Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • kádr

  jareoslav9.12.2016 9:26reagovat

  Souhlasím s příchodem Jugase,Nestora,Sýkory. Myslím že z těch mladých mají větší šanci a jsou lepší Dudl,Mustenganovič,Kostl. Zkusil bych i Hybše a toho Březinu.

  • nemesis20179.12.2016 10:00reagovat

   S Hybšem a Dudlem Sýkoru nepotřebujeme, byť Dudl je víc záložník než bek.

   Jugase taky ne, dříve nebo později bude Březina.

    

   Nestor za mne budiž.

   • Chabix9.12.2016 10:13reagovat

    Jasně se tu řešilo že nemáme správně krajní záložníky a v době dy byla většina hráčů zdrava. A teď njedno je nevhcete. Ve vší úctě k Dudlovi, tak Sykora je úplně jinde.

    • nemesis20179.12.2016 11:57reagovat

     Dudlovi je 17, bude se zlepšovat. Navíc při ceně Sýkory ? Podle mne zbytečnost, nechat radši Dudla dál sbírat minuty a stáhnout Hybše.

   • asgard339.12.2016 11:23reagovat

    Jugase samozřejmě ano.Jediným stoperem ve Spartě je poloinvalidní Mazuch, u kterého se dá čekat že promarodí půlku jara a budem zase tam kde jsme byli za Ščasného,tedy u dvojice antistoperů Holek-M.Kadlec.Nic horšího si ve středu obrany nedokážu představit.Březina může být max. 3.-4. stoperem u nás,ale na základ (zatím) nemá.

   • nemesis20179.12.2016 12:01reagovat

    Byť musím dodat, že se na věci dívám trochu delší než jarní optikou.

 • Posílení

  Dynamo9.12.2016 9:26reagovat

  Nutně potřebujeme lepší křídelní hráče. Čermák nemá žádnou dynamiku, ten tam nemůže hrát, je to takovej brazilskej hračička, ale kvalitu na Spartu zatím vůbec neukazuje. Jeden dva tahový hráči jsou nutně potřeba.

  • Funin9.12.2016 9:33reagovat

   jo Čermák není žádnej rychlík, včera například takovej Biabiany byl s míčem rychlejší než Čermák bez něj, ale myslím že na správné pozici, na podhrotu jako v u21 repre, budoucnost má. A například před zraněním, v domácím zápase proti Interu, hrál slušně i na té straně, ale není to prostě typické rychlé křídlo.

 • kádr

  jareoslav9.12.2016 9:14reagovat

  Jestli si tady někdo myslí že nás vytrhne Juliš,Čermák,Sáček tak jste na velkým omylu. Tito hráči včera předvedli absolutní nefotbalovost.Zpracování míče,trochu fotbalového myšlení no prostě hrůza,když k tomu ještě připojíme tragickýho Kadlece a Holka tak se nesmíme divit,že opět titul nebude. Keci o Konatém,že se zachoval špatně jsou úplně mimo mísu.Prodají ho doufám slavii a potom opět se budeme drbat jakou jsme udělali chybu,jako to bylo se Zemanem. V jiných klubech s ním nemají problém akorát ve spartě,tak nevím jestli není chyba někde jinde. Zeman patří k nejlepším hráčům naší ligy.

  • trinact9.12.2016 9:17reagovat

   Ikdyž jsi asi trol, a první polovina tvého příspěvku působí příliš dogmaticky, nefanouškovsky až nasraně, tak s druhou půlkou souhlasím.

   • Funin9.12.2016 9:29reagovat

    já nesouhlasím ani s jednou půlkou, Konaté se zachoval opravdu špatně, a jeho odstavení je v naprostém pořádku. Zeman taky není žádná hvězda. A není pravda, že v jiných klubech nemají s hráči tyto problémy, podívejte se na Vůcha například.

     

    A že byly se Zemanem problémy jen ve Spartě a nikde jinde? Tak to je dost logické, protože ve Spartě dostal šanci jako mladík naskočit do velkého fotbalu, to ve Spartě se o něj začali zajímat zahraniční kluby, což prostě neustál.

    • jareoslav9.12.2016 9:41reagovat

     tak nevím jestli vám jde opravdu o dobré výsledky sparty a nebo o tak zvanou morálku.Konaté se omluvil a nevím kdyby tobě nabízeli dvakrát větší plat co by jsi asi dělal a nevím co jsem pleteš Vůcha a jiné hráče. Zeman byl velkej talent a stále je dobrý hráč.

     • artaxerxes9.12.2016 10:02reagovat

      Zeman jen v Příbrami nedělal problémy. Ve Spartě si ho JCH dovolil posadit a byl problém, nepustili ho do Castilly byl problém, v Plzni s ním Vrba vůbec nic nesvedl.

      V Příbrami zahrál dobře. Ve Švýcarsku po prvotním nadšení ho po půl roce málem prodali Slavii (Slavia cukla) a po roce je zpět v Plzni.

       

      Výborný hráč na naší ligu, ale dement k pohledání. (takový skutečný Julis Lavický Úsměv)

     • Funin9.12.2016 10:17reagovat

      jde mi o dobré výkony, a tým nebude odvádět dobré výkony, když se bude hráčům tolerovat takovéto trucování. Když by mi někdo nabízel dvakrát větší plat, tak bych dal výpověď, což prostě ve fotbale funguje trochu jinak a všichni fotbalisti to ví a musí s tím počítat.

  • Tashunka Witko9.12.2016 9:40reagovat

   Zrovna Sáček vypadá docela dobře a rozhodně bych mu dal v záloze přednost před tragickým Holkem, který stále nepochytil ani fotbalové základy a působí na hřišti nepatřičně. Julišovi nevěřím a začínám rozumět tomu, proč Ščasný Čermáka nestavěl. Kecy o Kadlecovi jsou takový hloupý folklór a včerejší gol na 2:1 to u laiků zase oživí. Kadlec je momentálně náš nejlepší stoper, má pořád i dobré rychlostní předpoklady (na rozdíl od svých želvých kolegů Mazucha a Holka) a dá se na něm v pohodě stavět i pro další sezónu. Ve dvojici např. s Březinou by mohl vytvořit stoperskou dvojku pro další ročník. Konate byl náš nejzajímavější ofenzivní hráč, ale trvale byl škrcen trenéry, nedostával prostor, až nakonec ten diletantský přístup Sparty neunesl a teď není síla, která by ho do kádru vrátila, protože je lepší alibisticky poslouchat kabinu, než bouchnout do stolu. Je to škoda, jelikož s ním a s Delim jsme vlastní neschopností a špatným odhadem přišli o dva hráče, kteří měli parametry pro evropský fotbal. Místo toho si tu držíme nepoužitelný plevel typu Holka a spod.. Zemanův odchod byl naopak v pořádku, ten kluk je ještě blbější než vypadá a včerejší jeho simulantské psychokousky ukázaly, že patří opravdu akorát do Plzně, mezi hovada a petržel.

   • Funin9.12.2016 10:27reagovat

    Já furt nechápu, co vidíte na tom Konatém, ano je schopen obejít dva i tři hráče, ale k čemu to je, když pak zadrbe centr? Typická jeho akce - Konaté na kraji obehraje dva hráče soupeře, středem mu do ulice nabíhá spoluhráč, přihrávka na paty a protiútok.

     

    Ano mohl asi od některých trenérů dostat víc prostoru, ale když už ho měl, tak ho dobrovolně zahodil.

     

    Deliho škoda je, tam Sparta chybu udělala, to je bez debat.

 • Kádr

  H.onzamalemkralem9.12.2016 0:20reagovat

  Takže se Sýkorou, Jugasem, Nestorem a plus ještě případně někdo ze zahraničí budeme mít tak 25 lidí, když budou všichni zdraví. To tam nepočítám vůbec dorostence, kteří v poslední době byli na lavičce. To bude super, až někteří budou vysedávat na tribuně, protože se nevejdou ani na lavičku. Já to říkám poněkolikáté - pokud příchody tak pořádné - ale ne Sýkora nebo Nestor - nejsou lepší než co sami máme. Rychlé křídlo ze zahraničí a ne z naší ligy.

  • Chrod9.12.2016 0:27reagovat

   Výjimečně souhlasim s Liarem, takovýhle hráči jsou nám úplně k ničemu. Buď prostě TOP kvalita jako Rosický nebo Kadlec, jinak to nemá cenu. Ať radši sedí na lavičce mladíci.

  • H.onzamalemkralem9.12.2016 0:30reagovat

   Koubek, Bičík, Costa, M.Kadlec, Holek, Mazuch, Karavaev, Zahustel, Jugas, Frýdek, Vácha, Mareček, Rosický, Dočkal, Čermák, Sáček, Šural, Sýkora, Nestor, Holzer, Juliš, Pulkrab, Lafata, V.Kadlec

   Takže jestli přijdou ti 3 to máme 24 lidí v kádru - bez 3 golmana a mladých dorostenců. Může mi někdo říct, kdo jako bude hrát a kdo sedět na tribuně? To si budou losovat? Protože hodně hráčů je na podobné úrovni a to je právě ten problém, proč takové hráče nebrat. Když už posily, tak které nás někam posunou - jako Dočkal.

   • H.onzamalemkralem9.12.2016 0:32reagovat

    A prý ještě někdo ze zahraničí )). Vždyť budeme mít 30 lidí )) a až na pár lidí jako Dočkal nebo Rosický je ta kvalita podobná - takže asi budou hráči losovat, kdo bude hrát a kdo se usadí s párkem na tribuně )).

    • H.onzamalemkralem9.12.2016 0:36reagovat

     Dudl, Havelka, Mustedanagič, Kostl a další nemají žádnou šanci si kopnout, což pro některé asi taky bude zklamání.

    • brac9.12.2016 0:37reagovat

     Nebo prostě a jednoduše budou odejiti jinam. Smích

     • H.onzamalemkralem9.12.2016 0:44reagovat

      Ne klasicky pošleme pár lidí na hostování a na ligu to v některých zápasech minimálně na lavičce budeme trochu točit, aby se to prostřídalo. Posily mají být posily a ne, že budeš rozšiřovat kádr do nekonečna - na co máš pak mladé hráče? To můžeš rozšířit i těmi. S takovou už si nekopnou nikdy, když to bude probíhat pořád takhle. Hurá s Jugasem a Sýkorou do LM )) - kdy už to vedení pochopí. A to jsem si myslel, že s Rosickým a Kadlecem, kteří by měli být opravdu posilami už to pochopili, že nemá cenu brát donekonečna x hráčů podobné kategorie a mít stopadesát hráčů. A vypadá, že je to tady znovu )).

      • brac9.12.2016 1:17reagovat

       Tak dávat 77M co půl roku je neudržitelné a mladí potřebují jít na hostování, jako Pulkrab nebo Březina. Jinak prosadit se časem do širšího kádru může tak 1, v dobrém ročníku 2. Víc se jich tam nevejde. Pulkrabovi je 19 a je v kádru stabilně. V létě se třeba může vrátit Březina. Tohle je poměrně zdravý rozvoj a přísun mladých.

        

       Jestli bychom chtěli pořizovat kvalitní prověřené hráče, kteří budou u nás hned top, tak takoví stojí 100M. To je častka, za kterou takové hráče prodáváme a takovou cenu na trhu tedy takoví hráči mají. Tohle letos spolkl Kadlec.

  • Capo9.12.2016 8:19reagovat

   Tak dorostence bych zatim fakt nepočítal, ty bych pořád bral jen jako pojistku při zdravotní kalamitě. Z nich v nejbližší době ukazuje potenciál pro Áčko zatim jen Dudl. Havelka neni špatnej, ale myslim, že se nic nestane, když ho pošleme ještě pořádně obouchat třeba do Vlašimi. Takže momentálně máme na soupisce 19 lidí do pole - z toho Frýdek celý jaro mimo, Rosický s otazníkem. Takže si myslim, že příchod dvou tří hráčů neni na škodu. Určitě musí přijít někdo místo Konateho (někdo jemu podobný z venku), protože jeho už nechtějí. Dále jsou pro mě zklamáním výkony stoperů (Kadlec, Holek) navíc odešel Brabec a místo něj se do Áčka posunul jen Kostl, takže stopera podle mě potřebujeme, to je bez debat. Já osobně bych bral ještě jednoho křídelního hráče navíc, klidně toho Sýkoru, ale určitě ne za 30 mega, za to mi nestojí nikdo v lize. Nestorovi u nás taky moc nevěřim, ale jestli na lepší nemáme, tak se nedá nic dělat.

 • Sýkora

  H.onzamalemkralem9.12.2016 0:01reagovat

  Povedlo se mu pár zápasů a my ho hned kupujeme. Co na něm kdo vidí? Vždyť momentálně nehraje často základ ani v Liberci a my takového hráče bereme do Sparty? A Škodu z Brna náhodou nechceme?

  • kapacitos9.12.2016 0:05reagovat

   Nehraje kvůli nemoci, ne výkonům

   • H.onzamalemkralem9.12.2016 0:12reagovat

    Tak to musí být moc závažná nemoc, když šel dneska v 65 minutě na hřiště.

    • brac9.12.2016 0:14reagovat

     angína

    • kapacitos9.12.2016 0:15reagovat

     Byl po angine a nezvládnul by celý zápas..

     • H.onzamalemkralem9.12.2016 0:17reagovat

      Dobře a v čem je tedy tak výjimečný, že ho chceme tady?

 • Změny

  DaveACS8.12.2016 23:46reagovat

  Jinak, jednáme o Sýkorovi, Jugasovi a Nestorovi.. Dále to jsou ještě hráči ze zahraničí, kdy by jeden měl být Cech (ale ne Droppa) a další nespecifikovany počet cizinců..

  Konate se do týmu prostě nevrátí, jedna se o jeho výměně, kabina ho nechce a ani ke klubu se nezachoval tak, aby mu mohlo být odpuštěno..

  • H.onzamalemkralem8.12.2016 23:48reagovat

   Kabina ho nechce )). Hráči jsou zaměstnanci klubu a těch bych se na to vůbec neptal. Ti jsou od toho, aby hráli a to s kýmkoliv. Ti hráči z ligy - žádné terno, jen rozšíření kádru. Cizince nekomentuji, protože nevím o koho zatím jde.

   • DaveACS8.12.2016 23:51reagovat

    Takže když kabina nesouhlasí tak bys radši vyhazel 20 kluků než jednoho, kterej se zachoval jako totální neprofesionál a zradil kabinu ve chvíli, kdy to bylo nejcitlivější?

    • Sendi8.12.2016 23:52reagovat

     nebav se s nim, to je jak snažit se pětiletýmu vysvětlit kvantovou fyziku...

     • H.onzamalemkralem8.12.2016 23:55reagovat

      Ty tomu vůbec nerozumíš

    • H.onzamalemkralem8.12.2016 23:55reagovat

     Proč bych je měl vyházet? Oni jsou od klubu placeni a prostě hrát budou a hotovo. Jen říkám, že si hráči nemůžou poroučet s kým jo a s kým ne. Představ si, že přijde nějaký černoch a 10 lidí s kabiny řekne - s ním nehraji. Tak vyhodíš toho černocha? To bychom to dopracovali. Hamroun se v Bukurešti vůči kabině zachoval jak? Ptali se tam někoho z kabiny jestli Hamrouna můžou poslat na hřiště? Prostě ho proti nám na to hřiště znovu poslali i když udělal úplně to samé co Konaté.

  • wasek2611@centrum.cz8.12.2016 23:54reagovat

   potřebujeme hlavně dvě rychlý křídla a stopera. Nestor a Sýkora jsou dobří hráči...ale uplně je nepotřebujeme.

    

   Jinak Čermák - jak řikal Sendi - přesunul se z kraje do středu a najednou skvělej výkon!

  • bledátvář8.12.2016 23:54reagovat

   Tady nejde o kabinu. Místo aby se Konaté choval s respektem ke klubu, který ho vytáhl z pralesa přímo z liány, tak si hrál na hvězdu a zachoval se jako pěknej křivák. Tak dobrej zas neni, aby za tohle stál.

   • H.onzamalemkralem8.12.2016 23:57reagovat

    Ale byl prakticky nejlepší hráč Sparty do svého vyřazení )).

  • Sendi8.12.2016 23:54reagovat

   Rozšíření kádru naprosto odpovídající, tak ještě nějakou skutečnou kvalitu...Čech ze zahraničí tipuju Novák nebo Pavelka...Konaté to posral, neni o čem dál mluvit, jestli se vedení podaří ho s někym vyměnit, tak to bude zázrak :)

   • majtin8.12.2016 23:56reagovat

    Konaté...musím říct, že rozhodně bych ho nepouštěl do Čech.

   • H.onzamalemkralem8.12.2016 23:58reagovat

    Novák si angažmá nedávno pochvaloval, tak ten těžko.

   • wasek2611@centrum.cz8.12.2016 23:58reagovat

    pavelku bych bral, ale nemyslim, že na jeho post potřebujeme posílit :) Novák by asi šel...ale co potom s Hybšem...

  • kapacitos8.12.2016 23:54reagovat

   Ta výměna bude v rámci ligy, nevíš?

   • DaveACS8.12.2016 23:56reagovat

    Promiň, ale to netuším a nechci plácat do větru Úsměv

    • kapacitos8.12.2016 23:59reagovat

     Doufejme, že ne Úsměv

   • wasek2611@centrum.cz9.12.2016 0:00reagovat

    imho by to mohlo být konaté - vukadin...

    • JosephV9.12.2016 0:12reagovat

     hlavně at to není výměna se židama Konaté-Van Kessel to by s námi pěkně vychcali...

  • sladi9.12.2016 0:08reagovat

   Když to tak sečtu , tak to (kromě golmanů) vychází na 25 hráčů . To bude v kabině dusno !!

   • JosephV9.12.2016 0:13reagovat

    25 hráčů ale pořád z toho počtu bude mít na spartu tak cca 15 Úsměv

   • kapacitos9.12.2016 0:17reagovat

    s dorostem tak 40, budou se muset předělávat kabiny..

 • Hriste

  thomasd868.12.2016 23:42reagovat

  Doufam ze Plzen vidi, jak vypada hriste , kde se moc hrat neda ...:D

  • thomasd868.12.2016 23:42reagovat

   Myslim na Karabachu

  • majtin8.12.2016 23:54reagovat

   Kdyby ses po něm prošel, bys nejspíš zjistil, že nebylo vůbec zmrzlý a tvrdý.Úsměv

 • I kdyby

  DaveACS8.12.2016 23:34reagovat

  I kdyby jsme prohráli 10:1, tak ten zápas za ten Marecovo gól stál!

  • bledátvář8.12.2016 23:36reagovat

   SmíchSmích

  • H.onzamalemkralem8.12.2016 23:37reagovat

   Gól pěkný, jen bych se zeptal trochu trenéra nebo hráčů - proč jsme nehráli odvážněji a ofenzivněji i první poločas? Vždyť jsme nemuseli na nic čekat a něco bránit. Věřím hrát jako druhou půlku, až na ten konec od začátku, tak jsme vyhráli a těch šancí bychom za zápas měli daleko více. V první půli jsme prakticky nevystřelili na bránu a to v zápase, kde máš jistý postup a můžeš si to užít je docela ostuda.

   • Sendi8.12.2016 23:38reagovat

    Liaro, mazej spát!

    • H.onzamalemkralem8.12.2016 23:42reagovat

     ?

 • Svoboda

  Srdcař Plavšič8.12.2016 23:23reagovat

  Právě řekl, že by se všechna jednání s hráči měla dotáhnout před Vánocemi. To čumím, jaký pokrok nastal. ÚdivSmích

  • MK38.12.2016 23:25reagovat

   To jsem teda zvědavej.

  • H.onzamalemkralem8.12.2016 23:25reagovat

   Aby ne, když Nestor už je domluvený )).

  • AlaMierda8.12.2016 23:27reagovat

   to jsem taky čuměl, že by další posun?

  • JosephV8.12.2016 23:41reagovat

   No tak jestli je pravda o kom se psalo tak Jugas,Nestor a Droppa to asi bude rychlá záležitost a myslím si že jejich kluby nebudou nijak namítat Smích

   • H.onzamalemkralem8.12.2016 23:43reagovat

    Droppa už je z klubu pryč, protože tam včas neplatili )).

 • Stoper

  wasek2611@centrum.cz8.12.2016 23:18reagovat

  Jakýho stopera byste si přáli k Mazdovi? Škoda, že tu neni už Brába...ale byli byste pro Mazuch - Březina nebo ještě má čas a raději byste přivedli někoho jiného?

  • pepinho28.12.2016 23:21reagovat

   teď bych ho asi ještě nechal v Senici, když tam pravidelně hraje, ale od léta by bylo dobrý, kdyby zůstal v A a pomale nějaký minuty dostával.

  • Bunda8.12.2016 23:22reagovat

   Kdyby se nezranil Hovorka tak jasně jeho. Druhá volba je Luftner.

   Jugas nevím.. Je podobný Brábovi,ale o dost horší a na Brabce hodně lidí nadávalo.

   • kapacitos8.12.2016 23:24reagovat

    Myslím, že Kadlec dal dnes k jeho přestupu zelenou (Jugas)

   • wasek2611@centrum.cz8.12.2016 23:27reagovat

    Jop jsem taky pro Jugase. Ale jen na hostování s opcí. Klidně za hostování dát 2 mega a a opci na 8. Docela bych rád viděl ze Zlína i vukadinoviče..zase na hostování s opcí. Hodil by se do rychlého protiútoku.

   • Sendi8.12.2016 23:35reagovat

    On má Jugas pro mě jednu velkou výhodu a to tu, že je docela rychlý, ale Lüftner je daleko komplexnější hráč a navíc je mladší...

  • jurasek1118.12.2016 23:24reagovat

   V momentě kdy se marodi vrátí,nikoho dalšího nepotřebujeme.

   • wasek2611@centrum.cz8.12.2016 23:28reagovat

    Stopera potřebujeme...

  • Sendi8.12.2016 23:28reagovat

   Bral bych Lüftnera a zkusil bych v přípravě i Březinu s Köstlem. Brábu momentálně těžko nahradíme a jestli nikdo nepřijde, tak ať tam hraje Holek, Kadlec mi přijde, že to má totálně v píči...

   • AlaMierda8.12.2016 23:29reagovat

    to mě taky přijde, že už přišel jen v klidu dohrát

   • H.onzamalemkralem8.12.2016 23:31reagovat

    Některé zápasy Kadlec odehrál naopak dobře. Třeba doma proti anglánům. Dneska bych mu to tolik nevyčítal, první gól to prostrčení se stane a měli i kliku. A druhý gól udělal Eder dobře - tam si myslím, že by nestíhalo více obránců a ne jen Kadlec.

    • Sendi8.12.2016 23:33reagovat

     úplně jasná laxnost Kadlece o tom vůbec nebudem diskutovat. Jo, chvíli se zdálo, že dobrý, ale 90% utkání po svym příchodu totálně vyprcává, nebo mi to tak alespoň připadá...aktuálně náš nejslabší stoper, tečka.

     • wasek2611@centrum.cz8.12.2016 23:48reagovat

      já myslel, že je to laxnost...ale ona je to nekvalita. Jako docela dobrej je s míčem u nohy (na českýho stopera)...ale jinak ne. Neumí předskočit soupeře, není důraznej, nediriguje obranu.

       

      Osobně bych si přál Sivoka...

      • H.onzamalemkralem8.12.2016 23:52reagovat

       Sivok je dobrý ve vzduchu, ale už dávno nestíhá po zemi. Viděl jsi ho za repre? Po zemi je ještě pomalejší než Kadlec nebo Mazuch.

       • wasek2611@centrum.cz8.12.2016 23:56reagovat

        záleží co budeme hrát....on je dobrej do vápna a hlavně mluví a umí si srovnat obranu....je to vůdce .

        • H.onzamalemkralem9.12.2016 0:04reagovat

         A co by on po zemi udělal dneska proti takovému Ederovi? Dopadl by úplně stejně jako Kadlec.

         • wasek2611@centrum.cz9.12.2016 1:19reagovat

          no Sivok je důraznější...

  • bledátvář8.12.2016 23:37reagovat

   Kompany.

77358 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha