Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • V neděli zažije bubák peklo....

  ACSOLDBOY16.2.2017 22:04reagovat

  ... pokud ho postaví...A může si za to sám!

  • flery16.2.2017 22:07reagovat

   Myslim ze uz dohral

    

    

   • majtin16.2.2017 22:10reagovat

    Sparta by mě lidsky zklamala, kdyby tomu tak mělo být.

    • kalamoi16.2.2017 22:14reagovat

     A kdyby dneska dal jediný gól, tak ho tady mnozí oslavují. Problém je ten, že měl nasbírání a teď červená karta, kterou mu zase mnozí přičtou k duhu, ale byl jeden z mála hráčů, kteří se snažil hrát a i něco vymyslet o to je to horší, jak dopadl. Červená karta se ve fotbale stává a dostal jí kde kdo, třeba i Dočkal. Tým se ovšem potom nemůže takhle sesypat a dělat chyby na úrovni přeboru jaké jsme dělali a to už je chyba hráčů, potažmo trenérů, kteří špatně zvolili systém hry nebo hráče do utkání, ale rozhodně za takový ostudný výkon nemůže jen Konatého červená karta.

    • Capo16.2.2017 22:18reagovat

     Mě by teda Sparta nezklamala, dokázal bych to vzhledem k okolnostem i celkem pochopit. Co si budem nalhávat, tak díky té červené se ofenziva nevole proti němu dá celkem dost očekávat. ”Srabácký” krok od Sparty by to asi trochu byl, ale proč by měli atmosféru hrotit kvůli jednomu průměrnému fotbalistovi, že?

     • kalamoi16.2.2017 22:25reagovat

      Jestli je Konaté průměrný co ten náš zbytek? Z toho co máme patří i přes své prohřešky k tomu nejlepšímu na hřišti a to do svého vyloučení i dneska. Jako jeden z mála si troufl udělat kličku i něco vymyslet. Kam se hrabou Sáček a další.

      • flery16.2.2017 22:39reagovat

       Samozrejme neni prumernej.ale myslim ze jeho dalsim zarazenim do sestavy by se zvedla velka vlna nevole.bohuzel

  • enyal16.2.2017 22:08reagovat

   soldboy - žoldák? to k tomu komentáři fakt sedí.

  • kalamoi16.2.2017 22:10reagovat

   Obávám se, že ho nepostaví. Ale on fakt není jediný co může za tenhle výkon. Copak může Konaté za to, že útočník soupeře je při centru z boku mezi Mazuchem a Kadlecem úplně sám? Kde byli? Může za to, že Sáček není schopen odkopnout míč z vápna někam třeba i na tribunu a místo toho to přihraje přímo soupeři na nohu a ten dává další gól. Prostě hrozné chyby za které fakt nemůže Konaté, tím ho nechci omlouvat, ale výkon byl otřesný od začátku.

 • Fotbalové televizní peklo

  majtin16.2.2017 22:03reagovat

  Tak takhle bych nějak bych si ho představoval: trávník horší jak v posledním lig. kole na Bohemce; proti nám mužstvo goril, kterým terén vyhovoval; tudíž fotbal hroznej všeobecně;

  z naší samozřejmě od vyloučení mnohem víc; tudíž chroničtí kritici ve svém živlu;

  už po první žlutý jsem si říkal,že Timy se bude snažit omluvit tak, že nejspíš nedohraje; tudíž vylízanci a dutohlavové na koni; komentátor Vlášek a jeho keci; ve studiu prsící se Chovanec. Už tomu chyběl snad jen pozápasový telefonický rozhovor s Luhovým...

  • jb16.2.2017 22:08reagovat

   proč každého, kdo nemele stejný sračky jako ty, nazýváš vylízancem a dutohlavem..?? to musíme být všichni konatofilové, abys byl spokojenej..?? OtráveníOtrávení

   • majtin16.2.2017 22:15reagovat

    Ne,pleteš se, přijmu odlišný názor. To je takový, který stojí na nějakých základech a dá se s dotyčným pustit do polemiky. Ale tohle je o zabedněnosti a nenávisti. Rozhodně nejsem konatofil, zastávám se ho spíš z donucení. Stejně jako v sobotu mu byli lidi nuceni tleskat v reakci na chování vylízaných.

    • jb16.2.2017 22:36reagovat

     předpokládám, že mu tleskáš i dneska....jsi fakt divnej...OtráveníOtrávení

     • majtin16.2.2017 22:44reagovat

      Proč bych mu měl dneska tleskat ? Posuzuju ho jako hráče co z přemotivovanosti oslabil Spartu. Jak jsem psal dřív, Nedvěd za první půlrok ve Spartě dostal 3 čk, všechny z přemotivovanosti.

  • bledátvář16.2.2017 22:21reagovat

   Pepa Chovanec ve studiu zkrátka popsal realitu, dokonce se chvílema snažil Spartu částečně omlouvat. Je to větší Sparťan než všechny ty lemry, co dnes běhaly po hřišti dohromady a bylo na něm vidět, že samozřejmě nemá radost z toho, jak se klub jeho srdce předvedl. To se mu nelze divit.

 • dnešek

  AlaMierda16.2.2017 22:01reagovat

  hrozný výkon ode všech, včetně trenérů. Opravdu ostuda, nebojovnost, nesoustředěnost u někoho přemotivovanost. Ve finále tento výkon je odrazem chování fanoušků z poslední doby, takže si nikdo nemá co vyčítat. Padlo se držkou na zem, poháry jsou hotové, tak je třeba zabrat. A to společně hráči, trenéři a fanoušci.

  • kalamoi16.2.2017 22:06reagovat

   Nechci nějak obhajovat Konatého, ale na tomhle výsledku a výkonu mě mrzí to, že teď to mnozí hodí na něho, možná i trenéři nebo hráči, ale hráli jsme hrozně od začátku a o ty góly jsme si koledovali stejně. Navíc hrát o 10 fakt není ve fotbale taková hrůza, kterou jsme potom předvedli. I o 10 se dá normálně zaútočit, my jsme na vše rezignovali a to se mi nelíbilo ještě více. Rozhodně za tento výkon nemůže jen Konaté a jestli to trenéři neviděli, tak je něco špatně. Blby z kotle nepočítám, ti to vidět nechtějí a myslí úplně jinak.

 • Holas

  LukyACS16.2.2017 21:57reagovat

  Poprvé k němu musím být kritický. Kadlec prakticky celou přípravu hroznej a je v základu, dneska to dost podělal, Mazuch taky děs.

  No a Konaté, u toho se dalo od začátku čekat, že to bude jeden velkej průser. Už z toho důvodu, že proti němu budou fanoušci, kteří uškoděj celýmu týmu. Dneska tomu Konaté nasadil korunu, čímž proti sobě poštve ještě víc fanoušků, takže jeho odchod bude nevyhnutelný, pokud se vedení nechce pustit do války s fanoušky. Měli jsme ho vyměnit, klidně i za toho problémovýho Kessela, nebo ho pod cenou prodat.

  • kalamoi16.2.2017 22:03reagovat

   Dneska mi přišel hroznej třeba i Sáček, totálně zmatené pobíhání po hřišti, nepřesné přihrávky k tomu několikrát nedostoupil hráče ve vápně a když z vápna odkopává míč, tak to nemůže odkopnout doprostřed vápna a pár metrů před sebe, jasná školácká chyba. Vácha hrůza. Dočkal pořád obsazený, ale jediný on a Nestor se snažili něco vymyslet dopředu a to je prostě málo s Julišem. 3 hráči na podporu ofenzívy plus Konaté dokud hrál to nemůže fungovat. Jestli jsme se těšili na větší aktivitu při hře dopředu, tak dnešek připomněl pravý opak a tím myslím prvních 30 minut.

   • victorlima16.2.2017 22:14reagovat

    Já vůbec nechápu, proč tam ta podpora útoku nebyla. Měl jsem celý zápas dojem, že Rusů je na hřišti ne o jednoho, ale o tři víc. Doufám, že není problém v kondici. To by na začátku sezony nebylo dobré znamení.

    • kalamoi16.2.2017 22:16reagovat

     Podle mě problém v taktice. Hráči nastoupili do utkání už s tím nikam se nehrnout a podle toho to potom vypadalo. Hlavně, že slibujeme větší aktivitu dopředu i na hřištích soupeřů. Po červené kartě už rezignovali úplně, což byla taky blbost.V 10 se dá zaútočit, pokud běháš, nabízíš se a máš tu snahu.

  • Ludvik216.2.2017 22:04reagovat

   Hlavni bude liga. Ale po dnesku Sparte neverim ani tam. Zadne zlepšení pres zimu neprislo. Jen kecy selficka videjka.

   • LukyACS16.2.2017 22:05reagovat

    Já si naopak myslím, že tahle hodně tvrdá facka pomůže tomu, že v lize pořádně zabereme.

  • Brian Pricke16.2.2017 22:07reagovat

   Luky, skoro by se z tvého příspěvku dalo pochopit, že za to můžou fanoušci. Nikdo na něj tlak nevyvíjel, na soustředění nic pociťovat nemohl, na generálce (kde jsem nebyl), se dokonce tleskalo, takže asi tak.

    

   Jsou dvě možnosti - jestli se nechal rozhodit tím, s čím se setkal, nemá ve Spartě takhle psychicky nevyrovnaný jedinec (o čemž mnohokrát přesvědčil) co dělat. Druhá možnost je, že se sám nějak nastavil, aby to ”vrátil” svými výkony/bojovností, ale opět to neodhadl, což profesionál dozajista musí.

   • LukyACS16.2.2017 22:17reagovat

    Tak jsem nemyslel, že za tu červenou mohou fanoušci. On byl přemotivovanej, to bylo vidět, ale touhle červenou si to definitivně podělal a fanoušci půjdou proti němu o to víc. Takže konečná. Já tomuhle projektu moc nevěřím od začátku.

    Jinak je samozřejmě nesmysl vinit z dnešní prohry pouze jeho. Hráli jsme tužku už od začátku a i v 11 lidech jsme dostali gól. Navíc i v 10 se dá uhrát lepší výsledek. Tohle byl děs celkově.

    • Brian Pricke16.2.2017 22:21reagovat

     Je to tak. Chtělo by se říci - bohužel. Přijde mi, že máš na to správný (snad mi tu to slovo nikdo nebude zazlívat) názor. Já si na něj nepotřebuji zapískat, mně osobně za to zrovna Konaté vážně nestojí, takže jsem taky jako nejlepší řešení viděl se ho okamžitě zbavit. Win-win situace, leč pravděpodobně z různých důvodů nereálná a nerealizovatelná.

  • majtin16.2.2017 22:09reagovat

   ”pokud se vedení nechce pustit do války s fanoušky” - já bych se do té války pustil. Mě už nebavěj. Je to jak islámský stát, dohoda není možná. Budou neustále Spartu stahovat na svou úroveň. Já prostě věřím, že když chceš něco budovat, tak že musíš být konstruktivní -jenže nemůžeš být konstruktivní trenér a být lidsky destruktivní. Destruktivní mysl plodí destruktivní nápady. Jak řekl někdo velice moudrý - špatný strom nese špatné ovoce.

   • LukyACS16.2.2017 22:14reagovat

    Já s tebou v tom názoru na tenhle typ fanoušků souhlasím, ale mám radši teda mír a raději bych ustoupil, než se pouštěl do války, která nepřinese nic dobrého. Navíc Konaté dostane novou šanci a to v jiném klubu, v tom mu nikdo bránit nebude Úsměv

    • majtin16.2.2017 22:20reagovat

     Jenže co je to za mír. To je ututlání problémů. Ten problém bude doutnat až za při prvních neúspěších zase rozhoří. Jako lidi žijeme v kruhu, pokud se problém nevyřeší správně, jsme pořád navraceni zpět k jeho řešení. A stává se z toho začarovaný kruh.

  • SpartanJakSePatri16.2.2017 22:10reagovat

   Téměř se vším souhlasím... bohužel, ikdyž hrál Mazuch špatně tak je to stále náš nejlepší stoper.

    

   Musíme hledat pozitiva... jedním z nich je, že vedení to vidí a už přivedlo Hovorku, ikdyž si na jaře nezahraje tak sem zvědavej jak to dokopeme a jak na tom Hovorka po zranění bude...

    

   A k Holasovi ... to že je kolem něj tolik lidí (má k sobě několik asistentů + Požára) tak to si taky nemyslím, že je uplně dobře, protože sto lidí sto chutí, každej si to představuje trochu jinak a přijde mi že ho to jenom omezuje...Neutrální

  • Chabix16.2.2017 22:11reagovat

   Těch přehmatů tam bylo několik. Vácha byl v přípravě hodně špatný a když se asi trenéři báli ofenzivnějšího dua Sáček Čermák (kteří by tam právoplatně na základě výkonů měli být) tak tam mohl dát klidně Holka. Na Konatem šla vidět přemotivovanost od začátku, když třeba vyrobil hloupým faulem nebezpečnou standardku. Cilivější trenér by ho po první žluté raději vystřídal. Chyba další prohráváme 3:0 a dlouho nestřídáme. Tým hraje špatně a chce to nějaký impuls. 4:0 konečně střídáme a zase špatně - potřebujeme dát gól, protože gól na hřišti soupeře má cenu zlata. No my tam raději pošleme defenzivní hráče. Nevím co tam na té lavičce dělali. To byl totálně prokaučovaný zápas.

   • pubi16.2.2017 22:21reagovat

    Korunu tomu chlapci z lavičky nasadili tím střídáním, to už jsem si říkal, že se nám vrátil Pepa Chovanec.

 • Hrůza

  kalamoi16.2.2017 21:52reagovat

  Konaté to sice podělal, ať se na mě ovšem hráči i trenéři nezlobí, tak hrát o 10 zase kolikrát není taková tragédie. Spousta týmů má proti 10 větší problém než proti 11. Fotbal není hokej, kdy je oslabení daleko větší nevýhoda. Hořela hlavně obrana a střed zálohy Vácha se Sáčkem, kteří se nevraceli, špatně dostupovali hráče nebo blbě odkopli balón. Rozhodně za takovou hru a prohru nemůže jen Konaté, červená karta se stát může, ale taková hra je skoro neomluvitelná a některé výkony byly katastrofální.

  • Pavel0016.2.2017 21:54reagovat

   ČK způsobila hlavně velký příval sebevědomí na kopačky Rostova a my se totálně rozsypali.

   • kalamoi16.2.2017 21:58reagovat

    Vždyť jsme byli rozsypáni skoro od začátku, až na střelu Nestora jsme neohrozili jejich bránu za celou půlhodinu co byl Konaté na hřišti. Stačila na nás úplně jednoduchá hra nákop dopředu na urostlého útočníka a my byli bezradní. Jestliže Požár tvrdí, že jsme byli na jejich hru připraveni, tak to od začátku prostě vidět vůbec nebylo. Co bálon dopředu, tak jsme měli problém, buď to smrdělo šancí nebo jsme museli faulovat, takže s trenérem a připravenosti na zápas rozhodně nesouhlasím. Přitom domácí nehráli nic světoborného, prostě jednoduchá hra dopředu nic víc.

    • victorlima16.2.2017 22:08reagovat

     To je jistota už několik sezon. Na Spartu bohužel stačí pár nakopnutých balonů do vápna a je zle. Není to poprvé, stačí vzpomenout problém s jednoduchou hrou dánských ,, házenkářů´´ nebo švédských poloamatérů. Mužstvo rozhodně na to připravené nebylo. Po kolikáté už.

  • ACZ16.2.2017 21:56reagovat

   Me hlavne vadi, ze jsme pod Holoubkem zacali hrat vic z obrany. Destruktivne.

 • obrana

  demon16.2.2017 21:31reagovat

  doufám že to je jestli ne poslední zápas za spartu tak poslední pulrok pro trojiku - mazuch,kadlec,vácha. všichni tři totální trága.no běs a děs.Vztek

  • rabac16.2.2017 21:40reagovat

   Pánové, výsledek odpovídá kvalitě kádrů. hodně hráčů na více nemá a nemůže za to Konate. Velice

   špatné od trenerů a je to pokračování hry z konce

   podzimu např. zápas v Liberci. Kdyby byl na lavičce Vrba takto by to nedopadlo,. toto mužstvo

   hraje děs jak za nejhorších zápasů s Sčasným.

   Nejdříve je potřeba řešit trenerské vedení a doplnění novými hráči, ještě jednou děs, ale to byl i zápas s Zilinou.

    

  • rabac16.2.2017 21:40reagovat

   Pánové, výsledek odpovídá kvalitě kádrů. hodně hráčů na více nemá a nemůže za to Konate. Velice

   špatné od trenerů a je to pokračování hry z konce

   podzimu např. zápas v Liberci. Kdyby byl na lavičce Vrba takto by to nedopadlo,. toto mužstvo

   hraje děs jak za nejhorších zápasů s Sčasným.

   Nejdříve je potřeba řešit trenerské vedení a doplnění novými hráči, ještě jednou děs, ale to byl i zápas s Zilinou.

    

 • Musime

  DJDriver16.2.2017 21:26reagovat

  Dat v nedeli jasne najevo ze Konate musi pryc...Vytrhat sedacky,odpalovat pyro,hazet vsechno co bude po ruce na hriste. A kdokoli se ho zastane musí byt exemplarne popraven a jeho rodina exkomunikovana

  • kurt7316.2.2017 21:28reagovat

   začínáš uvažovat rozumně

  • kopejtko16.2.2017 21:30reagovat

   konečně rozumný názor

  • majtin16.2.2017 21:49reagovat

   Bych spíš najal pár odstřelovačů a jak někdo začne hučet, tak ho ťafnout. (Berte s nadsázkou). Mě už to s téma dementama nebaví, akorát tu na Zemi zabíraj místo a zaplevelujou to nenávistí a hloupostí. Rozvrátili Spartu i na jaře 2012 a když se jim neustoupí, pokusí se o to zase.

   • DJDriver16.2.2017 21:52reagovat

    Bohuzel tady fotbal nikdy nebude na dobry urovni....muselo by se tu uplne zmenit prostredi. Jenze to se nestane protoze kluby jsou jeste radi za tech par debilu co tam prijde navic.

    • bledátvář16.2.2017 22:01reagovat

     Prostředí je tu v pohodě a nic hroznýho se tady neděje.

     • DJDriver16.2.2017 22:20reagovat

      No a proto si pul naroda mysli ze chodit na fotbal je zabava pro blbce

   • bledátvář16.2.2017 21:59reagovat

    SmíchSmíchSmíchSmích

 • Kádr

  JosephV16.2.2017 21:17reagovat

  co si budem povídat zase doplácíme na zraněné hráče

  Mareček-v přípravě jasně jeden z nejlepších dneska by hrál stoprocentně základ

  Frýdek-další hráč co by byl v základu a taky vždy patřil mezi ty lepší,navíc nechal na hřišti všechno

  Zahustel-pokud měl formu před tím prvním zraněním tak patřil mezi opory týmu to musíme připustit,bohužel přišlo zranění a i kraje zase pomalu nemáme

  V.Kadlec pokud by dostal šanci tam kde je zvyklí v útoku a nezranil se,byl by hodně platný,to že ho v přípravě cpal Holoubek na kraj je věc druhá a nesvědčí mu to tam prostě ,no a nakonec ta obrana je prostě tragedie ani jeden stoper na to nemá a po odchodu Brabce se to rozpadlo úplně , bohužel tahle obrana nebude ani v lize stíhat a Koubek? sem zastáncem Čibiho,at má svůj věk tak podle pořád lepší než Koubek který se mi nikdy nejevil jako nějaký top golman v lize,nicméně si nechci stěžovat prostě náš největší problém je obrana a zranění hráči, kteří by jasně hrály základ,bohužel s tím nikdo nic neudělá tak to je a letos kvůli tomu budem rádi že nás to nebude stát třetí místo.

  • jb16.2.2017 21:21reagovat

   hmmmmm....tak tento příspěvek zaujme tak akorát tím katastrofálním pravopisem....jsi snad Mongol, nebo proč nepíšeš česky..?? OtráveníOtrávení

   • artaxerxes16.2.2017 21:57reagovat

    No ten příspěvek je gramaticky fakt hrozný, ale jsou tu i horší - oproti venousovi to ještě jde

  • jb16.2.2017 21:32reagovat

   hmmmmm....tak tento příspěvek zaujme tak akorát tím katastrofálním pravopisem....jsi snad Mongol, nebo proč nepíšeš česky..?? OtráveníOtrávení

 • Muj nazor je ten

  ACZ16.2.2017 21:17reagovat

  ze je na case, aby prisel Petrzela. Ten by to u nas srovnal do late. Vsechno!!

  • bledátvář16.2.2017 21:21reagovat

   Jo, to je to pravý. Psychotik na antidepresivech, jako je Petržela, to je to jediný, co ještě Spartě chybí.

   • kurt7316.2.2017 21:24reagovat

    zase si nenechá nachcat do huby

    • bledátvář16.2.2017 21:38reagovat

     To je možný!

 • Odborníci ze studia

  LukyACS16.2.2017 21:14reagovat

  Přátelák se Zenitem neměl vypovídající hodnotu, protože liga v Rusku začíná až v březnu.

  Asi si nevšimli, že dnes hrají v Bruselu.

80950 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha