Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • K těm zápasům s Plzní

  nosoroh7.2.2016 13:48reagovat

  Tady se to podává tak, že se Lavičkovi s Plzní vždy dařilo, ale to prostě není pravda. Ve 13. kole minulé sezony (1. 11. 2014) PLZ 2:0 SPA, oba góly Hořava. Sparta hrála naprosto odevzdaně, za zápas kloudně nevystřelila. Vyloučení Matějovského v 90. minutě zápas určitě nerozhodlo. Trenér Lavička. Takže by mne docela zajímalo, jestli tu mají opravdu někteří tak krátkou paměť, nebo ”zapomněli” schválně.

  • K těm zápasům s Plzní

   daweee7.2.2016 13:51reagovat

   a mě už to věčný omlouvání Ščasnýho začíná srát. Toho člověka bych okamžitě vyhodil už jen kvůli dvoum letošním zapasům. Derby na podzim a Plzeň na podzim. Jako sorry ale aby nás přehrávala Plzeň v 10!!! tak to teda ne.

   • K těm zápasům s Plzní

    nosoroh7.2.2016 13:55reagovat

    Tohle není žádné omlouvání Ščasného. Pokud ke kritice Ščasného slouží obyčejné lhaní, tak to je prostě špatně. I někteří Plzeňáci se chovají čestněji.

  • K těm zápasům s Plzní

   Zoidy7.2.2016 14:09reagovat

   No ono jsou tu dokonce lidi, kteří by chtěli zpátky Hřebíka jako trenéra A, to mi připadá ještě neuvěřitelnější, jak ty průšvihy, co tu udělal, mohl někdo zapomenout...

   • K těm zápasům s Plzní

    SFINGO7.2.2016 14:17reagovat

    Hřebajz mi nijak nevadí. Ale nevím co by pak říkali ti, kteří se tu zastávají hráčů a svádějí primárně jejich špatné výkony na Ščasnýho. Protože jestli si tu někdo myslí, že hráči na to teď dlabou, protože Ščasný. Tak těžko se proberou pod takovým Hřebíkem, který je asi náročnější trenér. Pak by mě zajímalo co by ti samí fans říkali, zda by to také sváděli na trenéra, nebo by se probrali a zjistili, že prvotní chyba je vždy v hráči.

   • K těm zápasům s Plzní

    majtin7.2.2016 14:55reagovat

    Mně zase přijde neuvěřitelný, jak někteří dokážou zarputile tvrdit, že chyba byla na jeho straně. (Nevím jestli měl problém v komunikaci se staršími hráči, ale zdá se mi to jako blbost. Ale toto padá v okamžiku, když ho lidé jako já prosazujeme, aby získal zase hlavní vliv na A-mužstvo, podobně jako ho má na mládež, podobnou pozici). Prostě na jeho práci u mládeže se ukazuje, že když dostane volnou ruku, že je schopen vytvořit evropsky konkurenceschopná mužstva. Když byl u A-mužstva vedla se proti němu nesmyslná hysterie ze strany některých diváků nebo pracoval s hráči zpátečníky. Myslím, že původcem toho, co nazýváš průšvihy nebyl on, ale jeho vymatlaní odpůrci.

    • K těm zápasům s Plzní

     Zoidy7.2.2016 15:09reagovat

     Tak u něj za to vždycky mohli všichni okolo jen on ne, to je pravda...

     • K těm zápasům s Plzní

      Jerababa7.2.2016 15:55reagovat

      Krátká paměť? Takovej hon, jako byl na Hřebíka, se hned tak nevidí. Hřebík má svoje chyby a na plac nepatří, ale jako metodik a vizionář je špička a je mi úplně u zadele, co si o tom myslí různí omezenci.

      • K těm zápasům s Plzní

       nosoroh7.2.2016 16:07reagovat

       Jako metodik a teoretik je skvělej. Psycholog ale není. Vedoucí, kterému utíkají zaměstnanci, dělá něco špatně.

       • K těm zápasům s Plzní

        Jerababa7.2.2016 16:12reagovat

        No řekl bych, že on je tady od té teorie a metodiky. A jen doufám, že ta cesta, kdy se začalo od žáčků bude zhodnocená, že ty generace dorostou a pak, doufám, ta jeho práce bude oceněná a budeme mít radost ze Sparty a moderního fotbalu.

        • K těm zápasům s Plzní

         nosoroh7.2.2016 16:16reagovat

         Já jeho práci s mládeží hodnotím vysoko. Prostě každý člověk se hodí k něčemu jinýmu, a Hřebík se víc hodí k mládeži, než k dospělým.

         • K těm zápasům s Plzní

          Jerababa7.2.2016 16:20reagovat

          Hřebík se hodí i k dospělým, jako metodik a teoretik. Ty věci platí všeobecně, jen u dospělých to prostě už nejde změnit, některé návyky si hráč musí vypěstovat od mládí, pozdějc už se to prostě nedá změnit.

          • K těm zápasům s Plzní

           nosoroh7.2.2016 20:43reagovat

           Metodik klidně. Ale jak tu správně padlo, nesmí na plac - ty hráče tak znervózní, že se položej. Dokonce si myslím, že by neměl ani rozhodovat o posilách. Nemá rád individuality, a přece jen se nedá hrát jen s 11 bezduchými atlety.

  • K těm zápasům s Plzní

   honzaspartan7.2.2016 15:07reagovat

   Tak vypiš i ostaní zapasy pod Lavičkou. Včetně těch nejtěžších, kdy jsme Plzeň na jaře prostě porazit museli. A také zapasy v poháru+Superpohár.

   • K těm zápasům s Plzní

    nosoroh7.2.2016 16:06reagovat

    Honzo, nezlobte se, ale tvrdit, že Lavička s Plzní všechno vyhrál, je prostě lež. Okecávky nemají smysl. Můžeme se bavit, co se nám na hře za Lavičky líbilo nebo nelíbilo, ale nesmíme lhát jako slávisti.

    • K těm zápasům s Plzní

     honzaspartan7.2.2016 18:03reagovat

     Kdo tvrdí, že s Plzní všechno vyhrál? Měl s ní dobrou bilanci a dokázal jí porážet.

     A Ščasný s Plzní zatím všechno prohrál.

     • K těm zápasům s Plzní

      nosoroh7.2.2016 21:29reagovat

      Lavička porážel Plzeň jediný rok. Pak už jeho taktika přestala fungovat, protože ji soupeř přečetl (a navíc neměl Kadeřábka a Hušbyho střely). Ščasný prohrál s Plzní 2x, z toho se nedá udělat pravidlo. Mně štve jiná věc - že vedení až po dvou letech došlo, že PLZ má v zápasech s námi převahu ve vzduchu, takže každý centr smrdí gólem. Celkově má taky lepší stopery. Včetně Hejdy, bohužel. Tohle hořelo už za Lavičky, a jsem poslední, kdo by z toho vinil Víťu.

 • Generálka

  Furia Ceca6.2.2016 21:45reagovat

  asi už na youtube živě nebude, že? Pro nás co zůstáváme na horách Úsměv

  • Generálka

   DaveACS6.2.2016 21:48reagovat

   Bude

  • Generálka

   honzaspartan7.2.2016 9:22reagovat

   Prdlajs na horách. Netrefíš na LetnouÚsměv

   • Generálka

    zkusenac7.2.2016 9:38reagovat

    Myslím, že ti dělá problém pochopení čteného textu...

    • Generálka

     Gulis7.2.2016 11:15reagovat

     No víc asi tobě Smích

     • Generálka

      honzaspartan7.2.2016 13:25reagovat

      Smích

   • Generálka

    Furia Ceca7.2.2016 13:12reagovat

    Fakani jsme vyhnali na sjezdovky, ženský do cukrárny a teď skočíme pro lahváče a bude klid! Jen nikde nevidím link! A do letenského chrámu trefím ze Šmeralky i po slepu! Úsměv

  • Generálka

   Furia Ceca7.2.2016 13:14reagovat

   Už jsem si to našel...

    

   https://www.youtube.com/watch?v=tv1U3OSLAVk

 • Jánoš

  13goat6.2.2016 21:04reagovat

  na přestup do Bolky?

 • trakip6.2.2016 17:40reagovat

  Pro ty, co se chtějí podívat na podvodníky.https://www.youtube.com/watch?v=ijh-dbVfQoQ

  • kapacitos6.2.2016 18:52reagovat

   zatim slušnej klepec Úsměv

   • Capo6.2.2016 19:21reagovat

    Hmm, zdá se, že nejen Ščasný bude mít před ligou zamotanou hlavuÚsměv

    • kapacitos6.2.2016 20:04reagovat

     na obou soustředění dokázali porazit jenom norský Stabaek, který neměl ani dost hráčů na to aby odehráli 90 minut, tak si to rozdali na ”prádelnickou férovku” 2x35 minut a vystřídali asi 8 hráčů Úsměv

      

     • DaveACS6.2.2016 20:13reagovat

      A my jsme porazili pouze druholigový český tým. Tohle vůbec není relevantní

      • Capo6.2.2016 20:33reagovat

       Ano příprava neni relevantní, ale spousta lidí si to nemyslí a věř tomu, že nám zítra nebude stačit jen nějak vyhrát. Když Žilinu doslova nezdemolujeme, tak z toho zase bude strašná aféra. A jinak co si budeme nalhávat, dostat trojku v generálce asi nechce nikdo, ať je to relevantní nebo neÚsměv

       • honzaspartan7.2.2016 5:11reagovat

        Ne, my zase budeme hrát hrozně, ale všechno bude v naprostém pořádku.

        Půlka jara a podzim asi tak nebyl relevantní.

        • Capo7.2.2016 8:45reagovat

         A v čem byly tak moc relevantní? Pokud vim, tak na jaře už to bylo opravdu jen v rovině teorie a kritizovat za výkon lze v podstatě jen za zápas s Plzní. Teď na podzim se najde pár utrápených zápasů, ale neni to v ničem vyjímečný oproti předchozím trenérům a sezonám. Takový zápasy se najdou vždy i pod Lavičkou to obvykle bylo trápení a často jsme i v těch domácích zápasech byli na hraně neúspěchu a uklidnily nás často až slepené góly u konce zápasu, které celkový zápas zkreslily. A k tomu dnešku, když budeme hrát špatně, tak to nebude v pořádku, protože je za týden liga, ale i tak budu hodnotit až skutečné zápasy a ne přípravu, protože podle téhle optiky by třeba Plzeň měla rozpustit ten svůj prý stabilizovaný a kvalitní kádr, protože přípravu měli podle všeho ještě horší než my.

         • Chrod7.2.2016 11:00reagovat

          Na jaře to bylo v rovině teorie? Vždyť Plzeň nám svými výkony dávala titul jak na stříbrnym podnose a my jsme jí ho nacpali zpátky. I přes tragickej zápas v Liberci stačilo doma porazit Plzeň, což se před tím 2x Lavičkovi povedlo celkem s přehledem. To teda vážně není žádná teorie, vzhledem k okolnostem jsme titul měli vyhrát.

          A srovnávat domácí zápasy pod Lavičkou a pod Ščasným je snad vtip ne? Doma jsme každýmu dávali totální kotel a byla jenom otázka, o kolik vyhrajeme. A letos jsme často vyhráli po naprosto tragických výkonech, kdy jsme museli výsledek otáčet v posledních minutách.

          A počet utrápených zápasů teď se taky nedá srovnat se zápasy pod Lavičkou. Jenom teď za podzim bych dokázal říct tak 10 zápasů, kdy z výkonu úplně bolely oči a většina byla horší, než ten nejhorší pod Lavičkou. A skvělých zápasů moc nebylo.

           

          Každopádně výsledky (a vlastně ani výkony) v přípravě mě vůbec nezajímají, není vůbec důvod podceňovat nás nebo Plzeň a vychvalovat Slávii. Doufám, že s tímhle kádrem titul nějak uhrajeme, jinak ať se Ščasný pakuje.

           

          • Capo7.2.2016 11:42reagovat

           Ano byla to teorie, když Ščasný nastupoval a prohrát s Plzní se dá vždycky, když jí tam spadne taková větev jako Holendovi. Jako sorry, ale mě fotbal pod Lavičkou taky nebavil. Vzpomeň si na jeho první půlrok, to jsme doma byli stejně ”dominantní” jako pod Ščasným i venku to byla podobná paráda, taky jsme na Plzeň ztráceli po podzimu v lize a byli paradoxně úspěšní v Evropě. Ščasný ho v úvodu svého angažmá víceméně kopíruje, ten konec jara mu může těžko někdo vyčítat, prohrál v Liberci a s Plzní, to se mohlo Lavičkovi povést taky, směřoval k tomu celé jaro. A jentak mimochodem Lavičkovi tenkrát taky přivedli vysněné posily a na jaře titul nedohnal i přes veškerou snahu Plzně a taky ho nevyhodili. Tudíž bych si nebyl tak jistý, že to zlomí vaz i Ščasnému, když nebudou samozřejmě výsledky na okamžitý vyhazov.

         • honzaspartan7.2.2016 13:34reagovat

          Pod Ščasným hrajeme naprosto hrozně, mnohem hůř než za Lavičky. A je úplně jedno, jestli je to příprava nebo mistrák. Nahoře je to popsané poměrně přesně.

          A pokud jde o posily, tak za Lavičky se takoví hráči rozhodně nevodili a na střídání měl tak akorát Marečka s Konatém a předtím Přikryla. Ščasný má mnohem širší a kvalitnější kádr, ale vyvádí s ním akorát psí kusy a není schopný tým naučit nějak pořádně hrát. Za Lavičky jsme v těch zápasech mnohem víc dominovali, teď se s každým přetahujeme a hrajeme hrozně, hůř než za Chovance.

          • kapacitos7.2.2016 14:15reagovat

           Lavička měl k dispozici lepší hráče a k tomu navíc v životní formě, kterou od té doby až na Lafiho nikdo nezopakoval..

           A ta hra byla i tím lepší v tom máš pravdu

           • spartas7.2.2016 14:21reagovat

            Které lepší hráče? Odešel Vaclík a Kadeřábek. Snad to nestálo na dvou hráčích.

            • kapacitos7.2.2016 14:24reagovat

             Bednář (ten rozhodnul dost zápasů v posledních minutách), Kadlec, Přikryl

             • honzaspartan7.2.2016 15:10reagovat

              omg SmíchSmíchSmích

             • spartas7.2.2016 16:47reagovat

              Jaké zápasy Bednář rozhodnul? Jako že to neskončilo 3:1, ale 4:1?

    • Brian Pricke6.2.2016 22:35reagovat

     http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/259568/nastvany-krejci-zapas-mi-zamotal-hlavu-musime-si-to-vyrikat.html

     • kapacitos6.2.2016 22:41reagovat

      Klasika, když jim nevyjde zápas, tak si stěžují na nevolnost, virozu apod. Smích

  • standis6.2.2016 20:14reagovat

   0:3 Nejlepší výsledky měla v přípravě Slavie a údajně hraje i dobrý fotbal. Nevadilo by mě pořadí na konci Sparta, Slavia a pak až Plzen.

   • Capo6.2.2016 20:43reagovat

    Viděl jsem Slavii z toho soustředění pořádně jenom jednou a nevypadala zle. Myslim, že povedenou přípravou si dost možná zajistí z velké části vyprodaný Eden už na ten první zápas, protože co si budem nalhávat, tak jejich fanoušci jsou určitě hodně lační po těch změnáchÚsměv A už tenhle start jara asi hodně napoví, jak si ten nový tým povede pod tlakem na výsledky, celkem jsem na ně zvědavej. Ale na to, aby se dobře rozjeli jim los celkem nahrává (Brno, Jihlava, Baník). UvidímeÚsměv

    • waaw6.2.2016 21:28reagovat

     Tvrdim to uz delsi dobu, ze Uhrin je dobrej trener. I v ty Plzni by byl uspesnej, kdyby se mazaci nebali o svy jisty a nezaridili jeho konec

    • Furia Ceca6.2.2016 21:44reagovat

     Ten trojzápas první mají fakt zlatej a za 9 bodů. To bude eufórie...

  • standis6.2.2016 20:19reagovat

   Jinak Procházka v Turecku opět na lavičce. Stačil jim jeden zápas, zavinil gola a je na lavici. Tam se s ním nikdo mazlit nebude jako v prádelně a Vrba v repre. Skoda, že přestoupil, mohl pár minel na jaře v dresu prádelny ještě udělat.

   • DaveACS6.2.2016 20:27reagovat

    Tak to ale funguje všude.. Viz u nás Pexeso, Shala..

 • song po golu

  zdenek6.2.2016 11:22reagovat

  za mě rozhodne nechat ten současný

 • Breznaník

  sk. sokolovo6.2.2016 10:50reagovat

  na půl roku k vojákovi hostovani s opcí. Hotovo.

 • Mláděž

  Bunda6.2.2016 10:46reagovat

  U19 po parádním výkonu porazila 3ligový KD! Rozdíl mohl být ještě vyšší, KD posílil sestavu oproti zápasu s juniorskou, za ACS 6x 16 let!

   

  Je to vůbec možné ? To je mazec. Údiv

  • Mláděž

   LukyACS6.2.2016 10:48reagovat

   Naštěstí si už nepamatuju, jak s nimi hrálo áčko Úsměv

   • Mláděž

    Bunda6.2.2016 10:49reagovat

    áčko je muselo porazit tak 10:0 :)

   • Mláděž

    GUZA6.2.2016 17:48reagovat

    pokud vím, tak áčko vydřelo vítězství 2:1 ;)

  • Mláděž

   sk. sokolovo6.2.2016 10:56reagovat

   Ja bych ty děti postavil ve Zline vsechny, kdyz jsou tak dobrý.

   • Mláděž

    Pavel006.2.2016 11:08reagovat

    Tvrdí někdo, že by měli nastoupit za Áčko? Ale pokud ti tyhle výsledky nepřijdou působivé, pak nevím co od naší mládeže čekáš.

    • Mláděž

     sk. sokolovo6.2.2016 11:19reagovat

     Já to tvrdim že by měly nastoupit za áčko.

  • Mláděž

   kapacitos6.2.2016 11:54reagovat

   Tak že když včera Slavie porazila osmifinalistu LM, tak má na to se dostat do osmifinále LM? Úsměv Vždyť je to jenom příprava, ale i tak je to pěkný s takovyma mladochama porazit třetiligový týmÚsměv

   • Mláděž

    Marbar6.2.2016 12:04reagovat

    Hlavně porazili i druholigovej Vyšehrad 3:1 Smích

    • Mláděž

     majtin6.2.2016 12:33reagovat

     Ale co jsem četl, tak ten ale hrál ten den dvojzápas - se Slavií a s naší U19. Tím nechci nijak snižovat jejich kvalitu, kterou opakovaně prokazují, jen že tento zápas nelze brát za bernou minci.

     • Mláděž

      Marbar6.2.2016 12:41reagovat

      To je pravda, ale naši taky nebyli kompletní.Hrali tam 4 kluci z U 17.Osa mužstva byla s reprezentaci.

     • Mláděž

      LukyACS6.2.2016 13:18reagovat

      jj, ale i tak to byl super výsledek. Dneska třeba za třeba za ten KD dostalo do hry 7 hráčů, kteří si zahráli i proti našemu áčku, takže s takhle mladou sestavou to byl super výsledek a to prý mohl být výsledek ještě vyšší.

     • Mláděž

      Pindruch6.2.2016 18:25reagovat

      Radši si si zjisti, kdo hrál i za naší U19 a pak dělej ”závěry”.

  • Mláděž

   Capo6.2.2016 14:54reagovat

   Akorát ten lazaret už nabírá rozměry ArsenaluSmutek

 • peltonen v rádiu

  OSEL@zdenda.scasny6.2.2016 4:35reagovat

  https://youtu.be/_sc_JDqsVd8

  • peltonen v rádiu

   OSEL@zdenda.scasny6.2.2016 8:46reagovat

   a ady je něco novjejšie

   http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/259451/nejmocnejsi-muz-fotbalu-pelta-co-rika-o-tvrdikovi-ci-kellnerovi.html

 • stopeři

  Sendi5.2.2016 21:16reagovat

  Padlo tu, že Deli je nejlepší stoper v lize...Já si myslim, když pominu Brábu, že lepší než Deli je Lüftner a Radakovič a ani jeden by mi tu výhledově nevadil:)

  • stopeři

   Bunda5.2.2016 21:25reagovat

   Souhlas a ještě bych doplnil jedno jméno - David Hovorka. Jinak Deli je dobrej hráč,ale takticky je na tom stejně jako Costa Neutrální

   • stopeři

    majtin5.2.2016 21:59reagovat

    Řekl bych, že Deli fakt není úplná špica co se taktiky týče, ale oproti Costovi je na tom líp. Já tomu Costovu způsobu hry na stoperu říkám ”reggae styl”Úsměv

  • stopeři

   adam5.2.2016 22:42reagovat

   Z toho tvého výčtu souhlasím asi jen s Radakovičem, to je moc dobrý stoper. Poprvé jsem si ho všimnul když hrála Olomouc na podzim na Letné.

   • stopeři

    Ferry6.2.2016 6:23reagovat

    Já jsem Deliho poprvý viděl ještěm za juniorku v přáteláku u nás proti juniorce Plzně.A tehdy jsem z něj byl nadšenej.Pak ovšem v Budějkách byl hroznej a po přestupu do Slavie byl taky tragickej.Od tý doby ho nesleduju a ani včera jsem ho neviděl,ale srovnání s Costou je úplně mimo.Costa je na stoperu naprosto suverénní a dominantní a zlepšil se i takticky.

    • stopeři

     petr1376.2.2016 8:06reagovat

     Vidim to uplne stejne,obsesi ohledne Deliho nechapu. Je to takovej prumerak, idealni do Slavie

  • stopeři

   waaw6.2.2016 9:44reagovat

   Vcera Deli vyhlasen nejhorsim hracem zapasu

   • stopeři

    honzaspartan7.2.2016 5:13reagovat

    Je tady moc preceňovanej. Já bych ho u nás nechtěl.

 • ..

  MK35.2.2016 19:23reagovat

  Už jste hlasovali o novej goaltune? Já tam dal Metallicu, ale tahle verze Viva la Vida by taky nebyla k zahození https://www.youtube.com/watch?v=cv3WWGVUs2Q a nebo pro fajnšmekry slavnostnější jako má Frankfurt https://www.youtube.com/watch?v=McV05TXzK9w

  • ..

   bigcock5.2.2016 19:59reagovat

   alien ant farm

    

  • ..

   Mates5.2.2016 20:35reagovat

   Doufám, že nevyjde nic rockovýho nebo metalovýho, to mi vůbec do toho zápasu nesedí. líbí se mi třeba oslava gólu na Bayernu...

   • ..

    Kombinator5.2.2016 21:46reagovat

    Bayern bych taky bral. Ze současnýho výběru mě nic neoslovilo, vždycky tomu něco chybí.

   • ..

    Furia Ceca5.2.2016 22:53reagovat

    To není do jednoho zápasu, ale celý jaro. Osobně mi nesedí nic. Ze všech mám pocit trapnosti.

  • ..

   LukyACS5.2.2016 20:37reagovat

   Jo, pro Vivu jsem taky hlasoval Úsměv

  • ..

   sk. sokolovo5.2.2016 20:51reagovat

   Pro nás starši by to chtělo něco od podlahy!Smích

   • ..

    Pindruch5.2.2016 21:01reagovat

    Máš tam Gotta Úsměv

    • ..

     sk. sokolovo5.2.2016 21:49reagovat

     Jo jo koukal sem. Líbilo by se mi tam třeba Eva&Vašek, Schovanky, nebo něco podobnýho! Takovej Pepík Zíma! To by byl nářez!Smích

  • ..

   Dollaruss5.2.2016 21:04reagovat

   Já dal Coldplay ... hlavně ať nevyhraje 1 nebo 6

  • ..

   adam5.2.2016 21:23reagovat

   Mě se nejvíc líbí trojice Viva la Vida, Gott nebo to co je teď.

  • ..

   mattysion5.2.2016 21:45reagovat

   Jsem pro coldplay. Jinak se mi nejvíc líbí asi Dortmund, ale to je jinej level. Smích

  • ..

   SFINGO5.2.2016 21:53reagovat

   škoda, že tam není v nabídce třeba whiskey in the jar, verze od metallici. nebo od Avantasia Dying for an angel. Tak dávám Coldplay

  • ..

   13goat5.2.2016 22:44reagovat

   jedno horší než druhý.

   1 a 6... House patří do klubů, ne na stadion jedinou výjimku pro mě tvoří tohle https://www.youtube.com/watch?v=6qDQpErbtjU melodie čas 1:57.

   2 Coldplay nevim proč tak ohraná věc, navíc tenhle chorál mi poleze na nervy když povedem 2:0

   4 Gott je úlet, velkej respekt k němu ale absolutní nesmysl

   5 Metallica ačkoliv jsem na absolutně jinou hudbu, tak by mi tohle vadilo asi nejmíň

   7 K tomuhle mi nejde ten zvednutej dav a mávání šálama

   Takže bych vlastně nechal co je doposud.

  • ..

   captain_obvious5.2.2016 22:44reagovat

   Z toho co tam bylo na výběr, to je jako být porotce na soutěži o nejhezčí hovno Smích Hlasoval jsem pro Coldplay, ale dokážu si představit i lepší. Ten Frankfurt se mi docela líbí, je to zase něco jiného. Určitě se to k těm emocím po vstřelené brance hodí víc než Metallica.

  • ..

   standis5.2.2016 23:27reagovat

   hlasoval jsem pro 3 - stávající. Asi už jsem si na to zvyknul.

82218 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha