Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Mladí hráči

  pepinho229.4.2017 18:32reagovat

  V následujících zápasech bude ideální šance dát šanci aspoň Kikinovi, ale beztak tam radši bude hrát Lafata.

  • majtin29.4.2017 19:06reagovat

   Boleslav vyhrála ve Zlíně, takže si myslím, že Rada nebude riskovat v souboji o třetí místo.

   • pepinho229.4.2017 19:26reagovat

    Psal jsem to v době, kdy Zlín vedlNeutrálníSmích

    ale i tak, 1 ofenzivní hráč nemůže nic pokazit.Radši bych viděl Kikina než Lafatu na podhrotu

  • ACSpartaPraha4ever29.4.2017 19:46reagovat

   Tak to uz mohl udelat davno, ale tak asi sem neprichazel proto, aby daval sanci mladsim hracum, ze jo... ;o)

 • Dočkal

  Paspartu29.4.2017 16:31reagovat

  Myslíte, že kdyby s Henanem sestoupil, tak se vrátí? Úsměv

   

  Asi by byl problém s vyvázánim se ze smlouvy.

  • adam29.4.2017 16:42reagovat

   Nemyslím si, že by byl problém s vyvázáním ze smlouvy, určitě má příliš dobrou smlouvu na to, aby si ho mohli dovolit platit ve druhé lize (tuším že už nyní je nejlépe placený hráč v týmu). Navíc je docela dobře možné, že má ve smlouvě kauzuli, že v případě sestupu ho klub musí uvolnit. Spíš si ale myslím, že za něj budou chtít vytřískat případně nějaké peníze a my do něj těžko budeme investovat např. 100 milionů za zpětný odkup.

  • atraps229.4.2017 16:49reagovat

   NEVRÁTÍ.

  • ajosek29.4.2017 18:20reagovat

   Jen aby ho nekoupil židSmutek

 • Vrba

  Peters29.4.2017 14:14reagovat

  Jakub Konečný‏ @jakub_konecny 2 minutes ago

  More

  Pavel Vrba sledoval Žižkov-Baník 0:1 ve společnosti Františka Myslivečka.

  ”Sparta mě nezaplatí, kluci,” řekl s úsměvem zvědavým fanouškům.

  • SuperFrankie29.4.2017 14:17reagovat

   Kotalík už jede v přenosovém vozu Novy vyjednávat podmínky s Panuccim na Staromák.

   • Bunda29.4.2017 14:22reagovat

    Myslíte že Vrba Plzni pomůže ? Já si to nemyslím. Kdyby Plzeň neměla Chřestýše tak Vrba trénuje Jihlavu nebo Teplice a nikdy by se nedostal do repre. U národáku nepředvedl nic a v Rusku to bylo podobné. Ale těším se na toho burana,protože to bude takové oživení ligy.Úsměv

    • SuperFrankie29.4.2017 14:25reagovat

     Nedělej z něj zase neumětela. Je to dobrý trenér. Co my bychom za někoho jako on dali...

    • Chrod29.4.2017 14:35reagovat

     Zase bych nepřeháněl. Z podprůměrný Plzně udělal s odloženejma hráčema za 2 roky tým, kterej hrál nejlepší fotbal v lize a ten první titul si zasloužili, i když jim rozhodčí párkrát pomohli. Potom bez porážky postoupil do LM a dalo by se říct, že ty prasárny následovaly až v další sezoně. Od roku 2013 to byla už hrůza a bez rozhodčích by hráli o 4. místo, ale prakticky jenom on nám vytvořil konkurenta, kterýmu se díváme na záda už 7 let (s jednou výjimkou).

     V repre dokázal vyhrát celkem silnou kvalifikační skupinu a nevyšlo mu až ME. V Rusku taky žádnej průser neudělal. Je to sice arogantní a nesympatickej buran, ale lepší trenér v lize není a nějakej Rada nebo Ščasný mu můžou možná tak leštit boty. Neříkám, že Plzeň nějak extra zvedne, ale rozhodně ji může udržet na takový úrovni, že budou hrát o titul.

     • Bunda29.4.2017 14:44reagovat

      Od borce který ”válel” s Plzní bych čekal že bude jeho národák hrát lepší fotbal než za Bílka nebo za Rady. Což se nestalo. V Rusku taky nic tak ho vyhodili. Určitě to není nejhorší trenér,ale v Plzni by vyhrál ligu i Rada. Vůbec nešlo o penalty nebo o ofsajdy,ale o herní situace kterým rozhodčí neustále dávali míč na kopačky Plzni a tím se vytvářel tlak a hodně akcí. Takže vše vypadalo pěkně. Já bych ho k nám nechtěl jen z jednoho důvodu a to je jeho chování. Jinak je fuk jestli tu bude Vrba nebo Rada,protože Křetinský.

      • hombre29.4.2017 14:52reagovat

       Ale blbost, je slušný trenér, spíš naše špička. Je to sice buran, ale hodně dobrý trenér. Myslím, že to může dát v Plzni dohromady a budou hrát zase super.

       My tady už 5 let pomlouváme Plzeň a mluvíme o rozhodčích, o všem možným, ale pořád si nás mažou na prsa. Dokud tu bude Křetinský, tak se to tu nezmění. Budou hrát pořád ti stejní hráči a hovno hrát.

      • LukyACS29.4.2017 15:23reagovat

       Ligu by sice možná vyhrál i Rada, ale pak tihle takytrenéři vyhořej v předkolech a tam Vrba vždycky ukázal velkou kvalitu a dokázal své svěřence vždycky skvěle připravit. Evropa je pro český kluby to nejdůležitější vzhledem na velké finanční sumy.

     • Kombinator29.4.2017 14:58reagovat

      Dle mě je to průměrnej trenér, který nemá sebereflexi, chová se jak nabubřelej buran a navíc je to sviňák největšího kalibru. Do Sparty ho nechci ani za nic, jen by to tu dojebal úplně, vždyť on je přesně ten typ trenéra, pod kterým by se mladí hráči ani nekopli.

      • adam29.4.2017 15:07reagovat

       Nemám co dodat, souhlas. Pokud nezvládal tlak od novinářů a veřejnosti v repre (a to měl luxusní výchozí pozici, na rozdíl třeba od Bílka nebo Rady), tak u nás by hořel jak papír. Tlak ve Spartě je ještě větší než u repre, o tom jsem přesvedčenej. A proč by měl realizovat přestupy podle sebe nechápu, vždyť v Plzni byl každý druhý nákup katastrofa.

      • LukyACS29.4.2017 15:28reagovat

       Že je to nabubřelej buran, ješita a další, o tom se nemusíme bavit, já bych ho do Sparty rozhodně nechtěl, ale zároveň mu přece nemůžeme upírat úspěchy a psát o něm jako o průměrném trenérovi. Vždyť především díky němu je Plzeň tam kde je, sice by si třeba koupili ligu, ale nikdy by nevydělali stovky milionů, které by zajistily provoz na dlouhé roky dopředu. Stačí se podívat, jak jsou úspěšní ostatní trenéři. Jak že to dlouho v Plzni čekali na výhru v Evropě? 16 zápasů? To Vrba v předkolech LM vyhrál všechno, zvládl i EL, kde prohrál akorát v Lokerenu. Já si pamatuju, jak pěkně tehdá pod ním v Evropě hráli, třeba Izraelce doma přejeli neskutečně a teď by proti nim současná Plzeň předvedla naprostou bramboračku.

       • LukyACS29.4.2017 15:31reagovat

        Když tak přemýšlím o trenérech za poslední dekádu, tak mě nenapadá nikdo, kdo by měl podobný úspěchy tj. na tuzemský i mezinárodní scéně. Za posledních 10 let jednoznačně nejúspěšnější kouč.

        • hombre29.4.2017 15:42reagovat

         Je to přesně, jak píšeš. Vrba je u nás špička mezi trenéry. My tu haníme a nadáváme na všechny a pak nás trénuje Rada, kterého vyrazili i v Příbrami.

         • atraps229.4.2017 15:55reagovat

          Vrba je paznech přesto ale je schopnej udělat další titul pro Plzen.Proč?Protože mu tam dovolí aby si mančaft dělal podle sebe.

          • kapacitos29.4.2017 16:16reagovat

           To může, ale zapomíná se na to, že Plzeň je teď ve výběru posil z ligy až na třetím místě a ze zahraničí se jim ještě nikdo nepovedl.

           • atraps229.4.2017 16:47reagovat

            No ono je v podstatě jedno v jakém pořadí jsi ale jak dokážeš příchozí zapracovat do týmu.Například v našem případě je zapracování posil dost problematické.A na tomhle nerozhoduje jestli tě někdo předběhne nebo ne.Jeden příklad Deli pro nás nepotřebnej a najednou jeden z nejlepších v lize.

            • kapacitos29.4.2017 17:40reagovat

             Jde o kvalitu, to nejlepší koupíme my a Slavie, no a Plzeň musí čekat co zbyde. Tak jak to bylo v případě Nestora a Sýkory.

       • Kombinator29.4.2017 16:54reagovat

        O tom, že se mu povedlo nějaký období o tom se přít nedá, to jsou prostě fakta, ale Leicester taky vyhrál PL a těžko můžeme tvrdit, že je Ranieri mezi nejlepšími kouči světa. Stačí se podívat, co Vrba za poslední dobu dokázal a jak jeho týmy hrály, ono už v Plzni bylo vidět, že to, jak mužstvo bezchybně fungovalo na začátku, bylo do určitý míry i dílem štěstí, že si vše sedlo, jelikož v dalších letech šla Plzeň výrazně dolu, nedařilo se doplňovat kádr, ten pak taky jen dojížděl a držel si místa na výsluní zásluhou rozhodčích a Vrba nakonec stačil tak tak zdrhnout, aby si nepokazil renomé nejlepšího kouče v Čechách. Co se týká Evropy, tak tam jsme váleli i my se Ščasným, Chovancem nebo Holoubkem, tam to je pro naše týmy vždycky trošku o něčem jiným.

        Vrba je prostě typ trnéra, který protěžuje svoje oblíbence (dělal to už v Plzni s Petrželou, v repre pak jen pokračoval), sere na budoucnost klubu, takže nějaký systematický začleňování mladých má u prdele a nemá žádnou sebereflexi ,takže mám z něho takový dojem ,že se vůbec nevyvíjí, takže pravděpodobně skončí jak Jožo.

        Za mě do Sparty nikdy, bylo by to z bláta do louže.

        • LukyACS29.4.2017 18:02reagovat

         Srovnání s Ranierim mimo, Ranieri sice dokázal mimořádný úspěch, ale že na to nedokázal navázat, naopak v lize hráli o sestup, ukazuje, že to bylo jen dílo náhody, kdy si všechno mimořádně sedlo.

         V Evropě jsme sice váleli, ale mluvíš o EL, u Vrby se bavíme právě o 2 LM, kdy navíc zvládl kvalifikace s bravurou Úsměv

         První sezona Vrby - pohár

         Druhá sezona titul a skvělý dvojzápas s Besiktasem

         Třetí sezona postup do LM, odtud ze 3. místa do EL, kde sehráli super dvojzápase se Schalke

         Čtvrtá sezona titul a v EL první místo ve skupině před Atleticem, pak vyřazení Neapole

         Pátá sezona postup do LM a ze 3. místa do EL

          

         jestliže takhle vypadá průměrný trenér v ČR, tak to s naším fotbale musí být hodně dobře. Jinak ta repre se nedá považovat za neúspěch, kvalifikační skupinu vyhrál, skončili jsme před Islandem, Nizozemskem a Tureckem. Na ME jen bod a hernš to stálo za hovno, ale to nesnižuje to, čeho dosáhl před tím. Já ho rád nechápu, ale fakt nechápu tu neustálou potřebu ho shazovat a stavět na úroveň Chovanců a dalších...

    • rabac29.4.2017 15:15reagovat

     již jsem psal níže, že Plzen zvedne, dodnes Plzen těží z jeho práce.Když některým zdejším odborníkům není Vrba dobrý, tak se mohou připravit na nadávání na trenéra z Itálie nebo třeba Trpišovského.

     • hombre29.4.2017 15:47reagovat

      To budem ještě rádi, klidně může přijít Pulpit.

      • Lafi2129.4.2017 21:23reagovat

       To je taky dobrej řízek.S nikým se nemaže a ”namachrovanýho mistránka”dokáže vrátit na zem.SmíchByl by to zajímavej tah.

    • LukyACS29.4.2017 15:19reagovat

     Vrba je určitě dobrej trenér, jinak by pod ním těžko Plzeň zvládla předkola na 100% výher, zvládl i předkola EL... takže trénovat asi umí. To samé v Žilině, ta pod ním hrála pěkný fotbal, ale vykopli ho moc brzo, tak smetanu po něm slízl Hapal, který hned udělal úspěch. Rozhodně to žádnej neumětel neni.

     • LukyACS29.4.2017 15:21reagovat

      K tomu samozřejmě ještě 2x 3. místo v LM, 2x OF EL, vyhrál český pohár ještě než je tlačili rozhodčí, rozhodně si představuju neumětela jinak. Jak hraje Plzeň v pohárech po jeho odchodu asi vidíme všichni...

    • atraps229.4.2017 15:58reagovat

     V Plzni mu umožní aby tým posiloval podle sebe a i jinak mu do práce nebude nikdo remcat.Tohle mu vyhovuje a bojím že Plzen nás na titul dost dlouho nepustí.Smutek

  • kapacitos29.4.2017 14:59reagovat

   Jestli mu jde jenom o prachy, tak ho nezaplatí ani Plzeň. Nechápu, že s těma jeho zadníma vrátkama o něho ještě někdo usiluje. Pokud Sparta nebo Plzeň pro něho není priorita, tak nazdar bazar, zase takový zázrak to není..

  • ACSpartaPraha4ever29.4.2017 15:17reagovat

   To je ten samy Konecny, co nas jeste pred dvema tydny informoval o tom, ze mu jeho duveryhodny zdroj v kabine prozradil, ze je Vatajelu zlomeny, ma nulove sebevedomi a uz se s nim nepocita?

  • victorlima29.4.2017 22:54reagovat

   Když ho Sparta nezaplatí, tak Plíseň taky ne. Proč nezkusit Pivarníka. Dobrý a náročný trenér a na Plzeň by měl motivaci.

 • acs

  demon29.4.2017 12:29reagovat

  ščasný měl u nás plat 200 tisíc bez premií a bonusů.vím od člověka ze strahova.

  • FANDA730729.4.2017 12:40reagovat

   co sa pisalo a hovorilo u nas na SK, tak Chovanec nevzal miesto pod 300tisic

  • Paspartu29.4.2017 13:05reagovat

   Proč to nenapíšeš do vlákna níže? Pak je tady zbytečně moc témat a komplikuje to diskuzi.

 • Platy trenérů

  munzig29.4.2017 12:14reagovat

  Má někdo z vás představu v jaké sféře se pohybují platy trenérů v 1. a 2. lize.

  Včera jsme tohle téma naťukli v hospodě a většina se shodla že vyjma Sparty, Plzně a Slavie berou treneři od 40 do 100

  • Bunda29.4.2017 12:20reagovat

   Radovi v Příbrami chtěli dát 25 tak se na to vysral Smích Okolo 100 bude mít trenér Bolky,ale jinak to bude nižší.

    

   Zajímavé je že trenér Olomouce si vzal týden čas a váhá nad novou smlouvou od Sigmy. Kéž by odmítl a šel k nám Úsměv Ale čekám že odmítne a půjde do Zlína Neutrální

   • munzig29.4.2017 13:07reagovat

    Já bych se mu ani nedivil.

    Co jsem se tak bavil s kamarády z Olomouce tak se tam mluví o tom že pokud se nanajde nový majitel 1.liga se v Olomouci hrát nebude.

    Už teď je to tam s penězma pěkne na pytel.

   • SuperFrankie29.4.2017 13:13reagovat

    Jílka je škoda, ale za svůj odchod si může sám.

    • Eduardo Landu29.4.2017 13:33reagovat

     proč?

     • Chrod29.4.2017 14:37reagovat

      Protože neuměl tak dobře stavět kužely jako Hejkal.

 • MIKA

  rimidalv29.4.2017 12:09reagovat

  Chtěl bych věřit, že Michal je ještě ve věku, který mu dovolí, aby se po delší nečinnosti v zahraničí restartoval na své původní výkony podobně jako Vacek, nebo Hušbauer.

  • Bunda29.4.2017 12:15reagovat

   Včera to nebylo uplně marné až na tu malou domů. Ale asi to bylo tím že Příbram je fakt slabá.

    

   Nejhůř zahráli Konate s Lafatou. To byla tragedie. Vácha až na tu hrubku předvedl jeho klasickou hru na pár metrech čtvereční. Lukáš Mareček měl z pozice stopera vetší akční rádius než on. Smutek

   • wasek2611@centrum.cz29.4.2017 13:54reagovat

    nejhůř zahrál jednoznačně ochmatávač holek. :D

    • Tashunka Witko29.4.2017 13:59reagovat

     Souhlas ! Ta jeho minela byla stejná jako v případě Váchy, ale měl kliku, že Rezek napoprvé ještě nedal.

     Holek v sestavě je totální šílenost a Radovi bych sebral licenci jenom zato, že to není schopen rozpoznat.

     • hombre29.4.2017 14:45reagovat

      To je pravda, Holek byl špatný, Marec daleko lepší. Lafata marný, Timmy mě hodně zklamal. MiKa taky špatný, pak se zvedl a začal něco hrát. Ale čím mě nasral, že asi 5 min. před koncem si narazil, teď nevím s kým a vnikl do vápna, tam se mu to zamotalo pod nohama a přišel o balon. Ten byl asi 3 metry od něj a úplně se na to vysral. Stoupl si a díval se na to. Mohl tam skočit a zabojovat o ten míč, ale nic. Stoupl si tam jak Hušbauer v poháru, myslím s Dvorem Králové Vztek. Toto já nesnáším, když se na to někdo vysere, pochopím, že na to nemá, to být může, ale vysrat se na ostatní...

     • victorlima29.4.2017 22:45reagovat

      A kdo by tam měl asi hrát, když jinýho zdravýho stopera nemá? To by musel asi nastoupit sám.

 • DOBRE...

  FANDA730729.4.2017 11:46reagovat

  pre Sparticku, ze sme sa ”zbavili” Vrbu.Aj ked uznavam, ze je dobry trener, ale nepasuje mi do Sparty. Predpokladam, ze v Plzni to tak skoro neda dokopy, nebudu vysledky a tym padom ani prachy a drahy kouc, cize Paclik sa nastve a rozpusti to na cele s Vrbom a skonci ”plzensky zazrak”.Naopak, Sparta sa konecne tafi do trenera, ktory bude mat jasnu viziu a nebudu mu do toho kecat ziadni amateri z vedenia a coskoro/za 2sezony/ budeme ”cierny kon” LM.

  • Johnny_O29.4.2017 12:02reagovat

   Mno, kez bys mel pravdu..

   • FANDA730729.4.2017 12:09reagovat

    Som o tom presvedceny!

    • trakip29.4.2017 12:12reagovat

     Vrba je v Praze.

     • Johnny_O29.4.2017 12:21reagovat

      Na Zizkov-Banik spolecne s Mysliveckem z Plzne? Nevim jestli to neco znamena no.

   • rabac29.4.2017 13:40reagovat

    bohužel to tak vypadá,že Vrba podepíše Plzni, ale

    ještě může DK jednat a zlepšit smlouvu. Každý další trenér je loterie a Plzen půjde výkonem ještě nahoru, peníze bude mít za kval. na LM a pak za EP.

  • artaxerxes29.4.2017 12:12reagovat

   Já stále doufám v Guľu, ale to by skutečně muselo dojít k zásadním změnám ve vedení.

   Navíc musí být obnoven B-tým.

    

   • FANDA730729.4.2017 12:42reagovat

    pri systeme akym pracuje Gula v Ziline, je B muzstvo urcite potrebne!

    • FrantisekKoudelka29.4.2017 12:42reagovat

     Kluci to byla ironie:)

 • Omluva

  FrantisekKoudelka29.4.2017 11:20reagovat

  Omlouvám se za včerejší příspěvek, Franta moc pil:) Tímto se omlouvám fanouškům, Spartě, hráčům, ale Radovi se Svobodou D. ne:) Hoši já bych asi chtěl u nás toho Trpiše.....

  • 13goat29.4.2017 11:26reagovat

   A co Šmejkal z Teplic?

   • FrantisekKoudelka29.4.2017 11:42reagovat

    Šmejkala ne...i když oproti Radovi asi kohokoliv, i toho Karola Marka bych tu více snesl)))

    • bigcock29.4.2017 11:48reagovat

     Marko, ty vole Smích

    • FANDA730729.4.2017 11:50reagovat

     Karol je odbornik na Taliansko, nech to skusi tam.Mne sa zda, ze ”konzumuje”, minule v studiu bol taky ”divny”.Velmi talentovany je trener Noro Hrncar-vytiaho Myjavu s nou name kadrom do EL, teraz pozdvihol ”Ruzu”, predtym dobre posobil v BB.Coskoro niektori CZ klub po nom siahne.Inac dost casto vyuzival ”znamy system” 3-5-2.

  • victorlima29.4.2017 22:52reagovat

   Omluva se přijímá. A co zkusit Pivarníka. Ten tu ještě zmíněn nebyl, ale je to dobrý a náročný trenér a o motivaci by měl postaráno.

 • Podhrot

  Chabix29.4.2017 11:04reagovat

  Napadá se tu Lafata, že by neměl hrát na podhrotu a ž by už měl být na Lavičce. S tím souhlasím, ale taky chápu proč to tak je. Z počátku jara na té pozici hráli Čermák a Šural a oba moc nepřesvědčili. Lafatu na tento post začal stavět už Ščasný, kdy to někdy šlo někdy ne. Důvodem k tomu je Lafatův výborný přehled ve hře. Už kdysi Hřebík v jednom rozhovoru říkal, že Lafata má výborné periférní vidění a při útočných akcí se právě tento hráč musí rychle a přesně rozhodnout kam přihraje a po Bořkovi a Karavajevovi má ve Spartě 3. největší chance index. Nicméně, jak tu padlo, tak Lafata už stárne a nestíhá. Rozumím lidem, že by tam chtěli Čermáka a i já bych si přál, aby měl větší zápasové vytížení (teď byl navíc i nemocný, tak bych se v té kritice kvůli nenasazování trochu mírnil). Nicméně si myslím, že tam příští zápas bude hrát V. Kadlec. Ostatně je to přece jeho postÚsměv

  • wasek2611@centrum.cz29.4.2017 11:13reagovat

   konečně nějakej argument ;)

    

   já to chápal, když to hrál za ščasnýho. To dokázal udržet hodně míčů. Byl všude docela včas.

    

   Ale poslední půlrok nehorázně zpomalil.

    

   Ještě bych k tomu řekl jednu věc. Jedna věc je někoho vidět a druhá mu dát přesnej pas :)

   • Chabix29.4.2017 12:32reagovat

    Jojo, možná by na tom podhrotu měl hrát Vácha. Nikdo neumí tak dobře přihrát do šance jako on Smích

    • wasek2611@centrum.cz29.4.2017 13:55reagovat

     to je fakt..nevim proč netvoří hru :D

 • Vatejelu

  kilovolt29.4.2017 11:03reagovat

  nezdá se vám, že i když ho avizovali jako obránce, tak je to spíše záložník?!

  • 13goat29.4.2017 11:24reagovat

   Vatajelu je hrozně komplikovanej případ, snažil jsem se nad tím zamýšlet, pozoroval jsem ho včera sakra pozorně plus jsem si pustil video, když hrál v Rumunsku (40ti minutové). Jeho role tam byla velice ofenzivní, furt se dostával do tandemových situací, náběhy do vápna atd. Je pravda, že ve většině těchto situací se za něj zastupoval def.zál, proto si to mohl dovolit, prostě systémové jištění. Ale na křídle v Rumunsku nehrál. Nicméně když to sečtu, je to pro mě spíš křídlo než bek. Na toho je příliš subtilní a navíc se v našem systému nesystému stále ještě hledá.

   • Sendi29.4.2017 12:16reagovat

    nerozumim argumentu, že je na beka subtilní...?

    • Pavel0029.4.2017 12:39reagovat

     Řekl bych, že hlavní důvod proč u nás nemůže hrát beka je ten, že v obraně už tak nemáme moc vysoký a dobrý hlavičkáře, takže když strčíš na beka ještě jeho, tak kdo je výborný hlavičkář z těch našich obránců? Chce to minimálně jednoho dobrého stopera v létě, klidně i dva Smích

    • 13goat29.4.2017 13:40reagovat

     Mam rád krajní obránce postavově spíš jako Kadeřábek.

     Vždyť i Bernat hrál pod Guardiolou častěji křídlo než beka.

     • Sendi29.4.2017 13:55reagovat

      že je máš radši neznamená, že je to nějaká obecná mantra žejo, subtilních beků s obrovskou kvalitou je hromada, naopak ten trend je spíš v subtilních hráčích na krajích, nevidim v tom vůbec žádnej problém, mít ty hráče urostlý je výhoda na všech postech, to jo, ale nezobecňoval bych to zrovna na pozici beků...

80736 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha