Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Čína

  ouki1.2.2016 12:22reagovat

  Tak co, budou Číňané (ve smyslu kluby hrající čínskou soutěž) konkurovat za pár let našim nejlepším týmům? Co si o tom myslíte?

  • Čína

   spartas1.2.2016 12:52reagovat

   Myslím, že nebudou. Stejně jako jim nekonkurují týmy třeba z Emirátů, kde peníze taky jsou.

   • Čína

    ouki1.2.2016 12:58reagovat

    Zrovna paralela s emiráty mě napadla. Přesto tam vidím rozdíly. Šejkové víceméně rozmařile utrácí, často je to koníček, málo přemýšlí nad dlouhodobější koncepcí klubu, chtějí všechno a hned.

    Čínská ekonomika se ovšem oproti tomu opravdu zvedá, za pár let se stane jedničkou ve světě (už se to pomalu stává nyní) a neinvestují šejkové, ale velké sponzorské firmy, které pochopitelně z toho chtějí něco mít. Není to rozmařilé utrácení, ale chtějí mít z toho dobré jméno, zlepšení image své značky, být symbolem úspěchu apod.

 • Dnešní titulka Sportu s Dočkalem

  Furia Ceca1.2.2016 10:01reagovat

  Je někde už elektronická verze? Si tam sype popel na hlavu pěkně...

  • Dnešní titulka Sportu s Dočkalem

   Pindruch1.2.2016 10:08reagovat

   V samotném rozhovoru zase tak moc nesype, spíše ve stylu ”já už jsem prostě takový od malička” a nepřijde mi, že by nějak více plánoval to ”změnit”. Celkem rozhovor o ničem.

   • Dnešní titulka Sportu s Dočkalem

    Furia Ceca1.2.2016 11:08reagovat

    Takže v duchu alibismu posledních měsíců? Smutek

  • Dnešní titulka Sportu s Dočkalem

   standis1.2.2016 12:57reagovat

   Rozhovor v zásadě o tom, že si je vědomý ztráty formy v poslední době, že je na hřišti moc impulsivní směrem k rozhodčím, ze současného týmu cítí sílu, přes Krasnodar lze při optimálním výkonu postoupit. To je v kostce vše.

   Ve středu je rozhovor s Kotalíkem.

   • Dnešní titulka Sportu s Dočkalem

    Capo1.2.2016 13:55reagovat

    To by mohl být zajímavější rozhovor.

    • Dnešní titulka Sportu s Dočkalem

     standis1.2.2016 14:24reagovat

     Tak to bylo jenom v kostce řečeno, ale je vidět, že mezi fotbalistama se jedná o vysoce nadprůměrně inteligentního člověka.

    • Dnešní titulka Sportu s Dočkalem

     Raist1.2.2016 14:31reagovat

     Na Kotalíka jsem docela zvědavý. Přemýšlím, nakolik je to jeho zásluhou, že tohle přestupové období má narozdíl od předchozích dvou hlavu a patu.

     • Dnešní titulka Sportu s Dočkalem

      honzaspartan1.2.2016 15:32reagovat

      Podle mě je to hlavně jeho zásluha.

 • Kolovrátek

  adam1.2.2016 7:55reagovat

  Je to tu pořád to samý - kdykoli je jakákoli záminka si do Ščasného kopnout, stane se tak. To by bylo i v pořádku, ale problém je, že se to omílá furt jedno a to samý dokola. Žádná nová konstruktivní kritika apod. Mě samozřejmě taky štve, že za půlrok nejsme schopni vstřebat alespoň jeden identifikovatelnej herní systém a o rezignaci na 3-5-2 ani nemluvim, ale na druhou stranu jediné, co mě vždycky bude opravdu zajímat jsou výsledky a ty až tak tristní rozhodně nejsou. Spousta lidí se tu točí na hlavě z výsledků a hry v přípravě, ale na druhou stranu se jedná nejspíš o nejméně významnou část fotbalové sezóny. Co je ale podle mě nejvíc postatné - kritizujete Ščasného - ok, ale je naprosto tragicky naivní si myslet, že by se někdy Ščasný odvolal sám. Vaše kritika by v tom případě měla směřovat na Kotalíka a spol., kteří jsou zodpovědní za jmenování a odvolání hlavní trenéra.

  • Kolovrátek

   Capo1.2.2016 8:09reagovat

   To je naprosto přesný. Absolutně nechápu proč má někdo zapotřebí se rozčilovat nad tím, kdo nás trénuje. A když už má tu potřebu, tak ať skutečně řve pod okny lidí co za to můžou a nehraje si na ”srdcaře” tady. Kdo má ty ”silácký” kydy pořád číst? Až nebude mít Ščasný výsledky, tak poletí, to je jednoduchá rovnice. Vždyť za cca 25 let co Spartu sleduju nebyli od kormidla Sparty vyhozeni jen dva trenéři, kteří prostě jen šli za lepším (Uhrin a I. Hašek). Ostatní ve Spartě zažili lepší i horší období a na 90 % z nich se taky nadávalo a co si budeme nalhávat, tak pod nima to lepší jak za Ščasného taky nebylo. A platí to i pro Lavičku. I když udělal titul, tak minimálně každej druhej zápas pod ním byl utrpení a v Evropě nás dříve nebo později někdo ztrapnil. Ščasnýho, pokud se nestane zázrak, čeká stejný osud, ale to si musí vyhodnotit někdo jinej, jestli má cenu pořád do nekonečna brát tyhle české trenérské stálice nebo zkusit nějaký odvážnější krok (zahraniční kouč, nebo podobně jako Liberec zkoušet zajímavé kouče s méně zkušenostmi).

   • Kolovrátek

    adam1.2.2016 8:41reagovat

    Na Lavičku, díky kterému jsme celou jednu sezónu hráli nejspíš nejlepší fotbal za poslední dobu, se každej druhej zápas nadávalo, že je posera, kterej nemá odvahu měnit a točit sestavu, když je to potřeba, nebo že není hecíř, je moc slušný apod. Prostě každej, kdo si potřebuje plivnout si najde špatné věci na každém člověku. Všude se obecně kritizuje, že je alibismus a nesmysl odvolávat vždy trenéra za neúspěch. Respektive že je to snažší, než odvolat 11 hráčů. Správně, ale za co si myslíte, že ho Křetinský odvolá? Každej manager, kterej má všech pět pohromadě se řídí v tomhle ohledu jen dle čísel a fakt, které jsou uchopitelné. Určitě by si přál také lepší fobal, ale to já si zase přeju každý rok jiné auto a taky ho nemám. Piště Otavovi, Kotalíkovi a Svobodovi, že vybíraj špatně a navrhněte jim, podle jakých kritérií byste trenéra navrhovali vy. Neříkám, že jsem z Ščasného celej žhavej, ale z českých trenérů nikoho lepšího stejně na obzoru nevidim a pokud má přijít někdo dražší z ciziny, musí to být někdo, kdo je min. o level odborně lepší, než tuzemští trenéři. V létě tu o to byl dvojnásobnej pokus a oba nás odmítli.

    • Kolovrátek

     Capo1.2.2016 8:59reagovat

     Já souhlasim, takhle to vidim taky.

    • Kolovrátek

     waaw1.2.2016 10:45reagovat

     Jako ze z ceskych treneru neni nikdo lepsi? Nebo, ze nikdo lepsi neni momentalne volny? Obavam se, ze treneri nasich konkurentu ukazuji, ze i s horsim kadrem dokazou hrat organizovane a maji nejakou strategii. Otazkou je, zda by to zvladli i pod tlakem jaky je ve Sparte. Minimalne Liberec , Slavia, Olomouc a Brno maji lepsiho trenera. Plzen jeste jede setrvacnosti, tam nevim

     • Kolovrátek

      honzaspartan1.2.2016 12:30reagovat

      Krejčí je taky dobrej, o tom nepochybuj. Pozvedl to tam a udělal na nás během podzimu 8 bodů. Ti hráči se tam netrenují sami. Je za tím Krejčí.

      Plzeň si teď se stabilizovaným kádrem v poklidu trénuje bez většího zájmu médií a na jaře vyrukuje silnější než na podzim.

    • Kolovrátek

     nosoroh1.2.2016 18:56reagovat

     Ale vždyť to je to samý s hráčema. Hušby je půl roku pro smích jako ”jednosezónní Pepík”, ale jen odejde, tak je to klenot, kterýho se nemáme zbavovat. To samý Pajšl. Já už někdy nevím, jestli to je web Sparty nebo Plzně - možná ti prádelníci nakonec na Spartu nadávají míň.

  • Kolovrátek

   Raist1.2.2016 8:33reagovat

   Zvláštní, jak tady na fóru nadává na Ščasného pomalu každý druhý, přitom na Letné sborové ”Ščasný ven!” či ”Ščasný kurví fotbal!” nějak není slyšet. Úsměv

   • Kolovrátek

    adam1.2.2016 8:43reagovat

    Nejspíš proto, že pro spoustu lidí tady přátleák = mistrovskej zápas, protože mimo to, že se to hraje v jinou roční dobu jsou pro ně ty denní úkony stejné - sednout, zapnout televizi/PC a koukat. Jestli jsem na podzim slyšel na Spartě někoho nadávat (a že jsem nevynechal ani jeden zápas), tak to bylo na jednotlivé hráče.

   • Kolovrátek

    Pindruch1.2.2016 8:52reagovat

    Možná to bude i tím, že spousta zdejších hejtru čehokoli a kohokoli na Letnou ani netrefi. A pak, na internetu je každý veliký hrdina, zvláště, když jde o anonymní fórum. Jinak osobně jsem rád, ze se na Letné nijak sborove neodvolava apod., ač sám si myslím, že není Ščasny pro Spartu vhodná volba, protože žádné podobne ”protesty” nikdy nic dobrého nepřinesly. Tohle si musí vyhodnotit hlavně majitel a vedení.

    • Kolovrátek

     Capo1.2.2016 9:04reagovat

     Přesně tak. Ščasného můžou odvolat jedině špatné výsledky a ty zatim prostě nemá. A vizionářské hejty na základě přípravných zápasů, který mimochodem rok co rok stojí za h*vno, že už dneska bylo pozdě apod., jsou opravdu k pousmání.

  • Kolovrátek

   Kombinator1.2.2016 9:01reagovat

   Absolutně nesouhlasím. Když pominu to, že i výsledky stojí poměrně za hovno, kdy pod Ščasným jsme za poslední rok 2x rupli s Plzní, zesměšnil nás Liberec s dorostenci nebo Slávie, tak pro mě je podstatný, aby nás trenér koncepčně vedl k ”lepším zítřkům”, horko těžko dělat výsledky za jakoukoli cenu nás dovede za nějakou dobu prostě doprdele a co hůř LM nám s tímhle zůstane zavřená, protože kvalitou jí neuhrajeme. A proč neřvu někde pod okny nebo na stadionu? Protože nejsem chuligán ani vypatlanej idiot, kterej bude při utkání srážet tým. Byl jsem, jsem a budu proti řvaní Hřebík ven, tak nebudu sám dělat stejnou hovadinu.

   • Kolovrátek

    Capo1.2.2016 9:05reagovat

    Nemusíš řvát pod okny. Kotalík má email a můžeš mu to napsat jako slušný člověkSmích

   • Kolovrátek

    honzaspartan1.2.2016 11:31reagovat

    Přesně tak.

    A nejzabavnější je, jak se tu Ščasného zastánci navzájem ujišťují, že jejich milovaného Zdeněčka odvolávají jen ti, kteří na stadion ani netrefí, a honí si tady triko, jak oni jsou ti správní fanoušci Smích

    • Kolovrátek

     Pindruch1.2.2016 11:45reagovat

     Takže je to tak, že kdo si na Ščasného zde minimálně sedmkrát za týden neplivne a nepošle ho do pryč, tak je jeho zastánce? To je logika tak ze třetí třídy základky.

     • Kolovrátek

      kapacitos1.2.2016 12:12reagovat

      u Honzika platí tak 70x za den i s pliváním na Marečka..

    • Kolovrátek

     kapacitos1.2.2016 12:17reagovat

     Tak zrovna u tebe dost silně pochybuju, že si na Letný někdy byl, když tady hejtuješ během každýho domácího zápasu na Marečka.

     • Kolovrátek

      honzaspartan1.2.2016 12:38reagovat

      Mám permici na protilehlou a během zápasů sem moc nepíšu, tak nekecej.

      A jako proč by to mělo znamenat, že nejsem na stadionu, když sem něco nápíšu? S připojením tam nemám problém.Smích

      • Kolovrátek

       kapacitos1.2.2016 13:04reagovat

       Nezapomeň, že se tady nechá všechno dohledat.. A jestli na stadione radši píšeš hejty na Marecka než fandis a sleduješ hru, tak k tomu jedině no comment Smích

       • Kolovrátek

        honzaspartan1.2.2016 14:16reagovat

        Tak hledej, ty lojzo.Smích

        • Kolovrátek

         kapacitos1.2.2016 14:36reagovat

         Já to hledat nemusím, protože to vím, Honzíku

         • Kolovrátek

          honzaspartan1.2.2016 15:36reagovat

          Víš prd. Jenom lzeš.

          Zajímalo by mě, co jsi zač. Jaký nick jsi měl před tímhle.

  • Kolovrátek

   Tashunka Witko1.2.2016 10:32reagovat

   Působení a postavení pana Ščasného zde bylo tak dokonale rozebráno a zanalyzováno, že už není co dodat, snad jedině ”ŠČASNÝ VEN” !

 • Již dobře dlouhá řada

  Franta z lidu1.2.2016 0:06reagovat

  ...nepochopených kroků trenéra Ščasného. Nechť se jeho umění ukáže v lize, čert vem výsledek v přípravě. Pořád je pro mě lepší než Dinosaurus Pepek. Úsměv

  Těžce na cvičišti, lehce na bojišti!

  • Již dobře dlouhá řada

   OSEL@zdenda.scasny1.2.2016 0:21reagovat

   dinosaurus jako dinosaurus, pepek byl alespoň sympaťák

   • Již dobře dlouhá řada

    pubi1.2.2016 1:17reagovat

    Ne, nebyl, byl to arogantní idiot, kterej měl snad ještě větší problém přiznat chybu, než Ščasný.

    • Již dobře dlouhá řada

     Pindruch1.2.2016 8:44reagovat

     To je super, ulevilo se ti? Urážet jednu z největších sparťanských legend, která pro Spartu udělala milionkrát víc, než jakýkoli zdejší bezvýznamný nick je prostě ”uzasne”. A je úplně jedno, ze se mu poslední trenérské či manažerské období moc nepovedlo. Trochu ucty by to chtělo.

     • Již dobře dlouhá řada

      honzaspartan1.2.2016 8:50reagovat

      Oproti Ščasnému si s mnohem horším kádrem vedl náramně.

   • Již dobře dlouhá řada

    Jarda111.2.2016 7:59reagovat

    nebyl, jako hráče jsem ho měl rád, ale jako trenér se choval namyšleně.

  • Již dobře dlouhá řada

   Lukáš Mareček1.2.2016 4:07reagovat

   Pepa je oproti Ščasnýmu pan trenér.

    

   Porovnejte kádry, které má k dispozici Ščasný a který měl Chovanec. Chovanec co se přestupový politiky týče nebyl žádnej bůh, ale spíš se neutrácelo. Chodili neznámý hráči, žádná velká hvězda. Vzhledem k tomu jak to funguje ve Spartě dneska bych navíc tipoval, že už ani tenkrát na to kdo přijde moc velkej vliv neměl.

    

   Dnešní tým je jeden z nejlepších, co Sparta složila. Chovanec hrál s hráčema jako Hušek nebo Hoheneder.

    

   Začali se pod ním prosazovat Kadlec, Kucka, Bony, Krejčí a Kadlec.

    

   Občas to byla bída, teďka je to bída furt. Předtím jsme aspoň měli nějak organizovanou obranu, to teď nemáme zdaleka. Velkej vliv musel mít Martin Hašek (Hejkal si podle mě ani neumí zavázat tkaničky). Vepředu to je pořád stejně na náhodu a záleželo to na kvalitě hráčů.

    

   Chovanec pravidelně bral mladý kluky do přípravy, jmenovitě např. Jurdík, Jánoš, Krejčí, Kadeřábek a Polom. Ščasný bere do přípravy Kováče a dvacetiletýho Matouška, kterýmu zatím nedal ani minutu v zápasech.

    

   Chovanec >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
   >>>>>>>>>>>
   Ščasný.

   • Již dobře dlouhá řada

    honzaspartan1.2.2016 8:46reagovat

    Přesně tak.

    A Chovance taky vyhodili, když vedl ligu o 6 bodů, tak nevím, proč by teď neměli vyhodit Ščasného.

    Tehdy asi výsledky nikoho nezajímaly.

   • Již dobře dlouhá řada

    captain_obvious1.2.2016 10:24reagovat

    Když řekneš, že za Pepy to byla občas bída, tak jsi k němu extrémně štědrý, protože bída to byla tak v 7 zápasech z 10. Do dneška ani není jasné, kdo měl na hru a vůbec asi na všechno větší vliv, jestli on nebo M. Hašek. Já bych ta dvě období hodil do jednoho pytle s nápisem ”hrůza”.

     

    Dneska lidi Pepovo období hodnotí líp než to současné, ale to je spíš tím, že už je to minulost, je to už takové promlčené. Ale pravdou je, že na Pepu se nadávalo po každém utkání minimálně stejně jako na Ščasného, možná i víc.

 • doma jsme jednoznačně lepší

  OSEL@zdenda.scasny31.1.2016 22:51reagovat

  tu píše řada expertů a podkládá to mizerným bodovým ziskem, následně napíšou, že díky tomu, že máme soupeře, s kterými jsme rupli venku výhodu, protože doma jsme neztratili body. Nebudete to ale náhoudou tím, že jsme doma hráli právě se samými nýmandy?

   

  doma máme

  Plzeň, Slavia, Boleslav, Liberec, Jablonec

   

  s plzní jsme rupli, se slávií jsme rupli, s libercem jsme rupli

   

  s jabloncem plichta a bolku jsme porazili s takovým luckem, že větší být nemohl.

   

  čili to bude spíš tak, že jsme doma dobbří, protože jsme tu hráli se samými lemply

   

  • doma jsme jednoznačně lepší

   adam31.1.2016 23:08reagovat

   Nesnaž se tak okatě dělat čest svému jménu. Tohle konstatování nevychází pouze z podzimu, ale z posledních cca 2 sezón, tudíž nějaké svalování všeho na lehké soupeře, je naprosto scestné. Že doma podáváme jistější výkony je dlouhodobým jevem jak v lize, tak v evropských soutěžích.

   • doma jsme jednoznačně lepší

    Franta z lidu1.2.2016 0:07reagovat

    Prognózy a spekulace - ztráta času.

   • doma jsme jednoznačně lepší

    honzaspartan1.2.2016 5:45reagovat

    To tu ještě nebyl Impulz. U něj na nějakou dlouhodobost koukat nelze. Taky jsme ještě nedávno hrávali solidní fotbal, který měl hlavu a patu. Po jeho příchodu jsme doma s Plzní po letech rupli.

    Na ostatní výsledky radši nevzpomínám, ale pamatuji si, jak krásně jsme porazili třeba Teplice.

  • doma jsme jednoznačně lepší

   honzaspartan1.2.2016 5:48reagovat

   Máš pravdu.

 • Pouze funkčně gramotné reakce prosím

  Roger Eschmann31.1.2016 20:00reagovat

  Důležitý poznatek: V jarní části ligové sezony hrajeme s 5 největšími konkurenty na domácím hřišti! - Plzeň, Slavia, Boleslav, Liberec, Jablonec - a to nám dává výhodu do bojů o titul.

  • Pouze funkčně gramotné reakce prosím

   lesmen31.1.2016 20:08reagovat

   v soucasne forme bych rekl spise nevyhodu nez vyhodu, protoze jsme s takovouto nehrou schopni rupnout nejen venku, ale i doma a rovnou mame v tabulce pravdy -3 ... Neutrální

  • Pouze funkčně gramotné reakce prosím

   sk. sokolovo31.1.2016 20:14reagovat

   Jsem negramotný, ale rozhodně v tom výhodu nevidim! Ba naopak.

   • Pouze funkčně gramotné reakce prosím

    pubi31.1.2016 20:27reagovat

    V tom případě si hlavně natvrdlej. Ano, hra nevypadá valně, ale to ani na podzim, kdy jsme byli doma prakticky neporazitelní.

    • Pouze funkčně gramotné reakce prosím

     honzaspartan1.2.2016 5:41reagovat

     Nojo, ale s kým jsme doma hráli, že?Smích

  • Pouze funkčně gramotné reakce prosím

   Johny1431.1.2016 20:19reagovat

   Tezko rict, bude vetsi tlak na hrace. Navic Plzen hraje rada na brejky venku a Slavie umi v podstate jenom na brejky.

  • Pouze funkčně gramotné reakce prosím

   Dub31.1.2016 20:26reagovat

   to je pro nas velka vyhoda. doma jsme jeste neztratili ani bod, naproti tomu venku jsme v lize byli hrozny.

   jen takovej malej offtopic - co to je dneska ty clanky na isport.cz - je tam o Skalákovi - ”Chtěla ho půlka Evropy” ten byl vtipnej. ale ten o Zmrhalovi a 100 milonech taky nebyl spatnej:)

   • Pouze funkčně gramotné reakce prosím

    Johny1431.1.2016 21:17reagovat

    Nevim jak se Skalakem, ale o tom Zmrhalovi, ze byla nabidka 3 mil eur prebrali od ruskych serveru, takze to asi nebude tentokrat jen Tvrdikuv vymysl.

    • Pouze funkčně gramotné reakce prosím

     adam31.1.2016 21:46reagovat

     Nevěřím tomu, že pokud by taková nabídka skutečně přišla, že mi ji Mao Ce-tungovi hoši nepřijali. Celé mi to připadá jen jako další exhibice Tvrdíka, kterej se chová jak pablb.

     • Pouze funkčně gramotné reakce prosím

      Johny1431.1.2016 22:02reagovat

      To souhlasim, ze to tak vypada. Isport prebira jeho tweety a dela z nich clanky bezne. Ale tohle jsem videl na ruskych serverech uz rano. Asi chteji demonstrovat svou ekonomickou silu, tak proto odmitli. Vsak ani Skodu dvakrat nepustili, i kdyz tam ta nabidka asi urcite byla nizsi.

      • Pouze funkčně gramotné reakce prosím

       adam31.1.2016 23:10reagovat

       Právě že u toho Škody mi to přišlo i vcelku logické, protože z toho by profitoval spíš hráč než klub. Ale já už celkově nevim, čemu se tam dá věřit a čemu ne, každopádně cokoli napíše Tvrdík, je pravděpodobně potřeba dělit desíti.

  • Pouze funkčně gramotné reakce prosím

   Roger Eschmann31.1.2016 20:29reagovat

   Jak někomu může připadat výhodnější hrát venku než doma? Hráli jste někdy závodně fotbal? Viděli jste vůbec někdy statistiky a tabulky zápasů doma a venku? Viděli jste někdy sázkové kanceláře, který by zvýhodňovali týmy, které hrají venku (samozřejmě ceteris paribus)? Víte, jakou má statistiku Sparta při zápasech doma a venku?

   • Pouze funkčně gramotné reakce prosím

    Johny1431.1.2016 21:15reagovat

    Samozrejme, ze na papire je vzdy vyhoda hrat doma. Jinak tu statistiku za letosek bych nebral jako bernou minci. To, ze ted jsou vsichni silni doma znamena, ze na podzim zadny silny doma nebyl.

  • Pouze funkčně gramotné reakce prosím

   adam31.1.2016 20:45reagovat

   Já se na ty zápasy těším hlavně z toho pohledu, že budu mít větší šanci vidět naživo drtivou většinu zápasů s těmi nejsilnějšími týmy. Domácí prostředí pro nás vždycky znamenalo výhodu, proto nevidím důvod, proč by tomu teď na jaře mělo být jinak.

 • Za 14 dní

  sk. sokolovo31.1.2016 19:59reagovat

  to vypukne a já osobně to nevidim na moc na velkou jízdu. Teď kdyby to mělo gradovat, výkonnost, herní styl a systém by měl mít nějakou fazonu, tak mi to připadá ještě horši než na podzim Vůbec nevím co můžu od jara očekávat. A zatím jsem ve velkých rozpacích!

  • Za 14 dní

   standis31.1.2016 20:05reagovat

   Tak schválně. Kdy bude Impuls na rybách?

   15. března

   1. dubna

   15. dubna

   Tipuji 1. dubna.

   • Za 14 dní

    sk. sokolovo31.1.2016 20:10reagovat

    V dubnu začíná pstruhová sezona. Tak to asi tak vychází.

 • šural

  demon31.1.2016 19:26reagovat

  šural zatim hraje hrozně a v evropě hrát nesmí.

 • sestava na Krasnodar

  ajosek31.1.2016 19:14reagovat

  se pomalu už rýsuje:Bičík-Zahustel,Brabec ,Holek,Costa-Vácha,Šural,Matějovský,Dočkal,Fatai-LafataOtrávení

  • sestava na Krasnodar

   kapacitos31.1.2016 19:16reagovat

   Místo Surala bude Krejčí

   • sestava na Krasnodar

    Strčprstskrzkrk31.1.2016 19:16reagovat

    A místo Fataie posílíme útok Mazuchem

  • sestava na Krasnodar

   sk. sokolovo31.1.2016 19:29reagovat

   To bude jiná jízda od těch brazilců, kluků vopálených.

   Sem zvědavej na ty naše chodce jak se s nima vypořádají.

   • sestava na Krasnodar

    Paspartu31.1.2016 19:34reagovat

    Tradičně. Po zápase jim to bude jedno, trenér se na něco vymluví a pojede se dál. Odveta bude již odpískaná, takže nikomu nebude vadit další mizerný výkon a potom doufejme, že už začne Zdeněk balit kufry.

 • Dněpr

  LukyACS31.1.2016 19:03reagovat

  Ono by to zas tak hrozné nebylo, kdyby Dněpr nenabíral kondici a hrál v nejsilnější sestavě, ale ze základu jim hráli asi jen 4 hráči a hrálo tam i několik hráčů, kteří jim snad ani nepatří. V kontextu tohohle je to zklamání.

   

  Z přípravy nerad něco vyvozuju, nedělal jsem to u Pepka, Lavičky, Vrby... ale když se podívám, jak jsme hráli v lize, tak je ta hra dost podobná a optimismem mě to nijak nenaplňuje. Naštěstí hraje Plzeň pod Krejčím podobnou bramboračku a navíc jim dochází prachy. My hráčskou kvalitou, která je teď obrovská, vyhrávat budem, ovšem herně to asi nic světoborného nebude.

  • Dněpr

   Jarda1131.1.2016 19:09reagovat

   zas tak obrovská kvalita to není, je to lehce nadstandardní kádr za poslední dekádu, ale Sparta měla v 90. letech na evropské poměry konkurenceschopnější tým. Byl tam lídr na stoperu a skvělá střední záloha. To současné Spartě chybí.

   • Dněpr

    Strčprstskrzkrk31.1.2016 19:10reagovat

    Taky myslím, že hlavně střed zálohy nás trápí nejvíce - máme tam pomalé hráče. V Evropě se hraje úplně jinak.

  • Dněpr

   Strčprstskrzkrk31.1.2016 19:09reagovat

   Jistě to o té nabírání kondici a že je Dněpr v jiné fázi přípravy Zdenda po zápase opět připomene jako po utkání s Dortmundem )).

  • Dněpr

   trakip31.1.2016 19:16reagovat

   Nemohli byste být drobek objektivní? Nespokojenost s porážkou být musí. To ano. Nadávat na Konatého, že nic neudělal, nebo na Dočkala, že neběhá? To přeci není pravda. Kdo nemá na hřišti co dělat je Jiráček, Šural- nevím co chtěl hrát. Mněli jsme několik vypracovaných šancí, ale gól jsme nedali. Fataj nepřesvědčil. Jinak v prvním poločase to mělo smysl a systém. Držení míče, kombinace a to proloženo pasy na křídla. Že byl Costa několikrát v ofsidu to je jiná. Pokud soupeř zahrozil, tak to bylo po zbytečných chybách. Ještě jedna věc. Vůbec neumíme vystřelit z dálky za 16.

   • Dněpr

    Strčprstskrzkrk31.1.2016 19:18reagovat

    Což umí za 16 střílet občas i žáci

    • Dněpr

     Skleepy31.1.2016 19:27reagovat

     Ahoj kamaráde, stýskalo se mi. Úsměv

  • Dněpr

   honzaspartan31.1.2016 19:20reagovat

   Plzni sice dochází prachy, ale kádr neoslabil a podobnou bramboračku nehraje.

   Navíc právě kvůli penězům budou mít obrovskou motivaci titul získat. Nejen hráči, ale i Paclík, Šádek a Chřestrýš půjdou přes mrtvoly.

   S touto parodií na trenéra nemáme šanci.

82207 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha