Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zlín olééééééééééé

  standis9.4.2016 20:27reagovat

  Nechtěl jsem, ale ted si to zapnu.

  • Zlín olééééééééééé

   thomasd869.4.2016 20:28reagovat

   Peknej gol :)

 • Kadeřábek

  standis9.4.2016 19:33reagovat

  v základu a Hoffenheim vyhrál ve Frankfurtu a je už 3 body od sestupových vod.

  • Kadeřábek

   Capo9.4.2016 19:37reagovat

   Z nejhoršího jsou snad venku, teď už asi stačí ”jen” zvládnout domácí zápasy a měla by ta záchrana vyjít.

  • Kadeřábek

   spartas9.4.2016 19:51reagovat

   Mladej progresivní trenér a tým, kterej byl vlatně skoro celou sezónu zralej na padáka, najednou stoupá.

   • Kadeřábek

    majtin9.4.2016 20:10reagovat

    Ono je to hodně o společnosti - tady kdyby mladej trenér měl ze začátku pár výsledkových neúspěchů, tak ho dinosauří diváci zničej.

    • Kadeřábek

     lidoop9.4.2016 20:29reagovat

     Jenomže to on žádný neúspěchy nestihl mít, Hoffenheimu se začalo dařit prakticky okamžitě poté, co nastoupil. Hned v prvním zápase remizovali a už po osmi kolech dokázal se stejným kádrem získat stejně bodů (14), jako předchozí trenér ve dvaceti zápasech.

    • Kadeřábek

     pubi9.4.2016 21:05reagovat

     Je úplně jedno, jak je trenér mladej, je to o kvalitě - stejně jako u hráčů. Koukněte se na Olomouc, z Jílka by se tu každej druhej pomalu vystří*al, ale na jejich fotbal se pomalu dívat nedá a navíc sestoupí.

 • Liberec - Olomouc

  Roger Eschmann9.4.2016 18:57reagovat

  Zkrat kapitána hostů brankáře Buchty. Po běžném souboji s Pulkrabem na hranici vápna zůstal ležet, najednou vstal, do Pulkraba strčil a pak ho hlavičkou poslal k zemi.

   

  • Liberec - Olomouc

   kapacitos9.4.2016 19:00reagovat

   asi to nebyl běžný souboj Úsměv

  • Liberec - Olomouc

   adam9.4.2016 19:10reagovat

   Teď jsem na to koukal a musim říct, že ačkoli to faul na žlutou asi určitě byl, Buchta je totální vylízanec. Pecka ale je, jak se Pulkrab hned zvednul a nedělal žádnej tyjátr, 9 hráčů z 10 by si tam lehlo a začlo válet sudy.

   • Liberec - Olomouc

    lidoop9.4.2016 20:31reagovat

    Já jsem naopak málem prasknul smíchy, když se po tý hlavě Buchta chvilku dohadoval s rozhodčím, ale po pár vteřinách se chytil za hlavu a svalil na zem Smích.

 • Jablonec

  petula9.4.2016 17:45reagovat

  to jsou teda kopytaSmích

  • Jablonec

   Brian Pricke9.4.2016 17:57reagovat

   Nepředpokládám, že zdejší socky mají zaplacený přenos na iSport. Mohl by ses tedy s ostatními podělit o důvod, proč jsou to kopyta?

   • Jablonec

    petula9.4.2016 18:09reagovat

    koukám na tipáči,ten jejich brankář to je tede síla,i cirkusáci hrajou komicky,jestli se dostanou do pohárů to teda bude..... ale jsou o malinko lepší

    • Jablonec

     petula9.4.2016 18:15reagovat

     Luftjarda přerušil signálOtrávení

     • Jablonec

      petula9.4.2016 18:54reagovat

      0:0Smích

    • Jablonec

     Brian Pricke9.4.2016 18:38reagovat

     A co Hybš (otázka i na ostatní; obecně)?

     • Jablonec

      Lobrock9.4.2016 19:07reagovat

      Ostatni jsou prece socky, Kryspine.

 • Karty pro Plzeň

  Capo9.4.2016 17:24reagovat

  Ještě se vrátím k diskuzi níže. Všimnul jsem si, že Plzeň příští kolo nehraje s Ostravou, ale s Brnem a to by z mého pohledu byl víc než velký hazard, vykartovávat hráče, aby nebyl risk, že se jim to stane před zápasem s náma. Tudíž ty ”notičky” jsou podle mě víceméně nesmysl.

  • Karty pro Plzeň

   adam9.4.2016 18:18reagovat

   Ono těma kartama se v případě Plzně vážně nemá cenu zabývat. Pokud by nehrál například Limberský, tak je to pro ně spíš výhoda. Mě je uplně šumák kdo proti nám nastoupí, hlavní je, abychom odčinili ten podzim.

   • Karty pro Plzeň

    Capo9.4.2016 19:11reagovat

    Mně je taky šumák, koho proti nám postaví, ale jde mi spíš o ty spekulace, které se tu rozjely dopoledne, že by se oni nechali dneska vykartovat úmyslně, aby s Baníkem stáli a měli čistý štít do koncovky ligy. Jenomže, když mají příští kolo Brno a ne Baník, tak to mně přijde jako úplný nesmysl, že by to měli v plánu. On nakonec i Baník dneska ukázal, že i proti nim by to bez pár opor mohl být celkem problém.

 • Obrana proti Villarealu

  Jaany9.4.2016 17:14reagovat

  mně zas budí ze sna, že by jsme obětovali zálohu (Marečka s Frýdkem) na úkor obrany. Raději nechám střed Dočky,Marec,Fýďas a nechám dva juniory k Radkovi než obětovat zálohu, která bude podstatnější, protože v případě, že neudržíme balon a nebo bude záloha málo pohyblivá tak se bude valit útok za útokem na obranu kde je jen jeden obránce a to Kovy se vší úctou k němu. Zatímco dát tam dva juniory, který Radek bude dirigovat, kteří aspoň mají návyky stoperů a zkusit udržet zálohu mi přijde rozumější.

   

  Navíc jsem si všiml, že dnes nehrál Kostl derby U19 nevím teda jestli neměl karty, tak že by ho Zdenda povolal do A?

 • OBRANA PROTI VILLARREALU

  ouissi9.4.2016 15:55reagovat

  Přemýšlím, jako tady ostatně asi všichni, o tom, co ve čtvrtek vymyslet s defenzívou. Má se všeobecně za to, že základním kamenem bude Radek Kováč, a řeší se, koho nominovat k němu.

  Mne trochu ”budí ze sna” otázka týkající se Kováčovy výdrže. Pokud si vzpomenu na některé čtvrteční televizní záběry, měl toho, soudě podle výrazů ve tváři a pod., v posledních minutách docela ”plný brejle”. A zatímco ve Villarrealu to bylo po nějakých 65 minutách, na Letné ho bude čekat minut minimálně devadesát. Nemám strach z toho, že je pomalejší (to vyváží zkušenostmi, skvělou poziční hrou), ale právě z toho, jak bude schopen se silami vydržet celý zápas. Zatím se o tom nikde moc nemluví ani nepíše - jaký na to máte názor?

   

  • OBRANA PROTI VILLARREALU

   Mates9.4.2016 15:58reagovat

   Já si myslím, že ten zápas nebude probíhat úplně stejně jako ve Villarealu. My potřebujeme vystřelit gól a vyhrát, proto se Villareal nebude muset tak hnát dopředu... navíc Villareal doma a venku je taky rozdíl. Bude mít víc času na oddych.

   • OBRANA PROTI VILLARREALU

    ouissi9.4.2016 16:20reagovat

    Snad budeš mít s útočením Villarrealu aspoň trochu pravdu. Škoda, že nedostal Soldado nějaký disciplinární trest za tu ”prasárnu” na Frýdka. Mohlo se příští týden Radkovi dýchat aspoň o trochu snáz...

     

  • OBRANA PROTI VILLARREALU

   standis9.4.2016 16:01reagovat

   Můj názor na Kováče: ve čtvrtek bojoval jako lev, ale už na to nemá. Kdy naposledy odehrál celý zápas mimo přáteláku? Tuhle sezonu to snad nebylo. Budu jenom překvapen, pokud zahraje solidně.

   • OBRANA PROTI VILLARREALU

    ouissi9.4.2016 16:13reagovat

    Tuto sezónu odehrál, pokud vím, obě celá utkání v molím poháru proti Liberci a dohledal jsem, že také celé v Králově Dvoře.

    V lize naposledy přesně před rokem, v dubnu 2015 v Liberci, prohráli jsme 1-2. Pak nastoupil v základní sestavě ještě o dva týdny později, v Českých Budějovicích, ale tam ho po hodině hry vystřídal Švejdík.

     

   • OBRANA PROTI VILLARREALU

    sk. sokolovo9.4.2016 16:38reagovat

    Já osobně si myslím že to zvládne. Kovi je natolik zkušený hráč, že ta zápasová prodleva se na něm nepodepíše.

    • OBRANA PROTI VILLARREALU

     Jaany9.4.2016 17:23reagovat

     já myslím že nikdo nepochybuje že to je dobrý obránce se zkušenostma dobrou poziční hrou a hlavou, ale pochybnosti o jeho kondici a hlavně rychlosti jsou opodstatně. Za předpokladu že dáme na 1:0 a Villareal zapne na plný obrátky by to mohl být problém, ale i já Radkovi věřím Úsměv

     • OBRANA PROTI VILLARREALU

      sk. sokolovo9.4.2016 20:09reagovat

      O jeho kondici vubec nepochybuji. Je v treninku, nebyl posledni dobou zraněnej tak jeho kondice bude v pohode. A rychlost? Kovi nikdy nebyl rychlej.

 • Jerababa9.4.2016 15:08reagovat

  Dnes nenastoupil za dorost Kostl. Zraněn nebo zítra na lavičce? Nevíte někdo? Jinak v zimě jsem brojil proti přehlížení Jánoše. Jak by se teď hodil. V MB vcelku zvládá jak DZ tak PO.

 • Zítra

  adam9.4.2016 14:19reagovat

  Trochu se obávám o zdravotní stav našich hráčů po zítřejším zápase. Je jasné, že Příbram na nás fotbalově ani omylem nemá, nicméně určitě budou mít pokyny nás co nejvíc pokopat, těm spíš, když ví, že nemáme na lavičce moc alternací a hráči si budou chtít dát pozor na zranění před čtvrtkem. Osobně bych se nebál nasadit 1-2 juniory, podle mě Příbram zvádnem doma i tak.

  • Zítra

   Capo9.4.2016 14:36reagovat

   Uvidíme, Sáček už nějaký čas s Áčkem trénuje, tak by ho třeba mohli vyzkoušet, ale moc tomu nevěřim, těžko kvůli němu asi posadí Matěje nebo Dočkala. Dál se nabízí už maximálně Kadlec s Čapkem na pravou stranu místo Zahustela, ti by asi stáli za zvážení, ale taky tomu moc nevěřim. Na youtube je vidět v přípravě a Áčkem už zase i Matoušek, ale ten ještě na jaře nehrál snad ani za juniorku? Ono zas těch možností koho z juniorky zapojit neni a dorost hrál dneska derby, takže z nich nepřipadá do úvahy vůbec nikdo.

   • Zítra

    adam9.4.2016 14:43reagovat

    Právě třeba šetření Matěje mám na mysli. On zahrál na své ”evropské poměry” de-facto vážně skvěle teď ve čtvrtek. Nicméně stejně jako Kováč už není ve věku, kdy by zvládl během jednoho týdne 3 zápasy. Já moc přehled o naší mládeži nemám abych pravdu řekl, takže většinu informací o ní čerpám tady z fóra, nicméně by mě skoro až potěšilo, kdyby zítra minimálně 1 mlaďoch nastoupil. Nejlépe jeden bek (Kadlec?) a jeden střední záložník (Sáček/Matoušek?).

    • Zítra

     Capo9.4.2016 14:58reagovat

     Uvidíme no, ale moc tomu nevěřim, že by je tam poslali hned od začátku. Reálně mají šanci asi jen Kadlec se Sáčkem, ostatní asi těžko. Když nad tím přemýšlím, tak Kadlec má možná i celkem velkou šanci, pokud zvolí 4-5-1 a s ním by to samozřejmě bylo variabilní i do 3-5-2.

     Bičík - Kadlec, Brabec, Kováč, Costa - Šural, Mareček, Dočkal, Matějovský, Krejčí - Lafata

     Šetřit jinak asi moc nebudou, dokud bude liga ještě hratelná. Matějovskýho střídat spíš až tak po hodině, když bude průběh a stav zápasu v pohodě.

 • Notičky pro Patáka.

  sk. sokolovo9.4.2016 12:46reagovat

  Řezník z Horní Břízy mimo jiné, že bude tlačit plzeñskou káru, tak má za úkol vyžlutit trio ohrožených třemi ŽK. Hubník, Kovařík, Limberský mají údajně obdržet 4.ŽK, aby si trest odbyli příští týden doma s Baníkem a na nás byli ”čistí”.

  • Notičky pro Patáka.

   musíte být přihlášen9.4.2016 12:51reagovat

   Spartaku, tyhle konspirační teorie obvykle předkládá oussi

   • Notičky pro Patáka.

    Ferry9.4.2016 12:54reagovat

    Tohle není žádná konspirační teorie,ale naprostá logika věci.Nejlepší na tom ale je,že jim to stejně nepomůže.Úsměv

   • Notičky pro Patáka.

    ouissi9.4.2016 13:27reagovat

    To není konspirační teorie, mne to napadlo už dávno, ale nevidím v tom zase až tak velikou souvislost s námi, protože i ve Zlínu, a tím spíš doma s Ostravou, je Plzeň schopna odehrát to víceméně bez napomínání. Tak nás by se to týkalo maximálně ve smyslu toho, že pokud by se ”vyžlutili” s námi, chyběli by pak Plzni v těžších závěrečných utkáních.

     

   • Notičky pro Patáka.

    LukyACS9.4.2016 13:56reagovat

    Tak tohle by aspoň trochu pravda být mohla. Každopádně už mě některé konspirační teorie taky dost unavují, každoročně čtu pohár za ligu, i když se tyhle spekulace snad nikdy nepotvrdily. Nedávno třeba Plzeň-Teplice, postup Teplic v poháru a pak hned Teplice uhrály bod. Ovšem stejní lidé znova přijdou se stejnou teorií o rok později.

    To samé se děje i v hokeji, Jihlava to má údajně pouštět Varům, díky jejich spolupráci a i přesto Jihlava včera vyhrála, ovšem počítám, že před dalším zápasem se to stane zase a když náhodou vyhrají Vary, tak budou tvrdi, jak nám to říkali, že jim to Jihlava pustí. Ono je to vůbec na těch sázkařských forech časté, tam je všechno, co se nevyvíjí podle pap.předpokladů, prodané.

  • Notičky pro Patáka.

   Capo9.4.2016 12:51reagovat

   Popravdě tomuhle bych se asi nedivilÚsměv Neni lepšího soupeře na stopku za 4 ŽK, než současný Baník doma a popravdě se ani Paták podle mě nebude muset tolik snažit a očekávám, že to mají i samotní hráči jako jeden z úkolů na dnešek, aby si to odbyli s Baníkem a na mnohem těžší závěr ligy byli ”čistí”.

   • Notičky pro Patáka.

    kapacitos9.4.2016 12:59reagovat

    já bych ten Baník tolik nepodcenoval, oni špatně nehrají. Proti Olmiku hráli dobře, i když nakonec schytali debakl.

  • Notičky pro Patáka.

   Mates9.4.2016 12:54reagovat

   Proč je musí vyžlutit rozhodčí? Ti hráči to dokážou sami.

  • Notičky pro Patáka.

   majtin9.4.2016 12:59reagovat

   Já myslím, že Hubník má jen 1 ŽK. Každopádně je v tom zmtek. Podle synotliga.cz mají 3: Limberský, Kopic, Kovařík, Ďuriš a Matějů. Podle idnes: podle idnes stejně, jen Limberský má 2 a 3 má Baránek.

   • Notičky pro Patáka.

    ouissi9.4.2016 14:03reagovat

    Hubník má jednu žlutou kartu, to souhlasí. Ostatní také. Rozdíl mezi synotliga.cz a idnes.cz je u Lžimberského ve žluté kartě, kterou dostal od pana Příhody na podzim proti nám těsně před koncem utákní, v nastavení (bylo to už po Julišově gólu), za zdržování při autovém vhazování. A vzhledem k tomu, že tuto žlutou kartu ze zápasu proti nám přiznává i Plzeň na svých webových stránkách, věřil bych spíš statistice na www.synotliga.cz.

     

     

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha