Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • k příspěvkům Gen.trenér

  fevac21.8.2015 13:33reagovat

  jen tolik.Ať hrajete 3 5 2,4 4 3 a jiné,záleží na hráčích,jak k zápasu přistoupí.

  A včera to byl kámen úrazu.Nedůraz,bez rychlosti,laxnost přihrávek.

  Já jsem viděl mužstvo,které by rádo vyhodilo trenéra a podle toho podalo výkon.

  v lize s totožným výkonem nevyhrajeme jediné utkání,až tak špatně jsme hráli.

 • No hlavně,

  schol121.8.2015 11:40reagovat

  aby se neopakovalo Malmö a Bern.

  • No hlavně,

   Tashunka Witko21.8.2015 12:29reagovat

   Tomu nevěřím, tenkrát jsme hráli s takovým respektem a pokorou, že jsme nedokázali ani zopakovat naši jednomyšlenkovou stereotypní hru bez invence a v podstatě jsme byli k porážkám trenerem odsouzení. Teď nám volnomyšlenkářský trener naordinoval takový chaos, že jsme pro každého soupeře totálně nečitelní a ani hráči nemají tušení, co budou na place dělat. Ten zápas můžeme prohrát, ale klidně taky vyhrát 5:2, a to s větší pravděpodobností. Trener to každopádně nechává v rukou Osudu a nám nezbývá než to přijmout a čekat.

  • No hlavně,

   netix21.8.2015 12:40reagovat

   Já doufám, že se někdy bude opakovat zápas s Šeriffem Tiraspol. Radost z vyrovnání na 1:1 byla opravdu přenádherná, pro každého fanouška Sparty.

 • Dotaz

  Tashunka Witko21.8.2015 11:12reagovat

  na gaučáky:

  Byla pentle na Krejdu?

  • Dotaz

   ouki21.8.2015 11:23reagovat

   ano, byla dle mého názoru jednoznačná, ale Krejdovi ublížilo, že tomu pádu ještě sám přidal.

  • Dotaz

   rebus21.8.2015 11:24reagovat

   nejsem gaucak, ale mel jsem to primo pred sebou -nebyla

  • Dotaz

   ouki21.8.2015 11:40reagovat

   čas 4:09. Udělej si obrázek sám. Rozhodně tomu Krejčí přidal.

    

   http://tv.isport.blesk.cz/video/2409684/cely-sestrih-sparta-thun-3-1.html

   • Dotaz

    Tashunka Witko21.8.2015 12:20reagovat

    Dík, jsem rád, že ji nepísknul. Máme prostě hráče, kteří se při doteku kácí jak nějací plzeňáci. Krejčí tím škodí více sobě, ale horší je to třeba u Holka, který také po každém přistrčení sebou flákne a pak se modlí k sudímu, aby to fouknul.

    • Dotaz

     netix21.8.2015 12:44reagovat

     No a co ty moralisto. Proč by rozhodčí, třeba i v naší lize, nemohl Spartě připískávat!!! Sparta pomohla našemu fotbalu víc, než si kdo myslí.

     • Dotaz

      Pavel0021.8.2015 12:48reagovat

      To myslíš jen ze srandy, že jo?

  • Dotaz

   netix21.8.2015 12:41reagovat

   Byla a měl jí písknout. Thunu by to bylo stejně jedno.Úsměv

 • Timy

  hansel21.8.2015 10:37reagovat

  Já ho měl vždycky rád, čekal jsem 2 roky, že ”to přijde” (jak bylo už dole řečeno). Nepřišlo nic a téměř jistě ani nepřijde. Timy chodí už v podstatě rok v kuse celkem pravidelně do druhých poločasů nebo na závěrečnou třetinu. To jsou naprosto ideální podmínky - hra už je rozhozená, ať tím nebo opačným směrem, a jeho bek už toho má často dost. Jestli něco efektivního ukázat a dodat tu přidanou hodnotu, tak v těchto fázích, navíc čerstvý. Ano, přijde, někoho předběhne nebo obejde, a pak ”nacentruje” uplně naslepo někam tam, kam je postavený nebo s tím neudělá vůbec nic. Předloni OK, loni už s tím něco dělat chtělo, letos už je to prostě přes čáru. Samozřejmě ho neznám osobně, jestli je opravdu tak tupý, nebo na to kašle ... nebo jestli se s ním prostě nepracuje. Ale už to s ním vidím bledě, jde v tom všem naopak spíš postupně ještě dolů než nahoru. Jeden na jednoho by v naší lize občas někoho vymíchal i každý druhý prodavač ze stánku na brazilské pláži ... ale co dál? Timy prostě není profesionální fotbalista. Buď na to nemá, nebo si to prosrala Sparta. A jak říkám, už nevěřím. A nejde jen o jeho včerejší hrůzu.

  • Timy

   Spytihnef21.8.2015 10:55reagovat

   Já jsem se o něm bavil s jedním hráčem Sparty cca před 2 lety a ten o něm říkal něco v tom smyslu, že je fakt hloupej. Co si taky vzpomínám tak říkal, že on chodí do všech soubojů i na trénincích hrozně nebezpečně aniž by si to uvědomoval, čehož jsem si pak začal všímat a je podle mě malý zázrak, že v zápasech ještě nikoho nezranil.

  • Timy

   Rammstein21.8.2015 11:54reagovat

   hansel, zrovna s tvým odhadem hráčů bych se držel raděj potichu, už před sezónou jsem se smál tomu co jsi psal o Paixaovi :D

    

   ”hansel22.7.2015 23:33reagovat

    

   Nehledě na góly v přípravě se mi líbí ... jeho rozhovory jsou fakt optimistický. Je pozitivní, všechno je super, na všechno si věříme. Tohle v čechách obecně chybí, nejenom ve fotbale. Cizinec, pokud umí samozřejmě kopat (to je základ) to prostě tímhle vždy může obohatit.

    

   Jeho neustále nazývání Sparty skvělým velkoklubem je podle mě sice spíš trochu na sílu, chce se zalíbit, ale já to beru ... není mu to jedno, jako třeba černochum. Třeba Litsingi má měsíčně na uživení celý jeho domácí vesnice na rok a zbytek je mu šumák, vubec takhle neuvažuje. A neni sám.”

   • Timy

    Rammstein21.8.2015 11:56reagovat

    jesli nám něco ve Spartě nechyběho, tak jsou to taková velkohubá prohlášení..

   • Timy

    SFINGO21.8.2015 12:00reagovat

    tak pro peníze to dělá snad každý profi sportovec ne? Nikdo to nedělá pro něčí modré oči. Nějaký klubismus existuje tak maximálně někde, kde se hraje fotbal pro radost a zadarmo, ale ne v profi fotbale. prostě peníze vždy až na prvním místě.

    • Timy

     Rammstein21.8.2015 12:08reagovat

     no to psal hansel, ale jde spíš o to, že pomalu ještě dřív než tu někdo vůbec někdo kopne do míče, tak už s ním zdejší hanselové nahrazují Lafatu v sestavě Zoufalství

 • černý

  experto21.8.2015 10:03reagovat

  Nemyslím Václava z Ajaxu, ale ty naše. Nikdy jsem nebyl zbytečný sluníčko a nikdy jsem nefandil tomu, aby se brali Afričani místo vlastních mladých. Ale nejsem ani vyloženě zapálený rasista a je to už X let fakt, že se tu pohybujou, ”zkousli” je i skoro všichni staří, co na přelomu tisíciletí bučeli a házeli banány. Ale nejde mi o to, ať tu je třeba modrozelenej mongol, kterej bude jako Bony.

  Je o to, že kromě Fataie je to vše podprůměr a na co je tu Costa, na co je tu Konate, na co je tu na lavičce 30letej Litsingi...ani jeden z nich nepřináší nic, nic co by nepřinesl i někdo z našich mladejch odchovanců. Každej si stěžuje, jak jde dolů celkově ”vlastní výroba” ... Jistěže, když místo toho hodit do vody třeba Březinu se tam motá Costa (risk je to stejnej) a místo toho dát ochutnat atmosféru třeba Pulkrabovi tak tam dřepí za stovky tisíc měsíčně Litsingi s Paixaem (jo, není to jen o černochách).

  Přiveďte si cizince co jsou prostě lepší. Když se po půl roce neosvědčí, že tomu tak je, tak ať mažou a nezabírají místo našim. Takovej Konate má 27 let a ve Spartě se motá bez efektu 4 roky. Proč? Na co ve Spartě hrají (resp. trénují) Litsingi, Paixao a Steinhofer. Třicátníci bez výkonnosti a bez perspektivy, který nikdo nechtěl.Tohle je hodně špatná cesta.

  • černý

   Pindruch21.8.2015 10:11reagovat

   Hele, experte, není Konatému 25? Úsměv

   • černý

    experto21.8.2015 10:19reagovat

    To je vcelku jedno, podstatnější je to že je tam zbytečně, protože to na co se u něj čekalo už prostě nepřijde;-)

   • černý

    MK321.8.2015 10:19reagovat

    25 nebo 27 to už je jedno, v tomhle věku by to měl být už ”hotový” fotbalista. Vím, že toho tolik neodehrál, ale ten už se měl dávno prodat nebo alespoň poslat na hostování, protože na Spartu nemá a mít nebude. To jak si počíná v koncovce je tristní, to Libor Sionko byl proti němu chladnokrevný zabiják.

  • černý

   Bunda21.8.2015 10:19reagovat

   Paixao je fajn srandista na pobavení. Ten ať tu klidně je Smích Jinak souhlas. Teď přijde Frydrych, který je stejný jako naši Svejdik s Brabcem. Chybu odpustim raději Březinovi, Hovorkovi než Costovi. Mělo se zůstat u Hřebíkovo vize a naučit mladé hráče perfektně systém hry.. Hra založena na individuálních kvalitách hráčů je špatná a nemá šanci na úspěch.

   • černý

    majtin21.8.2015 10:33reagovat

    +1

  • černý

   Vincos21.8.2015 10:43reagovat

   Ty jseš dobrej výmaz. Ukaž mi jeden evropskej velkoklub, kde to stojí všechno na odchovancích! Ještěže netrénuješ, to by místo Fataie hrál Řezníček nebo Pacanda, hlavně že maj echt českej pas.

    

  • černý

   ouki21.8.2015 11:33reagovat

   ”na co je tu Costa”

   Tak třeba první sezonu či půlsezonu, co byl ve Spartě z něho byli všichni unešení a vynášeli ho do nebes. Hrál vážně skvěle.

    

   Tady už jsem si zvykl, že nadpoloviční většina přispěvovatelů otáčí pravidelně o 180 stupnů občas i z týdne na týden. Jednou je Matějovský nahraditelný a měl by už jít, po zápase bez něj je nenahraditelný. To samé s Váchou. Na jaře všichni nadávali a divili se, proč Konate pořád jenom střídá, proč ho kurva ten Lavička nedá do základu, když kdykoli, kdy přijde na hřiště, hru významně pozvedne. Teď zas lidi jako ty nechápou, co dělá ve Spartě atd.

    

   Kdyby to vše bylo podle fanoušků zde na fóru, tak mimochodem ve Spartě nehraje už nikdo ze současných hráčů. I na Lafatu se nadávalo při příchodu, že to je špatný nákup, že je příliš drahý a už neperspektivní a že nemá na poháry. Pamatuji si téměř u každého hráče ze základu, že ho zde místní lidi chtěli vyhodit ze Sparty, ať odejde, či ať nepřichází.

    

   Jinak plně souhlasím s příspěvkem Vincose.

   • černý

    Rammstein21.8.2015 12:14reagovat

    +1 přesně tak

    (jen z Matějovského jsem nebyl nikdy moc nadšený, klíčové zápasy a chvíle prostě nezvládá..)

    • černý

     ouki21.8.2015 12:35reagovat

     někdy ano. V těžkých zápasech umí podržet balon, dojít si svými drobnými kličkami na malém prostoru pro faul, rozdat míč a rozehrát. Vím, že už je to starší zápas, ale třeba v Chelsea byl naším suverénně nejlepším hráčem (s Vaclíkem). Myslím si, že do tohoto zápasu s Thunem by se také hodně hodil, abychom lépe podrželi míč ve středu hřiště.

     • černý

      SFINGO21.8.2015 12:43reagovat

      hele těžko říct. Kdo ví jestli by se Marek po první brance nezačal vztekat, vyrábět jeden zbytečný faul za druhým, hádat se s rozhodčím a být podrážděný a nesoustředěný, jak on umí v podobných zápasech. Prostě nikdo není schopný přesně říct, jak by zápas vypadal, kdyby hrál

      • černý

       ouki21.8.2015 13:17reagovat

       to ano. To jeho vztekání mě na něm také neskutečně vytáčí

  • černý

   Rammstein21.8.2015 11:42reagovat

   Tak Costy bych se zastal, hned první rok po příchodu nás hodně táhl, několikrát byl vyhlášený hráčem utkání, na to že přišel zadarmo jedna z nejlepších posil. To, že nepřináší nic co by nepřinesl i někdo z našich mladejch odchovanců, je taky s otázkou. Při standartkách (v obou vápnech) je dost platný dává někdy i důležité góly, fyzičku má myslím taky dobrou, zvládl by třeba Hybš jezdit po lajně jako on? Hlavičkář si myslím taky není lepší.

 • Věděl jsem, že bez

  Tashunka Witko21.8.2015 9:58reagovat

  Matěje to bude zase chaos, ale výsledek předčil i ta nejhorší očekávání a pořád se z toho zápasu nemůžu vzpamatovat. Ščasný by si měl po vzoru Koubka nechat na předloktí vytetovat 3:1, protože ten výsledek musel být nějakým božským darem, s ohledem na před vedenou hru ( za to nepatřičné poslední slovo se omlouvám, ale nenapadá mě nic, čím to včerejší dění pojmenovat).

  Hodnotit nemá cenu, neb pánové Spitihnev a hansen to vystihli vcelku dokonale. Zápas dobře charakterizuje i fakt, že strůjce vítězství Dočkal měl ve druhé půli 100%ní Neúspěšnost přihrávek !

  Me

  • Věděl jsem, že bez

   Tashunka Witko21.8.2015 10:02reagovat

   Teď koukám, že ten druhý je hansel, kdo to na rozdíl od všelijakých Ahmedů a podobných zmatených gaučáků vidí normálníma očima.

  • Věděl jsem, že bez

   Rammstein21.8.2015 12:17reagovat

   Ty jsi - jako vždy - úplně mimo, takže už ani nebudu reagovat..

 • Vcera vecer

  rebus21.8.2015 9:54reagovat

  dobre hral Frydek, Krejci a Dockal se 2x ukop (fotbal se preci jen hraje goly) jinak strasny...

  Nevim jak to ZS dokazal, ale mame krasne rozfrcanou obranu, zbytecnou zalohu (kterou obranci radsi prekopavaji) a v utoku Fatai ktery vydrzi jen polocas, Paixao ktery vubec netusi co ma delat a Lafatu ktery mladsi nebude... No pokud se do EL dostaneme budeme tam neco jako Slovan Bratislava loni.

   

 • Geniální trenér

  Spytihnef21.8.2015 9:13reagovat

  Včera to byl opravdu ostudný výkon. Šcasný zas všechny zkritizoval, za což si od mnohých vysloužil pochvalu, ale podle mě si největší kritiku zaslouží on. Vysvětlí mi někdo co chtěl vůbec Ščasný hrát? Jaká byla taktika? Co to postavil za sestavu? Postavit na lajnu dvojici Dočkal - Mareček, dvě takový pilky, to byl geniální tah. Navíc chudákovi Marečkovi nikdo za celý zápas asi neřekl, že už nehrajeme vzadu na 3, ale na 4 a on hraje beka.

  Vždycky bez Matěje máme problém podržet míč a tak místo, abychom posílili střed hřiště, tak to Zdenda dá na dva střední záložníky, z nichž jeden je nerozehranej Hušby, kterej toho nikdy moc neoběhal.

  Stavět na stopera Costu je taky libovka, i když nakonec byl v obraně jednookým králem, aspoň makal a bojoval.

  • Geniální trenér

   Dynamo21.8.2015 9:28reagovat

   Připomínalo mi to zápas s Baníkem, totální holomajzna a z ničeho 3 branky. Jinak Konaté by měl skončit ve Spartě, to je zoufalost.

   • Geniální trenér

    SFINGO21.8.2015 9:35reagovat

    zoufalá byla v Bolce celá záloha ( snad s vyjímkou Váchy) , měli by taky skončit ve Spartě?

    • Geniální trenér

     Dynamo21.8.2015 9:40reagovat

     Konaté za dobu co je ve Spartě kvalitu nepředvedl. Na jeho pozici očekávám úplně jiný přínos pro hru.

     • Geniální trenér

      kanonMates8821.8.2015 9:43reagovat

      přesně tak, Konaté je rychlý, má rychlý nohy a slušnou fyzickou vybavenost, tím ale končí jeho předpoklady pro ligu, technikou, myšlením a taktikou je na úrovni ČFL a to mu ještě docela fandím... jakýkoliv jiný hráč z ČR s jeho parametry by u nás už dávno nebyl...

     • Geniální trenér

      Bunda21.8.2015 9:45reagovat

      Hlavně v nové sezóně je Konate zralej na Vlašim. Každý občas nemá formu a teď to potkalo Konateho, ale proč tam Scasny nedá třeba Litsingiho?

   • Geniální trenér

    majtin21.8.2015 9:45reagovat

    Zoufalost je, že se s ním nejspíš špatně individuálně pracuje. U mě je jedno z kritérií, jak poznat dobrého trenéra to, že pod ním hráči rostou a že rozvíjejí svůj talent. Takže se nejspíš individuálně pracuje i na odstraňování jejich nedostatků. Před pár dny jsem pročítal fórum Plzně, sondoval jsem situaci okolo Jiráčka a lidi tam vzpomínali, jak přišel ze Sokolova,že to bylo utrpení na něho koukat. A Vrba z něho udělal reprezentanta.

    • Geniální trenér

     Dynamo21.8.2015 9:56reagovat

     chtít musí především hráč, Vrba mu možná tak dal důvěru a stavěl na pozici, která mu vyhovovala. Ale to zlepšení musí přijít od hráče samotného. Konaté mi přijde, že není moc inteligentní fotbalista, nemá tu nadstavbu při řešení situací.

  • Geniální trenér

   trakip21.8.2015 9:52reagovat

   Je jedno pravidlo: Z hovna bič neupleteš. Jenomže včera jsme jej upletli. Existují totiž výjimky. Jinak, jak tady byl kritizován Luhový za chaos v obraně tak vás doufám přesvědčil, že v tom jeho psaní je kus pravdy. To, co Lavička Spartu naučil, tak dokázal (zatim) Šcasný dokonale posrat.Přitom to chtělo udělat nadstavbu. Asi si vzal příklad ze staršího (Koubka). Tímto ovšem netvrdím, že změnu Sparta nepotřebovala.

   • Geniální trenér

    Spytihnef21.8.2015 10:04reagovat

    Chaos v obraně je natolik evidentní, že to vidí i moje přítelkyně, na to opravdu Luhovýho nepotřebuju.

  • Geniální trenér

   LukyACS21.8.2015 10:12reagovat

   Přesně, kritiku jsem od něj četl už tak 10x, pojmenoval věci, které vidí snad úplně každý, tak nechápu, za co ho tu lidi chválí. Zatím jen kritizuje a jeho systém se nijak nelepší. Vždyť ani on sám neví, co by chtěl hrát, tak jak v tom hráči nemaj mít bordel. Jednou prosazuje 352, zjistí, že je to na nic, jelikož obrana hoří, tak to změní na 442 a diví se, že byli hráči mimo. K čemuž dopomůže tím středem hřiště - Vácha a nerozehraný Hušbauer, Costou na stoperovi atp.

    

   Fakt mám pocit, že se pomalu začínáme vracet do doby za Pepy Chovance, kdy výsledky jakž takž byly, ale hra byla žalostná.

   • Geniální trenér

    Spytihnef21.8.2015 10:30reagovat

    Já prostě nechápu proč nedržel tu klasiku 4 - 2 - 3 - 1, kterou měli všichni naučenou a k tomu neučil ten 3 obráncový systém. Teď se mohl k té klasice vrátit, místo toho zmatkování s rozestavením co teď předvádí.

    Ještě jsem se chtěl zeptat, jelikož jsem neviděl zápas v Bolce od začátku, tam jsme nastoupili v rozestavení 3 - 6 - 1?

    • Geniální trenér

     Skleepy21.8.2015 10:50reagovat

     2-7-1 Krejci hral spis zalohu a Costu hrat stopera nebavilo, tak furt lital dopredu.

    • Geniální trenér

     LukyACS21.8.2015 11:03reagovat

     To taky absolutně nechápu, Ščasný říkal, že je to jen druhý styl a budem využívat oba. Ukázalo se, že jsou to jen řeči, od minulé sezony jsme 4231 nehráli, místo toho jsme hráli 352, 361 a 442, takže to vlastně působí tak, že už nemáme ani jeden systém.

      

     Stejně tak se ukázalo, že jestli začnem hrát 4 obráncový systém, tak nám pro něj chybí pravý bek, u Marečka je vidět, že to není jeho pozice.

      

     Nechci být hysterický, do skupiny EL máme nakročeno a v lize jsme první, ale jak jsem říkal, výsledky v lize byly i za Pepy a stejně se kritizovalo. Teď se to vrací.

     Nemáme systém a spoléháme spíš na individuální kvalitu, s tímhle se uspět nedá.

     V Boleslavi bylo velké štěstí, že neproměnila hodně šancí, Zlín se na můj vkus dostal také moc do hry, pamatuju si loňský zápas s ČB, které byly také nováčkem a na Letný nepřelezly půlku. Zlín měl dost prostoru na kombinace a my často chodili spíš do brejků Úsměv

     • Geniální trenér

      Spytihnef21.8.2015 11:15reagovat

      Nad tím jsem si lámal hlavu celou přípravu, že určitě budeme hrát taky na 4 obránce a kdo pak bude hrát toho pravého beka, myslel jsem si, že Steinhöfer, ale asi je tam Mareček lepší.

      Jako výsledky jsou, ale pokud se nic nezmění, tak s touhle hrou je jen otázka času než narazíme a bojím se, že to bude hodně tvrdý náraz.

 • Pergl

  Arni21.8.2015 8:54reagovat

  Tak na facebook dal,že to o zoufalcích vůbec neřekl. Že by opět ”pan novinář” Konečný zaperlil a výpotil si titulku na článek sám?

  • Pergl

   kapacitos21.8.2015 9:06reagovat

   https://mobile.twitter.com/HOLAS8/status/634603412022263808/photo/1

  • Pergl

   majtin21.8.2015 11:06reagovat

   https://twitter.com/jakub_konecny/status/634618962697953280

   Pavel Pergl se snaží zbavit vlastní odpovědnosti, nicméně pravda je taková, že jsem napsal přesně to, co řekl. Vše mám pochopitelně nahrané.

 • Vcerejsek

  hansel21.8.2015 8:14reagovat

  Spartu temer nikdy nekritizuju, ale včera to bylo peklo. Výsledek je OK, 3:1 tipoval kde kdo, taky jsem tenhle výsledek tušil skoro jistě. Ale zejmena poslední třetina zápasu byla opravdu na zvracení. Nevim jak to vypadalo v přenosu, ale naživo to byla taková katastrofa, kterou jsem na Letné hodně dlouho neviděl. Komu se taky dobře kouká na slabé, zmateně poskakující a v několika případech pochodující Jarmily v dresu Sparty. Tohle není o chybách, chyby se dělají a o tom sport je.

  Viděl jsem celou rozcvičku, vzdyt ty kluci z Thunu neovládali ani základní technické i pohybové prvky, při přihrávkách a přebíhané mezi kužely jim lítal balon od nohy vzdy uplne mimo, při přeběhu se koukali do země a několikrát se mezi sebou srazili. Než se odešli převléct, tak mi těch chudáků bylo pred výkopem snad až líto. To je soubor na úrovni Hradce Králové, a v mnoha věcech ani to ne.

  Výsledky zatím jsou, ale to co děje na hristi je v mnoha pasážích zápasů tristní. Slavit tentokrát není co, ta bída včera prostě přebila ten očekávaný slušný výsledek (který se zrodil s velkou klikou).

  Jen díky bohu za Dočkala, který byl jako vždy ve hře bídný, ale jako vždy zápas bez kapky potu sám rozhodnul. Nikoho takového uz nikdy neseženeme, to je prostě přírodní unikát.

  Dobré výsledky po mizerných výkonech nemohou trvat věčně...něco se musí dělat a Ščasný vubec neví co. Do EL postoupíme díky tomu, že jsme dostali soupeře na poloamatérské úrovni, kterému jsme dali šťastně goly v posledních vteřinách. To fakt není dobře.

  • Vcerejsek

   Bunda21.8.2015 8:26reagovat

   Kluci z Thunu měli lepší systém hry než Sparta. Měli i lepší presink, protože my nemáme žádný. Opět spoléháme na individuální kvalitu našich hráčů a neumíme ani jeden styl hry. Bohužel je to o hodně horší než za Lavičky. Snad se to zlepší Neutrální

   • Vcerejsek

    Jaany21.8.2015 8:44reagovat

    Přitom, když jsem viděl přípravu proti Arnhemu, tak kromě toho že jsem pochopil, že Costa stopera hrát nemůže, tak tam presovali i čtyři hráči a holanďani nevěděli co s tím maj dělat a to na krajích hráli Steinhofer s Frýdkem a napadali na úrovni velkého vápna, to jsem fakt čuměl. Při takovym presinku by pak na stoperu stčil dobrej hlavičkář se čtenim hry (ne Costa) a soupeř by se nedostal za půlku, samozřejmě se to nedá hrát 90 minut, ale pro získání iniciativi v zápase perfektní.

82397 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha