Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Víte co

  Kombinator4.4.2016 22:44reagovat

  já jsem hlavně zvědavej na to, jestli když nezískáme titul, tak jestli si tu budou stát lidi za svým slovem, že Ščasný musí vypadnout a nebo zase vyměknou jak bukvy a budou Zdendu tradičně omlouvat pár zápasama a že příště to bude určitě lepší. Přísavka Zdenda sám neodstoupí, to je jasný, tak jsem zvědavej, jak to bude vypadat tady. Jinak samozřejmě jestli získá titul, o čemž tedy velmi pochybuju (Plzeň si případný krizový situace pohlídá v zákulisí a my hrajme v lize takovou sračku, že všechno vyhrajeme jen s obří klikou, ale tu jsme si už docela vybrali), tak má plný právo tu zůstat, protože si to zaslouží, i když pro mě se nic nemění a vymetl bych ho hned.

  • Víte co

   adam4.4.2016 22:56reagovat

   Mě by fakt zajímalo, jaká opice ty vaše mozky ovládá, že po jednom prohraném zápase taková spousta lidí může myslet na úrovni makaků.

   • Víte co

    Kombinator4.4.2016 23:27reagovat

    Myslím, že důvody, který mě vedou si myslet, že nezískáme titul, jsem uvedl a domnívám se, že i mírně zaostalý jedinec si dokáže spočítat, že jsem v poměrně dost nevýhodný pozici pro

    • Víte co

     Kombinator4.4.2016 23:28reagovat

     ... získání titulu.

     • Víte co

      halo tady Sova5.4.2016 3:00reagovat

      tvá kombinace je špatná, Algoritmusi

      • Víte co

       Víťák z Cé Osmičky5.4.2016 8:55reagovat

       ”Algoritme”

    • Víte co

     adam5.4.2016 7:48reagovat

     Žádné důvody jsi neuvedl, pouze házíš špínu na Ščasného, stejně jako to děláš celý poslední půlrok, kdy jsi to samé tvrdil spolu s dalšími místními experty o jeho ”(ne)schopnostech” už během veledůležité přípravy. Já nejsem žádný jeho velký obhajovatel, ale vyhazovat někoho už teď v rozběhnuté sezóně, kdy o titulu stále rozhodnuto není a v pohárech jsme dosáhli nejlepších výsledků za posledních cca 10 let je blbost.

      

     A jestli těmi objektivními důvody myslíš ”Plzeň si případný krizový situace pohlídá v zákulisí a my hrajme v lize takovou sračku, že všechno vyhrajeme jen s obří klikou, ale tu jsme si už docela vybrali”, tak to je směs brekotu (to s tím pohlídáním) a neobjektivity, protože Plzeň rozhodně na jaře nehraje lepší fotbal než my.

     • Víte co

      Kombinator5.4.2016 14:30reagovat

      Sorry ale seš hroznej kašpar. Já svoje důvody, proč tu ščasnýho nechci, mám, uvedl jsem je tu x-krát a nějaký dílčí výsledky mně rozhodně nedonutí přehodnotitt o 180 stupňů svůj názor, který zastávám rok a který byl z větší části založen na faktech a ne jen domněnkách a navíc tu o tom mluvilo více lidí, včetně těch, kteří se ve fotbale dost vyznají. A za druhý, já nikoho zatím nevyhazuju, dokonce jsem napsal, že pokud získá titul, tak by měl zůstat, protože si to pak zaslouží, mě jen zajímalo, kdo tady bude bukva a začne všelijak Ščasnýho omlouvat i po nezíská titulu, když drtivá většina jeho zastánců tvrdila, že pokud nezíská titul, tak má odejít. Ty seš už jasnej, teď je otázka, co ostatní, pokud se tak stane

      • Víte co

       adam5.4.2016 15:33reagovat

       Zase si klasicky sám sobě odporuješ: ”tak má plný právo tu zůstat, protože si to zaslouží, i když pro mě se nic nemění a vymetl bych ho hned.” Teď zase píšeš, že nikoho nevyhazuješ.

       Říkáš, že si zakládáš na faktech a ne na domněnkách? Fakta budeš mít až po skončení sezóny, teď tu jen děláš sám ze sebe blázna, když po každém dílčím neúspěchu, jako jsou zápasy v přípravě nebo teď se Slováckem začneš hejtovat všechno, co má co dočinění se Ščasným a využíváš se v nějakých predikcích.

      • Víte co

       adam5.4.2016 15:35reagovat

       Navíc bych podotkl, že si troufám tvrdit, že většina jeho ”zastánců” to s tím titulem tvrdila v době, kdy se nikomu tady ani nesnilo, že poměrně sebevědomě přejdeme přes Krasnodar i Lazio.

  • Víte co

   Capo5.4.2016 7:45reagovat

   Popravdě, i když titul nezíská, ale všechno vyhraje, tak by si vyhazov nezasloužil. Ono totiž nevyhrát titul se 74b by jaksi nebyla ostuda a když si k tomu přidám velký úspěch v EL, tak by jeho setrvání bylo nejspíš 100% a taky logické. 74b by v tomto tisíciletí (a nejen v něm) stačilo na titul, kromě asi dvou sezon, vždy a v drtivé většině sezon by navíc tento výsledek znamenal i absolutní dominanci v lize. Uvidíme jak liga nakonec dopadne, ale když na to kouknu soudně, tak náš problém v lize letos nejsou naše ztráty, nějaké budou vždycky a je jedno kde a jak, ale spíš to, že Plzeň to má rozjeté na historický rekord v lize. A jinak nesouhlasim, že hrajeme teď na jaře v lize nějakou úplnou sračku. Vyloženě se podle mě nepovedly jen poločas ve Zlíně a poslední zápas, jinak jsme v každém zápase dominantní , i přes komplikovaný průběh tomu nikdy nechyběla aktivita, střelba, šance a vždy byla jen otázka času jestli dáme góly.

   • Víte co

    adam5.4.2016 7:51reagovat

    Ono navíc já jestli si ho za něco cením, tak za to, že jako první trenér po strašně dlouhé době dokázal tým naučit dva herní styly, mezi kterými dokáže poměrně volně přecházet během zápasů. To zatím nedokázal snad žádný trenér v lize (možná s výjimkou Vrby) za poslední dobu. Lavička byl také držen v klubu i přes dílčí selhání a to jich měl daleko více než Ščasný. To prostě jen některým zdejším leží Ščasný v žaludku už od začátku jeho působení.

   • Víte co

    Sendi5.4.2016 10:22reagovat

    Já bych jenom rád připomněl, že Lavička skončil právě přesně v této fázi sezony, po neúspěšnym čtvrtfinále s Jabloncem. V tu dobu měla Sparta odehráno 23 zápasů v lize a 54 bodů, na Plzeň ztrácela bodů 5. Aktuálně nám chybí jeden zápas, takže máme odehráno 22 zápasů a 50 bodů, což je zráta na Plzeň 9 bodů mínus zápas k dobru(Plzeň má stejně bodů jako vloni a to už se tu volalo po vyhazovu Lavičky dávno a říkalo se, že titul je bez šance, troufnu si říct, že kdyby Lávka nekončil, ještě bychom o něj zabojovali, což se pod Ščasným teda rozhodně nestalo)...zajímavostí budiž, že pod Lavičkou jsme měli skóre 40:10, teď máme 46:15...Čili Ščasný má lepší výchozí pozici ”pouze” v tom, že uspěl v pohárech, což neni podle mýho dostatečně komfortní pozice na to, aby tady byly pěny ódy na jeho práci, protože upřímně pod ním hrajeme tuhle sezonu až na poháry nejhorší fotbal za poslední léta, to je prostě fakt...Měřítkem pro jeho setrvání by podle mýho názoru měl bejt titutl, ta argumentace co tu zaznívá na obhajovu ščasného mohla zaznívat už vloni a já jsem stoprocentně přesvědčenej, že Ščasný je u kormidla zatím ”jen” proto, že udělal to čtvrtfinále v EL...že jsme fatálně selhali při boji o postup do LM i pod ním je fakt, že hrajeme v lize hrozně je fakt a že je titul pouze teorií, kterou nemáme ve svejch rukách je taky fakt...tak to prostě je

    • Víte co

     adam5.4.2016 10:34reagovat

     S tím že je u kormidla ”jen” proto, že udělal čtvrtfinále v Evropě (a ještě bych přidal naučení nového herního stylu a atraktivní hry v Evropě) je fakt. Pokud by k tomu nedošlo, tak by pravděpodobně nyní již ve Spartě nebyl. Pokud nezíská titul, tak je možné, že ani tohle ho po sezóně nezachrání. Nicméně pokud by se mě někdo v lednu zeptal, jestli bych si měl vybrat mezi titulem a čtvrtfinálem EL, budu volit druhou možnost. Už jen proto, že se do něj zase možná dlouho nedostaneme a rozhodně mě víc rajcujou zápasy v Evropě než se Slováckem nebo Plzní. Řekněme si upřímně, že na LM v současné době máme jen dost ztěží a EL je pro nás de-facto naprosto ideální.

    • Víte co

     Tashunka Witko5.4.2016 10:37reagovat

     Čtvrtfinále EL je velký úspěch a Ščasného plus, i když v lize předvádíme šílenou holomajznu a trápíme se fakticky s každým soupeřem. Pořád chybí nějaký zaběhlý systém, což nás, spolu s nulovou kreativitou, nutí k věčnému nakopávání a za kombinaci je považována nekonečná a pomalá překulovaná stoperů, která akorát vytváří zmatky v obraně. Nicméně přestože je titul ztracen, Ščasného bych nevyhazoval a dal bych mu šanci do zápasu s Plzní. Pokud Plzeň porazíme a neodejdeme z EL s nějakým šíleným výpraskem, tak nechť Zdenda ještě podnikne nějaký pokus, jak z týmu konečně vydolovat i fotbal.

     Lazio je Lazio, ale černá skvrna za podzimní derby zůstane vyryta Ščasnému na čele !!!

    • Víte co

     AlaMierda5.4.2016 10:41reagovat

     to jsou zase perly, v lize hrajeme hrozně, fatálně jsme selhali v boji o LM. Je pravda, že za Lavičky tu máme nezapomenutelné ostudy s Hackenem, Malmo, plichtu s trapnýma Lotyšema, nebo nepostup z lehounké skupiny v EL. O venkovních zápasech v lize a jeho pokoře se radši ani zmiňovat nebudu.

    • Víte co

     Capo5.4.2016 10:51reagovat

     Jo loni byla bodová situace podobná, ale problém Lavičky byl ten, že už měl na zádech příliš zkratů, které jeden domácí titul a dva roky starý postup v EL nemohl vyvážit. K tomu si přidej, že za skoro tři roky vypiloval jen 4-5-1, ale aby to nějak vypadalo, tak použít tam uměl stejně jen cca 13 lidí. Když to srovnáš se Ščasným, tak ten je tu teď přesně rok. V Evropě v celku dobrý fotbal, naučil nás hrát variabilněji, nebojí se hrát bez opor, když nejsou 100% (u Víti jsem přesvědčen, že by se nestalo, aby hrál Juliš na úkor Lafaty apod), v lize neni horší než Lavička (občas to skřípe, ale nesouhlasim, že hrajeme nejhorší fotbal za poslední roky i za Lavičky to hlavně venku skřípalo víc než dost). Lavička byl po třech letech přešlapování na místě loni prostě odvolán správně, u Ščasného je to teď opravdu předčasné a minimálně sezonu by měl dokončit.

    • Víte co

     captain_obvious5.4.2016 11:22reagovat

     Musím říct, že nesouhlasím prakticky s ničím, co píšeš a to je zapotřebí hned na začátek pro anti-Ščasnáckou policii uvést, že nejsem v žádném případě nějaký zastánce ZŠ a jeho nedostatky vidím. Dají se ale určitě popsat jinak, než takhle demagogicky. Jednak srovnáváš nesrovnatelné. Lavička měl velkou kliku, že Dan si teď zakládá na pověsti majitele, který má s trenéry trpělivost a dá jim adekvátní prostor, jinak by letěl už po Malmö. Za naprostý zázrak potom považuji, že zůstal i na jarní část sezony, přestože se mu neuvěřitelným způsobem povedlo vypadnout z nejlehčí skupiny EL, ve které kdy český klub figuroval, stejně jako i prohrát v Koubkově Plzni bez jediné střely na branku a to o to více, že měl už v zádech i neslavné vypadnutí s Hackenem. Následně vypadnul i z poháru a to už ve ČF, čímž tu svou komedii v té sezoně zakončil opravdu ve velkém stylu.

      

     Když vyhrajeme zápas, který máme k dobru, tak je situace stejná jako loni, akorát ztrácíme o bod více, ale to je jen kosmetický rozdíl, pořád jde o to porazit Plzeň ve vzájemném zápase, tak abychom měli lepší vzájemnou bilanci, k čemuž máme letos lepší výchozí pozici než loni, a vyhrát ještě o jeden další zápas víc než Plzeň. S tím rozdílem, že jsme pořád v Evropě a dokonce i ve sranda cupu, kam si můžeme dovolit postavit nějaké mládence, protože stavět i tam plnou palbu už by byla skoro sebevražda. Skóre je taky prakticky stejné. Já zase pro změnu nevěřím ani z 0,1 %, že by Lavička vůbec zabojoval o titul, natož aby ho získal. Dále nesouhlasím s tím, že hrajeme horší fotbal než loni pod Lavičkou od vypadnutí s Malmö až po jeho odchod. V porovnání s předešlými sezonami možná ano, v porovnání s poslední mistrovskou sezonou zcela určitě, ale oproti loňsku? To si nemyslím.

      

     Na závěr bych rád zdůraznil, že nedokážu pochopit, jak někdo může vůbec dávat do jedné roviny Malmö a Moskvu nebo je dokonce oba nazývat fatálním selháním. To, že jsme letos museli do nemistrovské části, na tom má hlavní zásluhu Lavička, byl to on, kdo předával tým s pětibodovou ztrátou a trapnými vypadnutími z domácího i evropského poháru. Že to Ščasný ještě nějak zvrátí, tomu podle mě nevěřil ani Křéťa a spíš se jen tak plácalo do větru, protože kdyby se řeklo, že se už chceme soustředit na další sezonu, tak by to navenek nevypadalo dobře. Nicméně ta ztráta se dohnat určitě alespoň teoreticky dala, takže ani Ščasný nemá čisté svědomí. Ale abych se vrátil k LM - Malmö bylo fatálním selháním a ostudou, o tom netřeba diskutovat. V nemistrovské části předkol jsme ale my sami zázrak nečekali a já jsem byl osobně s dvojzápasem s Moskvou velice spokojený, protože jsme vypadli spíše kvůli nezkušenosti a chvílemi trochu naivní obraně, než že bychom nějak zásadně dostali za vyučenou. Následný postup do EL přes Thun nebyl o nic více utrápený než ten Lavičkův přes srovnatelně slabé Zwolle. A v samotné EL už byl rozdíl nebetyčný.

      

     Takže já osobně nejsem bůhvíjakým fanouškem Ščasného, ale jsem pro setrvání a jestliže nového trenéra vybírají Otava a jemu podobní, tak snad ať radši zůstane ještě i na příští sezonu.

     • Víte co

      Sendi5.4.2016 11:54reagovat

      Já musim říct, že nepíšeš až tak nic moc rozdílnýho než já :D. Nikde nepíšu, jestli má nebo nemá skončit Ščasný, nebo jestli měl nebo neměl skončit Lavička, chtěl jsem ale hlavně poukázat na to, že jejich pozice není až tak rozdílná, aby se postoj fanoušků k nim tolik diferencoval. Že měl Lavička skončit, jsme asi cejtili všichni, ale potom co nastupoval Ščasný dostal pokud si dobře pamatuju tři cíle: zlepšit variabilitu naší hry, vyhrát titul a postoupit do Ligy mistrů. Titul ještě ve hře je - ale v uplně stejný rovině jako za Lavičky, do LM se nepostoupilo díky neskutečnýmu selhání ve druhym zápase s Moskvou a já tu nechci srovnávat Hacken a Moskvu, selhání bylo obojí. A hlavně to první je hodně diskutabilní, protože prostě v lize se naše herní variabilita podle mýho skromnýho názoru projevuje hlavně totálně zmatenou hrou bez jakýhokoliv náznaku fotbalovosti(čest vyjímkám).

      Proto to taky celý shrnuju do teze, že měřítkem úspěchu musí být titul, nikde ale nepíšu, že má Ščasný skončit, musí ale přinejmenším pocejtit tlak vedení, protože on sám říká, že titul je priorita od začátku sezony. Osobně vždycky preferuju dlouhodobý uvažování a proto taky jsem vždycky proti zbrklýmu vyhazování trenérů. Ščasnýho zrovna dvakrát nemusim, ale pokud neskončil na podzim, tak jsem za, aby nekončil ani teď a jsem jako fanda určitě ochotnej dát mu čas na to, aby Spartu ustálil a zlepšil hru, to že jsem vůči tomu ale nanejvýš skeptickej, na tom nic nemění:) Každopádně dík za konstruktivní vole přístup :)

      • Víte co

       captain_obvious5.4.2016 12:11reagovat

       Já to nemyslel nijak konfrontačně, ačkoli to tak asi vyznělo, ale tak když vyjadřuješ nesouhlas s jiným názorem, tak to často takhle vyzní. Tvoje názory považuju dlouhodobě za jedny z nejrozumnějších tady a tady jsem čistě chtěl vyjádřit svůj naprosto odlišný pohled na věc, ne tě nějak urážet, sorry Úsměv

        

       Takhle jak jsi to napsal teď, tak jsem daleko líp pochopil, jak jsi to myslel a nakonec v podstatě jedinej bod, ve kterém se naše názory diametrálně liší je ta Moskva. To prostě na rozdíl od Malmö (ale i Žiliny atd.) při sebevětší snaze nemůžu považovat za selhání Smích

       • Víte co

        Sendi5.4.2016 12:31reagovat

        dyť jsme je měli na lopatě! :D

        • Víte co

         captain_obvious5.4.2016 12:50reagovat

         Tak dostali jsme takové góly, jaké jsme dostali a určitě by se slušelo zeptat Předfinálky, proč měl potřebu zavzpomínat na Poznaň, když zápas pořád ještě směřoval alespoň do prodloužení Smích

     • Víte co

      Sendi5.4.2016 11:58reagovat

      jo a ještě bych dodal, že podle mě teda hrajem totální sračku v lize i ve srovnání s minulo sezonou, je to sice můj názor, ale z naší letošní hry jsem těžce frustrovanej, asi podobně jako mě Lavička frustroval svym střídáním :D

 • Šimane

  munzig4.4.2016 22:19reagovat

  Mě byl dle rozhovorů hrozně sympatický a bylo z toho vidět že to se Slavii myslí upřímně a o českym fotbale má přehled. Např. Když řekl že Barák může být v budoucnu kličový muž Slavie tak si řikám ”tak se zase uklidníme” . Ted o víkendu jsem si ”sedl na prdel.

  A ted jsem naprosto přesvědčen o tom že Slavie za 3 roky skončí jako většina hraček o kterou přestane mít dítě zájem. V ČSA by o Tvrdíkovo vedení mohli vyprávět

  • Šimane

   kopejtko4.4.2016 22:22reagovat

   Úsměv já jsem rád

  • Šimane

   Mates4.4.2016 22:59reagovat

   To jen ukazuje, jak bychom si měli vážit Křéti...

   • Šimane

    Kombinator4.4.2016 23:32reagovat

    Vždycky jsem se Křéti zastával, ale za tím jak neprofesionálně byla Sparta poslední roky vedena stojí bohužel zejména on.

    • Šimane

     Mates5.4.2016 0:38reagovat

     Tohle je dost relativní, protože ve vztahu k českýmu fotbalu, resp. ostatním českým fotbalovým klubům byla Sparta přesto nejprofesionálněji vedeným klubem v ČR.

 • lampasák Vízek

  petula4.4.2016 20:06reagovat

  Známý glosátor domácích poměrů si neopomněl rýpnout ani do tématu zákulisních vztahů ”Myslím si, že Plzeň je šikovnější v zákulisí. Co se týče Berbra a těchhle vztahů, tak si myslím, že Plzeň to bude mít trošičku ”pohlídanější” než Sparta,” usmívá se a dodává: ”Berbr je naprosto jasný Plzeňák. Nedělají to tak okatě, jako to dělali, ale myslím, že to ještě existuje, i když už to na tom fotbale není zas tak vidět. Ale nebojte se, když budou ke konci potřebovat, tak je postrčí,” glosuje poměry v českém fotbale.SmíchSmíchSmích

  • lampasák Vízek

   captain_obvious4.4.2016 20:43reagovat

   Tamten první soud s Berbrem mu už skončil, že si hned říká o další? Smích

   • lampasák Vízek

    petula4.4.2016 20:53reagovat

    no a co,mluví pravdu zrovnaSmích

   • lampasák Vízek

    kopejtko4.4.2016 22:22reagovat

    a jak to dopadlo ?

 • Vyřadíme

  DJDriver4.4.2016 19:53reagovat

  Lazio a je tu pár příspěvků. Ale prohrajem u ovcomrdů a je tady hotová Hirošima Smích

  • Vyřadíme

   SFINGO4.4.2016 20:53reagovat

   snad tě to nepřekvapuje?

   • Vyřadíme

    DJDriver5.4.2016 6:27reagovat

    Tak jako trochu jsem doufal že sem chodej inteligentní lidi

  • Vyřadíme

   adam4.4.2016 21:41reagovat

   Velká část lidí bohužel jen hledá záminku, jak si na něco/někoho plivnout, nejlépe ještě do vlastních řad. Ale tohle bohužel není výjimečné na žádném fóru. je samo o sobě vypovídající, že nejčtenější ”noviny” v ČR - Blesk obsahuje z 90 % samé negativní zprávy. To je to, co zajímá většinu lidí, protože chtějí slyšet, že se někomu daří ještě míň než jim samotným.

   • Vyřadíme

    DJDriver5.4.2016 6:28reagovat

    No to mas asi bohužel pravdu. Tady u nás je závist fakt častým jevem

 • 3x a dost

  sk. sokolovo4.4.2016 19:43reagovat

  Třikrát jsme prohrávali a třikrát jsme to otočili. Někdy i s notnou dávkou štěsti. Počtvrté se to nepodařilo a dá se řici, že nás i opustilo štěstí.

   

  Stále je ve hře hodně bodů. Ale mám takový dojem že Plzeñ si to už pohlídá...!Smutek

  • 3x a dost

   Luke4.4.2016 20:14reagovat

   Souhlasím, už první jarní kolo ve Zlíně jsme si o to koledovali a ted to celé vyvrcholilo. Každopádně bych nedělal unáhlené závěry, ale bude to hodně težké. Úsměv

 • do toka a do dne

  halo tady Sova4.4.2016 18:41reagovat

  očekávám převzetí 100 % akcií CEFC a přejmenování klubu na CEFC China SlaviaÚsměv

  • do toka a do dne

   halo tady Sova4.4.2016 18:47reagovat

   a na dresu budou mít fotku mao ce-tunga

   • do toka a do dne

    Paspartu4.4.2016 19:45reagovat

    A Eden arena bude Zeman arena Smích

 • reprobedna4.4.2016 17:42reagovat

  Je to jasné místo postupného růstu a sázky na mladé okamžitý úspěch viz plánované letní nákupy stadion a další věci.Prostě vize kterou Šimáně nevydýchal.Tvrdík dělá jen to co Číňani naplánovali.

  • Mates4.4.2016 17:49reagovat

   Jojo, urcite to povede i k mnohem vetsim nakupum ze strany Slavie. Byl to prave Simane, kterej byl zdrzenlivej v prestupech a nechtel zbytecne utracet...

   • Paspartu4.4.2016 19:46reagovat

    Teď ale otázka jestli náhodou nebyl Šimáně, kdo to dělal dobře. Aby do Slávie teď nezačaly chodit velký jména, ale za pár let nebyly tam kde ještě před nedávnem. On taky Číňan není zrovna předvídatelnej a klidně se může za rok sebrat a zmizet.

 • LuftJarda

  petula4.4.2016 16:40reagovat

  díky Bohu že šel do Slávie,toho NIKDY!!!!!!!!!Všechno zkurvíSmíchSmíchSmích

 • hmmm

  petula4.4.2016 16:24reagovat

  tak Šimáně rezignoval kvůli neshodám ve vedení....Úsměv

 • četli jste?

  petula4.4.2016 16:06reagovat

  http://fotbal.hattrick.cz/vrba-pomohl-v-boji-o-titul-plzni-proti-sparte-to-uhrin-v-roce-1996-slavisty-setril/Smích

  • četli jste?

   petula4.4.2016 16:20reagovat

   a nakonec Vrba nominuje na Euro celou prádelnu i s Paclíkem.....SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

  • četli jste?

   Capo4.4.2016 16:23reagovat

   Pokud sama Sparta o uvolnění hráčů nepožádala, jako tehdy Slavia, tak je to jen plácání slámou.

   • četli jste?

    petula4.4.2016 16:28reagovat

    to je jedno ale Vrba je tam nemá cpát....Smutek

    • četli jste?

     Paspartu4.4.2016 16:33reagovat

     Pokud Sparta o nic nepožádá, tak jich tam Vrba může nacpat klidně 20. Je to jeho pravomoc. My jsme doplatili na to, že hrajeme v lepší formě jako Plzeň + ještě poháry. Vrba si jen vzal to nejlepší, což by udělal každý trenér a já se mu nedivím.

   • četli jste?

    Petr674.4.2016 16:49reagovat

    Co já jsem slyšel, tak gentlemen’s agreement byl. Šetřit maximálně klíčové hráče Sparty. I když nevím, jak to mělo v praxi vypadat.

    Každopádně, nedivil bych se, kdyby Ščasný na Vrbu teď používal jenom nedžentlmenský slovník.

81249 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha