Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Inkasovaný gol.

  Tashunka Witko21.8.2015 17:55reagovat

  Na začátku akce je před střelcem golu 6 našich hráčů + Dočkal (ten ale u lajny), nejblíže střelci je Vácha.

  2 hráči soupeři napravo (z našeho pohledu) si vymění míč a hráč č.9 se snadno se dostává za dvojici Mareček-Holek. Z opačné strany se ho snaží zablokovat Costa, ale má to k němu ze všech obránců nejdál, Hybš jediný se naváže na hráče č.21. Mareček s Váchou situaci vypouštějí, ale pokračují v poklusu k brance. Holek plápolá rovněž za balonem a vykazuje obrannou činnost tím, že ukazuje na budoucího střelce, který se přesunuje na náš levý okraj vápna. Jeho pohyb kopíruje Hušbauer, ale je pořád vzdálen minimálně 6 metrů. Costa nemá šanci zablokovat centrujícího. Ten přetáhne centr přes celé vápno, tj. za dva naše obránce (Holek ještě nedorazil do vápna a Mareček situaci už jen kontroluje a vyklusává), takže když střelec pálí z voleje, je nejblíže Hušbauer, který před ním pouze nastaví nohu a tečuje balon tak, že je nechytatelný. Vácha je v ten moment ještě za půlkruhem a Mareček, z jehož prostoru šel centr, se konečně dostal na hranici vápna.

  Tam bylo na facku hned několik hráčů, především Holek, Mareček, ale i Vácha. ”Obranná” činnost Hušbauera pak byla spíše tragikomická.

  • Inkasovaný gol.

   asd21.8.2015 18:07reagovat

   Husbauer je uz bohuzel uplne mimo, po tom italskym fiasku. Lauf, kdy dal gol po kazdym zakopnuti, to uz je pryc. Ted uz je to jen liny a pomaly stin lineho a pomaleho hrace, ktery driv daval goly. To uz by byl lepsi i ten Shala, ktery se alespon normalne pohybuje.

  • Inkasovaný gol.

   majtin21.8.2015 18:31reagovat

   Tohle by se za Hřebíka nestalo. Máte, co jste chtěli.

  • Inkasovaný gol.

   netix21.8.2015 19:02reagovat

   Spam!!

  • Inkasovaný gol.

   Jerababa21.8.2015 22:13reagovat

   Tak chtěl jsem napsat něco podobného, ale tohle je přesné. Jen bych dodal, že je to ukázka totálního chaosu obrané hry, plus ignorance Marečka s Holkem. Ten jejich výklus směrem dozadu, to je na flastr. Jinak dodáván, že momentální složení mužstva je chaos číslo dvě. Nalevo Krejčí,Frýdek,Breznaník,Costa, Napravo jen Steiní. Do obrany 352 nikdo. Jedinéj systém vyhovující tomuto kádru by byl 073. Co taky čekat po 5 přípravnejch utkáních ve kterých se ještě zkoušelo pět posil a měnil systém...Je zázrak, že máme těch deset bodů. Navíc se zdá, že tomu hráči přestávají věřit.

 • Trenéři

  atraps221.8.2015 16:44reagovat

  Chovanec,Lavička- také dokázali taktické hrátky ala nikdo nechápal co vlastně tým hraje.Ovšem to co včera nasadil do hry momentální omyl na lavičce byl vrchol.Po zápase kritika výkonu všech jen to že je na plac a hru připravuje on,ani slovo.Nejde ani tak koho nominuje ale místa která pro ně vybírá.Hráči si navzájem lezou do prostoru kde operuje kolega ale při protiútoku soupeře najednou nikdo nikde není.Snad postoupíme ale co hrajeme je příšerné.

  • Trenéři

   honzaspartan21.8.2015 18:40reagovat

   Nedivil bych se, kdyby ho teď hráči odstřelit. Všechno rozmrdal, vnesl do týmu absolutní chaos a všechnu vinu svaluje na hráče. Navíc tvrdošíjnĕ staví do základu nepoužitelného Marečka, a to ke všemu na pozici stopera.

   Ščasný ven!

   • Trenéři

    honzaspartan21.8.2015 18:41reagovat

    ...chtěli..

   • Trenéři

    netix21.8.2015 19:03reagovat

    už by jsi měl za ty hnědý trenky dostat BANSmích

    • Trenéři

     honzaspartan21.8.2015 19:36reagovat

     Nepíšu, že se nečeho bojím, ty troubo Smích

     • Trenéři

      netix21.8.2015 19:41reagovat

      Začni kupovat trenky, budeš je potřebovat, protože Sparta občas dostane golaSmích

 • Umí

  standis21.8.2015 16:42reagovat

  někdo natipovat sestavu a systen hry ted na ligu? Já tedy ne, pro mě je jedině zaručené, že nebude hrát Vácha. Zejména bych prosil Oukiho, když se mu včerejšek zdál logický.

  • Umí

   atraps221.8.2015 16:48reagovat

   Zřejmně papoušek v kabině trenéra sestavu nějak z osudí vytáhne.

  • Umí

   Roger Eschmann21.8.2015 17:06reagovat

   Ouki je odborník, na rozdíl od většiny diskutujících.

   • Umí

    ouki21.8.2015 18:14reagovat

    V pohodě. S tím každý musí počítat, kdo nejde nutně s davem, snahou si zanadávat a snažit se pasovat do role podstatně chytřejšího než samotní trenéři (mluvím obecně, nejen o vztahu ke Ščasnému). Trocha respektu by neuškodila. Divím se, že ještě nezažádali Křetinského o možnost koučování, když vědí všechno, jak má být a trenér je kretén.

     

    Obzvláště si neuvědomují, že veškeré koučování a herní výkony nejsou statickou, ale dynamickou záležitostí. Většina fanoušků se na to dívá vždy staticky.

     

    Sestavu je velmi obtížné tipovat, především proto, že není jasné, zda a kolik hráčů bude chtít šetřit. Třeba takový Frýdek bude v odvetě nesmírně důležitý hráč a troufnu si říci, že klíčový hráč týmu. V odvetě ho bude zároveň čekat hodně práce a běhání. Zároveň se ovšem hodí hodně i teď v neděli.

    Logiku nicméně dává pro tento zápas systém 3-5-2, tipuji, že nastoupí Markus, Matějovský je jasný.

    • Umí

     standis21.8.2015 18:28reagovat

     To jsi nám toho moc nesdělil, když nepočítám filosofické úvahy. Včera jsi psal, že se Ti to zdálo logické, ale až po zápase. Tak se tě ptám, co bude logické další zápas a ptám se logicky před zápasem. To nemá nic společného s chození s davem, respektem a pokoře. Já jsem byl včera sestavou a stylem hry překvapen - ty ne, tak se tě ptám jako odborníka: Jak to bude vypadat ted v lize?

     • Umí

      honzaspartan21.8.2015 18:34reagovat

      Dobřd ty Smích

      • Umí

       honzaspartan21.8.2015 18:34reagovat

       Dobře

     • Umí

      ouki21.8.2015 18:38reagovat

      Nevím, co chceš slyšet. Nikdy jsem si na žádného věštce nehrál. Nechápu, do jaké role se mě snažíš pasovat. Jak mám asi vědět, kolik hráčů bude střídat? Napsal jsem, že očekávám systém 3-5-2. To si myslím, že je celkem významný odhad.

       

      Já jsem ani netvrdil před Thunem, že vím přesně, jak to poskládá, napsal jsem jen, že to, jak to nakonec postavil mi logiku docela dost dobře dává.

      • Umí

       ouki21.8.2015 18:42reagovat

       místo ”střídat” dosaď ”šetřit”

  • Umí

   Tashunka Witko21.8.2015 17:10reagovat

   Tak můžeš zřídit tipovačku na sestavu. Pro fandy, zvyklé na Lavičku, to musí být obří rébus.

  • Umí

   PohanACS21.8.2015 17:51reagovat

   Bičík-Brabec,Holek,Costa-Frýdek,Matějovský,Mareček,Dočkal,Krejčí-Fatai,Lafata

   #
   @Není
   to tak těžký

   • Umí

    standis21.8.2015 18:31reagovat

    Zkusím to také tedy nějak nalosovat:

    Štěch

    Mareček-Holek-Hybš

    Steinh.- Frýdek- Matěj.- Dočkal- Costa

    Lafata- Krejčí

 • Hajduk

  Brian Pricke21.8.2015 16:26reagovat

  Jsem spíše fanouškem omlazování týmu a zkoušení vlastních juniorů, ovšem po tom, co přišlo několik vyžilých třicátníků a všichni tu tvrdili, jak to je jenom dobře (po školce), jsem jim chtěl dát příležitost. I včera jsme mohli vidět, jak to dopadlo. V souvislosti s tím je až neuvěřitelné, že Hajduk má ve svém týmu 16 (!) hráčů do 20 (!) let, včera byli na place sedm a osmnáctiletí borci.

  • Hajduk

   Pindruch21.8.2015 16:34reagovat

   To srovnání s Hajdukem není moc na místě, ten tam ty mladíky má jen z důvodu toho, že je totálně bez peněz (což přiznal i jeho prezident), kdyby měl nějaké prachy, tak tam má taky starší hráče.

 • Přátelé...

  spartas21.8.2015 16:22reagovat

  ... nikdy není tak špatně, aby nemohlo být hůř. Vzpomeňte si na má slova, až za pár týdnů nastoupíme s obranou: zprava Costa, Jiráček, Konaté, Paixao.

  Konec náborů, překulované, první cenová, moderní a líbivý fotbal.

  • Přátelé...

   netix21.8.2015 17:15reagovat

   Všechno něco stojí. Když chceme bavit fanoušky ofenzivním fotbalem, kde přejíždíme slabší soupeře rozdílem třídy, tak je to zase za cenu horší obrany..Když měla Sparta nejlepší obranu, tak to nikdo neřešil a řešilo se jen to, proč nedáváme víc golů..Prostě pořád něco.

   • Přátelé...

    spartas21.8.2015 18:24reagovat

    Kdybych podcenil přípravu v hospodě, tak bych bejval včera na tribuně zemřel na hrůzu.

 • Nejhorší

  Standa Hejkal21.8.2015 16:18reagovat

  Nejhorší výkon podal deník sport. Dát Dočkalovi za přesnost přihrávek jedno promile 8/10, to je opravdu na žalobu. Ryzí amatérismus. Neskutečný. A dát Konatému stejnou známku jako Marečkovi, to je opravdu výsměch. Vsadím se, že Janega ten zápas ani neviděl, mrdka jedna mediální.

 • Mé poznatky ze včerejška

  daweee21.8.2015 15:49reagovat

  Costa mi přišel první poločas absolutně příšernej a děsil jsem se (ostatně jako pokaždý), co s míčem vždycky provede. Jak tam jednou šel kopačkou napřed ve vzduchu, to byla nádhera.

   

  Rozhodčí šílenej. Nemyslim si teda, že by nám připískával, pískal na obě strany hrozně. Akorát tim, že jsme měli víc míč, se to projevovalo spíš u nás. Já jako chápu, když se nějakej rozhodčí rozhodne pro tvrdou hru, ale tohle bylo fakt absurdní. A karty, než nakonci tu jednu udělil, jsem si myslel, že zapomněl doma. Vzpomínám, jak tam Hybš někoho fauloval, přestal hrát, čekal na písknutí a nic... tak hrál dál. Smích

   

  Krejda mi přišel super, Lafi šílenej. Spálil 3 gólovky, ta první hlavička netrefila tyč tak o 5 centimetrů, druhá - ze záklonu, když byl po rohu sám a to třetí, když proti němu správně vyběhl tankista.

   

  Bylo vidět, že naše záloha spolu hrála poprvý, nic, vůbec nic. A Matěj chyběl hodně.

   

  A to co mě mrdalo skoro nejvíc, stadion absolutně tichej, fandilo se jen v kotli... A vlastně ještě ty zmrdi, co mě předběhli ve frontě na klobásu tim, že si udělali vlastní frontu, čůráci, takže jsem nestihl začátek druhýho poločasu.

  • Mé poznatky ze včerejška

   Tashunka Witko21.8.2015 16:11reagovat

   Klobása a WC se musí zařadit ještě před zápasem. Hladoví musí být fotbalisti, ne diváci. Poločasová přestávka je pro prostatiky, nikoliv pro statiky, kteří se nechají předběhnout.

   • Mé poznatky ze včerejška

    daweee21.8.2015 16:15reagovat

    to mi prosimtě pověz, proč nemůže bejt divák hladovej. Smích

    • Mé poznatky ze včerejška

     Tashunka Witko21.8.2015 16:36reagovat

     Hladovej divák je nervozní a plive kolem sebe.

 • budoucnost

  Arni21.8.2015 15:06reagovat

  Vidím to tak,že včera se ukázalo, že současný tým nemůže hrát na 4 beky v řadě. Oba kraje jsou pro moderní fotbal úplně mimo. Pokud by šlo vše dobře, tak bych hrál 3-5-2. To znamená,že v zadu Frydrych,Mazuch,Holek. Kraje Frýďas a Markus. Střed po zranění Vašona by byl Matěj,Jiráček,Dočky. A útok Lafy a ten druhej buď Krejda nebo Fati. A ano vím, ty tři hráči ještě u nás ani nejsou. Proto píšu, když všechno půjde dobřeSmích

  • budoucnost

   daniel21.8.2015 15:20reagovat

   nemám strach!Sčasný ví že se MUSÍME rapidně zlepšit a Bořek ví že v Thunu musíme bejt aktivnější,tak je to v pohodě!ÚsměvJe to na dobré cestě!

   • budoucnost

    Tashunka Witko21.8.2015 15:29reagovat

    Tak on i Lavička po každém zápase věděl, co musíme zlepšit a na čem je třeba ještě zapracovat.

    My bychom ale potřebovali spíše trenera, který to ví už před zápasem.

    • budoucnost

     daniel21.8.2015 15:38reagovat

     přesně tak,po zápase je každej generál!I když Sčasný už teď tvrdí že se musíme rapidně zlepšit,tak doufám že se rapidně zlepšíme!!

 • ODVETA

  daniel21.8.2015 15:00reagovat

  na ČT nebude,Sparta hraje od 19,30 a přenos na ČT začíná v 18,30 je uvedeno pouze Evropská liga a ve 20,40 začíná MS v atletice z ČínySmutekSmutek

  • ODVETA

   Arni21.8.2015 15:07reagovat

   Je na O2

 • omluva

  fevac21.8.2015 14:02reagovat

  za překlep: 4 4 2

82360 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha