Horší to bude s tím kdo ho nahradí.. Sural je náhrada tak za Juhára nebo za Paixaa,ale né za Krejdu. Takže nejspíš nějaká posila,ale v lize nikdo není..Neutrální

• waaw14.4.2016 23:10reagovat

Vzhledem k poctu ruznych zastupcu evropskych klubu a vzhledem k vykonu Krejciho asi prodame, Dockala taky. Marecka po dnesku tezko

• Škoda,

standis14.4.2016 23:09reagovat

že jsme nenastoupili v plné síle, vypadalo by to jinak. Soupeř by byl i tak silnější, ale v 1 zápase se může leccos. Tým zaslouží za letošní evr. poháry velkou velkou pochvalu.

• Paráda

captain_obvious14.4.2016 23:09reagovat

Škoda prvního poločasu no. Nemá cenu se pitvat v chybách jednotlivců, obrana byla postavená šíleně atd. Druhý poločas byl pěkný, upřímně bylo to spíš díky tomu, že Villarreal už se hlavně snažil zbytečně nezpotit, ale co, na to se za rok za dva nikdo ptát nebude. Vytvořili jsme si plno pěkných situací, kdyby tam něco spadlo už v prvním poločase, tak třeba i v tom druhém bylo o co hrát, ale nedá se nic dělat.

Krásnej výkon Krejčího, ten si tu přítomnost agentů vzal opravdu k srdci a ten gól byl naprosto zasloužený. Škoda, že v lize to je takové lehárko. Kdybychom v každém zápase na 25 minut zapnuli tak jako hrajeme v EL většinu zápasu, tak bychom ztráceli body minimálně. Za ostudu považuji to, že tam ty mladé kluky neposlal aspoň na 5 minut, ale to nemá cenu omílat furt dokola a nechci si tím kazit večer. Dík za krásné vystoupení v EL, příští rok doufám že to zase bude v Evropě tak povedené.

A poslední poznámka, jak vystřelil Kováč tu tečovanou střelu z dálky, tak silně jsem už dlouho netlačil očima balon do brány Smích Hrozně jsem mu to přál, nebyl dneska vůbec špatnej na svůj věk a na to, že už je fakt vyloženě pomalej.

• bledátvář14.4.2016 23:06reagovat

Byl to hezký pohárový ročník. Važme si toho, nemusí se to hned tak opakovat.

• standis14.4.2016 23:10reagovat

bude to ted už častějiiÚsměv

• DÍKY !!!

Chumaj14.4.2016 23:05reagovat

Chlapci díky za celou sezónu a klobouček! byla to jízda Úsměv A pohárový semifinále nás letos stejnak čeká ;-)

• Kováč

Pouzar1114.4.2016 23:01reagovat

Mě teda moc mile překvapil. To jeho vystupování dle mě hodně ovlivnilo průběh zápasu. Na druhou stranu Frýdek a Mareček do obrany opravdu neptří Úsměv .. Ale co Úsměv ve finále dobrý výkon .. štěstí bude jindy

Arni14.4.2016 23:00reagovat

Ale já myslím, třeba na 5 minut. To by tohoho hráče jako mělo ”zabít”?

• 😡😡😡

bledátvář14.4.2016 23:32reagovat

Nemělo to smysl. Kluci na place byli rozjetý a chtěli dávat góly.

• 😡😡😡

spartanek14.4.2016 23:47reagovat

Místo trápícího se Lafaty tam mohl jít nějakej ten klučina.

• liverpool

orlosup14.4.2016 22:54reagovat

z 1-3 na 4-3

• liverpool

standis14.4.2016 22:59reagovat

minulý zápas 1:1 a dnes měl Liverpool jenom 30 minut, aby dal 3 goly na postup. A neuvěřitelné se povedlo v 92. minutě.