Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Bláboly

  OSEL@zdenda.scasny2.2.2016 3:00reagovat

  všem, kteří seč zaráží, kam až náš fotbal klesnul, doporučuji video

  https://youtu.be/LzBVY5kAiS8

   

  takovýhle servis se jen tak někde nenajde.

  • Bláboly

   Capo2.2.2016 7:18reagovat

   Přesně tak. Nehledě na to, že Brighton má obrovské ambice a moderní zázemí, tak je ještě důležité zmínit, že druhá anglická je podle mě kvalitou hned za elitníma ligama nejlepší a nejatraktivnější soutěž v Evropě. Tudíž řekněme pátá nejkvalitnější liga v Evropě. Rozhodně je víc sledovaná než naše liga a je v ní i daleko víc peněz. Bezpochyby je lepší jít tam, než třeba do Ruska, Turecka (pominuli v těchto ligách topkluby) nebo Polska.

   • Bláboly

    adam2.2.2016 8:33reagovat

    Byl jsem se na druhé anglické lize podívat dvakrát a vždycky to byla jízda nahoru dolů se skvělou atmosférou. Druhá věc je, druhá liga zosobňuje to, co první už ztratila a sice takový ten klasický anglický fotbal s miliónem soubojů a nákopů, který se ne každému může líbit. Samozřejmě ne každý tým tak hraje, ale velká většina jo (přdevším těch slabších). Skalákovi ale v tomhle nějak prostě věřím.

   • Bláboly

    Tashunka Witko2.2.2016 9:13reagovat

    Druhá anglická je příšerná holomajzna, jen kick and fight. Peněz tam je hodně, atmosféra taky, jenom fotbal chybí. Ale koho vytáčí např. Dočkal, tak ten si mezi lamnohama přijde na své. To 2. BL je sice chudší, ale mnohem fotbalovějši.

    Kdyby Sparta hrála jen holomajznu, jako druhotřídní Angláni, tak sežeru permanentku. Zlatá překulovaná.

  • Bláboly

   adam2.2.2016 8:01reagovat

   Bezpochyby něco takového může tvrdit jen někdo, kdo o druhé anglické lize nemá žádné ponětí. Je to velice náročná soutěž, kde se naplno prosadí jen pouze opravdu dobří hráči. Určitě má vyšší kvalitu než i třeba druhá německá liga. Jak píše Capo, také bych jí řadil jako 5. nejlepší po sportovní i pravděpodobně finanční stránce, hned po 1. anglické, německé, španělské, francouzské a italské. Brighton má posledních pár let velké ambice a především skvělé zázemí. Navíc není vůbec nereálný jeho postup do první ligy v blízké budoucnosti. Když jsem měl sedmi lety možnost v Brightonu necelý měsíc být, tak se ještě jednalo o druho/třetiligový tým, který teprve stavěl svůj nový stadión. od té doby šli ale neskutečně nahoru. Jestli má někdo pocit, že hrát v jednom týmu s Bobym Zamorou je něco, za co by hráč neměl být chválen, měl by si o věcech nejdřív něco zjistit.

   • Bláboly

    honzaspartan2.2.2016 8:27reagovat

    Tak to je 6.nejlepší a ne 5.,ne? Nauč se počítat aspoň do deseti.Smích

    • Bláboly

     Capo2.2.2016 8:42reagovat

     Chybička se vloudí a nejspíš za to můžu já, protože jsem zapomněl na francouzskou ligu a nepočítal jsem jí v mém příspěvkuÚsměv

     • Bláboly

      honzaspartan2.2.2016 11:26reagovat

      On to tvrdil i sám Skalák, že je to 5.nejlepší liga, tak by mě zajímalo, kterou vynechal on.

      A ty za to nemůžeš, tady kolega si tam ty ligy sám vypsal a pak blbě spočítal.Smích

      • Bláboly

       adam2.2.2016 12:04reagovat

       No z tohodle srovnání je jen vidět, jakej moula jsi. Capo to celé pochopil okamžitě a ty ani po třech hodinách.

       • Bláboly

        honzaspartan2.2.2016 12:25reagovat

        Právě naopak, teď je vidět, jak velký moula jsi ty.

        Capo napsal, že je to 5.nejlepší liga v Evropě a žádné ligy nejmenoval, takže žádnou chybu neudělal, může to být jeho názor.

        Ty jsi napsal, že je to 5.nejlepší liga a pak vyjmenuješ 5 lepších. Pořád se ti nerozsvítilo, nebo už ti to konečně došlo? Smích

   • Bláboly

    brac2.2.2016 8:57reagovat

    Platově je 8.

     

    http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s---M4FYrE0--/lvgtcrasc6yrdxiuqtxx.jpg

    • Bláboly

     adam2.2.2016 9:01reagovat

     Vidíš, brazilská mě teda vážně nenapadla, i když já to bral jen v rámci Evropy. Na Rusko jsem zapomněl, ale tam si myslím, že na ten výsledek mají velký vliv extrémní platy v klubech typu Zenit.

     • Bláboly

      brac2.2.2016 9:07reagovat

      Brazilci jsou taky velmi zadlužení - rychlý výdělek na úkor vývoje a najednou není kde brát.

     • Bláboly

      honzaspartan2.2.2016 12:28reagovat

      Ty se radši už nesnaž myslet. Moc ti to nejdeSmích

  • Bláboly

   brac2.2.2016 9:01reagovat

   Špatné to není, ale není to ani vyloženě skvělé. Určitě ale jedna z těch lepších lokací co se týče jeho růstu a i fotbalové budoucnosti (hráči hrající na ostrovech mají tendenci vždy najít dobré angažmá).

   • Bláboly

    adam2.2.2016 9:25reagovat

    Ono je podle mě taky dobré brát na paměti, že Skalák hraje vyloženě skvěle poslední dejme tomu rok. A to ještě v MB, kde se pod Jarolímem hraje hodně ofenzivně, což mu vyhovuje. Samozřejmě, že své kvality ukázal v repre, nicméně i během sezóny bylo pár zápasů v lize, kde byl praktivky neviditelnej. Proto si myslím, že by v současné době stejně měl velké problémy se prosadit v ještě lepší lize, než je 2. anglická....viz příklad Kadeřábek, který byl na ligu také skvělý a to delší dobu než Skalák.

 • přestupy

  SFINGO1.2.2016 23:01reagovat

  stejně síla, kam během několika let náš fotbal klesnul. Dříve odtud chodili hráče do top lig. Dneska se tu oslavuje přestup do druhé anglické nebo do Turecka. A to v lize oproti jiným ligám není tolik cizinců.

  • přestupy

   adam1.2.2016 23:09reagovat

   Mě spíš částečně zaráží, jak je možné, že poslední hráči, kteří ze Sparty odešly a prosadili se nakonec ve výborných týmech v Evropě byly cizinci Kucka a Bony. I nakonec tomu Leovi to střílí v Turecku, ale to samozřejmě není až taková úroveň. I tak je to ale zvláštní.

   • přestupy

    SFINGO1.2.2016 23:18reagovat

    Leo byl samorost, ale Kucka s Bonym(stejně tak Džeko) neuvěřitelní pracanti a dříči, kteří neměli tolik talentu, ale jsou velice cílevědomí hráči. Dřeli a makali na krev a nikdy se nechtěli spokojit s tím, že jejich strop bude česká liga ( a jí podobné). Vědeli, že jestli to chtějí někam dotáhnout, tak toho dosáhnou jenom skrz dřinu a tím, že budou chyby hledat nejdřív u sebe a ne u jinýc. Což je u nás běžné, hledat nejdříve chyby všude jinde než jen u sebe. Navíc nedavno snad Paska řekl, že české kluby, jako Sparta, Plzen , Bolka nebo Slavia už jsou schopni dávat hráčům smlouvy,jako některé týmy z top lig. Tak proč by se někteří hráči dřeli, když to můžou mít tady za mnohem pohodlnějších podmínek.

    • přestupy

     FANDA73071.2.2016 23:40reagovat

     Presne tak ako pises.Pamatam sa, ked mi kamos povedal-vsimni si tohto hraca/Kucku/ ked sme boli na doraste v Podbrezovej kde hral jeho syn.Je to makac a dotiahne to daleko.Kamosov syn hra teraz 4.SK ligu a Kuco sa vymakal az do Talianska. Je to o pristupe a drine.Podobne stale na sebe makal Pavel Nedved a kam to az dotiahol.Keby mal mentalitu dnesnych hracov tak ma strop v Laziu.

     • přestupy

      SFINGO1.2.2016 23:53reagovat

      ono platí i všeobecně v životě, za životním úspěchem je vždy ohromná dřina a obětování se. Pokud teda nevyhraješ ve sportce, něco nezdědíš apod..Každopádně, jakmile se jednou zastavíčš tak couváš, a jakmile dojde k tomu, že začneš hledat chyby všude jinde, než jen u sebe, tak prostě končíš. A zůstaneš časem z tebe zůstane jen vyhořelá osoba, bez jiskry, která si neustále na vše kolem sebe stěžuje, ale nemá v sobě už sebemenší sílu s tím něco udělat. Jenže tahle situace mi přijde, že v posledních letech se začala v lidech zakořeňovat stále více a více. Nedvěd nebo Jágr jsou výborný příklad, ty kdyby měli třeba naturel Hušbyho, tak je pro ně konečný rok v Lazio nebo Pittsburgu. Kdo četl knihu já jsem Zlatan, tak si jistě všiml toho, jak v Juventusu Zlatan Nedvěda obdivoval, že to byl největší dříč, kterého kdy potkal a proto byl nejlepší.

 • MB vs Slávie

  Jarda111.2.2016 21:44reagovat

  Slávie údajně odmítla 100 mega za Zmrhala a MB prodá Skaláka do druhé ligy za 50...trochu zvláštní

  • MB vs Slávie

   Capo1.2.2016 21:50reagovat

   Co je na tom zvláštního? Číňan nemá potřebu prodávat zrovna teď, když udělal velkolepý nástup, obzvlášť, když nemají dostatečnou kvalitu na kraje zálohy. Naopak Skalákovi prostě tuhle šanci Bolka zatrhnout nemohla a pro ně je, pokud se nepletu, 50 mega i bez toho co dají nám historický obchod. A co se týká Zmrhala, tak nějak nevěřim, že to bylo tolik, ale u Rusa člověk nikdy neví.

   • MB vs Slávie

    adam1.2.2016 21:57reagovat

    Někde v podobných relacích se nejspíš pohyboval i přestup Marka Matějovského, ale tam se myslím nikdy pořádně přestupová částka nezveřejnila.

  • MB vs Slávie

   adam1.2.2016 21:55reagovat

   Já v tom vidím hlavní rozdíl v tom, že zatímco MB dostala zcela jasnou a konkrétní nabídku za 50 mega, Mao Ce-tung team jak sám píšeš ”údajně” odmítla...nevím jaké všechny zdroje to psaly, já to četl jen u Tvrdíka a tomu nevěřím už ani slovo.

   • MB vs Slávie

    artaxerxes1.2.2016 22:58reagovat

    Objevilo se to v Ruských mediích a nikdo to nevyvrátil. Tak jako tak si myslím, že ač Zmrhal není špatný hráč, tak 100mega cenu nemá a mít nebude. Dle mého to není až tak nenahraditelný hráč, aby tohle bylo správné odmítnout. (Klíčový je Škoda a jeho nepuštění absolutně chápu)

    • MB vs Slávie

     Johny141.2.2016 23:05reagovat

     Taky jsem to videl na ruskych serverech a nevidim dovud, proc by si tam vymysleli. Jinak ja si myslim, ze Zmrhal je ve Slavii nejcennejsi hrac i co se veku a potencialu tyce, Skoda uz ma vek a v lete ho podle me pusti.

  • MB vs Slávie

   standis1.2.2016 22:37reagovat

   Snad jenom v uvozovkách 3 mil. E, ale já nevěřím, že by tohle někdo za Zmrhala dal. Možná po litru vodky, ale realné nabidce na stole nevěřím. Jinak Skalák za 50 mil. se mně zdá zase dost málo. A jemu speciálně přeji, at se v Anglii uplatní a hned příští sezonu v PL a může poslat pohled našemu velkemu mágovi J.O.

  • MB vs Slávie

   Johny141.2.2016 23:03reagovat

   Cinan chce vsem ukazat svou ekonomickou silu, tak by ho neprodal ani za 150 mega. Navic ve Zmrhalovi ma Slavia svuj odchovanecky klenot, mozna by to bylo jinak, kdyby ziskali toho Sventa.

 • Skalák

  kapacitos1.2.2016 21:34reagovat

  Přestoupil do Brightonu

  • Skalák

   adam1.2.2016 21:36reagovat

   Přeju mu to, takové angažmá si zaslouží. Sice si myslím, že ten půlrok ještě v lize vydržet mohl, ale nikdo neříká, že by podobnou nabídku dostal i v létě. Druhá anglická liga je pro něj jak dělaná, vzhledem k typu jeho postavy i stylu hry. Navíc Brighton je moc pěkné město, před pár lety jsem tam strávil tři týdny a moc rád na to vzpomínám.

   • Skalák

    Capo1.2.2016 21:38reagovat

    Taky mu věřim, že se tam se svým stylem hry prosadí.

   • Skalák

    LukyACS1.2.2016 21:41reagovat

    dobře, že to vzal už teď, za půl roku se mohlo stát takových věcí, že už taková nabídka přijít nemusela, pak by třeba jednou litoval, že něco takového nevzal.

    Brighton je pro něj naprosto ideální, mají šanci na postup a snad se jim povede.

    • Skalák

     adam1.2.2016 21:43reagovat

     Já si právě myslim, že to z části vzal už takhle ”brzy” i kvůli tomu, že je to zrovna soutěž, u které vnitřně věří, že se může prosadit okamžitě. O důvod víc, proč sledovat druhou anglickou ligu.

  • Skalák

   Capo1.2.2016 21:36reagovat

   Věřim, že to bude pro něj dobrý přestup a bude velkou oporou Brightonu.

  • Skalák

   Luke1.2.2016 21:42reagovat

   No, jsem na něho zvědavý, ale budu mu držet palce.Úsměv

  • Skalák

   honzaspartan1.2.2016 21:55reagovat

   To jsme to jako češi s tím fotbalem dopravovali, když tady rozebíráme a oslavujeme přestup českého hráče do druhé anglické ligy. Dřív by takový přestup nikoho nezajimal a teď se tu píše o ”nabídce, jaká by už v létě nemusela přijít”. Český fotbal je na tom opravdu bídně.

   • Skalák

    honzaspartan1.2.2016 21:56reagovat

    dopracovali

   • Skalák

    Roger Eschmann1.2.2016 22:14reagovat

    Radši už nic nepiš.

  • Skalák

   ACSOLDBOY1.2.2016 22:13reagovat

   Za 1/2 roku bude zebrat o navrat do CR! Supernova ala ”pepikstyle” co zeeczje

  • Skalák

   ACSOLDBOY1.2.2016 22:16reagovat

   Za 1/2 roku bude zebrat o navrat do CR! Supernova v rytmu ala ”pepikstyle” co zdechne po 2 kolech! Velka fotbalova 0 na kolečkách!

   • Skalák

    spartas1.2.2016 22:30reagovat

    Žebrat asi nebude. I kdyby v Anglii vyhořel, tak by po něm sáhli asi všechny české kluby. Dle mě správný přestup. Když vyhoří - aspoň to zkusil. Když nevyhoří - no tak hurá, je v Anglii. Další půlrok v lize mu nic nedá.

    • Skalák

     spartas1.2.2016 22:31reagovat

     *sáhly

    • Skalák

     adam1.2.2016 22:35reagovat

     Souhlas a další věcí je, že platí, že i když vyhoří, tak si za tu dobu vydělá např. 5x víc, než měl v MB. Těch lákadel je prostě spoustu a nelze něco takového vyčítat komukoli.

 • Vy se tu jen hádáte

  Tashunka Witko1.2.2016 21:27reagovat

  a nadáváte si, zatímco slávisté se baví :

  https://www.youtube.com/watch?v=2fQ6wKbBh9M

  • Vy se tu jen hádáte

   wilathewarrior2.2.2016 8:59reagovat

   od dob tve nenavisti vuci Vaclikovi, si pridal konecne neco opet zabavneho

 • Husby

  waaw1.2.2016 19:06reagovat

  JOSEF HUŠBAUER krásně prošel do vápna, kde se dokázal prosadit přes tři bránící hráče a střelou k tyči zvýšil na 2:0.

   

  Jak je mozne, ze u nas hral kulovy a po prestupu dava goly a je za hvezdu? Nebude to trenerem?

  • Husby

   adam1.2.2016 19:11reagovat

   Já budu jen věřit, že jsi nedozrálé dítě, popřípadě znuděnec, co píše nesmysly jen proto, aby se aspoň nějak v životě realizoval. Jinak doporučuju nějakého psychologa.

   • Husby

    waaw1.2.2016 19:24reagovat

    Co je to za nesmysl? Kdyz se tu vsichni posmivali Edenu, ze koupili posily druhe ci treti kategorie, tak jsem je tu mirnil, aby se nedivili. Husbauer u nas pusobil line a vycpele a reklo se mu, ze u nas nema sanci. Misto nej jsme si radeji nechali Marecka a Jiracka. Podivejte se jak se jim vede za par mesicu a jak se rozehral Husby. Ptam se cim to muze byt? Tady zas nekdo bere jako nedovoleny utok na naseho pana trenera a zacina vriskat jak.......

    • Husby

     adam1.2.2016 19:28reagovat

     Promiň, ale já se vážně odmítám s tebou na téhle úrovni debaty dohadovat.

     • Husby

      waaw1.2.2016 19:31reagovat

      Tvoje posledni prispevky jsou jen plne urazek. Jestli to je ta uroven, na ktere chces ty diskutovat, pak jsem rad ze se neprotneme

    • Husby

     Kombinator1.2.2016 19:30reagovat

     Ščasný je jelito, o tom žádná, ale podle přípravy nelze soudit kvalitu hráče, obzvlášť ne lenochody. Takovej Mareček je každou přípravu jeden z nejlepších, protože mu vyhovuje želví tempo hry bez agresivity, to má šanci vyniknout, jenže pak dojde na mistráky a je prostě v řiti, ať už ho tu pár jedinců vychvaluje do nebes nebo ne. Tentýž případ byl Paixao, v přípravě za machra a hned v prvním mistráku si s im vytřel prdel nějakej vošoust z Jihlavy tak, až se mu mohli s klidným srdcem posmívat.

     • Husby

      honzaspartan1.2.2016 19:37reagovat

      Jojo, Mareček je hráč akorát tak do přípravy.

      V létě v přípravě dle nekterých hrozně zářil na stoperu, když ho nikdo pořádně nenapadal při rozehrávce, ale v mistrákach pak hořel jak papír.

    • Husby

     honzaspartan1.2.2016 19:32reagovat

     ...idiot.

   • Husby

    honzaspartan1.2.2016 19:34reagovat

    Jasně, urážej každého, kdo si dovolí zpochybňovat Zdendovo trenérské kvality, ty inteligente Smích

    • Husby

     kapacitos1.2.2016 20:10reagovat

     To sedí od někoho kdo napíše, že Mareček má účes jako kdyby měl nádor na mozku

     • Husby

      honzaspartan1.2.2016 20:40reagovat

      To je rozdíl, ale to ty se svou mozkovou kapacitou nepochopíš.

  • Husby

   kapacitos1.2.2016 20:22reagovat

   Má za sebou asi 8 utkání proti slabším týmům, kdy nastupoval v základní sestavě a dokázal dát gola z penalty, další dotuknul do prázdný branky a pak ten dnešní, to je na kanonýra jeho kvalit celkem málo

  • Husby

   nosoroh1.2.2016 21:41reagovat

   Že šel v Itálii na lávku, to taky zavinil Ščasný?

   • Husby

    waaw1.2.2016 22:02reagovat

    To nikdo netvrdi. Proste jsem mrknul na par onlinu Liberce nebo Slavie a potom na jejich fanouskovsky fora. Vsude panuje optimismus, sestava je skoro znama a vyladena, objevilo se par novych slibnych hracu a podavaji dobre vykony, treneri z muzstva dostavaji maximum. Nevim KDO nebo CO za to muze, ale ze Sparty zatim v priprave ten pocit nemam. Ale je to jen priprava, treba je pak vsechny zvalcujeme

    • Husby

     nosoroh2.2.2016 8:23reagovat

     To je ale do značný míry tím, že tady vypukla nadávací mánie. Přestupy jsou špatně, trenér je špatně, hráči jsou špatně. Tohle bylo vždycky typický pro sešity - shodli se na jediným, na nenávisti k nám. Proto taky oni prohrávali, vzdávali to předem. My vždycky drželi víc spolu, a měli bychom držet spolu.

 • ještě jednou rosický

  demon1.2.2016 18:10reagovat

  špičkoví doktor maurer tvrdí -je to smutné ale podle mě jeho kariera na vrcholové urovni skončila je bohužel nepoužitelný.jeho návraty budou nanejvýš !! epizodní.jinej doktor který se jmenuje husták říká -na puvodní zdravotní uroven se nelze dostat.přírodu už prostě neočuráte.na euro prej už nepatří bude jenom zabírat místo někomu zdravému.

  • ještě jednou rosický

   Kombinator1.2.2016 18:18reagovat

   U Rosickýho je ta kvalita natolik rozdílná, že i kdyby měl hrát každý utkání jen 45 minut nebo si zahrát každý druhý zápas, tak pořád bude platnější vzít jeho než Koláře, Hušbauera nebo Hořavu, tak to prostě je.

   • ještě jednou rosický

    orlosup1.2.2016 18:55reagovat

    Smíchdoufám,že vrba není tak blbej jak ty a brát ho nebude.rosický vydrží tak 5 minut a pak bude zase půl roku marodit.at ho veme jako kustoda a nechá doma třeba poustku,když už si někteří myslí,že bude mít vliv na kabinu jak už tu nějaký idiot pronesl o ujfalušim.Smích

    • ještě jednou rosický

     brac1.2.2016 18:58reagovat

     Ujfaluši měl na naše hráče větší vliv, než kdokoliv z ”tahounů”, kteří byli na hřišti.

    • ještě jednou rosický

     LukyACS1.2.2016 19:04reagovat

     Nenominovat zdravýho Rosu na ME? To by bylo na diagnozu Smích

    • ještě jednou rosický

     adam1.2.2016 19:05reagovat

     Idiot je ten, kdo mluví o něčem, o čem nemá žádné pořádné informace, jestli si rozumíme.

    • ještě jednou rosický

     Kombinator1.2.2016 19:17reagovat

     Promiň, ale s děckama nediskutuju.

  • ještě jednou rosický

   majtin1.2.2016 18:24reagovat

   Podle mě by to měl a určitě to i ještě zkusí v nějaký míň náročný soutěži, protože je sice křehčí konstituce, ale nelze opomenout faktor Arsenal, což je továrna na marody. Já nevím co tam s těmi hráči dělají, je to skoro nepochopitelný, ale slova Arsenal a zranění mají k sobě velice blízko.

  • ještě jednou rosický

   brac1.2.2016 18:47reagovat

   Rosického by sem měli dostat s výhledem na nějakou další spolupráci, třeba jako Kováče. Jestli mezi tím něco odehraje, tím líp.

 • Posila

  adam1.2.2016 17:57reagovat

  Já bych byl v konečném důsledku asi nejradši, kdyby k nám už nikdo další nechodil. V drtivé většině případů tyhle ”last minute” posily nedopadaj dobře, protože hráč má minimální prostor pro aklimatizaci v novém prostředí a často to bývají až třetí/čtvrté varianty v pořadí. Výjimku by samozřejmě tvořil nějaký nadstandartní hráč, který by byl okamžitou neoddiskutovatelnou posilou do základu, ale to si v současné chvíli nedokážu představit. Podle mě máme v současné době jednoznačně nejkvalitnější kádr za posledních cca 5 let.

  • Posila

   Jerababa1.2.2016 18:03reagovat

   Kvalitní kádr jednotlivců máme, bohužel netvoří sourodý tým.

   • Posila

    honzaspartan1.2.2016 19:38reagovat

    Jelikož nemáme trenéra, který by z nich ten tým udělal.

  • Posila

   supermario231.2.2016 18:25reagovat

   Bero nejspíš nevyšel... Každopádně je to škoda, to zas bude utrpení koukat na ty chodce ve středu hriště.

   • Posila

    adam1.2.2016 20:38reagovat

    Střed zálohy taky bohužel vidím, jako naší největší slabinu, respektive co se kvality týče, tam problém není, ale je dost ”nekompatibilní”...pomalý hráč může být v tříčlenné středové záloze maximálně jeden, jinak je to průser. V současné době mi z toho vychází, že by měl hrát vždy pouze jeden z dvojice Dočkal/Matějovský a Mareček/Vácha. Jediní trochu více pohybliví jsou Frýdek s Jiráčkem.

    • Posila

     Jerababa1.2.2016 21:27reagovat

     S Frýdkem souhlas, dokud byl včera na hřišti, tak ta záloha budila alespoň dojem, že je pohyblivá. Ovšem Jiráček je myslím momentálně k ničemu, pokud 1-2 na DZ jsou Vácha a Mareček. Ovšem ani ti nejsou zrovna v top formě.

 • Otava Ven!

  rebus1.2.2016 14:46reagovat

  Pep jde co CityNeutrální

  • Otava Ven!

   waaw1.2.2016 15:03reagovat

   Proc, vzdyt my uz trenera mame

   • Otava Ven!

    honzaspartan1.2.2016 15:30reagovat

    Nojo, a taky máme v kádru nejlepšího DZ a PO ligy v jednom. Smích

    • Otava Ven!

     pubi1.2.2016 16:56reagovat

     Steiny na plac!

     • Otava Ven!

      honzaspartan1.2.2016 17:11reagovat

      Těsně vedle.

 • Skalák přestup?

  Capo1.2.2016 14:11reagovat

  Tak to nakonec vypadá, že asi půjde ven viz tweet Sport Investu. Koho jiného by se to asi týkalo?

   

  Transferové okno sice končí už zítra o půlnoci, ale ještě něco chystáme... Tušíte?

  • Skalák přestup?

   waaw1.2.2016 14:27reagovat

   Okno se zavira o pulnoci v Anglii a pak myslim v Nemecku. U nas a v dalsich soutezich Visegradu + Rusko? se muze prestupovat az do tretiho tydne v unoru.

  • Skalák přestup?

   standis1.2.2016 14:50reagovat

   Skalákův možný přestup do Anglie stále žije! ”Ano, o Jiřím Skalákovi i dneska jednáme intenzivně s anglickým Brightonem,” potvrdil pro Aktuálně.cz šéf mladoboleslavského klubu Josef Dufek. ”A v pátek se nám ozvali i z Queens Park Rangers.” V obou případech se jedná o kluby z anglické Championship, tedy druhé nejvyšší soutěže. Brighton je v její tabulce aktuálně čtvrtý, QPR najdete na pozici číslo 13. ”Byly tam i nabídky z Německa, ale Jirkův dětský sen vždycky byla Anglie. Tak uvidíme, jak se dneska ještě věci vyvinou,” říká Josef Dufek.

  • Skalák přestup?

   waaw1.2.2016 15:00reagovat

   Je pravda, ze Terry bude volnej, ale az po sezone...

  • Skalák přestup?

   captain_obvious1.2.2016 16:10reagovat

   Na instagramu má novou fotku s anglickým slovníkem, tak už je asi jen otázka kam půjde. Doufám, že si vybere Brighton, QPR jsou letos docela marní a už málem bez šance na postup, Brighton vypadá, že bude hrát minimálně o playoff.

79940 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha