Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kolik z vás se pod to podepíše?

  Furia Ceca22.4.2016 13:09reagovat

  http://duklasparta.webnode.cz

   

  ?

  • Kolik z vás se pod to podepíše?

   Furia Ceca22.4.2016 13:11reagovat

   Otevřený dopis vedení fotbalového klubu Sparta Praha a.s.

    

   My, fanoušci tradičního a hrdého klubu Sparta Praha nesouhlasíme s hrubým ovlivněním zápasu mezi Duklou Praha a naším klubem, hraného 20.4.2016.

   Dukla Praha byla hrubě poškozena a náš tým vyhrál neprávem. Fanouškům, hráčům i vedení Dukly se omlouváme a plně chápeme jejich rozhořčení. Vzhledem k situaci v ligové tabulce věříme, že nespravedlivý výsledek nebude mít zásadní vliv na umístění ani jednoho z týmů.

    

   Blahopřejeme Viktorii Plzeň k získání mistrovského titulu v sezoně 2015-16. Byť jsme někdy poukazovali na sporné verdikty rozhodčích v jejích utkáních, středeční události nám berou morální právo kohokoliv kritizovat za to, co se ve vrcholné podobě odehrálo ve prospěch našeho klubu při tomto utkání. Věříme, že pokud dojde k obdobnému ovlivnění zápasu ve prospěch jejich klubu, půjdou naší cestou.

    

   My, fanoušci Sparty Praha, jsme nároční a chceme, aby náš tým vyhrával ve všech soutěžích. Vyhrával však tím, že sportovně předčí své soupeře. Výhra tímto způsobem je znevážením jména a slavné historie Sparty, znevážením vztahu mezi klubem a fanoušky, znevážením celého českého fotbalu.

   Po utkáních s Villarealem jsme sice odešli poraženi, ale dlouhotrvající potlesk vestoje ukázal, že sparťanský fanoušek umí ocenit, když hráči odevzdají vše, co v nich je, i když to na lepšího soupeře nemusí stačit. Tato naše hrdost však byla o pár dnů později skandálním závěrem zápasu na Dukle hrubě pošlapána.

    

   Vyzýváme vedení Sparty Praha, aby k nedůstojnému závěru středečního zápasu zaujalo jednoznačné stanovisko a omluvilo se soupeři i fanouškům obou klubů. Součástí stanoviska by mělo být i podání protestu proti způsobu řízení utkání a požadavek na exemplární potrestání hlavního rozhodčího středečního zápasu pana Tomáše Kocourka. Pokud tak vedení našeho klubu neučiní, budeme tomu bohužel rozumět tak, že včerejší nechutné divadlo bylo součástí objednaného scénáře a jméno nejslavnějšího českého fotbalového klubu bude Vaší vinou nenávratně poškozeno.

   • Kolik z vás se pod to podepíše?

    waaw22.4.2016 13:30reagovat

    Ja hned jak budu mit hodnnovernou informaci, ze rozhodciho ovlivnoval nekdo z naseho vedeni

   • Kolik z vás se pod to podepíše?

    pubi22.4.2016 13:35reagovat

    ”omluvilo se soupeři i fanouškům obou klubů.” - tohle mi na tom přijde jako úlet, s tim Sparta nemá nic společnýho. Proto to nepodepíšu. Jinak se mi to ale líbí, zejména tahle část.. ”My, fanoušci Sparty Praha, jsme nároční a chceme, aby náš tým vyhrával ve všech soutěžích. Vyhrával však tím, že sportovně předčí své soupeře. Výhra tímto způsobem je znevážením jména a slavné historie Sparty, znevážením vztahu mezi klubem a fanoušky, znevážením celého českého fotbalu. Po utkáních s Villarealem jsme sice odešli poraženi, ale dlouhotrvající potlesk vestoje ukázal, že sparťanský fanoušek umí ocenit, když hráči odevzdají vše, co v nich je, i když to na lepšího soupeře nemusí stačit.”

   • Kolik z vás se pod to podepíše?

    Petr6722.4.2016 13:37reagovat

    Já ne, nefandím falešnému sebemrskačství přes cizí záda. To psal nějaký sluníčkář?

   • Kolik z vás se pod to podepíše?

    milito-5022.4.2016 14:00reagovat

    Bohužel v něco co jsi tady napsal je pravda a Sparta by měla vyhrávat poctivě ale hráč kterého zná celý svět Maradona a jeho boží ruka nevím jestli se někomu omluvil

  • Kolik z vás se pod to podepíše?

   Dynamo22.4.2016 13:19reagovat

   Aby se vedení Sparty omluvilo Dukle??? Proboha za co?

   • Kolik z vás se pod to podepíše?

    laiho22.4.2016 13:26reagovat

    Pěkně debilně sepsaný dopis,jako kdyby za tu ostudu rozhodčích mohlo vedení Sparty. Nikdo ze Sparty v to podle mě nemá prsty,je to jen snaha o odvedení pozornosti od Plzně a jejich sporných situací.

    • Kolik z vás se pod to podepíše?

     Sendi22.4.2016 14:00reagovat

     no ale o to přece jde, ne?! Aby se sparta od toho distancovala a jasně deklarovala, že nechce dosahovat výsledků takovou cestou...mě to přijde celkem v pohodě, ikdyž je to trochu nemotorně napsaný...

  • Kolik z vás se pod to podepíše?

   AlaMierda22.4.2016 13:29reagovat

   sorry, ale tohle je totální trapárna. Do toho si přečtu Pauknera, jak mele něco o žumpě nebo co. Ale když Dukle na podzim uznal rozhodčí neexistující gol s Brnem, to Dukláci už zapoměli.

   • Kolik z vás se pod to podepíše?

    kopejtko22.4.2016 13:34reagovat

    tak on ten jejich majitel je slušně mimo ať raději příště pustí vyhřívání trávníku včas aby se nemuselo odkládat utkání

    • Kolik z vás se pod to podepíše?

     AlaMierda22.4.2016 13:39reagovat

     ono celkově je sport krásný příklad toho jak jsou silná media a jak ovlivňují lidi. Vždy jsou zajímavější přehmaty ve prospěch týmů jako Sparta, Plzeň, Real, Barca, Chelsea apod.. než přehmaty ve prospěch týmů, jako Dukla, Jihlava, Las Palmas, Eibar, Norwich atd..

  • Kolik z vás se pod to podepíše?

   Mates22.4.2016 13:36reagovat

   Tohle nemuze Spartan napsat, ne!?? Za co se ma vedeni Sparty omlouvat proboha?

  • Kolik z vás se pod to podepíše?

   captain_obvious22.4.2016 13:41reagovat

   Budu překvapený, jestli to podepíše vůbec někdo. Hrozná sračka, byť tam jsou 2 nebo 3 pasáže, se kterými se dá vcelku souhlasit, ale jako celek to je hrozný.

  • Kolik z vás se pod to podepíše?

   Víťák z Cé Osmičky22.4.2016 14:01reagovat

   No ty krávo :D :D :D :D :D :D :D

   • Kolik z vás se pod to podepíše?

    petula22.4.2016 14:19reagovat

    ano část je v pohodě,ale za co se má Sparta omlouvat,ona má rozhodčí na starost?Tulinger ať se omluví nám i Dukle!ÚdivÚdiv

  • Kolik z vás se pod to podepíše?

   jareoslav22.4.2016 20:23reagovat

   Proboha co ty jsi za vola.Toto nemůže podepsat žádný sparťan. Pět let nás tady podrážejí a já se budu někomu omlouvat?

 • Únava

  waaw22.4.2016 11:30reagovat

  Uz sest kol pred koncem ligy jsme slyseli, jak muzstvo mele z posledniho a v podstate se tesi az uz to skonci. To se 16 kolo predehravalo na podzim, takze na jare se hraje 14 kol. V poharech chceme hrat kazdy rok. Tak co je tedy spatne? Trenovanost? Regenerace? Podceneni doplneni tymu? Chapu ze zraneni bylo vic nez se dalo cekat a zlutilo se taky pozehnane. Ale jestli chceme hrat o titul a jeste v poharech, tak by nekdo mel vyplodit nejake pouceni z krizoveho vyvoje

  • Únava

   Pavel0022.4.2016 11:35reagovat

   Chyba je, že se netočili hráči jak měli. Kdyby Mol nehrála podstatě základní sestava, tak to vypadá jinak. Navíc byla repre. Někteří hráči prostě hráli 2 zápasy každý týden. To je moc, pokud na to nejsou zvyklý, což evidentně nejsou.

   • Únava

    waaw22.4.2016 11:37reagovat

    Ale to jsme snad na zacatku vedeli, ze budou pohary a MOL a repre? Jeste ze jsme nepresli pres Spanela

  • Únava

   Roger Eschmann22.4.2016 12:09reagovat

   Chyba je, že odešel Hybš.

  • Únava

   Spytihnef22.4.2016 12:36reagovat

   To nemá jeden důvod. Je to souběh více faktorů:

   - nedostatečná šířka kádru na defenzivních postech

   - zranění

   - nedisciplinovanost

   - malá rotace hráčů ve chvíli kdy to ještě šlo

 • Dosť bolo Jakubčovic !!!

  Tashunka Witko22.4.2016 10:36reagovat

  Už při zápase s AFK Vršovice jsem si všiml, že byla naše jedna standardka odpískána díky ofsajdu hned po rozehrání, což považuji za jeden z největších projevů fotbalového kreténismu.

  Obecně se část našich hráčů (většinou Lafata a Brabec) staví před rozehráním do ofsajdových pozic za zeď a teprve při rozběhu Dočkala (většinou) jdou zpět nebo čekají na couvající protihráče. Nejen, že se jim to zhusta nepodaří a zůstávají viset v ofsajdové pozici, hlavně zůstávají viset více v oku asistenta, který nejspíš jejich pohyb vnímá jen periferně, ale má je zafixované v ofsajdu z předchozí kontroly okem a pak má mnohem blíže k tomu, zvednout praporek.

  Je to hloupý zvyk a Spartě se nevyplácí.

  • Dosť bolo Jakubčovic !!!

   pubi22.4.2016 10:39reagovat

   U Brabce jsem si toho všiml už několikrát. Když to někdo hrát neumí, tak to dělat nemá. Sice je to dobrej nápad, ale zrovna on má občas tak špatnej pohyb, že se z toho ofsajdu před rozehráním nestačí dostat. Zbytečně tím tedy jen riskuje, že k němu balon propadne a místo golu akce končí ofsajdem.

   • Dosť bolo Jakubčovic !!!

    AlaMierda22.4.2016 10:48reagovat

    pro mě teda byl absolutní vrchol rozehraný roh Krejčího s Dočkalem v prvním poločase. Kdy jim to Jurendič sebral a byl z toho brejk soupeře. To jsem nevěřil

    • Dosť bolo Jakubčovic !!!

     13goat22.4.2016 12:52reagovat

     A o 5 minut pozděju aut ve stejném rohu hřiště a jeden to druhému sklepnul do asi 3metrového ofsajdu.

 • Schick

  zvaadha22.4.2016 10:21reagovat

  http://www.synotliga.cz/clanek/11467-pan-pivarnk-mi-dal-velkou-dvru-vdm-mu-za-hodn-piznv-patrik-schick.html

  ”Do přípravy naskočím určitě se Spartou a potom se uvidí, co bude dál.” Tak snad byla ta histerie opravdu zbytečná a Patrik tu zůstane.

  • Schick

   Tashunka Witko22.4.2016 10:25reagovat

   Na tvém místě bych se těch ypsilonů tolik nebál !

   • Schick

    zvaadha22.4.2016 12:01reagovat

    Těžká autorská slepota, ale díky za upozornění ;)

  • Schick

   captain_obvious22.4.2016 11:14reagovat

   Mlží. V Plzni už pro něho maj připravený dres.

 • Zrušení stopky pro Radu

  Spytihnef22.4.2016 10:21reagovat

  Jako co mi nejde absolutně do hlavy, tak to je zrušení stopky pro Radu. To jsem zatím viděl pouze v případech, kdy třeba k faulu vůbec nedošlo (viz myslím jednou zrušení stopky pro Pamiče), ale tady se maximálně dá uvažovat jestli to měla být žlutá nebo červená a to určitě u každé červené neposuzují. Sám Rada po zápase přiznal, že červenou měl dostat. Navíc mi to připomnělo Juharovo plácnutí Horvátha (nějak 2 roky zpátky), podle mě naprosto stejný případ a tam k rušení stopky určitě nedošlo, mluvilo se i o tom, že Juhar za to dostane pokutu i od klubu a v nějaký expert to označil jako hrubé nesportovní chování.

  • Zrušení stopky pro Radu

   Tashunka Witko22.4.2016 10:28reagovat

   Správný poznatek. Červená byla samozřejmě správně udělena, protože u podobně nesportovních projevů se nezkoumá, s jako intenzitou byl veden úder a jestli protihráč následně situaci přifilmoval. Červená by se měla udělit i za pouhý úmysl udeřit protihráče.

  • Zrušení stopky pro Radu

   ouissi22.4.2016 12:55reagovat

   Pro to je jediné vysvětlení - Radu semlela soukolí naplánovaného rozhodcovského mlýnu. Byl jeho nechtěnou obětí. Účelem bylo odvrátit pozornost veřejnosti od celojarní nakloněné roviny ve prospěch podvodniků směrem k pozornosti na ”zářez” soupeře Sparty. A ne připravit Duklu o brankáře. To v pečlivě připraveném scénáři nebylo.

   Divím se, že si Dukla nestěžovala loni na jaře, když je rozhodčí Jílek ”zařízl” dvěma vymyšlenými pokutovými kopy, druhý z nich v poslední minutě (konečný stav tehdy Dukla-Plzeň 2-3).

    

 • Tuleň je blb a Berbrova anální sonda!

  ACSOLDBOY22.4.2016 9:50reagovat

  Proč ho řešit?! Důležitá je teď neděle!!!

 • video je blbost

  kilovolt22.4.2016 8:42reagovat

  přišli bychom o ty krásné diskuze jak to vlastně bylo

 • Tulingere lžeš!

  petula22.4.2016 0:15reagovat

  http://pbs.twimg.com/media/CgkcrgJWkAA5Plz.jpg

  • Tulingere lžeš!

   Paspartu22.4.2016 0:41reagovat

   Ten míč ale může klidně letět odrazem od hrudi (boku) podél ruky pryč. Tento záběr je absolutně neprůkazný. Úsměv

   • Tulingere lžeš!

    Tashunka Witko22.4.2016 9:46reagovat

    Všechny podobné záběry jsou neprůkazné, proto je zvláštní, že z něj dokáže nějaký Tulinger kategoricky vyvozovat přesné závěry !

    Osobně bych se po zhlédnutí spíše přikláněl k tomu, že ruka byla !

    Rovněž mi připadá nemístné z podobných záběrů řešit, zda byl či nebyl ofsajd. To lze jen z kamery umístěné na úrovni akce a ne ze záběrů od Suchdola.

  • Tulingere lžeš!

   pubi22.4.2016 0:48reagovat

   Co si z tohohle poznal? Smích

  • Tulingere lžeš!

   Capo22.4.2016 7:41reagovat

   Ty záběry z druhé tribuny mluví spíš proto, že to penaltová ruka skutečně nebyla. Vypadá to spíš nejdříve na odraz od hrudníku, pak až asi do ruky.

   http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/266734/nove-zabery-z-dukla-sparta-jiracek-v-ofsajdu-stetinova-ruka-nebyla.html

  • Tulingere lžeš!

   ACSOLDBOY22.4.2016 8:28reagovat

   Stačí se podívat na opakovaný záznam, kdy Fatai okamžitě signalizuje ruku.....

   • Tulingere lžeš!

    13goat22.4.2016 8:52reagovat

    Hráči už 100 let okamžitě signalizují cokoliv.

   • Tulingere lžeš!

    petula22.4.2016 8:59reagovat

    jestli tohle není pro někoho důkaz že to byla ruka,tak nemá cenu vůbec o tom diskutovat,a Váchova ruka v Olomouci pak na záběrech pro někoho byla jasná?Smích

 • Tipovačka 26.kolo

  munzig21.4.2016 23:58reagovat

  Omlouvám se za zpoždění. Proto z tipovačky vynechávám zápas Boleslav x Olomouc a uzávěrka je až do prvního sobotního zápasu.

   

  1) Přesný výsledek Sparta vs. Plzeň (3 body)

  2) Který tým vstřelí první gol v zápase Baník x Slovan

  3)Který tým bude po tomto kole na 11. místě

  • Tipovačka 26.kolo

   taborita22.4.2016 6:48reagovat

   1) 2:1

   2)Liberec

   3) Zlín

  • Tipovačka 26.kolo

   13goat22.4.2016 8:51reagovat

   1) 2:2

   2) Liberec

   3) Teplice

  • Tipovačka 26.kolo

   Tashunka Witko22.4.2016 9:25reagovat

   1) 2:1

   2)Baník

   3)Teplice

  • Tipovačka 26.kolo

   adam22.4.2016 9:40reagovat

   1)2:0

   2) Baník

   3) Teplice

  • Tipovačka 26.kolo

   Víťák z Cé Osmičky22.4.2016 11:21reagovat

   1) ACS - Plzeň 1:1

   2) Slovan

   3) Teplice

  • Tipovačka 26.kolo

   Milito22.4.2016 15:34reagovat

   1) 3:1

   2) Liberec

   3) Teplice

  • Tipovačka 26.kolo

   standis22.4.2016 15:53reagovat

   1. 3:2

   2. Slovan

   3. Teplice

  • Tipovačka 26.kolo

   Shrekson22.4.2016 18:14reagovat

   1) 3:0

   2) Slovan

   3) Zlín

  • Tipovačka 26.kolo

   sk. sokolovo22.4.2016 20:11reagovat

   1) 1:0

   2) Banik

   3) Zlín

  • Tipovačka 26.kolo

   ouissi23.4.2016 13:25reagovat

   1. Sparta-Plzeň 3-1

   2. Baník Ostrava

   3. FK Teplice.

    

 • petula21.4.2016 23:41reagovat

  na efotbalu titulek: ”Herec Lafata si na Dukle vymodlil v nastavení vítěznou penaltu” Přitom v zápise je že penalta byla za ruku Štětiny!Je to k smíchu nebo k pláči?ZoufalstvíDoufám že to kluci v neděli odehrajou v pohodě a to i z pádelny i když asi nějaký dvojičky mají nějaké nevyřízené účty,a diváci?Tam to bude asi horší,tam ta nenávist je fakt velká!jdu spát,dobrouÚsměv

81999 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha