Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • stávající situace

  Arni18.9.2015 10:38reagovat

  Nikdy bych nevěřil, že se mi něco takového může stát. Na zápasy Spartičky jsem se vždycky těšil, byl jsem před ním i v průběhu nervózní, jak kráva. U fotbalu mě nikdo nesměl rušit, jak jsem byl do toho zažraný. Ale poslední dobou jsem tím, jak se vedení a trenér starají o Spartu,a jak to teď díky tomu vypadá, tak jsem tak znechucený, že jsem včera u toho jen seděl a ani moc neprožíval. Je to fakt smutný, co někteří lidi svou neschopností dokáží zkazit i to,co jste si myslel,že se nikdy nemůže státSmutekSmutekSmutek

  • stávající situace

   captain_obvious18.9.2015 10:58reagovat

   To je na fotbalu to krásné. Kdyby vyvolával jenom ty dobré emoce, tak by to byla hrozná nuda. Teď budeš rok a čtvrt prožívat peklo, než těm buranům v drahých oblecích dojde, že Šťastný opravdu nebyl ščasná volba. A potom? Tři týdny naprosté agonie, jedny z nejhorších, které kdy zažiješ a během nichž budou létat médii jména jako Petr Rada, Míša Bílek, tréňa Csaplár, Pavel Hoftych. A jak to dopadne, to je možná lepší ani neodhadovat Smích

   • stávající situace

    Arni18.9.2015 11:07reagovat

    Bohužel to vidím úplně stejněSmích

 • Steiny

  kapacitos18.9.2015 10:31reagovat

  Já bych ho dal na pravého záložníka, má nejlepší centry, umí obejít hráče a dozadu to odbrani taky líp než Dočky, který by se vrátil na střed místo Husbyho, který je po návratu mimo..

  • Steiny

   SFINGO18.9.2015 10:36reagovat

   teď s Olomoucí doufám, že Steinhofer hrát bude. Olomouc bude bránit a otevřít její obranu by mohli Steinhoferovo centry, které má nejlepší z celého týmu. Do náběhu se na lajně také umí dostat a i uvolnit do centru. Tak snad bude hrát

 • Kromě zářezu a strašný hry...

  lidoop18.9.2015 10:21reagovat

  ...jsem si všiml ještě jedný věci. A to příšernýho výkonu Matějáka, kterej opět v těžkým zápase totálně propadl, navíc se zase nezapomněl pořádně vztekat. Další propadák byl bohužel Fatai - času měl tentokrát docela dost, ale vypadal jako po propařený noci.

  • Kromě zářezu a strašný hry...

   lidoop18.9.2015 10:23reagovat

   Pak ještě samozřejmě Holek, ale u něj to není žádná novinka. Proč nedostane šanci Brabec, nechápu. Tolik chyb jako SuperMario by rozhodně neudělal.

  • Kromě zářezu a strašný hry...

   Avhred18.9.2015 11:47reagovat

   Nechápu, že Matějovský s tou svoji pomalou profesorskou hrou, z níž jednou za čas vykoukne jedna slušná ”předfinální” přihrávka, má pořád dostatek obdivovatelů, kteří v něm vidí neotřesitelnou součást základní sestavy ...

   • Kromě zářezu a strašný hry...

    fevac18.9.2015 15:19reagovat

    naprosto souhlas! je třeba si přiznat,že M.M.je za zenitem.Nicméně je třeba mu za odvedené výkony upřímně poděkovat.Problém však je ten,že vedení nemá náhradu.Chybí nám rychlostní typ se schopností tvůrce.

 • Už vím,

  Boldrick18.9.2015 10:03reagovat

  proč nám rozhodčí včera neuznal gól v nastavení!

  Dnes sem volal p.Strahonjovi, a on mi řekl, ať to nikde nevyzradím, ale zaříznul nás, protože jsme porazily a vyřadily Chorvaty na ME v basketu.A on tu palubovku+koše má tak tuze rád! :D

   

 • Chabix18.9.2015 9:46reagovat

  Místo brečení bychom měli podat protest. Čekal jsem to i po zápase s CSKA a nevím jestli se pak něco dělo. Ale Matějovský si ty dva zápasy nezahrál.

  • Bunda18.9.2015 9:51reagovat

   Škoda že mm8 nedostal stopku na tři zápasy..Včera to byla po Jablonci z jeho strany zase hrůza a opět se ukazuje že těžké zápasy už vůbec nezvládá.. On je skvělej v lize, doma když hodně držíme balón, ale do Evropy to není. Ale není ve Spartě jediný který na to nemá..

   • majtin18.9.2015 10:02reagovat

    Ale to je i otázka trenéra a hry, kterou mužstvu vtiskne, protože když se mu to nedaří, najednou i před tím dobří hráči vypadají jako lemplové.

    • SFINGO18.9.2015 10:06reagovat

     to je sice pravda, že systém hry nemáme, ale to naše hráče neomlouvá v tom, že nemají odražené míče, a že včera byli všude pozdě a z toho pramenilo množství zbytečných faulů. Jak jsem včera řekl, dnešní fotbal je o rychlosti, dynamice, pohyblivosti, čtení hry, rychlosti řešení situace a správném vyhodnocení situace a to spoustě našich hráčů chybí. Ona není náhoda, že se v lepších zahraničních ligách prostě čeští fotbalisté takřka vůbec neprosazují.

     • majtin18.9.2015 10:12reagovat

      Dobře rychlost třeba už v 25 letech naženeš jen minimálně, ale na všem ostatním se dá s hráči pracovat. Ale třeba i tu rychlost můžeš nahradit třeba mazaností, jak píšeš čtením hry.

      • SFINGO18.9.2015 10:26reagovat

       jasně, ale jak jsi třeba psal dole o Horváthovi, tak ten měl na křídle Pilaře a Petrželu, vedle sebe v té době běhavého Jiráčka a do toho tam ještě lítal Rajtoral. Když k tomu připočteš Horvathovo produktivitu a kopací techniku+životní formu většiny kádru, tak z toho bylo to co bylo. My včera měli tak náběh Krejčího, Frýdka a částečně Fataie, který potřebuje herní praxi. to je na evropské poháry prostě málo

    • Bunda18.9.2015 10:07reagovat

     To určitě. A Pokud si vzpomeneme tak Matěj hrál výborně když měl na hřišti Přikryla který svými náběhy dával Matějovskýmu velké možnosti na ty jeho uličky a obloucky. Dneska je v sestavě 9 lidi bez náběhu, dynamiky a on nemá ten míč kam prihrat a na hřišti se trápí.

     • Capo18.9.2015 10:21reagovat

      Poopravil bych, že je tam vždycky v náběhu jeden hráč je, ale toho nenajít v ofsajdu je celkem ořechÚsměv

      • SFINGO18.9.2015 10:28reagovat

       no a když do toho přičteš to Matějákovo tradiční podráždění a tím pádem i nesoustředěnost na hru, tak ti z toho vyjde spousty zkažených a odevzdaných balonů soupeři.

 • Včera slušnej zářez

  Capo18.9.2015 9:16reagovat

  Fakt mě to naštvalo do běla a je mi jedno, že jsme si za celkový výkon vyhrát ”nezasloužili”. Prostě jsme dali regulérní gól a jen ten šmoula z Balkánu holt chtěl být zajímavej. Tohle by se snad nestalo ani v naší lize, aby si sudí doslova vymyslel faul bez jakéhokoliv výraznějšího souboje. Jinak stále pokračují rozpaky nad stavem našeho áčka. Neni jasný co chceme hrát a to je na konci září na pováženou, nemá to hlavu ani patu, jsme pomalí ve středu zálohy a hrozně děraví v obraně. Jestli takhkle budeme pokračovat a přežijeme podzim bez nějakého výsledkového průseru, tak je Ščasný dítě štěstěny.

  • Včera slušnej zářez

   daniel18.9.2015 9:28reagovat

   i brankář řekl Sčasnýmu po zápase že na něj tam žádný faul nebyl,ale co,to už se nevrátí,hrát proti rozhodčím je prakticky nemožnýSmutek Holek:rozhodčí na dotaz proč gól neuznal, jen čuměl do blba a nic neříkal..Smích

 • Včera

  Zde.Fer18.9.2015 8:54reagovat

  Tak včera jsme hráli proti 12 lidem. Škoda, už mi ta ”nepřízeň” rozhodčích začíná srát. 2 góly neuznaný, ale i tak to nebylo ideální. Frýdek a Bičík zahráli skvěle a pak už nic moc. Nedůrazná záloha se šneky Hušbauerem a zoufalcem Matějovským. Oba znovu potvrdili, že na to nemají. Gratuluji skvělému skautingu, že Hušbiho přitáhli nazpátek. Opravdu skvělý tah! Byl bych rád, kdyby v zimě ze Sparty zmizeli následující: Holek, Hušbauer, Matějovský, Steinhofer, Kováč, Pexeso a přišli mladí, rychlí, kteří ještě něco chtějí dokázat a ne jen dohrát kariéru na teplým dobře placeným místečku a pěkně si začutat. Spartě zdar!!!

  • Včera

   Zde.Fer18.9.2015 8:56reagovat

   Ještě jsem zapomněl, že by byl rád, kdyby byl odvelen také Mareček...

  • Včera

   majtin18.9.2015 10:08reagovat

   To je právě to, co se nesmí stát!!! Špatný trenér sráží dolů i výkonost jednotlivců. A když mu vedení dá ještě prostor, je schopen přeházet půlku kádru a přivést hráče, kteří se ukážou ještě horšími než ti původní. Třeba Hušby byl vždy gólovej a produktivní, ať mi nikdo neříká, že nejlepší hráč ligy z před dvou let není schopen být týmu prospěšný! Matěj, že je pomalej? A co titán, ten byl mnohem mnohem pomalejší. To je otázka trenéra, že nedokáže využít předností hráčů a pracovat na jejich slabinách.

  • Včera

   kapacitos18.9.2015 10:08reagovat

   Tak ona to může být klidně práce Damkové, Berbr se chlubí jak může pomoci v Evropě, což bylo vidět v Izraeli kam si je pozval Prclik.. Tak proč by nemohla ublížit a pomstít se za tu kampaň která se proti nim vede v DZ..

 • Systém

  Jaany18.9.2015 8:14reagovat

  ono hrát rozestavení 3-5-2 (5-3-2) bez jediného stopera je zasádní problém. Kdyby obrana byla Holek,Sivok,Čelůstka tak by to asi šlo, ale stejně by nám chyběl pravej half-back. A když se kouknete na to s jakou zálohou hrál to rozestavení Juventus (který měl být vzorem) tak tam měli Pirla (pomalej asi jako Matěj) vynikající dispečer a tvůrce a u něj Pogba,Vidal tedy dva atleti co rozhodně nešetří krokem. Jasně nikdy by za nás nehráli, ale můžem porovnat jaký typ fotbalistů hraje střed u nás. Momentálně v kádru nemáme tři záložníky, kteří by jim byli podobní. Leda navlíknout Váchu s Matějem do jednoho dresu a máme Pirla. Zbytek středních záložníků Pepik,Bořek,Marec a i na hostovačce Shala nebo Čermák nejsou typičtí box-to-box záložníci. Tudíž hrajeme rozestavení na které nemáme hráče.

   

  Máme tu hráč do zálohy rozestavení 4-5-1 byť nám zase chybí pravý křídlo (ne Bořek tam nepatří). Což je vlastně v pořádku hrálo se to za Lavičky i před tím.

   

  Takže pokud si chtěl Ščasný hrát na Juve a argumentoval tak třeba u Křetinskýho, tak zaspal v přestupovzm období aspoň na 4-5 místech a při ne´časti stoperů jako Polom nebo Brabec možná i víc...

 • krypl VLK

  daniel18.9.2015 8:06reagovat

  ten plzeňskej VLK zase perlí,ten je stejný hovado jako dutohlav,ale je hezký že je Spartička tak zajímá,že jí probírají a sledují,mimochodem jak to včera vlastně hráli ožralí prádelníci?SmíchHráli vůbec?Smích

  • krypl VLK

   Bunda18.9.2015 8:10reagovat

   Neřeš tu curaka Vlka Úsměv ať si píše co chce, vždy je to fuk Úsměv

  • krypl VLK

   kapacitos18.9.2015 8:22reagovat

   Berbrovce nemá cenu řešit, ty by měli být zalezli v kanálech po té ostude s Izraelcema a promrdanym venkovním výsledkem a ještě k tomu pamatecni větou IQ8, že jsou chytří kluci a umí počítat.. Úsměv

 • takze uz delsi

  lesmen18.9.2015 5:23reagovat

  dobu vime (od odchodu Kadere), ze v obrane jsme uplne v prdeli, ale privedeme dva hrace do utoku, nekolik dalsich zalozniku a brankare... vedeni se posili o jakehosi Kotalika, ktery ma s fotbalem spolecneho asi jako ja s modelingem a kdyz od zacatku sezony je jasne, ze v obrane to proste nepujde at bude slozena jakkoliv, tak jsem ocekaval ze pred koncem prestupoveho obdobi se bude vyvijet alespon nejaka snaha o ziskani alespon TROCHU dobreho obrance... a ono ouha, zminovany Frydrych plachne k sesivkam a Poloma pustime do Mlade Boule. Proc nehraje Brabec vi asi jenom Scasny, proc nedostal prilezitost Chvatal taky netusim, hlavne ze se v obrane tocej az na Lafatu pomalu vsichni hraci... Co teda dela Kotalik, co dela Pozar ve skautingu, proc uz doprdele nemame nejakej svuj STYL HRY ani po X mesicich co tu je novy trener????? Nechapu kam timhle vedeni miri, ale nic dobreho z toho nebude a bohuzel to je uz hodne videt...

82237 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha