Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Trocha čísel.

  Franta z davu25.10.2016 15:19reagovat

  Sehráli jsme už 4 zápasy s týmy, které jsou před námi. Plzeň, Slávia, Boleslav, Zlín. Z těchto čtyř utkání jsme z možných 12. bodů získali pouze 2!

  A ještě jedny čísla. Z pěti posledních vzájemných utkání s Plzní jsme nezískali ani bod a skore 1:10!

   

  Pokud budem chtít někdy titul, je potřeba se pohybovat asi v jiných číslech.

 • 28yo

  HomelessOnWifi25.10.2016 15:02reagovat

  http://www.eurofotbal.cz/clanky/julian-nagelsmann-a-jeho-unikatni-pristup-k-fotbalu-344199/

 • Mám

  fevac25.10.2016 13:23reagovat

  Sen. Zdá se mi,že nějakej pracháč z Amerického kontinentu ,ale asijského původu,koupil prostřednictvím Pavla Nedvěda Sparticku a Pavla ihned jmenoval genenerálním managerem. Křéťa neodolal superbalíku.

  Nyní vážně: s p.Křetínským to nikam nedotáhnem.

  • Franta z davu25.10.2016 14:01reagovat

   Máš prázdniny hochu?

  • Paspartu25.10.2016 14:24reagovat

   Ikdyby to koupil mega boháč odkudkoliv, tak nemá Nedvěd důvod odcházet z Juventusu. Vysoká pozice, velký Kl klub a legenda mezi fans. Co chtít víc?

   • Poldi25.10.2016 14:42reagovat

    teoreticky je tu možnost. Pokud by měl ambice na mezinárodní úrovni. Zmínil to v jednom rozhovoru. Pak by se mu možná pozice ve svazu lépe dosahovala z klubu, na druhou stranu je taková persona, že by to možná nepotřeboval. Navíc nezapomeň, že šlo jen o sen :)

    • Paspartu25.10.2016 14:55reagovat

     Pochybuju, že by zrovna on musel něco někomu dokazovat.

     A nemá náhodou lepší dělat s odborníky v Juve než se spodinou ty Berbr na svazu?

     • Poldi25.10.2016 21:06reagovat

      to by si musel posoudit Pavel sám, ale reagoval jsem na tu zmínku v rozhovoru s ním. On teoretizoval, že pokud by chtěl mít mezinárodní ambice (post v UEFA či FIFA), tak by musel zastupovat svaz, čili by se musel ometat okolo tvorů jako jsi popsal.

    • petr13725.10.2016 15:08reagovat

     já si hlavně nejsem jist, že by to byla nějaká extrémní výhra. Je to sice fotbalová osobnost a vždycky to byl velkej dříč, ale to ještě zdaleka neznamená, že by byl dobrej manažer. Pokud si pamatuju, tak měl vždycky docela problémy s komunikací, která je v takový pozici dost klíčová.

     • Paspartu25.10.2016 15:20reagovat

      Juventus má celkem úspěchy pod jeho vedením. Navíc to tam funguje tak, že si majitel vždy po nějaké době (třeba 3 nebo 5 let) vyhodnotí práci lidí z managementu a obmění pozice podle výkonu práce.

      Kdyby nebyl dibrej, tak už tam asi není.

       

      Jsou to jen spekulace, takže nemá cenu to řešit. Já měl Pavla vždycky rád, a proto mu přeju radši angažmá v Juve než v Česku.

      • petr13725.10.2016 15:37reagovat

       já ho mám taky rád, o tom žádná. Ale nejsem si teda úplně jist, že on vede Juventus, podle mě jeho role neni zas tak moc manažerská ani exekutivní

     • Shrekson25.10.2016 15:37reagovat

      Když se podíváš na videa nebo rozhovory tak zjistíš že na sobě hrozně zamakal..

  • victorlima25.10.2016 17:21reagovat

   Sen je jedna věc, a realita druhá. Nechci se Křetínského nijak zastávat, ale který majitel klubu by srovnával takové dluhy, které Sparta svojí činností a neúspěšností po tolik let nadělala jako Křetínský ? Nenechávejme se unést myšlenkou, že být majitelem Sparty je nějaká extra lukrativní záležitost. Domnívám se, (při neochotě českých boháčů vrážet peníze do sportu) že s novým majitelem bychom se museli výrazně uskromnit a rovněž tak upravit naše sportovní cíle. V případě, že by se vůbec někdo našel, kdo by chtěl financovat tak ztrátový podnik jakým Sparta teď je. Proto buďme štastni za ing.Křetínského a věřme, že ho tenhle silně prodělečný koníček bude ještě dlouho bavit.

   • fevac25.10.2016 19:05reagovat

    Děkuji za reakci

    Líbí se mi,že ti záleží na chodu klubu ACS. Do toho. po ekokonomické stránce panu ing.Křetínskému nikdo mluvit nechce a nebude,já chci mít radost z fotbalu a úspěchu v lize,pohárech.Jeho finanční transakce mě neberou. On si vybral lidi a teď prodělává...

   • Tashunka Witko25.10.2016 19:18reagovat

    Křetínský platí jen za svou vlastní blbost a neschopnost !

    Doplácí především za své diletantství, nic víc !

 • Costa, Konaté

  taborita25.10.2016 13:20reagovat

  Ještě bych se vrátil k téhle dvojce

   

  Costa - podle mě inteligentní člověk, snaží se zapadnout do kolektivu už jenom tou svou češtinou; za výkon v Plzni bych ho rozhodně neoznačoval za kreténa apod. jako tu někteří dělají. Podle mého nastoupil s cílem strhnout mužstvo, bojovat, jako ”válečník” (jak trefně poznamenal V.Kadlec, že nám tento hráč chybí - což nechápu). Že to nakonec dopadlo, jak to dopadlo je druhá věc - ale určitě to nebyl od Costy záměr faulovat, kouskovat hru apod. A je lepší ”blázen ”Costa než leklá ryba Holek a M.Kadlec

   

  Konaté - potrestal se dostatečně sám

  1) finančně

  2) přeřazením do juniorky

  3) tím, že není v áčku plus nehraje EL se stává neprodejný do zahraničí

   

  proto by se měl vrátit do A-týmu a ukázat, že na to má a hlavně v současné situaci v jaké jsme měl hrát v Plzni

   

  pokud je proti kabina, ať teda vystoupí kapitán Lafata a řekne důvody, já od Lafiho nic neslyšel, a pokud kabinu řídí Dočkal a Mareček - tak to pak sorry...

   

  v neposlední řadě mi přijde, že kategoricky proti jeho návratu mezi fanoušky jsou ti samí, kteří

  1) volali, že Řepka je bůh - a všichni víme jak to dopadlo...

  2) Straka je bůh - a všichni víme jak to dopadlo...

  3) Hřebík ven - a všichni víme, kam jsme se od doby Hřebíka posunuli - herně i výsledkově

   

  Za mě tedy - s Costou vést pohovory, aby svou agresivitu nasměroval správným směrem a Konatého vrátit do áčka

  • Capo25.10.2016 13:29reagovat

   Hele já ani jedno z hesel nevolal a přesto nejsem pro Konateho návrat do týmu. Mám k tomu jednoduchý důvod, podle mě nás nevytrhne a kvůli tomu vracet do týmu hráče, který morálně selhal a v týmu nemá budoucnost, mi na ten měsíc přijde prostě zbytečný. Ovšem pokud se Sparta rozhodne ho vrátit, tak to přežiju.

   • taborita25.10.2016 13:33reagovat

    Ale já jsem přesvědčený, že on by nám v současnosti herně pomohl - po odchodu Krejčího nemáme na křídle hráče, který by se opakovaně pokoušel hrát jeden na jednoho

    • Funin25.10.2016 13:39reagovat

     A já jsem přesvědčený, že by se měla nastavit a respektovat nějaká laťka, a když ji někdo přeleze, tak potrestat, a je úplně jedno, jestli to byla hvězda týmu, co hraje jako pánbůh, nebo poslední náhradník. Takže je úplně jedno, jestli by Konaté pomohl, nebo ne, prostě se nějak zachoval, a adekvátně dle toho dostal trest.

  • pubi25.10.2016 13:56reagovat

   Pochopitelně píšeš nesmysly, jsou tu i tací, kteří vědí, jak se Konaté skutečně v juniorce chová, a kteří vědí, že Kotalíkovo ”Timmi seká latinu” je čistej výmysl...

    

   Nikdy jsem na Sparťany nepískal, ale pokud tohohle ”člověka” ještě někdy uvidim hrát za áčko, tak to pro mě bude snad největší zklamání ze strany vedení, co jsem kdy zažil... Čert vem posraný nákupy..

    

   Sparta není jen nějakej Konaté, nějakej Holoubek nebo nějakej Ščasný, Sparta je především taková značka, která by měla ctít určitý principy a nenechat si srát na hlavu.

   • taborita25.10.2016 14:06reagovat

    Nikde jsem nepsal, jak se Konaté chová, natož pak v kabině juniorky, tam já opravdu nechodím...Ty asi jo

     

    Sparta nikdy nebyla klubem Mirků Dušínů, v kádru byl vždy nějaký ten ”rebel”...

     

    Jsem rád, že máme takový počet ”morálně spravedlivých” fanouškůSmích

   • 13goat25.10.2016 14:24reagovat

    Já jsem ale takhle zabedněný principy viděl jen u Sparty a vlastně pouze teď. Proč? Proč si hrajem na něco extra? Praxe ve světě i v Čechách je taková, že dobře, potrestejme ho, ale dejme mu šanci to napravit. To se zde neděje a právě v tomto ohledu si hrajeme na něco, co nejsme. Kterej Kotalík, Otava, Požár, Ščasný, Holoubek je bůh, že může rozhodovat o osudu chybujícího člověka, byť jen tom sportovním?

    1) Timyho smlouvu neznám, tudíž nevím, jaký postih je v ní psán při jejím nedodržení/je vůle nehrát prohřešek vůči jeho smlouvě? Nevim, nebudu se v tom babrat, proto to pro mě není důvod

    2) Timyho chování, charakter, jednání neznám, tudíž nevím, jak se chová v Juniorce, kdo co vymýšlí nebo nevymýšlí mi nezajímá, beztak je obvykle vše malinko jinak, proto netvrdím jak. Co ale znám a vidím, je jeho výkonnost, která je zcela určitě na úrovni A týmu Sparty.

    3) Proč Sparta udělala něco, co není obvyklou praxí, a to je vyřazení z kádru A týmu, ale následné hraní v Juniorce, když tedy je tak špatný, že narušuje pohodu v kabině? Pokud je tak dogmaticky špatný, pak to bude dělat i v Juniorce a přece si nenecháme kazit talentované, velkým fotbalem nepošpiněné hráče ve kterých navíc máme jednoznačně vyšší potenciální kapitál, než v Timmym samotném? Případ Kerič jako srovnání mi nezajímá, neb se jedná o zcela jiný případ. Tam klub vyhodnotil, že je nesmysl stavět hráče, který na 100% nebude za půl rok hráčem téže klubu, proto vsadili na jiné.

     

    Shrnutí: Sparta dělá, jak už je to za vlády doktora Křetínského obvyklé, jednu botu za druhou (všechna čest majiteli, že to solí). Tohle je jen z dalších přehmatů a nepochopitelných řešení.

     

    To už bych spíše uvítal okamžité vypovědění smlouvy. Určitě by se právně dalo dořešit kvůli jejímu hrubému porušení nutnost vyplácet částku limitně se blížící nule. Sparta by ztratila zrádce, nejistý milion a půl euro, došlo by ale k úspoře na smlouvě (ačkoli drobné), Timmy už by kopal někde za nějakou Steauu a všichni by byli spoko. Fanoušci, alespoň jejich bohužel většina, kabina, Konate, a možná i vedení, že mají po problému.

     

    Lepší řešení by podle mě byl jeho postih - dostatečný, ale lidský, standardní - tedy tučná pokuta, absence v pár zápasech ALE I JUNIORKY a následný návrat s přidanou hodnotou bububu a preferování jiných hráčů do základu (jako u Hamrouna, kdysi Balotelliho, a dalších)

     

    Takhle vedení vytvořilo dokonalého kočkopsa a hlavně, problém nevyřešilo, jen oddálilo. To obvykle dělají prokrastinující studenti, né top management top klubu v ČR.

     

    Poslední věta, ač bude trnem v oku pro zdejší diskutéry (což už je tenhle příspěvek sám, takže jen třešnička):

    Vzhledem k tomu, že se v těchto kruzích pohybuji, tak tohle by se v Plzni nikdy nestalo. Brečet můžeme jak chceme, ale Plzeň to s Limberským vyřešila mistrně a i on se zasloužil, že loni brali titul oni.

    • kuklazevzduchu25.10.2016 14:41reagovat

     +1, podepisuji.

      

     Co jiného může být nápravou, než že po přeřazení do juniorky šlape a převyšuje ostatní? Ano, bavme se o nějakém klubismu, ale když už budeme dělat ze Sparty celosvětovou značku a vzor pro ostatní (k čemuž, přiznejme si,počínání našeho vedení nijak nenasvědčuje), vyžadujme něco takového po našich odchovancích. Nejedné hvězdičce už se pod vidinou honosnější smlouvy zamotala hlava a byli to jiní borci, ”naši kluci”, když to tak řeknu.

    • Spytihnef25.10.2016 14:56reagovat

     Tvůj pohled se mi zdá hodně omezený.

     ad 1) Nemusím znát Konatého smlouvu, abych věděl, že pokud nepřijde na trénink je to porušení smlouvy. To bys ty, když se v těchto kruzích pohybuješ, měl vědět.

     ad 2) Ano, neznáš Konatého chování a jednání a důležitá je pro tebe jen výkonnost? To jako že by tě mohl posílat neustále do p*dele, ale pokud bude hrát jako mistr světa, tak ty bys mu pořád lezl do zadku?

     ad 3) to mi přijde úplně mimo

     A k tvým řešením: Okamžití vypovědění smlouvy by byl pouze návod pro jiné hráče, kteří by chtěli v půlce smlouvy odejít někam jinam. Logiku toho, že hráče, s kterým počítám nadále v Áčku na pár tejdnů odstavím od fotbalu, nějak postrádám.

     • pubi25.10.2016 15:02reagovat

      Podpis, právě o bod 2) jde, byť to tu pochopitelně nechci a nebudu rozvádět.

     • 13goat25.10.2016 15:14reagovat

      Mně se naopak omezené zdá právě to, že něco neznam a hned pak dělam soud. Já ho nedělam, proto mam názor sice striktní ale v konečnym důsledku rozvolněnej, že bych pochopil mnou sepsané varianty v souhrnu.

       

      ad 1. pohybuju se v kruzích, ale nejsem hráč, tudíž netuším, co maj hráči ve smlouvách, nevim co tam má Limberský, natož Konaté.

      ad 2. Je. Pak bych narazil na slovo neustále. Při neustálym posílání do p*dele jak píšeš, bych mu rozhodně nelezl do zadku a okamžitě ho vyhodil. On ale neustále neposílal doprdele, zkousl nějakou menší vytíženost dřívě, pak hrál pravého beka. To, že to vyeskalovalo k jeho činum je už to, o čem píšu. Ale rozhodně bych netrpěl toto neustále, leč jednou se to dá.

      ad 3. za tímto bodem si stojim, co je na tom úplně mimo netušim. Jen porovnávam svět, když se chcem srovnávat se světem nebo bejt světový.

       

      Ano, byl by to návod. Když tu nechtějí být, ať nejsou. Já si ale myslim, že předevšim pro české hráče je Sparta top, a spousta z nich by tu být chtěla, natož pak mladík, kterému od 7 let cpeme, že když budeš dobrý tak budeš v Áčku a při tlaku na Spartu je posun mladíka do A týmu řekněme splněným snem.

      Logika toho odstavení je právě v tom trestu pro něj, ne? Živí ho to (plus možná jeho rodinu a vesnici), napálíme mu pokutu plus ušlý prémie, popř. základní složku platu.

      • Spytihnef25.10.2016 15:29reagovat

       Ale ty to právě děláš. Ty nevíš, ale navrhuješ řešení. Jak víš, že to nebylo opakovaně a pokud to nebylo opakovaně jakou to jeho jednání mělo ”intenzitu”.

       Jak je Sparta top jsme viděli u našich odchovanců Ládi Krejčího a Jakuba Brabce. Láďa už minimálně 3 roky mluvil jak by chtěl jít do zahraničí a Brumla při první možnosti taky ”utekl”. Já jim to nemám za zlé, ale jasně to ukazuje co je pro hráče top.

       A ještě bych dodal poslední věc a možná nejduležitější. V případě Konaté neexistuje dobré řešení.

       • 13goat25.10.2016 15:31reagovat

        A) nenavrhuji řešení (singular) ale řešení (plural)

        B) neexistuje dobré ale existuje zlé a ještě horší. Vedení zvolilo dle mého tu druhou variantu. Ale to je věc názoru.

    • Tashunka Witko25.10.2016 19:58reagovat

     Hřebík ven jsem neřval

     a stejně jako všichni vím, že jsme se od jeho doby posunuli - herně i výsledkově někam do bažin a jen vzpomínáme na lepší časy. Vím také, že Sparta neumí jednat s vlastními hráči, natož pak z cizinci, a proto bych Konatemu šanci dal, navzdory Dočkalově klice.

  • victorlima25.10.2016 17:29reagovat

   Konateho v současné situaci nechce nejspíš kabina. V tom případě se nedá nic dělat. Hráči ho budou na hřišti ignorovat, ztratíme několik dalších bodů, kterých nemáme na rozdávání a situace v týmu bude dusná a nesnesitelná. To vše jsou věci, které teď Sparta potřebuje nejméně.

  • fevac25.10.2016 19:07reagovat

   Souhlas

 • pohar

  Funin25.10.2016 11:57reagovat

  Zlín Spartu přivítá ve středu 26. října od 16:30. Vstupenky na toto utkání budou k dispozici až na místě (bližší informace v článku zde). Utkání nevysílá žádná televizní stanice, informace o jeho průběhu vám přineseme v online reportáži na oficiálním webu, ve sparťanské mobilní aplikaci, nebo na twitterovém účtu @ACSparta_Live.

   

  Ano, pohár u nás je opravdu prestižní záležitost, když ani takto atraktivní utkání nedávaj nikde v TV.

  • Capo25.10.2016 12:07reagovat

   Pro Nova sport apod. je to neatraktivní soutěž a ČT má tento týden tenisové Masters žen, holt to bude k vidění jen ve ZlíněÚsměv

   Sestava na zítra, za mě:

   Koubek - Zahustel, Mazuch, Costa, Karavajev - Mareček, Dočkal - Kadlec(Šural), Mustedanagič, Holzer - Pulkrab

   • Funin25.10.2016 12:17reagovat

    mozna jeste misto Karavajeva nebo Holzera Dudl? Jinak pekna sestava, Zizu uz by si sanci na celej zapas zaslouzil

   • wasek2611@centrum.cz25.10.2016 14:55reagovat

    Koubek - Zahustel, Kostl, Costa, Holzer - Havelka, Mareček - Šural, Mustedanegič, Dudl - Pulkrab

 • Zpráva dne

  majtin25.10.2016 11:19reagovat

  Jaroslav Hřebík chodí na tenis s Jardou Duškem. Tak to o budoucnost Sparty nemám obavy. Toltékové nás pozvednou na výsluní! Úsměv Je to cca druhá půlka článku:

  http://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-zdenek-hanik/284140/vysoka-hra-s-dylanem-hrebikem-a-duskem-o-mici-i-kytare.html

   

  • Shrekson25.10.2016 11:50reagovat

   jaroslav dušek hodně zvlastni patron..

   Tak na pivko to je hodně nesourodá společnost, to bych rád slyšel o čem se oni můžou bavit..😂

   • majtin25.10.2016 12:46reagovat

    Tak to se dá zhruba dočíst o čem se baví, je jen otázka, jestli se dostanou přes JD ke slovu.

    Každopádně mě by spíš zajímal ten tenis, zápas mezi dvěma Jardy třeba.Úsměv

 • Čapek

  venous25.10.2016 10:21reagovat

  Nejlepší střelec a hráč loňského ročníku juniorky byl naposledy ve Vlašimi (hostování ze Sparty) od té doby o něm není vidu ani slechu - za koho hraje, nebo je zraněný? Dejte někdo info. Díky.Otrávení

  • dominik2725.10.2016 12:00reagovat

   Má zraněné koleno, bohužel asi na dlouho.

 • Diskuse

  Ludvik225.10.2016 8:32reagovat

  Trochu to otočím,

  Proč bychom se měli snižovat na úroveň nějakých „válečníků“ typu Krmenčíka, proč bychom měli chtít takovéto hráče u nás?

  Čtvrtfinalista EL se přeci nebude snižovat na úroveň týmu, který 12 zápasů v pohárech nevyhrál. My tyhle celky musíme přehrát fotbalovostí a kvalitou, nikoliv spoléhat, že je přetlačíme silou.

  Psychika je taky dost důležitá, ale Sparta musí hlavně mít nadstavbu, kterou u nás každého přejede. Tak to vždy bývalo, bohužel jsme za dekádu dost klesli…

  • majtin25.10.2016 8:54reagovat

   Tak máme Pulkraba, včera jsem tu s Dominikem nadhodili, že by byl fajn návrat Březiny a Haška ml., což jsou taky bojovníci, ale mají i tu nadstavbu.

   • Clif25.10.2016 8:59reagovat

    Myslim si, že po Plzni se vytvořila půda pro návrat Březiny a jeho zařazení do A tymu po bok Mazucha. Usuzuju podle Holoubkovy narážky na nedůraz ve vápně, což bylo očividně směřováno na Holka.

    • Clif25.10.2016 9:02reagovat

     A když už jsme u Březiny, tak se opřu trochu do Senice, hrajou s mistrem z Trenčína a příjde 430 diváků? To je teprve nezájem.

     http://www.fksenica.eu/zapas.asp?id=S-uradujucim-majstrom-z-Trencina-sme-prehrali-1-2-5679

      

     Minulý týden jsem byl na obyčejném krajském hokejovém zápase Česká Třebová - Choceň a bylo tam 670 lidí, to jen pro porovnání :D

   • Bunda25.10.2016 9:00reagovat

    Válečník typu Krmencika by neměl hrát ani v Plzni. Tahají do týmu dřevaky a pak neporazi nikoho v Evropě.

    • majtin25.10.2016 9:11reagovat

     Úsměv Jj. Ale na nás to bohužel platí, my dostaneme 1 gól od Interu a na půdě Beer Shevy a za stejný počet zápasů nám dá tenhle Krmenčík 3 fíky.

   • Tashunka Witko25.10.2016 9:32reagovat

    Březinu bych také bral, byť jsem ho dlouho neviděl a vím akorát, že si dal v posledním kole prohrávajícího vlastence.

    Nicméně měl i kopací techniku a střílel trestňáky. Navíc neexistuje horší stoper než (NE)stoper Holek, ”přeškolený” z neschopného alibistického defenzivního záložníka, který byl ještě tragičtější než vyhlášený Niklas Hoheneder.

 • Dilema

  Franta z lidu24.10.2016 23:33reagovat

  Na jedné straně hráč, který má možná v hlavě něco jiného než mozek, má divné agenty, ale má formu a hrát fotbal umí. Navíc se dá v budoucnu zpeněžit. Kabina ho nechce.

  Na straně druhé hráč, za kterého jsme dali 73 milionů, hraje (zatím) několikátý zápas prdlačku a do zahraničí už nepůjde, protože se mu tam nelíbí, německy se učit nebude a v Dánsku byl nešťastný.

  Kdo je král a kdo poražený? Proč se dělají rozdíly mezi ”jádrem” kabiny a ostatními? Funguje naše kabina skutečně jako jeden tým? Jakou má motivaci např. Michal Kadlec? Skoro všeho dosáhl a na to, aby Spartu dotáhl do CHL, nemá. Chápu, že těch 800 tis. mu nikdo jen tak nedá a tady je navíc doma.

  • artaxerxes25.10.2016 1:53reagovat

   pamatuješ na Martina Abrahama - toho jsme po půl roce rádi prodali Slavii, protože dokázal rozeštvat kabinu.

   Sparta musí fungovat jako tým a hráč, kterého tým nezajímá by měl jít pryč, ikdyž má talentu víc než ostatní. Pokud Konate dokáže být součástí týmu budu rád když se vrátí, ale fakt si tím nejsem jistý.

    

   A k Václavu Kadlecovi - přijde mi to jako závist psát o něm jen jako 73mega hráči.

   Dal v 8 zápasech 3góly statistika nic moc, ale u něj se nebojím, že by se nerozehrál.

   A ikdyž 73mega je velká částka, tak nezapomínej, že ikdyby už nikam nepřestoupil, tak bilance Sparty vůči VK bude v plusu (odcházel za 90mega).

    

   Motivace Michala Kadlece? Nevím jakou má motivaci, ale zrovna on si myslím, že se odrazil ode dna, ikdyž si nemyslím, že by měl hrát nalevo, ale jako stoper.

    

   ---

   Rozdíl mezi jádrem kabiny a ostatními.

   No já nevím, ale pokud nějací lidé spolu delší dobu jsou, tak nově příchozím vždy bude nějakou dobu trvat, než se začlení. A ten, který ostatní drží má určitě silnější pozici než ten, kdo se jen veze.

    

   Navíc pokud nemáš zájem zapadnout (nenaučíš se jazyk, straníš se), tak to asi taky není úplně dobře vnímáno ostatními.

  • Inženýr25.10.2016 8:15reagovat

   Nevím, kde se bere, že Václav Kadlec hraje prdlačku. Ano taky bych očekával, že by mohl proměňovat více šancí, ale věřím, že se to zlomí. Hlavní, že ten kluk maká...kolikrát je i vidět za zápas, jak zabere nazpátek a klukům v obranně pomůže. Kéž kdyby jsme v kádru více takových fotbalistů, je to výrazně nadstandardní hráč na českou ligu.

   • Tashunka Witko25.10.2016 8:40reagovat

    V rozhodujících šancích pravidelně selhává a v obraně zavinil laxností důležité goly (např. Brno nebo Plzeň). Jako nadstandardní se zatím jeví jen ve srovnání se slaboučkým Julišem.

    • Inženýr25.10.2016 11:43reagovat

     Musím s tebou nesouhlasit, jestli myslíš rozhodující šanci v Plzni, tak jiný by se do té šance ani nedostal, a za druhé zakončil celkem dobře, neměl vůbec čas. Brno si pouštět znova nebudu, ale ,,Plzeň”? Dle mého nikoliv, tam už dávno měl vystoupit hrot (Lafata, Juliš). Venca hrál levého záložníka, i když zrovna pracoval dobře na pozici pravého. Měl už tam být někdo jiný. A zavinil ho hlavně Holek.

 • Naposledy ke včerejšku

  peterpan2724.10.2016 22:29reagovat

  Nejprve ke Konatemu. Myslim, že nám chyběla jeho hra. A i když udělal chybu, vydusili jsme ho a včera ho měli nasadit. A pak klidně zase dusit v juniorce. Můj názor. K Holoubkovi. Mám ho rád a fandím mu, ale i Mádl má pravdu v tom, že ho prostě Pivarník přechytračil. Ale je mladej a určitě se poučí. A nakonec ještě jedna věc. Koukal jsem znovu na nějaký momenty. Tyhle zápasy by měly táhnout zkušení hráči. Podle mě dopředu zejména Dočkal a Kadlec (Lafiho neberu, ten podle mě vůbec neměl hrát). Od těch dvou bych prostě čekal goly a kvalitu. Nehráli špatně, ale takové zápasy by měli rozhodovat. Kadlec včera nevyřešil nic dobře, ani tu šanci v první půli, i jak se dostal k odraženýmu míči po střele Lafaty, tak si to nechal naivně ukopnout. Zahrát to chytřeji, mohl se otočit a dát gol. Já jen že se tu kritizuje defenziva a nějak se zapomnělo i na ofenzivní hráče...

  • Pavel0024.10.2016 22:31reagovat

   defenziva nehrála špatně, plzen neměla vyložené šance, my jich měli víc

   • victorlima25.10.2016 17:44reagovat

    Myslím Pavle, že máš pravdu. Před dvěma měsíci, kdyby šlo do vápna Sparty tolik centrů jako v Plzni, tak bychom dostali asi 8 banánů. Holkova výkonnost je sice krajně nestabilní, ale bohužel tam nemáme koho jiného dát. Nezapomeňte na to, že proti Interu Milán hrál Holek velmi dobře a zrovna tak v Izraeli. Oba tyto zápasy byly pro Spartu a její účast v pohárové Evropě naprosto stěžejní.

  • Spytihnef24.10.2016 22:46reagovat

   No ono se s tou marodkou těžko chytračí. Pořád se tady řeší obrana a Konaté, ale já jsem přesvědčenej, že nejvíce nám chyběl ještě jeden střední záložník. Hráč, který by podržel míč a přinesl více kvality do přechodové fáze. Dočkal hrozně kazil a zbytek tam v ofenzívě jsou vesměs tahový hráči (Juliš, Kadlec, Zahustel). Stejně tak jsem přesvědčenej, že kdyby Holoubek toho středního záložníka měl k dispozici, tak hrajeme na 5 záložníků a hra by pak vypadala jinak.

   • Pavel0024.10.2016 22:51reagovat

    podpis a razítko Úsměv

   • Franta z davu24.10.2016 23:11reagovat

    Nic proti tvymu nazoru Spitihněve, ale výraz ”tahový hráč”, slyšim ve fotbale poprve!! Možna tak v šachu. Tam jsou tahy běžná věc. Ale ve fotbale...??

    • Tashunka Witko25.10.2016 8:48reagovat

     Výraz ”tahový hráči” je vskutku neobvyklý, na rozdíl od slovního spojení ”tahový hráč” , které je ve fotbale bežné a srozumitelné pro všechny fandy i pískajíci policejní kuchařky.

      

     • Spytihnef25.10.2016 9:12reagovat

      *tahoví

      aby ses napo*ral

      • Tashunka Witko25.10.2016 9:35reagovat

       To bylo na Frantu z Davle, ne na tebe ! Mě na nějakém tom Ypsilonu nezáleží. Mě trápí jen Holek s Marečkem.

       • Funin25.10.2016 10:33reagovat

        tak to ses minimalne do zimy v pytli, Holek bude hrat furt a Marecek asi taky

  • majtin24.10.2016 23:09reagovat

   Nemyslím si, že Pivarník Holoubka přechytračil - měli jsme víc střel a hlavně víc nebezpečných situací i šancí. Ve druhý půli nás pak navíc do hry nepustil Hrubeš a následně Costa zbytečnejma faulama.

   • Franta z lidu24.10.2016 23:20reagovat

    Milý majtine, Hrubešovi můžeme děkovat, že jsme nehráli proti Plzeňským v 10...

    • artaxerxes25.10.2016 2:01reagovat

     Jo posledních 10 minut. Costa má s Petrželou nevyřízené účty a pokud mu tak ještě simuloval, tak to asi nedal.

      

     Ale taky si myslím, že rozhodčí dost mohl za tu nervózní atmosféru - kdyby to trochu pustil nebylo by tolik prostojů a neustálých diskuzí. Navíc naprosto nepochopitelně neocenil Hubníka za ten skluz na Dočkala žlutou, když nedlouho poté dal kartu za menší faul Marečkovi - tohle je pak příčina diskuzí a nervozity.

     Tak jako tak, jsme se s tím měli poprat trochu líp.

     • majtin25.10.2016 8:42reagovat

      ”nepochopitelně neocenil Hubníka za ten skluz na Dočkala žlutou” ...a nedal Hromadovi ŽK za stažení Kadlece rukama, který šel do brejku. Nervózní atmosféra Plzni vyhovovala. O tom, že by se s tím hráči měli poprat líp není sporu - krom Costy (kde je to spíš na psychologické vyšetření) se to týká hlavně Kadlece a Bořka. Myslím, že jestliže tým povede Holoubek, tak ten tým na tuhle plzeňskou strategii polehávání a rozhodčího, který jim to žere, bude příště mentálně připraven. Ale chápu, že někdo vypění, když jsou zhusta vymýšleny některé zákroky.

     • victorlima25.10.2016 17:56reagovat

      Pánové, nechte Hrubeše na pokoji. Kdyby písknul jasnou penaltu, tak by bylo po zápase už v první půli. To, že nejen Costa, ale i Mareček byli zralí na vyloučení to viděli všichni. Chápu sice hráče, že byli frustrovaní z vývoje zápasu a z provokací Plísně, ale měli by se chovat trochu důstojněji. Takhle jsme nejen prohráli, ale místy i vypadali jako pitomci.

    • majtin25.10.2016 8:50reagovat

     Že měl jít Costa ven, to nepopírám. Dalo by mu to na 2 ČK. Ale jestli za to můžeme Hrubešovi děkovat to fakt nevím. Já mám navíc podezření jestli to od něho nebyly ”notičky” a strategie:

     v podstatě nás nenechal hrát, každý lehnutí těch ksindlů pískl, ti lehali ochotně. No a nakonec z toho vyšla jako poškozená Viktorie. Loni to rozhodčí dělali tak, že Spartě ”pomohli” ve chvíli, kdy to v podstatě nepotřebovala a zamaskovali tím verdikty pro Plzeň v jiných zápasech (jenže to byly zásahy, které ji pomohly k bodům). Já prostě když pominu penaltu a Costu, tak vidím jednostranně řízený zápas.

   • Franta z davu24.10.2016 23:22reagovat

    Prechytracil ho uz v tom, ze sve oblibene rozestaveni 4-4-2 prehodil na 4-2-3-1 jestli sis nevsimnul. A tim nas dostal tam kam potreboval. Pod nenapadny, ale trvaly tlak.

    • Tashunka Witko25.10.2016 1:01reagovat

     Tohle jsem četl v novinách. Jako papoušek jsi dobrý, cituješ to doslova, ale hřebíka jsi do hlavičky nepraštil. V rozestavění jádro pudla určitě nebylo.

  • kilovolt24.10.2016 23:29reagovat

   tak nevím - ale jak přechytračil? to hrála plíseň na remízu 0-0 ? herně nás totiž nepřehráli ani s pěti záložníkama, šanci neměli v podstatě ani jedinou! takže jestli je pravda, že to byla jejich taktika a že jim vyšla, tak hráli na bod........ale myslím, že spíše jenom žvaní, aby to vypadalo

  • stařec25.10.2016 11:14reagovat

   Všechno je to hezké,ale jestliže jeden hráč nám

   dá v každém zápase gól,tak je to vina hráčů!Nel-

   ze všechno házet na trenéra.Když nám dává branky,

   je třeba ho více hlídat,což hráči neučinili.Vypa-

   dá to,že pro ně je vrchol hrát ve Spartě a víc

   nechtějí.Otrávení

82374 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha