Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hušbauer

  Kapitán2.9.2014 16:49reagovat

  Tak podle zaručeného zdroje Cagliari za Hušbauera nabízelo 300 tisíc euro a Křetínský to po 14ti denním váhání odmítnul. Přijde mi to jako chyba ty peníze by se hodily.

  • Hušbauer

   ouki2.9.2014 17:00reagovat

   ty peníze jsou na nejlepšího střelce GL (i když takovou sezonu už nikdy nezopakuje) směšné. Raději se rozhodl stabilizovat tým a mít lepší tým pro evropské poháry.

    

   Pepovi nezbyde nic jiného, než zase začít makat Úsměv

  • Hušbauer

   Shrekson2.9.2014 17:29reagovat

   Kdo odešel do tak se neprosadil. Výjimka je Darida jinak je to zoufalé buď lavička nebo tribuna pak je tu ještě zvláštní kategorie hráč na hostování kde taky nehraje..Úsměv

  • Hušbauer

   Dynamo2.9.2014 17:45reagovat

   jako vtip dobré, 300 tisíc EUR je směšná částka. Navíc komu by se jako měli hodit?

  • Hušbauer

   captain_obvious2.9.2014 18:09reagovat

   No ty jsi vtipný, až z toho třeští hlava Úsměv

 • Přestup Hušbiho

  Dynamo2.9.2014 10:11reagovat

  Osobně by mě zajímalo jak blízko byl odchod Hušbauera. Je možné že se do poslední chvíle licitovalo, ale Cagliari nakonec koupilo někoho levnějšího. Upřímně se ani nedivím, že nechtěli dát víc, protože jeho výkony, ať už z jakýchkoliv příčin nebyly v této sezoně kvalitní.

  Snad nebude moc zklamanej, že neodešel, na druhou stranu má přírůstek v rodině tak může hrát s čistou hlavou.

   

  • Přestup Hušbiho

   Palo2.9.2014 10:32reagovat

   Zklamanej určitě je, o přestup hodně stál. Na druhou stranu má šanci zopakovat minulou sezónu a zvýšit si tím svou cenu Úsměv Sparta chtěla 5mil€ a Cagliari 3mil€. Tím, že se nedohodli, jenom potvrzuje slova Otavy o přestupech.

   • Přestup Hušbiho

    Dynamo2.9.2014 10:41reagovat

    no 54 mega rozdílu v nabídce a požadavku Sparty je sakra dost, přesně o tuhle částku Sparta přišla nepostupem do 4 předkola LM

    • Přestup Hušbiho

     Lucasso2.9.2014 11:48reagovat

     Aby Spartu ještě nemrzelo, že tu nabídku nepřijala. Ale snad se zase chytne..

     • Přestup Hušbiho

      trakip2.9.2014 12:56reagovat

      Levně nakoupit a když hrát nebude tak to si totiž trenér snadněji zodpoví. Ať je rád že je ve Spartě. Možná, že by rád za větší peníze i seděl.

      Podobná situace je v Arsenálu. Wenger nakoupil záložníky a s klidným svědomím nechá na lavičce Rosu, přestože hrají pod psa, ale ty nové nákupy hrát musí. To by nezdůvodnil. Rosa při jeho věku již nemá takovou cenu již nemá.

      • Přestup Hušbiho

       Pavel002.9.2014 12:59reagovat

       Kdyby se Rosa vrátil do Sparty a vydrželo mu zdraví tak u nás může s přehledem hrát do 40...

       • Přestup Hušbiho

        Pavel002.9.2014 13:00reagovat

        A takový Čermák by měl i vedle koho růst, protože ten má velký potenciál, v Hradci patří pokaždé k těm nejlepším

        • Přestup Hušbiho

         Avhred2.9.2014 16:18reagovat

         Neboj, i v Hradci má vedle koho růst. Takový Mára Kulič mu ukáže tu správnou cestu; pivčo, cigárka, klídek, žádnej stres ...Úsměv

  • Přestup Hušbiho

   KAUDY2.9.2014 13:01reagovat

   Přestup stroskotal na počtu splátek. Italové chtěli zaplatit ve třech splátkách, na to Daniel nepřistoupil....... cena byla 100 míčů

   • Přestup Hušbiho

    Palo2.9.2014 14:28reagovat

    Takže kompromis 4mil€, ale hotově, jinak nic? Zajímavé Smích

 • Kotel vs hraci vs Hrebik

  rebus2.9.2014 0:50reagovat

  Co to je za pakarnu???? Chápal bych to po Malmo ale teď? Štve me taky ze nehrajem LM ale uz to tak nějak preboleva a těším se na Neapol, YB a Blavu! Jsme v lize o bodik za VP a kluci odehráli poslední zápasí navzdory zdravotním komplikacím! A někdo se nudí a chce konflikt s vlastními hrací- proč? Po tom co je urazime - Nepřišli na dekovackuÚdiv! Připomíná mi to 90-ti léta a hospody kdy číšník byl hovado- nedal jsem mu disko a on se urazil- disko-to je přeci povinnost!

  Není! a dekovacka taky ne!

  • Kotel vs hraci vs Hrebik

   Boldrick2.9.2014 1:53reagovat

   Protože někteří hráči neodvádějí na hřišti to,co od nich očekává fanoušek.Splní si jen co musí(a ani to někdy ne) a ví,že penízky jsou na kontě.Ale že by bojovali a rvali se o každý balón?Na druhou stranu fans jsou namlsaný z minulý sezóny,no a holt na každý tým přijde někdy krize.

   • Kotel vs hraci vs Hrebik

    majtin2.9.2014 8:05reagovat

    Jsou to jenom lidi. Po vyřazení z LM na ně taky musela padnout deka. I já pracoval na menší výkon. Prostě smutkem těžknou nohy.

    • Kotel vs hraci vs Hrebik

     LukyACS2.9.2014 10:15reagovat

     To je jasný. Na SF někdo psal, že hráči zkurvili fanouškům sen o LM, tím mě fakt dostal, jak kdyby hráči chtěli hrát jenom EL Smích

     Že jim to od Malmö nešlo, bylo prostě o psychice, do té doby totiž hráli skvělej fotbal, pak je ten jeden zápas hodně shodil dolů. Naštěstí se chytli se Zwolle, kdy zadřeli naplno i s teplotama, byli vyšťavení, což viděl každej, kdo tam byl a kotel spustí:”bojujte za Spartu”. Ne, hráči nejsou děcka, aby si chodili pro vysvědčení ke kotli. Po repre pauze věřím, že už uvidíme starou dobrou Spartu.

     • Kotel vs hraci vs Hrebik

      Tashunka Witko2.9.2014 10:39reagovat

      Musíš si to konečně ujasnit. Hřebík prohlásil, že jsme byli špatně připravení, namistrovaní a nebyli ochotni pracovat. Ano, zápas s Malmo jsme odflákli, přistoupili k němu lehkomyslně a špatně takticky připravení. Hřebík totiž měl pravdu, jeho chyba nebyla v tom, co řekl, ale jak, kde a kdy to řekl, což bylo krajně neprofesionální, nekolegiální a v podstatě uboze trapný a měl by za to okamžitě ve Spartě skončit.

      Takže pokřik ”Bojujte...” na flákače, kteří mají pod kůží vypouštět každý zápas, když trošku vedou a kteří svým lajdáckým přístupem vyřadili Spartu z pohárů není nic, co by těm lenochům mělo vadit a legendy o viroze apod. je vůbec neomlouvají. Stavět se po tom vše do role mučedníků je rovněž ubohé.

      Mně osobně je to ukradený, já po zápase na žádný děkovačky nečekám, protože mě čeká vždy přetlačovaná při výjezdu z parkoviště. Nicméně jestli si ti frackové na hřišti myslí (a Lavička s nimi), že postupem do druhořadé EL odčinili vyřazení s Malmo, tak jsou na hlubokým omylu a hráči s podobným uvažováním by se měli ze Sparty raději pakovat, než aby vyvolávali konflikty a války s fanoušky.

      • Kotel vs hraci vs Hrebik

       majtin2.9.2014 12:50reagovat

       Zaprvé mám dojem, že tvým kritériím se nezavděčí nikdo.

       Za druhý, Hřebík neřekl nic, co by Spartě v daný čas ublížilo. Na načasování nevidím nic špatného prostě. Udělal dobře, že to pozvání neodmítl. Když si opravdu přesně poslechneš co říká, Víťu nijak neshodil.

      • Kotel vs hraci vs Hrebik

       ketamin2.9.2014 15:45reagovat

       Hřebíkův televizní výstup byl tradičním krytím vlastních zadnice motivovaný touhou bejt takzvaně z obliga. Poněkud trapné, ovšem nikoli nečekané.

  • Kotel vs hraci vs Hrebik

   Dollaruss2.9.2014 2:12reagovat

   Já se hráčům také nedivím, že nešli na děkovačku. Ne z toho důvodu, že na ně někdo řval, ale kvůli té viróze. Sám jsem jednou hrál zápas s horečkou a můžu vám říct, že jsem byl po poločase tak v prdeli, že jsem z toho zeblil a zápas jsem nedohrál. Jak už to v pralesních ligách bývá tak nás bylo málo a nikdo nebyl na střídání. Jinak jsem na tom býval s fyzičkou výborně a odjezdil jsem celý zápas. Já bych v tom stavu také neměl náladu a ani sílu jít na děkovačku.

   • Kotel vs hraci vs Hrebik

    Ferry2.9.2014 6:41reagovat

    Já zase spíš nechápu skandování Hřebík ven a Pelta je čůrák!To mi fakt nejde do hlavy,hlavně na Dukle,když před koncem prohráváme a kluci potřebují povzbudit,tak se spustí Pelta je...Holt Sparta má opravdu hodně hloupých fanoušků...Smutek

     

    • Kotel vs hraci vs Hrebik

     majtin2.9.2014 8:50reagovat

     Kdybys jezdil na všechno a po celý Evropě, tak bys to pochopil a mohl řvát takyOtrávení. Aspoň to jsem pochopil ze včerejších příspěvků.

    • Kotel vs hraci vs Hrebik

     ketamin2.9.2014 9:43reagovat

     Na Dukle byli fanoušci vynikající a narozdíl od hráčů a realizačního týmu se za svuj výkon nemusí stydět.

     • Kotel vs hraci vs Hrebik

      majtin2.9.2014 10:32reagovat

      Ale Ferry nekritizuje celkovou podporu, spíš mu nejde do hlavy, ta jedna konkrétní situace z konce zápasu na Dukle.

  • Kotel vs hraci vs Hrebik

   DJDriver2.9.2014 6:48reagovat

   tak zrovna disko by melabejt samozrejmost snad ve vsech sluzbach protoze ty lidi z nich i celkem zijou

   • Kotel vs hraci vs Hrebik

    lidoop2.9.2014 8:19reagovat

    Ne, spropitny teda samozrejmost rozhodne neni. Jsem-li napriklad s obsluhou v restauraci spokojen, jidlo bylo vyborny, atd., nechavam dysko 10-15%. Ale pokud je pingl protivnej, nevi, co z ceho je jaky jidlo, nebo dava jasne najevo, jak ho strasne obtezuju, nechavam si vratit do koruny.

    • Kotel vs hraci vs Hrebik

     DJDriver2.9.2014 9:22reagovat

     v cizine ti to zahrnou do uctu at chces nebo ne

     • Kotel vs hraci vs Hrebik

      lidoop2.9.2014 10:04reagovat

      Tak zaprve se bavime o CR, zadruhe po Evrope jsem se s tim nikde nesetkal. Ani v Australii, nebo v NZ. Pokud vim, dela se to jrn v Amrrice a i tam se dava cisnikovi tip strNou, pokud jsi byl spokojenej.

  • Kotel vs hraci vs Hrebik

   Maracs2.9.2014 10:09reagovat

   Já nechápu čemu se divíte! Jak už tu bylo zmíněno, kotel narozdíl od hráčů předváděl každý zápas to, co je hodný Sparty! Na nebojovný výkon, simulování a trapný rozhovory typu nechali jsme na hřišti všechno si prostě Sparťan zvykat nemůže. Z kotle jsem nezaznamenal jedinou urážku směrem k hráčům, žádný vypískání o poločase, naopak pořád se fandilo stejně a byla snaha je podpořit. Dočkalové, Hušbauerové a další si prostě musí zvyknout na to, že ve Spartě jde o tým a ne o ně a musí dát nosánek trochu dolu..

   • Kotel vs hraci vs Hrebik

    majtin2.9.2014 12:32reagovat

    Zase nepochopení. Rebus píše o tom, že chápe hráče, že nepřišli na děkovačku poté co makali na krev a byli odměněni pokřikem ”Bojujte za Spartu!”. NECHÁPE TO NAČASOVÁNÍ pokřiku - stejně jako já. Nebo proto, že trochu usnuli na vavřínech a stálo to Spartu vyřazení z LM, mají fanoušci právo tohle křičet třeba za půl roku?Údiv

    • Kotel vs hraci vs Hrebik

     Standa Hejkal2.9.2014 16:59reagovat

     Nejde jen o LM, z pěti posledních byly ČTYŘI zápasy z naší strašně totálně líný, chodící, bez nasazení. Messi hrál totální bídu, ale na hřišti se snahou pozvracel na MS a to jak ho nemám rád, tak tohle dokážu ocenit. Naši vůbec nevypadali nemocně, ale spíš se jim nechtělo. Běhat, bojovat, vyhrávat.

     • Kotel vs hraci vs Hrebik

      captain_obvious2.9.2014 18:19reagovat

      To je primitivní úvaha s tím Messim. Že se poblil v těch podmínkách, co tam panovaly, znamená úplné hovno a ne že jel až na krev.

 • Obdržal

  Avhred1.9.2014 23:10reagovat

  Šéf fanklubu Sparty Jaroslav Obdržal. Jaký názor máte na tohoto muže?

  • Obdržal

   Pozorovatel1.9.2014 23:25reagovat

   Vůbec ho neznám. Nějaká kontroverzní osoba nebo proč se ptáš?

   • Obdržal

    Avhred1.9.2014 23:31reagovat

    Nevím, jestli vyloženě kontroverzní, ale já jsem s ním přišel do kontaktu několikrát a působil na mě poněkud arogantně, tak by mne zajímalo, zdali to bylo zapříčiněno třebas jeho přepracovaností, nějakými externími vlivy nebo jestli i jiní mají podobné zkušenosti jako já.

    • Obdržal

     Pozorovatel1.9.2014 23:41reagovat

     Já mám podobnou zkušenost s jedním pánem z redakce SF, ale po té dnešní rozbouřené diskuzi tady nechci dál vířit vodu.

  • Obdržal

   standis1.9.2014 23:27reagovat

   Neznám

   • Obdržal

    Boldrick2.9.2014 0:01reagovat

    Neznám a ani ho znát nechci a nepotřebuji.Je pravda,že jsem dřív do kotle chodil taky+výjezdy,ale od té doby se osazenstvo dost změnilo,nejlepší to bylo při derby na starým Edenu nebo když sešívky hráli v exilu na Strahově

 • Jo jo

  GhostInside1.9.2014 22:48reagovat

  Hlavne ze tim, ze tu hazite spinu na Hrebika, Vachu, Prikryla apod. Sparte pomahate. Pomlouvat lidi tajuplnejma jakoby internima informacema a domnenkama, ktery si tu nikdo stejne nema sanci overit..Prijde mi, ze jste zakerny zakomplexovany svine, prevleceny za fanousky. FUJ

  • Jo jo

   Tydýt1.9.2014 22:59reagovat

   doprdele musíte furt kvůli těmhle debilitám zakládat nový vlákno? Kecáte jak ultras škoděj a sami nepomáháte nijak.. Co ty? Byl si ve Švédsku? Jedeš do Teplic? Pomáháš s choreem - ať už s malováním / roznášením? Chodíš i v dobách kdy se nedaří? Furt se honosíte tim, jak ste učebnicový fanoušci a praxe žádná. Píšu to obecně, né vyloženě jen na tebe, ačkoliv si byl finální spouštěč :D

   • Jo jo

    ketamin1.9.2014 23:19reagovat

    Známe je všichni. Internetoví hrdinové a válečníci klávesnic. Nešetří urážkami na ty ”debily” z kotle, i když vůbec netuší o čem to vlastně mluví. Kdyby totiž tušili, věděli by, že nejhorší urážky na hráče Sparty vždycky lítají z dlouhý nebo hlavní, tedy ze sektorů těch slušných lidí.Kotel se už x krát vyměnil, proběhlo několik bojkotů, kdy v kotli nikdo nebyl, ale nikdy jsem si nevšimnul, že by tihle ”lepší” fanoušci vzali svoje rodiny s dětmi a šli místo těch ”primitivů” fandit. Čímpak to asi bude?Smích

   • Jo jo

    GhostInside2.9.2014 8:21reagovat

    Doprdele jak si prisel na to ze mluvim o ultras? Mluvim o lidech tady na foru, pokud si v tom nepoznal, tak pro tebe Spirit, Indian, Uzbek, Bega, atd...Jelikoz dost informaci o Sparte hledam tady na foru, a ctu to tady casto, tak me ty jejich oralni prujmy proste ted uz vytocili.. Ja proti kotli jako celku nic nemam, navic jelikoz na Spartu chodim uz dyl, tak si pamatuju atmosferu na zapasech a to se ted neda srovnavat.. Atmosfera na zapasech je ted pro me jedinecna a to diky kotli, proti pyru taky nic nemam. Chodim za branu ke kotli a fandim jak sulin. Jinak nejsem z Prahy, tudiz jezdim vylozene na zapasy, pak par piv a dom. To jen pro info.

  • Jo jo

   Avhred1.9.2014 22:59reagovat

   Je to naopak, jsme fanoušci převlečení za zákeřné, zakomplexované svině.

 • Myslivec out

  Avhred1.9.2014 22:31reagovat

  Tak koukám, že Lafi vypadl z reprezentace kvůli viróze a místo něho byl povolán Šural. No, aspoň se nám David pořádně vykurýruje a navíc nebude přítomen debaklům proti USA a Holandsku.

  • Myslivec out

   standis1.9.2014 22:36reagovat

   On nevypadl, pokud tu virozu překoná během 2-3 dnů, tak bude na Holadsko připraven. A viděno touto optikou, tak předvedl včera obdivuhodný výkon. A nebyl sám.

  • Myslivec out

   Shrekson1.9.2014 22:37reagovat

   To jsou způsoby! Frajer ma rýmu a hned se omluví, prostě nechce bojovat za repre..

   Příště bych ho nezval! pozval bych raději frajery jako Liaro nebo Lorda bednáře.. Jeden da gól i po x pivech a druhý srovná kabinu do latě! Konečně začne repre šlapat!

 • Hušbauer

  Lucasso1.9.2014 21:30reagovat

  Tak Hušbauer nejspíš zůstává. Právě podepsali hráče na stejný post z Estorilu.

 • petr137

  PohanACS1.9.2014 21:17reagovat

  loool

  A proto najezdí každoročně tisíců kilometrů kvůli Spartě,ale jo ono je to nezajímá.Beztak jsou na výjezdech jen rodiny s dětmaSmích

  • petr137

   ewzen1.9.2014 22:13reagovat

   Přesně. Jen v srpnu sem projel za Spartou cca 3300 km (Malmo,Zwolle) ale samozřejmě mě to nezajímalo. Kluci tu stále umí pobavit

  • petr137

   petr1371.9.2014 23:22reagovat

   Vsak ja nemluvim o vsech z kotle, rekl jsem docela vysoky procento a za tim si stojim. Ve spartanskym kotli jsem byl v drivejsich letech na Letny a dnes na vyjezdech odhadem tak 200x, takze vim o cem mluvimÚsměv

  • petr137

   petr1371.9.2014 23:24reagovat

   A nenech se vysmat s tim, ze nekdo nekam jezdi, ze je fotbal jen zaminka plati pro dost lidi doslova

 • anketa

  tutku1.9.2014 21:13reagovat

  kdo si myslíte,že zvládne rychlejc rozvrátit kabinu švenger nebo vácha jedno je jisté kdyby byl v kabině i švenger tak nejsme ani v té evropské lize.

  • anketa

   Teiwaz1.9.2014 21:16reagovat

   Vy ale Evropskou ligu vůbec nehrajete, ani za vás nehraje žádný z výše uvedených hráčů. Takže ..I..

 • 24 hráčů Sparty

  standis1.9.2014 21:04reagovat

  na hostování v 1. a 2. lize. To mně přijde skoro hodně a pak koupí Kováče... V juniorce hráči budou mít taky smlouvy, někde se potulují určitě další hráči, každý rok dorůstají další. Co s tolika hráčema bude Sparta dělat? Proč jich x neprodají, to chce Sparta hodně peněz?

  • 24 hráčů Sparty

   kopejtko1.9.2014 21:21reagovat

   nejsou v tom započítaní Slavisté ? jinak měl jsem pocit že Jotis už u nás není ale můžu se ho zeptat

   • 24 hráčů Sparty

    standis1.9.2014 21:26reagovat

    Slávisté tam nejsou započítaní, čerpal jsem z http://90-minut.cz/post/96351660626/hraci-prazskych-s-na-hostovani-ctyriatricet

  • 24 hráčů Sparty

   atraps21.9.2014 21:24reagovat

   Hostování je pro nás výhodné.Hráči jsou naši ale platí je hostitel.Většinou se jedná o odchovance kteří u nás mají delší smlouvu.Hráči kteří přijdou a podepíšou u nás smlouvu např.na tři roky ale neuplatní se ,,klub něco stáli a proto odchází na hostování z opcí,nebo se rozváže smlouva.To se dělá v případě že se najde klub který jej od nás,pokud máme zájem odkoupí.Tím pádem se nám vynaložené finance ,vrátí.

   • 24 hráčů Sparty

    FIKURA1.9.2014 21:33reagovat

    Atrapsi pozor! Neplatí je hostitel!! pokud dohoda vyjde ještě dobře, tak hostující oddíl platí jednu třetinu platu. zbytek platí Sparta!!

    • 24 hráčů Sparty

     atraps21.9.2014 21:49reagovat

     Pokud se chceme hráče zbavit,nebo o tom uvažujeme tak jej platí klub který má o něj zájem atd.Proto jsou opce nebo bez,půlroční,roční hostování a podobně.Pokud jej platí Sparta nepovolí odchod nebo jen za plnou cenu atd.Těch možností je mnoho a v předchozím příspěvku jsem jednu uvedl.Dále pokud se blíží konec smlouvy,postupuje se zase mnoha možnostmi.Do toho remcá agent.Nebudu se dál rozepisovat ,popsal bych celou stránku.Úsměv

     • 24 hráčů Sparty

      FIKURA1.9.2014 22:11reagovat

      Atrapsi, brankářiÚsměvdívej. Jen dva příklady. Kerič, Slepička. Sparta se je snažila udat na hostování, aby jim nemusela platit smlouvu 350 a 300 tis. Byli pro Spartu neperspektivní a Sparta s nimi nepočítala. Nikdo se nenašel, a neměl zájem, aby převzal třetinu platu a hráče angažoval na hostování s tím že dvě třetiny platí Sparta. I pro takový klub je to hodně peněz, navíc když jim hráč nepatří.Proto se ” potulovali” mimo kádr a občas nastoupili za juniorku než jim vyprší smlouva.

      • 24 hráčů Sparty

       standis1.9.2014 22:18reagovat

       Dobře, tohle jsou extremy. To je blbost Sparty podepsat se Slepičkou dlouhodobou smlouvu na 300 litrů, to mu žádný klub u nás nedá a hráč se pochopitelně toho nechce vzdát. Jenom se divím Kř., že takové smlouvy schvaluje. Myslel jsem hlavně hráče, kterým je 20 a o něco více, u kterých je jasné, že do A nikdy nepůjdou. Třeba těch Tvých x brankářů apod.

       • 24 hráčů Sparty

        FIKURA1.9.2014 22:43reagovat

        Tak extremy nevím no. Sparta je nejbohatší klub s rozpočtem 320 mil ročně. Tudíž je jisté, že hráči mají největší platy. A je pak smutné, že takový hráč se zuby nehty drží dojetí smlovy a vůbec nikde nehraje a ani nechce jít někam na to hostování i kdyby měl míň peněz. Ale hlavně by hrál. A v prémiich za utkání by si třeba přišel na stejné peníze. Ale to už je zas o něčem jiném. Každý hráč je jiný no...

      • 24 hráčů Sparty

       atraps21.9.2014 22:21reagovat

       A než jim vyprší smlouva tak se v jednom kuse čeká na každou blbost jen aby se mohlo řešit porušení smluvních závazků a tím plynoucích sankcí.

       • 24 hráčů Sparty

        standis1.9.2014 22:28reagovat

        To si vezme pak do parády Slepičku Hřebík a naordinuje mu každý den maraton a pokud to nezvládne, tak porušil smlouvu, případně za každé cigáro a pivo pokuta 50 litrů?

   • 24 hráčů Sparty

    standis1.9.2014 21:34reagovat

    Mně to přijde, že zdarma zapůjčujeme hráče, u kterých je zřejmé, že nikdy za A Sparty hrát nebudou. Třeba Jakubov se do A už nepodívá, to je zřejmé a další. A ani bych se nedivil, kdyby Sparta klubům ještě přispívala na výplaty.

    • 24 hráčů Sparty

     brac1.9.2014 22:29reagovat

     Když mají smlouvy, tak s nimi nic moc nenaděláš. Rozpustil se B tým, je hodně přebytečných hráčů.

  • 24 hráčů Sparty

   FIKURA1.9.2014 21:29reagovat

   Shodou okolností jsem se díval na sestavy ČFL. A pro zajímavost ve 4. kole ČFL chytalo 5! brankářů kteří v nedávné minulosti prošli Spartou a někteří ještě Spartě patří.

   Čáslav- Kotěra

   Vyšehrad- Mokrohajský

   Jirny- Ducheček

   Admira- Pávek

   Union- Nguyen

   Navíc v 2. lize je na hostování na žižkově Tomáš Holý a v Synot lize v Bohemce Milan Švenger. Je k zamyšlení, proč si Sparta nevychová svého brankáře, který by pravidelně chytal. David Bičík a Marek Štěch se velkou obklikou vrátili zpět. Z těchto jmenovaných brankářů ma ještě 5 smlouvu ve Spartě. Připočteme-li k tomu Hrdinu z juniorky a dva hráče z áčka tak máme pod smlouvou 7!! brankářů.

   • 24 hráčů Sparty

    kopejtko1.9.2014 21:34reagovat

    opravdu terno o každém bych něco věděl ale nemá smysl to tu řešit podle mého na ligu nemá ani jeden z nich a to jsi opomněl že na Admiře seděl Jungr který je též od nás já si spíš myslím že nejsme schopni vychovat kvalitního brankáře což je na pováženou

    • 24 hráčů Sparty

     atraps21.9.2014 21:53reagovat

     situace se pořádně řeší až poslední dobou protože předtím byl jeden vyvolenej a ostatní neměli nárok.

  • 24 hráčů Sparty

   kopejtko1.9.2014 21:31reagovat

   tak Slavii patřil Hrubina ještě v 33 kdy hrál okresní přebor někde na Moravě. Mimochodem na Slovensku byl považován za obrovský talent, nejmladší hráč co nastoupil v pivní lize a dopadl hodně neslavně.

75697 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha