řekl, tak momentálně se mi vybavuje jen jeden. Pavel Nedvěd. U kterého jsme se opravdu někdy dohadovali, zda je levák nebo pravák. Taková esa jako byli třeba Andrej Kvašňák nebo Venda Mašek měli pravačku také víceméně na opírání. A jestli si myslíš, že třeba Tomáš Rosický začal tu svoji „šajtličku“ používat z jiného důvodu, než proto, že si na levačku tolik nevěřil, jsi blázen. Prostě z nouze ctnost. Costa mi z drtivé většiny hráčů, kteří mají prostě jednu nohu silnější nijak nevybočuje. Tvůj argument je prostě z rodu těch... „Když chceš psa bít, hůl si vždycky najdeš“!

     • Obrana

      petr13710.2.2015 13:25reagovat

      zkusit Costu na stoperu by nemusel byt uplne marny napad, ale ja bych se trochu bal takovy ty jeho lezernosti a nekoncetrovanosti. U nej je ale hlavni, aby se dokazal vratit do formy, protoze jak jsem ho mel rad, tak jeho vykony v posledni dobe byly fakt dost zoufaly

      • Obrana

       Capo10.2.2015 13:44reagovat

       Souhlasim, to je taky u něj problém, občas něco trochu podcení.

     • Obrana

      trakip10.2.2015 14:31reagovat

      Nahrát dopředu vnitřkem hřiště levou nohou po lajně dost dobře nejde. Ten míč má jinou trajektorii. Nechci hledat hůl, jenom ho sleduji již delší čas. Právě proto že mi ten jeho výskok imponuje a vím,že je jeho obranné postavení při standardkach je mnohdy rozhodující. Podívej se na několik utkáních zpět a musíš mi dát za pravdu, že stačí se mu postavit k lajně a on dál dopředu nenahraje, pokud si dovnitř nenaběhne. Jinak Rosa tou levou bez problému nahraje přes cenou šířku hřiště. Akorát na pravou si více věří..

      • Obrana

       trakip10.2.2015 14:33reagovat

       Podobný problém měl Podolsky v Arsenálu.

   • Obrana

    Capo10.2.2015 13:27reagovat

    Já myslim, že Lavička by s tím problém neměl. On už Brabce celkem bez důvodu odstavil i loni na jaře, když najednou začal hrát Švejdík. A když přivedli v létě Kováče, tak z něj udělal i stopera č.4. Problém je jenom to, že Kováč už na to, co si od něj slibovali, nemá a Švejdík pohořel v Evropě. Tudíž se zase vrátili k Brabcovi, nám nezbývá než věřit, že se ještě vykope. Ale i já se nedovedu zbavit dojmu, že z trojice mladých stoperů (Polom, Deli, Brabec) jsme před dvěma lety vsadili na toho s nejmenším potenciálem pro mezinárodní fotbal. Zbylí dva v podstatě nedostali šanci. Polom alespoň nějakou měl, ale hned po prvním průseru (Hacken) už si nekopl. S Costou nevim, předpoklady pro stopera má (síla, výskok, rozehrávku má pro stopera taky určitě slušnou), ale teď je to stejně bezpředmětné, když nemáme lepšího levého beka.

    • Obrana

     petr13710.2.2015 13:29reagovat

     zareaguju na jednu vec, nechapu, cim nektery lidi tak strasne okouzlil Deli. Ja ho teda videl jen parkrat a nikdy mne nijak neuchvatil. Jsem opravdu zvedavej, co predvede u sesivek

     • Obrana

      Capo10.2.2015 13:41reagovat

      Já ho viděl jednou za béčko. On měl hlavně na stopera ideální parametry. Navíc má slušnou rozehrávku a je velmi dobrý ve vzduchu. Ve výsledku mi nevadí, že odešel, mladých stoperů máme i bez něj fůru, ale prostě jsem v něm viděl větší potenciál než v Brabcovi. Sparta na to holt měla jiný pohled. V tý záloze v Příbrami mě na podzim taky moc neoslnil a celkem se divim Slavii, že tam s ním počítají přednostně. Osobně na mě jako ”Yaya Touré” zrovna nepůsobí.

