Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • přiblblo VLK

  daniel14.9.2015 11:22reagovat

  jejho názor na Jiráčka:Já osobně bych Jidáška vyškrtnul z historie Viktorky jednou pro vždy. Jako kdyby tady nikdy nebyl. Už nikdy by nesměl na žádné setkání, na žádnou rozlučku na žádný zápas starých gard. Prostě by spojení Petr jidášek a Viktorka umřelo//Divím se,že mu nevaděj ti hráči co prošli Spartou a hrajou za prádelnu,ale nakonec co čekat od vypatlanců podobných LimberskýmuSmíchSmích

  • přiblblo VLK

   Avhred14.9.2015 11:54reagovat

   Skutečnost, že tenhle zapšklý nenávistivý mameluk, jehož myšlení je nahlodáno procesem senescence, platí na plzeňském fóru za váženou autoritu, a to i navzdory jeho nesmyslným názorovým konstrukcím, jenom ukazuje na inteligenční ”vyspělost” tamějších diskutérů. Úsměv

   • přiblblo VLK

    daniel14.9.2015 12:19reagovat

    no jestli je pravda že tam má jít Bedna,tak on to nepřežije......Zoufalství

 • Jiracek

  hansel14.9.2015 10:49reagovat

  Přišla někomu dalšímu podivná jeho figura, nebo se ten Milan zdál jen mě? Byl vůbec v tom Německu nominován na tréninky? Úsměv No každopádně herně, víc jsem určitě nečekal, spíš míň, takže za mě solidní úvodní šeď... V té hrůze ještě z ”lepších”.

 • Bída

  captain_obvious14.9.2015 10:44reagovat

  Včera to byla tragédie z obou stran. Škoda že už se fotbal nehraje pro fanoušky. Čekal bych, že aspoň šlágr kola bude mít nějaké tempo a kvalitu, místo toho jsem viděl jen vyčkávání, co udělá soupeř.

   

  Ščasný je mimo, ale odvolán v blízké době nebude, spíš ani v téhle sezoně. Já si jeho odvolání ani nepřeju. Proč? Protože vím, kteří nekompetentní pitomci budou vybírat jeho náhradu a přivedou s velkýma fanfárama Petra Radu.

   

  Limberský v minulosti opakovaně ukázal, že je neuvěřitelně hloupý, přesně ten typ kvůli kterému se lidi fotbalistům vysmívají, takže překvapený určitě nejsem. Za dobu, co sleduju ligu, už ho mám přečteného, takže dnes odpoledne očekávám prohlášení, že při gólové radosti napodoboval kormidlování lodi k lepším zítřkům a nechápe, proč se někdo cítí uražený. Nejspíš mediální kampaň vedená Spartou, která má už tituly na příštích 10 let koupené, takže má teď čas očerňovat nevinné lidi.

 • Cool

  rebus14.9.2015 10:00reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/tenis-us-open/246594/tohle-je-sparta-djokovic-slavil-na-us-open-s-popularnim-hercem.html

   

  • Cool

   asd14.9.2015 10:23reagovat

   Já tohle heslo včera řval spíš smutnou bolestí. Ale bude líp, musí se zfouknout řecký nazdárci.

   • Cool

    experto14.9.2015 10:30reagovat

    Já zas myslel že se byl Djoker mrknout v Jablonci a za ten výkřik patří otazník

 • Prostě Limba

  guitarplayer14.9.2015 9:22reagovat

  navrhuji tento výraz oficiálně zařadit do sprostých slov.

  • Prostě Limba

   Avhred14.9.2015 11:36reagovat

   Ze jména toho nesvéprávného opileckého zmetka by šlo vytvořit i přídavné jméno označující osobu mentálně zakrnělou, nepříliš chytrou.

   Místo, například, ”ten Petržela je fakt blbý” by se řeklo ”ten Petržela je fakt limberský” ...

 • Limberský / Řepka

  Víťák z Cé Osmičky14.9.2015 9:17reagovat

  Včera jsem si říkal, jak ho plzenští fanoušci ještě můžou hájit, ale pak jsem si vzpomněl na sebe s Řepkou a tak nějak je chápu.

   

  Nevím sice, kdo z nich je větší bezmozek, ale myslím, že po tom gestu by měl bejt Limberský minimálně vyřazený z reprezentace.

 • Šťastný

  Arni14.9.2015 9:14reagovat

  Tak po včerejšku už jsem ztratil poslední kapky důvěry k němu. On snad tu sestavu vždycky tahá z klobouku,protože jinak si to fakt nedovedu vysvětlit. Je sice fajn,že má koule vyměnit hráče o poločase. Ale co z toho,když kvuli němu je tam takových min pět na vystřídání. My nemít letos kliku,tak máme těch bodů na pováženouVztek

 • NAVRHUJI

  daniel14.9.2015 9:02reagovat

  ukončit zde debatu o hovadu,buďme rádi že není ten vypatlanec ve Spartě,ať si ho řeší a ucvrnkávaj z něj podvodníci!Nezapomeňte,boží mlýny melou pomalu ale jistě...Úsměv

 • Jaany14.9.2015 7:17reagovat

  Viděl někdo z vás včera Schalke proti Mohuči? Jestli ne tak nedoporučuju zpětbně koukat, protože by se vám mohlo udělat slabo při představě jak proti nim nastoupí naši kluci. Smutek

   

  Btw: Hrát proti Jablonci s jediným rychlým hráčem v ofenzivě Frýdkem je fakt úlet. Lafy se od toho zranění hledá a možná nejlepší útočník ligy Fatai sedí na lávce.

  • hansel14.9.2015 9:05reagovat

   Já bych to neviděl tak černě. Sice hrajeme prd a máme bláznivýho kouče ”bez koncepce”, ale v Evropě v lepších zápasech většinou výsledkově nevyhoříme. Když vezmu poslední pamatovatelný roky, tak třeba s Liverpoolem nebo Chelsea ten mančaft nijak lepší nebyl, a ostuda se nekonala, dvě plichty a dvě těsný prohry s vrškem PL Úsměv Evropa s lepším soupeřem je něco jinýho než Gambáč, to začne alespoň klusat i Dočkal nebo Matějovský, navíc máme často kliku a taky soupeř není nijak vydřenej a staví se k nám tak jako my k Jihlavě.

   Schalke tipuju o píď kvalitnější než CSKA, doma to vidim se štěstím i na plichtu.

 • jsem zvedav na Vrbu

  Arni14.9.2015 7:02reagovat

  Člověk může udělat chybu. Takže Vrba by dal Limberskému bububu a jelo by se dál, protože se ”omluvil a hrozně ho to mrzí”. Ale po včerejšku tohle nepřipadá v úvahu. Včera ukázal, jak to má všechno na párku. Vrba teď nemá sebemenší morální odůvodnění, proč si to hovado v týmu nechává za to,co udělal. Takže se Vrbo ukaž, jaký jsi trenér repre

  • jsem zvedav na Vrbu

   majtin14.9.2015 7:59reagovat

   Děkuji ti Bože, že za nás nehraje tento blb. I když se vedení už asi dva roky všemožně snaží přivést někoho podobného.

  • moc ingeligentů

   kilovolt14.9.2015 8:43reagovat

   se na hřištích ani kolem nepohybuje! nevím proč fotbal přitahuje těch nejtupějších 50% lidí

  • jsem zvedav na Vrbu

   experto14.9.2015 8:55reagovat

   To jsou jen novinové plácy. Vrba tam s nima taky prokalil játra. Ale nemůže říct - no jo, Limba, to je borec, hahaha. Takže novinové bububu, příště se tomu společně zasmějí.

82234 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha