Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Schick a další

  LukyACS4.12.2015 19:53reagovat

  Taky doufám, že sem nebudem tahat útočníky, máme Lafatu, což je jasná 1, Fataie, který se v několika zápasech předvedl, teď spíš zapadl do šedi, ale jeho potenciál jsme mohli vidět a pak už si vystačíme s mladíky, Juliš už teď ukazuje, že může být platný, Schickovi se na Bohemce také daří, ale není tak pracovitý, tak snad začne víc makat, ať nepromarní svůj potenciál, na Bohemce ho klidně nechat do konce sezony, protože u nás by mu ZŠ moc šancí nedal a můžem vyzkoušet i Pulkraba, který by na pár minut už určitě také měnil. Postupně věřím, že by nám z některých mladíků mohla vyrůst náhrada za Lafatu, i když se samozřejmě takhle gólovej útočník v našich končinách nenajde, ale gólovej někdo z nich určitě bude.

   

  Na stoperech mi to přijde podobné, máme dost nadějných - hlavně Karafiát s Březinou, samozřejmě se nedá hrát jen s mladými, ale v kombinaci s někým starším by se v té Zdendově tříčlenné obraně taky třeba neztratili. Ono se stačí podívat na Hovorku s Bartošákem, vloni druholigoví hráči a teď zvládají hrát i EL. Hovorka o dost předčí i zkušeného Švejdíka, ze začátku sice chyboval, ale těžko se dalo čekat, že hned začne válet.

  S dobrým vedením se prostě dá čerpat z našich zdrojů a nemusíme sem tahat ”posily”, které se pak ukážou jako horší než ti, co máme.

  Samozřejmě musí přijít např. pravý bek, tam nikoho nemáme, ale na posty, kde máme hráčů dostatek, jen na nich zapracovat, mi to fakt přijde hodně zbytečné.

  • Schick a další

   adam4.12.2015 20:14reagovat

   Pokud bude i nadále Fatai nastupovat na pravém křídle a Schick zůstane do konce sezóny na Bohemce (což už kvůli němu samotnému doufám), tak rozhodně na lavičku potřebujeme ještě jednoho útočníka mimo Juliše. Pokud náš polsko-portugalský zázrak je už víceméně mimo, tak jednoho útočníka přivést musíme - Juliš je určitě velká naděje a možná za dva roky Lafatu nahradí, ale nelze sázet jenom na něj - pokud by byl Lafata zraněnej, Juliš hrál na hrotu od začátku a Fatai na křídle, tak na lavičce nemáme nikoho.

   • Schick a další

    pubi4.12.2015 20:26reagovat

    Když se zraní Lafata, bude hrát na hrotu určitě Keny, protože napravo máme možností mnohem víc.

    • Schick a další

     adam4.12.2015 20:31reagovat

     Souhlas jen částečně - podle mě tam může plnohodnotně hrát jenom Konate.

     • Schick a další

      LukyACS4.12.2015 21:24reagovat

      A Dočkal ne? Přijde Zahustel nebo někdo jinej. Máme Konatého a na hostování Přikryla.

      • Schick a další

       adam5.12.2015 2:14reagovat

       Dočkal je křídlo z minulého století.

  • Schick a další

   DaveACS4.12.2015 22:17reagovat

   Karafiát na Spartu dle mého nemá..

   • Schick a další

    dominik274.12.2015 23:22reagovat

    Uvidíme. Já každopádně zaslechl, že o něho má zájem Liberec. A jakmile někdo má na to, aby hrál v klubech horní poloviny tabulky, tak podle mě má velkou šanci, aby ve Spartě patřil alespoň do širšího kádru. Navíc Ondra je stále mladý, před pár dny mu bylo 21. Nemůžeme říct, že by v lize bylo mezi pravidelněji nastupujícími hráči moc mladších kluků. U něj jsem také dost zvědav, na jakém postu se nakonec uchytí.

  • Schick a další

   trakip5.12.2015 10:14reagovat

   Mužstvo hraje v poli prakticky o 9 hráčích (výjimky zapojení Lafaty jsou) Většina kombinací směřuje na něj jako doklepávajícího hráče. Toto již umí kvalitnější mužstva eliminovat. My potřebujeme mít v útoku nečitelné kombinace a ne pořád centry po zemi na Lafatu. Roben také nejezdí pouze po lajně, ale hraje v celém útočném prostoru. Proto Impulz chce hráče, kteří budou v střílení branek Lafatovi konkurenčně schopní, jaký byl před Itálií Hušbauer. Další problém je, že kapitán se špatně střídá a schází nám střelci z dálky.

 • Překvapivé glosování Petra Rady

  rimidalv4.12.2015 17:13reagovat

  Petr Rada posuzuje vyhlídky získání titulu mezi Plzní a Spartou 50 na 50.( Čeká na posilování klubů)

  Rezolutně odamítá, že Sparta díky postupu do jarní EL bude unavenější.

  • Překvapivé glosování Petra Rady

   petr1374.12.2015 17:18reagovat

   Co je na tomhle komentari prekvapiveho?

   • Překvapivé glosování Petra Rady

    standis4.12.2015 17:22reagovat

    Možná to, že i Rada může promluvit rozumně.

    • Překvapivé glosování Petra Rady

     rimidalv4.12.2015 18:12reagovat

     Ano,u Rady mne rozumné zhodnocení skutečně překvapilo.

 • K zamyšlení

  trinact4.12.2015 14:03reagovat

  Velice zajímavý článek, zaměřený na nás, Plzeň a Slavii.

   

  http://www.efotbal.cz/clanek-156984-Pet-nejvice-precenovanych,-5-nejvice-podcenovanych-hracu-ligy-:p3.html

  • K zamyšlení

   artaxerxes4.12.2015 15:21reagovat

   Mně spíš zaujalo, že Slavia údajně jedná s Jabloncem o Teclovi a Pospíšilovi. Nemůžu si pomoct, ale pokud nedostane u nás šanci Čermák, tak Pospíšil by mohl nahradit u nás Marka Matějovského.

   • K zamyšlení

    MarekKincl4.12.2015 15:23reagovat

    Pospíšil tam patří taky. Jeden z nejpřeceňovanějších hráčů u nás. Čermák je už teď lepší.

    • K zamyšlení

     pubi4.12.2015 16:48reagovat

     Tak to neni ani náhodou.

     • K zamyšlení

      rimidalv4.12.2015 16:54reagovat

      Srovnání je diskutabilní. Pro ale hovoří, že Čermák je sparťanský odchovanec s perspektivou růstu.

      • K zamyšlení

       pubi4.12.2015 17:03reagovat

       Samozřejmě, ale nijak to nesouvisí s tvrzením ”Čermák je už teď lepší.”

       • K zamyšlení

        rimidalv4.12.2015 17:06reagovat

        Souvisí to s prioritou při rozhodování.

        • K zamyšlení

         pubi4.12.2015 17:17reagovat

         To rozhodně, však já bych taky raději Čermáka, jen jsem napsal, že s tím tvrzením Kincla, že je Aleš už teď lepší, prostě nesouhlasim. Smích Stačí?

    • K zamyšlení

     captain_obvious4.12.2015 17:20reagovat

     Taky ho považuji za docela silně přeceňovaného. Čímž netvrdím, že to je špatný hráč, to rozhodně není, ale lidi a koneckonců i média z něj dělají mnohem víc, než co kdy předvedl. Z fleku vyjmenuju 10 SZ nebo OSZ, kteří byli na podzim kvalitnější, produktivnější nebo obojí zároveň.

     • K zamyšlení

      Sendi4.12.2015 17:34reagovat

      no tak to bych si docela poslechl ty lepší záložníky než je Pospíšil :)

      • K zamyšlení

       captain_obvious4.12.2015 19:17reagovat

       Tak jednak je to subjektivní, měl jsem napsat, že vyjmenuju 10 hráčů, kteří PODLE MĚ byli lepší než on. A dále nezapomeň, že jsem mluvil o tomhle podzimu, netvrdím, že ti hráči obecně jsou lepší než on. Já jsem viděl Jablonec letos několikrát a Pospíšil pokaždé snad s výjimkou Kodaně hrál velkou tužku, což asi můj názor výrazně ovlivnilo. Každopádně na podzim mě více zaujali (nebo případně moc dobře nehráli, ale byli hodně produktivní) tito hráči:

       - Dočkal

       - Hořava

       - Pavelka

       - Čermák

       - Ščuk

       - Magera

       - Souček

       - Marek Hanousek

        

       Tak nakonec jich je 8 no Smích Diskutabilní by byl ještě Kukec, který dokáže hrát fantasticky, ale je strašně nevyrovnaný, nicméně bez něj by neměl Baník snad ani bod a naopak, kdyby tam měli víc takových hráčů, tak by se v pohodě zachránili.

        

       Takže beru zpátky, 10 jich z fleku nevyjmenuju. Nicméně jak vidno, tak z mého pohledu nebyl mezi 8 nejlepšími hráči podzimu na těch pozicích, kde hrává. Ještě bych byl ochotný ho hodnotit lépe než Součka s Hanouskem, ale těch zbývajících 6 bylo podle mého názoru výrazně lepších. A jestliže hráč, kterého mnozí přirovnávají k Rosickému (ale to je spíš kvůli té šajtli), není v mé hlavě v TOP 6 hráčích ligy na své pozici, tak si myslím, že ho můžu hodnotit jako nadhodnoceného.

       • K zamyšlení

        Sendi4.12.2015 19:21reagovat

        bohužel je to fakt jen subjektivní hodnocení, protože podle většiny statistik je po Dočkalovi ze středních záložníků nejlepší. Magera by se dal počítat taky, ale hraje spíš na hrotu a nemyslim, že je fér ho porovnávat s těmi defenzivními...má každopádně po Dočkalovi nejlepší čísla, plus pro něj mluví to, co chybí všem, které jsi jmenoval a to je rychlost...ale subjektivně to beru, myslim si ovšem taky, že velkou roli hraje Jabloneckej zmar...

        • K zamyšlení

         captain_obvious4.12.2015 19:31reagovat

         Určitě kdyby Jablonec hrál lépe, tak by to na člověka tak výrazně nepůsobilo, ale když vidím tu jejich křeč a nepřijde mi, že by to tam Pospíšil nějak táhnul a šel příkladem (byť branek má z těch kopáčů snad nejvíc), tak se nemůžu ubránit tomu, že to je pro mě v současnosti hrozně přehypeovaný hráč. Ale třeba by se ve Spartě nebo Bolce chytnul a začal válet.

          

         Ale uznávám chybu - upletl jsem si na sebe bič, když jsem v zápalu řekl, že bych těch hráčů vyjmenoval 10, kdybych řekl 5, tak by se o tom třeba dalo polemizovat. Kdybych odstřihnul Součka s Hanouskem, kteří mě mile překvapili, ale chápu, že ne každý to tak třeba bere, a pak dal ještě pryč Mageru, protože je z nich nejofenzivnější, tak mi pořád zůstane pětice hráčů, o kterých jsem přesvědčený, že podávali na podzim lepší výkony než Pospíšil. Statisticky možná ne, ale třeba Bořek hrál dobře prvních pár zápasů a od té doby hraje velkou bídu, ve statistikách má ale pořád pěkná čísla. Kdyby ta čísla tak dobrá neměl, tak bych ho ani nejmenoval, protože herně lepší než Pospíšil už od září není. Takže statistika není úplná alfa a omega, když se hodnotí hráčův přínos.

         • K zamyšlení

          LukyACS4.12.2015 19:40reagovat

          no právě, je to hodně subjektivní, jsem rád, žes to tam dal podle vlastního názoru a ne podle jmen, protože pak bys tam sypal jména jako Vaněk, Hrošovský atp., což jsou podle mě dost přeceňovaní hráči, on mi i Hořava přijde dost přeceňovnaej, ale nepřijde mi ani horší než ti dva.

          Je to fakt o tom, jak se na to člověk dívá, tobě se hodně líbí Hořava, mně zas Pospíšil a myslím si, že minulou sezonu hrál až geniálně, dával hře myšlenku, teď se na můj vkus s míčem až moc mazl, ale jak psal sendi, to může jít ruku v ruce s tím týmovým výkonem Jablonce.

           

          Dočkala bys podle posledních výkonů dal taky někam do přeceňovanejch, ale víš, že spíš vypadl z formy a to mi přijde i u Pospíšila, který je daleko za svými potenciálními výkony, každopádně i tak v Jablonci patří k těm lepším, tragický mi spíš přijde Hübschman.

     • K zamyšlení

      honzaspartan4.12.2015 18:51reagovat

      Tak do toho.

  • K zamyšlení

   dominik274.12.2015 17:05reagovat

   Mně paradoxně přijde, že ti stopeři, které Sparta pustila, by se do toho 3-5-2 hodili úplně nejvíc. Já si aspoň představuji tu roli středního obránce tak, že ten hráč musí být rychlý a zároveň technicky zdatný, což mi k zmiňovanému Delimu s Hovorkou sedí více než kupříkladu ke Kováčovi.

    

   Souhlasím také s tím, že velmi kvalitního útočníka máme v Schickovi, jehož návrat z hostování by pro mě byl znatelným zvýšením konkurence v útoku.

    

   Naopak pokud zase přivedeme nějakého hráče kolem třicítky, tak to musí být přesný protiklad Paixaa. Musí to být opravdu hráč s kvalitami pro základní sestavu, nesmí mít přímou konkurenci v Lafatovi (páč na dva méně rychlé by se hrálo fakt blbě) a ten hráč musí přijít v dobré kondici, ne po dlouhodobém zranění. A pak si kladu otázku, nakolik je v možnostech Sparty takového hráče získat. Pokud se nemýlím, tak ani ten Fatai nevyšel zrovna levně.

   • K zamyšlení

    pubi4.12.2015 17:20reagovat

    Já teda vidím problém v úplně jiných postech než je útok. Hrajeme na jednoho nebo na dva, v tom případě mi přijde Lafata s Fataiem se závěsem Schick/Juliš (raději Schick) naprosto dostačující. Aspoň do té doby, než vyřešíme problémové posty. Přijde mi hovadina mít nadstandardního útočníka na lavici, aniž bychom v kádru měli jediného pravého beka.

   • K zamyšlení

    standis4.12.2015 17:24reagovat

    Lafata, Fatai, Schick, Juliš by měli bohatě stačit. Sparta potřebuje vyřešit obranu, tam je to nutné.

   • K zamyšlení

    Sendi4.12.2015 17:27reagovat

    Z těch co odešli se tam nejlíp hodí Hovorka, Deli je podle mě furt takovej nevyzpytatelnej, z hráčů co máme k dispozici...já bych dal na toho středního stopera Váchu, podle mýho na to má dobrý parametry. Jinak podpis pod všechno, bohužel pro nás, mám pochybnosti, že si to Ščasný dokáže takhle zhodnotit. Podle toho co říká, tak sem bude vodit spíš silový, soubojový hráče(z minulýho století) a tam on si ty svoje třicátníky obhájí, bohužel, na moderní fotbal se podle mýho zdání ve spartě prostě rezignovalo...

    • K zamyšlení

     DaveACS4.12.2015 18:18reagovat

     Na tom postu ale musí hrát zkušený hráč, který má výbornou hlavu a super souboje.. Za mě to je Costa

    • K zamyšlení

     rimidalv4.12.2015 18:19reagovat

     V dobrých parametrech schází Váchovi výška Úsměv

     • K zamyšlení

      Sendi4.12.2015 18:58reagovat

      na tom prostředku vysokej bejt nemusíš, v Bayernu to hrál třeba Rafinha, záleží na tom jak se hráči posouvají, hlavičkovat můžou jiní hráči...

   • K zamyšlení

    artaxerxes4.12.2015 19:03reagovat

    No řekl bych, že ta technická zdatnost by měla být spíše u těch krajních stoperů. Ten střední by měl být skvělý hlavičkář a oraganizátor, což Kováč splňuje, ale je strašně pomalý. Ale musí být k němu hráči, kteří jsou rychlí, technicky zdatní a také slušní hlavičkáři, navíc jim nesmí chybět soudnost (viz. kličky Hybše Smutek) a taktická zdatnost.

     

    Bohužel každému našemu stoperovi něco chybí. Costa není dobrý organizátor a takticky občas chybuje, takže jako levý stoper OK.

     

    Holek je dobrý v technice, ale jeho hlavičkování není OK. Jako pravý stoper snad OK.

     

    Brabec - jako jediný je schopen to organizovat, ale je špatný jako defenzivní hlavičkář, dělá občas neskutečné minely. Jako náhradník OK.

     

    Kováč - výborný hlavičkář, dobře organizuje hru, ale je pomalý a neperspektivní.

     

    Ostatní jako Mareček, Hybš apod. beru jen jako z nouze cnost.

     

    Příchod Mazucha s Kadlecem by dle mého problém vyřešil.

    • K zamyšlení

     Sendi4.12.2015 19:12reagovat

     právěže je to přesně naopak, toho prostředního má hrát ten nejkonstruktivnější hráč, nevím kde se tahle pověra vzala...v Bayernu ho hrál Rafinha, Lahm, Xabi Alonso a dokonce Alaba...to jsou spíš kreativní hráči, je to podobný jako když se mezi stopery vrací záložník pro rozehrávku, navíc se dotyčnej může při obranejch situacích vysouvat před ty dva defenzivněji laděný hráče co má po stranách...teda aspoň tak jsem to viděl hrát těch pár mančaftů, co to dneska praktikujou...teda dobrou rozehrávku by samozřejmě měli mít všichni, ale vyloženě vysoký stopeři, to už je spíš takovej přežitek...

     • K zamyšlení

      artaxerxes5.12.2015 0:53reagovat

      nesouhlasím, k Bayernu - Lahm je bek a tam byl nejlepší na světě, Xabi Alonso patřil v Realu i Liverpoolu na DZ a tam byl parádní, Alaba je také bek.

       

      Dle mého nejlepší střední obránci vždy byli skvělí hlavičkáři, ale ne vždy to byli kreativní technici. Nesta, Cannavaro, Stam, Puyol, Terry - souhlasím, že dnes už je i kladen důraz na techniku, ale pokud tam nebude i schopnost hlavičkovat a vést obranu, tak to dopadne jako my proti MB, kde nás Magera naprosto ničil a jen shodou okolností jsme vyhráli.

      • K zamyšlení

       Sendi5.12.2015 11:39reagovat

       a co, že to byli beci nebo DZ?! to z nich hlavičkáře nedělá žene?!:) Rafinha I Lahm mají metr sedmdesát a na tý pozici oba hráli a hráli tam výborně, což prostě dokazuje, že tam nemusíš mít hlavičkáře...hotové vyřízené;) OStatně ani Xabi Alonso není žádný hlavičkář, možná tak Alaba...nemluvíme tu o stoperovi obecně ale o tom, který v systému 3-5-2 hraje toho prostřední a pokud vím, tak Nesta, Cannavaro nebo Puyol(oba pod metr osmdesát) v tom systému nikdy nehráli...čili, pravdu mám já :D

 • Nechutný fotbalista!

  Piva Jardajzník4.12.2015 12:36reagovat

  Nechutný fotbalista! Asistentku sudího chtěl zmlátit penisem

   

  Více na http://isport.blesk.cz/clanek/blesk-sport/253648/nechutny-fotbalista-asistentku-sudiho-chtel-zmlatit-penisem.html?utm_source=isport.cz&utm_medium=copy

  • Nechutný fotbalista!

   kapacitos4.12.2015 12:51reagovat

   To byl určitě Mareček, když má tak velký trenky, tak musí mít hadici s kterou zmlátí rozhodčí..Smích

   • Nechutný fotbalista!

    honzaspartan4.12.2015 13:12reagovat

    Mareček je velkej Pelta a tak samozřejmě musí mít velkýho Peltu i v těch svých předimenzovaných trenkách. Nebo si to aspoň myslí

 • DS

  Luke4.12.2015 11:44reagovat

  V dnešním Sportu píšou, že Konaté ve Spartě nejspíš zůstane, maximálně ho Sparta pustí na půlroční hostování.

   

  Slavie na Hušbauera teprve zaslala nabídku, takže to vůbec ještě není jisté.

   

  Monako zaslalo na Skaláka nabidku ve výši 1.5M€, ale Dufek by chtěl údajně ještě víc.

  • DS

   Piva Jardajzník4.12.2015 12:10reagovat

   od takovéh klubu bych čekal, že vytáhnou 100 míčů jen to hvízdne a nebudou se tady dohadovat s trapnýma 40 milionama

  • DS

   Spytihnef4.12.2015 13:47reagovat

   Tak to když se odečtou procenta,které máme z přestupu, tak to bychom mohli v tomhle případě využít to předkupní právo.

   • DS

    Capo4.12.2015 14:15reagovat

    Však je to Boleslavi málo. Těžko si představit, že by se před jarem oslabovali za takovéhle drobné.

  • DS

   Dynamo4.12.2015 14:33reagovat

   Skalák nemůže mít teď větší cenu než 50. Nikdy se neukázal v pohárech, za repre odehrál snad jeden dobrej zápas a česká liga má podprůměrnou kvalitu, podle výkonů zde se jistě zahraniční kluby nerozhodujou. Leda bys se velmi předvedl na EURO, tak může jeho cena narůst max na 100.

 • Litsingi

  Paspartu3.12.2015 20:20reagovat

  Slyšeli jste, že je v Africe a nemůže zpět, protože nemá potřebný papíry? Má z něj Sparta udělat skauta.

  Ale já bych věděl jak se dostat zpět. Stačí dojet do Sýrie, zaplatit pašerákovi, dostane se do Řecka a pak se nějakou skupinou do Německa odkud to má kousek do Prahy. Potom dostane nějaký prachy a asi i nový bydlení... Jak jednoduché. Ne, že by mi tady ale chyběl Smích

  • Litsingi

   supermario233.12.2015 20:22reagovat

   At tam zůstane, žádná škoda. Snad se zbavíme v zimě zbytečných hráčů, který berou prachy za vysedávání na lavičce nebo tribune s výkonama daleko pod možnostmi ACS.

 • Kauza Konaté

  Mates3.12.2015 19:51reagovat

  Zdeněk Ščasný: ”Konaté říkal, že to prohlášení na facebooku nepsal on. Budu rád, když zůstane ve Spartě.”

  - bylo logický, že to napsal jeho druhý agent

  - plusové body pro Zdendu

  • Kauza Konaté

   LukyACS3.12.2015 20:16reagovat

   v pondělí

   Ščasný: ”Po jednom zápase nebudeme měnit přístup k naší politice.”

   • Kauza Konaté

    Paspartu3.12.2015 20:18reagovat

    Připadne mi, že neví co říká. Nebo se chce líbit fandům tak po každém zápase řekne něco jiného...

    • Kauza Konaté

     DaveACS3.12.2015 20:23reagovat

     Je to jen špatně ocitovane..

   • Kauza Konaté

    Dynamo3.12.2015 20:21reagovat

    On ale neřekl co s ním zamýšlí.

   • Kauza Konaté

    kapacitos3.12.2015 20:47reagovat

    Tak v pondělí mluvil za klub, teď mluvil za sebe

  • Kauza Konaté

   Capo3.12.2015 20:23reagovat

   Celá odpověď bez vytržení z kontextu

   Ani na lavičce nebyl Konaté, kterému se povedl zápas s Brnem. Souviselo to s jeho možným odchodem, o kterém se spekuluje?

   Určitě ne. To, že probíhalo jednání s Boleslaví, je pravda. Ale před třemi dny jsem s ním mluvil a řekl jsem mu, že pokud do Boleslavi sám nebude chtít odejít, budu rád, když zůstane ve Spartě. Nikomu neslibuju místo, žádný hráč ho nemá předplacené, ale on jako střídající hráč vždycky byl platný, nebo aspoň ve většině zápasů. Před zápasem ale přišel s tím, že mu není dobře, doktor mi potvrdil, že byl v zoufalém stavu a poslal ho domů.

    

  • Kauza Konaté

   Furia Ceca3.12.2015 20:23reagovat

   A o víkendu Zdenda ”že hráč jeden zápas zahraje nic neznamená, kvůli tomu naší přestupovou politiku měnit nebudeme”. Jestli on se jen nedělá hezkým...

  • Kauza Konaté

   FIKURA3.12.2015 21:21reagovat

   Tiemo ve Spartě skoncil!

   • Kauza Konaté

    kapacitos3.12.2015 21:27reagovat

    A kam jde?

   • Kauza Konaté

    majtin3.12.2015 21:32reagovat

    Tak to by museli upéct za ty tři dny.

   • Kauza Konaté

    honzaspartan3.12.2015 21:44reagovat

    Ale Zdenda si dělá alibi, aby to nebylo na něj.

    • Kauza Konaté

     kapacitos3.12.2015 21:49reagovat

     Za to může Mareček, prý mu vůbec nerozuměl

     • Kauza Konaté

      honzaspartan3.12.2015 22:12reagovat

      Podle mě to trochu zavání i rasismem.

 • Hodnoceni

  waaw3.12.2015 19:48reagovat

  Videl to nekdo? Date sem o tom par slov? Podle komentaru na webu Fatai zase nic moc? Chvalej Hybse??? Co Julis? Breznanik?

  • Hodnoceni

   Luke3.12.2015 20:07reagovat

   Breznaník se mi dnes líbil asi nejvíce z celého týmu, Hybš odehrál taky celkem kvalitní zápas.

   Julišovi se to dnes moc nepovedlo, ve hře nebyl výrazný, do šancí se nedostával snad kromě té jedné..

   Kenny od svého příchodu moc nepředvedl.. Dlouho držel balony, do zakončení se nedostal..

 • ŽIDI

  daniel3.12.2015 19:44reagovat

  nejdřív jsou ve Spartě všichni buzny a komouši,ale když jde k nim od nás hráč jako posila,tak jsou z něj skoro všichni unešenýSmíchKlasickej žid z cirkusu Eden!Kolik už mi jsme posílily mužstev v naší lize,a kolik hráčů máme v lize na hostování,ale neměli bysme posilovat naše soupeře,je to chyba......Smutek

 • DaveACS3.12.2015 19:27reagovat

  Je to tam! Zdeeeeenda Scasny!

  • peterpan273.12.2015 19:28reagovat

   Jeho jistě zase nebude hra zajímat, hlavně, že se postoupilo...

  • kapacitos3.12.2015 19:33reagovat

   Jenom 3:1, já bych okamžitě všechny vyhazel Úsměv

   • Teiwaz3.12.2015 21:11reagovat

    To jo, a hlavne Marecka vyhazet aspon dvakrat :D

    • kapacitos3.12.2015 21:21reagovat

     Já bych začal pěkně od spodu a jako první bych vyhodil uklízečky a šel postupně výš.. jediná která by zůstala by byla ta chudinka, která musí žehlit Marečkovy velký trenky Smích

   • honzaspartan3.12.2015 21:46reagovat

    Porazili jsme Pardubice 3:1?

    No tak to už je ve Spartě všechno v pořádku.Smích

79283 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha