... pokud ho postaví...A může si za to sám!
Sparta by mě lidsky zklamala, kdyby tomu tak mělo být.
A kdyby dneska dal jediný gól, tak ho tady mnozí oslavují. Problém je ten, že měl nasbírání a teď červená karta, kterou mu zase mnozí přičtou k duhu, ale byl jeden z mála hráčů, kteří se snažil hrát a i něco vymyslet o to je to horší, jak dopadl. Červená karta se ve fotbale stává a dostal jí kde kdo, třeba i Dočkal. Tým se ovšem potom nemůže takhle sesypat a dělat chyby na úrovni přeboru jaké jsme dělali a to už je chyba hráčů, potažmo trenérů, kteří špatně zvolili systém hry nebo hráče do utkání, ale rozhodně za takový ostudný výkon nemůže jen Konatého červená karta.
Mě by teda Sparta nezklamala, dokázal bych to vzhledem k okolnostem i celkem pochopit. Co si budem nalhávat, tak díky té červené se ofenziva nevole proti němu dá celkem dost očekávat. ”Srabácký” krok od Sparty by to asi trochu byl, ale proč by měli atmosféru hrotit kvůli jednomu průměrnému fotbalistovi, že?
Jestli je Konaté průměrný co ten náš zbytek? Z toho co máme patří i přes své prohřešky k tomu nejlepšímu na hřišti a to do svého vyloučení i dneska. Jako jeden z mála si troufl udělat kličku i něco vymyslet. Kam se hrabou Sáček a další.
Samozrejme neni prumernej.ale myslim ze jeho dalsim zarazenim do sestavy by se zvedla velka vlna nevole.bohuzel
soldboy - žoldák? to k tomu komentáři fakt sedí.
Obávám se, že ho nepostaví. Ale on fakt není jediný co může za tenhle výkon. Copak může Konaté za to, že útočník soupeře je při centru z boku mezi Mazuchem a Kadlecem úplně sám? Kde byli? Může za to, že Sáček není schopen odkopnout míč z vápna někam třeba i na tribunu a místo toho to přihraje přímo soupeři na nohu a ten dává další gól. Prostě hrozné chyby za které fakt nemůže Konaté, tím ho nechci omlouvat, ale výkon byl otřesný od začátku.
Tak takhle bych nějak bych si ho představoval: trávník horší jak v posledním lig. kole na Bohemce; proti nám mužstvo goril, kterým terén vyhovoval; tudíž fotbal hroznej všeobecně;
z naší samozřejmě od vyloučení mnohem víc; tudíž chroničtí kritici ve svém živlu;
už po první žlutý jsem si říkal,že Timy se bude snažit omluvit tak, že nejspíš nedohraje; tudíž vylízanci a dutohlavové na koni; komentátor Vlášek a jeho keci; ve studiu prsící se Chovanec. Už tomu chyběl snad jen pozápasový telefonický rozhovor s Luhovým...
proč každého, kdo nemele stejný sračky jako ty, nazýváš vylízancem a dutohlavem..?? to musíme být všichni konatofilové, abys byl spokojenej..??
Ne,pleteš se, přijmu odlišný názor. To je takový, který stojí na nějakých základech a dá se s dotyčným pustit do polemiky. Ale tohle je o zabedněnosti a nenávisti. Rozhodně nejsem konatofil, zastávám se ho spíš z donucení. Stejně jako v sobotu mu byli lidi nuceni tleskat v reakci na chování vylízaných.
předpokládám, že mu tleskáš i dneska....jsi fakt divnej...
Proč bych mu měl dneska tleskat ? Posuzuju ho jako hráče co z přemotivovanosti oslabil Spartu. Jak jsem psal dřív, Nedvěd za první půlrok ve Spartě dostal 3 čk, všechny z přemotivovanosti.
Pepa Chovanec ve studiu zkrátka popsal realitu, dokonce se chvílema snažil Spartu částečně omlouvat. Je to větší Sparťan než všechny ty lemry, co dnes běhaly po hřišti dohromady a bylo na něm vidět, že samozřejmě nemá radost z toho, jak se klub jeho srdce předvedl. To se mu nelze divit.
hrozný výkon ode všech, včetně trenérů. Opravdu ostuda, nebojovnost, nesoustředěnost u někoho přemotivovanost. Ve finále tento výkon je odrazem chování fanoušků z poslední doby, takže si nikdo nemá co vyčítat. Padlo se držkou na zem, poháry jsou hotové, tak je třeba zabrat. A to společně hráči, trenéři a fanoušci.
Nechci nějak obhajovat Konatého, ale na tomhle výsledku a výkonu mě mrzí to, že teď to mnozí hodí na něho, možná i trenéři nebo hráči, ale hráli jsme hrozně od začátku a o ty góly jsme si koledovali stejně. Navíc hrát o 10 fakt není ve fotbale taková hrůza, kterou jsme potom předvedli. I o 10 se dá normálně zaútočit, my jsme na vše rezignovali a to se mi nelíbilo ještě více. Rozhodně za tento výkon nemůže jen Konaté a jestli to trenéři neviděli, tak je něco špatně. Blby z kotle nepočítám, ti to vidět nechtějí a myslí úplně jinak.
Poprvé k němu musím být kritický. Kadlec prakticky celou přípravu hroznej a je v základu, dneska to dost podělal, Mazuch taky děs.
No a Konaté, u toho se dalo od začátku čekat, že to bude jeden velkej průser. Už z toho důvodu, že proti němu budou fanoušci, kteří uškoděj celýmu týmu. Dneska tomu Konaté nasadil korunu, čímž proti sobě poštve ještě víc fanoušků, takže jeho odchod bude nevyhnutelný, pokud se vedení nechce pustit do války s fanoušky. Měli jsme ho vyměnit, klidně i za toho problémovýho Kessela, nebo ho pod cenou prodat.
Dneska mi přišel hroznej třeba i Sáček, totálně zmatené pobíhání po hřišti, nepřesné přihrávky k tomu několikrát nedostoupil hráče ve vápně a když z vápna odkopává míč, tak to nemůže odkopnout doprostřed vápna a pár metrů před sebe, jasná školácká chyba. Vácha hrůza. Dočkal pořád obsazený, ale jediný on a Nestor se snažili něco vymyslet dopředu a to je prostě málo s Julišem. 3 hráči na podporu ofenzívy plus Konaté dokud hrál to nemůže fungovat. Jestli jsme se těšili na větší aktivitu při hře dopředu, tak dnešek připomněl pravý opak a tím myslím prvních 30 minut.
Já vůbec nechápu, proč tam ta podpora útoku nebyla. Měl jsem celý zápas dojem, že Rusů je na hřišti ne o jednoho, ale o tři víc. Doufám, že není problém v kondici. To by na začátku sezony nebylo dobré znamení.
Podle mě problém v taktice. Hráči nastoupili do utkání už s tím nikam se nehrnout a podle toho to potom vypadalo. Hlavně, že slibujeme větší aktivitu dopředu i na hřištích soupeřů. Po červené kartě už rezignovali úplně, což byla taky blbost.V 10 se dá zaútočit, pokud běháš, nabízíš se a máš tu snahu.
Hlavni bude liga. Ale po dnesku Sparte neverim ani tam. Zadne zlepšení pres zimu neprislo. Jen kecy selficka videjka.
Já si naopak myslím, že tahle hodně tvrdá facka pomůže tomu, že v lize pořádně zabereme.
Luky, skoro by se z tvého příspěvku dalo pochopit, že za to můžou fanoušci. Nikdo na něj tlak nevyvíjel, na soustředění nic pociťovat nemohl, na generálce (kde jsem nebyl), se dokonce tleskalo, takže asi tak.
Jsou dvě možnosti - jestli se nechal rozhodit tím, s čím se setkal, nemá ve Spartě takhle psychicky nevyrovnaný jedinec (o čemž mnohokrát přesvědčil) co dělat. Druhá možnost je, že se sám nějak nastavil, aby to ”vrátil” svými výkony/bojovností, ale opět to neodhadl, což profesionál dozajista musí.
Tak jsem nemyslel, že za tu červenou mohou fanoušci. On byl přemotivovanej, to bylo vidět, ale touhle červenou si to definitivně podělal a fanoušci půjdou proti němu o to víc. Takže konečná. Já tomuhle projektu moc nevěřím od začátku.
Jinak je samozřejmě nesmysl vinit z dnešní prohry pouze jeho. Hráli jsme tužku už od začátku a i v 11 lidech jsme dostali gól. Navíc i v 10 se dá uhrát lepší výsledek. Tohle byl děs celkově.
Je to tak. Chtělo by se říci - bohužel. Přijde mi, že máš na to správný (snad mi tu to slovo nikdo nebude zazlívat) názor. Já si na něj nepotřebuji zapískat, mně osobně za to zrovna Konaté vážně nestojí, takže jsem taky jako nejlepší řešení viděl se ho okamžitě zbavit. Win-win situace, leč pravděpodobně z různých důvodů nereálná a nerealizovatelná.
”pokud se vedení nechce pustit do války s fanoušky” - já bych se do té války pustil. Mě už nebavěj. Je to jak islámský stát, dohoda není možná. Budou neustále Spartu stahovat na svou úroveň. Já prostě věřím, že když chceš něco budovat, tak že musíš být konstruktivní -jenže nemůžeš být konstruktivní trenér a být lidsky destruktivní. Destruktivní mysl plodí destruktivní nápady. Jak řekl někdo velice moudrý - špatný strom nese špatné ovoce.
Já s tebou v tom názoru na tenhle typ fanoušků souhlasím, ale mám radši teda mír a raději bych ustoupil, než se pouštěl do války, která nepřinese nic dobrého. Navíc Konaté dostane novou šanci a to v jiném klubu, v tom mu nikdo bránit nebude
Jenže co je to za mír. To je ututlání problémů. Ten problém bude doutnat až za při prvních neúspěších zase rozhoří. Jako lidi žijeme v kruhu, pokud se problém nevyřeší správně, jsme pořád navraceni zpět k jeho řešení. A stává se z toho začarovaný kruh.
Téměř se vším souhlasím... bohužel, ikdyž hrál Mazuch špatně tak je to stále náš nejlepší stoper.
Musíme hledat pozitiva... jedním z nich je, že vedení to vidí a už přivedlo Hovorku, ikdyž si na jaře nezahraje tak sem zvědavej jak to dokopeme a jak na tom Hovorka po zranění bude...
A k Holasovi ... to že je kolem něj tolik lidí (má k sobě několik asistentů + Požára) tak to si taky nemyslím, že je uplně dobře, protože sto lidí sto chutí, každej si to představuje trochu jinak a přijde mi že ho to jenom omezuje...
Těch přehmatů tam bylo několik. Vácha byl v přípravě hodně špatný a když se asi trenéři báli ofenzivnějšího dua Sáček Čermák (kteří by tam právoplatně na základě výkonů měli být) tak tam mohl dát klidně Holka. Na Konatem šla vidět přemotivovanost od začátku, když třeba vyrobil hloupým faulem nebezpečnou standardku. Cilivější trenér by ho po první žluté raději vystřídal. Chyba další prohráváme 3:0 a dlouho nestřídáme. Tým hraje špatně a chce to nějaký impuls. 4:0 konečně střídáme a zase špatně - potřebujeme dát gól, protože gól na hřišti soupeře má cenu zlata. No my tam raději pošleme defenzivní hráče. Nevím co tam na té lavičce dělali. To byl totálně prokaučovaný zápas.
Korunu tomu chlapci z lavičky nasadili tím střídáním, to už jsem si říkal, že se nám vrátil Pepa Chovanec.
Konaté to sice podělal, ať se na mě ovšem hráči i trenéři nezlobí, tak hrát o 10 zase kolikrát není taková tragédie. Spousta týmů má proti 10 větší problém než proti 11. Fotbal není hokej, kdy je oslabení daleko větší nevýhoda. Hořela hlavně obrana a střed zálohy Vácha se Sáčkem, kteří se nevraceli, špatně dostupovali hráče nebo blbě odkopli balón. Rozhodně za takovou hru a prohru nemůže jen Konaté, červená karta se stát může, ale taková hra je skoro neomluvitelná a některé výkony byly katastrofální.
ČK způsobila hlavně velký příval sebevědomí na kopačky Rostova a my se totálně rozsypali.
Vždyť jsme byli rozsypáni skoro od začátku, až na střelu Nestora jsme neohrozili jejich bránu za celou půlhodinu co byl Konaté na hřišti. Stačila na nás úplně jednoduchá hra nákop dopředu na urostlého útočníka a my byli bezradní. Jestliže Požár tvrdí, že jsme byli na jejich hru připraveni, tak to od začátku prostě vidět vůbec nebylo. Co bálon dopředu, tak jsme měli problém, buď to smrdělo šancí nebo jsme museli faulovat, takže s trenérem a připravenosti na zápas rozhodně nesouhlasím. Přitom domácí nehráli nic světoborného, prostě jednoduchá hra dopředu nic víc.
To je jistota už několik sezon. Na Spartu bohužel stačí pár nakopnutých balonů do vápna a je zle. Není to poprvé, stačí vzpomenout problém s jednoduchou hrou dánských ,, házenkářů´´ nebo švédských poloamatérů. Mužstvo rozhodně na to připravené nebylo. Po kolikáté už.
Me hlavne vadi, ze jsme pod Holoubkem zacali hrat vic z obrany. Destruktivne.
doufám že to je jestli ne poslední zápas za spartu tak poslední pulrok pro trojiku - mazuch,kadlec,vácha. všichni tři totální trága.no běs a děs.
Pánové, výsledek odpovídá kvalitě kádrů. hodně hráčů na více nemá a nemůže za to Konate. Velice
špatné od trenerů a je to pokračování hry z konce
podzimu např. zápas v Liberci. Kdyby byl na lavičce Vrba takto by to nedopadlo,. toto mužstvo
hraje děs jak za nejhorších zápasů s Sčasným.
Nejdříve je potřeba řešit trenerské vedení a doplnění novými hráči, ještě jednou děs, ale to byl i zápas s Zilinou.
Pánové, výsledek odpovídá kvalitě kádrů. hodně hráčů na více nemá a nemůže za to Konate. Velice
špatné od trenerů a je to pokračování hry z konce
podzimu např. zápas v Liberci. Kdyby byl na lavičce Vrba takto by to nedopadlo,. toto mužstvo
hraje děs jak za nejhorších zápasů s Sčasným.
Nejdříve je potřeba řešit trenerské vedení a doplnění novými hráči, ještě jednou děs, ale to byl i zápas s Zilinou.
Dat v nedeli jasne najevo ze Konate musi pryc...Vytrhat sedacky,odpalovat pyro,hazet vsechno co bude po ruce na hriste. A kdokoli se ho zastane musí byt exemplarne popraven a jeho rodina exkomunikovana
začínáš uvažovat rozumně
konečně rozumný názor
Bych spíš najal pár odstřelovačů a jak někdo začne hučet, tak ho ťafnout. (Berte s nadsázkou). Mě už to s téma dementama nebaví, akorát tu na Zemi zabíraj místo a zaplevelujou to nenávistí a hloupostí. Rozvrátili Spartu i na jaře 2012 a když se jim neustoupí, pokusí se o to zase.
co si budem povídat zase doplácíme na zraněné hráče
Mareček-v přípravě jasně jeden z nejlepších dneska by hrál stoprocentně základ
Frýdek-další hráč co by byl v základu a taky vždy patřil mezi ty lepší,navíc nechal na hřišti všechno
Zahustel-pokud měl formu před tím prvním zraněním tak patřil mezi opory týmu to musíme připustit,bohužel přišlo zranění a i kraje zase pomalu nemáme
V.Kadlec pokud by dostal šanci tam kde je zvyklí v útoku a nezranil se,byl by hodně platný,to že ho v přípravě cpal Holoubek na kraj je věc druhá a nesvědčí mu to tam prostě ,no a nakonec ta obrana je prostě tragedie ani jeden stoper na to nemá a po odchodu Brabce se to rozpadlo úplně , bohužel tahle obrana nebude ani v lize stíhat a Koubek? sem zastáncem Čibiho,at má svůj věk tak podle pořád lepší než Koubek který se mi nikdy nejevil jako nějaký top golman v lize,nicméně si nechci stěžovat prostě náš největší problém je obrana a zranění hráči, kteří by jasně hrály základ,bohužel s tím nikdo nic neudělá tak to je a letos kvůli tomu budem rádi že nás to nebude stát třetí místo.
hmmmmm....tak tento příspěvek zaujme tak akorát tím katastrofálním pravopisem....jsi snad Mongol, nebo proč nepíšeš česky..??
No ten příspěvek je gramaticky fakt hrozný, ale jsou tu i horší - oproti venousovi to ještě jde
hmmmmm....tak tento příspěvek zaujme tak akorát tím katastrofálním pravopisem....jsi snad Mongol, nebo proč nepíšeš česky..??
ze je na case, aby prisel Petrzela. Ten by to u nas srovnal do late. Vsechno!!
Přátelák se Zenitem neměl vypovídající hodnotu, protože liga v Rusku začíná až v březnu.
Asi si nevšimli, že dnes hrají v Bruselu.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
12608 lidí.