Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
  • Lindy Shala

captain_obvious20.9.2015 19:27reagovat

Hezkej gól, skvěle se zorientoval. Už se těším, až ho budu vídat v rudém dresu. Úsměv

majtin20.9.2015 20:28reagovat

Skvělá reakce, výborně se zorientoval.

• DJDriver20.9.2015 19:18reagovat

Peknej focus...jsem spokojenej. Jen Hybsak musi trochu zabrat

• Sendi20.9.2015 19:24reagovat

nehrál zle, měl tam pár chyb, ale nebylo to tak špatný, dopředu supr...to mě spíš nasrala žlutá karta pro Costu v 89 minutě, ten člověk je fakt mentál...

• DJDriver20.9.2015 20:08reagovat

Ja jen nechapu ze on dostal zlutou a minutu na to tam sejme Pexesa ze zadu a nic

• Střelec Mareček

honzaspartan20.9.2015 18:41reagovat

Mareček vystřelil a trefil bránu. To se hned tak nevidí.Smích

guitarplayer20.9.2015 18:43reagovat

však sem psal superšpíler

honzaspartan20.9.2015 18:57reagovat

To by byly ovace od jeho obdivovatelů, kdyby tam to jeho plácnutí naslepo náhodou spadlo. Tak třeba mu to do konce kariéry ještě vyjde.Smích

RonamCZ20.9.2015 18:21reagovat

Tak a teď je ideální čas poslat do hry nějakého mladíka. Jen nevím jestli Paixaa nebo Kováče Otrávení

• Střídání

Pavel0020.9.2015 18:36reagovat

Mladák Paixao je už na hřišti co víc chtít Úsměv

• Výsledeek super, hra nic moc

Paspartu20.9.2015 17:57reagovat

Ikdyž vedeme, tak hra se mi nelíbí. Je tam strašně moc nepřesností a silnější soupeři by to v pohodě trestali. Stále je vidět, že hráči v tom mají chaos. Pěkně se na to dívá, ale není to nekvalitou Olomouce? Každopádně snad dostanou bůra Úsměv

bledátvář20.9.2015 18:10reagovat

Sigmáci sem přijeli na výlet. Je vidět, že s nějakym bodovym ziskem ani nepočítali.

Paspartu20.9.2015 18:24reagovat

S tím tady nikdy nepočítá nikdo.

• 1. poločas zatím dobrý,

fanhob20.9.2015 17:54reagovat

snad to není jenom slabým soupeřem (zatím asi nejslabší). Jinak Fatai opět nehraje, to se moc zlepšovat nebude. Je ho škoda.

• Poločas

brac20.9.2015 17:46reagovat

Po delší době dobrý, snad to zase nebudou jen dohrávat v druhém poločase. Hybš z našich nejslabší.

• Poločas

Capo20.9.2015 17:54reagovat

A nejlepší jsou Krejčí s Matějovským.

• Poločas

Bunda20.9.2015 17:54reagovat

Hybš - Krejčí je fajn,umí spolu dobře spolupracovat. Nejslabší Jiráček. Nejlepší Matěj.

• Poločas

brac20.9.2015 18:18reagovat

To je spíš Krejčí než Hybš, ten ztrácí míče, dává otřesné přihrávky a zazdí slibné šance.

• Penalta

Teiwaz20.9.2015 17:38reagovat

No, tak penalta mi z opakovaných záběrů připadala malinko plzeňská... Co myslíte?

• Penalta

guitarplayer20.9.2015 17:39reagovat

dala se písknout

• Penalta

bledátvář20.9.2015 17:47reagovat

Já tam neviděl nic, kromě toho, že mu škrtnul o nohu.

• Penalta

trakip20.9.2015 17:53reagovat

Za to škrtnutí o nohu byl i Pamič vyloučen. Faul to je, ikdyž nechtěný.

• Penalta

Capo20.9.2015 17:52reagovat

Trochu mu brnknul o patu, byla opravdu přísná.

• Penalta

Rammstein20.9.2015 18:25reagovat

Penalta za stavu 2:0 proti odevzdanému Olomouci? ..jen kouřová clona před dalším zářezem nás nebo soupeře Plísně..