Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Shoda náhod.

  lidumil1.4.2017 12:59reagovat

  V týdnu Křetínský podle servru Trennd.sk získal firmu strojárne Tlmače (SES), která vyrábí kotle.

  Paradoxně má ale největší problém se svým kotlem na Letné. Opakovaně musí za své kotle platit.Naposled sto tisíc!♨♨♨

 • Co je zas ku@va tohle?

  Pacers1.4.2017 12:11reagovat

  Sparta a Slavia se sloučí v jeden klub. Nedělní derby bude poslední

  Zdroj: http://sport.lidovky.cz/sparta-a-slavia-se-slouci-v-jeden-klub-nedelni-derby-bude-posledni-pyp-/fotbal.aspx?c=A170331_201831_ln-sport-fotbal_vlh

   

  • Dynamo1.4.2017 12:13reagovat

   podívej se do kalendáře

   • Pacers1.4.2017 12:17reagovat

    Smích))) pokoušela se o mě mrtviceÚsměv)

 • sparta

  demon1.4.2017 11:04reagovat

  když si porovnám tým jakej tady máme dnes a jakej jsme měly ještě nedávno tak to je jasný všem že to u nás jde od deseti k pěti.nedávnej střed zálohy ve složení - dočkal,hušbauer,vácha- hrající ve formě a matějovský no na to mužem jenom vzpomínat.to samí v jednu chvíli mít do utoku trojiku- wilfried,kweuke,v.kadlec ve formě. no to bylo něco. když si to vemu dnes tak ten kádr to je hrůza.špatnej manažment,špatná přestupová politika,kabyna nefunguje,jeto hrůůůůůza!!!Vztek

  • Tashunka Witko1.4.2017 11:31reagovat

   Kluci zase vidí velikánskou výhodu v tom, že do derby nejdeme jako favorité.

   Třeba to pod plukovníkem dotáhneme tak daleko, že časem budeme mít podobnou výhodu i v zápasech proti Karviné.

   • asgard331.4.2017 12:02reagovat

    Proti Karviné máme na jaře jedinou výhodu a to je těch 10 bodů náskoku (39-29).

    • Brian Pricke1.4.2017 12:07reagovat

     Ty vole, že se jednou dožiji toho, že Sparta bude mít po 21 kolech na Karvinou náskok 10 bodů, to bych si nepomyslel. Je mi smutno.

     • lidumil1.4.2017 12:36reagovat

      Konečně si to sedá.

      • Funin1.4.2017 12:41reagovat

       uz se tesim, az to dosedne

 • Zítra...

  Franta z lidu1.4.2017 9:09reagovat

  ...se nám pánové Lafato a Vácho pod vedením pana Plukovníka Rady předveďte! Máte trenéra dle svého přání, měli jste 10 dní na potrénování a ladění formy, na stmelení kádru atp. Který (s prominutím) blbec nechal pustit ten včerejší rozhovor do Sportu? Nefunguje tiskové oddělení: co děláte, pane Kasíku? Všichni teď vidí, jak nám ”funguje” kabina. Takže SPARTA DO TOHO a jsem zvědav, co předvedete, primadony přeplacené a zmlsané podmínkami! Probudíte se, Václave Kadleci a ukážete svůj SKRYTÝ potenciál, když se sám nazýváte rozdílovým hráčem?

  • Furia Ceca1.4.2017 9:28reagovat

   Kasík má plný ruce práce s promazáváním negativních komentářů a blokování kritiků současného stavu na sociálních sítí. Taky dá zabrat vytváření falešných účtů a psaní pozitivních komentářů :-D

   • DanSparta1.4.2017 9:42reagovat

    No tak tady se povedlo něco nevídanýho, sobota ráno, den před derby, který může dopadnout jakkoliv a vy ste s přehledem vyhráli soutěž o nejdebilnější příspěvky víkendu

    • Furia Ceca1.4.2017 9:46reagovat

     Nápodobně!

    • dominik271.4.2017 9:58reagovat

     Tak ten Frantův příspěvek je sice napsaný typicky frantovsky, ovšem souhlasím s tím zřejmě hlavním sdělením, že Sparta si na sebe upletla neskutečný bič.

      

     Nevím, jaké Vácha dostal před rozhovorem instrukce, nicméně je fakt, že to neskutečně pohnojil především on sám. Tyhle výroky si opravdu měl odpustit...

     • Franta z lidu1.4.2017 10:14reagovat

      Tomu se říká typický Franta-styl, Dominiku... Smích

    • Franta z lidu1.4.2017 10:14reagovat

     Napsal jsem něco špatně, co nebylo samotnými hráči vyřčeno? Úsměv

  • kapacitos1.4.2017 10:18reagovat

   Vždyť nic hroznýho neřekl. Jenom, že mladí kluci nerespektují starší hráče, kteří už mají v kariéře pár úspěchů za sebou. Nebyl to taky jeden z důvodů proč šel Dudl na Slovensko?

   • waaw1.4.2017 10:49reagovat

    Rekl to ale naprosto debilne. Breci v novinach, ze nema postaveni, jake by si kvuli svemu veku a zasluham zaslouzil. Pro mne se odepsal a pral bych si aby sel jinam

   • hombre1.4.2017 11:08reagovat

    Já určitý věci starších chápu. Každý mlaďas potřebuje dril, naučit se poslouchat, úctu ke starším( i fotbalistům), když šlápne vedle, tak klidně pár facek. To je správné, jinak půjdou, jak mládež, tak celá společnost do hajzlu.

    Tu úctu si musí ti staří ale zasloužit. Když přijdou na hřiště, tak musí ukázat jak jsou dobří, co dokážou, musí táhnout tým, když se nedaří. Tady jsou ti staří, buď stejně dobří, ale spíš horší, než ti mladí. To je ten kámen úrazu.

    Jestli budou chtít staří hrát do 40 let, tak hrát musí, i když budou po hřišti jen chodit? No ty vole, to jsme dopadli..

    Někteří tu nadávají na Holoubka. Ano udělal pár chyb, ale na druhou stranu udělal i na jaře spoustu bodů, s 8-9 hráči na hřišti(zbytek to sabotoval). To tu nikdo jiný nedokázal.

     

    • kapacitos1.4.2017 12:07reagovat

     Staří si tu úctu zasloužit nemusí svými výkony, ta úcta musí být už vzhledem k věku a za to co v životě dokázali. To jim ale samozřejmě nesmí zaručovat základní sestavu, ať hrají ti nejlepší :)

     • hombre1.4.2017 12:37reagovat

      Musí to ale ukázat. V zápasech být tahouny, vyburcovat tým, otočit nepříznivý stav utkání, něco vymyslet. Tímto si to zaslouží. Co jsem v životě dokázal, mě neopravňuje rozhodovat, kdo a co bude hrát. Když budu hrát tužku a řvát na mladé, že nic nehraje je pí....na. To jsem myslel.

  • bourec1.4.2017 10:43reagovat

   Jak to tady tak čtu,asi by nám prospělo jediný,pád do druhý ligy,a vono by se to v řadách fanoušků vyčistilo.Asi by nás ubylo,ale to neva.Psát před derby v tomhle tónu,a takhle složit tu větu,vlastně jsi sparťan jen když se vyhraje.

   • dominik271.4.2017 10:50reagovat

    Si myslím, že zrovna Frantu bys na té druhé lize potkat mohl. Já si sám sebe také umím představit spíš na té druhé lize než na Letné v této sezoně.

 • DK

  Nuff1.4.2017 8:18reagovat

  Má asi poslední šanci zvrátit svou zatím neuspesnou éru coby vlastníka Sparty. Pokud je pravda, že se trenéři mění podle přání hráčů, musí prostě po sezoně přijít velký třesk - v kádru, realizacnim týmu A a nejlépe i ve sportovním vedeni. Doufám, že odvolání Holoubka a nástup Rady byl jen zoufalý krok k záchraně sezóny - doufám, že se na Holoubka nezanevrelo a Rada je tu jen do zbytku sezóny. Doufám, že se s tzv staršími hráči nezatocilo jen proto, že bychom těžko skládali kádr pro zbytek jarních kol a v létě dostanou nůž na krk nebo rovnou poletí. Doufám, že má o všem DK dostatek přesných informací a Holoubek dostal prostor k analyze neúspěšného vstupu do jarní části sezóny. Jak už bylo zmíněno - žádný jednotlivec není víc než Sparta - hráč, trenér a koneckonců ani majitel.

 • MKadlec

  Furia Ceca1.4.2017 7:54reagovat

  v létě končí.

  • jakub23111.4.2017 8:10reagovat

   Kdo rikal?

 • Skladba muzstva

  waaw31.3.2017 23:43reagovat

  Mam pocit, ze jedna oblast, kde vedeni Sparty opakovane selhava je rizeni skladby muzstva. Nemyslim ted konkretni posily a konkretni jmena. Tak jako treba v bankovnictvi musi management sledovat rizika a jejich diverzifikaci, tak neco podobneho musi delat klub. Ne ani tak trener, ktereho kazdy rok nekdo vymeni, ale sportovni vedeni muzstva.

  Myslim tim treba aby v mustvu nebyli jen sami prckove kolem 170cm, ale i par mohutnych hracu a dobrych hlavickaru, aby nebyli vsichni jen levonozi, aby nebyli vsichni jen zkuseni tricatnici, ale ani nebyla prevaha vyjukanych zajicu, aby nebyli vsichni jen technici, ale i nejaky bojovnik, aby tam byl hrac, ktery obeha kilometry kazdy zapas. A to vse se musi hlidat i s vidinou nejake perspektivy a planovanych odchodu a prichodu.

  Obcas sem mel pocit, ze se nakupujou sice perspektivni jmena, ktera Zika doporuci, ale nikdo se nezabyva jak zapadaji do celkoveho budovani muzstva.

   

  • asgard331.4.2017 9:02reagovat

   O té typologické skladbě týmu tady mluvím pořád,ale mám dojem,že až na pár výjimek si tenhle problém nikdo nechce připustit.Tady se pořád kupují nebo vytahují z dorostu stejné typu hráčů- subtilní techničtí hráči +-175cm.U některých jednotlivých hráčů to nemusí vadit,třeba Kara nebo Sáček menší postavu vyvažují jinými přednostmi,ale pokud pošleš na hřiště 8 trpaslíků s jedním Costou a občas jedním Mazuchem,tak je to obrovský problém.Navíc i ti hráči něco nad 180 (Holek,Kadlec,Mareček) jsou svým založením a stylem hry spíš měkkoty.Je sice hezké,že mezi šestnáckama hrajem opticky líbivý fotbal,ale o výsledku se rozhoduje ve vápně a tam jsme bohužel slaboučký.Ve vápně soupeře neškodní, ve vlastním vápně lehce zranitelní.Základem úspěchu našich soupeřů není přehrát nás technicky (to u nás může zkoušet akorát záloha Plzně), ale fyzicky převálcovat naše zakrslý papíráky a sestřelovat nás ze vzduchu,ať už po centrech ze stran,ze standartek nebo po jednoduchých nákopech. To není problém jenom posledních zápasů, po Rostovu je to jenom víc viditelné.Vysokého kvalitního stopera nemáme od té doby co tu hostoval Hubník,silovějšího středopolaře nemáme od časů Kucky a v útoku nemáme větší muskulaturu,silovou průraznost a údernější kladivo co odešel Kweuke (léto 2013 !).Od té doby nikoho kompetentního nenapadne zamyslet se nad celkovou skladbou týmu,porád se kouká jenom na zvučná jména bez ohledu na typologii hráčů,což je pro mě naprosto nepochopitelné.Pokud se nechceme porád dokola potýkat se stejnými problémy,typologická skladba týmu se musí výrazně změnit.

   • Funin1.4.2017 9:08reagovat

    souhlas, i kdyz z dorostu se vytahl Pulky, to je bojovnej silovej hrac a Havelka, kterej taky xvladne tvrdit muziku, ale vysokej moc neni, to je pravda

    • asgard331.4.2017 10:06reagovat

     Pulkyho samozřejmě nepovažuji za baletku,trpaslíka nebo leklou rybu,naopak jsem včera večer říkal,že je to momentálně jediný důraznější a razantnější hrotový hráč do vápna.Samotný Pulky však nestačí, pořád a dlouho tady chybí ta dominantní skokanská věž/průrazný buldozer typu Skuhravý,Lokvenc,Kincl,Kweuke...

   • kapacitos1.4.2017 10:22reagovat

    +1

 • Nová sezona - posily

  Pouzar1131.3.2017 22:38reagovat

  Tak mě napadlo, když se tu tak pěkně vypsaly ty posily a snaha udělat řez v týmu, jestli tu ”novou” Spartu potáhne za lepšímy zítřky pan Rada Smích Smích Smích nebo přijde taky nějaká posila

  • AlaMierda31.3.2017 22:44reagovat

   to se složí z našeho fora. Hlavně aby Dan platil včas a hodně, jako třeba Ujfimu Úsměv

   • Sendi31.3.2017 22:48reagovat

    Tsyve tady poskládat tým skautů a frajerů co pořeší ty hráče na hostovačkách, tak ti říkám, že tam bude větší odbornost než maj všichni ve vedení dohromady :))) A plat by mohl bejt nějakej normální, smířil bych se s pětikilem na hodinu, přece jen...dělal bych to ve volnym čase Smích

    • AlaMierda31.3.2017 22:54reagovat

     kdepak já bych chtěl minimálně takovej, jako tam mají ty experti teď + provize za podařené přestupy. Pak bych se válel někde na pláži jako Ujfi a najmul bych si někoho kdo má velký přehled a ty hráče mi vytipuje, třeba Sfinga. Já bych si je pak jen dojel okouknout jestli mi nelže Úsměv

     • Sendi31.3.2017 23:00reagovat

      nemáš to blbě vymyšlený Smích

     • Pavel0031.3.2017 23:01reagovat

      A nestačil by na to okouknutí nějaký stream? Přece jen zveda se z té pláže.. neni to zbytečné?Smích

      • AlaMierda31.3.2017 23:03reagovat

       a tak je taky třeba se hýbat. Já odmalička aktivně sportuju, hlavně fotbal a futsal. Takže bych se nevydržel pořád se válet.

      • waaw31.3.2017 23:53reagovat

       Stream je ztrata casu. Zapas trva 90’ minut anto je moc. Da se to postavit i na medailonku hrace na jutuubu

  • kapacitos1.4.2017 7:31reagovat

   Tak vzhledem k tomu, že se plánuje tolik zahraničních posil, který neumí česky, tak bych nepočítal s Radou ani Vrbou Úsměv

 • Lafata -Vácha

  Markus31.3.2017 22:00reagovat

  Pořád nevěříte mému info že oni se postarali o vyhazov Holoubka ? Jsou to tak velký čůrácí že mladší kluky ani nezdraví. Trnem v oku jsou hlavně Pulkrab s Havelkou.

   

  A řešila se kondice.. Nejméně se trénovalo za Ščasného. Nejvíce za Martina Haška.

  • Sendi31.3.2017 22:08reagovat

   Pulkrab/Havelka - a to má nějakej speciální důvod?

   • Funin31.3.2017 22:09reagovat

    prima konkurence na pozici?

   • hombre31.3.2017 22:11reagovat

    Tak zatipuji: Pulkrab za Lafatu, Havelka za Váchu. Je to jen tip, sranda Smích.

   • asgard3331.3.2017 22:13reagovat

    Třeba proto,že jsou to přímí konkurenti na jejich místo v sestavě a mohli by je brzy v sestavě nahradit ?

    • Sendi31.3.2017 22:15reagovat

     tak to mě samozřejmě taky napadlo, ale zase těch konkurentů je tam celá řada žejo...

     • asgard3331.3.2017 22:55reagovat

      V záloze ano,tam se dají sestavit různé varianty i bez Váchy,ale v útoku ne.Pulky je v současném kádru jediným razantnějším hrotovým hráčem a už měl dávno hrát v základu místo Lafaty.Ani bych se nedivil,kdyby ho to odstrkování brzy přestalo bavit a snažil se co nejdříve zmizet po vzoru Schicka.

  • Limetka31.3.2017 22:12reagovat

   věřím, vím od svého zdroje to samé

   • Sendi31.3.2017 22:18reagovat

    tohle se mi neposlouchá zrovna hezky, hlavně o Lafatovi jsem měl teda lepší mínění...

    • Limetka31.3.2017 22:23reagovat

     každý má nějaké horší stránky. bohužel. A ne každý se neumí vyrovnat s těmito situacemi

    • Chabix1.4.2017 12:39reagovat

     Lidi nevěřte tomu, kak se to podává.

  • standis31.3.2017 22:46reagovat

   Nečte se mně to hezky, protože Lafata je můj oblíbenec. Podle posledních rozhovorů s Lafatou a Váchou tomu lze i věřit, zapadá to do sebe. Křetínský si ve Spartě musí udělat pořádek.

   • Chabix1.4.2017 12:41reagovat

    Právě proto angažovali Radu.

  • wasek2611@centrum.cz31.3.2017 23:20reagovat

   Hmmm tak to je mel Holas davno odstavit do becka. Zadnej hrac neni vetsi nez Sparta. Konate to uz pocitil.

    

   Jenom k tem treninkum...nerikalo se, ze za scasnyho se trenovalo intenzivneji? Za lavicky se pry trenovalo na pul plynu, aby se nikdo nezranil a za scasnyho se to pry vic odspuntovalo, ze na treniku byly pak i ostrejsi zakroky...

    

   Diky za odpoved :)

    

   Jinak Martin Hasek by byl dobrej trener. Asertivni, uprimnej, vi co hrat.

  • Shrekson31.3.2017 23:31reagovat

   Jestli je to pravda tak je to kapitán na baterky!

   Vácha je egoistické hovado tam mi to je jasný.. dnešní rozhovor jsem vyletěl ze židle jak mluvil že vojnu si mladí zaslouží..

 • řez kádru

  Limetka31.3.2017 21:56reagovat

  tak vás naladím na trochu jinou notu. Křetínský je hrubě nespokojen co se děje ve Spartě a chce radikální řez v kádru. Je připraven pořádně zainvestovat. Je pořádně rozladěný z většiny zkušených hráčů. Sleduje se veliké množství hráčů. Přijde jednoznačně stoper, 1-2útočníci, 1-2 krajní hráči, a pokud bude k dispozici, tak kvalitní střední záložník.

  • Limetka31.3.2017 22:04reagovat

   na stopera je priorita Jugas, po něm Štětina a vedení začíná zajímat mladý srb Šušnjar z Teplic, Kevin Boli z Viitorolu, Vinicius z Videotonu.

    

   do útoku zajímá naše vedení především Paul Onuachu (1fc Mydjidlant), Marco Djuricin (Ferencvaroš), Marco Ščepovič (Videoton)

    

   na kraj zálohy je v hledáčku především Muntari Amadou (Ferencvaroš) a univerzál Hyun-Jun-Suk (patří Portu a hostuje v Debrecenu)

    

   a do zálohy už delší dobu zajímá vedení Lebogang Phiri (Bronby Kodan), dále pak Enis Bardhi z Ujpestu a Ruben Pinto a Malinov z CSKA Sofia, Hřebík by tu hrozně chtěl Kraeva z Levski Sofia. Sleduje se ještě větší množství hráčů.

   • AlaMierda31.3.2017 22:14reagovat

    zajímavá jména, jen Kraev asi je zbožný přání je to jeden z největších talentů Bulharska

    • Sendi31.3.2017 22:16reagovat

     tak kdyby tam přistálo sedmdesát mega jak za Kadlece, tak by to myslim nereálný nebylo, ale spíš asi se ten hráč bude rozhodovat i mezi nabídkama třeba z Itálie, tak to nás asi uplně neupřednostní...úplně nereálný to ale není, v každym případě zajímavý jména v podstatě všechny, hlavně ti defenzivní záložníci...

     • AlaMierda31.3.2017 22:21reagovat

      podle mě hráči, kteří mají kvalitu a má smysl je přivést. Tam je defenzivní záložník jen Pinto ne? Mě teda hodně zajímavý přijde Onuachu, to je hráč který nám typově vyloženě chybí. Už v EL mě zaujal.

      • Sendi31.3.2017 22:24reagovat

       Kromě Pinta ještě Phiriho bych u nás viděl na tý šestce, to je výbornej plejer...

       • AlaMierda31.3.2017 22:25reagovat

        toho jsem už viděl hodněkrát, to je vynikající plejer. Ještě bych bral do útoku Teemu Pukkiho.

        • Sendi31.3.2017 22:29reagovat

         Tak Pukki ten už je asi uplně mimo, samozřejmě skvělej hráč, ale ten už bude asi fakt mimo naše možnosti...nicméně zatim to vypadá tak, že posily by nás neměly minuout taky ve vedení Sparty...

         • AlaMierda31.3.2017 22:32reagovat

          podle mě by dražší než Venca Kadlec nebyl. Chce to dost veliké změny. Jen se bojím aby se náhodou nezačlo dařit, vedení si řeklo vše je ok, přijdou 2-3 hráči. Někteří odejdou a jede se dál.

          • Pouzar1131.3.2017 22:33reagovat

           dovolím si doplnit .. vedení si řeklo JAKO VŽDY vše je ok Smích

          • Sendi31.3.2017 22:38reagovat

           Tak zase nalijme si čistýho vína, před sezonou VŠICHNI, včetně soupeřů říkali, že nejsilnější tým máme my a ono to platí pořád, jenže třiprdele zraněnejch, odchody velkýho množství hráčů a hlavně fatálně z formy hrající zkušení borci ti do toho hodí vidle, to zase nemohl nikdo čekat takovej souběh okolností, myslim, že kdyby tým byl stabilní a pohromadě, tak titul máme bez problémů...Oba jsme tu ale každopádně dávno psali, že oživit mužstvo kvalitními hráči je nezbytný a to platí pořád, nemusí jich bejt moc, stačil by podle mě stoper, pravý křídlo a ofenzivní univerzál - příští sezonu si myslim, že tuhle roli převezme Mustedanagic...uvidíme...

           • AlaMierda31.3.2017 22:42reagovat

            je to tak, realita je bohužel jiná. A asi nelze čekat jestli se to náhodou příští sezonu nedá dohromady a nebude klapat.Já bych ještě přidal opravdu jednoho útočníka.

           • waaw31.3.2017 23:48reagovat

            Sorry, ale ja si opravdu douhodobe nemyslim, ze stale plati, ze mame nejkvalitnejsi tym i kdyby se vsichni uzdravili. To si tu uz nekolik let jen fanouskove pred seznou nalhavaji, pocitaji si kolik mame reprezentantu (byvalych) a vsechny hrace souperu povazuji za neperspektivni nemehla,

            • Sendi31.3.2017 23:51reagovat

             že máme nejkvalitnější tým si ale nemysleli před sezonou jenom fanoušci, mysleli si to všichni...

             • waaw31.3.2017 23:54reagovat

              Ja ne

              • Sendi31.3.2017 23:58reagovat

               jsi hvězda

               • waaw1.4.2017 0:19reagovat

                Ja vim, proste mi to jde samo.

             • victorlima1.4.2017 9:36reagovat

              Sendi máš dobré příspěvky, rád je čtu.Tohle však přesné nebylo. I já jsem zde psal o tom, že kádr není dostatečně silný a upozornil jsem především na problémy na stoperu a v útoku. Dopadl jsem neslavně a zle mě setřeli. Bohužel ani mě nedošlo, že to může být až tak zlé. Snad nebude po neděli ještě hůř.

   • Pouzar1131.3.2017 22:16reagovat

    Poslochá se to pěkně.. Jen aby to byla pravda Smích .. A je tam nějak moc hráčů tmavý pleti Smích aby to pyrokotel zvládl

    • Limetka31.3.2017 22:24reagovat

     jak říkám těch jmen je mnohem víc. Křetinský je nasranej a chce konečně výsledky a to nejen od hráčů, ale i od borců z vedení.

   • dominik2731.3.2017 22:17reagovat

    Jun? To bude mít Kopejtko radost.Úsměv

    • kopejtko31.3.2017 22:22reagovat

     Juna do každé rodiny Úsměv to by bylo na Barrandově veselo

   • ap18931.4.2017 10:36reagovat

    Limetka: Mohu se Vás zeptat, odkud máte tyto informace? Mám též své zdroje nejen z kabiny. Jen mě to zajímalo. Popř. jak moc je to pravdivé a důvěryhodné...

    Díky pane Úsměv

  • waaw31.3.2017 23:52reagovat

   Jen jeden stoper? Potrebujeme dva. Nebo jeden z nich univerzal pouzitelny i na kraj jako Costa a kdysi Kadlec

  • bigcock1.4.2017 9:38reagovat

   Zni to az moc krasne, aby to byla pravda. Verit ale musi clovek porad.

  • ap18931.4.2017 10:36reagovat

   Limetka: Mohu se Vás zeptat, odkud máte tyto informace? Mám též své zdroje nejen z kabiny. Jen mě to zajímalo. Popř. jak moc je to pravdivé a důvěryhodné...

   Díky pane Úsměv

79940 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha