Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zero Konaté rozdělil Spartu

  asgard3313.9.2016 12:22reagovat

  Zmetek Konaté,v historii fotbalové Sparty bezvýznamná nula,podle počtu komentářů a jejich emocionální intenzity dokázal to,o čem se mu ani nesnilo.Kromě pravděpodobného návratu do sestavy dokázal mediálně zastínit i návrat legendy Rosického a sparťanský národ rozdělit na dva názorově nesmiřitelné tábory.Jeden sluníčkově smířlivý(pro Konatého) a druhý hrdější a zásadovější(proti Konatému).Rozdělit sparťanský národ takovým způsobem se podařilo naposledy Hřebíkovi v minulém desetiletí kvůli smysluplnosti jeho angažmá a jeho(ne)slavným návratům na Letnou.Sluníčková část Sparťanů bude ochotně přehlížet,tolerovat a omlouvat jakoukoliv prasárnu Konatého jenom proto,aby zase mohli vidět jeho bezúčelné kličkování a ještě mu za to budou nadšeně děkovat.Zásadovější část Sparťanů (mezi které se počítám)jeho vyděračské chování ve stylu”buď mě pustíte nebo raději skončím s kariérou než abych hrál za Spartu” prostě tolerovat ani omlouvat nemůže a Konatého nikdy zpátky nepřijme.Prostě jsou věci,přes které vlak nejede a tohle je od hráče nejhorší možný způsob jak pošpinit sparťanský dres.Neobstojí výmluvy typu ”on chudáček Timy vlastně za nic nemůže,to všechno ten chamtivý a zlý agent”.V 26 letech je snad dávno dospělý a svépravný,tudíž musí nést následky za svoje činy.Jak k tomu přijdou hráči,pro které je čest hrát za Spartu(Juliš,Pulkrab) a kvůli takovému morálnímu odpadu se nedostanou ani na lavičku náhradníků?Myslí si snad někdo,že to bude dělat dobrotu v kabině? Hráči odcházejí za lepším každou sezonu(tomu asi nelze zabránit),ale vždy to musí být po dohodě a za přijatelnou cenu.Je zbytečné spekulovat,jak bysme to viděli,kdyby něco podobného udělal hráč ten nebo onen,hráč více nebo méně klíčový než Konaté.Kvalita hráče i barva pleti je tady naprosto irelevantní.Tohle si nesmí dovolit nikdo.Chodil jsem na Spartu od konce 70.let,na hokej v 80.-90. letech a podobným způsobem pošpinil dres Sparty pouze hokejista Ján Vodila, který několik měsíců trucoval a za každou cenu si chtěl vynutit odchod do Košic.Tehdy platila roční tzv. karenční lhůta a sráč Vodila dobře věděl,že bude stát max. rok a pak už mu Sparta nemůže bránit nastupovat za Košice,takže ho nakonec Sparta pustila v rozehrané sezoně.Je mi jasné,že názorové neshody obou táborů ohledně Konatého budou nejen pokračovat,ale ještě se více vyostřovat.Pokud jedna strana vidí pouze potenciální zisk 30-50 mega za jeho případný prodej a pro druhou je to hlavně otázka cti bez ohledu na momentální zisk/ztrátu,tak to jinak ani není možné.Ne všechno se dá přepočítávat na peníze.Jak vidím,už se tady objevují sluníčkové petice za záchranu zmetka Konatého,takže kabaret jen tak neskončí.Místo abychom řešili důležitější problémy,třeba jak ukončit nadvládu Plísně,jak nespadnout z věčně druhého místa ještě níž,jak postavit v Evropě konkurenceschopný tým atd.,budem se tady pořád handrkovat kvůli jednomu absolutně zbytečnému nýmandovi.Jinak to bohužel nevidím...

  • asd13.9.2016 12:40reagovat

   já myslim, že to není tak dramatický. Samozřejmě nějaký téma to je, a diskutuje se ... ale že by to pro někoho bylo uplně zásadní a všechno ostatní šlo do pozadí, si nemyslim.

   Já osobně bych ho zpátky nechtěl, podkopal se sám.

   Napadlo mě i to, že afričani jsou celkově často nevděčný a problémový (je to tak všude v Evropě, a když vezmu jenom ČR, tak v poslední době kromě Konatého u nás třeba Delarge v Liberci, Litsingi před tím v Teplicích ... a tak dále, na ten počet je to hodně vysoký až neúměrný procento). Ale nejsem žádný rasista, pro mě cigán jak černoch Smích

   • rimidalv13.9.2016 13:35reagovat

    Rozhodnutí musí být jednoznačné - morální zákony nelze obcházet.

    Jsem navíc přesvědčený, že nám Konaté nebude scházet ( jeho hra postrádala ” hlavu ”.

  • ardentr13.9.2016 12:51reagovat

   ja bych to fakt az tak nehrotil, hlavne nevime, jak to vlastne bylo a jakou roli v cele kauze sehral ten jeho agent, to je neznama promenna

  • captain_obvious13.9.2016 13:02reagovat

   Ještě jsme tu my, kterým je ta situace okolo Konatého úplně stejně ukradená, jako jim byla před tou jeho omluvou. Úsměv

   Nicméně je třeba uznat, že už jsem slyšel i lepší a smysluplnější omluvy. Těžko uvěřit tomu, že psychické vyčerpání zapříčiní, že dá borec někomu ultimátum ”buď mě pustíte nebo ukončím kariéru”.

   • Tashunka Witko13.9.2016 13:54reagovat

    A ty určitě víš, že on dal někomu nějaké ultimátum a že prohlásil, že raději ukončí karieru, než aby hrál za Spartu ???

     

   • asgard3313.9.2016 14:25reagovat

    To je samozřejmě taky možný postoj,který plně respektuji,ale tady není žádná stupnice 1-10. Reálné možnosti jsou pouze 2.Buď se do týmu vrátí nbo ne.Neřeším na jak dlouho,jestli bude v základu nebo jenom střídat,jak dlouho zůstane v juniorce,zda bude prodán v zimě,příští léto nebo odejde až po vypršení smlouvy.To jsou všechno jenom podskupiny(podvarianty) těch 2 možností.Naproti tomu o tom kdo by měl nahradit ZŠ může mít sto lidí sto různých názorů(teoreticky).

  • stařec13.9.2016 17:47reagovat

   Dovoluji si trošičku oponovat.asgard33 je zřejmě

   jediný člověk na světě,který nikdy nic neudělal špatně.Je pravda,že Konaté fandy Sparty rozdělil.

   Ovšem Tvoje bezpodmínečné rozhodnutí o jeho nepro-

   minutelné chybě nesvědčí příliš o Tvém dobrém roz-

   hořčení.Pochybuji,že jsi tak bezchybný,jak ze sebe

   děláš.Já si to ve svém věku nemohu dovolit někoho

   nemilosrdně odsoudit.Zamysli se trochu víc.Neutrální

   • asgard3313.9.2016 18:32reagovat

    Mám spoustu chyb a udělal jsem spoustu chyb,ale nikdy jsem nikoho nepodrazil a nepošpinil jako Konaté svůj klub,spoluhráče,trenéry i fanoušky, dokonce před klíčovým zápasem sezony.Pro mě Konaté je hovado a navždy zůstane hovado.Mysli si o tom co chceš.

    • johnny113.9.2016 20:25reagovat

     Na jednu stranu máš určitě pravdu, že pošpinil jméno Sparty a zachoval se špatně, ale copak my víme jak se k němu chovalo vedení, Ščasný nebo třeba i spoluhráči? Nevidíme do toho, takže bych kategorické odsudky neviděl tak jednoznačně. Mě osobně naštval hodně, ale bůhví jak to doopravdy bylo.

 • Ščasný a Hejkal

  Markus13.9.2016 11:05reagovat

  Pokud ve Zlíně prohrajeme tak končí.

  • asd13.9.2016 11:09reagovat

   To si nemyslim. Jestli bude výměna, tak až v zimě

  • Arni13.9.2016 11:09reagovat

   A to jako že remíza je dobrá? Smích

  • kapacitos13.9.2016 11:10reagovat

   a kdo je nahradí?

   • kapacitos13.9.2016 11:14reagovat

    nebo spíš jeho, u Hejkala je to jedno, to místo na lavici může mít klidně Kováč Úsměv

   • Markus13.9.2016 11:15reagovat

    Tak to nevím,ale podle mě Trpišovský nebo I.Hašek.

    • kapacitos13.9.2016 11:18reagovat

     Trpiš by nás vyšel hodně draze, to spíš do konce sezony I.Hašek a kdyby neuspěl, tak Trpiš, kterýmu končí smlouva a nebo někdo z ciziny.

     • DaveACS13.9.2016 11:26reagovat

      To je právě ta chyba.. Jakmile Hašek nezíská do konce sezony titul, tak konec? Já bych byl trpelivejsi, dal trenérům čas, přece si nemůžeme myslet, že za pul roku dokáže někdo prekopat hru, získat si tým na svou stranu..

      • Brian Pricke13.9.2016 11:28reagovat

       To máš pravdu, někdo to dokáže za dva týdny.

      • kapacitos13.9.2016 12:09reagovat

       já beru za úspěch už to, že se na tu naši hru bude nechat koukat a to by za tu dobu mohl zvládnout.

    • Brian Pricke13.9.2016 11:27reagovat

     Osobně bych tu I. Haška celkem i chtěl. A zajímalo by mě, jak by si tu vedl Kotal. Chtělo by to nějaký simulátor, protože tohle si asi Sparta nedovolí. Smích

     • Markus13.9.2016 11:32reagovat

      Kotal a Pánik. Tohle duo by bylo hodně zajímavé.

      • standis13.9.2016 13:28reagovat

       Kotala bych bral hned, Panik by byl až za ním.

      • asgard3313.9.2016 14:52reagovat

       Oba jsou celkem přijatelná možnost,ale mám obavy,že pro někoho to nejsou dostatečně zvučná jména.Navíc u Pánika vidím reálnou možnost,že s sebou přivede Hájka nebo Jugase,jakože stopera nutně potřebujem.

  • milito-5013.9.2016 11:15reagovat

   Sparta prohraje jak ve Zlíně tak v Anglii s formou co má může těžko něco vyhrát a ZS už aby byl pryč. A musíme uznat Zlín hraje docela dobrý fotbal a Angláni to je zbytečné psát

   • asd13.9.2016 11:28reagovat

    Já bych tipoval kolaps spíš v tom zlíně, než v anglii ... už spartu tak nějak znám Smích

   • johnny113.9.2016 20:30reagovat

    Pro Páníka jsem všemi deseti, trénoval v Brazílii, má kontakty po celém světě a jak koukám, jak hraje Zlín, tak klobouk dolů.

  • bobo13.9.2016 15:30reagovat

   Tak ono se stačí podívat na zápasy, které nás teď čekají :) osobně bych si tipnul, že do Brna pojede nový trenér.

 • Dao

  Capo13.9.2016 7:58reagovat

  Ten kluk nevypadá špatně. Jeho herní styl mi připomíná Krejčího. Je přímočarý, žádnej kudrlinkář, umí se nacpat do koncovky. Doufám, že se s ním bude pracovat dobře a něco z něj bude, protože jestli se nepletu, tak kvalitními ofenzivními křídelníky naše mládež zas tolik neoplývá.

  https://www.youtube.com/watch?v=Xg1sCYPmw1w

  A ani ten druhej nepůsobí vůbec špatněÚsměv

  https://www.youtube.com/watch?v=VIzI2OeWBaQ

  • Clif13.9.2016 8:16reagovat

   Ten křídelník umí hezky padat, ale nebojí se a na 18 let vypadá dobře fyzicky vybavenej. Z toho videa mi zatim příjde spíš jako Gazela ze St.Pauli :D, ale uvidíme, co předvede v juniorce. Strašně bych si přál aby to zas nějakej mladík rozvířil na stranách a bavil lidi.

  • AlaMierda13.9.2016 10:13reagovat

   uvidíme jsou to pořád mladí kluci, ale tihle cizinci většinou mají dobré individuální kvality a nějakou nadstavbu, takže by to mohlo vyjít. Uvidíme jak se smíří se změnou prostředí, klimatem a dalšími faktory. Každopádně dobrý krok, ono celkově poslední roky se českému fotbalu chybí snad úplně vše, kromě kvalitních brankářů. Snad teď nová generace ( Černý, Schick, Jankto a další..) přinese konečně nějakou kvalitu do té naší strnulé ofenzivy.

 • Na obranu Konateho

  doni13.9.2016 0:41reagovat

  Je tu dlouha léta. Vždycky když nastoupil tak byl na hřiští vidět. Často se dostavál do zakladu až ke konci sezony. Pokazdé když začala sezona tak šel na lavičku. A až když si Sparta uvědomila, že je lepší než posily, které přivedla tak začal hrát. Myslím si, že ve Spartě to neměl nikdy lehké. Pamatuji si jak se zranil Hušbauer a on šel do základu tak vedl známkování ve sportu a i my fanoušci jsme z něj byli nadšení. Pak skončila sezona a na něj se zas zapomnělo. Já na jeho místě bych ze Sparty hned zmizel, protože se sním nikdy moc nepočítalo. Myslím si, že když slyšel od majitele Steauy, že je z něj nadšen, tak chtěl pochopitelně do týmu, kde by ho považovali za hvězdu a hrál by, ne jak tady, kde lepil posty útok, záloha, obrana, pak zase útok a hlavně lavička. I přes jeho horší finální fázi, tak si myslím, že je lepší než velké posily Šural, Zahustel, Fatai a dalši a další co přichazely na jeho post, kde se mohl zapracovat. Letos na začátku sezony byl jednoznačně náš nejlepší hráč. Tak už kvuli tomu jak se k němu zachovali v minulosti bych mu dal šanci a počkal co s tím provede. Moc lepších hráču nemáme a záloha Konate,Rosický,Frýdek,Kadlec,Dočkal je evropská.

   

  Dejme mu šanci.

  • Chrod13.9.2016 1:44reagovat

   Konaté není žádnej zázrak. V tý hrůze, co předvádíme, byl sice vidět, ale jeho efektivita je naprosto strašná. Hráč, kterej je na týhle pozici tak málo produktivní, nemohl bejt jednoznačně náš nejlepší hráč. Za 4 zápasy 1 gól a 0 asistencí, to je opravdu terno. Ustříkává z něj možná tak Karoch a podobní ”experti”, kterým stačí, když někdo obejde 2 hráče a napálí balon na tribunu. O nějakym bránění nebo presinku nemůže bejt u Konatého vůbec řeč. Rozhodně se tu s ním nijak nezametalo, šancí dostával opravdu hodně. A když pominu posledních fakt pár zápasů, tak vlastně pokaždý, když hrál od začátku, tak to byla od něj tragédie. Vynikal hlavně jako střídající hráč, když chodil do unavený obrany.

   Každopádně bych byl ochoten mu odpustit, kdyby se veřejně omluvil a řekl, že naletěl agentovi a vyhodil ho. Za jiných okolností ani náhodou a už vůbec ne, když se snaží svůj zkrat a následný trucování v juniorce hodit na fyzický a psychický vyčerpání. Pískat na něj nebudu, ale jestli mu tohle projde a za chvíli bude zase normálně hrát, tak mi to bude teda hodně vadit. A to hlavně proto, že to není žádnej Ronaldinho, ze kterýho by si klub jako Sparta měl sedat na zadek a dělat mu nějaký ústupky, když samotnej Konaté ani neni schopnej přiznat, že měl zkrat a prostě to posral.

   • maaarty13.9.2016 3:10reagovat

    Nechci si hrát na nějakýho soudce a na Spartu budu chodit stejně, nebudu taky pískat na Konatého když se vrátí, ale na týhle aféře mi vadí jedna věc. Nejen tady, ale i na SF je hodně pohledů ve smyslu Konaté není hoden dresu Sparty, protože řekl, že za Spartu nechce hrát a není to hráč, který byl někdy pro Spartu důležitý/nepostradatelný. Nikdy na něm hra Sparty nestála. OK. Takže když se takhle zachová ”nepostradatelný” hráč, tak jeho chování budeme odpouštět snáze? Budeme ho brát jinak? Už nepůjde tolik o to, že Spartu podrazil? Tenhle argument nemá logiku a proto nemá být vztahován ani na Konateho.

   • ardentr13.9.2016 10:02reagovat

    to je hodne spatne hodnoceni hrace, hodne mimo realu, az bych rekl, ze zaujate

  • majtin13.9.2016 8:13reagovat

   Já souhlasím, ale je potřeba aby se OMLUVIL a ne VYMLOUVAL. Prostě přiznal pravdu, že ho zblbnul jeho agent. Z jehož hlavy jsou i ty současné výmluvy. To v podstatě znamená, že by se ho měl zříci. Tohle by mu Sparta měla předhodit, nějak mu k tomuto rozhodnutí pomoci.

   • ardentr13.9.2016 12:52reagovat

    otazka je, jestli se muze toho sveho agenta zbavit

 • Plzen a Pivarnik

  waaw13.9.2016 0:02reagovat

  Vubec tu nechci propagovat ten vesnickej oddil, ale myslim, ze s Puvarnikem udelali dobre rozhodnuti. Vi co chce hrat, vi ze potrebuje udelat pruvan v kabine, privedl si par hracu podle sve volby a postupne si to seda. V obrane jsou celkem spolehlivi, hraci se uci novy styl hry, vic napadaji. Jasne, proti Libe to urvali ze dvou sanci, ale ma to alespon nejaky vyvoj a nejaky smer. U Zdendy jen chaos. Jeho strategie je nevim co s tim, tak hodne posilime. Je pravda, ze od urcity kvality, pri dostatecnem poctu zkusenych hracu, si to ukopou i bez trenera. Ale je to to, co chceme??

  • majtin13.9.2016 8:11reagovat

   Je to tak. Jestliže zůstane ve Spartě vše při starém, favorizuji je na titul. Samozřejmě s nulovým nadšením z mé strany.

 • Sparta

  LukyACS12.9.2016 23:29reagovat

  Koho jsme vůbec letos v domácí lize výrazně přehráli?

  - Se Slováckem jsme hráli dobře první půli, ale druhá byla tragická a byli jsme rádi, že Diviš trefil jenom tyč, jinak by to byla asi zasloužená dělba bodů - my lepší první půle x Slovácko lepší druhá.

  - V Teplicích to byla oboustranná tragédie, takže zaslouženej bod.

  - Bohemka - tady to asi jako v jedinném zápase šlo, domácí se nedostali do hry, ale vyloženě dobrý byl jen první poločas, abych nebyl kritický, tak tenhle zápas beru jako ten, který jsme měli pod kontrolou.

  - S Jabloncem první půle úděsná, v druhé jsme se zvedli a Jabka zatlačili, bylo to čekání na gól, ale zasloužená výhra.

  - Dukla - pro mě nejhorším výkon hned po MB, tam jsme mohli klidně prohrávat a první gól Frýdka byl vyloženě darem z nebes, nezasloužené 3 body.

  - MB děs, první fotbalovější akci jsme předvedli asi v 70. minutě.

   

  ZŠ mluvil o rozpočtech v kontextu Evropy, ale v domácí lize dominujeme my, máme větší rozpočet než Dukla cca 6x, než Bolka 2-3x, než Slovácko 5x... a bylo to někde vidět?

  Já bych rozhodně nebrečel, že proti nám brání, to je přirozená role outsiderů, takhle hrají i proti Basileji ve švýcarské lize a stejně dostanou výprask a to rozdíly mezi rozpočty Basileje a YBB, Thunu... budou obdobné jako na naší scéně mezi náma a výše zmíněnými celky. Podobně se brání i proti Ludogorci a dalším... a takhle hrajeme i my proti Laziu, Villarrealu atp., takže si s betonem poradit musíme.

  Je mi jasné, že žádný celek na světě nevyhraje všechny zápasy ve své lize a občas klopýtne, ani od Sparty nechci, aby vše vyhrávala, ale ten rozdíl v kvalitě prostě někde vidět být musí a asi všichni vidíme, že tomu tak není. Když Sparta prohraje po výkonu, jako prohráli lvíčata v Belgii, tak neřeknu ani popel.

  • Brian Pricke12.9.2016 23:34reagovat

   Nedávno jsem tu dával přesná čísla - počet zápasů, ve kterých jsme (výsledkově vyjádřeno) soupeře přehráli. Pod ZŠ platí velmi odlišný růst dvou veličin - počtu odtrénovaných zápasů a počtu zápasů, ve kterých soupeře přehrajeme.

    

   Až si říkám, jestli taková tendence je vůbec možná a jestli to náhodou nepatří do Problémů milénia. Smích

   • LukyACS12.9.2016 23:39reagovat

    Nevím, jestli jsi chodil na ofiko, ale tehdy tam chodil nějakej plzeňák, kterej pořád mlel o nůžkách, který se rozevírají, já myslím, že pod Zdendou to platí čím dál víc.

  • victorlima13.9.2016 18:27reagovat

   Jednoznačný souhlas. Výstižné hodnocení zápasů. Není možné, aby nás přehrávala mužstva, s daleko nižšími rozpočty. Potřebujeme trenéra, který z dobře placených ,, hvězd ,, dostane také potřebný výkon. Nemělo by se stávat, že poloamatéři z bolky

   budou přehrávat Spartu a její hráči budou říkat, že byli (boleslavští) bojovnější, že víc chtěli.

 • Téma Ščasný

  Palo12.9.2016 21:57reagovat

  http://www.ceskatelevize.cz/sport/fotbal/1-liga/340433-fotbal-fokus-podcast-je-trener-scasny-ve-sparte-v-ohrozeni/

  • waaw12.9.2016 23:44reagovat

   Vidi to vlastni fanousci, smeji se fanousci soupere, vidi to novinari a odbornici. Je vubec mozne, ze by to nevidelo nase vedeni???

 • Konate

  kapacitos12.9.2016 21:50reagovat

  Na případu Konate je vidět jak už fanoušci propadají zoufalství. Ještě nedávno ho tu skoro nikdo nechtěl a dneska je tu víc jeho zastánců než odpůrců Úsměv

  • Brian Pricke12.9.2016 22:22reagovat

   Nechápu to. Je tu velké procento nezásadových lidí.

   • asgard3312.9.2016 22:41reagovat

    Taky nechápu tohle podělaný sluníčkaření.Nejde o to,že bez omluvy nepřišel na trénink nebo se nechal zaslepit nabídkou Steauy.Pokud tenhle zmetek začne vyhrožovat,že raději skončí s fotbalem než by hrál za Spartu,tak nemá co špinit náš dres do konce života.No Turning Back.

    • adam12.9.2016 22:47reagovat

     Sluníčkaření Smích

  • LukyACS12.9.2016 22:35reagovat

   Nepřijde mi, že by tu nějaké větší procento změnilo názor. Konatému čest a loajalita nic neříká, proto doufám, že si ve Spartě nekopne už ani minutu.

  • ewzen13.9.2016 8:53reagovat

   Můj názor se nemění. A táhne do hajzlu! A abych neurazil místní sluníčkáře tak raději o sbírání bavlny nic psát nebudu.

 • Konaté

  kilovolt12.9.2016 21:28reagovat

  učinná lítost= vzít zpět a druhá šance

  jestli to udělá podruhé= pár facek a kopnout do zadku, že se nezastaví dřív jak v rumunsku

  • pivees12.9.2016 22:37reagovat

   Dle meho by mu nemeli ustoupit ani o pid a poslat na hostovani trebas do Bangladese.. Druha vec je, ze by si meli sahnout do svedomi i Ti, co s hraci pracuji. V tomhle smeru mi prislo letosni leto ponekud smutne a do oci bijici, ze s hraci se ve Sparte nepracuje dobre. Navic ZS to s nekterymi zazdi uplne.

 • Timy

  DJDriver12.9.2016 20:26reagovat

  musí hrát at se lidi třeba poserou ale v tom chaosu kterej hrajeme je on schopnej přejit přes 1-2 hráče a to muže bejt rozhodující

   

  • rebus12.9.2016 20:44reagovat

   treba pokud Rosa poprosi fanousky dat mu druhou sanci?

  • rebus12.9.2016 20:49reagovat

   jo a hattrick proti Plisni+Se-shitum pomuze takyÚsměv

   • DaveACS12.9.2016 21:01reagovat

    Až dá Konate hattrick, tak opravím Limberskymu Bentley.

    • LukyACS12.9.2016 21:20reagovat

     A já ti s tím klidně pomůžu Úsměv

     • AlaMierda12.9.2016 22:43reagovat

      to by jste dřív postavili novou Eifelovku

  • artaxerxes12.9.2016 21:15reagovat

   Já si myslím, že by měl dostat druhou šanci - On se zachoval vůči Spartě prasácky, ale nechovali se k němu prasácky zástupci Sparty v loni? Já si pamatuji jak se ho snažili všemocně dostat proti jeho vůli někam na hostování nebo rovnou na přestup. Kdyby si tenktrát nepostavil hlavu, tak ho odkopli.

   Bohužel, když se klub nechová k hráči fér, tak ani hráč nepociťuje nějaký respekt vůči klubu.

    

   Kdyby se tak jako on zachoval jiný, tak bych ho ve Spartě už nikdy nechtěl vidět, ale potom co si on prožil v zimě, si myslím, že šanci dostat by měl.

   Bohužel očekávám v zimě podobný příběh s Čermákem, protože chování trenéra k němu je prach sprostá šikana.

  • ouki12.9.2016 21:21reagovat

   Samozřejmě, že Konatého fanoušci přijmou (obzvláště, když bude předvádět dobrou hru a bude Spartu posouvat). Fanoušci ve výsledku přijmout skoro každého. Vždyť přijali třeba i E. Brabce neb poměrně i toho Breznanika, který nemohl mít před příchodem snad větší nenávist (kromě Limberského).

   • dominik2712.9.2016 21:49reagovat

    Právě i kvůli zmíněným případům by mi přišlo smutné, kdyby zrovna Timmyho fanoušci nakonec nevzali na milost.

     

    Když si třeba vzpomenu, jaké přestřelky s fanoušky měl na twitteru Vácha. Když si právě vzpomenu na Ericha Brabce, coby nedávného kapitána Slavie a tvář jejich reklam. Nebo i to, že tu byli nakonec přijati Breznaník s Nešporem...

     

    Ale jako já jsem pro, ať se na Timmyho klidně nějaký čas píská. Ono ho to naučí být zodpovědný za své činy. Už je na čase zmoudřet a uvědomit si, v jakém světě žije.

     

    Jestli ovšem bude někdo na jeho adresu vydávat rasistické narážky, tak je pro mě idiot. Co si třeba potom mají myslet další hráči tmavé pleti, kteří působí nebo působili ve Spartě?

    • ouki12.9.2016 22:21reagovat

     Nemám, co bych dodal.

      

     Budu rád, kdy bude potrestán, aby si všichni ostatní hráči uvědomili, že se jim podobná věc opravdu nevyplatí a aby to nebylo nefér vůči hráčům, kteří poctivě makají a jsou loajální. Potrestat lze například dočasným vyloučením z A týmu (což se koneckonců stalo), vysokými pokutami.

      

     Poté se může opět zapojit.

    • adam12.9.2016 23:03reagovat

     A můžu se zeptat, k čemu by nám byl dobrý hráč, na kterého bude (po právu) pískat polovina stadionu? Nejde přeci jen o něj, ale bude to vyvolávat negativní atmosféru na celej tým. Já nevím, proč se tu Konaté vůbec tak moc řeší. Nikdy to nebyl nepostradatelný hráč kádru.

     • dominik2712.9.2016 23:49reagovat

      Nemyslím si, že by to zbytek týmu tak ovlivnilo. To jedině, že by to právě doprovázely projevy rasismu. To by pak třeba takový Costa asi byl po právu hodně zklamaný a nemělo by to být jedno ani ostatním.

       

      Nepostradatelný možná není, ale pořád si myslím, že typologicky je prakticky nenahraditelný. A od toho se může odvíjet jeho případná cena na přestupovém trhu, pokud tedy nebude odcházet jako psanec...

  • Azog12.9.2016 21:26reagovat

   Jakej by měl pro klub přínos?Jo,na jeho 1 na 1 se hezky kouká,ale k čemu to je,když to pak hned pokazí?Nedokáže pořádně vystřelit,nedokáže pořádně nahrát.K čemu by nám byl?

80968 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha