Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Význam mají jen 3 body

  Tashunka Witko14.2.2016 9:50reagovat

  a že se podařilo otočit zápas. Jinak raději zapomenout. Ukazuje se, že bez ohledu na hráčský kádr a posily, hrajeme čím dál hůř. Tentokrát jsme se mohli vymlouvat na terén a blížící se pohár a i příště se něco najde.

  Možná je Brno prokletím Sparty. Osobně považuji za jednu z největších záhad tohoto tisíciletí, jak se může Holek živit fotbalem ? Někde ve Zlíně, v Kunicích či ve Varnsdorfu by ho už dávno vyhodili a ve Spartě se i po 4 příšerných letech pořád ještě vejde do základu, a přitom když ”hrával” v záloze, tak měl evidentní alergii na balon. !?!

  Pouštět se do boje o titul a poháry bez stoperů, to bude asi evropské unikum !

  • Význam mají jen 3 body

   OSEL@zdenda.scasny14.2.2016 9:54reagovat

   klid indiáne, běž si vykouřit dýmku míruSmích

  • Význam mají jen 3 body

   honzaspartan14.2.2016 10:06reagovat

   Brněnská klika ovládá Spartu.

   Křetínský, ŠČASNÝ, Svoboda?, Holek, Mareček, Mazuch, Šural...

   Kdo ještě je z Brna?

  • Význam mají jen 3 body

   majtin14.2.2016 10:17reagovat

   Když do toho ještě asi kecal Hřebík Lavičkovi, byl Holek na pokraji reprezentace, pro Spartu nepostradatelný. Vzpomínám, jak se zranil tuším zbytečně v poháru v Olmíku a pak chyběl v boji o titul (http://fotbal.idnes.cz/sparte-se-uzdravil-holek-bez-ktereho-to-na-jare-neslo-pcr-/fotbal.aspx?c=A130620_172502_fotbal_min ). Podle mě to tenkrát rozhodlo o titulu.

   Jenže to Sparta hrála mnohem organizovaněji, byly tam moderní prvky.

 • obtížné rozhodování

  OSEL@zdenda.scasny14.2.2016 9:48reagovat

  růžovou, nebo oranžovou košili?

 • K té Slávce

  nosoroh13.2.2016 22:10reagovat

  Já bych zatím zachoval klid. Posilovali jak vzteklí, ale klepali se, jestli doma zvládnou průměrné Brno: „Tlak na hráče byl velký, jsem rád, že jsme to zvládli.”, řekl Uhrin. Uvidí se, jak budou hrát v těžších zápasech, jestli z Číňanů nedostanou průjem.

  • K té Slávce

   trinact14.2.2016 2:24reagovat

   K té Spartě.

   Já bych byl celkem nervózní. Posilovali jsme kvalitně, ale klepali jsme se, jestli vyhrajem v průměrném Zlíně. Ščasný řekl nějaký věci jakože je s výsledkem spokojenej, ale první půlka stála za, s prominutím, vyliž prdel. Uvidí se, jak budem hrát v těžších zápasech, jestli nedostanem průjem díky hře střeďáků.

   • K té Slávce

    Ferry14.2.2016 7:51reagovat

    Slavia mě nezajímá.A ke Spartě.Ano,po prvním poločase jsem byl skeptickej,nehráli jsme dobře,ale přesto jsme nebyli horší než domácí.I na naše hráče byl tlak a myslím,že mnohem větší než na Slavisty.Taky terén byl těžkej a naší hře a fotbalovosti nevyhovoval.

    Ale do druhé půle přišla jiná Sparta.Ta,kterou bych si představoval.Začali jsme běhat,bojovat a domácí byli rázem bez šance.Já myslím,že poladit se musí hlavně přístup k zápasům,protože takhle prochrápat první poločas se nám může jindy vymstít.Jinak si myslím,že to v tom mužstvu je,aby naší ligu válcovali.Úsměv

    • K té Slávce

     ouissi14.2.2016 8:52reagovat

     ”...přesto jsme nebyli horší než domácí...” - no, ještě aby (při vší úctě k zlínskému nováčkovi první ligy)! Pokud bychom takto odehráli poločas proti Krasnodaru, bude na ukazateli skóre svítit 0-6 nebo podobný výsledek a patnáctiminutové nasazení v úvodu druhého poločasu, prijde-li vůbec, nám bude přesně k ničemu.

     Jinak ještě ke včerejšímu druhému poločasu: to nasazení, snaha nám vydržely přesně do okamžiku, kdy jsme dali druhou branku. Potom se to změnilo ve snahu vedení udržet a pokud možno se u toho moc neunavit (čest výjimkám - Šural, Krejčí, Zahustel, Frýdek).

     Jinak samozřejmě naprostý souhlas, že máme sestavu na to, abychom přehrávali většinu mužstev české první ligy. Jen to z ní umět dostat. To je ale pohříchu problém už několikátou sezónu po sobě. Já jsem třeba přesvědčen, že ve čtvrtek budou všichni ”jezdit” od první minuty (a stejně tak i v odvetě za týden), ale jak to hráčům v hlavách přestavět, aby takovým způsobem bojovali i v zápasech ligových, opravdu netuším.

      

     • K té Slávce

      Ferry14.2.2016 9:31reagovat

      Jde o to,že i když jsme hráli špatně,tak jsme nebyli horší.A ten zlínskej nováček je šestý tým naší ligy.A nechci samozřejmě hráče omlouvat,že po druhém gólu nasazení polevilo,ale je to logické.Nikdo se nechce zranit a taky je tam podvědomě šetření se na další zápas právě proti Krasnodaru.Neříkám,že je to tak správně,ale je to tak.

      A jak to hráčům přestavět v hlavách?No,u některých to půjde už těžko.Mají to hluboce zakořeněný a čím mladší tím lépe to půjde ven.

      K tomu Krasnodaru,je jasný,že každej zápas je jinej a k tomuhle zápasu přistoupíme samozřejmě úplně jinak a jde i o to,že Krasnodar bude hrát úplně jiným stylem.

     • K té Slávce

      nosoroh14.2.2016 10:38reagovat

      ”To je ale pohříchu problém už několikátou sezónu po sobě.” ... No, tohle je podstata věci. Když vynechám jedinou povedenou sezónu (Lavičkův titul), tak to herně je dost bída, ať už tam trénoval Pepi, HaškoHřebajz, Víťa nebo Ščasný. Píšeš o výjimkách, co běhaly. IMHO v tomhle je podstata věci, s výjimkou Krejčího to jsou hráči, co přišli nedávno. Možná je chyba v kabině, a nemyslím trenéry, co se tam střídají jak slečny na rohu.

      • K té Slávce

       honzaspartan14.2.2016 11:20reagovat

       Ani ta sezona předtím 12/13 pod Lavičkou nebyla vůbec špatná.

       Na podzim se konala Limberského penalta, ale na jaře jsme Plzeň porazili v situaci, kdy jsme museli. Ale v té sezoně ještě rozhodčí notně pomáhali Plzni a dotlačili jí k titulu.

       A hráli jsme také dobře v pohárech ne? Vypadli jsme až v nastavení s Chelsea.

       Chce to nemít krátkou paměť.

       • K té Slávce

        nosoroh14.2.2016 13:25reagovat

        Neříkám, že sezona byla špatná, ale hra mohla být lepší.

       • K té Slávce

        nosoroh14.2.2016 13:28reagovat

        K té Chelsea - ehm kdo to tady neustále volá, že výsledky nic neznamenají, ale hra, hra, hra? :o) Z hlediska výsledků je na tom Ščasný plus mínus stejně jako Lavička tehdy - v lize druhý za Plzní a v pohárech postup ze skupiny. Hra je na diskuzi, samozřejmě.

        • K té Slávce

         honzaspartan14.2.2016 16:04reagovat

         Podle mě jsme s Chelsea hráli výborně a na hranici svých možností.

         • K té Slávce

          nosoroh15.2.2016 14:04reagovat

          No tak bránili ze všech sil, a poměrně úspěšně, no... Co taky jinýho.

    • K té Slávce

     honzaspartan14.2.2016 10:09reagovat

     ”naší hře a fotbalovosti nevyhovoval” ?

     Pod Ščasným naše hra žádnou fotbalovost nemá, je to jenom boj, nakopávaná a přetlačovaná.

     • K té Slávce

      majtin14.2.2016 10:18reagovat

      To není úplně přesný. Včera druhý poločas docela dobrý, zas mu nekřivdi, pro první to samozřejmě platí.

      • K té Slávce

       honzaspartan14.2.2016 10:31reagovat

       Ve druhém poločase se přidalo na důrazu a bojovnosti a dotlačili se tam dva góly. Bylo to ale silou, nepřehrávali jsme soupeře žádnými pěknými kombinacemi a taky to dlouho nevydrželo. Já tam žádnou fotbalovost neviděl, soupreře jsme přetlačili a pak bránili výsledek.

       • K té Slávce

        Ferry14.2.2016 10:34reagovat

        Však taky píšu,že naší fotbalovosti terén nevyhovoval a Sparta začala hrát rychle a bojovala.Smích

        Myslím,že bys měl vypadnout konečně na svoje stránky a nesrat se mezi Sparťany!Tyhle zamindrákovaný trolly,co lezou někam,kam nepatří fakt nepochopim.Vztek

        • K té Slávce

         honzaspartan14.2.2016 10:56reagovat

         Evidentně máš problém s pochopením psaného textu, tak teda ještě jednou.

         Psal jsem, že ”pod Ščasným naše hra žádnou fotbalovost nemá”, tudíž se nemohla vytratit kvůli terénu. Smích

         Na poslední větu snad ani nemá smysl reagovat. Řekni sestřičce, ať ti dá prášek na uklidnění, a běž spát. Nechápu, proč v Bohnicích pouští pacoše v neděli na internet Smích

         • K té Slávce

          Ferry14.2.2016 11:05reagovat

          Tak si ještě jednou přečti tvůj předposlední příspěkSmích

          A divím se benevolentnosti zdejších adminů,že tě dávno neblokli za provokace.Ty děláš z e-Sparty bývalý ofiko a přesně kvúli takovým jako jsi ty se e-Sparta zakládala.Bohužel už jsme dávno tam,kde jsme byli s ofikem.Otrávení

          • K té Slávce

           honzaspartan14.2.2016 11:32reagovat

           Provokace? Jakákoliv kritika Ščasného nebo někoho je provokace? Ty jsi opravdu omezený.

           Uvědom si laskavě, že lidí, kteří jsou se Ščasným spokojeni, je naprostá menšina! A ty jeho kritiku označíš za provokaci? Měli bysme snad všichni nadšeně tleskat za každé situace jako na 1.Máje a jakoukoliv kritiku umlčovat?

           Spíš ty si to přečti a pak se nad sebou zamysli.

           Jestli by měl mít někdo ban, tak ty.Smích

           • K té Slávce

            Ferry14.2.2016 11:41reagovat

            Krika a kydání špíny při každý příležitosti je nebetyčný rozdíl,chlapečku!

            Nebudu už na tebe reagovat,jelikož reakce na provokace je v pravidlech popsána jako stejný prohřešek.Moje poslední reakce na tebe je tato.”Ve čtvrtek,v den utkání s Krasnodarem budu cca.od 18,30 hod sedět v Pivním klubu v Jirečkově ulici.Můžeš mi tam všechno přijít říct do očí.Třeba i to o tom pacošovi.A uvidíme,jakej jsi hrdina.SmíchSbohem.

            • K té Slávce

             honzaspartan14.2.2016 12:01reagovat

             Je vidět, že jsi naprosto zmatený, takže pro upřesnění:

             E-Sparta byla založena dávno před koncem ofika a hlavním problémem ofika bylo, že se tam někteří diskutující místo diskuze o fotblae navzájem osobně napadali a dohadovali se. Za to přesně se dávají bany a to přesně tady předvádíš ty. Takže jestli z e-sparty někdo dělá ofiko a zasloužil by si ban, tak jseš to ty.

             Já sem chodím diskutovat o Spartě a na rozdíl od tebe nikomu nenadávám, ani ho nevyhazuji z fóra. To o pacošovi byla pouhá reakce na tvé osobní útoky a nadávky, které sem právě nepatří.

             Ano, budu vážně rád, když už na mě reagovat nebudeš, protože neumíš diskutovat slušně, chapečku. Polde tvého vystupování usuzuji, že v tom Pivním klubu vysedáváš každý den od rána do večera.Smích

             • K té Slávce

              Ferry14.2.2016 12:41reagovat

              Je velice vtipné,když antisparťanskej troll poučuje jednoho ze zakládajících členů e-Sparty o tom,kdy a proč byla e-Sparta založena.Smích

           • K té Slávce

            kapacitos14.2.2016 11:55reagovat

            Tak že jsou nespokojený je v pořádku, ale na rozdíl od tebe tady nezasiraji fórum

   • K té Slávce

    nosoroh14.2.2016 10:33reagovat

    O naší první půli se psalo jinde. Jo, nestála za nic. Ale to ještě neznamená, že nemůžu reagovat na jiné vlákno.

 • Garry Neville

  Standa Hejkal13.2.2016 21:55reagovat

  Jako manažer zatím nic moc, jako expert Sky Sport byl ale excelentní. Po svém příchodu nechal na tréninkové hřiště nainstalovat kamery a teď hráčům ze svého koupil iPady, aby jim mohl lépe vysvětlovat, co po nich chce.

   

  Neříkám, že Neville je skvělý manažer, ale rozhodně ví, jak využívat moderní techniku. Zda to k něčemu bude, ukáže čas, kterého teda moc nemá.

   

  • Garry Neville

   pubi13.2.2016 22:16reagovat

   Vzal bych ho na Strahov.

   • Garry Neville

    Standa Hejkal13.2.2016 22:26reagovat

    Myslím, že i na Strahově by to šlo.

  • Garry Neville

   trinact13.2.2016 22:43reagovat

   Gary Neville je zatím vedle jak ta jedle, rádoby inovátor a přesto nafouknutá bublina. Televizní expert je věc, kterou bych nejraději ze světa vymazal. Parta znuděných trenérů popř. bývalých kopaček rozvádí myšlenky co asi hráč s balonem zamýšlel udělat. Dneska samozřejmě je fotbal tak rychlej, že nikdo nemá čas přemejšlet, všechno musí být intuitivní, zautomatizovaný a podvědomý.

   Nejraději mam ty naše - např. Karocha s Němcem, jejichž rádoby inteligentní vystupování mi pije krev víc, než Matějovskýho úspěšnost kolmic.

   Ovšem pokud bychom se koukli za západní hranice do Reichu, tam je to ještě jiná soutěž. Vždy ty jejich 5ti hodinové odpolední studia, kde jich sedí 5,6 nebo 7 a zdlouhavě rozebíraj, kterej hráč má větší talent. Měřit něco neměřitelnýho a pak o tom zdlouhavě vyprávět je opravdu zábava znuděných lidí placených za kulový. Konec hlášení, potřeboval jsem se rozběsnit na noc, to abych usnul.

 • M.M.

  sk. sokolovo13.2.2016 20:45reagovat

  Bez Matějovského momentálně Sparta nemůže fungovat. To už věděl Lavička a ví to i Ščasný. Matěják nikdy nebyl rychlík. A proto musí mít kolem sebe rychlostní typy hráčů, kteří zůročí jeho brilantní kopací techniku a hlavně myšleni. Kolikrát bylo vidět, že soupeř by překvapen jeho jedinečnou fotbalovou myšlenkou a jejím provedením.

  • M.M.

   peterpan2713.2.2016 20:47reagovat

   Nezřídka jsou ovšem jeho (pseudo)genialitou překvapeni i jeho spoluhráči

   • M.M.

    Lobrock13.2.2016 21:22reagovat

    Nejvíc jeho přítomnost ocenili zlíňáci. Bez Matějovskýho by si nevytvořili šanci.

 • Vylepšení fóra

  Paspartu13.2.2016 20:45reagovat

  Mám jen takový nápad ohledně možnosti zlepšení fóra. Nevím jak náročné by to bylo ale zkusím to navrhnout.

  Co kdyby byla možnost u každého příspěvku dát + za příspěvek, který se mi líbí a - za něco s čím nesouhlasím.

  Dále by u každé přezdívky mohl být celkový přehled (např. Paspartu + 45 nebo Paspartu - 102).

  Jak říkám, nevím jak náročné to je na realizaci, ale mohli bychom si tak trochu vytřídit rozumně a nerozumně diskutující uživatele.

  • Vylepšení fóra

   Standa Hejkal13.2.2016 21:01reagovat

   Vzhledem k neinteligenci některých super aktivních taky sparťanů, kteří tu píší vatu a postřehy, kterých si všimnou i naši ”experti” v médiích, ale mají pocit, že všemu rozumí a všichni ostatní jsou debilové a zaslouží si - za každý příspěvek, který se liší od jejich dogmatu, to nepovažuju za rozumný nápad. Já např. fotbalu rozumím jako málokdo a proto se mnou téměř nikdo nesouhlasí, jsem takový Hřebík zdejší diskuze, akorát mě nikdy nevyhodili ze Sparty. Takže jsem lepší.

  • Vylepšení fóra

   Srdcař Plavšič13.2.2016 21:04reagovat

   Možná by stačila editace příspěvků.

   • Vylepšení fóra

    kopejtko13.2.2016 21:28reagovat

    nejlépe hned při registraci vystavit uživatele testu inteligence Smích

    • Vylepšení fóra

     majtin13.2.2016 21:31reagovat

     JJ. A psychologickým testům. Úsměv

 • Paixao zpet!

  waaw13.2.2016 20:33reagovat

  To jsou paradoxy: V lete jsme privedli Paixaa, protoze byl Lafata zraneny. Paixao pak nedostal skoro sanci, Lafata rychle naskocil.

  Jen co jsme Paixaa pustili, tak je na zacatku sezony Lafi zraneny.

  Privedte ho zpet!

  • Paixao zpet!

   Chrod13.2.2016 20:35reagovat

   Doufám, že v případě zranění Lafaty dostane pořádnou šanci Juliš a nebude se to lepit Šuralem. Vim, že máme ještě Fataie, ale přesto bych si přál v základu Juliše.

   • Paixao zpet!

    nosoroh13.2.2016 20:45reagovat

    Juliš šanci dostává, a Krejčího v útoku si tady taky pár lidí přálo... Juliš je perspektivnější a levnější než Paixao, a je gólový. Dobrá výměna.

    • Paixao zpet!

     sk. sokolovo13.2.2016 20:48reagovat

     Sem zvědavej na ty jeho goly. Jestli dá za sezonu jeden tak to bude velký úspěch!

     • Paixao zpet!

      nosoroh13.2.2016 20:54reagovat

      Tak to má v týhle sezoně už splněno :)

     • Paixao zpet!

      majtin13.2.2016 21:40reagovat

      Figuro, v letošní sezóně dal už 2 góly v lize a potřeboval na to 75 minut (celkově má v lize bilanci 3 góly na 129 minut).. A to počítej, že chodí na poslední minuty, když už je třeba rozhodnuto a Sparta se nikam nehrne.

      • Paixao zpet!

       Chrod13.2.2016 23:44reagovat

       A v jediném zápase, kterej hrál od začátku (venku proti APOELu), dal taky gól a předvedl velmi dobrej výkon. Ale je to jasný, nemá na to, je moc mladej Smích

 • nej hrac utkani

  Marspar13.2.2016 20:30reagovat

  Kdo byl dnes nejlepsi sparta-zlin?

  • nej hrac utkani

   pubi13.2.2016 20:34reagovat

   Nejlepší Zahustel, nejhorší ta brněnská kurva.

   • nej hrac utkani

    Chrod13.2.2016 20:36reagovat

    Nevim, kdo z dnešních Brňáků je kurva, ale nejhorší byl jasně Holek.

    • nej hrac utkani

     spartanek13.2.2016 20:37reagovat

     Pájíne máš na mysli SuperMária ?

     • nej hrac utkani

      honzaspartan14.2.2016 10:27reagovat

      Já myslím, že Marečka.

  • nej hrac utkani

   trinact13.2.2016 20:37reagovat

   Nejlepší: Zahustel, Šural, Krejčí

   Nejhorší: Holek, Matějovský, Mareček

   • nej hrac utkani

    Chrod13.2.2016 20:40reagovat

    jo, to sedí

    • nej hrac utkani

     johnny114.2.2016 9:45reagovat

     Také podepisuju, byl jsem osobně.

   • nej hrac utkani

    peterpan2713.2.2016 20:41reagovat

    Podepisuju

   • nej hrac utkani

    Spytihnef13.2.2016 21:03reagovat

    Podle mě by mezi nejhoršími měl být Dočkal. Pořád lepší, když má Matějovský za první poločas 30 kontaktů s míčem a z toho 20 zkazí, než Dočkal který má 3 kontakty s míčem a 3x to zkurví.

    • nej hrac utkani

     Chrod13.2.2016 21:26reagovat

     Ani náhodou, Dočkal prakticky zařídil dnešní výhru. A ani v mezihře na tom nebyl podle mě tak hrozně.

   • nej hrac utkani

    honzaspartan13.2.2016 21:31reagovat

    Mareček se nepokusil směrem dopředu o nic a Matějovský toho zase zkoušel až moc.Smích

    Taky bych tam místo Matějáka šoupnul Dočkala.

    S nejlepšími souhlasím.

  • nej hrac utkani

   Standa Hejkal13.2.2016 21:03reagovat

   nejlepší

   Šural, Zahustel, Krejčí

   nejhorší

   Frýdek, Matějovský, Holek, Lafata

   • nej hrac utkani

    Marspar13.2.2016 21:14reagovat

    tak diky vsem za nazory. Nemel sem cas zapas sledovat a zajimalo me jak si vedou posily.

   • nej hrac utkani

    waaw13.2.2016 22:33reagovat

    To byl Frydek tak mizernej? Ja si od nej dost sliboval ve stredu zalohy. Kdyz tam naskocil v posledni priprave tak to tam dobre rozhejbal

    • nej hrac utkani

     honzaspartan14.2.2016 10:10reagovat

     Nebyl.

 • Sparta vs Slavia

  honzaspartan13.2.2016 20:22reagovat

  Je to smutné, když už i trapná Slávie hraje lepší fotbal než my.

  Díky Zdendo!

 • Hodnocení zápasu od protihráče Koreše

  honzaspartan13.2.2016 20:15reagovat

  ”První půle byla z naší strany výborná, byli jsme jednoznačně lepší. Sparta se uchýlila k nákopům, což není její styl hry. Jediný Matějovský se snažil něco vymyslet.”

   

  A někteří tu budou neustále Matějovského kritizovat. Asi opravdu chtějí od Sparty vidět jenom zpátečnickou nakopávanou.

  • Hodnocení zápasu od protihráče Koreš

   trinact13.2.2016 20:24reagovat

   Já vidim Matějovskýho přínos v kombinační hře, v tom je výbornej, ale zbytek je velká katastrofa. Rychlost nikde, jak jeho celková, tak reakční, pozdě chodí do soubojů. Zpomaluje hru, vždycky to ”přemyslí”. K tvojí poslední větě, já nechci vidět zpátečnickou nakopávanou, ale mladýho běhavýho kluka, dobře technicky vybavenýho, kterýho se správným stylem hry pasuješ do role playmakera - Čermák? Bero? Shala? - Matějovský je určitě skvělej hráč, ale jeho přínos pro tým tak nějak nevidim.

    

   P.S. Řídit se názorem kluka co prošel Slávií je zvláštní.

   • Hodnocení zápasu od protihráče Koreš

    nosoroh13.2.2016 20:46reagovat

    Takže jasně Čermák.

    • Hodnocení zápasu od protihráče Koreš

     trinact13.2.2016 20:47reagovat

     Jde o to, aby se tohle realizovalo hned v létě.

     • Hodnocení zápasu od protihráče Koreš

      nosoroh13.2.2016 20:57reagovat

      Podle mne přijde. Je otázka, jestli hned jako hlavní playmaker, nakolik bude mít trenér odvahu a MM8 soudnost. V každým případě kdyby ho vedení nechtělo, tak ho vyměnili za Zahustela - takhle museli přidat.

   • Hodnocení zápasu od protihráče Koreš

    honzaspartan13.2.2016 21:37reagovat

    Hodil jsem sem názor protihráče na podporu Matěje a je mi úplně jedno, jestli prošel Slávií.

    A jeho názorem se určitě neřídím, mám vlastní.

    Jo, takového hráče, o kterém píšeš, bych ve Spartě chtěl taky, ale teď musíme vycházet z toho, co máme.

    PS: Takových by mělo být v záloze víc.

  • Hodnocení zápasu od protihráče Koreš

   Bunda13.2.2016 20:24reagovat

   Matějovský vymýšlel to že přihrával soupeři. Vubec se mu nedařilo. Já nevím proč pořád zkouší hrát tolik přes sebe,všechno chce vymýšlet jen on,dává těžké přihrávky,kolmice které nemají šanci na uspěch ..Vždyt tolikrát stačí balon jenom rychle posouvat a soupeř se prostě nepřesune rychleji než míč. Hra na jednoho špílmachra je mimo už tak 15 let a my se o to pořád snažíme.

  • Hodnocení zápasu od protihráče Koreš

   standis13.2.2016 20:26reagovat

   Jistě a vymyslel toho tolik, že podle něj byl Zlín lepší.

  • Hodnocení zápasu od protihráče Koreš

   adam13.2.2016 20:31reagovat

   Matějovský může být opravdu nadstandartní pouze v případě, že má vedle sebe dva hráče, co běhají i za něj.

  • Hodnocení zápasu od protihráče Koreš

   Chrod13.2.2016 20:44reagovat

   Matějovský hrál dneska prostě špatně, na tom nic nezmění ani výrok nějakýho Koreše. Hlavně v prvním poločase zkazil snad úplně všechno, na co šáhnul. A to ještě vyslal Zlín do brejku, naštěstí po jeho pádu rozhodčí odpískal faul.

75390 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha