Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ščasný

  Kombinator2.12.2015 18:46reagovat

  Proběhlo tady spousta kritiky, zejména tedy ode mě, a domnívám se, že oprávněně a většina toho je podložena řekněme fakty (mládež, obrana, venkovní výkony a výsledky, razantní zhoršení téměř všech hráčů - 100% to není jen o jejich formě, neposílení na nejbolavějších postech, zhoršená kvalita hry, taktika - prohráváme prakticky každou taktickou bitvu -2x plzeň, Liberec i v Evropě s CSKA jsme shořeli, když jsme jednou nohou byli v další kole a spousta dalšího). Já bych rád slyšel teď ty body, který by podle obájců Ščasnýho měly ostatní přesvědčít, že je Ščasný dobrá volba a měl by dostat čas, protože zatím je to tady jen snaha , co nejvíc zmírnit to, co dělá Ščasný špatně, ale neviděl jsem žádnej příspěvek o tom, co vlastně dělá Ščasný dobře. Já prostě u něj nevidím ani kousek světla, pokud se budeme bavit o budoucnosti Sparty, možná se mu podaří doklopýtat k titulu a něco uhrát v Evropě při příznivým losu, ale opravdu chceme se soustředit jen na nejbližší výsledky ať už jich dosáhneme jakkoliv s tím, že prostě jednou ty nahromaděný problémy prasknou a my padneme ke dnu? Nebude to náhodou tak, že se horko těžko díky mega silnýmu kádru doplahočíme ke kvalifikaci LM a tam zase vyletíme s prvním lepším týmem, protože mužstvo neví co hrát a takticky není absolutně připravený a pojedeme odznova? My potřebujeme koncepci a to nejem herní, potřebujeme zapracovávat mládež, potřebujeme posilovat systematicky, pak máme šanci vybudovat konkurenceschopný mužstvo, který bude vědět co přesně hrát a kdy to hrát. U ščasnýho vidím jen snahu orientovanou na výsledky, takže co 3 měsíce chce posilovat ze zahraničí za miliony, ale že by něco budoval, to fakt nevidím, možná tak galácticos 2.

  • Ščasný

   LukyACS2.12.2015 19:11reagovat

   Souhlasím. Podle mě máme obrovskou hráčskou kvalitu, což bylo vidět v zápasech s Asterasem, APOELem a při vyrovnaných duelech se Schalke i CSKA. Vloni doma s Neapolí, YB Bern...

    

   Ščasný teď výsledky sice má, ale je tam vidět obrovský propad ve hře a i ve formě hráčů. Teď s Brnem bylo dobrých prvních 20-30 minut, pak to byla bída. Chápu, že to na tom terénu muselo být strašné, ale ono to bylo nic moc i v dalších zápasech, třeba se zoufalým Baníkem. A to mluvím o domácích zápasech.

    

   V lize je to venku jedna velká bída bez výjimek. Nepamatuju si, že bychom v nějakém zápase byli lepší, i v té Příbrami jsme po půli mohli prohrávat o 2-3 kousky, nepodržet nás Bičík. Fakt snad ani jeden zápas, který bychom odehráli bez problém. My se trápili i ve Dvoře Králové a Pardubicích, a to jsme postavili velmi silnou sestavu.

    

   Prostě mi to začíná připomínat období za Pepy, kde jsem se bál toho, co zase předvedeme. Za Lavičky jsem se na domácí zápasy vyloženě těšil, to byla jedna velká paráda.

   Chovanec výsledky taky měl, proto jsme ho dlouho ”nemohli” vyhodit, to samé asi teď bude se Ščasným. Každý uvidí, že se zhoršujeme, hrajeme silový a alibistický fotbal, ale prostě to nějak kvalitou uhrajem. Budem nadávat na hráče, furt se snažit o změny v kádru, ale pak dojdem k závěru, že to o něm není.

    

   Zkrátka s progresivním trenérem(tím nemyslím Hřebíka, taky si myslím, že by trénovat už neměl) by Sparta s touhle hráčskou kvalitou válela.

   Ta cesta, kterou načal Lavička, asi i za přispění Jílka, byla správná.

   Fotbal, který jsme hráli v poslední mistrovské sezoně, byl nejlepší, jaký jsme hráli minimálně za posledních 10 let. To bavilo určitě každého, soupeře jsme sevřeli na obranné polovině a mleli ho, v Evropě jsme snad úplně všechny domácí zápasy vyhráli a byl to podobný válec. Pak jsme bohužel narazili v odvetě na Malmö a ve skupinách v Bernu, nevyvedla se Plzeň, ale aspoň domácí zápasy mě pořád bavili. To už se teď říct nedá Neutrální

   Každopádně směr byl správný a MĚLO se jen zapracovat na chybách. Lavička by byl asi správně odvolaný, pokud by přišla adekvátní náhrada, která by na jeho práci navázala a zapracovala na chybách. Právě na tom druhém herním stylu, který by fungoval i venku.

    

   My místo toho přivedli ZŠ. Já už od prvního dne čekal, že je to průser, protože bylo potřeba zamakat na zápasech venku a my přivedli kouče, kterej za 2 sezony vyhrál 2 venkovní zápasy, teď na tohle navázal u nás. To NENÍ NÁHODA.

    

   My se za Lavičky snažili hrát konstruktivně i za cenu chyby. Určitě si vzpomenete na chyby, které udělal třeba Vaclík a další. Ovšem x krát jsme založili povedenou akci.

   I Vrba říká, že chce po hráčích, aby hráli konstruktivně, že za to bude rád, i když hráči občas udělají chybu. Tohle chápe asi každej. Fotbal prostě je o chybách a radši snaha o konstruktivní kombinaci než nákopy. O tohle se snažil Hybš a Ščasný nadával, začal po hráčíchc vyžadovat, aby míč odkopli. To je přesně návrat k alibistickýmu fotbalu. Než udělat chybu, tak míč radši kopnout pryč Neutrální

    

   A k těm faulům a žlutejm se snad radši vyjadřovat nebudu. Tam je nárůst snad o stovky procent ve všech směrech.

   • Ščasný

    LukyACS2.12.2015 19:13reagovat

    Trenér, který by se mi líbil, by se měl snažit o tu hru, co jsme hráli předloni. Konstruktivní fotbal, takhle se to učí a hlavně tak hraje i naše mládež.

    Trenér áčka by byl vybrán na základě naší koncepce a navazoval na ní. Pak by využíval třeba hráče z mládeže, pokud by nám chyběl pravý bek, jako třeba teď, tak by se koupil, ale primárně by se připravovaly náhrady z naší líhně.

     

   • Ščasný

    Kombinator2.12.2015 19:20reagovat

    Přesně, vidím to úplně stejně. Nechápal jsem Ščasnýho příchod tehdy, nechápal jsem jeho prodloužení v létě a nechápu jeho setrvání teď. Nedává to žádnej logickej smysl.

   • Ščasný

    LukyACS2.12.2015 19:23reagovat

    Ještě dodatek, Ščasný určitě bude chtít dělat velká škatulata a kádr začne obměňovat. Nedávno jsem sledoval pár starších zápasů, jak válel Matějovský, Dočkal, Hušbauer... teď je to slabej odvar a jsou to hráči zralí na výměnu. Je chyba v nich, nebo je chyba ve Ščasném?

     

    P.S. Kombinatore, nemohl bys dělat odstavce? Pak se to čte lépe.

     

     

    • Ščasný

     majtin2.12.2015 19:57reagovat

     Je to tak - vytváří začarovaný kruh, hráči se pod ním výkonnostně horší (jednoduší fanoušci začnou křičet , že jsou to lemplové a na Spartu nemají) a tak někteří z nich budou muset odejít, aby přišli posily, část se nechytne a zbytek se začne zase horšit (jednoduší fanoušci začnou křičet, že jsou to lemplové...), ZŠ začne tvrdit, že někteří hráči na Spartu nemají a je potřeba posily... A tak pořád dokola, dokud neposílíme na trenérském postu.

     • Ščasný

      honzaspartan2.12.2015 20:01reagovat

      A někteří hráči, kteří byli vždy tragičtí a na základ nemohli pomýšlet, najednou hrají neustále v základu, přestože tragičtí zůstali.

      • Ščasný

       majtin2.12.2015 20:03reagovat

       Přebral ti snad Lukáš Mareček holku?

       • Ščasný

        majtin2.12.2015 20:07reagovat

        Úsměv Smajlík mi tam chybí.

       • Ščasný

        honzaspartan2.12.2015 20:11reagovat

        Nene, nemá šanci, Zdenda si svého Marečka i ten jeho poklad schovaný ve velkých trenkách hlídá.

     • Ščasný

      peterpan272.12.2015 20:41reagovat

      LOL. Když už někoho nazýváš jednodušším, nauč se to psát. Btw, ten lempl hrál dozadu mizerně i pod Lavičkou - například zápas v Bernu byla z jeho strany tragédie

      • Ščasný

       majtin2.12.2015 20:58reagovat

       LOL Smích: ” Jednoduší × jednodušší

       Oba dva tvary jsou správné, ale používají se v jiných případech.

       Jednoduší vzniklo skloňováním přídavného jména jednoduchý. Používá se v 1. a 5. pádě mužského rodu v množném čísle (např. ti jednoduší muži).

       Oproti tomu jednodušší je druhým stupněm vzniklým při stupňování přídavného jména jednoduchý.

       Příklady: Ach ti jednoduší partneři – nesmíme se na ně zlobit! ...”

       Takže buďto se to týká v množném čísle : jednoduchého fanouška nebo fanouška jednoduššího než ostatní část (jednoduššího třeba v myšlení). Ale teď mě aspoň napadá, že budu používat druhou variantu, ta lépe vystihuje podstatu. Ty mě tady poučuješ a přitom o tom skoro nic nevíš.Smích Mír s tebou.

       Jakého lempla z Bernu jsi měl na mysli?

        

       • Ščasný

        peterpan272.12.2015 21:05reagovat

        OK, ted jsi mi to nandal...

        • Ščasný

         majtin2.12.2015 21:19reagovat

         O to mi nešlo, sám jsem v tom měl zmatek, jen mě ta realita překvapila. Nemám rád shazování.

         Tak koho jsi myslel tím lemplem? Bořka?

         • Ščasný

          peterpan272.12.2015 21:25reagovat

          Marečka přece Úsměv. Pamatuješ si na ten zápas? Ten mu hrozně nevyšel. Ale já fakt nejsem jeho hater. Třeba s Brnem hrál dopředu slušně, ale dozadu to bylo baroko. Takže, nesouhlasím s Tebou, že je to výborný fotbalista. Pro mě je to průměrný fotbalista, který jednou zahraje a jednou ne, což nevím, jestli takoví hráče vůbec chceme. A teď si ani neumím představit, kam s ním. Na kraji to nedává, defenzivního záložníka si asi už ani nezahraje, protože tam bude buď Jiráček nebo Vácha, tak co s ním?

          • Ščasný

           majtin2.12.2015 21:48reagovat

           Zápas v Bernu nevyšel skoro nikomu, detaily už nepamatuju. Já už nevím, kdy jsem napsal, že je to výborný fotbalista, ale teď posledních pár zápasů měl pár výborných pasáží. Takže to v něm asi nejspíš je. Jen by to chtělo trenéra, který by po něm šlapal a nutil ho vracet se a být zodpovědný. A aby ty výkony podával opakovaně. Když by si nedal říct, tak by musel odejít.

           • Ščasný

            peterpan272.12.2015 21:50reagovat

            Tak aspoň, že se shodneme na tom, že ten, kdo by po něm měl šlapat, by neměl být Ščasný Úsměv

    • Ščasný

     majtin2.12.2015 19:58reagovat

     Souhlasím se všemi tvými příspěvky ve vlákně. (Teda ty neodstavce mi tolik nevadíÚsměv).

   • Ščasný

    captain_obvious2.12.2015 20:02reagovat

    Když se vypadlo s Malmö, tak jsem měl bezesnou noc a ještě tak 3 dny mi bylo úplně na nic. Nešťastný jsem byl i z každého ligového klopýtnutí. Pod Ščasným je mi to fuk. Fotbal mi otrávil, nebaví mě to, prožívám mnohem míň emocí, třeba výsledek s Asterasem mi byl víceméně ukradenej. Já to bral tak, že když se vyhraje, tak tady ten dinosaur zůstane a ještě se bude mít čím chlubit, když se prohraje, tak tu stejně zůstane, who cares.

     

    Vůbec nejhorší na Ščasném je, že on totálně rozesere kádr a přivede sem spoustu hráčů vhodných do 3-5-2, kterou tady přitom nikdo jinej po něm praktikovat rozhodně nebude. Už teď přeji hodně síly tomu, kdo to převezme po něm. Tam bude práce jak na kostele.

     

    Teď si zase přivede 6 hráčů do té svojí třipětdvojky a na konci března bude fňukat, že potřebujeme přivést minimálně 8 hotových hráčů.

    • Ščasný

     majtin2.12.2015 20:06reagovat

     ”Fotbal mi otrávil, nebaví mě to, prožívám mnohem míň emocí, třeba výsledek s Asterasem mi byl víceméně ukradenej.”

     Vím, že nejsi, ale připadá mi, jako by jsi byl Bořek Dočkal nebo Hušby.

     • Ščasný

      captain_obvious2.12.2015 20:14reagovat

      Tak tohle je ve Sportu celkem běžné a ne jen ve fotbale. Je docela dost možné, že zrovna Bořek nebo Hušby to takhle cítí, protože zrovna u nich je ten propad neuvěřitelný. Hybš taky na malém EURU vypadal skvěle a pod Ščasným hraje hrozně. Psychika je mocná.

      • Ščasný

       LukyACS2.12.2015 20:23reagovat

       Jo, Dočkal je vyloženě otrávenej, tam je ten propad neuvěřitelnej, dřív to byl adept na zahraniční angažmá, teď je asi jeden z těch, které budeme chtít prodat. Propad hodně markantní.

       Jeho asi musí štvát, že Ščasný vymyslel chození do soubojů na maximum i v tréninku a chce po něm silovější pojetí hry, než hrál doposud a to Bořkovi samozřejmě nesedí. Je to jen moje domněnka, ale nedivil bych se tomu. Bořek prostě není typ hráče, který bude sbírat míče a vyhrávat souboje.

       On je hodně chytrej a tohle ho musí štvát. Jednou věřím, že by mohl bejt i dobrej kouč. Když jsem s ním slyšel rozhovory, tak mi to přijde mnohem odbornější, než třeba když mluví Hejkal.

    • Ščasný

     honzaspartan2.12.2015 20:07reagovat

     Taky mi to znechutil a beru to podobně.

     Ščasný ven!

    • Ščasný

     LukyACS2.12.2015 20:18reagovat

     jojo, mám to podobně, před tím jsem ty zápasy hodně prožíval a hodně jsem se těšil na každý další.

     Teď jsem z toho úplně otrávenej, ani na domácí zápasy už prakticky nechodím, před tím jsem tam byl na každém zápase - včetně domácího poháru.

      

     Na Evropskou ligu jsem teď šel jen proto, že jsem balíček dostal, jinak by mě na Asteras nikdo nedostal. Je to smutné, má se chodit na Spartu, ale ze mě se úplně to nadšení vytratilo a podle posledních návštěv asi nebudu sám. Na jaře spíš začnu pravidelně chodit na dorost a určitě zajdu na LM U19, na tu se hodně těším Úsměv

     • Ščasný

      captain_obvious2.12.2015 20:25reagovat

      Já si taky stoprocentně na dorost ještě zajdu, až budou hrát poblíž mého bydliště. Dva takové zápasy tam na jaře budou, ty nemůžu vynechat. Úsměv

    • Ščasný

     majtin2.12.2015 20:39reagovat

     Ještě bych dodal, abych nemluvil jen o špatném, tak že třeba teď proti Brnu úvodní půlhodina nebo celý poločas v Liberci vypadali suprově, ale pak jako by nás soupeř přečetl a ZŠ si už neuměl poradit.

  • Ščasný

   honzaspartan2.12.2015 19:30reagovat

   Toto podepisuji.

  • Ščasný

   standis2.12.2015 19:37reagovat

   Já se přiznám, že jsem ho při příchodu určitě hned nevyháněl, ale po jeho působení z něj mám jemně řečeno rozporuplné pocity. Výsledky LavičkaxSčasný:

   - liga 34/32 bodů

   - EL Sčasný na rozdíl od Lavičky postoupil do jarní části, ale z výrazně lehčí skupiny a Lavička k tomu neměl daleko

   - krása hry velký propad

   - system hry - u Lavičky sice jenom jeden, alu u Sčasnýho žádný a byl přijmut na naučení druhého stylu...

   - posily u Sčasnýho horší

   - zabudování mladých - Sčasný to má evidentně na háku.

   Takže mně vychází jenom z těchto věcí, že změna jenom k horšímu. Přes zimu tady Sčasný asi zůstane, budou změny v kádru a snad se někomu už z vedení rozsvítí, že by byla potřebná změna. Nevěřím totiž, že to na jaře bude jiné.

  • Ščasný

   majtin2.12.2015 19:57reagovat

   Jednoznačný podpis.

  • Ščasný

   waaw2.12.2015 21:45reagovat

   Budiz, i Scasny ma urcite plusy. Proti Lavickovi ma vetsi energii, dokazu si predtavit ten vitr v kabine, kdyz je potreba o prestavce muzstvo servat. Stejne tak se neboji posadit hrace, kteremu se nedari relativne brzy a ne az v 87 minute

 • Konaté

  Standa Hejkal2.12.2015 18:44reagovat

  On je sice fakt rychlý, mrštný, silný, ale taky taktiky úplně mimo, líný se vracet, finálku má naprosto strašnou a u fotbalu nemyslí. Udělá tři beky 2x tam a zpět a pak to napálí do diváků. K čemu to je? Samozřejmě budu rád, když mu vyjde ta cizina. Nemám rád naše hráče v dresu soupeře.

  • Konaté

   Furia Ceca2.12.2015 19:40reagovat

   Proto ho Jarolím nechce. Problémový hráč, špatný charakter.

   • Konaté

    majtin2.12.2015 20:02reagovat

    Sorry, ale i Ščasný o něm řekl, že je to bezproblémový kluk. Na jeho charakter si niKdo nestěžoval. Teda jen agentura Dalibora Laciny. A těm bych moc nevěřil, podle mě ho chtějí očernit jako pomstu, že od nich zdrhl.

    • Konaté

     honzaspartan2.12.2015 20:13reagovat

     Konaté má IQ houpacího koně. To je celý problém.

 • Rozhovor

  waaw2.12.2015 18:10reagovat

  Otava: Trenere, cim to je, ze dostavame tolik golu. Co by se s tim dalo delat?

  Scasny: Musim prostor ve stredu vic zahustit. Podivejte se po trhu kdo by na to byl nejlepsi

  Otava: hmm, to je orisek. Kdo by tak byl nejlepsi na zahusteni???? Mam to!! Zahustel!!!

 • Apoel:Sparta

  daniel2.12.2015 17:39reagovat

  nikde to nedávaj?Smutek Prádelna která má 10000 fandů jen v Plzni zase dávaj na Nova sport1,a jde jim jen o to aby neudělali ostudu,a Spartě jde o první flek a má statisíce fandů a tu nedaj?Jdu blít....Vztek Nova si umí vybratSmích

  • Apoel:Sparta

   honzaspartan2.12.2015 17:44reagovat

   Miliony nas jsou.

  • Apoel:Sparta

   Furia Ceca2.12.2015 17:46reagovat

   ČTéčko dává Liberec, což je pochopitelný, ale že Spartičku nebude vysílat vůbec nikdo?????? To je ostuda.

  • Apoel:Sparta

   Furia Ceca2.12.2015 17:50reagovat

   Nebude to zase jako teď ten poslední zápas na Nova sport 2?

   • Apoel:Sparta

    daniel2.12.2015 18:00reagovat

    Možná nova sport2,ale tu nemám,tvrdili že na nova sport2 budou vysílat méně známé sporty a na 1 populární sporty,maj to vypatlaný,podvodníci hrajou od 19 hodin a ve 21 dají fotbal z Anglie,mohli dát ve 21 Spartu kreténi!!Vztek

   • Apoel:Sparta

    Capo2.12.2015 18:43reagovat

    Je to na Nova sport 2.

  • Apoel:Sparta

   captain_obvious2.12.2015 19:05reagovat

   Zas nějakej génius z Novy to nacpal na Nova Sport 2. Nevím co tím zamýšlejí, na nějaký Sport 2 jim seru a kvůli pár zápasům Sparty si ho určitě pořizovat nebudu a pochybuju, že si ho kvůli tomu pořídí nějaká významná část našich fanoušků. Akorát hodně fanoušků naserou, že to vecpou na tak blbej kanál, který spousta lidí nemá.

   Je mi to fuk, podívám se na stream toho přenosu z kyperské televize, větší ostuda byla, když proti Asterasu hrála Sparta v tu hodinu jako jediná z našich týmů a navíc doma a ti pitomci to stejně vrzli na Nova Sport 2, takže jsem musel čumět na stream s pixelama velikosti vaflí. Ke Spartě se hlásí pár set tisíc fanoušků, na stadion se jich vleze ani ne 20 000, z těch ostatních velká část měla smůlu nebo čuměla na hnusnej stream na internetu. Český fotbal pro fanoušky.

   • Apoel:Sparta

    majtin2.12.2015 20:10reagovat

    NOVA SPORT 2 není ani v nabídce O2 TV air, jen v klasické O2 TV. No právě kvůli tomu, jsem si ten AIR pořídil, na zkoušku. Takže milé O2 nakopnu.

    • Apoel:Sparta

     daniel2.12.2015 21:06reagovat

     na Nově jsou kreténi,chtěj akorát nasrat lidi,podvodníky dají na NS1 a akorát udělaj ostudu a nikdo na ně koukat nebude,radši budou koukat na Liberec na čtSmích je to fakt děs když o něčem rozhodují debilovéVztek

 • Vlasta Petržela

  Bunda2.12.2015 17:35reagovat

  http://www.fcgraffinvlasim.cz/2015120001-byl-bych-rad--kdyby-zmen-v-kadru-bylo-co-nejmene--rika-vlastimil-petrzela.html

  • Vlasta Petržela

   Brian Pricke2.12.2015 17:38reagovat

   ”Na jaře, kdy se rozhoduje o postupu, do zápasů vstupují jiné okolnosti a nejen fotbalové.”

  • Vlasta Petržela

   Brian Pricke2.12.2015 17:42reagovat

   ”Šel bych si zahrát, ale nemám brusle. Měl jsem úplně nádherné a kvalitní brusle, ale jak jsme se pořád stěhovali, tak se někde ztratili.”

   To je celkem psychopat. Smích

 • Zahustel,Šural

  Jaany2.12.2015 15:17reagovat

  Pokud chce Ščasný hrát 3-5-2 tak Zahustel půjde na pravýho half-beka a Šural na podhrot místo Dočkala,který v tom případě odejde. Pokud Dočkal neodejde, tak Šural imho nepřijde, protože v rozestavení 3-5-2 by neměl kde hrát (snad jedině útok, ale tam bych raději viděl Lafata Fatai případně Krejčí) a jako konkurence pro Dočkyho dobrý,ale to by asi nevzal.

   

  Zase by to byla škoda pro Čermáka nebo Shalu. Shala je (byl) v Libe jen na pul roku.

   

   

  • Zahustel,Šural

   Peters2.12.2015 16:22reagovat

   Bičík - Mazuch, Brabec, Costa - Frýdek, Vácha, Jiráček, Dočkal, Zahustel - Fatai, Lafata

   • Zahustel,Šural

    Furia Ceca2.12.2015 17:49reagovat

    Koubek - Kadlec, Mazuch, Costa - Frýdek, Šural, Vácha, Dočkal, Zahustel - Fatai, Lafata

    • Zahustel,Šural

     honzaspartan2.12.2015 17:53reagovat

     Sestava se pise zprava.

     Takze v zaloze nejdriv Zahustel a na konci Frydek.

    • Zahustel,Šural

     waaw2.12.2015 18:00reagovat

     Dockal pujde do sveta

     • Zahustel,Šural

      honzaspartan2.12.2015 18:04reagovat

      Jen at jde. Pred Matejovskym to chce mit 4 behave hrace, aby mel komu rozdavat sve genialni prihravky.

      • Zahustel,Šural

       Furia Ceca2.12.2015 18:10reagovat

       Ty svoje geniální přihrávky co stačí tak akorát na průměrný ligový soupeře si může strčit do prdele...

      • Zahustel,Šural

       waaw2.12.2015 18:13reagovat

       Kolem Matejovskeho to chce 9 behavych hracu. Brankar behat nemusi

  • Zahustel,Šural

   honzaspartan2.12.2015 17:50reagovat

   A co konkurence a zraneni?

   Tyhle kecy, ze by nove prichozi nemel jiste misto v zakladu a proto neprijde, nebo ze nekdo by musel odejit, opravdu nesnasim.

   At odejde Litsingi, Pexeso, Marecek, Konate a misto nich at proste prijdou lepsi hraci, treba prave Sural, a at se o misto poperou s konkurenci. Zrovna Sural je tak univerzalni, ze by se pro nej misto urcite naslo vzdycky, kdyz bude mit formu.

  • Zahustel,Šural

   experto2.12.2015 18:36reagovat

   Čermák je talent, ale co je škody na Shalovi? Průměrný ligový hráč, v Liberci do počtu a hraje spíš díky určité dohodě. Na Spartu nemá ani omylem.

 • Pavelka

  Pindruch2.12.2015 15:15reagovat

  Prodloužil ve Slovanu do června 2017.

   

  • Pavelka

   honzaspartan2.12.2015 17:54reagovat

   OMG

 • Posily

  Paspartu2.12.2015 14:39reagovat

  Můžete mi říct v čem vám vadí Zahustel? Tady se totiž bude pořád jen kritizovat, nadávat a vyhazovat. Není to tak dávno co tu hodně lidí psalo o Zahustelovi, že se jim líbí a že jím Slavie posílí. Teď je prakticky u nás a jen se nadává. Tady nejde o to, co hráč dokázal a nedokázal, tady se prostě jen hledá záminka jak zhanit vše co Sparta udělá. Kdyby přišel Messi tak bude moc malej a nemá cenu ho brát. Kdyby přišel Ronaldo, tak to zas bude namachrovanej frajírek co rozesere kabinu atd. pořád dokola. Jste tady asi fakt na hlavu padlí. Čest vyjímkám...

  • Posily

   LukyACS2.12.2015 14:44reagovat

   Já bych bral Morávka, jak se tu včera nadávalo.

    

   Sice je často zraněný, ale být zdráv, tak bychom o něm těžko mohli uvažovat. Jinak je to velmi dobrý fotbalista, který se na rozdíl od zdravého Kadlece a dalších, dokáže vždy vrátit v takové kvalitě, že pravidelně nastupuje v Bundeslize.

  • Posily

   honzaspartan2.12.2015 14:51reagovat

   Nevšiml jsem si, že by tady někomu nějak extra vadil.

   Naštěstí to není, na rozdíl od jiných našich ”posil”, žádný zajít v pytli a pokud bude zdráv, tak jeho příchod určitě nebude propadák.

   • Posily

    AlaMierda2.12.2015 14:55reagovat

    to nikdy nevíš u nikoho jestli to bude propadák nebo ne. V létě tu spousta lidí brečela, že Plzeň má Kopice. Co tam za podzim slavný předražený Kopic předvedl? Leda to, že být jedním z tahounů Jablonce neznamená vůbec nic.

    • Posily

     waaw2.12.2015 18:04reagovat

     Vim ze se to tu nenosi, ale Kopic podle mne je perspektivni a pro Plzen je posila. Sice draha, ale kvalitou urcite jo. Ma fotbalovy mysleni, nejake goly taky dal. Az si trochu vic zvykne, bude jejich klicovy hrac, nez jim zmizi ven

     • Posily

      honzaspartan2.12.2015 18:06reagovat

      Do systemu jim zapadl a Plzen vede ligu. Tam jeho nakupu urcite nelituji.

  • Posily

   Skleepy2.12.2015 14:55reagovat

   O hodně radši bych tu viděl Šurala, ale že by mi příchod Zahustela vadil se říct nedá. A Messiho s Ronaldem bych asi taky nějak přežil.

  • Posily

   kapacitos2.12.2015 15:01reagovat

   tady se furt jenom nadává a vyhazuje.. Ať nás trénuje kdokoliv a nebo za nás hraje kdokoliv (pokud to není totální propadák), tak je urážet a nadávat jim nebudu. Pokud bych měl touhu číst urážky a nadávky na Spartu, tak lezu na forum prádelníků nebo seshitů a ne na forum srdcovýho klubu, bohužel to tak ale není.

   Jinak za mě Zahustěla určitě vzít, kvalita je potřeba i na lavičku a na pravý kraj zrovna extra konkurenci nemáme..

   • Posily

    LukyACS2.12.2015 15:17reagovat

    Tak ona je ta odpověď jednoduchá - každý má své oblíbence. Třeba u Brabce, Marečka a dalších to vidíš asi nejčastějš. Když zahrají dobře, tak se objeví jejich zastánci a chválí je. Já třeba mám rád Brumlu, tak taky patřím mezi ně.

    Naopak když zahrají špatně, tak se objeví jejich vyhazovači Úsměv A tak je to se vším.

    Když je to slušná diskuse, tak se rád zapojím, ale já třeba nesnáším takové ty až vulgární výpady. To nemá s konstruktivní diskusí nic společného.

     

    Jinak tohle samozřejmě najdeš na každém foru. Jsme jen fanoušci, kteří se baví o našem oblíbeném fotbalovém klubu Úsměv

    • Posily

     kapacitos2.12.2015 15:33reagovat

     Jasan, chápu Úsměv Ony ty naše kecy tady jsou stejně k ničemu, dokud nebude řvát celý kotel a tím celý stadion Ščasný, případně nějaký hráč, VEN, tak se nic nezmění.. a dokud budou výsledky, tak se ani nic měnit nebude.

     • Posily

      kapacitos2.12.2015 15:34reagovat

      nebo nějaký menší demonstrace před stadionem Smích

    • Posily

     honzaspartan2.12.2015 17:59reagovat

     No ale Brabec a Marecek, to je jak nebe a dudy.

     U Marecka se jeho obdivovatele jeste nikdy nedockali toho, aby treba rozhodl zapas jako ted Brumla.

     Tem staci, kdyz behem zapasu nevyrobi minelu a trikrat prihraje smerem dopredu, a uz ho vychvaluji do nebes.

 • Konaté

  LukyACS2.12.2015 14:12reagovat

  Jeho reakce https://www.facebook.com/TiemokoKonateOfficial/photos/a.405804489547152.1073741825.232434643550805/756695607791370/?type=3&permPage=1

  • Konaté

   Dynamo2.12.2015 14:16reagovat

   Strašně neprofesionální. Okamžitě bych se ho zbavil. Takovéhle věci nesmí hráči Sparty řešit přes Facebook. Je ve Spartě dost dlouho na to, aby ukázal svoje ”kvality”. Neukázal, tak prostě odejde.

   • Konaté

    Tashunka Witko2.12.2015 14:20reagovat

    To jsi ale moc dobře nepochopil. Toto je Konateho reakce na to, že se ho Sparta už fakticky zbavila, resp. ho odepsala. On, ale chce hrát za Spartu a pokud ho Sparta už zatratila, raději půjde do zahraničí než do Bolky. Já mu to přeji, aby šel do ciziny a doufám, že Zahustela Ščasnému vyfoukne Slavia, když nebude hráčská náhrada.

    • Konaté

     LukyACS2.12.2015 14:21reagovat

     Prý jsou tyhle přestupy na sobě nezávislé, ale taky tomu moc nevěřím. Bolka určitě bude někoho chtít.

   • Konaté

    LukyACS2.12.2015 14:24reagovat

    http://media4.popsugar-assets.com/files/2015/09/14/875/n/1922398/ff7934d941fbecef_aea06075bbcd4dc17553e2459babbb88/i/Shame-Bell-Lady-From-Game-Thrones.gif

   • Konaté

    venous2.12.2015 16:07reagovat

    Přesně dal vědět co se ve Spartě děje a já mu fandím a ty s tou kritikou jdi do pr... Nebít jeho tak teď máme na plísňáky úplně jiný odstup. Spíš by mělo táhnou vedení a otava a spol. než hráč který nás zachránil od další blamáže!

  • Konaté

   pubi2.12.2015 14:27reagovat

   On si snad fakt myslí, že ve Spartě lepšího neni. Smích Ještě by moh na FB prdnout něco takovýho Litsingi.

   • Konaté

    LukyACS2.12.2015 14:31reagovat

    Tak tohle je jednoznačně práce jeho agenta.

   • Konaté

    honzaspartan2.12.2015 14:37reagovat

    Druhej Mareček. Smích

   • Konaté

    AlaMierda2.12.2015 14:59reagovat

    tak zase podobně uraženě se cítil nedávno Mareček, za Lavičky Matějovský když nehrál. A Lafi taky moc dobře nenesl , že seděl na Schalke.

    • Konaté

     honzaspartan2.12.2015 18:02reagovat

     Matejovsky nehral par zapasu a to i vinou zraneni.

     Strasidelne vykony Marecka, jeho zamysleneho nastupce na postu playmakera, ho zase rychle vratili do zakladu.

  • Konaté

   lidoop2.12.2015 18:29reagovat

   Vtipnější než ten Konatého (resp. jeho manažera) výblitek, jsou ty komenty jeho fanoušků. ”Si rozdílovej hráč” ”Jeden ze tří nejlepších v kádru Sparty” atd SmíchSmíchSmích

   • Konaté

    honzaspartan2.12.2015 19:27reagovat

    To jo. Se divim, že ho spíš někdo neusadil.

    To budou takoví ti facebookoví fanoušci, kteří fotbal vůbec nesledují.

 • Zahustel

  FrantisekKoudelka2.12.2015 9:33reagovat

  Mnozi z nas ho tady nechteji, ale ten kluk dal 7 golu a na dalsi prihral, ma vetsi produktivitu, nez nase kraje Krejci s Konatem, Steinhoferem , Frydkem, Breznanikem dohromady Úsměv A to hraje stejnou soutez, ve slabsim tymu, byt utocnejsim....takze asi tak a narodaku vylozene nehorel, je rychlej, bojovnej, jen to zdravi, pokud ma vyresit pravou stranu, za me ano....

  • Zahustel

   Piva Jardajzník2.12.2015 9:45reagovat

   uděláme z něj beka a budeSmích

   • Zahustel

    Prďula2.12.2015 10:01reagovat

    Tak určitě Jardajzníku. Mám stejný názor jako ty. Vždycky budu s tebou. Jsi má opora. Buď pořád takový jaký jsi do teď. Úsměv

    • Zahustel

     lidoop2.12.2015 10:30reagovat

     Klidně si můžeš odpovídat pod stejným nickem. Bude to sice stejně schizofrenní, ale ušetříš si práci s přelogováním.

     • Zahustel

      Prďula2.12.2015 10:32reagovat

      Mysli si co chceš, ale je to opravdu náhoda, že se někdo pojmenoval podobně jako já. Já mám jen tento nick. Smutek

      • Zahustel

       lidoop2.12.2015 11:59reagovat

       Určitě je taky náhoda, že jste se tu oba objevili ve stejnou dobu a že spolu naprosto souhlasíte. Nech se vyšetřit!!!

     • Zahustel

      honzaspartan2.12.2015 10:47reagovat

      Kdo to vubec je?

      Nekteri tu meni nicky nejak moc casto a kdo se v tom ma pak vyznat?

      • Zahustel

       Lobrock2.12.2015 12:06reagovat

       Guitarplayer, kdo jinej.

       • Zahustel

        Piva Jardajzník2.12.2015 12:26reagovat

        šit, to bude zase ban, dominik je neúprosnýNeutrální

  • Zahustel

   waaw2.12.2015 10:09reagovat

   Souhlas. V tomhle bych s trenerem souhlasil, ze klicovym parametrem, krome herni kvality, musi byt charakter, bojovnost a zdrava agresivita. A v tom je Zahustel plus. Jinak ale Scasny ven!

  • Zahustel

   Tashunka Witko2.12.2015 10:32reagovat

   Je to průměrný ligový fotbalista, v evropském kontextu spíše hlubší podprůměr a je mu snad už 25 let. Naprosto zbytečná investice a při předpokládaném vyhození Konatého i nevýhodná, opět a zase dokola !

   Sparta udělala chybu !

   Kdyby Ščasného vyhodila už po derby, mohl se podzim bez nějakých potíží dohrát se Svobodou a Haškem, měli bychom určitě více bodů a byl by i čas na hledání trenera, který by si už sám vybral, jestli chce v týmu nějaké Zahustely a Litsingiho, který se stejně rekreuje v Kongu, protože ambasáda má prý dovolenou. Zase se tým zaplevelí a po vyhazovu (neodvratitelném) chaotika Ščasného budeme vyživovat více než tucet nepotřebných darmožroutů (nemám na mysli vedení Sparty).

   • Zahustel

    waaw2.12.2015 11:14reagovat

    Prumerny ligovy fotbalista je takove to placnuti, ktere se neda moc ani dokazat ani vyvratit. Mame 16 klubu a na prave strane se v muzstvech strida v zaloze mozna 30 hracu. Kdyz je seradis podle kvality, tak bude Zahustel kolem ktereho mista? Kolem 15? Pak byl prumerny. Ja bych rekl, ze s momentalni formou bude v lize mezi prvnimi 3. To podle mne neni prumer. Otazka je, zda momentalni forma vydrzi.

  • Zahustel

   AlaMierda2.12.2015 11:20reagovat

   ale, že by měl v lize dlouhodobě nějakou oslnivou bilanci se říct nedá v jeho věku. Ale třeba naváže na povedený podzim. A zda vůbec má na to hrát ve Spartě. Ono být hvězda v Bolce neznamená prosadit se ve Spartě. Jeden z těchto příkladů je Kopic, brečelo se tu, že ho naše vedení neudělalo a místo něj přišel nějaký Fatai. Přitom Kopic v Plzni vůbec nic nepředvedl, na rozdíl od Fataie. Dnes už to po Kopicovi neštěkne ani pes.

   • Zahustel

    pubi2.12.2015 11:30reagovat

    Stejně tak tady ale mnozí ze stejnýho důvodu nechtěli Frýdka. A ten v Liberci nevyčníval zdaleka tak, jako Zahustel v Boleslavi.

  • Zahustel

   LukyACS2.12.2015 11:34reagovat

   Zahustela jsem dřív hodně chtěl, ale pak byl prakticky pořád zraněný. Teď je konečně delší dobu zdráv a dostal se do velmi dobré formy. Krom toho, že je to kvalitní fotbalista, je i ohromně pracovitý.

    

   Každopádně mi tenhle transfer přijde hodně - dávat za něj Konatého + 10M. Navíc mi Zahustel nepřijde lepší než Přikryl, který je i perspektivnější. Sklenění jsou oba zhruba nastejno.

   Konatého bychom se asi zbavili tak jako tak, je ve věku, kdy potřebuje pravidelně hrát a u nás je furt jen náhradník. Nemám ho moc v oblibě, ale potenciál na něm vidět je, takže pod trenérem, který s ním bude umět pracovat, by mohl jít hodně nahoru a patřit k nejlepším křídlům v lize. Impulz v tomhle očividně silnej nebyl.

    

   Jinak pozitivem je, že už na přestupech děláme takhle brzo a prý jsme Tawambu sledovali, ale do užšího seznamu se nedostal, tak aspoň něco. Kdyby mohl přijít do Sparty i takovej průměrnej kopáč, tak už asi každej. Herbert prý také nepřijde.

   • Zahustel

    waaw2.12.2015 11:43reagovat

    Tak snad prijde nekdo lepsi nez Herbert. Sice jsem ho nevidel, ale typove se zdal jako dobra volba (vek, zkusenosti, fyzicke predpoklady, cena)

   • Zahustel

    kapacitos2.12.2015 12:10reagovat

    Nemusíš všechno hned házet na Impulze..Jak je tu dlouho Konate a jak Impulz..

81249 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha