Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Capo nadhodil otázku,

  nosoroh1.5.2016 10:20reagovat

  jak je možné, že pod finančně silným majitelem máme méně titulů než dřív.

  Důvodů je víc.

   

  1) Vyrostl silný soupeř. Slávisté se co pamatuju spíš vybíjeli ve fňukání a ve vzájemném obviňování (k čemuž máme mimochodem slušně našlápnuto my, viz diskuze).

  2) Některé naše tituly byly opravdu poněkud zvláštní (Horníkova éra). Dnes je v této pozici Plzeň, i když letos to nepotřebovala.

  3) Nemáme funkční strukturu vedení. Křetínský upřednostňuje osobní loajalitu k lidem, ”kterým může věřit” (cit.) před profesionalitou. Z toho pramení typologicky nevhodné složení kádru (dlouhodobý problém).

  4) O jeden titul nás s vysokou pravděpodobností přímo připravilo vyhození Pepiho uprostřed sezony z 1. místa (zase Dan).

  • Capo nadhodil otázku,

   trinact1.5.2016 10:24reagovat

   nosorohu/nosorože, s tím se dá souhlasit přesně, jak jsi to napsal. K bodu 1 bych ještě doplnil celkové srovnání kvality jednotlivých týmů, byť samozřejmě jsou nůžky stále ještě otevřeny, dávám tomu 2 roky, než o titul bude hrát ještě jeden tým. K celkové vyrovnanosti podle mě pomáhá i zvýšení kvality výchovy mládeže (ať si řiká kdo chce co chce, za posledních 10 let jsme udělali obrovský kus práce), neboť se dost mladých prosazuje do ligy a tím tlačí svoji kvantitou na celkovou kvalitu - prosadí se jen ty lepší, odolnější.

  • Capo nadhodil otázku,

   Spartan 19891.5.2016 10:28reagovat

   Bod jedna je presny, vyrostl silny souper, ale co jsme my za ty roky udelali navic?! Prsote pro me vedeni co je ve Sparte neni hodno aby to tam takhle vedlo. viz Otava atd...

  • Capo nadhodil otázku,

   Capo1.5.2016 10:36reagovat

   Silný soupeř nám vyrostl tak trošku díky naší naivitě. Osobně si ovšem myslím, že klíčový byl Vrba, kdyby tam nepřišel, tak by se asi moc nestalo, že jsme jim tam všechny klíčové hráče jejich vzestupu ”odložili”. Je jasný, že Křetínský nemá na Spartu tolik času, a proto dokud k sobě nenajde někoho, jako byl Pelta za Košťála, který si ve Spartě udělá pořádek, tak se asi nehneme, no. V tom je prostě zakopanej pes. Kotalík vypadá nadějně, tak doufejme, že se už ve fotbale rozkoukal a od léta začne po trenérech trochu víc šlapat a donutí je, aby se to více propojilo se směrem, kterým jde mládež a nefungovalo to, jako dvě oddělené jednotky. A o jeden titul jsme se tenkrát určitě připravili sami, ale ten mě osobně tolik nemrzí. I když se do toho tenkrát řízlo, tak to bylo správné. Závěr podzimu už tak dobrý nebyl, 2x se vysoko ruplo doma a hra taky nevypadala, že by šla Evropským směrem. Větší problém pro mě je, že podlehli tlaku veřejnosti na výsledky a z cesty, kterou tam tou změnou chtěli zavést, sešli. Za Lavičky lehce a letos už v podstatě úplně.

   • Capo nadhodil otázku,

    LukyACS1.5.2016 10:45reagovat

    Toho titulu taky nelituju, to byl krok správným směrem. Chtěli jsme vyházet vyčpělé hráče typu Kušnír, Jarošík a další a vsadit na mladší. Konečně byl vidět směr, kterým jsme se chtěli ubírat a třeba v Evropě jsme hráli jeden ročník parádně, tam nedostat Chelsea a mít štěstí na los a dostat soupeře typu Krasnodar, tak věřím, že z toho tehdy taky bylo minimálně čtvrtfinále.

    Bohužel jsme se se stejným vedením vrátili na tu samou cestu a opakují se stejné chyby.

    Také si hodně slibuju od Kotalíka, pokud se hodně zajímá o mládež, tak věřím, že pochopí její důležitost a prosadí i béčko a další pozitivní kroky směrem k mládeži. Křetínský by mu možná měl dát volnější ruku, ať může vyházet některý lidi a sestavit si vlastní tým a také ať si může sám vybrat trenéra, který začne naplňovat jeho vize.

    • Capo nadhodil otázku,

     nosoroh1.5.2016 10:56reagovat

     Křetínský evidentně preferuje Hřebíka, kterého považuje ze trenérského génia, a Otavu, kterému věří. Silnější osobnost z těch dvou je Hřebík.

      

     Nemám informace zevnitř, ale podle mého je pes zakopán v nejasném rozdělení pravomocí a v soupeření uvnitř vedení.

   • Capo nadhodil otázku,

    nosoroh1.5.2016 10:53reagovat

    K té nastoupené cestě: předpokládám, že jde o Hřebíka. U něj vidím handicap v osobnostních vlastnostech, staví lidi proti sobě. Já bych pod takovým šéfem sloužit nechtěl, i když má dobré nápady.

    Pokud vyčítáme Zdendovi, že staví pořád ty samé, připomněl bych, že za Víti to bylo ještě horší. Impulz přece jen na podzim a v zimě občas něco změnil. Na jaře to ale byla křeč, to souhlasím.

  • Capo nadhodil otázku,

   captain_obvious1.5.2016 11:15reagovat

   Hlavní důvod je hloupost Křetínského, který všechny svoje firmy vede vysoce profesionálně, jen Spartu jako absolutní amatér. A ještě argumentuje tím, že on musí lidem ze sportovního a personálního vedení věřit, přece se od nich nenechá okrádat. Načež tam nainstaluje lidi, kteří svými přehmaty, pramenícími ze své neschopnosti a nulové kvalifikace na vykonávání dané práce, způsobili ztrátu v řádu milionů až desítek milionů korun, což je to samé, jako by ho okradli.

    

   Teprve potom dále se můžeme bavit o tom, že tyhle směšné figurky ukázaly zdvižený prostředník Hřebíkově koncepci angažováním Ščasného, kterej se od prvních vteřin netají tím, že ho žádná koncepce nezajímá a bude si všechno dělat sám a tak, jak se mu zachce. Bůhví kolik peněz jsme ještě museli poslat do Teplic za rozvázání smlouvy toho šaška Hejkala. Zbytek jsou chyby a omyly Ščasného, ale k těm by nikdy nedošlo, kdyby sportovní vedení bylo ucelené a fungovalo aspoň lehce profesionálně.

    

   Na druhou stranu - možná že už od příští sezony bude fungovat na stadionu roznáška klobás na objednání přes mobilní appku, takže si prakticky nemáme na co stěžovat a naše transformace na skutečný velkoklub západního střihu (pozdrav Tréňovi) bude úspěšně dokončena.

   • Capo nadhodil otázku,

    nosoroh1.5.2016 11:27reagovat

    Protože Dan má Spartu jako hobby. Což je blbě, pokud mají být nějaké výsledky.

    K realizaci Hřebíkovy koncepce potřebuješ trenéra. On sám trénovat nemůže. Jenže zas který trenér chce být jen Hřebíkovou figurkou? Možná Martin Hašek, který na víc nemá.

    Další problém je Křetínského talent znepřátelit si lidi. Poborský, Řepka, Chovanec, Honza Berger... Já vím, že Řepa je pako, ale tohle už je moc.

    • Capo nadhodil otázku,

     captain_obvious1.5.2016 11:38reagovat

     To je právě chyba toho zdejšího prostředí. Zatímco v Německu, ke kterému vzhlížíme, má nejvyšší zodpovědnost sportovní ředitel, který rozhoduje o koncepci klubu i o posilách a může třeba koupit hráče, kterého trenér ani nechce, tak tady u nás, v desetimilionové zemi, máme tak vysoký počet fundovaných odborníků, kteří mají tolik znalostí a schopností, že se zkrátka nebudou zodpovídat nějakému nadřízenému sportovnímu řediteli, až je to neuvěřitelné. Netřeba dodávat, že drtivá většina z nich, nemá kromě svého masivního ega vůbec co nabídnout. A pak se řekne o M. Haškovi, že on jediný je na tu práci vhodný, protože je ňouma a na víc nemá. Já to vidím tak, že on naopak jako jeden z mála chápe, jak to ve světě chodí a že neomezeně vládnoucího trenéra, který se zodpovídá jen majiteli klubu, už ve vyspělých zemích nemají.

     • Capo nadhodil otázku,

      nosoroh1.5.2016 11:42reagovat

      Martin Hašek si to zkusil. Jak dopadl?

      • Capo nadhodil otázku,

       captain_obvious1.5.2016 11:46reagovat

       Martin Hašek byl okolnostmi odsouzený k neúspěchu, ale v budoucnosti ještě Spartu určitě trénovat bude. Navíc já jsem nemluvil o jeho úspěchu/neúspěchu, ale o tom, že má alespoň ten správný pohled na věc, na rozdíl od těch zdejších pantátů.

       • Capo nadhodil otázku,

        nosoroh1.5.2016 11:52reagovat

        Proč neuspěl jinde? Třeba i v zahraničí.

        Já neuspěl na minulým fleku (jiná profese, ale taky vedení lidí). Změnil jsem místo a úspěch je. Kdybych ale měnil místa a úspěch neměl, je chyba ve mně.

        • Capo nadhodil otázku,

         captain_obvious1.5.2016 12:13reagovat

         Já myslím, že teď ve Vlašimi relativně úspěšný je. Trvalo pár kol, než si to trochu sedlo, ale teď se rozehráli a záchranu už mají skoro jistou. Uvidíme příští sezonu no.

         • Capo nadhodil otázku,

          Bunda1.5.2016 12:24reagovat

          Petržela udělal 15 bodu za 15 kol. Hašan 11 bodů za 8 kol. M.Hašek lepší.

         • Capo nadhodil otázku,

          nosoroh1.5.2016 12:38reagovat

          Relativně. Je to relativně úspěšný trenér průměrného týmu II. ligy. O něco lepší než gambler Petržela.

          Já věřím, že chápe dobře svou roli Hřebíkova podržtašky, ale trenér pro Spartu to není. Možná jednou bude, ale teď není. Nemůžeme na 5 let vyklidit pozice jen proto, aby se MH naučil trénovat ligu.

    • Capo nadhodil otázku,

     LukyACS1.5.2016 11:41reagovat

     Hřebík chtěl ten Haga, který Utrecht z loňského 11. místa posunul na pozice, kde hrají o evropské poháry tj. kolem 5. místa, nebo chtěl Thorstena Finka, který Austrii ze 7. místa dostal na 3., opět boj o Evropu. Ovšem naše vedení se rozhodlo pro typického českého trenéra, který se nikam neposouvá.

     • Capo nadhodil otázku,

      captain_obvious1.5.2016 11:43reagovat

      A Fink si z nás ještě udělal prdel, když nám doporučil tlustého Markuse Smích

       

      Mimochodem Austrie byla kus sezony první a ještě po podzimu byla v bezprostředním kontaktu s prvním místem. Na jaře jim došel dech, ale i tak asi budou sezonu hodnotit pozitivně, po té loňské katastrofě.

      • Capo nadhodil otázku,

       LukyACS1.5.2016 11:45reagovat

       To je pěkně potrolil, podle mě viděl, co to tady vede za lidi, tak jim ho doporučil, logicky by si sám esa schoval do Austrie, kam by hráče, u něhož by byl přesvědčen o kvalitách, zadarmo jistě rád přivedl. Úsměv

       • Capo nadhodil otázku,

        captain_obvious1.5.2016 11:50reagovat

        Podle mě to byl další střípek v mozaice šíleného PR našeho vedení. To, že ho doporučil Fink, vůbec nemělo přijít na veřejnost, to byla ohromná chyba. Navíc to ve mně vyvolalo dojem, že my jsme ani nevěděli, jestli nám vůbec kývne na nabídku a přesto jsme u něj žadonili ve stylu ”A kdyby jste nakonec upřednostnil jinou nabídku, neměl byste, jen tak mezi náma, nějaký nápad, koho přivést na RB?”. Což je teda něco strašného.

        • Capo nadhodil otázku,

         LukyACS1.5.2016 11:52reagovat

         Hlavně nepochopim, že ho nikdy nikdo neviděl a vzali jsme ho jen na základě doporučení. Prostě rovnou podpis, žádné testy a ještě ho s velkou pompou představíme jako náhradu za Kadeřábka a ideálního hráče do 352 Smích

        • Capo nadhodil otázku,

         nosoroh1.5.2016 11:53reagovat

         Souhlas.

        • Capo nadhodil otázku,

         LukyACS1.5.2016 11:54reagovat

         A ještě si vzpomeň, jak někdo trolloval s hashtagem #prestupy a furt psal, jak k nám jde Paixao. Pak ho díky tomu objevilo i naše vedení http://www.spartaforever.cz/ukaz_clanek.php?clanek=3119

         • Capo nadhodil otázku,

          captain_obvious1.5.2016 12:08reagovat

          Já jenom doufám, že se jednoho dne dozvím, jestli to byla veselá shoda náhod nebo jestli se SpartaForever skutečně ze dne na den stala scoutem Sparty. Smích

  • Capo nadhodil otázku,

   Jerababa1.5.2016 11:21reagovat

   Zásadní problém je v tom, jaké hráče a pro jaký fotbal hráče vychováváme u mládeže a jaký fotbal produkuje Áčko. Zasekli jsme se v minulosti, chtěli jsme stavět mužstvo na playmakerovi Matějovi, ten bohužel opakovaně prokázal, že sice fotbal umí, ale není skutečným vůdcem, což tenhle systém prostě vyžaduje. Stále se snažíme najít nějaké individuality, ale fotbal už je prostě jinde, stojí na absolutní spolupráci celého teamu, fyzické práci po celých 90 minut a vyhrává ten tým, který má k tomu nadstavbu v technických dovednostech jednotlivců(většinou). A jelikož my se stále spoléháme na geniální myšlenku, dokážou nás snadno přehrát právě ti, kteří jsou ochotni a schopni držet systém a pracovat po celý zápas. Často se tady řešila otázka, jestli hráči mají postávat a prokombinovat se až ke golu. Tak to si dnes může dovolit jen pár týmů na světě. Např. v čtvrtečním zápase Vil-Liv hráči pracovali(běhali) celých 90 min. A pozor, nejde o nějaké bezúčelné pobíhání, ale o promyšlenou, cílenou záležitost. O tom si můžeme jenom nechat zdát. Uvedu jeden z mnoha případů a vybírám opravdu namátkově, Vácha odehraje míč např na Matěje, Dočkala nebo kohokoliv jiného a co udělá? Zůstane stát, prý mu ”trenér” řekl, že má hlídat prostor. No takhle už dneska moderní fotbal prostě nevypadá a nikdy už vypadat nebude. Proto jsme tam, kde jsme. Půlka mančaftu umí jen tenhle fotbal. A nedělejme si iluze, že nákup jednoho dvou hráčů tohle vyřeší. Když na starýho Trabanta namontujete spoilery a dáte ho do kůže, pořád to bude Trabant. Tady je potřeba systémová změna a ta musí začít ve vedení Sparty, kde to připomíná spíš státní správu(máme místečko, prachy jdou, 8 hodin, ze všeho se nějak vykecat a odpovědnost rozmělnit), než fungující společnost.

   Nějak nechápu, co vlastně Křetínský chce a jak může tohle připustit, přece to nemůže být blbec a za ty roky už snad musel i něco pochopit. Ovšem není v tom sám, Abramovič v Chelsea by taky mohl vyprávět. Peníze prostě nejsou všechno, proto má mít Kř. odborníky a ne Otavy.

   • Capo nadhodil otázku,

    nosoroh1.5.2016 11:31reagovat

    Podstata věci je v posledním odstavci.

    Pak může být trenérem kdokoli, a pořád to bude stejné.

    Co se týče Matěje, tak souhlasím.

    Hřebík má pravdu ve srovnání s basketem a s hokejem, kde neexistuje, aby hráči jen tak stáli.

 • Spartan 19891.5.2016 9:49reagovat

  Takze tohle by si meli pustit vsechny ty nase hvezdy aby nasli teda tu motivaci kdyz takhle o nas pekne skandujou at uz se to uz nikdy neopakuje...

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/267672/takhle-slavi-plzen-v-satne-cekal-kadernik-skandovalo-se-o-sparte.html

   

  Hráči Viktorie ale nerozjížděli pouze mistrovské pokřiky... „Děcka, tak pojďme na to... Sparta zajebaná je, Sparta zajebaná je,“ rozpíval dav i své spoluhráče jeden z plzeňských fotbalistů.

   

  • Tomáš Vápeník1.5.2016 9:55reagovat

   Doslova se stydím. Myslel jsem si, že jsem smířený, že opět titul nebude. Ale to už je moc, jak my jsme naprosto neschopní. To se snad máme stát věčně druhými?!

   • Capo1.5.2016 10:09reagovat

    Neuděláš nic no, musíme si začít titulů víc vážit. Já jsem generace, která je zvyklá, že Sparta velmi často vyhrává a přiznám se, že jsem to v minulosti bral jako samozřejmost a když to jednou za uherák nevyšlo, tak to byla výjimka potvrzující pravidlo. Je trošku smutný, že ta titulová krize přišla za finančně nejsilnějšího majitele, kterého jsme kdy měli a nejspíš kdy mít budeme. Každopádně je neuvěřitelný, že za 11 sezon pod Křetínským máme jen uprděné 4 tituly a LM jsme hráli jen v té první sezoně a od té doby je to jen sen na hony vzdálený.

  • Capo1.5.2016 10:02reagovat

   Asi to nebyl fotbalista, který to rozezpívával, ale to nic nemění na tom, že by to měla být velká motivace do příští sezonyÚsměv

  • trinact1.5.2016 10:17reagovat

   Klasickej Pelnář. Jako tehdy s tim rádiem, když mu výherce oznámil, že fandí Spartě, načež Pelnář dal cenu někomu jinému.

   • Bunda1.5.2016 10:21reagovat

    Poslouchám ho denně.. Fandí 4 roky a dělá z toho takovou vědu. Čuráček. Ale tak to je 99% plzenáků.. Nejsou to fanoušci Plzně,ale jen nesnáší Spartu a fandili Baníku,Slavii,Liberci,ted Plzni.. Za pár let to bude třeba Znojmo.

 • CO

  petula1.5.2016 8:19reagovat

  provedli na oficiálních stránkách Sparty,kam zmizelo MENU?Údiv

 • Viktorie slaví

  majtin30.4.2016 23:51reagovat

  To bych samo o sobě překousl, jsou tam i slušní lidi a hráči, jejichž nejhorší vlastností je, že snesou být kumpány níže jmenovaných. Ale to, že Viktorie slaví znamená, že slaví i: Davča Limberský; Milánek Petrželů; Alois Šádek a to nejspíš i Chřestýš, když jsou takoví kámoši, že si 3x denně volají; Paclík ; a nejspíš i Berbr, když je z Plzně a Paták, když má k Plzni blízko; a - Vlk a podobný nestoudně nesoudný mimoni - fanoušci FCV.

  Dostatečná motivace začít pracovat líp a nedat jim pár let čuchnout.

  • Viktorie slaví

   Lobrock1.5.2016 2:51reagovat

   Presne tak. Vubec mi nevadi, ze slavi lide jako Kovarik, Kolar, Hejda nebo treba Baranek. Je ovsem nechutne, kdyz si radost uzivaji i tebou zminena odporna stvoreni, k nimz bych pridal treba Pilare nebo Reznika.

   • Viktorie slaví

    petula1.5.2016 8:22reagovat

    no za 6 let mají 4 tituly a to jim jeden jentaktak vyfouknul Liberec a my 2010 pak 2014 a jinak nic,je to bídaSmutek

  • Viktorie slaví

   Capo1.5.2016 9:54reagovat

   Co naplat, Sparta musí začít sama u sebe. To, že nás Plzeň letos 2x přehrála nemůže být náhoda, i ostatní zápasy má i na první pohled pod kontrolou lépe než my a to nemluvim o nějaké přízni rozhodčích, ale o tom jak ty zápasy v drtivé většině případů probíhají. Myslím, že to je zásadní rozdíl mezi letošní Plzní a Spartou. Nejspíš jim dost pomohlo, že na jaře nehráli poháry, ale i na podzim ty anglické týdny zvládali v lize mnohem lépe než my. Sparta se musí po všech stránkách zlepšit. Každopádně to si na Letné po hříchu říkají v posledních letech bohužel pořád a výsledkem je jeden double, který taky byl z velké části nejspíš jen díky výbuchu s Hackenem.

 • Kádr

  Jarda1130.4.2016 22:47reagovat

  Máme kádr plná reprezentantů.

  Na Euro pojedou pokud se nezraní Dočkal Krejčí a zřejmě i Lafata. Do své repre patří určitě Costa.

   

  Do širšího kádru patří Zahustel, Vácha, Mareček, Brabec, Holek, Frýdek, Bičík či Šural (na Euro by jel nebýt zranění). Je tady ještě Mazuch s Jiráčkem, kteří v repre taky byli a ne náhodou... Snad jen Matějovský s Kováčem už se tam nikdy nepodívají..

  Juliš hraje za U 21...

  Výsledkem je evropská kocovina v lize, neorganizovaná hra, chaos v obraně.

  Máme vůbec nějakého lídra? Lafata je hodnej strejda, kterej už nestačí na evropskou úrobveň.

   

  Letní posily Steinhofer Paixao nebo Litsingi byli další projev zoufalé přestupové politiky. Loni v zimě tady byli Schranz, Řežniček či Picault...

   

  To je obraz současné Sparty.

  • Kádr

   maaarty30.4.2016 23:38reagovat

   Tak. A teď zkus objektivní hodnocení bez zdůraznění jen a pouze neúspěchů. Můžeš začít u přestupů - nejlépe v porovnání s konkurencí.

   • Kádr

    spartanek30.4.2016 23:44reagovat

    Schranz - Je v širším kádru reprezentace Slovenska,podává skvělé výkony a jeho presink byl učebnicový.

     

    Řezníček - Jeden z nejlepších utočníků v lize. Určitě mohl zůstat.

     

    Picault - skvělé výkony v druhé bundeslize.

     

    Impulzovi hoši ? Steiny - stejná postava jako vyžranej asistent Hejbal, Paixao - ego až na půdu a přitom totální dřevák, Litsingi - před přestupem se rok neskutečně trápil..Jeho mohl přivést do Sparty jenom kokot.

    • Kádr

     ajosek30.4.2016 23:56reagovat

     Frýdek-posila,Šural-posila,Zahustel-posila

     Mahmutovič-špatně,Chramosta-špatně,V
     úch-špatně

     a
     co je jim platnej titul,když nepostoupí do EvropyOtráveníco je lepší-rozdávat si to jako trapky z Plzně s Příbramí Jihlavou aspol.?nebo plný kotle na Lazio,Villareal,Krasnodar a Schalke???

     • Kádr

      lotar1.5.2016 9:01reagovat

      A sparta snad takový výkony v evropě podává každej rok ? Letos to vyšlo nad očekávání a to se zase nemusí povest třeba 10 let.

    • Kádr

     DaveACS30.4.2016 23:59reagovat

     Reznicek - největší dement a primitiv ligy.. Jsme Sparta, ne jen provinční klub jako Plzeň, nesmíme koukat jen na kvalitu

      

     Picault - Totální atlet, toť vše.. Bohužel nemám tolik času jako ty, abych sledoval druhou Bundesligu, takže ho teď neohodnotim..

      

     A teď mi prosím řekni, koho bys sem přivedl teď ty, nejakej tip na posily..

     • Kádr

      spartanek1.5.2016 0:03reagovat

      Deli,Hovorka,Čermák,Schick,Karavajev,Holzer,Radakovic,Sýkora.

      • Kádr

       Chrod1.5.2016 0:11reagovat

       Já pořád nechápu, co máte všichni s tím Radakovičem. Já ho teda viděl celej zápas jenom s náma a s Plzní, jinak jenom v sestřihách, ale přijde mi celkem špatnej. S náma hrál hrozně a Plzni výhru doslova daroval, navíc Sigma celkově dostává góly jak na běžícím pásu. Jediná jeho přednost je snad to, že je mladej, jinak je to úplnej průměr ligy, spíš podprůměr podle mě. Šance, že by vystrnadil ze sestavy někoho z našich stoperů je podle mě mizivá..

       • Kádr

        spartanek1.5.2016 0:15reagovat

        Na podzim nejlepší stoper ligy s Delim. Na jaře to byla bída,ale už se do toho zase dostává. Výborný stoper.

        • Kádr

         Tashunka Witko1.5.2016 8:49reagovat

         Nejlepší stopeři v lize - Hubník a Deli !

         Oba jsme mohli mít.

      • Kádr

       DaveACS1.5.2016 0:13reagovat

       Radakovic, kterej neudělal zatím vůbec nic..

     • Kádr

      Tomáš Vápeník1.5.2016 0:18reagovat

      Dement a primitiv ligy. Smích

      • Kádr

       DaveACS1.5.2016 0:47reagovat

       Tak až najdeš v lize někoho, kdo si ten titul zaslouží víc, tak to odvolam Smích

       • Kádr

        Lobrock1.5.2016 2:56reagovat

        Limbersky, Petrzela?

 • Otázky a odpovědi č.1

  spartanek30.4.2016 20:50reagovat

  1)Vyhodili by jste Impulze ?

  2)Pokud ANO koho za něj ( jedno jméno) ?

  3)Jakou posilu z naší ligy by jste chtěli ( jedno jméno kromě našich na H )?

   

  • Otázky a odpovědi č.1

   spartas30.4.2016 20:54reagovat

   1) Ano

   2) Nevím

   3) Holzer

  • Otázky a odpovědi č.1

   LukyACS30.4.2016 20:56reagovat

   1) Rozhodně

   2) Věřím, že Kotalík s Hřebíkem vyberou konečně dobrého trenéra, který nás herně začne zase posouvat jak Lavička.

   3) Pokud bude vyhozen Ščasný a jeho realizační tým, tak ani posily potřebovat nebudem, protože toto bude to největší posílení za poslední 2 roky.

  • Otázky a odpovědi č.1

   captain_obvious30.4.2016 21:05reagovat

   1) Nejsem si jistý, ale spíše asi ano.

    

   2) Nejsem placený za vytipování možné náhrady trenéra Sparty. Přesto mám stejný počet vytipovaných možných uchazečů jako ti, kteří za to placeni jsou. Konkrétně 0.

    

   3) Když už Ščasný za celou sezonu nedal na stoperu šanci někomu z vlastní líhně, přestože v dorostu má min. 2 jasné adepty a v juniorce, která na jeho povel hraje celý rok 3-5-2, dalších několik, kteří už jsou na tento jeho inovátorský systém, který použil zatím asi 5x, adaptovaní, tak asi nějakého stopera. Z ligy asi Pernica.

  • Otázky a odpovědi č.1

   standis30.4.2016 21:08reagovat

   1. Ne, pokud skončí Sparta druhá. Jedině zahraniční trener by Spartu posunul, ale to asi nepřipadá v úvahu, takže když bude druhý, tak at je tady dál.

   2. Viz výše, ale pokud by nebyl aspon druhý, tak z našich trenerů Kotal, Trpišovský, Jarolím by k nám nešel a ani já bych ho tady nechtěl, i když trener je to kvalitní.

   3. Do obrany skoro kohokoliv... Deli, Bořil, Hubník, Baranek, Matějů - všichni by byli posilou.

  • Otázky a odpovědi č.1

   Roger Eschmann30.4.2016 21:09reagovat

   1) Ne

    

  • Otázky a odpovědi č.1

   Chrod30.4.2016 21:10reagovat

   1) Ano

   2) Tohle není otázka pro řadové fanoušky. Takovou věc má vedení řešit třeba celej rok, udělat pořádnou analýzu a konečně udělat nějakej koncepční krok, ne jako to bylo doposud. Jméno z rukávu ti může vytáhnout kde kdo. Trenéra A týmu bychom si měli vychovat stejně jako hráče.

   Já bejt Křetínským, tak konečně bouchnu do stolu a po sérii marných bojů o titul bych se zaměřil na koncepční práci, kterou jsme zahodili za půl roku hned po jednom neúspěchu, zatímco na tuhle sračku jménem ”okamžitý úspěch” se koukáme už 4 roky a výsledek je 1 titul a totálně neexistující systém čehokoliv. Ať už jde o systém hry, systém přestupů, systém zapracovávání mladých hráčů do týmu atd.

   3) Nikoho. Já dávám už jenom malé cíle a cíl na podzim bude, abychom zapracovali svoje hráče na hostování, kteří patří ke špičce ligy. Jestli tohle nezvládnem, tak se můžem jít s nějakým dalším posilováním vysrat.

   • Otázky a odpovědi č.1

    spartanek30.4.2016 21:13reagovat

    Chrod vyhrává pivo za nejlepší odpověď Úsměv

  • Otázky a odpovědi č.1

   dominik2730.4.2016 21:22reagovat

   1) To je složité. Já bych ho předně nejmenoval, protože bych měl od začátku jiné adepty, navíc bych se spíš za každou cenu nezbavoval Lavičky. Podle mě Ščasný nemá špatné výsledky. Sparta prakticky vždy válela buď v Evropě, nebo v lize, případně ani v jednom, takže Ščasný rozhodně nezaostává. Jen zřídkakdy se dařilo na obou frontách. Mně se u Ščasného spíš nelíbí neochota stavět mladé hráče, ale tak s touhle vizitkou už do Sparty přicházel, tudíž se to muselo odvíjet od priorit, které tenkrát byly nastavené. Já bych nastavil jiné, takže proto říkám, že bych ho v první řadě vůbec nepřivedl.

    

   2) Jedno jméno opravdu nevysypu. Mezi mé favority patří Kozel (i přes sešívanou minulost), Trpišovský, možná Kotal nebo Jílek. Zajímavé lidi má také Sparta přímo po ruce, jen jim bohužel chybí více zkušeností. Třeba Michal Horňák pracuje u juniorky velmi zajímavě, stále také věřím, že by mohl být špičkový kouč z Martina Haška.

    

   3) Já bych právě posiloval z těch hostovaček. Preferuji mladší hráče, přičemž ti nejlepší v lize jsou stejně ze Sparty, ať už je to Schick nebo Čermák. Ti lepší hráči stejně jinak nebudou na prodej, jinak bych asi ukázal na Simona Deliho nebo Davida Hovorku, ale zrovna stopery máme opravdu skvělé v A-dorostu. Podle mě už měl dávno dostat šanci třeba Březina.

  • Otázky a odpovědi č.1

   Kombinator30.4.2016 21:57reagovat

   1. ANO, bych tu přísavku vypráskal bičem a pak vyměnil zámky ve všem, co patří Spartě.

   2. To už má 4 roky analyzovat ten zbytečnej flákač Otava. Já budu spokojenej, když přijde někdo, kdo bude mít alespoň potenciál, ne jako Ščasný, který už když přišel, tak byl jen parodie na úspěšnou budoucnost Sparty.

   3. Z ligy bych nekupoval nikoho.

  • Otázky a odpovědi č.1

   Capo30.4.2016 22:04reagovat

   1)Jelikož nevim koho za něj, tak když udrží druhej flek, tak ať ještě zůstane.

   2) viz 1)

   3)V naší lize neni nikdo, koho bych do Sparty vyloženě chtěl. Potřebujeme nějakého stopera, který umí kopat, tak asi Pernica, nikdo jiný z reálných mě opravdu nenapadá (Deliho a Hubníka zmiňovat nebudu). Zajímaví jsou taky Radakovič nebo Luftner, ale než je, tak ať radši zapracujou stopery z vlastní líhně.

  • Otázky a odpovědi č.1

   Shrekson30.4.2016 22:05reagovat

   Můj názor je že by Sparta měla hned udělat béčko v druhé lize dat prostor hráčům i trenérům ve vlastní líhně, uvidíme za rok výsledek. Případně bych trenérovi šanci ať ukáže jestli má na první ligu, jak v Realu a Barceloně..

   Scasny ať nás v další sezóně přesvědčí, případně úspěchu trenéra v druhé lize bych mu dal prostor a nazdar..

   Tento koncept donekonečna a ještě dál. Jak říká Buzz RaketeťáSmích

    

  • Otázky a odpovědi č.1

   ajosek30.4.2016 22:21reagovat

   1)NE

   2)Uhrin ml.,Bílek,Koubek

   3)Hušby,Petržela,Kalabiška

   4)místo Křetínského-Starku

  • Otázky a odpovědi č.1

   Petr6730.4.2016 22:49reagovat

   1) ne

   2) n/a

   3) Hčermák

   • Otázky a odpovědi č.1

    Ferry1.5.2016 7:03reagovat

    1.)Ne

    2.)Kdokoliv ze zdejšího fóra

    3.)Holzer

  • Otázky a odpovědi č.1

   Tashunka Witko1.5.2016 8:52reagovat

   1) ANO

   2) Nemám čas hledat trenéra

   3) Deli, Hubník

  • Otázky a odpovědi č.1

   nosoroh1.5.2016 10:12reagovat

   1) Ne, protože trenér není kořen problému.

   2) Viz 1

   3) Hubník (viz výše).

 • Ščasný ven !

  spartanek30.4.2016 20:12reagovat

  A ven ty osle !!

   

  V EL když Sparta nemusela tak OK paráda,ale když Sparta musí vyhrát a musí přehrát soupeře tak je to katastrofa ! Ščasný a Hejbal ven !!

  • Ščasný ven !

   LukyACS30.4.2016 20:15reagovat

   Souhlas Sparťánku, Impulz sice udělal velký úspěch v Evropě, ale třeba za Košťála se něco podobné povedlo Hřebíkovi, Spartu dostal do osmifinálové skupiny LM, kde Sparta navíc hrála velmi dobře, ovšem v lize se jí nevedlo, tak byl Hřebík vyhozen. U nás Ščasný tím čtvrtfinále získal imunitu asi až do zimy, přestože v lize to stojí za nic prakticky celý rok, co nás trénuje.

   • Ščasný ven !

    Spartan 198930.4.2016 20:21reagovat

    Ja to proste beru tak jsme sparta chceme bejt v evrope nejak konkurence schopny tak musime u nas mit co nejvetsi cile. Jako je LM a vyhrat Titul. A jako za 6 let 2x titul je fiasko celeho vedeni...

   • Ščasný ven !

    Kombinator30.4.2016 20:28reagovat

    Daleko víc než to, že má Plzeň titul mě sere, jakým způsobem jsme jí ho naservírovali. To by se fakt z toho člověk posral, když kouká jak to od vedení až po trenéra vedou totálně neschopně a neprofesionálně. Jestli Ščasný, Hejkal a pokud možno i Otrava nevypadnou v létě, tak další sezónu můžeme odpískat už teď. Bohužel Křéťa je totální naiva, což je teda fakt zarážející, když si člověk vezme, co dělá, takže jsme v hajzlu a další sezónu pojedeme znova to samý.

    • Ščasný ven !

     spartas30.4.2016 20:30reagovat

     Impulz má kvůli Evropě imunitu. S další sezónou se začni loučit už teď, nebude to tak bolavý. Já to dělám tak, že si prohlídnu letáky obchodů, kde mají levný alkohol, a pak čelím skutečnosti, jakej že člověk to trénuje Spartu.

     • Ščasný ven !

      LukyACS30.4.2016 20:37reagovat

      já byl s neziskem titulu smířen už od podzimu, ani v tý zimní tipovačce jsem s titulem nepočítal, ale i tak mě to samozřejmě pěkně nasralo. Jestli tu Impulz zůstane, tak se loučím i s tím v příští sezoně.

     • Ščasný ven !

      captain_obvious30.4.2016 21:12reagovat

      Uvidíme, jestli nám Zdenda v létě vyřazením v playoff EL zasadí ránu z milosti (hodně tvrdou teda), po které triumfálně odkráčí nebo budeme muset v průběhu podzimu přesedlat z alkoholu na něco tvrdšího, než ho v zimě vyhodí oknem.

    • Ščasný ven !

     LukyACS30.4.2016 20:33reagovat

     Hlavně přes ty dvě šance na skupinu EL nejdou nevyužít, takže počítám, že se nějak povede postoupit a třeba tam zas něco uhrajeme, protože v Evropě se hraje otevřenější fotbal, což nám svědčí, takže tu bude minimálně do zimy, ovšem v lize počítám, že to bude podobnej děs a myslim si to z toho důvodu, že vidím, jak jsme hráli na jaře 2015, na podzim 2015 a teď na jaře 2016 a ten fotbal byl naprosto totožný a jak nás posunul od Lavičky, bylo vidět s Jabloncem, výkon jak přes kopírák.

    • Ščasný ven !

     Roger Eschmann30.4.2016 20:34reagovat

     Křetínský není naivní, je to jeden z nejúspěšnějších lidí v businessu, moc dobře ví, co dělá.

     • Ščasný ven !

      Jarda1130.4.2016 20:41reagovat

      fotbal je sport, ne byznys. Ve fotbale může vše rozhodnout jeden okamžik, v podnikání se dá mnoho věcí předem promyslet.

    • Ščasný ven !

     LukyACS30.4.2016 20:34reagovat

     A to si ještě vezmi, že letos ani moc nepotřebovali Berbra. Větší tlačenky jsem si všiml akorát s Olomoucí a Zlínem. Možná to dopracujeme tak daleko, že Plzeň rozhodčí nebude potřebovat už vůbec, bohatě jim bude stačit naše neschopnost.

   • Ščasný ven !

    Jarda1130.4.2016 20:29reagovat

    úspěch v Evropě je pouze LM, Evropská liga je druhořadá soutěž důležitá jen pro toho, kdo ji vyhraje (když se nebere v potaz koeficient)

    • Ščasný ven !

     spartanek30.4.2016 20:35reagovat

     Seru na EL !! Chci vidět fotbal,chci vidět že to má hlavu a patu,chci vidět že se kluci učí nějaký systém a vidím jen zívajícího Impulze v Pardubicích a vyžraného Hejbala !!

  • Ščasný ven !

   Pisshead30.4.2016 20:18reagovat

   A zase ten Dominik... Smích

  • Ščasný ven !

   majtin30.4.2016 21:06reagovat

   Já bych zase chtěl, když už někdo někoho tady vyhazuje, aby aspoň věděl jak se jmenuje. Protože jinak si neumím vysvětlit, jak můžeš vyhazovat zakladatele tohohle fóra.(To je něco jako znárodňování?) Myslím, že nic kontraproduktivního pro Spartu se tu neprovozuje.

   • Ščasný ven !

    maaarty30.4.2016 23:56reagovat

    On je prostě jenom hloupej. To ostatně ti nejhlasitější bývají.

 • a je to

  LukyACS30.4.2016 20:09reagovat

  Čtyři kola před koncem se můžeme plně koncentrovat na boj o krásné druhé místo. Ani si nepamatuju, kdy naposledy jsme takhle brzo ztratili šanci titul Neutrální

  • a je to

   Spartan 198930.4.2016 20:12reagovat

   Presne tak a neskutecne me to sere jakym zpusobem jsme o tem titul prirsli. Nenavidim vymluvy typu motivace nebyla asi takova jako na EL nebo neco takoveho. Mam uplny nervy jak se porad snazi vymluvit a nerikat nahlas ze je to chyba vedeni a sportovniho useku od treneru az po hrace...

 • DaveACS30.4.2016 20:05reagovat

  Pokud někdo chtěl takhle v sobotní večer vidět vrchol demence, mohl se kouknout v Plzni na odpalování ohňostroje na hřiště v 89. minutě utkání.. NeutrálníSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

 • Příbram

  Chrod30.4.2016 17:01reagovat

  To byla zase dneska komedie, zajímalo by mě jestli se k tomu vyjádří Tulinger Smích Určitě vyjde s prohlášením, že zápas byl hrubě ovlivněn ve prospěch Příbrami.

  Aspoň, že Sigma vyhrála, ale stejně je jasný, že Příbram prostě nesestoupí. Kdyžtak je to pojištěný posledním kolem v Jablonci. Snad bude Příbram potřebovat ještě body, abych se zasmál...

  • Příbram

   majtin30.4.2016 17:06reagovat

   Dobrý bylo, jak byl slyšet v Příbrami smích diváků. A Rezek? Prostě plzeňský zlo, který překořenilo jinam. Pohrdám ním.

   Jinak Paták překvapil vyloučením Romery v Olomouci.

   • Příbram

    Chrod30.4.2016 17:11reagovat

    Ten smích byl hodně dobrej Smích Jinak to vyloučení Romery mi dává ještě trochu naději, že to není pořešený úplně ze všech stran. Jinak Rezek je prostě simulant a to, že přestoupí jinam, ho asi nezmění. Stejně jako Bakoš - byl to magor v Plzni a je to magor dál. Plzeň je akorát typická v tom, že u nich se tahle žumpa schází.

    • Příbram

     majtin30.4.2016 17:38reagovat

     Jo a teď jsem se koukl na celý sestřih OLomouc Jablonec a musím říct, že ten gól Ordoše... takhle nějak si představuju učebnicový faul rukama při hlavičce.

71686 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha