Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Komedie

  Avhred27.3.2015 22:28reagovat

  Nepochopitelné; být sudím, tak to hned ukončím.

   

  ”Brankáře Ruska zasáhla při kvalifikaci ME do hlavy světlice.”

   

  https://www.youtube.com/watch?v=izlN-IgwPq0

  • Komedie

   Tashunka Witko28.3.2015 12:38reagovat

   Možná je Akinfejev první Rusák, kterýmu se v hlavě rozsvítilo.

 • Hmm

  standis27.3.2015 20:28reagovat

  Tam je zase lidí, Pelta bude zase zdrcen a to rozdal tolik lístků.

 • Dovalil

  LukyACS27.3.2015 19:44reagovat

  To je hrozná sestava https://pbs.twimg.com/media/CBH8LexWgAAaXJl.jpg:large

  • Dovalil

   Kombinator27.3.2015 19:54reagovat

   Po tom, co tam důuhodobě předvádí, by ho vyhodil snad i Otava během svátků.

  • Dovalil

   kopejtko27.3.2015 19:58reagovat

   tenhle dinosaurus by mohl jít o dům dál na jeho místě bych mnohem raději viděl pana Hřebíka

  • Dovalil

   Skleepy27.3.2015 20:01reagovat

   Po ME skončí.

  • Dovalil

   standis27.3.2015 20:06reagovat

   Zřejmě se domnívá, že Skalák s Vydrou si vystačí v útoku sami. SmíchNo, uvidíme za chvíli. A rozpojit dvojku Kalas-Brabec, která spolu hraje od dorostu, je také umění.

   • Dovalil

    pubi28.3.2015 0:49reagovat

    To má jako hrát Brabec jenom proto, že byl v 17 lepší, než jeho konkurenti? Smích Hodně zajímavej názor..

    • Dovalil

     standis28.3.2015 11:08reagovat

     To jsem napsal? Brabec s Kalasem spolu hrají i v 21, momentálně hrají ve svých týmech v základu a dá se předpokládat, že tomu nebude do ME jinak. A u stoperů je důležitá sehranost, proto se mění jen v případě nouze. Tohle měla být skoro generálka na ME, kde Dovalil brečí, že mu Vrba vzal Kadlece. A on nasadí Stronatiho, který dosud za 21 nehrál a v Austrii sehrál 1 zápas. To se tolik během zimy zlepšil, že je výrazně lepší Brabce? Asi ne. Shrnuto - jenom idiot může rozpojit stoperskou dvojici těsně před ME a dát tam nováčka, pokud k tomu nemá vážný důvod.

     • Dovalil

      Pavel0028.3.2015 11:16reagovat

      Mě se navíc líbilo jak velká dířa vnikala při naší rozehránce kde byla obrana 30m asi 6 hráčů anglie a pak v řadě naše záloha a útok... moc pěkná podívaná...

      • Dovalil

       LukyACS28.3.2015 11:31reagovat

       to je klasický Dovalil, ten si libuje v nakopávané, nejspíš se učil v Pepově škole

       • Dovalil

        Pavel0028.3.2015 11:40reagovat

        Docela se toho bojim, protože i když přijde Krejčí Kadeřábek Kadlec tak ani jeden z nich hru tvořit nebude a při vší úctě takový Petrák nebo Zmrhal na to absolutně nemají, oba si odehrajou svý dozadu, ale přijde mi to jako když měli tvořit hru ve Spartě Mareček s Váchou... při tom třeba zmíněný čermák hraje na jaře výborně

     • Dovalil

      LukyACS28.3.2015 11:30reagovat

      Souhlas, navíc Stronati byl včera tak komickej, že oproti němu Brabec vypadá jak Ronaldo. Mělo se rozhodovat mezi Brabcem a Baránkem, kterej to asi nebude, když v Plzni sedí, no a želva si zkouší Stronatiho, kterej tenhle rok odehrál jen 1 zápas Smích

      Jinak stoperská dvojice v prvním zápase nebude Kalas, Brabec, jelikož má Kalas stopku, takže měl Dovalil někoho zkusit k Brabcovi, ale on jde proti jakékoliv racionální úvaze.

      Že tam nevezme Sýkoru, který v Brně předvádí skvělé výkony a stálo by to za zkoušku, nebo že nemáme pořádného kreativního záložníka a Čermák na jaře hraje výborně a sbírá góly a asistence, o tom radši ani nemluvím. Pelto, vyhoď ho!

  • Dovalil

   captain_obvious27.3.2015 20:16reagovat

   Jsem si myslel, že ten magor už v tomhle kalendářním roce bude hrát s tou sestavou, se kterou počítá na turnaj, ale místo toho nadále hledá další varianty. Místo aby usilovně zjišťoval, jestli vedle Kalase stavět Brabce nebo radši Baránka, tak tam zase dneska zkouší pro změnu Stronatiho, kterej teď v Rakousku nastoupil poprvé po měsíci v základu a to jen díky tomu, že se jim vykartoval stoper. Hybš i Frýdek jsou na levého beka lepší hráči než mladý Hanousek atd.

   • Dovalil

    LukyACS27.3.2015 20:18reagovat

    Taky nechápu, co s tím Stronatim zkouší. Na to se dá fakt říct jenom ”vyhoďte proboha už toho kreténa!”

   • Dovalil

    LukyACS27.3.2015 20:55reagovat

    a jako úlet beru, že vůbec nepovolal Sýkoru a Čermák by se také mohl hodit

    • Dovalil

     Pavel0027.3.2015 20:57reagovat

     Souhlas, navíc to co předvádíme na hřišti.. klasický BETON

    • Dovalil

     Pavel0027.3.2015 22:14reagovat

     Hlavně ten čermák by se hodil, upřímě náš střed hřiště působí dost komicky

 • Schick

  Capo27.3.2015 17:51reagovat

  ”Na úvod to byl nervózní zápas proti houževnatému soupeři. Hodně nám pomohl gól Patrika Schicka po krásné individuální akci a střele do šibenice, opravdová lahůdka.”

  Ten gól bych chtěl vidětÚsměv

  • Schick

   Wilathewarrior-mobil27.3.2015 18:14reagovat

   To by mne též zajímalo

  • Schick

   Kombinator27.3.2015 19:15reagovat

   Stále nemůžu pochopit, že si ho už 2 roky nepipláme v áčku. Mám za to, že kdyby 2 roky pravidelně hrával ligu, tak by byl teď úplně jinde a možná by tu byla další nabídka za 150 mega jako to bylo u Kadlece.

   • Schick

    standis27.3.2015 19:22reagovat

    Mladý, nezkušený a tak radši Lavička sleduje a pak koupí Nešpora. Zrovna tak si myslím, že by se měl vrátit Skalák.

   • Schick

    kopejtko27.3.2015 19:52reagovat

    Věčně zraněný a když už dostane možnost v juniorce tak hraje jak ponocný. Věru platný hráč po áčko.

    • Schick

     kopejtko27.3.2015 19:57reagovat

     věcněÚdiv mimochodem škoda Juliše to je hráč který měl podle mého parametry ještě lepší než Schick

     • Schick

      Skleepy27.3.2015 20:03reagovat

      Dobrá oprava. +1

 • Sparťanství???

  bega27.3.2015 12:54reagovat

  Dovedu pochopit ty, kteří si sice přejí Jílka, a tím posílení Hřebíkových kompetencí (není tajemstvím, že Jílek je pouze Hřebíkovou prodlouženou rukou), ale zároveň rozumně připouštějí, že by to logicky vyvolalo negativní ohlas u značné (když už ne drtivě většinové) části sparťanské veřejnosti. A že by to Spartě jako takové rozhodně neprospělo. Je to jejich názor, se kterým sice nesouhlasím, ale respektuji ho. U těch, kteří naopak po Jílkovi a posílení Hřebíkovy moci nad prvním mužstvem kategoricky volají, silně pochybuji, že to se Spartou myslí dobře. Proboha!!! Vždyť by to byl jenom návrat k tomu, co se už jednou zoufale, ale opravdu tragicky zoufale neosvědčilo! Tento model tady přece byl, když Hřebík do Sparty přišel a přejímal ji se čtyřbodovým náskokem v čele ligy. Aby se pak následně pos.... všechno, co šlo! Tehdy musel ze Sparty odejít i každý vrátný, který snad kdysi Jarouška nepozdravil - a Sparta byla přece podle těchto mudrců jednolitá. Já souhlasím třeba s Capem a jeho kritikou Lavičky. Ale do jaké míry jsou tyto podivnosti v kaučování skutečně dílem Lavičky? Ví to někdo? Zároveň si nemyslím, že řešením je zahraniční trenér. Opravdu renomovaného trenéra si podle mě Sparta nemůže dovolit - to ať raději koupí dva, tři talentované hráče. A než zažít zahraničního trenéra, jaký byl ve Slavii (ten také sliboval progres, útočný fotbal, systém 4-3-3 atp.) a výsledek? Ve Spartě se prostě jen musí nastavit model, který je běžný všude! Všude! Tedy že trenér, který nese plnou odpovědnost si přivede svůj realizační tým, kterému plně věří a veškerá zásadní rozhodnutí vzhledem k sestavě, kádru a doplňování mužstva atp., dělá sám! A nikdo mu do toho nesmí mluvit! Tohle měl Hřebík se vším všudy, když do Sparty přišel. A zvoral, co se dalo. Jenže s příchodem Lavičky si prostě určitý vliv udržel, a to je špatně! Tenhle kočkopes prostě fungovat nemůže! A tohle je to„ jádro pudla“.

  • Sparťanství???

   Capo27.3.2015 13:13reagovat

   Proti Lavičkovi jako člověku nic nemám, Spartě pomohl, ale ukazuje se, že loňská sezona byla nejspíš jeho strop a je jedno, jak moc se o to podělil s Hřebíkem. Prostě by měl skončit a bez ohledu na to, jestli nakonec udělá titul nebo ne. Nějakou zahraniční hvězdu skutečně čekat nemůžeme, ale cestou by byl trenér z mládeže (juniorky) velkých klubů viz ty spekulace kolem toho holanďana z Bayernu, protože co si budem nalhávat, tak drtivá většina velkých trenérů v zahraničí takhle začínala, takže i ti současní můžou být za pár let v televizi, jak trénujou třeba Schalke, tak nechápu proč je nezkusit oslovit. Pro takového by mohla být i Sparta celkem výzva při nastartování kariéry u dospělých. Prostě to chce trenéra, který má jasnou vizi a ví co chce hrát a je celkem jedno jestli bude našinec nebo cizinec. Mně osobně spíš jde o to, že v našich luzích a hájích nevidim, kromě Vrby, schopnějšího trenéra než je Lavička, tudíž mi přijde logické, že bysme měli hledat jinde, ale to záleží na jiných lidech.

   • Sparťanství???

    nemfi27.3.2015 13:26reagovat

    Jen tak na okraj - Pokud je pro trenéra v ligových poměrech stropem vyhrát ligu s rekordním počtem bodů, tak jsem rád za takového trenéra Úsměv EL loni a i LM letos byla samozřejmě provar Úsměv

    • Sparťanství???

     Capo27.3.2015 14:18reagovat

     Já to myslim tak, že jeho stropem je vyhrát jen tu ligu, ale jak se ukazuje, tak to má dvě vady. Neni toho, zdá se, schopen opakovaně a navíc to neumí zhodnotit v Evropě. A já osobně už opravdu nechci, abych se zas bál, že mu do cesty losnou nějakej švédskej mančaft.

  • Sparťanství???

   Tashunka Witko27.3.2015 13:16reagovat

   Tak pravdou je, že Hřebík měl jako jediný v posledních letech absolutní rozhodovací pravomoce a vždy selhal a vyhořel, přesto se však udržel a nejspíš má dál negativní vliv na dění ve Spartě.

   Jílek je samozřejmě jenom loutka, která nikdy nic samostatně netrenovala, krom vesnických dětí. Něco takového instalovat do hlavní trenerské funkce v áčku může asi napadnout jen Hřebíka, ale pochybuji, že mu to někdo normální odkývá. Tady vůbec nejde o nějaké fandy a kotel, ale o to, jestli ztráta soudnosti postihla kompletně celé vedení Sparty.

   S tvým pohledem na cizího trenera nesouhlasím. Dan vyhazuje stamiliony a investice do trenera je cesta, jak ztrátu zmírnit či elimiovat i v případě, že bude stát řádově víc než tuzemští picmoši typu Lavička, Ščasný, Jílek apod. Navíc realizační tým by se dal udělat efektivněji, kdyby právě lidé jako Hřebík, Srníček, Jílek vypadli.

  • Sparťanství???

   FIKURA27.3.2015 13:32reagovat

   Bego nejsi ty ze Švengerova klanu?? Protože ten kdo se ohradí proti Hřebíkovi je ze Švengrova okolí. Já si pořídím nový nik Švenger a.s.Smích. Já s tebou souhlasím. Hřebík tlačí do trenéra Jílka a Haška, aby neztratil svou moc nad áčkem. Jílka, který nikdy dospělé netrénoval, a Haška kterého po půl roce vymetli z Pardubic a poslaůli zpět. Trenér, který hráčům nadával stejně jak magor Pulpit, a pod kterým byli nezáživný dvouhodinový tréninky! A ten kdo tady stále mele, že Stavař nemá vliv na Ačko, že má na starost jen děcka, tak je věčně nalitej, nebo o fotbale nemá šajnu. Ale vypadá to tak, že na té lodi už zůstal Hřebík sám. Už kope pouze sám za sebe..

   • Sparťanství???

    captain_obvious27.3.2015 14:07reagovat

    Ty tu moc nešaškuj a radši mazej nahánět Srníčka, jestli ti dovolí mu vyfotit nohy. Vzhledem k tomu, že se lidem většinou na nohy nedívám a na internetu žádný pořádný obrázek jeho lýtek není, tak zatím vidím 0 důkazů o tom, že tam má vytetovaný znak Baníku. Ale ty jistě víš o čem mluvíš, v kontaktu s ním jsi pravidelně a proto nebude problém nějaký důkaz obstarat. Tak do toho.

   • Sparťanství???

    bega27.3.2015 14:30reagovat

    ad.: FIKURA: Švengra osobně vůbec neznám věř mi. Ale je pravda, že v jeho sporu s Vaclíkem jsem byl spíš na jeho straně.

    ad.: Capo + indián: U mne to není tak, že bych byl vyloženě totálním odpůrcem trenéra ze zahraničí. Ale nezlobte se na mne, když zvážím veškerá pro a proti, tak mi tam ten zahraniční trenér nesedí. Jak si to představujete? Že přijde nějaký ten NO NAME, přivede si s sebou asistenty, snad i maséra, rozprostře nám svoji koncepci (která může být mimochodem úplně jiná, než ta dosavadní, takže se bude zase začínat od nuly) a pak už jen půjdeme od vítězství k vítězství? Ruku na srdce. To asi sotva. Anebo tedy Křéťa osloví nějakého toho NO NAME progresívního a řekne mu: Podívej se, dám ti možnost se ve Spartě zviditelnit, ale... asistenti zůstanou a nadále budete podléhat kolektivnímu rozhodování našeho sportovního úseku, kterému samozřejmě velí náš generální manažer. Co se ale potom (kromě zhoršené komunikace mezi mužstvem a trenérem) změní??? Tady si občas někteří lidi můžou hubu roztrhnout kecama o koncepci. Ale o tu přece jde! Koncepčně změnit určitý dvoucestný model, který ve Spartě funguje! A ten nezměníte tím, že vyměníte Lavičku za nějakého XYZ ze ZAHRANIČÍ! Lavička ve Spartě zase tak špatné výsledky doposud neměl. A tahle liga ještě neskončila. Nakonec se více či méně shodujete, že Lavička je na naše poměry dobrý trenér. Nestálo by za to spíš dát mu příležitost v tom smysluplném, jednocestném, logickém modelu? Takhle se bohužel nemůžu zbavit pocitu, že NEZNÁMÝ zahraniční trenér je pouze vychytralým pokusem, jak ve Spartě nezměnit vůbec nic, Jarouškovu moc ještě upevnit a tvářit se - dělali jsme co jsme mohli, prostě ten pan neznámý selhal. Ale je tohle koncepční???

  • Sparťanství???

   majtin27.3.2015 14:11reagovat

   ”Tento model tady přece byl, když Hřebík do Sparty přišel a přejímal ji se čtyřbodovým náskokem v čele ligy. Aby se pak následně pos.... všechno, co šlo!” To je jeden z názorových nepřesností, které Spartě brání posunout se dál. Především to pos..la stoupenci Franze a Řepy, kteří se už nemohli dočkat až začnou pořvávat proti Hřebíkovi. HV! jsem zaznamenal už ve dvacátý minutě zápasu v Hradci (na oraništi). A pak už se spustila hysterie, zajímalo by mě, jak by v téhle atmosféře uspěl Víťa nebo José. V Hradci se prohrálo, s Plzní už přišel zlepšený výkon a pak to začínalo šlapat. Chyběla jen větší zkušenost a klid v koncovce. Věřím, že kdyby jsme zůstali u nastoleného trendu, další sezonu bychom všem utekli o parník. Ale ustoupilo se křičícím hysterkám, Křetinského chyba. Přišel Víťa, ale titul projel. Samozřejmě za to mohl Hřebík, jakože pak za titul nemohl a pomohlo to, že je odstavenej a teď najednou za to zase může Hřebík. To Vám ani tahle poslední věta neotvírá oči, nedrhne v něčem vaše logika?! Jak píšu níž, nejsem stoprocentní hřebíkovec nebo haškovec, ale proti těm dokola opakovaným nesmyslům se jich musím zastat.

   • Sparťanství???

    bega27.3.2015 14:36reagovat

    Jsi opravdu dojemný majtine. Ano, za všechny neúspěchy za Jarouška samozřejmě můžou ti jeho nepřejícní odpůrci. Omluvit takovýmto způsobem výbuch, který snad nemá v historii Sparty obdoby - to je skutečně výkon! Měli by tě nominovat na Pulitzerovu cenu!

    • Sparťanství???

     majtin27.3.2015 15:03reagovat

     On je rozdíl ”za všechny neúspěchy za Jarouška můžou” a ”především to pos..li”. Vnímáš rozdíl ”za všechno můžou” a ”především”. Výbuch co nemá obdoby - tak byla tu silná konkurence, co neměla taky moc obdoby v samostatné SL; všechno se budovalo od nových základů - to především. Sorry, nedošli mi argumenty, ale už nemám čas psát. Tak jindy.

   • Sparťanství???

    FIKURA27.3.2015 14:57reagovat

    Hele dívej, tady ty rádoby odborníci před časem tvrdili jaký hrajem vynikající fotbal, vzůru do LM, Evropská liga je pro nás odvar atd. A teď ty rádoby odborníci tady žádají změnu trenéra, hrajem hrozně a máme jeden herní styl a kdesi cosi. Já jsem tu od začátku psal s Indiánem a částečně i Begou, že tohle co hrajem je zastaralý způsob hry a s tím nemůžeme uspět. Idian to doslova pojmenoval překulovanou. Na oko hezký, že hrajem s každým soupeřem bago na svý půlce, ale absolutně neúčelné. A to není chyba Lavičky, ale Hřebíka!! Už to konečně pochopte. Ty myslíš že Hřebík jezdí na soustředění s áčkem se jen opalovat? Źe o přestavce chodí do kabiny se dívat jestli mají hráči správný pitný režim? Nechodí! Chodí do toho kecat a radit. Proto tam prosazuje svýho učně Haška, aby měl stále vliv.

  • Sparťanství???

   Tom kocour27.3.2015 16:06reagovat

   Bego myslím, že s většinou tvého příspěvku se dá souhlasit. Nicméně když řekneš A, řekni i B. Tedy ano, Hřebík přebíral mužstvo se 4 bodovým náskokem a podělal to. Jenže si taky vzpomeň v jaké atmosféře a nenávisti vůči jeho osobě se tak stalo, když k údivu všech vystřídal do té doby fanoušky zbožňovaného Franze. V tom by nedokázal kloudně pracovat ani Mourinho. Kdyby to Křetínský líp načasoval a vyměnil Franze za Hřebíka třeba až po sezoně a nebo po té další, jednoduše až v situaci, kdy by se opravdu nedařilo, bylo by to úplně o něčem jiném. A třeba bychom se tady ani nemuseli celé roky dohadovat o tom, jestli Hřebík ano nebo ne. Takže asi takÚsměv

  • Sparťanství???

   Lobrock27.3.2015 16:15reagovat

   Skutečnost je taková, že se sice pod Hřebíkem posral titul, ale výkonově šla Sparta stále nahoru. V závěru jara předváděla výkony, kdy jsem se těšil, až ji uvidím takto hrát i v Evropě. Pak ovšem udělal Křetínský obrovskou chybu, že se nechal zastrašit opy v kuklách a hysterií uslintaných dědků a aby dotyčné uklidnil, angažoval dinosaura Lavičku, který okamžitě hru stáhnul o další dva levly dozadu. Pak začal mužstvo systematicky ostaršovat a opakovat fráze o jakési cestě, přičemž za celou dobu nedokázal do týmu zapracovat jediného mladého hráče oproti tomu, koho tehdy na jaře zapracovávali Hašek s Hřebíkem. A i přesto nedokázal udělal titul, takže to vyšlo nastejno...A když už se to konečně dokázalo, po další mnoha inevsticích do hráčů (Vácha, Lafata, Dočkal a další), stejně dokázal naprosto ukázkově vyhořet v Evropě. A letos totéž dokonce i v lize.

   • Sparťanství???

    Pouzar1127.3.2015 17:26reagovat

    Razítko a odeslat ... Lavička měl při narození štěstí,že jeho otec neměl příjmení Hřebík ..

 • PROSIM VAS...

  FANDA730727.3.2015 11:15reagovat

  len nie Jilek, Hasek a podobne kreatury.Takto sa Sparticka nepohne a mam silne obavy, ze ani s p.Hrebikom vo vedeni tiez nie.Ten nam je platny ako mrtvemu zimnik.Uprimne, neviem koho, ale dost uz tychto panov a aj Vitu samozrejme.V Cechahc moc nesledujem trenerov, ale u nas je jeden schopny clovek/Galad/ ten by snad utiahol Spartu/alebo este utopia Jano Kozak/

  • PROSIM VAS...

   majtin27.3.2015 12:21reagovat

   Co tě vede k tomu nazývat Haška s Jílkem kreaturami? To bych neřekl ani třeba o Felixu Magathovi. Snad jen o trenérech, kteří třeba sexuálně zneužívaj žáky. Myslíš, že Hřebík nastavil špatnou koncepci od mládeže až po Áčko? (Třeba trenéři dorostu si ho podle rozhovorů váží a třeba nedávno dorostenci oslnili v Anglii). Jsou Kozak nebo Gelad schopni trénovat tak, abychom byli úspěšní v Evropě? Dík

   • PROSIM VAS...

    bastien66627.3.2015 13:30reagovat

    Ten příklad s Magathem moc nesedí. Myslím tu větu ”to bych neřekl ani o Magathovi”. Magath je jako trenér vítěz bundesligy, tudíž něco jako člen jisté VIP společnosti, protože toto nemá v trenérském CV kdekdo. Vyzněla ta tvoje věta tak, že nejen Hašek s Jílkem nejsou kreaturami, ale dokonce ani Felix není. Jestli jsem to špatně pochopil, tak sorry :) Ale já bych jakoukoliv ”kreaturu” která má trenérský bundesligový titul bral všemi 10Smích

    • PROSIM VAS...

     majtin27.3.2015 13:48reagovat

     Neřekl bych to o něm ani náznakem, byl to první nejdrsnější trenér co mě napadl, ale ty jeho trenérské metody jsou dost drsné, řekl bych za hranou a myslím, že v současné době nemají šanci na úspěch. Já bych ho do Sparty rozhodně nebral.

     To použití slova kreatura bylo od Fandy úplně mimo.

      

  • PROSIM VAS...

   Capo27.3.2015 12:58reagovat

   A jakým fotbalem se poslední 4 roky prezentovala vaše U21, když je podle tebe Galád schopný člověk? Musíš chápat, že tady ho nikdo nezná, těžko si pak dělat obrázek. No a Kozáka fakt ne, to už bych radši Petrželu a vyšlo by to nastejno.

 • Kolik sparťanů v repre?

  Gary z D5327.3.2015 8:58reagovat

  Docela bych si přál, aby to zítra vypadalo takhle.

   

  Čech - Limberský, M. Kadlec, HOLEK, Novák - VÁCHA, Darida, Rosický, - V. KADLEC, DOČKAL - LAFATA

   

  Mario nejspíš nenastoupí, ale rád bych ho tam viděl i proto, že Vrba říkal, že když máme hrát do plnejch, tak se bude hodit stoper do kombinace a v tom je určitě lepší než Suchý.

   

  Vašon s Bořkem mají snad jistý místo.

   

  Pak se řešilo, jestli nalevo Krejčí, kterej nemá v repre co dělat, nebo Pilař. Já bych byl pro Vencu Kadlece, kterej hraje v parádní formě.

   

  Taky nemám ponětí, v jaké formě hraje Necid, když se mluví o zájmu Juventusu, přesto bych radši na hrotu viděl Lafyho, kterej se určitě prosadí gólově.

  • Kolik sparťanů v repre?

   Dynamo27.3.2015 9:12reagovat

   ze Sparty nastoupí pouze Dočkal a možná Lafata. Rád bych tam viděl Holka, ale to neudělá

  • Kolik sparťanů v repre?

   trakip27.3.2015 9:36reagovat

   Předpokládám, že místo Váchy bude postaven Plašil. Jinak Bílek proti Dánsku vynechal defenzivního záložníka a dostali jsme nakládačku.

  • Kolik sparťanů v repre?

   bega27.3.2015 10:02reagovat

   No, Gary, nemohu říct, že by se mi tvoje sestava vyloženě nelíbila, ale moc jí nevěřím. Na stoperu bude hrát dřevák Procházka, tam Holkovi skoro nedávám šanci. Že by postavil neprověřeného Nováka, tomu se mi také nechce věřit, i když při jeho střelecké potenci by to určitou logiku mělo. Při variantě s Limberským napravo, bych vlevo spíš čekal Pudila. Vácha určitě hrát nebude, popravdě... nějakou top formu zrovna nemá a že by hnal Vrba na sraz Plašila, kterého chce navíc v sestavě Rosa, aby seděl na lavičce - to bych se dost divil. Trochu větší šanci dávám Vencovi Kadlecovi, Pilař toho zatím moc nenahrál. Osobně Vrbovi vyčítám, že v nominaci není Matějovský. Ten tam momentálně z celé Sparty patří nejvíc!

  • Kolik sparťanů v repre?

   Pindruch27.3.2015 10:36reagovat

   Limberský hrát asi nebude.

  • Kolik sparťanů v repre?

   Pavel0027.3.2015 11:14reagovat

   Souhlasím že z trojice Procházka, Suchý, Holek je právě Holek ten nejlepší, ale podle mě nenastoupí.

    

   Def. záložníka v takovém zápase mohl odehrát klidně i ten Matějovský, který momentálně převyšuje každého v lize. Nominován nebyl a po vyjádření Rosického očekávam Plašila, ač bych to Váchovi přál.

    

   Místo Krejčího bych tam šupnul Kadlece, které má ted celkem formu a i proti Teplicím hrál chvíli na levo a zrovna tam vyprodukoval tu krásnou střelu co skončila na dřevně.

    

   Lafatu bych tam nechal, nemyslím si, že by byl Necid lepší.

 • Patrik Berger

  Standa Hejkal27.3.2015 8:23reagovat

  S odkazem na zahraničí média unikl Patrik Berger smrti v Alpách, když nestihl let. Informuje o tom deník Sport. Patrik v pondělí letěl z Barcelony do Prahy úplně jiným letem. Jak kdyby bylo těžký mu zavolat. Strašný mediální mrdky.

  • Patrik Berger

   Peters27.3.2015 8:45reagovat

   Tak ona arménská tisková agentura je taky relevantní zdroj jak stehno...Smích

   • Patrik Berger

    Standa Hejkal27.3.2015 9:00reagovat

    Právě. Já když psal pro Hattrick, tak tyhle fámy byly můj denní chleba, protože jsem ale psal většinou o přestupových spekulacích, tak se to dalo nějak zakecat, že to prostě nevyšlo, tohle je prostě fakt úlet, napsat o někom, že unikl smrti a ani si neověřit, notabene když je to Čech, jestli to tak fakt bylo.

    • Patrik Berger

     Peters27.3.2015 10:56reagovat

     Rádio Jerevan...Smích

 • Srníček

  Palo27.3.2015 0:55reagovat

  Z jeho blogu o tlaku ve Spartě: http://www.chroniclelive.co.uk/sport/football/football-news/pressure-football-intense---every-8894497

  • Srníček

   Avhred27.3.2015 15:52reagovat

   Taky tam mohl dát aktuálnější fotografii než snímek s Pamičem a Kweukem ... Jinak je ty jeho postřehy jsou celkem o ničem, navíc je to podle všeho redakčně kráceno, protože v plné verzi, jestli si vzpomínám, bylo něco jako ”there is a big tattoo of Banik Ostrava logo on my left calf ... ”.

   • Srníček

    Palo27.3.2015 17:02reagovat

    To mělo být vtipné?

 • Směřování Sparty

  Tom kocour26.3.2015 18:46reagovat

  Asi se všichni shodnem, že současný systém nastavení kompetencí a vlastně celého vedení ve Spartě je špatně. Neustále se spolu dohadujou a přetlačujou dvě kliky - Otava/Svoboda a Hřebíkovci. Těžko říct, kde se nachází Lavička.. Tím pádem Sparta není jednotná(ikdyž se tak navenek snaží tvářit), neubírá se jasně daným směrem a spíš pořád tak nějak přešlapuje na místě. To se musí změnit! Jenže co s tím??? Osobně bych se přikláněl spíše k Hřebíkovi. Tzn. omezit/upravit kompetence Otavovi, dejme tomu čistě na personalistiku a třeba média, aby pořád nekecal do sportovních věcí. Svoboda by si měl všímat čistě obchodní stránky a své činnosti na svazu.

  • Směřování Sparty

   Tom kocour26.3.2015 18:54reagovat

   Hřebíkovi naopak kompetence posílit, trenér třeba Jílek s Haškem, jak to tu už zaznělo. Aby celá Sparta skutečně měla jednotnou koncepci i v praxi a ne o tom jen kecat do novin. Když v současnosti mládežnické týmy Sparty hrají nějak a A tým je od toho úplně odříznutý, jede si podle svého, taky to asi není dobře. Hřebík by konečně měl potřebnou podporu pro svoji koncepci jak v trenérech, tak sportovním vedení, což se mu podle mě nikdy doopravdy nedostalo, vždy se to nějakým způsobem hádalo. A buď by ty svoje kecy dokázal i v praxi a nebo ne a bublina by konečně splaskla jednou provždy. V tom případě ho pak ze Sparty se všema stoupencema vyhodit nadobro a nikdy už o něm neuvažovat a jít zcela jiným směrem. Ale opět jednotně, nikdy už takovýho kočkopsa jako je teď.

   • Směřování Sparty

    jirkas26.3.2015 19:53reagovat

    Křetínský by si tam měl umět zjednat pořádek.Jestli na to nemá čas, tak určit za sebe 1 zodpovědnou osobu a ne aby mu utíkaly neschopným vedením stamilony.Pelta a Košťál to tam byli schpni zvládnout.ÚdivÚdiv

    • Směřování Sparty

     Shrekson26.3.2015 20:50reagovat

     Pelta a Košťál uměli řešit zákulisí!

     Úplně mi nepřijde fér to porovnávat, fakt věřím že teď v ničem nejedeme!

    • Směřování Sparty

     majtin26.3.2015 21:37reagovat

     Tak on si určil - Otavu a Svobodu.

     • Směřování Sparty

      jirkas27.3.2015 6:53reagovat

      jo oba dva k ničemu.....Vztek

   • Směřování Sparty

    FIKURA26.3.2015 20:55reagovat

    Hele Kocoure, posílit kompetence Hřebíkovi?? To snad nemyslíš vážněÚdiv. Hřebík když přicházel, tak si sestavoval svůj realizační tým. Vymetl od řidiče až po maséra všechny. Musel se pakovat třeba absolutně nekonfliktní Honza Stejskal. Ikona Sparty a velký srdcař. A přitáhl si moravskou kliku, které jméno Sparta, jako srdcová záležitost moc neříká. Takovej chachar Srníček má na lýtku vytetovaný znak Baníku, vždycky byl antisparťan a těmi se Hřebík obklopil a za to mu musí sloužit a držet hubu. A proto jestli přijde Ščasný nebo někdo jiný, tak Hřebík musí zákonitě rovněž skončit. Za jeho vlivu jsme se nepohnuli z místa a naopak Evropa nám utíká stále rychleji. Ale ne jen Evropa, už i Synot liga!!

    • Směřování Sparty

     rebus26.3.2015 21:10reagovat

     Dobry vecer pane Svenger!

     • Směřování Sparty

      LukyACS26.3.2015 22:12reagovat

      musíš víc nahlas, pak se třeba dostaneš do brány přes Zlámala Úsměv

     • Směřování Sparty

      FIKURA27.3.2015 0:04reagovat

      Jj. A Bega je Švengra děda a Indián brácha.Smích. Škoda že sem nepíše nějaká baba, která ví že Hřebík je hrobař Sparty. To by byla Švengra máma nebo babička!Smích

    • Směřování Sparty

     Pouzar1126.3.2015 21:12reagovat

     Když je někdo srdcař, tak je hned skvělej odborník ?( koukej na to občas ze všech stran ).. Já vidím narozdíl od tebe jistý pokrok. Týmu se sice za doby jeho trénování ( výsledkově ) nedařilo ( a důchodci se s tím, že už se nehraje stejný systém jako posledních dvacet let nemohli smířit ) ale fungování na hřišti se otočil o 360stupňů a narozdíl od všech let, kdy tu byl Pepík se začalo i běhat. Kdyby tu nebyla banda kre*enu, co chodí dělat do fabriky za 14tisíc, který maj prázdný gebule a když vidí jméno hřebík (stačí napsaný) tak jim rupe v bedně, možná jsme dnes mohli být jinde a nemuseli denně poslouchat tvé stupidní kecy plné nenávisti k jediné osobě. Tvá objektivnost je na hodnotě 0% a klesá ...

     • Směřování Sparty

      trakip27.3.2015 9:02reagovat

      Koukám, že se v geometrii nevyznáš. Otočit o 360st, to znamená,že jsi zpět na začátku. Stačilo by 180st. Jinak ti ale rozumím.

    • Směřování Sparty

     Bunda26.3.2015 21:13reagovat

     Srdcař je i Straka a nebo Siegl..Srníček byl v Anglii 12-14 let a vše co se tam naučil ted předává našim klukům..

     Hele jak pod ním vyrostl Vaclík,který když přišel tak byl průměrák a dneska ? :) Srníček správně odhadl že ”pérák” Svengy na Spartu nemá a jak vidíme tak taky správné rozhodnutí,protože Svengy dneska leští lavičku Bohemky.

     A koho by jsi bral místo Hřebíka ?

    • Směřování Sparty

     captain_obvious26.3.2015 21:57reagovat

     http://fotbal.idnes.cz/foto.aspx?r=fotbal&c=A130208_124701_fotbal_pes&foto=PES490bbd_P2059980.JPG

      

     Vidím tam jména děcek, ale znak Baníku ne.

     • Směřování Sparty

      majtin26.3.2015 22:15reagovat

      To si nechal udělat až ve Spartě, takovej je to zrádce,rozvraceč a Hřebíkův levobočekÚsměv.

    • Směřování Sparty

     LukyACS26.3.2015 22:18reagovat

     Baví tě ty neustálé fabulace?

    • Směřování Sparty

     artaxerxes26.3.2015 22:59reagovat

     Ikona Sparty, která dovedla k titulu Slavii. Ikony Sparty do Slávie nechodí.

      

     A radši budu, když ve Spartě budou lidé, kteří 100% odvedou svoji práci než někteří, kteří se projevují jako Sparťané, ale chovají se spíš jak pijavice.

      

     Btw. Když jsme u Sparty - dnes pobavila informace ze sportu, že Milan Švenger se za svého působení snažil pinglovat partnerky spoluhráčů.

      

    • Směřování Sparty

     Avhred26.3.2015 23:50reagovat

     Stejskal a ikona Sparty? Vždyť odchytal přes sto zápasů za Slávii ...

     • Směřování Sparty

      Tashunka Witko27.3.2015 8:08reagovat

      Stejskal byl pilířem sparťanského vzepětí v 80. letech. S Olejáry bychom tituly nesbírali.

    • Směřování Sparty

     Tom kocour27.3.2015 15:36reagovat

     Já si Fikuro naopak nemyslím, že měl Hřebík někdy ve Spartě na růžích ustláno, podle mě vždycky byl někdo proti němu a neměl šanci jet si čistě podle svého. Souhlasím však s tebou, že pokud přijde trenér, který bude razit jinou filozofii než Hřebík, tak on musí zákonitě skončit. Druhou možností je právě dát ”volnou ruku” Hřebíkovi, ať se předvede i jinak než kecáním do novin. Takže teď bych mu tu šanci dal se vším všudy, ale naposled. Když by to nešlo ani tak, sbohem Hřebíku a navěky.

   • Směřování Sparty

    majtin26.3.2015 21:44reagovat

    Hele kocoure ”Hřebíkovi naopak kompetence posílit, trenér třeba Jílek s Haškem”, nepochybuji, že by se to Křetinskému líbilo a rád by to udělal.I mně by se to líbilo. Ale ty nevzpomínáš třeba na představení bezmozků proti Českým Budějovicím a dělobuchy na hřišti. Podívej, když pod Lavičkou nebo například Chovancem nebo Ščasným budeme hrát 3 zápasy kulový, nic moc se dít nebude. Jakmile se okolo bude pohybovat Hřebík nebo jeho lidé bude se zase hysterčit. A takhle drží bezmozci klub v šachu.

    Ty by jsi šel do tohohle rizika?

    • Směřování Sparty

     Tom kocour27.3.2015 15:31reagovat

     omlouvám se za pozdní reakci.. máš pravdu, bohužel Sparta je v tomhle specifická, především tedy její fanoušci(někteří). Šel bych do toho asi jen za předpokladu předchozí diskuse s těmi fanoušky. Už to je z podstaty špatně, fanoušci by neměli rozhodovat o personálním složení, ale ve Spartě se zvláště po předchozích zkušenostech na ně zřetel brát musí. Muselo by se na to hodně opatrně, jinak bychom zase byli ve sračkách jako kdysi. A když by to nešlo, tak holt zahraniční trenér typu Erik Ten Hag. Ale vykopávky typu Sčasný, Rada apod. v žádném případě

  • Směřování Sparty

   Tashunka Witko27.3.2015 8:04reagovat

   Jak jsi vlastně dospěl k přesvědčení, že máš ponětí o tom, jak jsou ve Spartě nastaveny kompetence ? Vzhledem k tomu, že v tomto směru nemáš zajisté žádné relevantní informace, jsou tvé fabulace jen prázdným tlamocvikem pro děcka jako je Majtin a spol., která rovněž nemají páru o tom, co dělá Svoboda či Otava, ale mají naprosto neochvějné přesvědčení, že Hřebík je génius. Stačí jim k tomu, že jim jednou za čas předloží primitivní moudra, která zná každý vesnický trenér z brožurek pro fotbalové začátečníky a vůbec jim nevadí, že za Hřebíka byl ve Spartě největší bordel a sbírali jsme jen samé neúspěchy.

   • Směřování Sparty

    majtin27.3.2015 9:28reagovat

    Hele, jako kdo je tady mimo je zřejmý už jen z toho, že mě skoro ve 40-ti nazýváš děckem.(Je úsměvné, že o tlamocviku mluvíš zrovna ty, který nás chodíš oslňovat svým ironickým rádoby vtipem). Za další o tom svědčí to, že jsem několikrát psal, že nejsem vyloženě hřebíkovec, ale že se ho musím zastávat proti některým nepodloženým nesmyslům, povrchnostem a výblitkům, které tu mimochodem šíříš i ty. Ať je Hřebík jaký chce, za ten půlrok co to fungovalo pod ním, měla hra moderní parametry. Takže je škoda, že se těmi jeho ”primitivními moudry” neřídí (neřídili) i ostatní trenéři ve Spartě. Že za něho byl ve Spartě největší bordel a samé neúspěchy - bordel dělali povrchní hlupáci a uctívači Straky a Řepky(jak se ti vybarvili, víme všichni). Také bylo spousty změn.a samé neúspěchy? Přečti si biblický příběh o mužích, z nichž jeden stavěl svůj dům na písku a druhý na skále.(Starý, ale dobrý a přesný).

    Ano neznám detailně jaké má Svoboda přesně kompetence, ale vždy když čtu s ním rozhovory, tak způsob jeho myšlení je pro mě nepřijatelný (jen jeden příklad z mnoha - z konzervativních důvodů nechce video ve fotbale - takovým lidem doporučuji bojovat za obnovení malé domů, zrušení 7 sekundového limitu držení míče brankářem nebo zrušit možnost střídání). Prostě v jeho názorech postrádám logiku a tak nejsem přesvědčen, že je pro Spartu prospěšný .

    O Otavovi se diskutuje dlouho, on to popírá, že by měl vliv na výběr hráčů, přitom se od začátku tvrdilo, že o příchodu hráčů rozhoduje triumvirát.

    Podívej, jestli máš lepší argumenty, hoď je sem. A nešiř jen jed obalený ironií.

    • Směřování Sparty

     Tashunka Witko27.3.2015 13:01reagovat

     Nechci se tím příliš zdržovat, tak jen dvě poznámky. Svoboda má na rozdíl od laiků a populistů velmi správný názor na použití videa, a sice, že video lze použít jen tam, kde se posuzují měřitelné záležitosti, tj. překročení míče přes lajnu (jetřábí oko)apod., naopak je NESMYSL, aby se na základě videa posuzovalo, zda je, či není penalta, protože je to jen přesun hodnocení z jednoho subjektu na druhý, aniž by existoval takový výklad pravidel, který by exaktně stanovil, kdy jsou nebo nejsou pravidla porušena. Čili teoreticky lze technicky zvládnout do budoucna posuzování ofsajdu, ale není možné posuzovat např. zda šlo či nešlo o faul, protože tam vždy nastoupí subjektivní faktor. Chápu, že lidem se zjednodušeným myšlením, kteří povrchně vnímají fráze pseudotrenerů a jsou jimi unešeni, se Svobodův názor nelíbí.

     Že Otava nemá zásadní vliv na výběr posil řekl on sám a je to vcelku i logické, takže věřím více jemu, než nějakým místním fabulátorům, kteří si dokážou vymýšlet i oslavné mýty a legendy o Hřebíkovi a jeho zásluhách na úspěších.

     Jinak historicky největší bordel nastolil Hřebík při svém druhém angažmá, stálo to Spartu desítky milionů a měřeno Evropou jsme se z toho dodnes nevymotali a prožíváme nejhorší období za posledních 30 let.

     • Směřování Sparty

      majtin27.3.2015 13:55reagovat

      Taktéž se nebudu zdržovat s někým, kdo tu hází jeden povrchní jedovatý názor za druhým, můj názor přijal povrchně a tvrdí, že mám zjednodušený způsob myšlení.

   • Směřování Sparty

    Tom kocour27.3.2015 15:47reagovat

    Tak relevantní informace samozřejmě nemám, stejně jako drtivá většina místních diskutérů včetně tebe. Jen prostě nabývám tohoto dojmu a to dlouhodobě z různých článků o Spartě, vyjádřeních jejích představitelů a především faktů a činů, které se ve Spartě udály. Je evidentní, že sparťanské vedení není jednotné a o tom ”kdo s kým” je taky již poměrně dlouhou dobu jasno. Takže když to shrnu, je to prostě můj názor, který ale nejspíš není daleko od pravdy.

74408 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha