Když přišel Vrba k repre po Bílkovi, sliboval jsem si od toho, že budeme předvádět agresivní, útočný fotbal a že budou povoláváni aktuálně nejlépe hrající hráči, ne podle jména. Aktuální stav? Už rok se na to nedá koukat, v současném kádru hráči jako Limberský, Kolář, Holek, nedávno ještě Plašil - kteří jsou úplně mimo. A vrcholem je pravděpodobná taktika na jednoho z nejslabších týmů, kterého ve skupině máme - hra na jednoho, chvíli možná na dva útočníky...Hra na náhodu, že tam něco spadne
Vrba v podstatě nedodržel nic z toho, co při svém nástupu k národnímu týmu proklamoval, tedy že budou hrát jen hráči s aktuálně nejlepší formou, že týmu vtiskne moderní pojetí atd. Kdyby neměl z prdele kliku na začátku kvalifikace, kdy se s neuvěřitelným štěstím nahnaly body, tak by už byl tenhle trenérský génius dávno na odstřel.
dodal bych, že ta klika na začátku kvalifikace pramenila hlavně z obrovský formy hráčů sparty, naši borci v podstatě tu kvalifikaci vyhráli. Bohužel se ukázalo co pár lidí proklamovalo už při nástupu Vrby, že on je jen nafouknutá bublina, nedokázal vůbec zhodnotit aktuální formu hráčů a kvalitu soupeřů...nechci nic říkat, ale já to říkal :))
Přesně tak, to je třeba taky zmínit. V těch prvních čtyřech zápasech, které jsme na začátku kvalifikace vyhráli, náš nároďák dal deset branek, z toho šest jich vsítili Sparťané a k tomu přidali stejný počet (6) gólových asistencí.
Koho by si povolal? Tu kvalitu hráčů prostě nemáme. Hráče, který by hrál za nějaký top tým(Čecha nepočítám a Rosa je věčně zraněnej) prakticky nemáme. Přední v lize jakbysmet. Prakticky to stojí na hráčích české ligy, kteří se trápí s Thunem nebo s Maccabi. Nechápu co si pořád představujete. Na to co máme kdispozici hrajeme na můj vkus až mco dobrej fotbal. Že kritizuju Bílka je logické. Ten deBílek přehlížel jak Dočkala, když hrál v Norsku, tak Mazucha, který je teď zraněnej.
Čech - Kadeřábek, Suchý, Procházka, Limberský - Dočkal, Darida, Pavelka, Kolář, Šural - Škoda Takže zase Darida?![]()
Já nechápu nejen Koláře, ale i Daridu a zároveň na základě jednoho povedeného poločasu Škodu na úkor Lafaty (tady je třeba vidět, že Lafata pracuje daleko více pro mužstvo; proti Kazachstánu nedostal jediný pořádný centr a hlavně - dlouhodobě se dokáže střelecky prosadit i proti klubům na mezinárodní úrovni. Škoda si ty góly může strčit někam, dokud je dává za klub, který pravidelně hraje o sestup)
Co je tohle za logiku? Mě teda přijde celkem obdivuhodný dát 19 gólů za sezonu v klubu, kde máš za spoluhráče bandu sešívanejch nýmandů. A i když je ve Slavii možný všechno, tak si troufnu tvrdit, že hrajou o udržení a ne sestup.
hlavně třeba ten Skalák hrál velice slušně tak proč je tam najednou z formy hrající Kolář? Daridu podržel myslim celkem logicky, to je stabilní hráč, minule to byla spíš vyjímka z jeho strany, ale ten Kolář to je teda zase výhra...
Tuhle jsem někde na sloupu viděl samolepku, kde byli Pelta, Berbr a Damková a u toho nápis Dva a půl chlapa.
Jsem fakt zklamanej z toho, ze to velkej cap zahral do autu. Kdybych spartu nemiloval, tak se na to vyseru...jo a volal Pelta curak...
Myslím si, že se Svoboda dohodl s Berbrem. Já nikam nepojedu, podržím ti Dášu a ty mi schválíš tu ligu a nějakou podporu v lize. Je to hnus!!! I od Sparty!!!
Ještě na jedno spolehám. Vaňkát je ve vazbě. Byla na něj nasazena technika a tam musely i padnout rozhovory s náčelníkem. Snad to prokurátor spojí.
Tak jak dneska proti Lotyšsku? Tipuji 1:3 pro nás, branky Škoda (ten bude nejspíš v základu místo Lafiho), Krejčí a Kadeř.
Já bych takovej optimista rozhodně nebyl.I kdyby radikálně zlepšili výkon oproti Kazachstánu,tak stejně budeme rádi za bod.
Cech
Kadeřábek Suchý Kalas Limberský
Pavelka Frýdek
Skalák Dočkal Šural
Škoda
Případně místo Limb. Frýdek a Vaněk k Pavelkovi. Takhle to ale nepostaví, takže 1:1.
Že by s tím Vrba až takhle zamíchal? Tomu moc nevěřím. Ani bych se nedivil, kdyby ta sestava byla totožná s tou z posledního utkání, krom Škody v základu místo Lafiho. Ale pokud by se Vrba rozhodl nahradit mimoně Daridu naším Frýdkem, tak jen houšť. ![]()
je to největší čůrák v našem fotbalu, ať tedy dál kouří péro estébákovi a šuká dášu.![]()
Milka zůstává a čekal někdo něco jinýho?Ta arogance těch šmejdů je neuvěřitelná,fanoušci jim jsou naprosto u prdele a do toho všeho ještě vstupuje komunistická Čína,je to na blití!!!!![]()
![]()
Švábovka zůstává, protože Svoboda se ulil ze zasedání VV. Mohl udělat dobré gesto, ale teď má sám máslo na hlavě. Danovi kámoši jsou jen trapná partička neschopů !
Na druhou stranu vymyslet narychlo zasesání v. výboru v Rize, aby pak řekli, že stejně nic projednat nešlo a ani nic projednat nechtěli - to už si Pelta dělá z lidí prdel.
A další zasedání dát na začátek října.
Dokud jim sponzoři nedají nůž na krk, tak se nic dít nebude.
Nesmysl.
„I kdyby tady pan Svoboda přítomen byl, přesto bych apeloval, abychom to (hlasování o důvěře) na program jednání nedávali ...” podotknul Pelta.
...š.ká???
A jak přes to břicho? Tak možná uválet, to možná ano, ale oš*kat...?
Tak fotbal je o fandění, o nervech, o vypětí. Což se o sranda mači rict nedá, takže na tom nevidím nic zlyho ... Kdo chce, jde, kdo nechce, nejde.
Neberu ani v potaz to, ze Blažek byl jedním z těch, kdo arogantnim mazactvim vystresoval a pohřbil nejednoho ne tolik prubojneho mladíka či cizince. A to vim. Legendami jsou (nejen) pro me jiní. Každého věc.![]()
Presne! Ja si nemuzu pomoct, ale me proste tyhle exhibicni zapasy, kde o nic nejde, nebavi. To se radsi pujdu 100x podivat na acko, jak hraje 3. kolo poharu s Vltavinem.
Tak já nevím, ale když se před narvanýma tribunama loučil Jankulovski, tak lidem kolem mě, ženám, chlapum, se leskli v očích slzy, někteří i brečeli. To nejsou emoce? Právě ten narvaný stadion by tomu dodal ještě víc a větší náboj. A přestaňte hledat výmluvy. Prostě jste se na to vysrali, to je celý.
Bylo sice malinko lidí (asi z různých důvodů, já se před ním klaním jako k nesmrtelné legendě), ale jinak naprostá paráda. Povedené choreo s fantastickou pyroshow, chorály pějící ódy na něho, ani neproběhlo mnou obávané velké pískání na určité hráče, které by večer zkazio...
za mě velmi pěkný večer, kdo nešel může jen a jen litovat, že nemá zaplněné plíce ještě teď :D :D
Souhlasím s tebou i se Spiritem. Byl jsem rovněž. I kdybych Blážu neznal osobně, určitě bych šel se podívat na ten výčet vynikajících hráčů. A to né jen Sparťanských. Tak obrovský sraz takových hráčů po hromadě už dlouhá léta nebude.
Takovému utkání by slušelo alespoň těch 1O tisíc diváků které si Bláža přál.
Ale je známo že Bláža byl těžký antihřebíkovec, tak možná ty kluky Jarynovy, taková famozní exhibice ani nevzrušovala..
Slušelo by se vyprodáno, ale bohužel... snad časem se začně chodit na fotbal více a to nemyslim jen tyto sranda mače.
Je zajímavé, jak někteří dokáží Hřebíka zaplést úplně do všeho špatného co na světě je ![]()
tohle už jsem rezignoval. Když nedokážou přijít lidi na ligu tak mi bylo jasný že nepřijdou ani na rozlučku. Každej vždycky hledá výmluvy proč tam nejít(ne jen na rozlučku ale i na fotbal...moc práce,školy,ženskejch atd....málo peněz, špatnej fotbal,Berbr,Damková a bla bla bla. Když vidim jak jsou každej víkend narvaný všechny možný nákupní centra kde rodiče hoděj děti do dětskýho koutku tak je to jen o tom že lidi fotbal nezajímá....radši si támhle pujdou sednout na kávičku a dortíček a žrádýlko a vyjde je to dráž než ten fotbal. My nikdy nebudem fotbalovej národ...tady v tý prdeli vyrůstaj hlavně líný český obtloustlý knedlíci.
Hele ale já jsem třeba taky línej obtloustlej knedlík
A třeba i pochopím, že se někomu nechce na Zlín, Znojmo, Ústí...Tady se ti sejde 22 hráčů s reprezentačními zkušenostmi, 3 vítězové LM, medailisté z ME, někteří stále ještě aktivně hrající, třeba Poborský už logicky zfotrovatěl, ale v noze to má pořád 100x víc než Dočkal. A to mám Bořka rád
a lidi se na to stejně vyserou, to nechápu. Ještě víc pak nechápu, že to tady, na fóru fanoušků Sparty, nepřijde nikomu divný. Naopak, spíš v pořádku.
Hele u me je to tak ze mam proste rad fotbal. Uz jsem byl i xkrat na Slavce i na Dukle kdyz jsme treba nehrali
Taky jsem byl párkrát třeba na lize na Baníku, když nehrál se Spartou, na přípravě Bohemky, Liberci v Intertotu... ale popravdě se mi za tyhle srandy moc utrácet nechce, stačí mi Sparta. To už se snažím si naplánovat cesty do ciziny tak, abych viděl i fotbal.
Tak tata ma listky na ligu uz dlouho zdarma. Ma hospodu tak mel nejdriv od gambace a ted od synotu
Ano na fotbal bych šel, třeba i na potěhůlky, ale nepůjdu na pouťák a ještě když tam jsou morální trosky jako Řepka. Co je ještě horší že ho tam i dokonce fanoušci vyvolávali, zrovna jeho, ktery nejdřív Spartu podojil jak krávu(nadstandartní plat) a pak ji ještě urážel kde mohl(po upřesnění majitele, zaměstnance). Takže za mě ne!
Tak třeba Grygera nebo Matušovič měli větší tempo než Dočkal v reprezentaci... + obrovská kvalita na míči hráčů jako Poborský. Pořád je na co koukat.
My jsme taky nebyli na rozlučce. A ne z lenosti. Měli jsme k tomu své důvody, stejně jako jiní co tam nedošli. Tak nesuď. Bláža má ve svém CV několik momentů, od kterých se o jeho sparťanství dá oprávněně pochybovat. Prostě to ber tak, že jsou lidi kteří ho za sparťanskou legendu nepovažují a nech jim to právo mít svůj názor. Big mac je jinej příklad, přinesl tam něco o čem se jim do té doby ani nesnilo a nikdy se nezachoval tak, aby prádelně škodil.
Já osobně tam třeba nešel hlavně kvůli Blazkovi, ale šel jsem tam zejména kvůli dalším klukům, Labantovi, Marovi Kinclovi, Poborakovi, Pospechovi, Hübschmanovi, Michalikovi, Matymu, Kollerovi, Milanu Fukalovi a spouště dalších. Bylo moc hezké je vidět opět spolu v akci.
Nešel jsem úplně ze stejného důvodu, Chrod to také popsal přesně.
Prostě nepůjdu na rozlučku někoho, kdo mě spolu s Řepkou štval, a to ani za tu cenu, že jsem mohl vidět několik zajímavých borců. Víc to rozebírat nebudu.
Já nevim, Řepka je čůrák, ale Bláža nic proti Spartě neudělal...že sabotoval Hřebíka..to i Poborák
Hezky napsáno, ještě bych dodal, že Řepa také nedodal moc chuti přijít, i když nemálo lidí přišlo na něj.
A pískat na hráče, které si pozval oslavanec, může jenom debil.
Roky se volalo po tom, aby tyhle legendy (nebo ”legendy”) měly rozlučky, jak ostatním klubům ukážeme, že to taky umíme, že bude ještě víc lidí, lepší choreo, víc pyra atd.. když se konečně jedna uskuteční, tak si jí zase nezaslouží a budeme jí bojkotovat a má být rád, že přišel vůbec někdo... je to ostuda a vaše ubohý výmluvy mě nezajímají. Pokud vám Řepka a Blažek dokáží znechutit i dalších 22 legend a ikon české ligy/vůbec českého fotbalu, tak si jako Sparťani žádnou další takovouhle akci nezasloužíme a budeme muset jezdit na rozlučky do Brna a Plzně, abychom taky viděli nějakou exhibici. Je to znevažování toho všeho, co tihle hráči pro Spartu udělali.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
19406 lidí.