      • Obrana

       bega10.2.2015 13:49reagovat

       Co se týče Deliho, Poloma a „potenciálu“ Brabce pro mezinárodní fotbal - jednoznačně souhlasím. Návrat Siviho by pro mne byl nejlepší zprávou od dob, kdy do Sparty přestoupil Honza Berger!

       • Obrana

        petr13710.2.2015 13:56reagovat

        proc z toho Brabce furt delate nejakyho zoufalce? Na podzim jsme v lize dostali jen 7 golu, nehorel ani v Evropsky lize naopak nektery zapasy mel doslova vynikajici. Netvrdim, ze na nekterych vecech nepotrebuje zapracovat, ale to Polom (ktery se neprosadil v Dukle) a slavista Deli rozhodne taky. Budoucnost ukaze.

        • Obrana

         Capo10.2.2015 14:07reagovat

         Brabec neni zoufalec, ale já mu prostě pořád nemůžu přijít na chuťÚsměv To porovnání s Delim a Polomem ber cca tak před dvěma lety. V té době, kdyby to bylo na mně, tak by už ve Spartě nebyl a upřednostnil bych je. Teď je situace samozřejmě trochu jiná a Brabec je dál než oni dva. Obzvlášť Polomova anabáze v Dukle je pro mě zklamáním, čekal jsem, že se tam prosadí na stoperu.

  • Obrana

   eslibo10.2.2015 13:32reagovat

   Chtěl bych vás potěšit informací, že Sivok asi nedostane novou smlouvu a velmi uvažuje o návratu do Česka. Tak uvidíme v následujících měsících, bylo by to super.

   • Obrana

    Capo10.2.2015 13:35reagovat

    Siviho návrat už v létě, to by byl splněný sen. Kéž by. Otázka je, ale jak na tom bude zdravotně.

 • Tohle jste viděli?

  petr13710.2.2015 9:39reagovat

  http://video.idnes.cz/?c=A150209_092919_praha-zpravy_mav&idVideo=V150208_204230_tv-zpravy_nav

   

  já obecně chuligánství nechápu a považuju za trapárnu, ale pokud je to baví, tak bych ještě pochopil, že si dají do držky a berou si třeba šály. Ovšem ukrást někomu batoh s klíčema atd., to už je fakt žalostný

  • Tohle jste viděli?

   PohanACS10.2.2015 9:53reagovat

   A tys tam byl že víš o co šlo?

   • Tohle jste viděli?

    petr13710.2.2015 9:57reagovat

    nebyl, však taky nehodnotím o co šlo, pouze reaguju na shlédnuté video

    • Tohle jste viděli?

     Standa Hejkal10.2.2015 9:59reagovat

     Pro mě je největší zklamání ty počty. 15 na 4. Zoufalství

     • Tohle jste viděli?

      PohanACS10.2.2015 10:03reagovat

      Když mladej Berserk jenom honí triko na netu a u spreje a přitom nemá počty,jejich smůla.

      • Tohle jste viděli?

       PohanACS10.2.2015 10:08reagovat

       nemluvě o tom že praskači si dokopání zasluhujou

       • Tohle jste viděli?

        Standa Hejkal10.2.2015 10:17reagovat

        Vycházím jen z videa, vůbec nevím, co je to za lidi, jestli nějaká ekipa, část, normálové...To nehodnotím. Ani to, jestli si to zaslouží nebo ne. Jen si prostě myslím, že Sparta nemusí útočit v takový přesile.

       • Tohle jste viděli?

        honzaspartan10.2.2015 14:47reagovat

        Zrovna Bohemáci se nezdráhají napadnout v přesile ani samotnou fanynku Sparty, takže dobře jim tak.

    • Tohle jste viděli?

     PohanACS10.2.2015 10:05reagovat

     Tak sorry.Mě právě přišlo v tom tvý popisku že něco hodnotíš ”trapárna,žalostný” a táááák

     • Tohle jste viděli?

      petr13710.2.2015 10:17reagovat

      no já hodnotím obecně chuligánství jako trapárnu, na to snad nemusím být u jedný konkrétní rvačky Úsměv a jako žalostný hodnotím, když někdo někomu ukradne batoh s klíčema, jestli tobě to přijde fajn, tak ok Úsměv

 • Tohle jste viděli?

  petr13710.2.2015 9:39reagovat

  http://video.idnes.cz/?c=A150209_092919_praha-zpravy_mav&idVideo=V150208_204230_tv-zpravy_nav

   

  já obecně chuligánství nechápu a považuju za trapárnu, ale pokud je to baví, tak bych ještě pochopil, že si dají do držky a berou si třeba šály. Ovšem ukrást někomu batoh s klíčema atd., to už je fakt žalostný

 • Je tady někdo

  petr13710.2.2015 9:28reagovat

  kdo opravdu reálně věřil, že Bakkal dostane smlouvu? Já tomu nevěřil ani na vteřinu, jakkoli si samozřejmě uvědomuju, že to byl kvalitní fotbalista.

  • Je tady někdo

   petr13710.2.2015 9:33reagovat

   jinak ale mluvit o nějaký vyžranosti je zbytečně přísný. Kondiční deficit nepochybně měl, možná i nějaký to kilo navíc, ale na fotce, kde stojí při rozehrávce s Lafatou je vidět, že žádnou mega nadváhu rozhdoně nemá

  • Je tady někdo

   Víťák z Cé Osmičky10.2.2015 9:41reagovat

   Já věřil a doufal. Teď, když už je to oficiálně, to beru jako fakt.

    

   Myslím, že jako záloha za Shalu špatně nezněl a do formy by se třeba během jara dostal.

    

   Srovnávání se Sergio Peterem je mimo.

   • Je tady někdo

    petr13710.2.2015 9:47reagovat

    jenže musíš brát v potaz, že on by i v současný situaci chtěl hodně peněz. Samozřejmě určitě ne tolik, co měl v Eindhovenu, Feyenoordu nebo v Moskvě, ale za plat, kterej dostal třeba Schranz by sem imho nešel

    • Je tady někdo

     Víťák z Cé Osmičky10.2.2015 9:53reagovat

     O tom, že by nebyl automaticky hvězda a tím pádem nedostal ”hvězdnej” plat Lafaty nebo Shaly, měl vědět už předem.

     • Je tady někdo

      petr13710.2.2015 10:05reagovat

      viděl bych to tak, že nějakej agent nabídl Spartě Bakkala s tím, že by jeho platový požadavky byly v možnostech Sparty. Sparta řekla, že si ho ale chce otestovat, načež neuspěl. Pokud by mu řekli rovnou, že mu dají málo, tak by nešel ani na ty testy a zkoušel by to někde jinde

  • Je tady někdo

   Capo10.2.2015 10:52reagovat

   Taky jsem tomu moc nedával. Určitě by nechtěl málo peněz na to, že by to v nejbližší době nebyl hráč vyloženě do základu. Takže by v téhle fázi musel naše hráče převyšovat fotbalově o parník a na to už evidentně nemá.

  • Je tady někdo

   captain_obvious10.2.2015 11:01reagovat

   Já tomu taky nevěřil, byl jsem překvapený, že to hodně uživatelů bralo jako tutovku. Myslím, že to byl spíš manévr pro média. Přivedl se hráč relativně velkého jména, aby média řešila jeho a Otava měl klid na to, aby mezitím dojednal kýžený přestup .... nevermind.

 • Tlouštík

  Dynamo10.2.2015 8:33reagovat

  Tlouštík Bakkal neuspěl, Sergio Peter 2 se nekoná

  • Tlouštík

   forskinho10.2.2015 8:57reagovat

   Vyžranej sice byl, ale srovnání se Sergio Peterem si fakt nezaslouží. Smích

 • Otman

  forskinho10.2.2015 8:03reagovat

  ... to fakt zabalil.

 • Bakkal

  DaveACS10.2.2015 8:02reagovat

  Neuspěl

  • Bakkal

   Standa Hejkal10.2.2015 8:42reagovat

   Rozumné řešení. Jméno sice měl, ale nikam by nás neposunul. Půl roku na rozehrání mu dát taky nemůžeme.

82367 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha