Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Slunce, seno, scouting...

  dominik272.9.2014 19:58reagovat

  http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/juniorka/chytal-za-as-rim-a-americkou-univerzitu-ted-posilil-juniorku-15747.html

   

  Baví mě, jak pod odkazem na rozhovor s Robertem Pellegrinim na facebooku Sparty už lidi píšou, že by ho zkusili v áčku. Mám pocit, že od návratu z USA chytal akorát v přáteláků tuším s divizním Kladnem, tak by mě zajímalo, jestli ho ti fanoušci vyscoutovali v tom zápase nebo ho sledovali v USA.Úsměv

  • Slunce, seno, scouting...

   kopejtko2.9.2014 20:01reagovat

   zajímavý brankářský osud jsem zvědavý zda si zachytá alespoň jedno utkání za juniorku a když tam mohlo chytat to Kanadské dřevo tak proč ne rovnou dvě.

   • Slunce, seno, scouting...

    dominik272.9.2014 20:06reagovat

    Měl chytat včera, ale z áčka byl nakonec poslán Štěch. Jinak bych asi počkal, co předvede, pak budu eventuálně vynášet soudy, jestli je dřevo.

     

    Každopádně má výhodu, že se v životě opravdu nemusí soustředit jen na fotbal. To kluci, kteří se pro jistotu vybodli na studium ještě před maturitou, to asi budou mít těžší...

    • Slunce, seno, scouting...

     kopejtko2.9.2014 20:14reagovat

     to máš naprostou pravdu nevíš náhodou kde chytá Bruna co byl předminulý rok v juniorce, Pacovský je v béčku Motorletu o Brunovy nevím nic a to má na youtube velmi zábavné video

     • Slunce, seno, scouting...

      LukyACS2.9.2014 20:23reagovat

      Brůna? To je ten ze studny?

      • Slunce, seno, scouting...

       kopejtko2.9.2014 20:27reagovat

       no nevím ten od studny moc chytat neuměl když mu mladej utekl Úsměv

     • Slunce, seno, scouting...

      dominik272.9.2014 20:39reagovat

      Myslím, že je v nějaké nižší soutěži v Německu.

      • Slunce, seno, scouting...

       kopejtko2.9.2014 20:55reagovat

       děkuji za info podle všeho je v ZV Thierstein

 • Konaté

  GaryLineker2.9.2014 19:57reagovat

  Myslím, že Timmyho hype po zápase s Jabloncem je už jasně vidět, na stránkách svýho fanklubu na FB má už téměř půl milionu followers.

   

  https://www.facebook.com/pages/Timmy/420348258043056

 • ketamin2.9.2014 19:51reagovat

  Já pořád špekuloval, co mi ten Lafatův gól připomíná a je to tohle. https://www.youtube.com/watch?v=eTj1E0kxtmg

  Pravda, MvB to dal k tyči, ale jinak je to podobný.

  • GaryLineker2.9.2014 19:58reagovat

   ...já si celou dobu myslel, že tenhle gól dal Johann Cruyff Údiv

   • ketamin2.9.2014 20:10reagovat

    Já jsem věděl autora gólu, akorát mi to došlo až při Dohránu, že tohle jsem před x lety viděl v Brankách bodech, když byl van Basten ještě v Holandsku. Tak jsem to hned začal lovit na YT.Úsměv

 • Lafata x lhář

  Kombinator2.9.2014 18:13reagovat

  Na isportu jsem zahlíd anketu, kterej gól je hezčí, jestli lháře nebo Lafaty. Řada blbů, Vízek + podvodníci, se snaží tvrdit, že lhářův volej je těžsí než to, co předvedl Lafata a proto volí jeho. Já s tím teda nesouhlasím, jednak mi přijde vtipný, když fotbaloví odborníci z Plzně tvrdí, že Lhářův gól byl těžší, protože to prý trefil z voleje (Lafatův gól podle nich zřejmě z voleje asi nebyl) a jednak mi akce přijdou dost podobný až na ten fakt, že Lafata stříhá fakt ukázkový parádní nůžky a pálí za sebe, kdy i míč skvěle trefí, zatímco lhářovi se míč sveze po noze a řekl bych že letí úplně jinam než bylo původně zamýšleno, navíc se jedná jen o ”obyčejnej” volej čelem k brance. Hezčí je samozřejmě Lafiho gól, což ví i povodníci, takže si upravujou téma ankety a hlasujou pro plzeňskýho klauna, ale kdo to měl objektivně těžší? Podle mě jednoznačně Lafata, i když Dočkalova přihrávka byla možná kapánek pomalejší.

  • Lafata x lhář

   Skleepy2.9.2014 18:20reagovat

   Limbersky to mel na levou. Pro me je to fifty fifty.

   • Lafata x lhář

    Standa Hejkal2.9.2014 18:22reagovat

    Limberský hraje zleva už dost dlouho na to, aby jí neměl jen na opírání, navíc, viz výše, to trefil úplně blbě a měl spíš kliku.

   • Lafata x lhář

    Kombinator2.9.2014 18:35reagovat

    Jestli je to levák nebo pravák, to bych vůbec nebral v úvahu. To bychom pak mohli říkat, že nůžky stopera jsou těžší než nůžky útočníka. Jedná se o obtížnost kopu a tam podle mě je daleko těžší trefit míč letící ze strany přes hlavu. Navíc Lafata měl podle mě daleko míň času si ten kop připravit.

  • Lafata x lhář

   Pozorovatel2.9.2014 19:13reagovat

   Ty seš těžkej případ. Aspoň si to pust pořádně, Vízek je pro Lafatu.

   • Lafata x lhář

    Kombinator2.9.2014 20:38reagovat

    Vím přesně, co říkal Vízek. Chápu, že z toho textu vyznívá, že Vízek hlasoval pro lháře, nicméně já se opravdu, ale opravdu nezaměřil na to, abych napsal přesně, co říkal, protože o něj v mým příspěvku vážně nešlo, takže jsem se nesnažil o přesný citace všech v článku a v diskuzi, prostě jsem to jen to celý spojil do jednoho celku, kam tedy spadnul i Vízek, jelikož první tvrdil, že Lafatův gól byl lehčí. Miluju takovýhle kašpary, který přijdou prudit s totálním hovadinou a k tématu nic nenapíšou. Příště se pod můj příspěvek vyjadřovat nemusíš, pokud chceš jen otravovat, protože takovýhle příspěvky mě vážně nezajímaj.

    • Lafata x lhář

     Pozorovatel2.9.2014 21:35reagovat

     Vždyť v tom článku nikdo jinej krom Vízka ty kopy nehodnotí!! A že si stěžuješ na názory v diskuzi, to jsem pochopil až po tvé reakci. Přečti si to po sobě ještě jednou. Zase tu dotčeně kňouráš nad píčovinou. Názory na dění v klubu ti ovšem jdou dobře, toho se drž. A když chceš teda něco k tématu, tak prosím. Víc se mi líbil gól Limberskýho, ale hlasoval jsem pro Lafatu. Lafatův gól je hezčí z pohledu z hlavní tribuny, z druhý kamery už tolik předpisovej není. Debata o tom, kterej gól byl těžší podle mě nemá smysl, ale prosím... Co nemá smysl určitě, je tvoje ublížený hřímání, když si někdo dovolil mít jinej názor. Trochu nadhledu prosím.

     • Lafata x lhář

      Avhred2.9.2014 23:11reagovat

      Branka to byla pěkná, ale Limberský se, na rozdíl od Lafaty, ukopl. Je jasně vidět, že to trefil vnější šajtlí, i když původně to chtěl evidentně napálit přímým nártem. Lafatův gól byl mnohem těžší a technicky daleko lépe zvládnutý, prostě David udělal to, co měl v zámyslu, aniž by v jeho akci musela, jako v případě plzeňského lháře, sehrát roli náhoda.

      P.S. Já uznávám Limberského fotbalové kvality, ale pro něho bych díky jeho zvrhlé, potměšilé, ubrečené a lhářské povaze nikdy nehlasoval.

      • Lafata x lhář

       Pozorovatel3.9.2014 12:15reagovat

       Proto jsem pro Lafiho hlasoval taky.

  • Lafata x lhář

   ketamin2.9.2014 19:48reagovat

   Limberskýho gól byl náhoda, protože to trefil holení.

 • LOL

  Standa Hejkal2.9.2014 17:32reagovat

  Pomlouváte tady Hřebíka, Váchu a Přikryla interními informacemi a protože se mi nelíbí, tak jsou to lži a jste svině Smích Hřebík jednou vylez z díry a ve sparťanské obci je zle, nedobře Úsměv

  • LOL

   krabat2.9.2014 17:56reagovat

   Tak já jsem se tady zatím neseznámil s žádnými fakty, které by výše zmíněné osoby profesně nebo lidsky ze Sparty diskvalifikovali.

   Zatímco bývalí miláčkové kotle Řepka a Straka se totálně jako Sparťané znemožnili. Já prostě na lidi, co mají tak mizerný odhad, nedám, a je mi líto, že kopou do vlastních řad, respektive do Sparty Neutrální

   • LOL

    kopejtko2.9.2014 19:54reagovat

    a co udělal pán Straka tak hrozného, pamatuji že v 93 měl jít do Slavie Dušan Uhrin on trenérsky chléb je dost těžký i bez toho aby si trenér vybíral kam má jít.

 • Hušbauer

  Kapitán2.9.2014 16:49reagovat

  Tak podle zaručeného zdroje Cagliari za Hušbauera nabízelo 300 tisíc euro a Křetínský to po 14ti denním váhání odmítnul. Přijde mi to jako chyba ty peníze by se hodily.

  • Hušbauer

   ouki2.9.2014 17:00reagovat

   ty peníze jsou na nejlepšího střelce GL (i když takovou sezonu už nikdy nezopakuje) směšné. Raději se rozhodl stabilizovat tým a mít lepší tým pro evropské poháry.

    

   Pepovi nezbyde nic jiného, než zase začít makat Úsměv

  • Hušbauer

   Shrekson2.9.2014 17:29reagovat

   Kdo odešel do tak se neprosadil. Výjimka je Darida jinak je to zoufalé buď lavička nebo tribuna pak je tu ještě zvláštní kategorie hráč na hostování kde taky nehraje..Úsměv

  • Hušbauer

   Dynamo2.9.2014 17:45reagovat

   jako vtip dobré, 300 tisíc EUR je směšná částka. Navíc komu by se jako měli hodit?

  • Hušbauer

   captain_obvious2.9.2014 18:09reagovat

   No ty jsi vtipný, až z toho třeští hlava Úsměv

 • Přestup Hušbiho

  Dynamo2.9.2014 10:11reagovat

  Osobně by mě zajímalo jak blízko byl odchod Hušbauera. Je možné že se do poslední chvíle licitovalo, ale Cagliari nakonec koupilo někoho levnějšího. Upřímně se ani nedivím, že nechtěli dát víc, protože jeho výkony, ať už z jakýchkoliv příčin nebyly v této sezoně kvalitní.

  Snad nebude moc zklamanej, že neodešel, na druhou stranu má přírůstek v rodině tak může hrát s čistou hlavou.

   

  • Přestup Hušbiho

   Palo2.9.2014 10:32reagovat

   Zklamanej určitě je, o přestup hodně stál. Na druhou stranu má šanci zopakovat minulou sezónu a zvýšit si tím svou cenu Úsměv Sparta chtěla 5mil€ a Cagliari 3mil€. Tím, že se nedohodli, jenom potvrzuje slova Otavy o přestupech.

   • Přestup Hušbiho

    Dynamo2.9.2014 10:41reagovat

    no 54 mega rozdílu v nabídce a požadavku Sparty je sakra dost, přesně o tuhle částku Sparta přišla nepostupem do 4 předkola LM

    • Přestup Hušbiho

     Lucasso2.9.2014 11:48reagovat

     Aby Spartu ještě nemrzelo, že tu nabídku nepřijala. Ale snad se zase chytne..

     • Přestup Hušbiho

      trakip2.9.2014 12:56reagovat

      Levně nakoupit a když hrát nebude tak to si totiž trenér snadněji zodpoví. Ať je rád že je ve Spartě. Možná, že by rád za větší peníze i seděl.

      Podobná situace je v Arsenálu. Wenger nakoupil záložníky a s klidným svědomím nechá na lavičce Rosu, přestože hrají pod psa, ale ty nové nákupy hrát musí. To by nezdůvodnil. Rosa při jeho věku již nemá takovou cenu již nemá.

      • Přestup Hušbiho

       Pavel002.9.2014 12:59reagovat

       Kdyby se Rosa vrátil do Sparty a vydrželo mu zdraví tak u nás může s přehledem hrát do 40...

       • Přestup Hušbiho

        Pavel002.9.2014 13:00reagovat

        A takový Čermák by měl i vedle koho růst, protože ten má velký potenciál, v Hradci patří pokaždé k těm nejlepším

        • Přestup Hušbiho

         Avhred2.9.2014 16:18reagovat

         Neboj, i v Hradci má vedle koho růst. Takový Mára Kulič mu ukáže tu správnou cestu; pivčo, cigárka, klídek, žádnej stres ...Úsměv

  • Přestup Hušbiho

   KAUDY2.9.2014 13:01reagovat

   Přestup stroskotal na počtu splátek. Italové chtěli zaplatit ve třech splátkách, na to Daniel nepřistoupil....... cena byla 100 míčů

   • Přestup Hušbiho

    Palo2.9.2014 14:28reagovat

    Takže kompromis 4mil€, ale hotově, jinak nic? Zajímavé Smích

 • Kotel vs hraci vs Hrebik

  rebus2.9.2014 0:50reagovat

  Co to je za pakarnu???? Chápal bych to po Malmo ale teď? Štve me taky ze nehrajem LM ale uz to tak nějak preboleva a těším se na Neapol, YB a Blavu! Jsme v lize o bodik za VP a kluci odehráli poslední zápasí navzdory zdravotním komplikacím! A někdo se nudí a chce konflikt s vlastními hrací- proč? Po tom co je urazime - Nepřišli na dekovackuÚdiv! Připomíná mi to 90-ti léta a hospody kdy číšník byl hovado- nedal jsem mu disko a on se urazil- disko-to je přeci povinnost!

  Není! a dekovacka taky ne!

  • Kotel vs hraci vs Hrebik

   Boldrick2.9.2014 1:53reagovat

   Protože někteří hráči neodvádějí na hřišti to,co od nich očekává fanoušek.Splní si jen co musí(a ani to někdy ne) a ví,že penízky jsou na kontě.Ale že by bojovali a rvali se o každý balón?Na druhou stranu fans jsou namlsaný z minulý sezóny,no a holt na každý tým přijde někdy krize.

   • Kotel vs hraci vs Hrebik

    majtin2.9.2014 8:05reagovat

    Jsou to jenom lidi. Po vyřazení z LM na ně taky musela padnout deka. I já pracoval na menší výkon. Prostě smutkem těžknou nohy.

    • Kotel vs hraci vs Hrebik

     LukyACS2.9.2014 10:15reagovat

     To je jasný. Na SF někdo psal, že hráči zkurvili fanouškům sen o LM, tím mě fakt dostal, jak kdyby hráči chtěli hrát jenom EL Smích

     Že jim to od Malmö nešlo, bylo prostě o psychice, do té doby totiž hráli skvělej fotbal, pak je ten jeden zápas hodně shodil dolů. Naštěstí se chytli se Zwolle, kdy zadřeli naplno i s teplotama, byli vyšťavení, což viděl každej, kdo tam byl a kotel spustí:”bojujte za Spartu”. Ne, hráči nejsou děcka, aby si chodili pro vysvědčení ke kotli. Po repre pauze věřím, že už uvidíme starou dobrou Spartu.

     • Kotel vs hraci vs Hrebik

      Tashunka Witko2.9.2014 10:39reagovat

      Musíš si to konečně ujasnit. Hřebík prohlásil, že jsme byli špatně připravení, namistrovaní a nebyli ochotni pracovat. Ano, zápas s Malmo jsme odflákli, přistoupili k němu lehkomyslně a špatně takticky připravení. Hřebík totiž měl pravdu, jeho chyba nebyla v tom, co řekl, ale jak, kde a kdy to řekl, což bylo krajně neprofesionální, nekolegiální a v podstatě uboze trapný a měl by za to okamžitě ve Spartě skončit.

      Takže pokřik ”Bojujte...” na flákače, kteří mají pod kůží vypouštět každý zápas, když trošku vedou a kteří svým lajdáckým přístupem vyřadili Spartu z pohárů není nic, co by těm lenochům mělo vadit a legendy o viroze apod. je vůbec neomlouvají. Stavět se po tom vše do role mučedníků je rovněž ubohé.

      Mně osobně je to ukradený, já po zápase na žádný děkovačky nečekám, protože mě čeká vždy přetlačovaná při výjezdu z parkoviště. Nicméně jestli si ti frackové na hřišti myslí (a Lavička s nimi), že postupem do druhořadé EL odčinili vyřazení s Malmo, tak jsou na hlubokým omylu a hráči s podobným uvažováním by se měli ze Sparty raději pakovat, než aby vyvolávali konflikty a války s fanoušky.

      • Kotel vs hraci vs Hrebik

       majtin2.9.2014 12:50reagovat

       Zaprvé mám dojem, že tvým kritériím se nezavděčí nikdo.

       Za druhý, Hřebík neřekl nic, co by Spartě v daný čas ublížilo. Na načasování nevidím nic špatného prostě. Udělal dobře, že to pozvání neodmítl. Když si opravdu přesně poslechneš co říká, Víťu nijak neshodil.

      • Kotel vs hraci vs Hrebik

       ketamin2.9.2014 15:45reagovat

       Hřebíkův televizní výstup byl tradičním krytím vlastních zadnice motivovaný touhou bejt takzvaně z obliga. Poněkud trapné, ovšem nikoli nečekané.

  • Kotel vs hraci vs Hrebik

   Dollaruss2.9.2014 2:12reagovat

   Já se hráčům také nedivím, že nešli na děkovačku. Ne z toho důvodu, že na ně někdo řval, ale kvůli té viróze. Sám jsem jednou hrál zápas s horečkou a můžu vám říct, že jsem byl po poločase tak v prdeli, že jsem z toho zeblil a zápas jsem nedohrál. Jak už to v pralesních ligách bývá tak nás bylo málo a nikdo nebyl na střídání. Jinak jsem na tom býval s fyzičkou výborně a odjezdil jsem celý zápas. Já bych v tom stavu také neměl náladu a ani sílu jít na děkovačku.

   • Kotel vs hraci vs Hrebik

    Ferry2.9.2014 6:41reagovat

    Já zase spíš nechápu skandování Hřebík ven a Pelta je čůrák!To mi fakt nejde do hlavy,hlavně na Dukle,když před koncem prohráváme a kluci potřebují povzbudit,tak se spustí Pelta je...Holt Sparta má opravdu hodně hloupých fanoušků...Smutek

     

    • Kotel vs hraci vs Hrebik

     majtin2.9.2014 8:50reagovat

     Kdybys jezdil na všechno a po celý Evropě, tak bys to pochopil a mohl řvát takyOtrávení. Aspoň to jsem pochopil ze včerejších příspěvků.

    • Kotel vs hraci vs Hrebik

     ketamin2.9.2014 9:43reagovat

     Na Dukle byli fanoušci vynikající a narozdíl od hráčů a realizačního týmu se za svuj výkon nemusí stydět.

     • Kotel vs hraci vs Hrebik

      majtin2.9.2014 10:32reagovat

      Ale Ferry nekritizuje celkovou podporu, spíš mu nejde do hlavy, ta jedna konkrétní situace z konce zápasu na Dukle.

  • Kotel vs hraci vs Hrebik

   DJDriver2.9.2014 6:48reagovat

   tak zrovna disko by melabejt samozrejmost snad ve vsech sluzbach protoze ty lidi z nich i celkem zijou

   • Kotel vs hraci vs Hrebik

    lidoop2.9.2014 8:19reagovat

    Ne, spropitny teda samozrejmost rozhodne neni. Jsem-li napriklad s obsluhou v restauraci spokojen, jidlo bylo vyborny, atd., nechavam dysko 10-15%. Ale pokud je pingl protivnej, nevi, co z ceho je jaky jidlo, nebo dava jasne najevo, jak ho strasne obtezuju, nechavam si vratit do koruny.

    • Kotel vs hraci vs Hrebik

     DJDriver2.9.2014 9:22reagovat

     v cizine ti to zahrnou do uctu at chces nebo ne

     • Kotel vs hraci vs Hrebik

      lidoop2.9.2014 10:04reagovat

      Tak zaprve se bavime o CR, zadruhe po Evrope jsem se s tim nikde nesetkal. Ani v Australii, nebo v NZ. Pokud vim, dela se to jrn v Amrrice a i tam se dava cisnikovi tip strNou, pokud jsi byl spokojenej.

  • Kotel vs hraci vs Hrebik

   Maracs2.9.2014 10:09reagovat

   Já nechápu čemu se divíte! Jak už tu bylo zmíněno, kotel narozdíl od hráčů předváděl každý zápas to, co je hodný Sparty! Na nebojovný výkon, simulování a trapný rozhovory typu nechali jsme na hřišti všechno si prostě Sparťan zvykat nemůže. Z kotle jsem nezaznamenal jedinou urážku směrem k hráčům, žádný vypískání o poločase, naopak pořád se fandilo stejně a byla snaha je podpořit. Dočkalové, Hušbauerové a další si prostě musí zvyknout na to, že ve Spartě jde o tým a ne o ně a musí dát nosánek trochu dolu..

   • Kotel vs hraci vs Hrebik

    majtin2.9.2014 12:32reagovat

    Zase nepochopení. Rebus píše o tom, že chápe hráče, že nepřišli na děkovačku poté co makali na krev a byli odměněni pokřikem ”Bojujte za Spartu!”. NECHÁPE TO NAČASOVÁNÍ pokřiku - stejně jako já. Nebo proto, že trochu usnuli na vavřínech a stálo to Spartu vyřazení z LM, mají fanoušci právo tohle křičet třeba za půl roku?Údiv

    • Kotel vs hraci vs Hrebik

     Standa Hejkal2.9.2014 16:59reagovat

     Nejde jen o LM, z pěti posledních byly ČTYŘI zápasy z naší strašně totálně líný, chodící, bez nasazení. Messi hrál totální bídu, ale na hřišti se snahou pozvracel na MS a to jak ho nemám rád, tak tohle dokážu ocenit. Naši vůbec nevypadali nemocně, ale spíš se jim nechtělo. Běhat, bojovat, vyhrávat.

     • Kotel vs hraci vs Hrebik

      captain_obvious2.9.2014 18:19reagovat

      To je primitivní úvaha s tím Messim. Že se poblil v těch podmínkách, co tam panovaly, znamená úplné hovno a ne že jel až na krev.

 • Obdržal

  Avhred1.9.2014 23:10reagovat

  Šéf fanklubu Sparty Jaroslav Obdržal. Jaký názor máte na tohoto muže?

  • Obdržal

   Pozorovatel1.9.2014 23:25reagovat

   Vůbec ho neznám. Nějaká kontroverzní osoba nebo proč se ptáš?

   • Obdržal

    Avhred1.9.2014 23:31reagovat

    Nevím, jestli vyloženě kontroverzní, ale já jsem s ním přišel do kontaktu několikrát a působil na mě poněkud arogantně, tak by mne zajímalo, zdali to bylo zapříčiněno třebas jeho přepracovaností, nějakými externími vlivy nebo jestli i jiní mají podobné zkušenosti jako já.

    • Obdržal

     Pozorovatel1.9.2014 23:41reagovat

     Já mám podobnou zkušenost s jedním pánem z redakce SF, ale po té dnešní rozbouřené diskuzi tady nechci dál vířit vodu.

  • Obdržal

   standis1.9.2014 23:27reagovat

   Neznám

   • Obdržal

    Boldrick2.9.2014 0:01reagovat

    Neznám a ani ho znát nechci a nepotřebuji.Je pravda,že jsem dřív do kotle chodil taky+výjezdy,ale od té doby se osazenstvo dost změnilo,nejlepší to bylo při derby na starým Edenu nebo když sešívky hráli v exilu na Strahově

 • Jo jo

  GhostInside1.9.2014 22:48reagovat

  Hlavne ze tim, ze tu hazite spinu na Hrebika, Vachu, Prikryla apod. Sparte pomahate. Pomlouvat lidi tajuplnejma jakoby internima informacema a domnenkama, ktery si tu nikdo stejne nema sanci overit..Prijde mi, ze jste zakerny zakomplexovany svine, prevleceny za fanousky. FUJ

  • Jo jo

   Tydýt1.9.2014 22:59reagovat

   doprdele musíte furt kvůli těmhle debilitám zakládat nový vlákno? Kecáte jak ultras škoděj a sami nepomáháte nijak.. Co ty? Byl si ve Švédsku? Jedeš do Teplic? Pomáháš s choreem - ať už s malováním / roznášením? Chodíš i v dobách kdy se nedaří? Furt se honosíte tim, jak ste učebnicový fanoušci a praxe žádná. Píšu to obecně, né vyloženě jen na tebe, ačkoliv si byl finální spouštěč :D

   • Jo jo

    ketamin1.9.2014 23:19reagovat

    Známe je všichni. Internetoví hrdinové a válečníci klávesnic. Nešetří urážkami na ty ”debily” z kotle, i když vůbec netuší o čem to vlastně mluví. Kdyby totiž tušili, věděli by, že nejhorší urážky na hráče Sparty vždycky lítají z dlouhý nebo hlavní, tedy ze sektorů těch slušných lidí.Kotel se už x krát vyměnil, proběhlo několik bojkotů, kdy v kotli nikdo nebyl, ale nikdy jsem si nevšimnul, že by tihle ”lepší” fanoušci vzali svoje rodiny s dětmi a šli místo těch ”primitivů” fandit. Čímpak to asi bude?Smích

   • Jo jo

    GhostInside2.9.2014 8:21reagovat

    Doprdele jak si prisel na to ze mluvim o ultras? Mluvim o lidech tady na foru, pokud si v tom nepoznal, tak pro tebe Spirit, Indian, Uzbek, Bega, atd...Jelikoz dost informaci o Sparte hledam tady na foru, a ctu to tady casto, tak me ty jejich oralni prujmy proste ted uz vytocili.. Ja proti kotli jako celku nic nemam, navic jelikoz na Spartu chodim uz dyl, tak si pamatuju atmosferu na zapasech a to se ted neda srovnavat.. Atmosfera na zapasech je ted pro me jedinecna a to diky kotli, proti pyru taky nic nemam. Chodim za branu ke kotli a fandim jak sulin. Jinak nejsem z Prahy, tudiz jezdim vylozene na zapasy, pak par piv a dom. To jen pro info.

  • Jo jo

   Avhred1.9.2014 22:59reagovat

   Je to naopak, jsme fanoušci převlečení za zákeřné, zakomplexované svině.

75692 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha