Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • overmars

  Shrekson12.1.2015 10:41reagovat

  Jestli Vaší hráči chtějí jít do zahraničí tak Holandsko je ideální, od týmu dostanou prostor aby se ukázali není tu takový tlak..

  To se musí nechat že to je pravda a plus Holandsko je super země a skvělí lidé.

  Celkem bych řekl že je to země zaslíbena pro naše hráče skoro každý hráč šel přes Holandsko dál v kariéře..

   

  • overmars

   Capo12.1.2015 10:56reagovat

   Mně přijde, že z hráčů od nás dál šli zatím jen Bony, Grygera, Galásek. Ostatní co tam zkoušeli štěstí zatim moc velkou díru do světa neudělali. Ono je to v Holandsku zase celkem problematické vzhledem k tomu, jak kvalitní mládež oni mají z vlastních zdrojů. Takže když na to naši fotbalově mají, jako ten Černý, ať klidně jdou, ale jinak si tam podle mě nabijou hubu.

   • overmars

    peterpan2712.1.2015 11:09reagovat

    Zapomněl jsi na Marečka ;-)

    • overmars

     Tashunka Witko12.1.2015 11:30reagovat

     a na Švejdíka. Ten si také polepšil

 • Krejčí

  Dynamo12.1.2015 10:17reagovat

  Za sebe tipuji, že Krejčí do konce ledna přestoupí. Shala je levonohý fotbalista. Náhrada by byla, navíc potenciálně přijde Kopic, je tu Podaný, přes nohu Přikryl, Konaté.

  • Krejčí

   mana12.1.2015 10:20reagovat

   ...pokud se udělá Kopic, je to jasný, nepřicházel by další záložník už v tak přetlakovaný záloze

  • Krejčí

   SFINGO12.1.2015 10:21reagovat

   to si nemyslím, je pravda, že Shala v ODD hrál i z levého křídla, ale je podle ěm přiváden na post středního záložníka. Podle mě Krejčí pujde v létě, a proto bych volil variantu Nivaldo. Ale kdo ví, třeba přijde Kopic, uvidíme Úsměv

 • Jarda Hřebík

  Zde.Fer12.1.2015 10:11reagovat

  Tak se trochu musím smát, když si přečtu některé antihřebíkovské příspěvky. Za všechno může Jarda, Hřebík ven, atd.. Trochu mi to připomíná starou slavistickou tribunu a staré senilní dědy, co vždy když Slavia hrála tužku, tak za to mohl soudce a dědové začali sborově řvát ”Soudce ven”! U nás na Spartě může zase za všechno Hřebík... Škoda jen, že poslední pořádné výsledky měla Sparta pod Hřebíkem, nikdy nezapomenu, jak jsme hráli proti Realu a i když jsme prohráli 2:3, tak by stadion nadšený... Dneska jsou všichni frustrovaní, když se prohraje příprava s kvalitním soupeřem a hned by někteří z nás odvolávali úplně všechny. Hlavy vzhůru a buďme optimisté... Spartě zdar!

  • Jarda Hřebík

   mana12.1.2015 10:18reagovat

   ...je to klasika, cokoliv se udělalo špatně za poslední roky, mělo to jeho podpis, včetně špinavýho wc, nechutnejch klobás a dalších věcí na spartě, je to pro některý ”jednoduchý” lidi nepřítel č.1

   A právě tento nepřítel č.1 jak jsem slyšel z důvěryhodných zdrojů může za to, že mládežnické týmy se neskutečně zvedli včetně vybudovaného zázemí pro ně, to klobouk dolů. Ale jakmile bude něco špatně, je to hřebíkovina...

   Příprava se sice prohrála, ale zejména s 1.poločasem jsem byl taky spokojenej, za druhou půli by to chtělo hráče zbičovat, ale díky bohu, že je to v přípravě a ne v lize...

   • Jarda Hřebík

    SFINGO12.1.2015 10:26reagovat

    to je jasný, že za všechno špatné může Hřebík, vždyt jste jasně viděli co provedl se Švengerem. Přivedl si mazánka prcka Vaclíka, který dobře zdravil. A všichni víme jak to dopadlo, Vaclík přestoupil za 80 mega. S Basilejí postoupil v LM, a měl největší úspešnost zákroků v základních skupinách LM. Prostě špatenka, Hřebík ven!!!!!

    • Jarda Hřebík

     mana12.1.2015 10:32reagovat

     Hřebík ven!!! Ten Vaclík se mu fakt nepovedl Úsměv Hlavně ze začátku nezdravil tak hrdě kotel jako Švenger a nebyl potetovanej, tím se znelíbil řadě fans ”odborníků”...

   • Jarda Hřebík

    Tashunka Witko12.1.2015 11:34reagovat

    S tou mládeží jsi pobavil.

    To, co dával pracně od nuly dohromady Košťál, je teď totálně rozjebaný a jenom Bůh ví, jestli se to dá někdy do stavu, jaký byl před příchodem benešovského genia.

  • Jarda Hřebík

   Mário Vdolek12.1.2015 12:05reagovat

   SOUHLAS! Za všechno zlo ve Spartě může Hřebík, ale když se daří nejen áčku atd. tak si na něj nikdo nevzpomene. Další pak ještě dodávají že za všechny špatný přestupy může taky Hřebík a nikoho nevychoval. Podle mě největší ZLO ve Spartě je Otava s Kasíkem. Být tam Přibyl byla by to ideální Sparta.

 • Jazyky

  Spytihnef12.1.2015 9:37reagovat

  Moc ty naše hráče nechápu. Hušby chce půl roku přestoupit do Itálie a teď řiká, že se italsky učil chvíli v létě a že umí jen nějaké základy. Klidně mohl teď už mrskat italštinu a mít tak obrovskou výhodu. To samý Kadeřábek, už jsem od něj několikrát slyšel jak je jeho sen hrát v zahraničí a teď nedávno v nějakým rozhovoru říkal, že neumí žádnej cizí jazyk.

  • Jazyky

   PohanACS12.1.2015 10:05reagovat

   Souhlas.Kadeř se bude šprtat do Hoffenheimu a nakonec skončí v Derby Country se svým dankeSmích

  • Jazyky

   Capo12.1.2015 10:24reagovat

   Osobně přístup těch kluků taky nechápu. Chtějí do zahraničí, ale nedělají proto, aby se tam snáze prosadili zhola nic.

 • Shala

  Pindruch12.1.2015 9:21reagovat

  ”V rozhodnutí mě také utvrdilo setkání s trenérem Lavičkou a sportovním ředitelem Hřebíkem, ta schůzka na mě udělala velký dojem.”

   

  Tak chlapče, i kdybys hrál jako Messi a dával branky jako Rolnaldo, u některých budeš mít prostě utrum, konec. Budeš protekční nekopa, mazánek a basta. Tohle Kainovo znamení ze sebe už nesmyješ Úsměv

   

   

  • Shala

   Tashunka Witko12.1.2015 11:39reagovat

   Klika, že Hřebík krom ruštiny neovládá žádný jazyk, takže to mohl tlumočník trochu utlumit, aby Jaryn svými výplody Šálu neodradil.

 • Sparta - PSV

  Spytihnef12.1.2015 8:53reagovat

  Já ten včerejší zápas nevidím vůbec černě. V první půli jsme byli PSV nejméně vyrovnaným soupeřem a to jsme nebyli v nejsilnější sestavě a co si budeme povídat, PSV má k dispozici kvalitnější hráčský materiál. V druhé půlce už asi klukům došli trochu síly a PSV nás přehrálo. To je, ale logické vzhledem k tomu v jaké fázi přípravy jsme. Naopak pro PSV to byla snad i generálka na ligu.

  Fafá ukázal, že je opravdu rychlej, ale byl takový splašený. Což přičítám přemíře snahy v prvním zápase, kdy se chtěl hned ukázat. Myslím, že ta jeho rychlost a mrštnost mu bude stačit na to, aby v naší lize vyčníval. Na Evropu, ale nevím jestli to bude, to by k tomu musel přidat další nadstavbu, ale tohle hodnocení si nechám na další zápasy.

  • Sparta - PSV

   Dynamo12.1.2015 9:04reagovat

   Na Picaultovi byla vidět velká snaha. Bohužel nemá zažitý ten týmový presink, kdy se třeba ve třech lidech napadá rozehrávka soupeře, což je věc, kterou Sparta za poslední rok a půl velmi zlepšila. Pokud tohle zlepší, může být velkým oživením. Techniku má kvalitní a mohl by být i produktivnější než Konaté. Otázka zůstává co s Přikrylem a Konatém? Co když přijde ještě Kopic? To bude až 5 hráčů na pravé křídlo!

   • Sparta - PSV

    Capo12.1.2015 9:23reagovat

    Jen ať se poperou s konkurencí. Na druhou stranu sice jsou oba schopni hrát i na druhé straně, ale pokud přijde ještě Kopic nebo někdo jinej podobné úrovně, tak by ten přetlak už byl příliš velký a musí jeden z nich na hostování nebo odejít úplně, přes to nejede vlak, protože u nás by to pak bylo jen na velké paběrkování.

    • Sparta - PSV

     Lucasso12.1.2015 9:34reagovat

     Takže nikdo nepřijde.Smích

     • Sparta - PSV

      Capo12.1.2015 10:15reagovat

      Já myslim, že ještě někdo přijde, mluvili o tom, že chtějí kádr zkvalitnit a to se zatím nestalo. Shala přišel v reakci na odchod Hušbyho, takže se dá říct, že početně jsme na tom teď stejně jako na podzim. Fafu neberu jako okamžitou posilu pro jaro, i Lavička to tak naznačoval. Pokud tedy mluvili o zkvalitnění na postech v útoku a záloze bez odchodů ze základu, tak další dvě posily by logicky ještě měly přijít Úsměv

  • Sparta - PSV

   Capo12.1.2015 9:18reagovat

   Je to tak, pro PSV to byla generálka na ligu a co si budem nalhávat, tak oni ani neměli bůhvíjakou pauzu, když poslední ligu hráli 20.prosince. Takže určitě neni nutné bít na poplach. Soupeř je v jiné fázi přípravy a navíc má obrovskou kvalitu, tak se to v kombinaci s našimi individuelními chybami sečetlo. Z tohohle pohledu je trochu blbý pro nás, že i Celtic si v podstatě jen odskočil na Kanáry mezi ligovými zápasyÚsměv Ale zas nemá takovou kvalitu jako PSV, tak to snad s ním dopadne o něco lépeÚsměv

   • Sparta - PSV

    Spytihnef12.1.2015 9:27reagovat

    Však tyhle zápasy jsou takovým zpestřením přípravy, ale hráčům to může dát hodně, protože si to bez nějaké velké taktické svázanosti rozdají s velmi kvalitními soupeři.

  • Sparta - PSV

   captain_obvious12.1.2015 9:46reagovat

   Taky bych řekl, že tam důležitou roli hrála únava a nedostatek sil, protože v prvním poločase jsme hráli hodně aktivní a vysoký presink, běžně tam pobíhalo 4-5 hráčů až k vápnu soupeře a snažilo se jim znepříjemnit rozehrávku, ve druhém poločase už tohle vůbec nebylo vidět.

    

   Jinak k Picaultovi, já to po 4. gólu vypnul, protože jsem se potřeboval učit a tušil jsem, že nic zajímavého už se tam nestane, takže jsem neviděl ty jeho útočné výpady a to jak přichystal tu šanci Lafatovi. Jediné co jsem viděl byla ta nešťastná malá domů a při té jsem si hned vzpomněl, jak se několik sezon zpátky to samé stalo některému stoperovi taky během soustředění v zimě někde v teplých krajích. Mám pocit, že to byl Mario a že to byla zrovna ta příprava, kde začal hrát na stoperu. Tehdy jsem říkal - dobře, že si to nechal na bezvýznamnou přípravu, teď si na to dá pozor a v ostrém zápase se mu to nestane a to samé říkám o Picaultovi.

 • Otava

  wasek2611@centrum.cz11.1.2015 22:27reagovat

  Otava: volal mi známej agent, že prý jeho hráči končí smlouva, tak ho vezmeme.

  Lavička: A jak se jmenuje?

  Otava: Proč tě to zajímá?

  Lavička: a na jakém postu hraje?

  Otava: Na tom, který mu určíš.

  Lavička: a jaký je to typ, hodí se nám do koncepce?

  Otava: drž už hubu Víťo.

  Lavička: ale to přece...

  Otava: chceš abych byl pro tvůj vyhazov?

  • Otava

   pubi12.1.2015 1:02reagovat

   To je vtipný asi jako tvoje sestavy..

   • Otava

    Spytihnef12.1.2015 9:08reagovat

    ty sestavy jsou vtipnější

 • Příprava

  peterpan2711.1.2015 22:14reagovat

  Tady to vypadá, jako bysme právě sestoupili z ligy. První zápas, proti silnému soupeři, kterýho bysme asi neporazili ani v nejlepší formě se všemi hráči základu. Dobře, že jsme dostali facku, aspoň si nebudou myslet, že jsou mistři světa

 • Byl jsem na zápase s PSV

  Karel11.1.2015 22:11reagovat

  byl jsem dnes ráno na tréninku, odpoledne na zápase. A nezoufám, ta prohra vypadá strašně, ale Sparta podala dobrý výkon, trochu jí chybělo štěstíčko. A pak, je to jen příprava Úsměv

   

  kdo chce, tady je má reportáž a fotky a videa ze zápsu Úsměv

  http://www.grancanariaforum.cz/clanky/aktuality-ze-zivota-gran-canaria/sparta-s-psv-prohrala--ale-rozhodne-nezklamala.html

  • Byl jsem na zápase s PSV

   SFINGO11.1.2015 22:15reagovat

   pěkná reportáž, díkyÚsměv

  • Byl jsem na zápase s PSV

   Palo11.1.2015 22:58reagovat

   Díky Kájo, hezky napsáno Úsměv

  • Byl jsem na zápase s PSV

   Wilathewarrior-mobil11.1.2015 23:12reagovat

   Též díky

  • Byl jsem na zápase s PSV

   standis11.1.2015 23:27reagovat

   Hezký.

 • Světlá budoucnost

  Standa Hejkal11.1.2015 22:08reagovat

  Dokud byl na hřišti Radek Kováč, Sparta vedla. Pro mě stoper číslo 1, super talent, za dva roky je v reprezentaci.

  • Světlá budoucnost

   Karel11.1.2015 22:16reagovat

   způsob, jakýmm si diriguje obranu, je skvělý, co odešel, neudrželi dvakrát stopeři lajnu a bylo vymalováno. Navíc výborný ve vzduchu, nejen při bránění. Dnes dopoledne nacvičovali standardky a ten jeho výskok a timing na míč při hlavě je parádní.

   • Světlá budoucnost

    Kombinator11.1.2015 22:32reagovat

    Jo hlavičkář je to dobrej, ale pro náčí hru jsou momentálně důležitější jiný herní vlastnosti stopera, který on bohužel nemá.

    • Světlá budoucnost

     pubi12.1.2015 1:04reagovat

     Brabec je má? (Tím neříkám, že jsme pro Radka)

     • Světlá budoucnost

      Kombinator12.1.2015 1:32reagovat

      Ano. Ale taky má slabiny, stejně jako Holek. Podle mě zatím nemáme k dispozici komplexního stopera se kterým bychom mohli vyrazit do Evropy, každopádně Holek s Brabcem jsou pro naší hru nejprospěšnější

      • Světlá budoucnost

       Bunda12.1.2015 7:33reagovat

       Simon Deli je hodně komplexní ale nevychází s Lavickou. Tobiáš říkal že tak kvalitního hráče v Příbrami nepamatuje..Neutrální

74994 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha