Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • změny

  Sendi8.12.2015 11:03reagovat

  Takže za mě, co se týče pravýho beka, kde nás nejvíc tlačí bota, stáhl bych z hostování Juraje Chvátala a hodil bych ho do vody, ve Slovácku podal dobrý výkony jako nejmladší hráč v lize a určitě má velkej potenciál se zlepšovat. Pokud by nastupoval, musel by přijít na pravé křídlo zodpovědnější hráč než je Fatai, to znamená buď Zahustel a nebo Masopust, oba rychlostně dobře vybavení, dobří hlavičkáři, dříči, navíc se slušnými statistikami(oba ale mají problémy se zraněními). Kdyby nikdo na ten post nepřišel, vrátil bych tam Dočkala, kterej sice dozadu neni žádnej makáč, ale určitě mnohem pracovitější než Fatai a ve výsledku tam bude i platnější z hlediska statistik. Hušbauera bych nepouštěl, myslim, že když na tom pravym křídle bude lepší nahrávač než Fatai, tak se bude víc prosazovat. Rozhodně bych vyřadil z kádru Franciho, Kováče, Millera a hostování bych hledal Konatému. Pokud bychom se rozhodli rozšiřovat kádr, tak bych přivedl typologicky odlišné hráče, kteří nám chybí, např.: Mesanovic, Holzer, Lüftner, Pernica a definitivně bych posunul do áčka několik hráčů z mládeže...pokud se vydaří Mazuch, tak nám vytrhne trn z paty, ale myslim, že jeden z dvojice Lüftner Pernica, by to tu zvládl taky dobře...to je v kostce takovej pokus o realističtější řešení našich hoven, samozřejmě jako ideál vidim odvolání trenéra a odvážnou sázku na Haška se Svobodou a rozšíření pravomocí Holoubka...takže tak

  • změny

   AlaMierda8.12.2015 11:11reagovat

   co pořád máte s tím Haškem? vždyť to za něho byla hrozná kopaná a jako bonus projebal náskok, který nás stál titul. To se vám líbili domácí upachtěné výhry nad Slováckem, Bohemkou, Olomoucí nebo Baníkem. Už vůbec nemluvím o venkovních peckách na Dukle, v HK nebo domácí prohře s Příbramí. Vždyť to byla větší tragedie než za Chovance

   • změny

    Arni8.12.2015 11:17reagovat

    Tak ty máš dost

    • změny

     AlaMierda8.12.2015 11:19reagovat

     tobě se to pod Haškem líbilo a byl jsi spokojen s výsledky a předvedenou hrou ?

   • změny

    Jaany8.12.2015 11:18reagovat

    Hašek přebíral tým po Chovancovi. Všichni víme jaký fotbal jsme pod Chovancem hráli a Hašek nedostal možnost si přivést hráče, které potřebuje pro fotbal, který chce hrát on. Proč? Protože mu Chovanec měl dělat mámu ala paskvil manažer a 1.trenér.

     

    Asi jako kdyby přišel teď nějaký trenér co chce hrát běhavější fotbal s rychlím přechodem do útoku a velkou podporou krajních beků a dostal by současný kádr, který je stavěný na jiný fotbal na proncipu držení míče atd.

    • změny

     Sendi8.12.2015 11:21reagovat

     jo to je další věc ta prapodivná chovancova pozice...bůhví jaký měl vůbec Hašek pravomoce, jestli spíš nebyl asistentem...

     • změny

      Jaany8.12.2015 11:25reagovat

      Když to zavedli tak jsem si jen řek, že Pepek už nechce nosit teplákovku na tréninky. Já to tu říkám delší dobu, že bych chtěl Haška,Holoubka nebo Janouška. A jestli teď Pelta dotáhne Trpišovskýho do k Jabkám a ukáže se tím, že bylo možné ho mít, tak už je to fakt diletantství.

      • změny

       AlaMierda8.12.2015 11:28reagovat

       zase otázka jak Trpišovský zvládne nároky Pelty v Jablonci. Ono někde trénovat nebo hrát, když není tlak na top umístění je také něco jiného, než trénovat Liberec, kde se po minulé sezoně určitě nečekalo, že budou na tom takto dobře.

       • změny

        Jaany8.12.2015 11:34reagovat

        jedna věc je tlak, to je jasný a ještě Jabka maj kádr co se týče složení podobnější našemu než libereckýmu. V Liberci je víc bojovníků což mu vyhovuje, protože to vypadá, že umí ty kluky zbláznit Bartošák,Pokorný,Coufal,Pavelka,Šural apod. I když si nemylím, že ho přetáhne, spíš tipuju Vavrušku.

    • změny

     AlaMierda8.12.2015 11:23reagovat

     Chovanec tu, ale v době kdy to vedl Hašek už nebyl, to mu tu mámu dělal Hřebík ne?

     • změny

      AlaMierda8.12.2015 11:23reagovat

      myslí jaro 2012, Chovanec tu končil po podzimu 2011

     • změny

      honzaspartan8.12.2015 11:29reagovat

      Asi myslel, že mu předtim dělal mámu Chovanec.

     • změny

      Jaany8.12.2015 11:40reagovat

      na jaře 12 Hřebík (kterýho uznávám, ale taky uznávám, že by neměl být na lavičce) a na podzim 11 Chovanec. On si prostě nemohl přivést hráče které by chtěl, byť s Hřebíkem maj asi stejnej pohled na fotbal.

   • změny

    Sendi8.12.2015 11:20reagovat

    myslim si prostě, že má větší odbornost než Ščasný a že kouč kterej přijde, potřebuje dost času to tu přebudovat, z toho mi vychází jako vítěz on a Svoboda, protože znají sparťanský hráče až do žáků. Možnáže existujou lepší řešení, ale já je nevidim:) zahraniční kouč v českejch podmínkách je podle mě blbost...

    • změny

     AlaMierda8.12.2015 11:25reagovat

     to se těžko posuzuje ta odbornost, Hašek o tom hezky mluví, ale jako kouč se nikam neposunuje. Tady se z něj pomalu dělá úspěšný trenér, přitom kde měl nějaké úspěchy? Otázka kouče je hodně zásadní a nezapomínejme, že nároční trenéři našim hvězdičkám nesedí

     • změny

      Sendi8.12.2015 11:30reagovat

      no jenže mě jsou úspěchy trenérů docela ukradený, protože co jsou v našich podmínkách úspěchy? Jestli našim hvězdičkám nebude sedět náročnost, tak si můžou taky sbalit kufry no:) Je jasný, že by tyhle věci mělo vedení podrobit hlubší analýze, to já tu jenom spekuluju z toho, jak na mě kdo působí. Mě by tu nevadil ani Jílek nebo ten Trpišovský, ale třeba Trpišovský má nějaké úspěchy? jede první sezonu, podle toho se pozná hovno. Já si myslim, že toho trenéra má dělat rovnou někdo, kdo už ve spartě je, jestli to bude Hašek, Holoubek, Svoboda, Horňák, nebo Janoušek je vlastně ve výsledku jedno, podstatný je, aby to byl člověk, co bude znát a držet tu naší koncepci a bude jí umět taky dál rozvíjet...takže asi tak:)

      • změny

       LukyACS8.12.2015 11:41reagovat

       Svoboda? Ten doufám, že poletí i se Ščasným. Stačilo ho mít u béčka, už tenkrát jsem doufal, že poletí nadobro ze Sparty pryč, ovšem Lavička ho bohužel zachránil.

       Všechna čest, jakej to byl hráč, ale jako hlavní trenér Sparty, nebo i ten asistent, to ne-e.

      • změny

       AlaMierda8.12.2015 11:58reagovat

       pro mě za trenéra mluví výsledky, předvedená hra, schopnost zapojit mladé hráče a pracovat s nimi a hlavně schopnost posunout hráče na vyšší úroveň ( viz třeba Bartošák, Hovorka v Libe pod Trpišovským) a v neposlední řadě nějaký přehled o hráčích i mimo hranice ČR. Ale shodneme se na tom, že vybrat trenéra není jednoduché. Tohle je na dlouhé povídání. pak začarovaný kruh u všeobecně hráčů v lize, kdy jim většině nevoní nároční trenéři, pod kterými se maká. Zároveň ale ti samí hráči chtějí do zahraničí, to je takový začarovaný kruh.

     • změny

      Jaany8.12.2015 11:38reagovat

      to jsi právě uhodil hřebíček na hlavičku, těch hráčů s fotbalovou kvalitou co chtěli makat tu měl právě málo když tu byl, v tý době dejme tomu Krejčí,Sionko možná Přikryl zbytek spíš mouch snězte si mě a hlavně na mě nekřičte (Jarošík)

       

      Pokud přijde novej trenér a opravdu nejlíp ten co zná naše dorostence atd. a doplní to o hráče co chtěj makat, tak budu spokojenej.

      • změny

       LukyACS8.12.2015 11:43reagovat

       přesně, mně by bohatě stačilo, kdyby se vyměnil realizační tým a dali se tam skuteční odborníci, kteří se snaží rozvíjet a ti by byli ochotní čerpat z našich zdrojů - hráči na hostovačkách, mládež a nemusel by ani nikdo přijít. Spíš bych to naopak ještě pročistil o Kováče, Millera, Švejdíka, Litsingi a jim podobné

       • změny

        Jaany8.12.2015 11:50reagovat

        jo jo utvořit nějakou kostru, která ty mladý podržý kvalitou a zkušenostma. Dejme tomu Čibi,Mazuch,Vácha,Dočkal,Lafi k tomu mladší Frýdek,Krejčí nebo Brabec plus hráče kterejm bude hořet tráva pod prdelí jako Zahustel a zbytek odchovanci Schick,Juliš,Čermák atd. a hlavně MOL Cup alespoň na podzim ”obětovat” mladejm, aby získávali zkušenosti, když už se B zrušilo.

 • APOEL

  captain_obvious8.12.2015 10:23reagovat

  Ščasný si na sebe upletl zajímavý bič tím svým prohlášením, že hráči jsou unavení. V Nikósii se ještě hraje o koeficient, vyložený přátelák to není. Tak jsem zvědav, jestli nastoupíme s hráči, kteří už proti Baníku byli tak unavení, že si vystřelili na branku jenom když jim Pavlenka ten míč hezky nachystal a nebo s náhradníky, ze kterých v podstatě ani jeden nedostal na podzim pořádnou šanci (a když ano, ta byl pokaždé střídán o poločase). Ještě že tam nejedeme hrát o postup.

  • APOEL

   JosephV8.12.2015 10:31reagovat

   kdyby se v tom zápase rozhodovalo o postupu tak věřím že tam nevyhrajem a vypadneme, bylo jediný štěstí že se ukopala doma ta výhra 1:0 nad Asterasem protože co si budem povídat, po herní stránce hlavně v druhý půli to bylo strašný...

   • APOEL

    honzaspartan8.12.2015 10:38reagovat

    Souhlas.

   • APOEL

    asd8.12.2015 10:50reagovat

    Naproto jednoznačně by jsme vypadli po prohře 2:0 bez střely na branku, konala by se klasika alá Malmo, Bern, a tak dále a tak dále.

    Díky bohu, že se ten Tripolis přetrápil.

   • APOEL

    ouki8.12.2015 11:29reagovat

    Šance jsme nějaké měli. Hlavně v první půli. Gól jsme si zasloužili. Myslím si, že výsledek 1:0 je odpovídající.

  • APOEL

   kritik8.12.2015 10:41reagovat

   Je mi upřímně líto,hráču v Německu nebo na ostrovech.V našem případě se hraje jednou týdně a při pohárech dvakrát.Většina hráčů tvrdí jak jim vyhovuje raději zápas než trenink.Existují maséři-rehabilitační linky,tak proč se trenér alespon namátkově nezajde podívat jak se využívají.

   • APOEL

    Spytihnef8.12.2015 10:49reagovat

    No nevím, průměrný hráč na ostrovech má v tuto chvíli za podzim odehráno cca 15 zápasů. Bořek jich má za podzim cca 30.

    • APOEL

     Spartan 19898.12.2015 10:56reagovat

     Ok takze ty chces SPARTU ktera bude prumerna??!!

     Ja myslim ze kdyz chces uspech tak musis klast ty nejvyssi cile ne?!

     • APOEL

      Spytihnef8.12.2015 11:13reagovat

      Nevím, jak jsi na to přišel. Pouze jsem reagoval na příspěvek nade mnou, kde borec lituje hráče z ostrovů, kteří mají odehráno polovinu toho co někteří hráči ve Spartě. Samozřejmě záleží jestli ten tým hraje evropské poháry a hráč hraje za repre. Jinak má PL odehráno 15 kol, SL 16 kol. Anglické týmy zpravidla nehrají předkola evropských pohárů a týmy, které hrají evropské poháry, tak mají široké kádry, které často rotují. Jsou schopný třeba proti slabšímu soupeři v LM poslat střídačku.

      A abych to nějak shrnul, tak podle mě mají NĚKTEŘÍ hráči Sparty právo na únavu, ale omlouvat tím trapný výkon v Ostravě je alibismus.

      • APOEL

       brac8.12.2015 11:31reagovat

       Týmy nerotují o nic víc než my, stejně jako my tam mají hráče, kteří odehrají skoro všechno. Ani týmy hrající evropské poháry tam sice nemají odehraný stejný počet minut, protože začínají později a jen 1 nebo 2 hrají nějaké předkolo, ale za to hrají ve výrazně odlišném tempu, trénují v odlišném tempu, nemají zimní přestávku, v pohárech se dostávají až do finálových fázi a stejně se pak od nich očekává, že v těch posledních, nejdůležitějších zápasech, podají top výkon. Bořek je unaven po 30 odchozených zápasech v prosinci, Ronaldo podá top výkon po 60-70 zápasech v květnu.

       • APOEL

        Spytihnef8.12.2015 12:38reagovat

        Náhodně jsem si rozklikl dva po sobě jdoucí zápasy Chelsea a Arsenalu v LM a PL. Chelsea 5 změn v základní sestavě, Arsenal 6 změn v základní sestavě. Navšiml jsem si, že by Sparta takhle po EL zarotovala se sestavou. Samozřejmě ty nejlepší hráči odehrajou za celou sezónu víc, ale každý si v průběhu sezóny vybere slabší období jako třeba momentálně Ronaldo.

      • APOEL

       kritik8.12.2015 11:35reagovat

       At se na mne nikdo nezlobí ale být po 6.měsících a třicetí zápasech unaven?Nesmysl.

    • APOEL

     brac8.12.2015 11:06reagovat

     Smysl to má srovnávat s týmy, které hrají evropské poháry, s těmi se chceme měřit. Každopádně Bořek a spol. v polovině zápasů vydají energii rovnou tréninkovému tempu u většiny špičkových týmů. Kdyby měl hrát v ostrovním tempu, tak je hotovej už na konci září.

     • APOEL

      ouissi8.12.2015 15:14reagovat

      ...možná už na konci zápasu...

       

  • APOEL

   ouissi8.12.2015 15:13reagovat

   V Nicosii se hraje nejen o prémie a o koeficient. Ono není nikde napsáno, že Schalke vyhraje v Řecku. A díky lepšímu vzájemnému zápasu (se Schalke) by nám při jejich remíze v Tripolisu výhra přinesla první místo ve skupině a hlavně NASAZENÍ do vyřazovací části.

    

 • Anketa

  honzaspartan8.12.2015 10:21reagovat

  Se divím, že dosud nikdo mezi hráči, kteří by měli odejít, neuvedl Paixaa Smích

  • Anketa

   JosephV8.12.2015 10:29reagovat

   no protože se přes pauzu dá do kupy a na jaře nastřílí 30 branek a tím nám vyhraje titul Úsměv Smích

  • Anketa

   Capo8.12.2015 10:29reagovat

   Přemýšlel jsem o něm, ale zase Schick ještě bude na jaře pryč a mít za Lafatou a Fataiem už jen Juliše, mi přijde málo. Paixao neni úplné ořezávátko, abysme ho na jaře ještě nemohli nějak využívat a nemuseli pro jaro vodit dalšího drahého náhradníka.

   • Anketa

    JosephV8.12.2015 10:37reagovat

    Když si to vezmu tak Paixao goly dávat umí, vždyt v přípravě byl nejlepší střelec a nepovedl se mu jeden zápas v Jihlavě a hned byl posazen na lávku a takovej Jiráček hraje tragicky každý zápas a hraje furt, takže v tom bude asi taky něco špatně...

    • Anketa

     Capo8.12.2015 10:42reagovat

     To je zase druhá věc, on ani neměl moc prostor, aby svůj špatný start mohl zkusit napravit, a pak se navíc zranil. Když to trochu přeženu a připodobním, tak podobně na odpis byl po svém příchodu a hodně rozpačitých výkonech i Kweuke, pak se chytnul proti Bohemce a najel na úplně jinou vlnu. Někdy stačí k obratu málo.

     • Anketa

      AlaMierda8.12.2015 10:55reagovat

      přesně, ale vše začíná u toho hráče, ten musí trenéra přesvědčit, že může být platný. Mám nerad nějaké hodnocení přestupů, protože u každého je to individuální a ne každý se umí aklimatizovat jinde v jiné partě a ne každý třeba má na to se posunout výše v jiném týmu. Příklad je Kopic, chtěl ho tu pomalu každý, když šel do Plzně tak se tu nadávalo na Otavu a spol.. a po půl roce si tu na něho už nikdo nevzpomene, ani ho nezařadí do pětice hráčů z ligy, které by chtěl do Sparty. Nakonec se mohou potvrdit prorocká slova pár jedinců, že česká liga je pro něho strop.

      • Anketa

       honzaspartan8.12.2015 11:13reagovat

       Já bych Kopice na kraj klidně bral.

       Podle mě by byl nalevo lepší než Krejčí a napravo než Konaté. Fataie neřeším, ten je tam z nouze a taky mu to moc nejde.

       Kopic v Plzni hraje, zapadl tam, Plzeň vede ligu. Já ho v žádném případě nevidím jako propadák.

       A proč ho neuvádíme mezi hráči, které bysme do Sparty chtěli? No prostě proto, že už je v Plzni a tak je to pro nás tabu. Nikdo neuvede žádného hráče z Plzně, protože jeho příchod je nereálný.

       Česká liga možná je jeho strop, ale nám by se hodil.

       • Anketa

        waaw8.12.2015 13:09reagovat

        Souhlas. Kopic byl mozna drahy, ale rozhodne se neda rict, ze to je propadak. V noze to ma, co vim, parkrat nebylo jeho nasazeni optimalni, tak ho posadili a hned pri dalsi prilezitosti se snazil a patril k nejlepsim na place.

        Tady se ale vse co zavani Plzni povazuje za nepovedene, bez stopy objektivity

  • Anketa

   asd8.12.2015 10:46reagovat

   Tak ono po 2 zápasech (byť tragických) ho nelze uplně odstřelit. Jasně, momentálně je to komická figurka, k čemuž mimo Jihlavu a Baník přililo i jeho ”30 gólů”, ale prostor fakt neměl Úsměv

   Hrotový útočník z pohledu fanouška buď dává góly, nebo je to šašek. Paixao je za ty asi tři poločasy nedal, nepředvedl nic, ale na druhou stranu ...

   Kdyby místo něj začal v létě Fatai a předváděl to, čím na podzim skončil, tak bude ten šašek hodící se z našeho pohledu jen do nějaké silvestrovské komické sestavy naopak klidně on. A to za 18 míčů. Přitom ještě před měsícem o něm vycházely ve Sportu pomalu speciální vydání a pěly se ódy, že takového cizince tady ještě nikdo nepřivedl. To je prostě fotbal, je to ošemetný Úsměv

   A Paixao podle mě uplnej zoufalec neni, i když to zatim tak vypadalo.

 • Šilhavý

  AlaMierda8.12.2015 10:15reagovat

  konec

  • Šilhavý

   Pindruch8.12.2015 10:18reagovat

   Snad nikoho nenapadne ho tahat k nám.

   • Šilhavý

    artaxerxes8.12.2015 10:20reagovat

    Výměna Sčasný do Jablonce a Šilhavý u nás by mi vadil mnohem míň

    • Šilhavý

     Pindruch8.12.2015 10:27reagovat

     Jasně, pořád budeme točit takové to kolečko ”dinosaurů”. Když už by se měl měnit trenér, tak fakt sáhnout do jiné, progresívní sorty trenérů a ne sem tahat Šilhavého. Za půl roku by se tu zase vyhazoval.

     • Šilhavý

      Sendi8.12.2015 10:29reagovat

      jednoznačně. Když přicházel Ščasný, klepal jsem si na čelo, co to je za nápad, tehdy jsem prorokoval, že z nás udělá teplice, což se potvrdilo. Jestli se sparta chce obecně posouvat dál, musí jít po talentu nejen v řadách hráčů, ale i trenérů, potřebujeme být jiní než ostatní, originálnější, progresivnější, náročnější...bohužel platí, že všechno je lepší varianta než zdéňa

      • Šilhavý

       majtin8.12.2015 11:09reagovat

       Ano, ale Zdéňa není nejhorší varianta. Patří do TOP 10 trenérů u nás, ale nehodí se sem a není absolutní špička. Navíc všechno překope, hráči pod ním jdou hrozně dolů, že už fanoušci by nejraději vyhodili takový hráče jako Hušby nebo Dočkal.

    • Šilhavý

     Tashunka Witko8.12.2015 10:39reagovat

     Jeden za 18,

     druhý bez 2 za 20.

      

     Šilhavý je slušnější, Ščasný relativně otevřenější,

     Šilhavý stereotypní, Ščasný chaotik

     Oba = neschopní dinosauři. Ve Spartě nemá ani jeden co pohledávat.

      

     Plus Šilhavého - největší klikař nezi evropskými fotbalovými trenery !!!

     • Šilhavý

      honzaspartan8.12.2015 10:51reagovat

      Šilhavý vedl Liberec poměrně úspěšně ne? Nezískal s ním náhodou titul?Smích

      Šilhavý a cholerický chaotik Ščasný, to je úplně jiná liga. Čímž ovšem neříkám, že bych ho ve Spartě chtěl. I když místo Ščasného asi ano.

   • Šilhavý

    Sendi8.12.2015 10:22reagovat

    Šilhavý by byl stokrát lepší než Ščasný, o tom není pochyb...

  • Šilhavý

   DaveACS8.12.2015 10:20reagovat

   Vůbec bych se nedivil, kdyby si Pelta přitáhl jednoho z trojice Jarolím, Vavruška, Trpišovský

   • Šilhavý

    Pindruch8.12.2015 10:33reagovat

    Dle mého tam půjde Kozel. V Dukle už nemá motivaci, nic ho nenutí se zlepšovat a hrát jen střed tabulky už ho musí štvát.

    • Šilhavý

     AlaMierda8.12.2015 10:33reagovat

     to by dávalo smysl

    • Šilhavý

     DaveACS8.12.2015 10:34reagovat

     Pelta si hlavně vezme koho bude chtít

    • Šilhavý

     Capo8.12.2015 10:35reagovat

     Nevěřim, že by šel z Dukly tam, kde ho už jednou vyhodili.

     • Šilhavý

      Pindruch8.12.2015 10:37reagovat

      Proč ne? Děje se to prakticky všude a pořád.

      • Šilhavý

       Capo8.12.2015 10:47reagovat

       Nevylučuju to, ale v Dukle mu nic nechybí, má tam doslova neotřesitelnou pozici a nějak nevěřim, že to vymění za velmi horké křeslo zrovna v Jablonci, s čímž už má navíc osobní zkušenost.

       • Šilhavý

        Pindruch8.12.2015 11:04reagovat

        Ale v Dukle stagnuje, je to průměrný tým a dle mého už pochopil, že si s ní nikdy nezahraje třeba poháry, neposune se v trénování dál. V Jablonci je ta šance vyšší. Dukla mu už nemá co dát.

        • Šilhavý

         honzaspartan8.12.2015 11:28reagovat

         Přesně. Tam to musí být po těch letech pěkná nuda.

         Kádr mu neposílí, o poháry hrát nebude, furt se bude plácat ve středu tabulky. To musí být hodně demotivující.

  • Šilhavý

   Furia Ceca8.12.2015 10:44reagovat

   Vrátí se Komňacký.

 • Ščuk

  experto8.12.2015 10:09reagovat

  Celkem často se tu objevoval a objevuje jako ”přání na posilu”.

  Mě teda nepřijde nijak výrazný, nijak extra dynamický, nijak extra zodpovědný, zkrátka nijaký, aby měl naší zálohu vytrhnout něčím novým. Snad jen, že na středního záložníka je poměrně gólový, že se celkem umí v tom vápně občas někam nachomejtnout nebo občas vystřelit, ale jinak je to podle mě šeď, jaké máme přebytek.

 • Tak

  JosephV8.12.2015 9:44reagovat

  první posila. Ondřej Mazuch podle všeho už ví, za jaký klub bude hrát. Český obránce si v únoru vážně poranil koleno a v létě následně opustil ukrajinský Dněpropetrovsk, dnes po obědě ho pak čeká tisková konference v Generali Areně, kde má být představen jako nová posila pražské Sparty.

  • Tak

   Furia Ceca8.12.2015 9:45reagovat

   A to máš odkud?

   • Tak

    JosephV8.12.2015 9:46reagovat

    Eurofotal.

    • Tak

     JosephV8.12.2015 9:47reagovat

     Eurofotbal*

 • Anketa

  JosephV8.12.2015 9:20reagovat

  1)3 nejlešpí hráči Sparty na podzim. za mě Bičík,Frýdek,Lafata

  2)3 nejhorší hráči Sparty na podzim. za mě Jiráček,Dočkal,Hušbauer

  3)Napište 5 hráčů který by jste chtěli aby v zimě ze sparty odešli, za mě Steinhofer,Litsingi,Jiráček,Hušbauer,Dočkal.

  4)Napište 5 hráčů z ligy který by jste chtěli aby v zimě přišli do sparty, za mě Karavajev,Pospíšil,Pavelka,Skalák,Šural.

  5)pokud by Ščasný skončil ve Spartě, kdo by podle vás měl trénovat Spartu? podle mě z Českých trenérů má na to tak akorát Vrba a to je nereálný ,pak si myslim že zahraniční trenér, ale kvalita něco stojí a a na to nemáme finance a aby sem přišel nějakej Pastoor tak to radši ne...

   

  • Anketa

   DaveACS8.12.2015 9:32reagovat

   1) Bičík, Lafata, Mareček

   2) Hybš, Hušbauer, Matějovský

   3) Není nikdo takovej, možná Hybš a Matějovský

   4) Skalák, Přikryl, Zahustel, Pospíšil a Čermák

   5) Trio Hřebík, Hašek, Holoubek

   • Anketa

    Arni8.12.2015 9:57reagovat

    1)Čibi,potom dlouho nikdo,Lafata,Frýdek

    2)Dočkal,Matějda,Hušby...a asi dalších 5-6 jmen

    3)Šťastný

    4)Hřebík do hlavní funkce a ať si tam udělá pořádek

  • Anketa

   Capo8.12.2015 9:46reagovat

   Ad 1) Bičík, Costa, Lafata

   Ad 2) To se blbě hodnotí, spíš napíšu ty od kterých jsem celkově čekal víc - Dočkal, Matějovský, Krejčí

   Ad 3) Steinhofer, Litsingi, Hušbauer, pak v závislosti na příchodech Krejčí, Konate

   Ad 4) Z ligy je ten okruh hodně úzký, ale když už bych měl vybrat, tak Čermák, Skalák, Karavajev, Zahustel, Šural

   Ad 5) Martin Hašek - Když pominu zahraničí a Vrbu, tak nikdo lepší mě nenapadá. Když už nic, tak jsem přesvědčen, že hra bude mít alespoň řád a nebude to o nic horší než za Lavičky.

  • Anketa

   SFINGO8.12.2015 9:46reagovat

   1) Bičík, Lafata, Fatai

   2) Hybš, Matějovský, Jiráček (případně Hušbauer)

   3) nechci psát, že chci aby nějaký hráč Sparty odešel, ale odejít by měl Steinhofer, Litsingi, Hušbauer

   4) Skalák, Karavajev, Radakovič víc toho nedám, protože některé typy hráčů v lize buď chybí, nebo nejsou zatím tak kvalitní.

   5) absolutně nevím, možná Ševela z Trenčína, nebo Gula ze Žiliny

  • Anketa

   asd8.12.2015 9:52reagovat

   1) nejlepší: Bičík, Lafata, Frýdek

    

   2) nejhorší: Hušbauer, Steinhofer, Hybš

    

   3) odchod: Steinhofer, Litsingi, Hušbauer (”odpad”), Krejčí/Dočkal (možná poslední šance na slušný přestup), Juliš (rozehrání)

    

   4) příchod: Zahustel, Mazuch (oba přijdou), Karavajev, Pavelka, Šural (přání)

    

   5) trenér: Ševela / Gula / Hřebík+Hašek+Holoubek

  • Anketa

   AlaMierda8.12.2015 9:57reagovat

   1) Costa, Lafata, Bičík

   2) Matějovský, Hybš, Hušbauer

   3) Steinhofer, Litsingi, Hušbauer

   4) Karavajev, Ščuk, Skalák

   5) Ševela, Gula

  • Anketa

   captain_obvious8.12.2015 10:31reagovat

   1) Bičík, Lafata, Fatai

   2) Matějovský, Hybšák, Hušby

   3) Matějovský, Hušby, Litsingi, Konaté a jeden z dvojice Krejčí/Dočkal

   4) Skalák, Šural, Karavajev, Sadílek, Barák (+ kdyby nepřišli Mazuch s M. Kadlecem tak ještě Pernica)

   5) To není otázka pro mě, já vím, že dobré trenéry má Žilina i Trenčín, ale je otázka, jestli by to tady ukočírovali. Nižší soutěže ve fotbalově vyspělých zemí nebo personál velkoklubů (viz ten Hag z Bayernu) nemám tak zmáknuté, abych dokázal říct konkrétní jméno.

  • Anketa

   honzaspartan8.12.2015 10:34reagovat

   1) Lafata, Costa, Bičík (Jak z té bídy vybírat? Pod Ščasným jsou všichni nevýrazní)

   2) Mareček, Steinhofer, Hybš

   3) Mareček, Steinhofer, Paixao, Litsingi, Ščasný

   4) Pavelka, Skalák, Šural, M.Kadlec, Karavajev

   5) Z českých trenérů by jich spousta byla lepší než Ščasný. Nemusí a neměl by to být žádný notoricky známý dinosaurus. Nejlepší volbou by byl Trpišovský, tím jsem si jist. Jinak jakýkoliv trenér vyznávající moderní trendy. Klidně i Hašek. Zahraniční trenér by vyhořel.

  • Anketa

   Tashunka Witko8.12.2015 10:56reagovat

   1)3 nejlepší hráči Sparty na podzim. - Bičík, Lafata, Costa

   2)3 nejhorší hráči Sparty na podzim.- Holek, Peixao, Hušbauer,

   3)Napište 5 hráčů který byste chtěli aby v zimě ze sparty odešli -Litsingi, Holek, Mareček, Peixao, Hušbauer (ten to má zy ty Pardubice. To se nedá odpustit, jinak bych raději vyhodil Brabce).

   4)Napište 5 hráčů z ligy které byste chtěli aby v zimě přišli do Sparty, - Šural, Deli, Matějů, Skalák, Pavelka

   5)pokud by Ščasný skončil ve Spartě, kdo by podle vás měl trénovat Spartu?

   Hlavně už žádný český trener !!!! Dobrý český trener pro A tým Neexistuje.

   • Anketa

    honzaspartan8.12.2015 11:16reagovat

    Ty jsi vzal nemotoru Brabce na milost? Smích

 • Marec nejlepší

  Prďula8.12.2015 9:17reagovat

  Co máte proti Marcovi? Vždyť je to bek jak víno. Nebál bych se i označení, že to je nejlepší bek v lize. Úsměv

  Doufám, že nikam odcházet nebude a bude předvádět úchvatné výkony pod ZŠ i na jaře. Určitě nás dovede k titulu a postupu v EL. Úsměv

  • Marec nejlepší

   JosephV8.12.2015 9:25reagovat

   V první chvíli sem si myslel že to fakt myslíš vážně co jsi napsal ..., ještě že si to myslel ironicky Úsměv

   • Marec nejlepší

    honzaspartan8.12.2015 10:17reagovat

    No jo,ale na idnesu to asi ironicky nemysleli.

    Toho, kdo ho dal do ideální sestavy, by měli vyhodit na hodinu.Smích

    Teď bude ještě namyšlenější a ještě víc bude kašlat na bránění a na chození do soubojů.

 • DS

  Pindruch8.12.2015 9:02reagovat

  V čem kulhá Sparta? Áčko nedrží koncepci, chybí náročnost a nasazení

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/254358/v-cem-kulha-sparta-acko-nedrzi-koncepci-chybi-narocnost-a-nasazeni.html?utm_source=isport.cz&utm_medium=copy

 • trakip8.12.2015 8:54reagovat

  Zahraniční trenér musí mít vztah k SL. Musí dlouhodobě sledovat jednotlivá mužsta a hráče. Na to nejsme moc zajímavý. Co bych ale realizoval, angažoval zahraničního kondičního trenéra teď ihned a ten nám ten kolektiv roztřídí.

  • majtin8.12.2015 9:22reagovat

   Pokud se nepletu, tak co se týká kondičních trenérů, tak to ve Spartě bylo dobře obsazený. Nebo ho Ščasný taky vyměnil? Kondice nám opravdu chyběla, ale to by šlo určitě kvalitně řešit z českých zdrojů.

81258 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha