Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Berbr

  Dynamo21.6.2017 11:53reagovat

  Rozhovor s Berbrem.

  Musí se uznat, že je opravdu brilantní technolog moci. To co dělá, dělá moc dobře. Druhá věc jsou jeho prostředky, které mu k moci pomohly.

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/306349/cely-rozhovor-s-romanem-berbrem-mluvi-o-peltove-zatceni-i-praci-u-stb.html

 • Změny

  adam21.6.2017 11:44reagovat

  Jediné z čeho mám v současné chvíli z hlediska složení realizačního týmu trochu obavu je (ne)provázanost se Strahovem. Doufám, že tím pojítkem má být kromě tlumočnictví Radek Kováč. Popřípadě, že bude mít Strama nějaké pravidelné seance se zástupci Strahova. Snad tomu tak bude, i vzhledem k tomu, kde sám začínal. O pozici technického ředitele nemám úplně přehled, ale není to de-facto takový sportovní manažer s tím rozdílem, že je podřízený trenérovi a ne naopak?

 • Rychle zapomínání

  Kubajs721.6.2017 11:41reagovat

  Přijde to jen mě nebo i ostatním, že se hrozně rychle zapomíná na minulost . Názorný příklad je Mario Holek, kterého při Double vyvolávala celá Letná ”SuperMario” ... Pravdou je, že jeho výkonost je 50% oproti minulosti, ale psát tady o něm v některých případech, tak jak se píše je nedůstojné. Dalším připadem je Lafi, který i když mu to nešlo,tak nechal na hřišti duši, goly dával furt. Napíše se o něm nějaká hloupost a všichni se toho chytí ... Ano někteří hráči už nemají na to ať na nich Sparta stoji, ale zapomínat by se nemělo. Já jsem na stadionu X let téměř stále a vím co tihle hráči 2 roky zpět znamenali . Mariovi fandím a přeji nějaké důstojné angažmá Úsměv ACS !

  • munzig21.6.2017 11:44reagovat

   naprostý souhlas, až na vyjímky.

   A v současném kádru to byl Kadlec, Hybš, Konate.

  • Bunda21.6.2017 11:45reagovat

   Kdyby Sparta hrála normálně, měla vysoko postavenou obranu tak Holek bude pořád superMario. Kadlec bude špatnéj pořád. Mazuch pořád marod.

  • LukyACS21.6.2017 11:45reagovat

   Souhlasím s tebou, Mariovi rozhodně díky za výkony v mistrovské sezóně a hodně štěstí v novém angažmá.

   Ovšem nedůstojné je i vyjádření agenta, tohle je prostě fotbal, někdo se novému trenérovi nehodí do plánů, a tak půjde prostě o dům dál. Těžko si myslet, že tady někoho budem držet za předešlé zásluhy. Tak to možná fungovalo do teď, ale přesně tohle se musí změnit.

  • Funin21.6.2017 11:46reagovat

   hele jako to že hráč před třemi lety hrál dobře znamená, že ho tu máme nechat dožít? to je teda pěkná píčovina. Je úplně normální, že když na to ten hráč nemá, tak odejde, potkalo to i třeba Horsta Siegla, a to byl jinej frajer než Mário, v zahrančí Terry, Lampart, prostě to tak je, a to že pro klub hodně udělal je pěkné, zapomínat by se na to nemělo, ale prostě nestíháš, tak deš.

   • Kubajs721.6.2017 11:52reagovat

    Přečti si to ještě jednou. Nepíšu nic o dožití. Za mě kdyby šel Mazuch a Kadlec,tak je to lepší. Já si furt myslím, že Mario z těch tří je nejpoužitelnější . Zasloužil si trénovat a řešit to během připravy. Ale říct to 2 dny před přípravou je trapné ! Už mohl trénovat jinde, určitě to věděli dřív jak to dopadne a kdo půjde !

    • AlaMierda21.6.2017 11:55reagovat

     on Kadlec pokud v přípravě bude předvádět svůj standart tak je na řadě. Śtětina do toho vlítne, ta posila snad taky. Vlevo Costa, který bude mít chuť a Kadlec se může taky pakovat směr Turecko

    • Funin21.6.2017 12:01reagovat

     řeší se tu odchod Holka, že sme jako na něj hnusní, že si přejeme jeho odchod a že před pár lety hrál dobře. A řeší se to na základě tweetu a vyjádření jeho agenta, že se k němu zachovala SParta hnusně. Nevím, jak přesně se k němu Sparta zachovala, ale jestli mu prostě řekli, že s ním nepočítaj, že nemusí nastupovat k přípravě s A mužstvem, tak v tom žádnej problém nevidím.

     • Kubajs721.6.2017 12:04reagovat

      2 dny před je seriozní ? Tak dobře,promin ;-)

      • Funin21.6.2017 12:07reagovat

       Ano, teprv teď Sparta oficiálně představila realizační tým, ono taky chvíli trvá, než se ten trenérský štáb rozhodne kdo půjde a kdo ne, navíc hráči měli doteď dovolenou, takže jim to prostě oznámili po návratu z dovolené, nevidím na tom nic neseriózního. Navíc jsou to stále hráči Sparty, ta je musí platit, pokud si nenajdou jiný klub, nebo se se Spartou nedohodnou. A myslím, že do začátku sez=ony mají hromadu času si nové působiště nalézt.

      • johnny121.6.2017 12:16reagovat

       Taky ho mohli nechat připravovat a vyřadit ho až po přípravě, to by ti přišlo lepší, mě tedy ne. Teď má víc času na hledání angažmá.

       • Kubajs721.6.2017 12:20reagovat

        Tak ještě jednou. Nepřijde mě důstojné 2 dny před . Mohli a měli to vědět dŕiv a makat už s jiným týmem .

        • johnny121.6.2017 12:25reagovat

         Tak ještě jednou mohli ho vyřadit až po přípravě.

         • Kubajs721.6.2017 12:27reagovat

          Po přípravě by to bylo úplně v hajzlu ....

          • Funin21.6.2017 12:45reagovat

           no a teď si vem, že většina týmů dělá po prvních pár dnech přípravy zůžení kádru, my ho též budem ještě dělat.

          • johnny121.6.2017 12:45reagovat

           Máme na to jiný názor, já ti rozumím, ale třeba v NHL ti po zápase řeknou ať se druhej den hlásíš třeba přes celej kontinent někde v Kanadě. Prostě tohle musí profík ustát a nebrečet. Jinak může jít dělat třeba prodavače do Alberta.

           • Funin21.6.2017 12:47reagovat

            přesně tak

  • Lobrock21.6.2017 11:49reagovat

   Holek přišel a byl naprosto tragickej. Když zjistili, že je jako záložník neuplatnitelnej, tak ho přeškolili na stopera. Na té pozici nebyl špatnej, ale ani žádnej zázrak. V mistrovské sezóně Sparta každého válcovala, málokdo se dostal přes půlku, čili Holek v podstatě ani nebyl v zápase prověřován. Svezl se s fungujícím mančaftem. Teprve, když se lavičkovská hra rozpadla a soupeři na ní našli recept, se začalo ukazovat, že jakýkoliv míč směřující do vápna je pro Holka neřešitelný problém. Navíc se ukázalo, že žádnou dobrou rozehrávku nemá. Když nebyl pod tlakem, dokázal bezchybně posunovat míče. Pokud pod tlakem byl, dělal minely jak Vácha. Nechápu, že ho Sparta nevyměnila už dávno.

   • Bunda21.6.2017 11:52reagovat

    Málokdo se dostal za půlku.. Ok ale kdo hřiště zmenšoval? Holek. On ma obrovský podíl na té naší skvělé nátlakove hře. Pokud nebudeme zase dominantní tak Holka nepotřebujem.

    • Lobrock21.6.2017 11:54reagovat

     Naše hra stála primárně na záloze, která byla schopná každého v lize překombinovat. Zdůrazňuji, že v lize, protože nelze zapomenout na trapas s Hackenem.

     • Tashunka Witko21.6.2017 12:26reagovat

      Holka jsi odhadnul skvěle. Totální nefotbalový alibistický dřevák s výhradně zpětnou nahrávkou a ty legendy o zkracování hřiště jsou stejně úsměvné, jako pohádky o Leninovi.

      Jsem pro, aby se mu ale poděkovalo, protože jeho odchod je pro Spartu fakt velké posílení. Na rozloučenou by mu mohla ta paní Jana klidně i udělat dort a podrbat ho za ušima.

       

  • AlaMierda21.6.2017 11:50reagovat

   já nesouhlasím s tím hráčům sprostě nadávat a psát aby táhli, něco tu odvedli a za to je jim třeba poděkovat. Na druhou stranu tu nelze žít jen z minulosti. Sparta nevyhrála titul dlouho, teď skončila třetí a nelze se ohlížet na nějaké zásluhy a minulost. Ani v kádru, ani v managementu prostě nikde.

   • Kubajs721.6.2017 11:53reagovat

    Přesně to jsem napsal

    • Funin21.6.2017 11:55reagovat

     napsal jsi, že se zapomíná na minulost, což není pravda, jenže z minulosti se žít nedá, rozhodující je přítomnost, má hráč na Spartu kvalitu nebo ne? Holek jí už nemá, propustit. Tak je to v pořádku.

     • Kubajs721.6.2017 11:59reagovat

      Ano ale malinko dustojne ! Rict to tem hracum dopředu at muzou odstartovat pripravu,trenovat, popripade resit bydleni atd . A ne 2 dny dopredu, to me prijde fakt trapný ! Ano ti hraci co jdou, tak asi nemaji ACS co dát. Ale pár jich tam zůstalo ..

      • Funin21.6.2017 12:03reagovat

       mě tohle přijde naprosto v pořádku, hlavně Sparta je musí pořád platit, dokud si nenajdou jinej klub, takže představa, že chudáččci fotbalisti se najednou dozvědeli, že jsou nezaměstnaní a nemaj co jíst a kde bydlet je opravdu úsměvná.

       • Kubajs721.6.2017 12:05reagovat

        Nemaji kde bydlet a co jist ? Tady je to ztráta času ;-) ciao Úsměv

   • Funin21.6.2017 11:54reagovat

    tak, s tímto souhlasím.

  • lidoop21.6.2017 11:56reagovat

   Asi úplně nechápu, o co ti jde. Holek je tak maximálně na 30% výkonnosti, kterou měl v poslední mistrovský sezoně. Jak dlouho jsme ho tu podle tebe měli ještě držet, pro případ, že by se mu ta výkonnost vrátila?

   Ano, Lafata dal 15 gólů v minulý sezoně, ale soupeřům z první pětky jen jeden (Bolce, pokud se nepletu). Že bojuje, je krásný, ale to by měla bejt samozřejmost u každýho hráče. Jestli ty zase nevidíš, že už je neuvěřitelně pomalej a už se mu dost často i stává, že z jasných pozic, ze kterých by dřív gól dal, to teď dával už mimo, tak to je druhá věc...

   • Kubajs721.6.2017 12:03reagovat

    Pomalej bezesporu je, kort na Evropu, tam je to out. Ale pokud bude potřeba a připraven během druhé půle naskočit do tlaku,tak goly bude dávat furt. Měl to těžký, když chvílemá hrálo DZ :-D a pokud mu tam nepřijde do vápna balon,tak tam může být i Ronaldo Úsměv a ta bojovnost byla jen u něj a to je ve věku SG Úsměv

  • rabac21.6.2017 11:59reagovat

   plně souhlasím zbytečná nevraživnost vůči některým hráčům od některých fanoušků je děsivá. Mnoho lidí zde stále nadává na své neoblíbence a naopak vyzdvihuje hráče jako Březina,Havelka a spol. jako hráče pro A tým, je úsměvné jak vyhazují Váchu a na jeho místo píší Sáčka,Marečka a Havelku, když ani jeden v současné době tento post hrát nemůže, úplný děs je vzadu dvojice z těchto tří hráčů, v základu z nich může hrát max.

   jeden Myslíte, že Stetina bude lepší než Kadlec a Holek, nebo Janka než Lafata, no uvidíme, já si myslím, že budete hodně překvapeni. Určitě zatím ve Spartě zůstávají hráči kteří hráli ještě hůře než Holek-Juliš.V.Kadlec.

   • Funin21.6.2017 12:05reagovat

    boha jeho, o tom je snad fórum a diskuze ne? Je naprosto normální, že mají lidi různé názory na hráče. Mě zase příjde úsměvné, že se zastáváš Váchy a Lafaty.

    • rabac21.6.2017 12:12reagovat

     diskuse ano,ale co je navíc jsou urážky hráčů jako

     třeba Lafata, Vácha ad.,myslím, že pro Spartu udělali dost a když přijde někdo kdo bude lepší tak bude hrát on, to je přeci normální, ale nejdříve to musí někdo na hřišti dokázat.

     • Funin21.6.2017 12:15reagovat

      Ano souhlasím, že urážky jsou často před čáru. Problém je v tom, že já třeba věřím informacím o tom, že Vácha a Lafata stojí za odvoláním Holoubka, a v tom případě je těžké jim nenadávat. Oba pro Spartu jistě udělali dost, ale už je to dlouho, a já osobně bych chtěl aby odešli a nahradili je jiní hráči, lepší. Najít ty lepší hráče, to už nechám na povolanějších.

      • Kubajs721.6.2017 12:22reagovat

       Věříš že se najde frajer, co dá X let v řadě 15+ golů ??? Mam obavy, že druhý Lafata jen tak nebude :-\\

       • Funin21.6.2017 12:37reagovat

        Myslím, že by se našel, ale pokud by dal 15+ gólů 2 sezóny po sobě, tak půjde kopat někam jinam. Jinak Janko je dle mého názoru lepší fotbalista než Lafata, uvidíme zda to potvrdí

         

        • Kubajs721.6.2017 12:43reagovat

         Od Janka si taktéž slibuji hodně. Doufám, že to potvrdí . Vysoký,důrazný frajer,který umí dát gola nám chyběl . Úsměv

        • Kubajs721.6.2017 12:44reagovat

         Od Janka si taktéž slibuji hodně. Doufám, že to potvrdí . Vysoký,důrazný frajer,který umí dát gola nám chyběl . Úsměv

         • Funin21.6.2017 12:47reagovat

          no vidíš, že se na něčem i shodneme, podle videí z YT - já vím, není to moc relevantní - navíc vypadá, že má slušné zpracování míče a na tu výšku a věk to není tak hrozné ani rychlostně.

          • Kubajs721.6.2017 12:55reagovat

           Nejen podle YT Úsměv Je skutečně dobrej, parkrát jsem ho viděl a na FIFĚ byl dobrej ;-) :-D Ještě Ben Haima, stopera, sz a nemá to chybu Úsměv

   • Kubajs721.6.2017 12:07reagovat

    Věřil jsem, že se najde někdo ;-) . S 90% souhlas Úsměv

    • Funin21.6.2017 12:08reagovat

     no konečně se našel někdo, kdo má stejný názro jako ty, hurrá už nejsi na světě tak sám.

     • Kubajs721.6.2017 12:12reagovat

      Když tak nějak čtu příspěvky od tebe, tak díky za to :-D :-D měj sa

   • victorlima21.6.2017 15:48reagovat

    V mnohém souhlasím s rabacem. Také si nejsem vůbec jistý, jestli nové posily Civič,Vukadinovič,Janko,Štětina budou lepší než zde často tvrdě napadaní Holek, M.Kadlec,Zahustel Vácha nebo Lafata. Nechápu proč se zde nemluví o nególovém útočníku Julišovi či extréme drahém, stále zraněném V.Kadlecovi

  • ACSOLDBOY21.6.2017 13:14reagovat

   ACS j v současnosti řízena jako korporátní firma. A to znamená, že není nic staršího, než včerejší úspěch.... Hoši, hoši, jste asi ještě mladí a nebo jste nikdy nepoznali život v ”corporate business”!

 • Dělají z Holka top stopera

  Clif21.6.2017 11:39reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2017-18/306358/holkuv-konec-ve-sparte-zachovali-se-k-nemu-nedustojne-rika-agent.html

   

  Přitom to už je dlouho velká tregédie. Nechápu, čemu se divěj, když se neustále zhoršuje.

  • munzig21.6.2017 11:42reagovat

   Já ai myslím že moc nepočítali s tím že se čistka dotkne jeho. Ano sezona mu nevyšla, zas taková trága to nebyla.

   Kadlech a Mazüch byli o panelák horší než Mario. Mělí jít hlavně oni. A myslím že by i šli kdyby u Kadlece šlo jen o sportovní výkonost.

   • Funin21.6.2017 11:47reagovat

    Holek byl taky hroznej na stoperu, je v pořádku že jde, to že nejde i MiKa ovšem také nechápu

 • Z twitteru

  Johnny_O21.6.2017 11:15reagovat

  Jakub Konečný‏ @jakub_konecny 19m19 minutes ago

  More

  ”Že se k němu zachovali takhle, mi přijde hodně nedůstojné.”

  Hráčský agent Jiří Müller o konci Maria Holka ve Spartě.

   

  A co teprve kdyby skoncil v nejaky dalsi vlne i Vacha. Muller pak Spartu snad zazaluje :).

  • AlaMierda21.6.2017 11:20reagovat

   to jsou takové kecy. To je jak ty naše Sparťanské legendy. Všechno špatně, protože prostě se Sparta chce vydat profi cestou a být co nejvíce konkurence schopná v Evropě a vyhrát ligu. A všude člověk čte kecy, jak se špatně zachovala k tomuhle a k tomuhle a jen proto, protože to jsou velcí Sparťané. Ale, že tyhle letité kamarádšofty dostali Spartu tam kde je, to už nikdo z nich neřekne.

  • Dynamo21.6.2017 11:25reagovat

   Sparta stejně musí splnit svoje povinnosti a platit hráče do konce kontraktu, pokud se nedohodnou jinak.

   Profesionální fotbal není charitativní organizace.

  • bob8021.6.2017 11:28reagovat

   Mě jako fanouškovi zase přijde nedůstojné, jakými výkony se pan Holek prezentoval na hřišti. Takže ať je pan Müller radši zticha.Smích

   • Lobrock21.6.2017 11:34reagovat

    Přesně tak. Sparta tu Holka x let živila, ačkoliv nepodával výkony ani prvoligové. Ten by měl spolu s agentem Křetínskému líbat zadek, že ho tu tak dlouho držel a čekal, jestli se náhodou někdy nevrátí do formy co měl před třema rokama. Vůbec bych se nedivil, kdyby dopadl jako Švejdík...půl roku se bude pokoušet v nějakým Brně dostat do kádru, než se zjistí, že kdejakej mlaďas je mnohem lepší než on.

   • bobo21.6.2017 11:35reagovat

    Tak hlavně, že ještě nedávno to byl pro všechny SuperMario. Hoši, sorry, ale jděte do prdele. Ti kluci by si zasloužili trochu úcty, ať už v jednání s nimi, nebo tady na fóru. Výkony už nestačí, ale to neznamená, že se k nim budeme chovat bez respektu. Slušně poděkovat a rozloučit se s nimi, ale nadávat jim do dřeváků a ať táhnou do háje. Tak, jak se mluví tady, to je potom jenom slabý odvar toho, jak se mluví a co se děje v hledišti. To se potom nemůže nikdo divit, že na fotbal nechodí lidi.

    • Kubajs721.6.2017 11:42reagovat

     +1 (y)

    • Dynamo21.6.2017 11:44reagovat

     a jaké jednání od Sparty by ti přišlo adekvátní?

     • Lobrock21.6.2017 11:50reagovat

      Asi velké poděkování za třetí místo, na kterém měl Holek svůj nemalý podíl.

     • Kubajs721.6.2017 11:57reagovat

      Říct to těm hráčům dopředu. Určite to museli vedet dopředu a ne 2 dny pred pripravou. Už mohli dávno trénovat jinde ...

      • bobo21.6.2017 12:28reagovat

       Například...

  • ACSOLDBOY21.6.2017 13:16reagovat

   Normální korporátní přístup k zaměstnanci!

 • Takže realizační tým máme.

  Tashunka Witko21.6.2017 11:04reagovat

  Trochu mi uniká rozdíl mezi vedoucím mužstva a technickým vedoucím mužstva, ale nejspíš bude Baránek dělat Řekovi tlumočníka do češtiny (za předpokladu, že krom hanáčtiny ovládá alespoň ingliš). Netušil jsem, že Kováč má trenérskou licenci, ale Štramák asi nechtěl za asistenta nikoho, kdo mu do toho bude kecat a je dobře, že konečně zmizely zatuchliny - Hejkal, Zdenda apod. Chybí ovšem personální návaznost na mládež (Strahov), což je spíše krokem zpět, protože pochybuji, že Danesi nebo Muzzi budou mít o mladých přehled, či je budou sledovat a o erudovanosti Radka přesvědčen nejsem.

  Teď by to ještě chtělo říci, jestli pořád existuje sportovní ředitel (Požár) a jakou má vlastně pracovní náplň, nebo zda je funkce zrušena a z Požára je opět skautík. A to nejpodstatnější, zda o posilách rozhoduje pořád i všesparťanský sněm, včetně Svobodů a Kotalíků ?

  • Tashunka Witko21.6.2017 11:07reagovat

   Také bych uvítal nějakou změnu v doktorském štábu. Alespoň by mohl odejít ten kouzelník, který u Váchy nebyl schopen rozpoznat, zda má anginu nebo příušnice.

  • AlaMierda21.6.2017 11:12reagovat

   Požár už je zase skautík ne ?

   • Johnny_O21.6.2017 11:20reagovat

    Jo, Kotalik v tom poslednim rozhovoru pro Sport uvadel, ze se Pozar ma presunout ke skautingu a ”komunikaci s domacimi kluby”. Strama zrejme ma mit vyssi pravomoce nez treneri pred nim.

 • Příprava

  Kubajs721.6.2017 10:45reagovat

  Myslel jsem, že to odstartujem dopoledne a sraz na Letné až 17:00, to bude nějaký večerní trénink :D Jsem zvědav na první dojmy hráčů a jak vše bude probíhat (y). Nezbývá než doufat, že se vrátí ta dominantní Sparta :) :)

  • lidoop21.6.2017 10:51reagovat

   Počítám, že to posunuli kvůli vedru. Přece jenom mít první trénink v nějakých 32 stupních, nebo kolik to má v poledne bejt, není nic moc Úsměv

   • Kubajs721.6.2017 10:55reagovat

    Začínáme přípravu jako poslední v lize. Změn jako máku a ještě to furt odsouváme :D Docela mě to překvapilo takto večer :) Jsem na to vše strašě zvědav, ale to nejsem určitě sám :D

    • lidoop21.6.2017 11:00reagovat

     No jako upřímně řečeno si myslím, že ten chybějící týden oproti Plzni nám ve finále nemůže nijak ublížit. Jde spíš o kvalitu a intenzitu přípravy, než o její délku. Navíc se někde psalo, že oproti předchozím letům budeme mít některý tréninky dvoufázový, tak tím tuplem by to mělo být v pohodě.

     Zkrátka věřím, že Štramák ví, co dělá.

     • Kubajs721.6.2017 11:02reagovat

      To i já věřím :)

      Jen jsem čekal, že dneska sraz dopoledne a jdeme na to, ale až v 17 mě docela překvapilo, ale jak řikáš, v konečném zůčtování by to nemělo mít vliv :)

      • kapacitos21.6.2017 11:09reagovat

       Italové dopoledne nepracují Úsměv

       • Kubajs721.6.2017 11:11reagovat

        Aha , tak tomu již rozumím :P :D ;)

        • Funin21.6.2017 11:14reagovat

         tak tak, trénink zacina po odpoledni siestě :)

  • fevac21.6.2017 11:24reagovat

   Od chvíle, kdy D.K.koupil Sparticku se dějí i nestandardní věci.

   I když s Jirkou Novotným nesouhlasím v jeho hodnocení práce Jaroslava Hřebíka,myslím si,že se asi shodnou v obavě,že ve Spartě nebudou SPARŤSNI

 • Křetinský opět nakupuje

  Chabix21.6.2017 10:36reagovat

  http://ekonomika.idnes.cz/eph-centrica-britanie-elektrarny-d4h-/ekoakcie.aspx?c=A170621_090618_ekoakcie_neh

   

  Energetický a průmyslový holding (EPH) podnikatele Daniela Křetínského koupí prostřednictvím své dceřiné společnosti EP UK Investments dvě paroplynové elektrárny v Británii. Jejich dosavadnímu vlastníkovi, firmě Centrica, za ně zaplatí 9,5 miliardy korun (318 milionů liber) v hotovosti.

   

  Přemýšlím v čem se takové množství peněz převáží. Na to je kufřík asi trochu malý ne?Smích

  • SuperSiffredi21.6.2017 10:46reagovat

   https://www.wpclipart.com/money/bag_of_money.png

  • AlaMierda21.6.2017 10:47reagovat

   to mu převáží Řepa v kase

  • wasek2611@centrum.cz21.6.2017 10:49reagovat

   tss pár papírků :D

    

   http://www.czregion.cz/vite-ze-nejvyssi-bankovka-britske-libry-ma-nominalni-hodnotu-%C2%A3100-000-000

  • Francoa21.6.2017 11:01reagovat

   Používá vyhlášenou ”Křetínského kabelu” Smích

 • FIFA

  rebus21.6.2017 9:08reagovat

  http://fotbal.idnes.cz/juventus-turin-manchester-united-paulo-pogba-prestup-ppo-/fot_zahranici.aspx?c=A170621_090133_fot_zahranici_rou

  • Francoa21.6.2017 10:21reagovat

   ”Podle knihy reportérů německého Spiegelu s názvem „Football Leaks - špinavé fotbalové obchody“ inkasoval Raiola celkem 49 milionů eur (1,3 miliardy korun).”

    

   To jenom dokazuje, že agenti jsou největší zlo fotbalu, v čele s tímhle vypaseným vepřem a jeho nekončící honbou za penězi, čímž absolutně kurví celej trh.

   • Funin21.6.2017 10:33reagovat

    tak tak, jako nechapu, cim si on ty penize zaslouzi?

    • pepinho221.6.2017 10:36reagovat

     Dokáže vyjednat tomu hráčovi takové mega dobré podmínky, a samozřejmě velká část jde i do jeho kapsy. Hráč se nemusí o nic starat, on všechno zařídí a taky má za to odměnu.

     • Francoa21.6.2017 10:43reagovat

      Já nevim, prostě mi nepřijde v pořádku vyjednat přestup za 105 mega a dostat 49 mega... za takovou sumu nepřestupujou, až na pár výjimek ani špičkový hráči....

     • Funin21.6.2017 10:43reagovat

      sorry, ale 50M € za vyjednávání mi přijde dost přehnané, všechno stejně musí odpracovat ten hráč na hřišti a tenhle jenom přijde k hotovému

      • pepinho221.6.2017 10:47reagovat

       Odpověď oboum. Samozřejmě, u Raioly je to extrém..navíc on prý asi vlastnil nějaká % práv na Pogbu, to by leccos vysvětlovalo.

     • Francoa21.6.2017 10:51reagovat

      Navíc mi to spíš takhle: buď dostanu 50 mega, nebo nikdo nic nepodepíše... Jako kdyby se zástupci těch klubů nemohli dohodnou bez něj. A hráč si zařídí vše sám, nebo zaplatí někoho, kdo za něj bude podepisovat papíry apod.

       

      Ale tohle na mě působí jako další mafiánská praktika, která škodí čistotě a důvěryhodnosti fotbalu jako celku. Prostě jenom prostředníci obchodu, kteří si namastí kapsu na tom, že ten obchod proběhne, přitom by mohl v klidu i bez nich.

      • Francoa21.6.2017 10:58reagovat

       Jinými slovy, pochopil bych, kdyby byl placen hráčem za pomoc při vyjednávání apod., nechápu že mu musí platit i kluby.

       • Funin21.6.2017 11:56reagovat

        přesně jak píšeš, agenta at si platí hráč, co je klubům do nějakého agenta

   • munzig21.6.2017 10:54reagovat

    Bohužel máš pravdu.

    Je to bohužel dáno tím že agentura se na hráče přilepí už v mladém věku. Vše mu celou kariéru zařizuje, má veškerý servis. Já se hráčům ani nedivím že nedají na agenty dopustit.

    Ten hráč pro ně není partner ale spíš produkt který jim jednou vydělá obrovský peníze a pak když zjistí že výš už to nepujde dají od něj ruce pryč.

    V tomhle bych řekl že je u nás největší svině Paska a určitě Lacina. To jsou ku... kterým jde jen o prachy.

    Například u Rajtorala bych řekl že se na něj agent uplně vykašlal protože věděl že víc peněz z něj nebude.

    • lidoop21.6.2017 11:06reagovat

     Jestli se na něj vysral agent, je jedna věc, ale člověku s depresí stejně nijak nepomůže. Tomu může pomoct partner, anebo velice blízkej kamarád. Toho ale agent suplovat prostě nemůže. Pokud Rajtoral měl opravdu deprese a nebral na to léky, ani nedocházel na terapie, tak to byla jen otázka času. Samozřejmě když byl v Turecku sám a navíc v cizí zemi s jinou kulturou, tak se to akorát urychlilo. Nakonec si to vybral sám, těžko mu agent držel pistoli u hlavy a řekl mu buď podepíšeš Turkovi, nebo tě odprásknu.

 • Stejne je to zvlastni

  petr13721.6.2017 8:04reagovat

  Ve Sparte se dejou velky veci. Evidentne se konecne stavi profesionalni realizak na urovni. A tady se resi Trena a remiza dorostu v pratelaku😊

   

  Za mne zmeny super. Ted uz jde jen o to, jestli bude mit Stramak podporu Kretinskyho v pripade, ze se bude nekdo chovat neprofesionalne. Vsechno ostatni jsou kecy Marka Vita...

  • waaw21.6.2017 8:14reagovat

   Souhlas, smer je jednoznacne spravny. Jeste ty 2-3 special.posily a druha vlna cisteni kadru

  • majtin21.6.2017 8:37reagovat

   Mně to trochu připomíná situaci, co tak člověk slýchává od českých lidí, kdy z ciziny (Itálie) přijede s velkou pompou montážní firma, ale nakonec to stejně dodělávají, zachraňují a opravují Češi. Ale nechám se překvapit.

   • petr13721.6.2017 10:47reagovat

    Jojo my jsme vylozene fotbalovej pupek sveta, to je videt na vsech urovnich v klubech i repre...

  • Funin21.6.2017 8:58reagovat

   tak ona uz je to trosku starší zpráva, takže už se tu tolik neřeší jako aktuální novinky

  • hombre21.6.2017 9:50reagovat

   Nikdy nechci hodnotit něco, co teprve bude. Směr asi bude správný, hlavně se to musí dotáhnout až do konce. Já pořád čekám na 2 středové, kvalitní a rychlé hráče a 2 rychlé kraje. Když to bude jsem spokojený, ale než si to sedne, může být už zima, tady se musí ukázat Dan a podržet ho. Tady se bude rozhodovat o Spartě.

   • Funin21.6.2017 9:54reagovat

    no hombre, furt se říká že přivedeme 2-3 posily, jedna bude určitě křídlo, asi Plavšič, pak jsem zaznamenal zmínky o stoperovi, tak mi přijde, že do středu zálohy už moc posil nedorazí. Jako Mareček Sáček Frýdek vcelku ok, ale přeci jen bych uvítal jednoho ofenzivního a jednoho defenzivního středního záložníka.

    • waaw21.6.2017 10:12reagovat

     Tri prichody = tri odchody

     • Funin21.6.2017 10:12reagovat

      tak odchody ted neresim, resim prichody

  • LukyACS21.6.2017 9:55reagovat

   To se řešilo hned po tiskovce. Holt nic není starší než včerejší noviny.

  • Raist21.6.2017 10:19reagovat

   Těžko k tomu co obšírněji řešit, jsme na začátku a vše je zalité sluncem: nový trenér, nový realizák, rozšíření kádru, začíná se jakože od nuly... ale opravdu důležité bude, jak se Křetínský a Kotalík zachovají, když začne něco skřípat. Podrží vedení Stramaccioniho i při řekněme 2. místě v lize a nic moc výsledcích v EL? Nebo se pokrčí rameny, Kotalík ve Sportu pak konstatuje, že ”italská cesta” selhala, a bude se příští léto skládat realizační tým zase od začátku a se (staro)novými českými jmény?

81825 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha