Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Peters21.8.2015 13:48reagovat

  Lukáš Vácha v sobotu podstoupí artroskopickou operaci kolene kvůli zranění, které si přivodil ve čtvrtečním utkání s Thunem.

   

  Vácha ze hry odstoupil téměř po půlhodině hry a na hřišti ho nahradil Martin Frýdek.

   

  Lukáš bude s jistotou chybět v nedělním zápase proti Dukle, doba rekonvalescence zatím nebyla stanovena.

   

   

  • Tashunka Witko21.8.2015 14:39reagovat

   Na druhý zápas ve skupině EL proti Maccabi Tel Aviv už bude snad připravenej a alespoň se vyhne propadáku v repre, kam asistent Krejčí nanominuje celou kolonii podvodníků.

   • ouissi21.8.2015 15:49reagovat

    Myslíš, že první zápas ve skupině EL proti Vojvodině nestihne?

     

 • Peters21.8.2015 13:48reagovat

  Lukáš Vácha v sobotu podstoupí artroskopickou operaci kolene kvůli zranění, které si přivodil ve čtvrtečním utkání s Thunem.

   

  Vácha ze hry odstoupil téměř po půlhodině hry a na hřišti ho nahradil Martin Frýdek.

   

  Lukáš bude s jistotou chybět v nedělním zápase proti Dukle, doba rekonvalescence zatím nebyla stanovena.

   

   

 • Pergl

  fevac21.8.2015 13:37reagovat

  na lavičce Sparty byl na rozdíl od švýcarů opravdu tragickej.

  Měl by proto spíše mlčet

 • k příspěvkům Gen.trenér

  fevac21.8.2015 13:33reagovat

  jen tolik.Ať hrajete 3 5 2,4 4 3 a jiné,záleží na hráčích,jak k zápasu přistoupí.

  A včera to byl kámen úrazu.Nedůraz,bez rychlosti,laxnost přihrávek.

  Já jsem viděl mužstvo,které by rádo vyhodilo trenéra a podle toho podalo výkon.

  v lize s totožným výkonem nevyhrajeme jediné utkání,až tak špatně jsme hráli.

 • No hlavně,

  schol121.8.2015 11:40reagovat

  aby se neopakovalo Malmö a Bern.

  • No hlavně,

   Tashunka Witko21.8.2015 12:29reagovat

   Tomu nevěřím, tenkrát jsme hráli s takovým respektem a pokorou, že jsme nedokázali ani zopakovat naši jednomyšlenkovou stereotypní hru bez invence a v podstatě jsme byli k porážkám trenerem odsouzení. Teď nám volnomyšlenkářský trener naordinoval takový chaos, že jsme pro každého soupeře totálně nečitelní a ani hráči nemají tušení, co budou na place dělat. Ten zápas můžeme prohrát, ale klidně taky vyhrát 5:2, a to s větší pravděpodobností. Trener to každopádně nechává v rukou Osudu a nám nezbývá než to přijmout a čekat.

  • No hlavně,

   netix21.8.2015 12:40reagovat

   Já doufám, že se někdy bude opakovat zápas s Šeriffem Tiraspol. Radost z vyrovnání na 1:1 byla opravdu přenádherná, pro každého fanouška Sparty.

 • Dotaz

  Tashunka Witko21.8.2015 11:12reagovat

  na gaučáky:

  Byla pentle na Krejdu?

  • Dotaz

   ouki21.8.2015 11:23reagovat

   ano, byla dle mého názoru jednoznačná, ale Krejdovi ublížilo, že tomu pádu ještě sám přidal.

  • Dotaz

   rebus21.8.2015 11:24reagovat

   nejsem gaucak, ale mel jsem to primo pred sebou -nebyla

  • Dotaz

   ouki21.8.2015 11:40reagovat

   čas 4:09. Udělej si obrázek sám. Rozhodně tomu Krejčí přidal.

    

   http://tv.isport.blesk.cz/video/2409684/cely-sestrih-sparta-thun-3-1.html

   • Dotaz

    Tashunka Witko21.8.2015 12:20reagovat

    Dík, jsem rád, že ji nepísknul. Máme prostě hráče, kteří se při doteku kácí jak nějací plzeňáci. Krejčí tím škodí více sobě, ale horší je to třeba u Holka, který také po každém přistrčení sebou flákne a pak se modlí k sudímu, aby to fouknul.

    • Dotaz

     netix21.8.2015 12:44reagovat

     No a co ty moralisto. Proč by rozhodčí, třeba i v naší lize, nemohl Spartě připískávat!!! Sparta pomohla našemu fotbalu víc, než si kdo myslí.

     • Dotaz

      Pavel0021.8.2015 12:48reagovat

      To myslíš jen ze srandy, že jo?

  • Dotaz

   netix21.8.2015 12:41reagovat

   Byla a měl jí písknout. Thunu by to bylo stejně jedno.Úsměv

 • Timy

  hansel21.8.2015 10:37reagovat

  Já ho měl vždycky rád, čekal jsem 2 roky, že ”to přijde” (jak bylo už dole řečeno). Nepřišlo nic a téměř jistě ani nepřijde. Timy chodí už v podstatě rok v kuse celkem pravidelně do druhých poločasů nebo na závěrečnou třetinu. To jsou naprosto ideální podmínky - hra už je rozhozená, ať tím nebo opačným směrem, a jeho bek už toho má často dost. Jestli něco efektivního ukázat a dodat tu přidanou hodnotu, tak v těchto fázích, navíc čerstvý. Ano, přijde, někoho předběhne nebo obejde, a pak ”nacentruje” uplně naslepo někam tam, kam je postavený nebo s tím neudělá vůbec nic. Předloni OK, loni už s tím něco dělat chtělo, letos už je to prostě přes čáru. Samozřejmě ho neznám osobně, jestli je opravdu tak tupý, nebo na to kašle ... nebo jestli se s ním prostě nepracuje. Ale už to s ním vidím bledě, jde v tom všem naopak spíš postupně ještě dolů než nahoru. Jeden na jednoho by v naší lize občas někoho vymíchal i každý druhý prodavač ze stánku na brazilské pláži ... ale co dál? Timy prostě není profesionální fotbalista. Buď na to nemá, nebo si to prosrala Sparta. A jak říkám, už nevěřím. A nejde jen o jeho včerejší hrůzu.

  • Timy

   Spytihnef21.8.2015 10:55reagovat

   Já jsem se o něm bavil s jedním hráčem Sparty cca před 2 lety a ten o něm říkal něco v tom smyslu, že je fakt hloupej. Co si taky vzpomínám tak říkal, že on chodí do všech soubojů i na trénincích hrozně nebezpečně aniž by si to uvědomoval, čehož jsem si pak začal všímat a je podle mě malý zázrak, že v zápasech ještě nikoho nezranil.

  • Timy

   Rammstein21.8.2015 11:54reagovat

   hansel, zrovna s tvým odhadem hráčů bych se držel raděj potichu, už před sezónou jsem se smál tomu co jsi psal o Paixaovi :D

    

   ”hansel22.7.2015 23:33reagovat

    

   Nehledě na góly v přípravě se mi líbí ... jeho rozhovory jsou fakt optimistický. Je pozitivní, všechno je super, na všechno si věříme. Tohle v čechách obecně chybí, nejenom ve fotbale. Cizinec, pokud umí samozřejmě kopat (to je základ) to prostě tímhle vždy může obohatit.

    

   Jeho neustále nazývání Sparty skvělým velkoklubem je podle mě sice spíš trochu na sílu, chce se zalíbit, ale já to beru ... není mu to jedno, jako třeba černochum. Třeba Litsingi má měsíčně na uživení celý jeho domácí vesnice na rok a zbytek je mu šumák, vubec takhle neuvažuje. A neni sám.”

   • Timy

    Rammstein21.8.2015 11:56reagovat

    jesli nám něco ve Spartě nechyběho, tak jsou to taková velkohubá prohlášení..

   • Timy

    SFINGO21.8.2015 12:00reagovat

    tak pro peníze to dělá snad každý profi sportovec ne? Nikdo to nedělá pro něčí modré oči. Nějaký klubismus existuje tak maximálně někde, kde se hraje fotbal pro radost a zadarmo, ale ne v profi fotbale. prostě peníze vždy až na prvním místě.

    • Timy

     Rammstein21.8.2015 12:08reagovat

     no to psal hansel, ale jde spíš o to, že pomalu ještě dřív než tu někdo vůbec někdo kopne do míče, tak už s ním zdejší hanselové nahrazují Lafatu v sestavě Zoufalství

 • černý

  experto21.8.2015 10:03reagovat

  Nemyslím Václava z Ajaxu, ale ty naše. Nikdy jsem nebyl zbytečný sluníčko a nikdy jsem nefandil tomu, aby se brali Afričani místo vlastních mladých. Ale nejsem ani vyloženě zapálený rasista a je to už X let fakt, že se tu pohybujou, ”zkousli” je i skoro všichni staří, co na přelomu tisíciletí bučeli a házeli banány. Ale nejde mi o to, ať tu je třeba modrozelenej mongol, kterej bude jako Bony.

  Je o to, že kromě Fataie je to vše podprůměr a na co je tu Costa, na co je tu Konate, na co je tu na lavičce 30letej Litsingi...ani jeden z nich nepřináší nic, nic co by nepřinesl i někdo z našich mladejch odchovanců. Každej si stěžuje, jak jde dolů celkově ”vlastní výroba” ... Jistěže, když místo toho hodit do vody třeba Březinu se tam motá Costa (risk je to stejnej) a místo toho dát ochutnat atmosféru třeba Pulkrabovi tak tam dřepí za stovky tisíc měsíčně Litsingi s Paixaem (jo, není to jen o černochách).

  Přiveďte si cizince co jsou prostě lepší. Když se po půl roce neosvědčí, že tomu tak je, tak ať mažou a nezabírají místo našim. Takovej Konate má 27 let a ve Spartě se motá bez efektu 4 roky. Proč? Na co ve Spartě hrají (resp. trénují) Litsingi, Paixao a Steinhofer. Třicátníci bez výkonnosti a bez perspektivy, který nikdo nechtěl.Tohle je hodně špatná cesta.

  • černý

   Pindruch21.8.2015 10:11reagovat

   Hele, experte, není Konatému 25? Úsměv

   • černý

    experto21.8.2015 10:19reagovat

    To je vcelku jedno, podstatnější je to že je tam zbytečně, protože to na co se u něj čekalo už prostě nepřijde;-)

   • černý

    MK321.8.2015 10:19reagovat

    25 nebo 27 to už je jedno, v tomhle věku by to měl být už ”hotový” fotbalista. Vím, že toho tolik neodehrál, ale ten už se měl dávno prodat nebo alespoň poslat na hostování, protože na Spartu nemá a mít nebude. To jak si počíná v koncovce je tristní, to Libor Sionko byl proti němu chladnokrevný zabiják.

  • černý

   Bunda21.8.2015 10:19reagovat

   Paixao je fajn srandista na pobavení. Ten ať tu klidně je Smích Jinak souhlas. Teď přijde Frydrych, který je stejný jako naši Svejdik s Brabcem. Chybu odpustim raději Březinovi, Hovorkovi než Costovi. Mělo se zůstat u Hřebíkovo vize a naučit mladé hráče perfektně systém hry.. Hra založena na individuálních kvalitách hráčů je špatná a nemá šanci na úspěch.

   • černý

    majtin21.8.2015 10:33reagovat

    +1

  • černý

   Vincos21.8.2015 10:43reagovat

   Ty jseš dobrej výmaz. Ukaž mi jeden evropskej velkoklub, kde to stojí všechno na odchovancích! Ještěže netrénuješ, to by místo Fataie hrál Řezníček nebo Pacanda, hlavně že maj echt českej pas.

    

  • černý

   ouki21.8.2015 11:33reagovat

   ”na co je tu Costa”

   Tak třeba první sezonu či půlsezonu, co byl ve Spartě z něho byli všichni unešení a vynášeli ho do nebes. Hrál vážně skvěle.

    

   Tady už jsem si zvykl, že nadpoloviční většina přispěvovatelů otáčí pravidelně o 180 stupnů občas i z týdne na týden. Jednou je Matějovský nahraditelný a měl by už jít, po zápase bez něj je nenahraditelný. To samé s Váchou. Na jaře všichni nadávali a divili se, proč Konate pořád jenom střídá, proč ho kurva ten Lavička nedá do základu, když kdykoli, kdy přijde na hřiště, hru významně pozvedne. Teď zas lidi jako ty nechápou, co dělá ve Spartě atd.

    

   Kdyby to vše bylo podle fanoušků zde na fóru, tak mimochodem ve Spartě nehraje už nikdo ze současných hráčů. I na Lafatu se nadávalo při příchodu, že to je špatný nákup, že je příliš drahý a už neperspektivní a že nemá na poháry. Pamatuji si téměř u každého hráče ze základu, že ho zde místní lidi chtěli vyhodit ze Sparty, ať odejde, či ať nepřichází.

    

   Jinak plně souhlasím s příspěvkem Vincose.

   • černý

    Rammstein21.8.2015 12:14reagovat

    +1 přesně tak

    (jen z Matějovského jsem nebyl nikdy moc nadšený, klíčové zápasy a chvíle prostě nezvládá..)

    • černý

     ouki21.8.2015 12:35reagovat

     někdy ano. V těžkých zápasech umí podržet balon, dojít si svými drobnými kličkami na malém prostoru pro faul, rozdat míč a rozehrát. Vím, že už je to starší zápas, ale třeba v Chelsea byl naším suverénně nejlepším hráčem (s Vaclíkem). Myslím si, že do tohoto zápasu s Thunem by se také hodně hodil, abychom lépe podrželi míč ve středu hřiště.

     • černý

      SFINGO21.8.2015 12:43reagovat

      hele těžko říct. Kdo ví jestli by se Marek po první brance nezačal vztekat, vyrábět jeden zbytečný faul za druhým, hádat se s rozhodčím a být podrážděný a nesoustředěný, jak on umí v podobných zápasech. Prostě nikdo není schopný přesně říct, jak by zápas vypadal, kdyby hrál

      • černý

       ouki21.8.2015 13:17reagovat

       to ano. To jeho vztekání mě na něm také neskutečně vytáčí

  • černý

   Rammstein21.8.2015 11:42reagovat

   Tak Costy bych se zastal, hned první rok po příchodu nás hodně táhl, několikrát byl vyhlášený hráčem utkání, na to že přišel zadarmo jedna z nejlepších posil. To, že nepřináší nic co by nepřinesl i někdo z našich mladejch odchovanců, je taky s otázkou. Při standartkách (v obou vápnech) je dost platný dává někdy i důležité góly, fyzičku má myslím taky dobrou, zvládl by třeba Hybš jezdit po lajně jako on? Hlavičkář si myslím taky není lepší.

 • Věděl jsem, že bez

  Tashunka Witko21.8.2015 9:58reagovat

  Matěje to bude zase chaos, ale výsledek předčil i ta nejhorší očekávání a pořád se z toho zápasu nemůžu vzpamatovat. Ščasný by si měl po vzoru Koubka nechat na předloktí vytetovat 3:1, protože ten výsledek musel být nějakým božským darem, s ohledem na před vedenou hru ( za to nepatřičné poslední slovo se omlouvám, ale nenapadá mě nic, čím to včerejší dění pojmenovat).

  Hodnotit nemá cenu, neb pánové Spitihnev a hansen to vystihli vcelku dokonale. Zápas dobře charakterizuje i fakt, že strůjce vítězství Dočkal měl ve druhé půli 100%ní Neúspěšnost přihrávek !

  Me

  • Věděl jsem, že bez

   Tashunka Witko21.8.2015 10:02reagovat

   Teď koukám, že ten druhý je hansel, kdo to na rozdíl od všelijakých Ahmedů a podobných zmatených gaučáků vidí normálníma očima.

  • Věděl jsem, že bez

   Rammstein21.8.2015 12:17reagovat

   Ty jsi - jako vždy - úplně mimo, takže už ani nebudu reagovat..

 • Vcera vecer

  rebus21.8.2015 9:54reagovat

  dobre hral Frydek, Krejci a Dockal se 2x ukop (fotbal se preci jen hraje goly) jinak strasny...

  Nevim jak to ZS dokazal, ale mame krasne rozfrcanou obranu, zbytecnou zalohu (kterou obranci radsi prekopavaji) a v utoku Fatai ktery vydrzi jen polocas, Paixao ktery vubec netusi co ma delat a Lafatu ktery mladsi nebude... No pokud se do EL dostaneme budeme tam neco jako Slovan Bratislava loni.

   

82360 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha