Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Stopéři

  kalamoi24.2.2017 15:38reagovat

  Jinak k tomu Březinovi, který nemá v lize nic odehráno, tak kde berete jistotu, že nebude hořet taky? Já bych byl raději opatrný se soudy. To co znamená příprava nebo zápasy jinde než jsou ligové nebo pohárové jsme se mohli přesvědčit několikrát i letos, že to je nebe a dudy. Hovorka se v Liberci jevil slušně, ten by posila být mohl, ale i u něho raději počkejme. Každý tým hraje jinak a jiným stylem a uvidíme, jak mu to sedne. Ono dost chyb děláme v současné době i v záloze to samé v Rusku nebo i včera a pak se to na obranu i valí, takže dost chyb bych hledal i tam a nejen u obrany.

  • pepinho224.2.2017 15:44reagovat

   Radši ať třeba hoří mladej odchovanec, který se může zlepšovat, než 2 Brňáci, kteří by měli být oporami

   • kalamoi24.2.2017 15:45reagovat

    Ale ve výsledku by se nadávalo stejně nebo ne? Stejně by jsi byl nespokojený po prohře a chybě Březiny nebo Holka to vyjde nastejno. Sparta musí vyhrávat a pak je jedno, kdo to kazí.

    • pepinho224.2.2017 15:48reagovat

     No to nevím, jako radši omluvím chybu mladého odchovance, jak borce, kterému táhne na 30..

     • kalamoi24.2.2017 15:49reagovat

      Z hlediska omluvy jo, ale jak říkám budeme naštváni stejně, že jsme třeba prohráli a jde o výsledky a ne o to, kdo to zkazí.

      • pepinho224.2.2017 15:51reagovat

       Ale ti mladí mají furt šanci se zlepšit a získávat zkušenosti, u hráčů jako Vácha, Holek atd už to neplatí..

       • kalamoi24.2.2017 15:53reagovat

        To jo, ale Sparta nemá čas na něco čekat, až se někdo zlepší, pokud nebudou výsledky hned, tak vždy bude někdo nadávat a nespokojený. Sparta bere jen titul každý rok a vše jiné je neúspěch a nemůžeš čekat dva roky než se mladíci zlepší.

        • pepinho224.2.2017 15:56reagovat

         To je pravda, ale titul dlouho nebyl, takže je asi něco špatně..je potřeba přestavba kádru, hlavně obrany.

         • kalamoi24.2.2017 16:00reagovat

          Kádr doplňujeme každý rok. Kadlec taky není tak dlouho co tady přišel. S takovou to můžeme měnit pořád. To, že titul dlouho nebyl je samozřejmě chyba, ale prostě jsme si ho nezasloužili a v lize nedominujeme tak jako kdysi.

          • pepinho224.2.2017 16:06reagovat

           Doplňujeme ale zjevně špatně, cesta braní zpět českých starších hráčů, co nehrají v zahraničí, se nejeví úplně ideálně..

           U takového Kadlece jsem očekával o hodně lepší výkony..

           • kalamoi24.2.2017 16:08reagovat

            To i já, ale asi nemáme natolik dobrý scouting a proto bereme třeba hráče i starší, které všichni známe.

            • pepinho224.2.2017 16:14reagovat

             Bohužel je to takSmutek

  • SuperFrankie24.2.2017 15:47reagovat

   Březina narozdíl od Mazucha zvládne 90 minut v plném tempu....

   • kalamoi24.2.2017 15:48reagovat

    Kde? Já ho v lize ještě neviděl. A příprava je fakt něco jiného, jak jsi viděl i letos, kdy jsme porazili třeba Petrohrad a pak máme problém s Bohemkou.

    • SuperFrankie24.2.2017 15:50reagovat

     Na Slovensku to dokázal.

     • kalamoi24.2.2017 15:56reagovat

      Hmm, jenže jejich liga je ještě slabší než ta naše. Vidíš co dokázal Van Kessel ve Slávii a na Slovensku byl hvězda. Takže s Březinou bych fakt počkal, až co ukáže na hřišti v dresu Sparty v lize, potažmo v pohárech.

 • Situace mezi stopery

  dominik2724.2.2017 15:09reagovat

  Vcelku souhlasím s Mádlovým hodnocením na Aktuálně. Obávám se, že je opravdu nezbytně nutné udělat řez na pozici stopera. Kdo mě zná, tak ví, že nejsem typ člověka, co by se vyžíval v nějaké kritice, ale k současným stoperům si neodpustím pár poznámek.

   

  1) Ondřej Mazuch. Přijde mi, že do ideální kondice má opravdu hodně daleko. Kdyby ji měl na patřičné úrovni, byl by vzadu oporou. Takhle chápu, že byl střídán už o půli. Zápas se mu od začátku moc nedařil, navíc se dalo čekat, že kolem 60. minuty začne opět šlapat vodu. Na to, až se po vážném zranění vrátí do formy, se čeká více než dva roky. Podle mě už to trvá hrozně dlouho a nabízejí se jen dvě vysvětlení. Buď stále překonává nějaké zdravotní komplikace, nebo na to prostě kašle. Napadá někoho jiná varianta?

   

  2) Mario Holek. U něj se na návrat do formy čeká snad ještě déle než u Mazucha. A to se za tu dobu ani nemusel vypořádávat s nějakým opravdu těžkým zraněním. V jeho věku by měl patřit k oporám, pokud tomu tak není, dá se očekávat, že už v klubu moc dlouho nevydrží. Bohužel. Já bych mu samozřejmě moc přál, aby hrál jako během svého nejlepšího období pod Lavičkou.

   

  3) Michal Kadlec. Sice asi trochu působí, jak když mu je vše totálně u zadku, ale obávám se, že ze současné nabídky stoperů si na jaře vede asi nejlépe. Včera bych řekl, že gól Rostova byl opravdu z velké části jemu na vrub. Jeho postavení v té situaci jsem moc nepochopil, viděl bych v tom nějaké chvilkové vypnutí. Ale budiž, chybu sem tam udělá každý, to ještě není na to, aby mu měl někdo nadávat. Přijde mi, že jeho výkony mají k ideálu hodně daleko. Vzhledem k jeho věku a očekávané výši platu by měl patřit vyloženě mezi opory. Tak to podle mě není.

   

  4) Davidové Březina a Hovorka. Bohužel ani jeden z nich se do hry jen tak nepodívá. Baví mě reakce tady ve fóru, že na Spartu nemají. Když se podívám na výkony současné Sparty na jejich postech, tak mi takové hodnocení přijde fakt mimo. Na současnou Spartu rozhodně mají. Já se naopak obávám, že trenéři už netrpělivě vyhlížejí návrat alespoň jednoho z nich...

  • kalamoi24.2.2017 15:18reagovat

   Podle mě je to celé o způsobu hry našich soupeřů a podle toho i hrají naši stopéři. Jak je možné, že Mazuch, Holek i Kadlec ve skupině EL zahráli často obstojně nebo i docela dobře? Tenkrát Mazuch kondici měl a teď navíc po přípravě jí nemá? To je nějaké divné. Poslední dva nehodnotím, protože v lize za Spartu nic neodehráli. Třeba včerejší gól rusů nehodnotím jako nějakou chybu stopéru, ale jako skvělou akci hostů, kdy by tímhle ošálili mnohé obrany ze zvučnějšími jmény než máme my.

   • Funin24.2.2017 15:23reagovat

    protože ve skupině hrál celý tým jinak, po ztrátě míče se zatahoval na svojí půlku, nebo přesněji spíš tak na poslední třetinu hřiště, tudíž stopeři nemuseli řešit nějaké záběhy za obrany a rychlé akce, stačilo jim stát kolem vápna, případně v něm a odvracet centry a přihrávky. Proti Rostovu byla záloha vytažená více do hřiště, Rostov hrál rychle, jednoduše a využíval i hodně fyzické hry útočníků a na to naši stipeři momentálně nemají

    • kalamoi24.2.2017 15:26reagovat

     A proč jsme stejně zataženě nehráli i v tom Rostovu, aby stopéři míče jen odvraceli a záloha se zatahovala? Potom je to jasná chyba trenéru ne ve špatné taktice ne? Když tedy máme problém s rychlostí nebo nekondicí našich hráčů vzadu.

     • Funin24.2.2017 15:31reagovat

      tak proč takhle nehráli v Rostovu opravdu nevím, dome je to jasné, tam už jsme museli hrát útočně, ale taktika v rostově asi byla opravdu chybou trenérů.

      • kalamoi24.2.2017 15:34reagovat

       Určitě byla, navíc i to hřiště stálo za prd a bylo jasné, že skoro nepůjde kombinovat. Rusáci taky hráli jednoduše a nákopy a ne, že by nás přehráli kombinací. Měli jsme to zatáhnout a vepředu nechat jednoho útočníka a k němu občas někdo, zbytek by klidně jen bránil a nemohly by tam být takové díry jaké byly.

   • dominik2724.2.2017 15:23reagovat

    Ano, je dobrá připomínka, že ten gól byla především velmi dobrá akce hostů, s tím souhlasím.

     

    Podle mě Mazuch neměl dobrou kondici už na podzim, byť jsem měl pocit, že na tom byl lépe než teď. Během podzimu mi několikrát přišlo, že odpadal tak po 70 minutách. V prvním zápase s Rostovem už v 60. minutě bylo vidět, že je zle.

     

    Ale ono je to asi také dané herním stylem. Při zápasech ve skupině mi přišlo, že byla celá Sparta o něco více soustředěná na defenzivu na vlastní polovině. Možná tam také více stoperům pomáhal Mareček (v porovnání se současným Váchou), navíc se častěji hrálo v jedenácti.Úsměv

     

    Možná je na tom Mazuch kondičně stejně nebo i lépe, ale tak nějak teď víc vyniká, že to není ideální.

     

    Každopádně nevíme, co za tím je. Třeba překonává nějaké zranění...

    • kalamoi24.2.2017 15:29reagovat

     Třeba, ale potom už je lepší na stopéru Costa a na kraj Hybš, když nemá kondici. Navíc i trenéři musí zvolit třeba podobnou taktiku jakou jsme uspěli ve skupině a ne hrát více vepředu a riskovat, že vzadu budou díry a stopéři nebodu rychlostně stíhat. Já myslím, že velký díl viny vzhledem k formě stopéru, potažmo i jejich rychlosti má špatně zvolená taktika trenérů. Pokud je to ve fázi, jak to vypadá, tak to mám zatáhnout a hrát tak jako ve skupině a těžit ze získaných míčů, brejků a rychlého přechodu dopředu, jinak hrát zataženě a pokud hraješ zataženě, tak nemůže docházet k takovým oknům vzadu.

  • Funin24.2.2017 15:30reagovat

   všichni tři stopeři by měli po jaru skončit ve Spartě, pokud by začal Kadlec makat, tak by mohl dostat vyjímku. Dva stopeři se nám snad uzdraví, takže ještě jednoho nebo dva to chce přivést, klidně to může být i Köstl, když na to bude mít. Dále potřebujem nějakého soubojového a fyzicky silného hráče do zálohy a pak tak 2-3 rychlé křídelní hráče, ale opravdu křídelní a né alá Nestor nebo Kadlec, že už na tom kraji pár zápasů odehráli. No a možná by neškodil i pořádnej hroťák. Jsem zvědavej, jestli třeba už v létě přeřadí k Ačku Daa s Traorem a jaká bude jejich výkonost.

  • wasek2611@centrum.cz24.2.2017 15:42reagovat

   Všichni podle věku a zkušeností by měli být oporou, ale nejsou.

    

   Škoda, že nepřišel ten Jugas.

 • Dobrý článek o Spartě

  johnny124.2.2017 14:42reagovat

  https://sport.aktualne.cz/fotbal/glosar/rostov-ukazal-kudy-cesta-nevede-evropska
  -budoucnost-sparty-j/r~d5f58286fa6111e6b0800025900fea04/

  • Chrod24.2.2017 15:20reagovat

   Dobrý článek? Smích Vždyť je to jenom nesmyslná kritika všeho a všech, kteří na Spartě působí. Mádl je zakomplexovanej Slávista, kterej nedělá nic jinýho, než že soustavně kope do Sparty. O ostatních klubech se negativně moc nevyjadřuje, jakoby to snad vypadalo, že jediná Sparta dělá všechno špatně, přitom kritika přichází po vypadnutí v Evropě, kde jsme i tak udělali jasně největší úspěch ze všech. Mádl je tak strašně neobjektivní, že se jeho články nedaj brát vůbec vážně.

 • Klubový koeficient

  Spytihnef24.2.2017 14:19reagovat

  Díky včerejší remíze se Sparta posunula na 40. místo mezi Evropskými týmy, předskočili jsme AC Milán.

 • Cena za Bogdana Vatajelua

  dominik2724.2.2017 14:17reagovat

  Slyšel jsem to včera o půli od fanoušků, tak to berte trochu s rezervou, ale Bogdan Vatajelu prý nestál nic. Do Prahy měl přijet jako student na erasmus a po získání potřebného počtu kreditů se má vrátit na svou domovskou univerzitu v Rumunsku.Úsměv

  • kalamoi24.2.2017 14:19reagovat

   A proto jsme toho studenta byli 6x sledovat přímo v Rumunsku, když byl zadarmo?

  • SuperFrankie24.2.2017 14:20reagovat

   Ano, prý se ve své diplomové práci bude věnovat fušérskému vedení jednoho nejmenovaného českého klubu.

  • Poldi24.2.2017 14:22reagovat

   Dcera mé přítelkyně má sestřenici a její spolužačky strýce snacha se zná s Požárovou a na kafi tohle hodně probírají. Mám podobné info jako Dominik, čili je to už ze dvou nezávislých zdrojů.

   • kalamoi24.2.2017 14:24reagovat

    Jeden lepší zdroj než druhý

  • Franta z lidu24.2.2017 14:23reagovat

   Smích Smích Smích Smích Smích

   Hlavně že nás humor nepřechází... Vždyť nejde o život, ale je to jen fotbal!

  • Brian Pricke24.2.2017 15:00reagovat

   Dominiku. SmíchSmíchSmích

  • Johnny_O24.2.2017 15:07reagovat

   Bacha, tady to zas nekdo vezme vazne :)

 • Nemotora

  majtin24.2.2017 13:29reagovat

  Dokážete si představit, že by se tohle stalo třeba Holkovi, nebo před rokem Marečkovi či Brabcovi Brabcovi ?

  https://www.youtube.com/watch?v=W08hf26HKVQ

  To by se tady po něm místní osazenstvo vozilo s gustem a dlouho.

  Btw náš ”nemotora” v osmifinále.

  • SuperFrankie24.2.2017 13:34reagovat

   To působí jako Mazuch.

 • M.UTD

  FANDA730724.2.2017 13:25reagovat

  co uz mohli sme si to rozdat s M.UTD!Stacilo ”malo”-vyradit Rostov

  • Dolikus24.2.2017 13:28reagovat

   to mě poserSmích

  • kalamoi24.2.2017 13:29reagovat

   Těžko říct koho by nám vylosovali, takhle se to brát nedá.

 • Nestor

  wasek2611@centrum.cz24.2.2017 13:13reagovat

  Jaký máte pocit z Nestora?

   

  je hodně fotbalovej, dokonce chodí i do soubojů, což jsem nečekal.

   

  Ale jeho zrychlení je dost špatný. A zatím není vůbec efektivní. Měl by víc sypat centry do vápna. Pak by byl platný. Popř. by měl hrát v útoku.

   

  • kalamoi24.2.2017 13:15reagovat

   Přijde mi dost podobný jako Dočkal v tom směru, že pokud má dost místa, tak je schopen vymyslet kličku, centry, střelu i dobrou přihrávku. Pokud ho soupeř atakuje a je blízko u něho, tak je poloviční. Dočkal taky nebyl žádný rychlík a pak s tím měl problém, když se na něho někdo zaměřil.

  • kalamoi24.2.2017 13:18reagovat

   Já bych Nestora zkusil dát na podhrot, tam to není tolik o zrychlení jako u lajny a nebude na něm obránce nebo záložník tolik viset.

  • Tashunka Witko24.2.2017 13:20reagovat

   Vypadá fotbalově, ale to v současné Spartě plné Holků a Mazuchů není až tak překvapující. Na můj vkus ztrácí hodně balonů, ale rozhodně mu věřím víc, než našemu milionovému Vašíkovi.

   • hombre24.2.2017 13:35reagovat

    Prdlaj vypadá. Uvědom si, že na podhrotu tu mohl být Zizu. Je rychlej, techniku má, produktivní, udrží balon. V konfrontaci s Kadlecem a Holkem by to byl bombarďák. Nestor i Vašek do Sparty nepatří. To stejné Mazuch, Vácha, Costa. Bohužel......

    • kalamoi24.2.2017 13:38reagovat

     Na podhrotu nemusíš být žádný sprintér. To nebyl ani Dočkal a jak hrál. Nestor nemá rychlost na lajnu a nevím, proč ho tam pořád staví. Ani i tohle na naši ligu na většinu soupeřů stačí, ale už ne v konfrontaci s Evropou. To samé Juliš, kdy na lajně může hrát třeba v lize proti kde komu, ale už těžko v Evropě. Jak nejsem trenér s žádnou licencí a jsem laik, tak oproti Požárovi nebo spíše Holoubkovi bych to složil úplně jinak.

     • Funin24.2.2017 13:48reagovat

      tak ono záleží, jak chceš aby ten hráč na podhrotu hrál, buď tam může hráč hrát jako Dočkal, kreativní tvůrce hry, nebo tam můžeš mít rychlého hráče, který bude spíš šance zakončovat než vytvářet

      • kalamoi24.2.2017 13:52reagovat

       Jasně, ale pokud tady Dočkal nebude, tak nám spíše chybí ten tvůrce hry, abychom se do toho zakončení i útočníci vůbec dostali. Čermák mi přijde, že jednou zahraje a pak několikrát ne. Zkusil bych na tom místě proto i Nestora, každopádně se do středu hodí určitě více než na kraj, ať už bude tvořit nebo zakončovat.

       • wasek2611@centrum.cz24.2.2017 13:57reagovat

        Prave z kraje nema ani nahravky, ani strely. Neroztahuje hru do sirky a nedela nabehy za obranu aby roztrhal obranu. Je takovej statickej.

         

        Jesrli chce hrat na kridle, tak musi vic centrovat do vapna a vytvaret tak sance. Az bude fit Kadlec, tak usedne asi na lavicku

        • kalamoi24.2.2017 14:01reagovat

         Náběhy na to musíš mít rychlost jakou měl třeba Krejčí nebo má Konaté a to Nestor nemá ani náhodou. Ono i tohle na někoho z ligy stačit bude, protože naše liga a většina soupeřů nemá valnou úroveň, ale všeobecně i s jeho dobrou technikou takový hráč musí hrát někde ve středu hřiště a ne na kraji. Párkrát na kraj dali i Čermáka a ten tam byl úplně ztracený. Nevím, že tohle Holoubek a trenéři nevidí. Pokud by se dostal do formy, tak na kraji může hrát takový Šural určitě spíše než Nestor. Jak říkám já nejsem trenér, ale stavěl bych to jinak a docela si i věřím, že by ta sestava nebyla tak špatná.

     • hombre24.2.2017 14:00reagovat

      To ano, ale jestli někoho na podhrotu, tak ať tam raději je Zizu. Nestora možná na ligu, ale ne na Evropu. 6 hráčů musí ve Spartě v létě skončit, jinak to nejde. Možná jsme se smáli Slávce, ale oni za 3/4 roku obměnili tým a ten šlape. Kurva, proč my ne? My tu máme Holka, Kadlece oba, Mazucha, Nestora, Costu, Váchu a zaplevelili tým, který se možná ani za 3 roky nezvedne. ... Chceš-li něco dokázat, musíš jít tomu tvrdě naproti, ne se chlácholit a tahat sem vysloužilce.

      • kalamoi24.2.2017 14:04reagovat

       A kde bereš jistotu, že Zizu má na Evropu? Pokud budeme objektivní, tak toho ještě zase tolik nepředvedl ani v lize. Nemůžeš si myslet, že nadějný junior nebo dorostenec bude zákonitě lepší než to co máme. Nejdříve to musí dokázat na hřišti.

       • hombre24.2.2017 14:07reagovat

        Jistě, ještě ji neprokázal, byl v lize jen párkrát. To máš pravdu, ale kdo bude perspektivní, v tomto případě. Nemáme nic rychlého a Nestor, nezlob se, hraje blbě, sorry.

        • kalamoi24.2.2017 14:11reagovat

         Čteš o čem se teď bavíme? Nestor není rychlostní typ a ten je na kraj zálohy dost třeba. On hraje tak jak je zvyklý, ale ten post mu tolik nesedí, proto i tak vypadá. On musí hrát ve středu hřiště a to, že ho dávají na kraj je chyba trenérů a ne Nestora navíc v porovnání s Evropou. Na nějakou Jihlavu by i ten Nestor na kraji stačit měl.

         • hombre24.2.2017 14:26reagovat

          Čtu, ale já bych ho nedal ani do středu, tam je lepší Čermák, Havelka i Sáček, tak kam s ním? Jinak nám tu chybí rychlostní typy už snad 5 let. Na toto se musíme zaměřit.

          • kalamoi24.2.2017 14:28reagovat

           Krejčí, Konaté, Kadlec, Karavaeev, Costa neřekl bych, že nemáme i rychlé hráče nebo neměli. A taky bych neřekl, že Havelka je lepší než Nestor ani náhodou. Čermák taky jednou zahraje a pak ne to samé Sáček. Za zkoušku nic nedáš a jak říkám do středu se takový hráč hodí určitě více všeobecně i kdyby nešlo o Nestora.

           • hombre24.2.2017 15:20reagovat

            Krejčí tu není a nebyl rychlostní typ, ale měl dobré náběhy. Rychlostní typ, podle mého, je Konate. Možná trochu Venca Kadlec. Costa a Kara patří mezi rychlejší jen v lize a to se zavřenýma očima. Čermák jednou zahraje a Sáček taky, to máš pravdu, ale Nestor ještě nezahrál. Na svůj věk už musí být vůdčí osobnost a ne jen přicmrndávač.

            • kalamoi24.2.2017 15:24reagovat

             Počkej, ale Nestor za nás odehrál 3 zápasy, když neberu přípravu a podle toho ho hodnotíš? To je nějak brzy ne. Psal jsi, že jsme rychlostní typy neměli 5 let, proto jsem napsal Krejčího a ten určitě rychlostní typ byl, když ne on, tak už nevím kdo. Každý není vůdčí typ a bylo jasné, že na Nestorovi to tady stát nebude to si trochu pleteš pojmy, přišel na zkvalitnění kádru a rozšíření postů.

             • hombre24.2.2017 16:32reagovat

              Ale kdo bude vůdčí typ. Musí se to rozložit mezi ostatní, ale musí být tahoun, ale to zatím není. Já byl proti, aby přišel, měl jsem jinou představu o posilách. My dva máme rozdílnou představu, co je rychlostní typ. Láďa, měl dobrý náběh a dobrý centr, ale nebyl nějak rychlý, nikoho snad nepředběhl. Ale byl dobrý křídlo. Nemůžeme hledat hráče na naší ligu, ale na Evropu. Od nás je rychlostní typ Timmy.

         • hombre24.2.2017 14:28reagovat

          A mluvíme o podhrotu, nevím jestli to čteš tySmích. Jinak v poho, hádat se snad nebudemSmích.

          • kalamoi24.2.2017 14:29reagovat

           I já mluvím o podhrotu a jak čteš výše, tak tam by Nestora dala spousta lidí oproti kraji zálohy.

    • victorlima24.2.2017 17:15reagovat

     Hombre, počkej už si vyjmenoval skoro celý mužstvo nekopů. Musíme s někým hrát a na nákup nových hráčů nám asi Daniel nedá.

     • hombre24.2.2017 19:22reagovat

      Samozřejmě myslím v létě - přivedeme 2 útočníky, 2 křídla, 1 střeďák, 2 stopery.

  • Dolikus24.2.2017 13:23reagovat

   Nestor se rozehraje..podle mě má i lepší techniku, než třeba Dočky..co se týče uvolnění přes hráče, hry z jedné atd. Paradoxně se ale bojím, že ted když nebude mít vedle sebe právě Bořka, tak si to nebude mít pořádně s kým dát..A rozhodně bych ho šoupnul do středu na podhrot.

  • Funin24.2.2017 13:32reagovat

   není špatnej, ale není to prostě křídlo alá Láďa Krejčí

  • wasek2611@centrum.cz24.2.2017 13:34reagovat

   Jop přesně jak řikáte všichni. Zkusil bych ho na jinou pozici.

 • Xbox one - FIFA17

  munzig24.2.2017 12:59reagovat

  Trochu z jiného soudku hraje tu někdo FIFU17 na xbox one? Úsměv

  • DJDriver24.2.2017 13:07reagovat

   Ps4

  • wasek2611@centrum.cz24.2.2017 13:12reagovat

   PC :D

  • Gulis24.2.2017 13:55reagovat

   já si sem tam zahraju, ale prim je pro me nhl, na x one

 • Liga

  kalamoi24.2.2017 12:52reagovat

  Vzhledem k zatím nic moc terénům si myslím, že to nebude mít Plzeň jednoduché ve Zlíně a mohla by ztratit. Slávie v Příbrami těžko říct, tam by se museli domácí dost hecnout. Pokud budeme vyhrávat, tak nevěřím, že ostatní týmy vyhrají všechno a nikde neztratí. Rozhodnou samozřejmě i naše zápasy s Plzní a Slávii, ale já v titul rozhodně věřím, pořád je to hratelné.

  • Ludvik224.2.2017 13:10reagovat

   podívej se kdo píská Plzeň, tam je to pohlídané

   • kalamoi24.2.2017 13:10reagovat

    Hlavně nebrečet dopředu jako do nedávné doby slávisti.

    • Ludvik224.2.2017 13:12reagovat

     proč? Stačí vzpomenout na loňský zápas Zlín Plzeň

     • kalamoi24.2.2017 13:14reagovat

      To byl ovšem šéf rozhodčích někdo jiný než je teď

81259 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha