Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kádr

  Dynamo9.12.2015 19:56reagovat

  Moc se mi nelíbí celkem jednostranný pohled na věc. Pokud máme širší kádr A týmu a v něm méně vytížené hráče, se kterými počítáme i na jaro, je logické, že zítra nastoupí oni a ne nějakej dorostenec.

  To Steinhofera nebo Štěcha nemusíme vůbec platit, nemusí být v kádru a v těchto zápasech budou hrát dorostenci. Druhá věc je nějaké dlouhodobé zapracování hráčů do áčka. Matoušek s Julišem jsou mladí hráči a v kádru áčka jsou. To nestačí?

  • Kádr

   majtin9.12.2015 20:01reagovat

   Steinhofer a Štěch to je docela rozdíl, ne? Mezi Štěchem a Bičíkem není zas tak velký výkonnostní rozdíl, kdybychom neměli Koubka, byl by potencionální jednička.

  • Kádr

   Tashunka Witko9.12.2015 20:08reagovat

   S výjimkou Pardubic jsem viděl asi všechny zápasy na podzim, ale nasazení Matouška si nemůžu nějak vybavit, takže to asi nestačí.

  • Kádr

   FIKURA9.12.2015 20:14reagovat

   Přesně tak. To že náš dorost vede o parník, to že ten chlapec , ten Pulkráb dal hafo golu, ještě neznamená že by měl být automaticky v Ačku a nastupovat za něj.

    

   Sparta o nich ví. Ti dobři už mají nadstandartni profesionalní smouvy vůdči jejich věku. A pokud budou dobři dvě, tři sezony po sobě tak se v Áčku, potažmo v sestavě určitě objevi!

   • Kádr

    majtin9.12.2015 20:30reagovat

    Hádej, co se asi bude honit mladýmu klukovi v hlavě,když uvidí jak jejich vrstevníci, kterým dávali v zápasech bůra, hrají pravidelně ligu, třeba i dělají problémy Áčku Sparty, zatímco oni jsou vláčeni po hostováních pod prapodivnými trenéry a různých juniorkách.

    Tady snad nejde o to, že by najednou měli zaplnit základ Áčka, ale o to, aby dostali ”čuchnout”, aby viděli naději, nějakej smysl.

    • Kádr

     majtin9.12.2015 20:35reagovat

     A taky jde o to dnešní demotivující a ne zrovna objektivní zhodnocení stavu. Je to demotivující i vůči třeba trenérům mládeže.

     • Kádr

      AlaMierda9.12.2015 20:44reagovat

      tak ono pro české hráče je v poslední době demotivůjící už jen to, že přijdou do zahraničí a najednou zjistí jak se všude maká a dře a že nikde nemají umetenou cestičku a nikdo jim tolik šancí, jako dostanou v naší lize nedá.

    • Kádr

     FIKURA9.12.2015 21:16reagovat

     Martine, ja ti rozumím co myslíš a i s tebou souhlasím. Dobře to tady někde napsal Luky. Že se mu líbí to, jak to dělá například Příbram. Že dává v hojném počtu šanci svým mladým a nadějným odchovancům. Ano, tak by to mělo fungovat. Provinční klub, krerý nemá ambice si tohle může dovolit. A těch provinčních klubů je více a více nastupují jejich mladí talentovaní hráči a tím získávají náskok před našimi, třeba ještě lepšími hráči.

      

     Problém je v tom, že Sparta musí mít už konečně úspěch. Uspěch v LM, respektivě hrát LM. Pan Křetínký není dojná kráva, a finance potřebuje získat i z fotbalu. Né jen to topit ze svého.

      

     A proto žádný trenér, ať je to Ščasný nebo někdo jinej, nepůjde do rizika, tudíž proti sobě aby zapracovával nějakého našeho mladého talentovaného dorostence. V tom jé kámen úrazu a bohužel pro naše mladé. Protože momentálně Sparta musí mít úspěch v Evropě a to hned!

     • Kádr

      honzaspartan9.12.2015 21:44reagovat

      Liga mistrů neni, protože Křetínský dosazuje do vedení a teď i na lavičku Sparty nýmandy.

      Může si za to sám.

 • Prosazení mládeže do áčka

  dominik279.12.2015 19:13reagovat

  Co se dá dělat. Naši odchovanci se budou muset do dospělého fotbalu prosadit skrz hostování v jiných klubech. Možná to rovnou budou hostování s opcí nebo přestupy... To v historii Sparty nebude až taková novinka. Je škoda, že klub těm hráčům nezařídí taková hostování, aby kluci měli větší šanci nastupovat v profesionální soutěži. Mladý hráč se potřebuje ve vyšší lize rozkoukat a musí dostávat šanci opakovaně, i když se mu ze začátku nedaří. Musí se s tím hráčem pracovat tak, že se vychovává pro to, aby jednou mohl být hvězdou. Ne aby šel do Vlašimi s tím, že tam potřebují rozšířit kádr, aby měli dost náhradníků za své hráče, které třeba jednou budou chtít prodat. To jsem viděl u našeho béčka, kdy někteří kluci nejdřív pořádně ani neměli na základ, ale postupně se dostali aspoň na úroveň druhé ligy, ne-li první.

   

  No a nemůžu si pomoct, ale podle mě jsou v mládeži individuality, které si tu šanci rozhodně zaslouží. Podle mě áčko nemá do kvality až tak široký kádr, aby si do poslední minutky měli rozdělit čas na hřišti jen hráči, kteří už jsou prakticky hotoví. Říkat mladým fotbalistům, kteří lámou rekordy i v porovnání s ročníkem 92, že si nezaslouží ani pár minut za podzim na úkor některých zjevně nepovedených posil, to mi přijde krajně nešťastné.Smutek

   

  Podle mě naopak dozrál čas, kdy Sparta musí ty hráče začít tlačit do áčka. Musí tam být takový cyklus, kdy hráč z dorostu začne trénovat s áčkem, dostane pár minut v lize, a pak se mu zařídí hostování (když už není béčko), kde se bude dál rozvíjet. Po pár letech se vrátí do áčka a zabojuje o místo v sestavě. Obávám se, že v budoucnu Sparta těžko v rámci ČR sežene lepší hráče, než jaké si vychová.

   

  Až dozraje doba, kdy klukům, kterým je dnes 18, bude třeba 25, tak budou v ČR viditelně lepší hráči než Pulkrab a spol.? Já o tom pochybuji. Spíš čekám, že tou dobou spíš tyhle Pulkraby budeme vykupovat z Boleslavi či Liberce.

  • Prosazení mládeže do áčka

   Pavel009.12.2015 19:21reagovat

   Pulkrab bude v 25ti už dávno mimo čr, to se nemusíš bát Smích

   • Prosazení mládeže do áčka

    AlaMierda9.12.2015 19:25reagovat

    to hodně předbíháš, takových talentů ve fotbale už bylo. Viz tzv. zázračné dítě Tottenhamu Victor Zapata, který momentálně sedí na tribuně v Baníku Ostrava.

    • Prosazení mládeže do áčka

     FIKURA9.12.2015 19:38reagovat

     Nebo třeba Hable. V 17. nebo 18. kapitán ve výběru Evropy. A kde mu je dnes konec. V juniorce Hradce nebo v Převýšově.

     • Prosazení mládeže do áčka

      LukyACS9.12.2015 19:50reagovat

      takže jelikož se neprosadil Hable, tak už se neprosadí nikdo další? Nebo jaká je pointa? Takových příkladů se najde spousta a může tě uklidnit, i v budoucnu nalezneš taková jména.

      • Prosazení mládeže do áčka

       Dynamo9.12.2015 20:07reagovat

       já v tomhle souhlasím s FIKUROU a věřím realizačnímu týmu. Dorostenci se nemají uspěchat.

  • Prosazení mládeže do áčka

   LukyACS9.12.2015 19:23reagovat

   Může se pak někdo divit mladejm hráčům, že radši odejdou do zahraničí? U nás na ně drtivá většina z vysoka kašle. Mně se teď docela začíná líbit Příbram, kde mají odvahu ty mladé zkoušet. Oni si to mohou dovolit ve velkém, jelikož hrají střed ligy, ale my si to v některých zápasech také můžeme dovolit, byť ne v takovém měřítku, to je každému snad jasné.

    

   Ty hostování jsou dost na nic, mně přijde, že se z toho často nedá nic vyvozovat. Jednak je jasné, že se budou snažit prosazovat vlastní hráče a připravovat spíš svoje odchovance, než piplat hráče, kteří za rok odejdou a jednak může být ten tým v tragické formě a onomu hráči se herně nemusí vůbec dařit. Navíc je posíláme docela pod blbé trenéry typu Petržela nebo doktor Cipro, ještě že je už aspoň ten pryč.

    

   Hlavně naše mládež je nejlepší v republice a to o parník, takže je jasné, že ti nejlepší hráči by měli být lepší než třeba z Ostravy a přesto je pravděpodobnější, že se k nám dostane někdo z Baníku, protože tam postupně vyroste, ukáže se v lize a my ho pak draze kupujem, přitom nemá vyšší potenciál než našinec.

    

   Sparta v poslední době z odchovanců těžila jak sportovně, tak ekonomicky. Prodal se Kadeřábek, Hušbauer(musel oklikou přes Baník), Krejčí brzo odejde a vychovali jsme v podstatě i Bonyho s Kadlecem, kterým jsme se nebáli dát šanci, to jsou prakticky všechno naše poslední odchody za balík. Poslední koupenej hráč, co přišel jako starší a odešel do zahraničí, byl Kucka, pokud si dobře vzpomínám.

   A sportovně jsme z nich také vytěžili dost a stále těžíme - Brabec se dostal 2x do sestavy EL a hodně nám pomohl v cestě za postupem ze skupiny, byť ho tu někteří nemají rádi.

    

   Divím se, že není od Křetínského větší tlak na to, aby bylo z mládeže více čerpáno. Máme tam velké talenty, jen se nebát jim dávat příležitost.

   Taková nešťastná vyjádření, jako dnes pronesl Ščasný, jim v motivaci moc nepřidají Neutrální

  • Prosazení mládeže do áčka

   rebus9.12.2015 19:23reagovat

   mne hlavne vadi jak to trener pustil do novin-ctvrtecni zapas byl idealni Vanocni darek pro 1-2 hrace dostat za odmenu par minut v EL (a klidne od zacatku)! To by byla motivace jako hrom se snazit vice-ze je sance se protlacit do Acka. Ted jsme klukum vzkazali pres media ze nemaji sanci a vubec bych se nedivil ze se nekteri zacnou poohlizet kam pujdou

   • Prosazení mládeže do áčka

    kapacitos9.12.2015 19:53reagovat

    Vždyť to není přátelák, hraje se o 10 mega a koeficient a ty bys tam dal hráče dorostu, který nemá s ”A” nic odtrenovano a rovnou od začátku?

   • Prosazení mládeže do áčka

    LukyACS9.12.2015 19:56reagovat

    Nejlepší je, že si tim škodí i sám Ščasný, protože se mu hráči jako Matějovský, Costa a další na nějakej MOL cup vybodnou, protože to je braný druhořadě a pro ně je to prostě pouťák, nedivím se jim, sami to takhle bereme.

    Kdyby Ščasnej dal šanci mladým, tak je to pro ně obrovská šance se ukázat, takže ve výsledku bychom třeba neremizovali v Králově Dvoře, nebo neprohráli v Pardubicích, je to sice demagogie, ale dle mě by to nedopadlo hůř. Ten jejich entuziasmus by se prostě projevil.

  • Prosazení mládeže do áčka

   kopejtko9.12.2015 19:36reagovat

   tak nejhorší je momentálně to co nám vychovala juniorka jak jsem koukal tak většina těch kluků dělá náhradníky a že by měl dorostenec na áčko já si žádného nevybavuji i Rosický začínal v béčku

  • Prosazení mládeže do áčka

   captain_obvious9.12.2015 19:48reagovat

   Spíš si myslím, že Pulkrab bude v 25 smrdět tady, po 5 hostovačkách se konečně naprosto demotivovanej a jako stín svého někdejšího já dostane do letní přípravy a bude aspoň sedět na lávce, kde bude zabírat místo těm, co jsou teď v U-13 Smích

  • Prosazení mládeže do áčka

   majtin9.12.2015 19:57reagovat

   Já bych nebyl tak skeptický, i když tvou skepsi chápu, vzhledem k tomu, že se pochybuješ okolo mládeže. Já si myslím, že tu ZŠ už dlouho nevydrží (v nejhorším případě do léta, ale nejspíš daleko méně). A myslím, že ani tenhle postoj mu moc nepřidá. Ideálně se s někým nepohodne jako při odchodu z Teplic. Pak však bude potřeba vybrat opravdu vhodného nástupce a neopakovat stejné chyby.

  • Prosazení mládeže do áčka

   Pitoma9.12.2015 20:17reagovat

   Před pár lety se za koncepce kdy mladí měli do A týmu ”otevřenější dveře” neprosadili např. Jánoš, Pavelka, Jirásek, Rada, Polom, Hejda, Folprecht, Skalák, Krch a tenkrát se o těchto mluvilo jako o velkých talentech a budoucnosti Sparty ...

   Nevím co by se mělo stát teď.

 • fanoušci na foru

  AlaMierda9.12.2015 19:01reagovat

  je to k zblití, jak sprostě se tu nadává trenérovi Sparty. Ale aspoň máte někteří alibistický důvod proč nechodit na stadion a koukat se s pohodlí domova. Pak si v klidu zanadávat, jak je to vše piču, a jak by to ten či onen odehrál nebo odtrénoval lépe.

  • fanoušci na foru

   captain_obvious9.12.2015 19:07reagovat

   Tvoje logika mi připomíná škrábání se v levém uchu pravou rukou protaženou za krkem.

   Že by Ščasný lidem tak hýbal žlučí, že na něj nadávají a už se jim ani na ten fotbal nechce? Ne, spíš to bude tak, že si na chudáka vymysleli ničím neopodstatněnou kritiku a toho nenápadně využili k tomu, aby měli konečně záminku, proč nechodit na stadion a koukat na fotbal doma v teple. Smích

   • fanoušci na foru

    honzaspartan9.12.2015 19:10reagovat

    +1 Smích

   • fanoušci na foru

    AlaMierda9.12.2015 19:12reagovat

    na logiku se vyser, mě jde o to, že se tu vulgárně nadává trenérovi, to už překračuje nějakou slušnost. Hysterie, která tu panuje po pomalu každém výroku Ščasné je už směšná. Neříkám, že je to pod ním dobrý, ale co se tu děje, to je jak za dob Hřebíka, když nahradil milovaného Straku, který pak fanouškům Sparty flusnul do ksichtu. Každý si hraje na velkého Sparťana, ale na stadion přijde jen když se hraje s atraktivním soupeřem. Jinak je nejvíc in jen nadávat z tepla domova. Ale nějaké řešení, které by nás mělo někam posunout tu nikdo není schopný navrhnout.

    • fanoušci na foru

     majtin9.12.2015 19:18reagovat

     Ano, nelíbí se mi, že sprostě nadává a že se na některé jeho výroky reaguje hystericky, ale i s chladnou hlavou musím říct, že to prostě se Zdeňkem velice drhne a že nevidím světlo na konci tunelu.

     • fanoušci na foru

      AlaMierda9.12.2015 19:22reagovat

      dobře, ale řekneš to slušne, a ne jako neandrtálec co zrovna vylezl z jeskyně a bez sprostých slov a urážek není schopen složit soustavnou větu. Samozřejmě drhne to, osobně jsem zklamaný z momentální Sparty. Přijde mi, že se motáme jakoby v bludném kruhu ze kterého nevíme jak ven. Jenže ona otázka správného trenéra a hráčů není tak jednoduchá, jak se některým zdá.

    • fanoušci na foru

     honzaspartan9.12.2015 19:57reagovat

     Řešení je jednoduché. Jiný trenér.

     Téměř kdokoliv, kdo může naše vedení napadnout, by byl lepší než Ščasný.

  • fanoušci na foru

   honzaspartan9.12.2015 19:10reagovat

   Ščasný je naprosto neschopný a ničí Spartu.

   Je k zblití, že se ho ještě po takové době, kdy není vidět žádný posun k lepšímu, někteří ”fanoušci” zastávají a napadají fanouškovskou většinu, která ho kritizuje.

   Zřejmě se nejedná o fanoušky Sparty, ale o fanoušky Zdeňka Ščasného.

   • fanoušci na foru

    AlaMierda9.12.2015 19:14reagovat

    tobě přijde normální někomu nadávat do čuráků apod.. ?

    • fanoušci na foru

     rebus9.12.2015 19:26reagovat

     zas to dela Venous-ale tak se prezentuje od zacatku

    • fanoušci na foru

     honzaspartan9.12.2015 19:35reagovat

     Dá se to napsat slušněji, ale podstata je stejná. Ščasný je, to co je.

     • fanoušci na foru

      Bunda9.12.2015 19:55reagovat

      Nemůžu nadávat trenérovi Sparty, když Sparta trenéra nemá.

  • fanoušci na foru

   rimidalv9.12.2015 22:34reagovat

   Potěšil jsi mne AlaMierdo . jednak svojí výstižnou klasifikací zapšklých počítačových fandů, ale i důkazem,že má ještě smysl občas navštívit stránky našeho fóra.

 • Sčasný

  Bunda9.12.2015 18:11reagovat

  Dorost 19 vede ligu neskutečným způsobem,má o hodně lepší výsledky než slavná 92 a on tam není talent který by si zasloužil šanci ? Tak jak je možné že mají takové výsledky ??

   

  S mladýma to nejde ? Já viděl Trpišovského jak proti Spartě nasadil Machuču pro kterého to byl první zápas v lize a ”nějaký” mladík Machuča vymazal repre střed Jiráček-Dočkal.

   

  Že by dorost 19 byl famozní díky systému ? A proč ten kretén ten system nehraje s áčkem ?

  Je to neuvěřitelnej čůrák a nic horšího nás nemohlo potkat..

   

  • Sčasný

   DaveACS9.12.2015 18:25reagovat

   Něco je ale fakt příliš, Dominiku, trošku to promazavej.. Děkujeme. Úsměv

   • Sčasný

    Kajaxx9.12.2015 18:27reagovat

    Co by měl pořád mazat? TOhle je naprosto perfektní názor pod, který bych se podepsal! A to určitě nejsem jediný.

    • Sčasný

     dominik279.12.2015 18:36reagovat

     Já už teda mazání příspěvků nechávám spíš jiným, nicméně souhlasím, že by bylo fajn, kdyby se tady omezily nadávky a sprostá slova.

   • Sčasný

    honzaspartan9.12.2015 18:39reagovat

    Nebreč.

  • Sčasný

   Pavel009.12.2015 18:27reagovat

   +1

  • Sčasný

   orlosup9.12.2015 18:34reagovat

   jo trenér áčka se bude přizpůsobovat systému dorostuSmíchtalenti tam budou,ale dorostenecká liga asi moc o systému nebude.obávám se,že kdyby zdenda vyrukoval proti někomu s dorosteneckou uvolněnou taktikou tak dostaneme pěkný příděl.vím,že zdenda momentálně hraje systém guláš z dob kdy nás trénoval hašek s chovancem,ale pár jedinců už zapomíná kolik škody nadělali hřebík s lavičkou.jaryn o fotbale jen mele,ale když už dostal šanci tak dokázal projebat luxusní náskok a 2krát připravit nás o titul.lavička měl systém jeden rok pak ho každej prokoukl a víťa s psíma očima na to nedokázal vůbec reagovat ten by na vedení brna reagoval pouze pokorný hodnocením porážky po zápase.

   • Sčasný

    dominik279.12.2015 18:38reagovat

    Já si myslím, že mládežnická mužstva Sparty naopak velmi těží z dobře zvládnutého systému. Že to je ta nadstavba, díky níž dokáží poměrně často vyhrávat nad předními týmy z Německa či Anglie...

    • Sčasný

     Tashunka Witko9.12.2015 19:13reagovat

     Tím ovšem jen potvrzuješ Ščasného slova, že žádné mimořádné talenty nemáme a reprezentanti Wiesner, Březina, Pulkrab+ náhradnici Hašek, Čmelík jen těží ze systému hry.

      

     Ostatně celý německý fotbal těží ze systému a poráží s nounejmama i hvězdné týmy, což by měla být cesta pro Spartu, ovšem jedině bez chaotika.

     • Sčasný

      dominik279.12.2015 19:25reagovat

      Tak já si zase myslím, že s nekopy by nám ten systém taky nepomohl. To bychom ty velké kluby neporáželi tak často.

       

      Nicméně Ščasný neřekl, že nemáme mimořádné talenty, s tím by se nakonec dalo jakž takž i souhlasit, pokud mluvíme o mezinárodním měřítku. Nového Rosického asi fakt nemáme. Mně spíš zaujalo, že podle něj není v mládeži ani jeden (!) hráč, který by si jen zasloužil šanci. To je to, s čím já nesouhlasím.

   • Sčasný

    captain_obvious9.12.2015 18:58reagovat

    Kolik škody nadělal Lavička? Nejdřív nás dal do kupy a hráli jsme konečně koukatelný fotbal, potom bohužel ukázal že je to jednosezóňák (max. dvousezóňák) jako F. Straka. Jedinou skutečnou škodu nadělal při vypadnutí s Malmö. Nepostup z lehké skupiny se zdá být jako naprostá drobnost oproti škodě všeho druhu, kterou tady za tu chvíli nadělal Ščasný. Jinak poškodil leda sám sebe, když nedokázal včas rezignovat jako chlap a ještě si nechal kvalitně nasrat na hlavu od nýmanda Otavy.

    O Hřebíkovi máš evidentně jasno, takže o něm se bavit ani nebudu.

     

    Souhlasím, že Áčko by se nemělo přizpůsobovat systému dorostu, to že ty dva týmy (stejně jako ostatní mládež a juniorka) jedou na stejném systému, by měla být naprostá samozřejmost a potom by vůbec neexistovaly žádné spekulace o nějakém přizpůsobování. A to byl taky jeden z hlavních bodů Hřebíkovy koncepce, než mu chytráci z vedení přivedli k Áčku totálního magora, kterej vidí jen sám sebe a na zbytek klubu kašle. Při nástupu hrozně vyřvával, že on si všechno bude dělat sám a nebude se s nikým radit a teď, když má šanci svoje dosavadní účinkování zhodnotit a vynést následky, tak najednou nic není jeho chyba, hráči jsou unavení, na 352 si nezvykli a už se taky začíná toho místa držet zuby nehty jako mnozí před ním. Je to ubožák a parodie na trenéra Sparty. Oproti němu byl fakt i ten Lavička zlatej, možná kdyby furt nemlel ty svoje slabošské kraviny o pokoře, tak by mi ani během té krize až tolik nevadil.

    • Sčasný

     AlaMierda9.12.2015 19:06reagovat

     no mezapomínal bych ani na snad naši největší pohárovou ostudu jménem Hacken.

  • Sčasný

   kapacitos9.12.2015 18:36reagovat

   Já nevím co tady plašíte, vzdyt jenom řekl že tam nevidí talent, který by mohl hrát teď EL. A co by tam asi dělal hráč dorostu, který teď nemá s ”A” nic odtrenovano, maximálně by jim nosil tašky nebo stavěl kužele..

   • Sčasný

    Bunda9.12.2015 18:41reagovat

    Tady přece nejde jen o EL. Ale třeba o MolCup.. O minutky v lize za rozhodnutého stavu.. Místo Pulkraba nebo třeba Březiny chodí na hřiště chlápek s pupkem,nebo ocas kterej není ochotný udělat rychlejší pohyb pro tým..

    • Sčasný

     kapacitos9.12.2015 18:51reagovat

     Ale teď se tu řeší ten jeho dnešní rozhovor, kde mluví jenom o EL a dokud nebudou trénovat s ”A”, tak nemá moc význam je tam tahat.. Ti co trénují z juniorky se dostanou občas aspoň na lavičku, bohužel ještě nedostali šanci, protože moc rozhodnutych zápasů teď není

     • Sčasný

      honzaspartan9.12.2015 18:55reagovat

      A proč teda netrénují s ”A”?

      Je to pořád dokola.

      To jsi ty, natvrdlý Zdeňku?Smích

    • Sčasný

     kapacitos9.12.2015 18:56reagovat

     Já doufám že do přípravy někoho vezme, minimálně Pulkraba o kterým mluvil v SDT

   • Sčasný

    honzaspartan9.12.2015 18:41reagovat

    Problém je, že on nevidí ani talent, který by mohl hrát MOLcup nebo pár minut v lize.

  • Sčasný

   Shrekson9.12.2015 18:38reagovat

   Myslím že všechny ten rozhovor naštval úplně všechny!

    

   Sakra to rovnou mužem ty mladé poslat do MB, Brna apod. Tam dostanou šanci, my koupíme borce o které nemá vlastně nikdo zájem! Třeba 1/10 se chytne a to bude fakt paráda!!

   Už aby ty hráči hráli za Liberec, Otava zase koukal že se ten kluk zase chytnul, na pivku sním nebyla řeč..Neutrální

   • Sčasný

    kapacitos9.12.2015 19:01reagovat

    Já si myslím, že po tom co to podelal se Skalakem, tak už jen tak někoho s opcí nepustí a budeme praktikovat hostování jako u Čermáka dvourocni hostování s možností ho stáhnout po roce, podle mě ideální varianta

  • Sčasný

   honzaspartan9.12.2015 18:42reagovat

   Souhlas. Hlavně poslední věta je velice výstižná.

 • Otavo jednej

  sekvoj9.12.2015 18:03reagovat

  Schalke 04 rozvázalo smlouvu s K.P. Boatengem, to by mohla být posila na lavička jako víno :)

 • Ahmed

  honzaspartan9.12.2015 17:34reagovat

  Mimochodem, tak mě napadá, kam nám zmizel Ahmed?

  To ho ze Ščasnýho klepla pepka nebo co?

  • Ahmed

   Pouzar119.12.2015 17:49reagovat

   nezměnil jen nick ? Úsměv poslední dobo je tu spousta novejch jmen ( pro mne ) Smích

  • Ahmed

   standis9.12.2015 17:54reagovat

   Taky mě to napadlo. Je to divné, pravidelný dopisovatel. Ban snad nemá, aspon tedy nevím, že by byl důvod.

   • Ahmed

    LukyACS9.12.2015 17:56reagovat

    Asi se rozhodl, že nám už psát nechce Úsměv

    • Ahmed

     honzaspartan9.12.2015 18:09reagovat

     To by určitě neudělal.

     Ale přece jen, už to byl pán v letech, obávám se nejhoršího Smích

    • Ahmed

     honzaspartan9.12.2015 18:11reagovat

     Možná ho urazilo, že jsme mu komolili jméno na Ahmed.

     • Ahmed

      rebus9.12.2015 18:23reagovat

      snad se nekde neodpalilNeutrální

 • Je to fakt debil, ten náš trenér

  venous9.12.2015 16:56reagovat

  Vůbec bych se nedivil, že žádné utkání juniorky natož dorostu neviděl. Nemáme žádný talent, oni mu to ukážou až bude v prdeli - už aby tam byl - debil.VztekVztekVztek

  • Je to fakt debil, ten náš trenér

   DaveACS9.12.2015 17:09reagovat

   Jako debil se tu spis projevujes neustále ty a ještě dva další, nejmenovani.

   • Je to fakt debil, ten náš trenér

    kapacitos9.12.2015 18:19reagovat

    Já se divím, že ještě nemají BAN, to je samý ču..., deb.. Neutrální

    • Je to fakt debil, ten náš trenér

     venous10.12.2015 17:53reagovat

     Ty zaslepenče já bych toho trenéra nejraději vykopal z kabiny osobně a s ním tu bandu posluhovačů!!!Vztek

  • Je to fakt debil, ten náš trenér

   honzaspartan9.12.2015 17:14reagovat

   A i ty jeho ostaní odpovědi, a vůbec styl, jakým komunikuje s novináři, jak se chová na lavičce. Taky neustále lže, aby se zalíbil.

   Je to cholerickej buran a dělá Spartě ostudu. Pryč s ním!

 • To je pro kluky moc povzbudive

  rebus9.12.2015 16:29reagovat

  http://fotbal.idnes.cz/rozhovor-trener-sparty-zdenek-scasny-pred-zapasem-evropske-ligy-apoel-nikosie-gcx-/fot_pohary.aspx?c=A151209_145118_fot_pohary_truNeutrální

   

   

  • To je pro kluky moc povzbudive

   koca9999.12.2015 16:35reagovat

   Řekl jak to je, ostaně to se už mockrát ukázalo, že ti kluci na Spartu nemají. Dříve například Kúdela nebo Krob, kteří také na zdejším foru byly považováni za budoucí hvězdy. Ročník 92 ukázal, že pokud hráč kvalitu má tak se ve Spartě prosadí.

   • To je pro kluky moc povzbudive

    honzaspartan9.12.2015 16:42reagovat

    Ročník 92 se prosadil díky tomu, že pro ně ve správnou chvíli byl u kormidla ve Spartě Hřebík.

    Těch hráčů by se mohlo stejným způsobem prosazovat mnohem víc, jenže teď nedostávají žádnou šanci.

    • To je pro kluky moc povzbudive

     Tashunka Witko9.12.2015 16:57reagovat

     Krejčímu a Kadeřábkovi dal šanci Chovanec, což byl poslední trenér, který se nebál postavit mladé. Hřebík protlačil akorát nemotoru Brabce a tuctovýho útočníka Přikryla dal na beka.

     • To je pro kluky moc povzbudive

      Sendi9.12.2015 17:13reagovat

      Nemotora Brabec hrál první ligovej zápas v 16ti letech za Žižkov, protekce jak debil;) Přikryl hrál beka celou svojí kariéru až v áčku Olomouce se posunul na křídlo a Hřebík ho posunul v U-19 na hrot...srovnej si fakta indiáne;)

     • To je pro kluky moc povzbudive

      honzaspartan9.12.2015 17:16reagovat

      No, ale potom, když Chovanec padl a tým vedl na jaře Hašek, tak jsme to hráli s úplnou školkou a to bylo klíčové období pro tyto hráče, aby se naplno prosadili a nejen nakoukli do pár zapasů.

  • To je pro kluky moc povzbudive

   honzaspartan9.12.2015 16:40reagovat

   To je rozhovor.

   Ten Ščasný je taková neuvěřitelná pííííí.a.Vztek

   • To je pro kluky moc povzbudive

    FIKURA9.12.2015 17:01reagovat

    Hoši někteří jste z těch mladých hotový jak Antoš. Ten je ty mlady vsude prosazoval, ten je snad sledoval i v kabině jak se převlíkají.

     

    Neříkàm že náš dorost neni špatný, ale kdyby tam někdo takový byl tak určitě by tu šanci dostal nebo dostane. Zatím tomu asi tak není...

    • To je pro kluky moc povzbudive

     Sendi9.12.2015 17:17reagovat

     BL-BOST, jen to svědčí o tom, že je Ščasný nikdy hrát neviděl, hotové vyřízené...Krejčí dal v dorostenecký lize vetchejch 5 gólů a Kadeřábek 6, oba hráli na křídle, v tomhle týmu, kterej je podle mýho silnější než 92ka maj takovýhle čísla uklízečky...

     • To je pro kluky moc povzbudive

      honzaspartan9.12.2015 17:24reagovat

      Jasně, že neviděl.

      A ještě si dovolí prohlásit, že kdybychom měli pořádný talent, tak ho tam vezme. Aby byl z obliga a zalíbil se prostě.

      Uráží tím nejen nás fanoušky, ale hlavně ty naše nejlepší kluky.

    • To je pro kluky moc povzbudive

     honzaspartan9.12.2015 17:21reagovat

     Mně vůbec nejde o dorost, ale spíš o ty ostatní odpovědi, o ten jeho celkovej styl.

     Třeba jak zase nadhodil, že nechápe, proč novináři píší, že Sparta neumí hrát težké zápasy. A vyšle tam jako příklad zápas se Schalke, ve kterém jsme byli outsider. On je snad úplnej debil, když nechápe rozdíl mezi tímto zápasem a těžkým zápasem v lize, ve kterém ale nejsme outsider a měli bysme ho vyhrát.

     A takových věcí je v jeho alibistických a buranských vyjádřeních spousta. Ať jde trénovat někam na vesnici.

  • To je pro kluky moc povzbudive

   LukyACS9.12.2015 16:40reagovat

   Ščasnej asi ví o lepších střeleckých talentech, než je Pulkrab, kterej dal za 20z 25g. Jen pro srovnání, Skalák dal 27 kousků, což byl historický rekord, sice tehdy ligu hrálo méně klubů - 16, ale i tak měl průměr pod 1g za zápas, to Pulkrab tohle převyšuje. Vloni měl nejlepší střelec soutěže 28 kousků.

   No, tak snad nám ZŠ toho lepšího snipera někdy předvede Úsměv

   • To je pro kluky moc povzbudive

    koca9999.12.2015 16:42reagovat

    Goly dává v dorostu!!! To má s dospělým fotbalem společného opravdu málo.

    • To je pro kluky moc povzbudive

     LukyACS9.12.2015 16:44reagovat

     Když je nenecháš ukázat se v dospělym fotbale, tak ti asi těžko ukážou, jestli na to maj. Podobný řeči už jsem slyšel o V.Černém před lety a on teď začíná hrát za Ajax.

    • To je pro kluky moc povzbudive

     LukyACS9.12.2015 16:45reagovat

     Takhle dobrej útočník si dosud nezasloužil šanci ani na trénink s áčkem?

     • To je pro kluky moc povzbudive

      honzaspartan9.12.2015 17:26reagovat

      Zdenda určitě ani neví, jak se jmenuje a jeho statistiky nezná.

      Jinak by ho na ten trénink třeba vzal.

     • To je pro kluky moc povzbudive

      brac9.12.2015 17:39reagovat

      Minulý rok trénoval s A pod Lavičkou.

      • To je pro kluky moc povzbudive

       LukyACS9.12.2015 17:45reagovat

       Však se nebavíme o Lavičkovi, za něj tohle fungovalo dobře a hráči se na tréninky s áčkem dostávali za odměnu, ale Ščasný na tohle peče, o tom mluvím.

       • To je pro kluky moc povzbudive

        brac9.12.2015 17:51reagovat

        Jenom poukazuji na to, že s A už trénoval, tudíž není důvod označovat jeho výkonnost nehodnou zájmu áčka.

  • To je pro kluky moc povzbudive

   Tashunka Witko9.12.2015 17:00reagovat

   Ten rozhovor není povzbudivý především pro fanoušky Sparty.

   Teď snad, už krom vedení Sparty, nikdo nepochybuje o totální neschopnosti Ščasného !

  • To je pro kluky moc povzbudive

   standis9.12.2015 17:27reagovat

   No to tedy není. Já nevím, ale nemá trener A ve smlouvě, že má mít přehled o mládeži a postupným treninkovým procesem s dospělými je integrovat do dospělého fotbalu? Takhle to vypadá, že si myslí, že půjde do juniorky a do dorostu jako na nákup a pokud tam nebude vidět hráče na úrovni Lafaty, Jiráčka apod., tak ho prostě nevezme. Nemá se trener A podílet na výchově hráčů, když máme akademii nejlepší v republice? Ono je jednodušší si přivést Litsingiho, že jo. A jsme u systemového problemu. Trener A ví, že je ve Spartě na chvíli, takže mu je nějaké zabudování hráčů z akademie u zadku. A sporovního ředitele má samozřejmě na háku, protože si to bude dělat po svém a nějaká akademie ho nezajímá.

   • To je pro kluky moc povzbudive

    honzaspartan9.12.2015 17:31reagovat

    Ale ber to pozitivně. Aspoň nám nerozesere i tu mládež.

 • Zítra

  Capo9.12.2015 14:18reagovat

  Tak jak myslíte, že to Ščasný postaví? Říkal, že změny budou, asi určitě pošetří nedávno zraněné a v poslední době pokopané (Vácha, Frýdek).

  Pak by to mohlo být asi takhle.

  Štěch - Mareček, Brabec, Costa, Hybš - Jiráček, Matějovský - Fatai(Konate), Dočkal, Breznaník - Lafata

  • Zítra

   JosephV9.12.2015 14:26reagovat

   Já už toho Jiráčka nemůžu ani vystát, doufám že se co nejdřív bude pakovat a poletí ze sparty někam do hajzlu , příšernej hráč vůbec nechápu jak mohlo vedení sparty někoho takovýho přivést a ten vocas Ščasný ho ještě furt cpát do základu...

   • Zítra

    Tashunka Witko9.12.2015 17:04reagovat

    Nejsem jeho fanda, ale proti Asterasu byl nejlepší hráč

  • Zítra

   standis9.12.2015 14:39reagovat

   Asi to tak bude, ale myslím, že bude chytat Bičík.

   • Zítra

    JosephV9.12.2015 14:40reagovat

    Nebude , dostal volno a s týmem ani neodletěl..

    • Zítra

     standis9.12.2015 14:48reagovat

     tak to jsem nevěděl.

  • Zítra

   captain_obvious9.12.2015 14:39reagovat

   Myslím si, že nastoupíme v plné palbě. Někteří hráči jsou sice unavení a někteří na podzim odehráli už kolem 30 utkání, ale je třeba si vytvořit berličku pro případnou prohru, takže budeme hrát v nejsilnější sestavě a v případě prohry se řekne, že jsme dělali co jsme mohli, ale hráči už jsou unavení a APOEL předvedl vysokou kvalitu.

  • Zítra

   taborita9.12.2015 14:40reagovat

   Tak jelikož náš trenét prohlásil - ”Vyzkoušíme nové hráče, jednak abych je viděl a také proto, abych ostatní nechal být, protože dohrávali podzim ve stavu, ve kterém by za normálních okolností nenastupovali,”

    

   Tak podle mě nechá na lavičce i LafatuÚdiv

  • Zítra

   DaveACS9.12.2015 14:51reagovat

   Stech - Steinhöfer, Holek, Brabec, Hybš - Mareček, Vácha, Litsingi - Konate, Juliš, Breznanik

    

   Miller, Costa, Frýdek, Dočkal, Matějovský, Fatai, Lafata

  • Zítra

   Chrod9.12.2015 15:02reagovat

   Ja absolutne nechapu, ze to kazdej bere jako nakej pratelak. Je to normalni soutezni zapas o body do tabulky, penize, a taky o koeficient, kde ted bojujeme o kazdej bodik. Meli bysme urcite nastoupit v top sestave. Zajimalo by me, k cemu bude, kdyz odehrajou jeden zapas tragedi jako Litsingi, Konate, Breznanik nebo Steinhofer? Bude to hruza, Scasny se vymluvi, ze nejsou sehrani, a pojede se dal.

   Ani se na zitrejsi zapas netesim, protoze budu zase akorat nasranej...

  • Zítra

   kritik9.12.2015 15:09reagovat

   Nastoupit by mě základ +na podzim méně využití.

  • Zítra

   honzaspartan9.12.2015 16:22reagovat

   Mně je to v podstatě úplně jedno, jak to ten tragéd poství. Nezáleží na tom.

 • Tipovačka

  munzig9.12.2015 14:10reagovat

  Vzhledem k tomu, že na příspěvek na DRES PRO VÍTĚZE jste reagovali pozitivně zde je tedy číslo účtu 2000394512/2010.

  Každý kdo se chce v tipovačce účastnit soutěže o SPARŤANSKÝ DRES at pošle 90kč a jako VS nebo poznámku uvede svojí přezdívku zde na e-spartě.

   

  • Tipovačka

   standis9.12.2015 14:39reagovat

   o.k.

  • Tipovačka

   Tashunka Witko9.12.2015 17:08reagovat

   Kolik je sazba ?

   • Tipovačka

    standis9.12.2015 17:15reagovat

    90 Kč, máš to tam napsané.

81249 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha