Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Frydek

  waaw3.9.2017 20:48reagovat

  Tak jsem si precetl rozhovor s Frydkem starsim, kde zase utrousil jedovatou slinu. Je pry smutne, co se tam deje a sna d to majitel vyresi.

   

  To je hrozne. Uz by se s tim melo neco udelat. Takhle se sem vodi zahranicni hraci, kteri ubiraji praci synum byvalych hracu!!! Uz by s tim mel neco Kretinsky udelat! Treba priskrtit privod penez, aby se vodili jen hraci, kteri jsou horsi

  • Chrod3.9.2017 21:00reagovat

   Nejvic mi na tom vadi, ze jsme zase ustoupili. Zase jsme ustoupili nejakymu Frydkovi, kterej na Spartu nema ani nahodou a jenom proto, ze jeho tata je tu legenda, tak se vratil do tymu po naprosto smesnym vystupu a po tom, co zjistil, ze neumi ani slovo anglicky a v zahranici ho nikdo samozrejme nechce. Doufam, ze se v sestave uz neobjevi.

   • maaarty3.9.2017 21:10reagovat

    V čem mu Sparta ustoupila?

   • dominik273.9.2017 21:10reagovat

    By mě docela zajímalo, kde jsi k těmto informacím přišel. Verze o tom, že by Sparta ”nějakýmu Frýdkovi” ustoupila, čtu poprvé až od tebe. Co jsem pochopil, tak v klubu zůstává dál jako hráč mimo sestavu. S tou jazykovou nevybaveností to je také spíš trochu mýtus. Dokonce někde v nějakém starším rozhovoru říkal, že chodil do německé školy. No a jestli ho někdo chce nebo nechce, o tom informace nemám, ale jelikož promarodil téměř celou sezonu, tak bych celkem chápal, že se nikomu teď ze dne na den nechce ho kupovat na konci přestupového termínu. Předpokládám, že kdyby s ním Sparta přímo rozvázala smlouvu, tak by po něm někdo sáhl.

    • kopejtko3.9.2017 21:51reagovat

     nejspíš chodil do ANOA Bělohorská což je zašívárna pro naše mladíky Úsměv

     • daweee3.9.2017 22:16reagovat

      a jedna z nejhorsich skol v Praze :D

  • dominik273.9.2017 21:13reagovat

   On v tom rozhovoru moc nespecifikuje, s čím by měl majitel něco udělat, tak by asi nebylo fér mu vkládat do úst něco, co neřekl.

   • waaw3.9.2017 21:36reagovat

    Podle mne neni fer hodit tu jedovatou slinu, jen neco naznacit ale nedorict to.

    Pokud je to neco, ze to muze vyresit majitel a ne trener, tak neni potreba ani moc premyslet....

     

    • dominik273.9.2017 21:52reagovat

     Tady si říkám, že je hlavně chyba na straně novináře, že se nezeptá, co tím myslel. Možná sám Frýdek čekal na to, že ten dotaz bude následovat.Smích

      

     Nicméně já bych řekl, že lidé, kteří Spartu kritizují, spíš narážejí všichni na to samé. Pozastavují se nad zbytečně vysokým počtem posil, přičemž u některých hráčů se zdá, že s sebou moc kvality opravdu nepřinesli.

      

     Dále se hodně lidí z takové té fotbalové veřejnosti (novináři, hráči, trenéři) diví, proč má Sparta tolik hráčů. I kdyby hrála Evropskou ligu, tak ji za podzim čeká jen cca 26 zápasů + bezvýznamný pohár. Zajímavé, že kluby, které hrají více zápasů, si vystačí s užším kádrem, ať už se bavíme o špičce La Ligy nebo Premier League. Když už má někdo 30 hráčů, jako třeba Manchester United, tak ten okraj kádru tvoří opravdu hodně mladí kluci, kteří jsou na soupisce spíše jen papírově a ve skutečnosti patří k juniorce.

      

     Je prostě zajímavé, že i kluby, které jsou mnohem bohatší a hrají více zápasů, mají těch hotových fotbalistů v A-týmu méně. Ono se na jednu stranu může zdát, že je přece jedno, když pak máš pět hráčů, pro které není absolutně žádné využití. Ovšem slyšel jsem třeba už z více stran, že trenérům se blbě organizují tréninky pro takové množství svěřenců. Přece jenom to má svou logiku...

      

     Zkrátka o tom, že ve Spartě jsou některé věci úplně postavené na hlavu, přece nemusí být pochyb a stejně tak asi není nutné tolik rozvádět, když někdo řekne, že je mu z dění v klubu smutno. Očividně naráží přesně na tohle. Ještě k tomu můžeme přičíst vypadnutí z pohárů hned při první příležitosti a osm bodů po pěti ligových kolech, kdy přitom byl spíše příznivější los.

     • Lobrock3.9.2017 21:54reagovat

      Opravdu je na místě divit se širokému kádru u týmu, který má za poslední 2 roky průměr deset zraněných na zápas?

      • dominik273.9.2017 21:57reagovat

       Spíš je na místě divit se tomu, proč má Sparta tolik zraněných. Rozšíření kádru v tomhle přece taky nemusí být řešením, pokud se neodstraní pravé příčiny. Taky se může stát, že místo 15 hráčů jich bude v širším kádru zraněných 20, pokud jsou příčinou třeba špatné tréninky.

       • Chabix3.9.2017 22:07reagovat

        Dominiku sorry jako, ale co asi celou minulou sezonu rešili? Vždyť o tom bylo plno článků jak hledají příčiny.

        • dominik273.9.2017 22:10reagovat

         A určitě je už našli. Přece si nebudeme namlouvat, že za to mohou nějaké geopatogenní zóny, podloží hřiště a podobně... Pokud ve Spartě pracují profesionálové, tak už přece musejí mít jasno, v čem ty problémy byly, tudíž to nebudou muset řešit oklikou, tedy rozšířením kádru.

        • Lobrock3.9.2017 22:11reagovat

         Přesně tak, řeší se to už cca rok. Změnilo se skoro všechno. Teď se ukáže, zda změny přinesou výsledky. Ale rozhodně nemá cenu riskovat a mít opět úzký kádr jako loni a předloni, když nás to dvakrát v řadě stálo titul.

         • dominik273.9.2017 22:24reagovat

          Akorát široký kádr má taky své velké nevýhody. Proto ty kluby, které si bez problémů mohou dovolit mít A-tým poskládaný ze 40 hotových hráčů, jich mají jen 25. Koneckonců pro ty opravdu krizové situace má každý klub svou mládež. Ta Sparty je (podle mého názoru) tou nejlepší v republice. Myslím, že roli 24. hráče si strahovský junior či dorostenec odvede velice důstojně, což bylo v minulé sezoně vidět.

           

          Koneckonců já si naopak myslím, že největší hrůzu předváděla Sparta v minulém ročníku tehdy, když už měla větší část kádru zdravou. To už se tam očividně odehrávaly nějaké třenice, kterých v 30členném kádru logicky bude spíš víc než míň...

           

          A jestli ve Spartě stále nevědí, zda už se jim povedlo do budoucna výrazně omezit další problémy s extrémní marodkou, tak je otázka, jestli tam fakt pracují ti praví lidé.

          • Funin3.9.2017 22:54reagovat

           přesně tak, stačí mít kolem 20 kvatitních hráčů a zbytek mohou suplovat mladíci, máme jednu z nej mládeží v ČR, ale čuchnout je nenecháme, přitom loni ukázali, že když se hodí do vody, tak plavou, navíc letos máme ten A tým teoreticky ještě kvalitnější, takže by na těch mladících byl ještě menší tlak, mohli by jen překvapit

            

            

           • victorlima4.9.2017 8:05reagovat

            Naši mladí jsou jako celky možná nejlepší. Nás, ale zahraniční scouti si radši vybírají talenty ze Slavie nebo třeba Příbrami. U nás pěstujeme dobré hráče, ne však individuality. O tom svědčí i malé vytížení našich mladíků, kteří jsou na hostování.

            Takový Mustadenagič, o kterém místní znalci tvrdí, že by mohl hrát už teď playmakera u nás, sedí i v tak marném mužstvu jakým Dukla je, většinou na lavici. Jestli my si tu naší mládež z hlediska zařaditelnosti do A týmu trochu neglorifikujeme.

             

            • hombre4.9.2017 8:23reagovat

             Blbost. Zrovna Zizu má 19 let a už nastupuje, sice do druhé půle, za Duklu, která není marná. Ona to ještě letos dokáže. On je hlavně podhrot!!!

             Jestli jsi z Prahy, běž se někdy mrknout na oba dorosty, hrají po sobě. Mají tam hodně dobrých a kvalitních kluků. Už se to změnilo a už se upřednostňují individuality.

              

             • victorlima4.9.2017 17:53reagovat

              Dík jsem rád, že se to lepší. Já už tu psal, že bohužel dorost nestíhám. Za rok za dva to už asi půjdu do důchodu, tak si na to čas udělám. Každopádně dík za zprávu od někoho, kdo to sleduje. Udržuj na Moravě náš prapor hrdě vztyčený.

              • hombre4.9.2017 20:27reagovat

               Dík, ale ve městě, kde bydlím, to není nějaký fanatismus, že se musí fandit jen moravským celkům. Je tu dost příznivců Sparty, Slávie i Plzně. Brnu se fandí nejvíc, ale je to v klidu.

               Já dorost viděl na vlastní oči asi před 1,5 rokem. Víš, jet 100 km a více a jít na dorost je náročné. To vy v Praze taky nezaplníte Letnou a máte to za humny Smích. Mně to povídají známý, jejichž děti hrají proto Spartě. Tady se taky dozvídám hodně, velký fanda mlaďasů je Sendi, Dominik a Bunda a řada dalších. Tak zdarec.

          • Spartmam3.9.2017 23:01reagovat

           1+Úsměv

     • pubi3.9.2017 22:40reagovat

      Tak to sorry, ale nad zbytečně vysokým počtem posil si v každým příspěvku pozastavuješ akorát ty. Smích Tihle remcalové, kteří už dávno ztratili veškerou soudnost a jejich slova vypovídající hodnotu, už hledaj záminky minimálně pět let. Loni to byla chybějící koncepce, letos je to blbá (čti zahraniční) koncepce a příští rok to bude nedodělaná klobása na tribuně A.

      • dominik273.9.2017 22:51reagovat

       No věř tomu, že nad počtem posil se opravdu nepozastavuji jen já. Co se třeba bavím s různými sportovními novináři, tak jsem snad ještě nenarazil na žádného, který by tohle zemětřesení obhajoval.

        

       Jinak co se týká těch sparťanských legend, které kritizují poměrně vytrvale, tak bych to také nesváděl jen na nějakou ztrátu soudnosti. Sparta prostě nemá takové výsledky, aby kritiku umlčela. Kdyby se alespoň v polovině ročníků dařilo vyhrát titul, asi by to bylo o něčem jiném. Takhle jenom vidíš, že klub pracuje na české poměry s obrovským rozpočtem, velkým počtem zaměstnanců, velmi širokým a nákladným kádrem, ovšem na výsledcích to není až tak znát. To je pak logicky větší prostor pro kritiku a také je po ní větší poptávka třeba ze strany čtenářů a diváků.

       • Funin3.9.2017 22:57reagovat

        mě ani tak nevadí počet posil, jako nedostatečný počet odchodů a také to, že ne křídlo přišli 4 hráči, na DZ 2, ale OZ ani jeden. Na leveho beka máme asi 4 lidi a na pravého dva, z nichž jednoho jsme chtěli prodat a druhej je víc zraněnej než zdravej. Ať máme koncepci jakou chcem, tak tyhle příchody nemůžou snad zapadat do žádné.

       • pubi3.9.2017 23:19reagovat

        Já ten počet posil neobhajuju, jenom prostě pleteš jabka s hruškama, když říkáš, že to neobhajujou ani novináři. Prostě jen řikám, že tyhle ”legendy” si stěžujou z principu a stěžovat si budou, když s těmi posilami budou souhlasit. Jen aby byli zajímavý. Protože to přece neni bílý. Teda český. Frýdkovo zpracování ever <3

        • dominik273.9.2017 23:29reagovat

         Já bych zase za každou cenu nedělal z těch legend svině, přece jenom věřím i tomu, že každý z nich pro tu kritiku má jinou motivaci. Co se na to třeba také podívat tou optikou, že se Spartou hráli Ligu mistrů, prožili v ní skvělé časy, mají k tomu klubu vztah, a teď prostě vidí, že je na tom Sparta daleko hůř.

          

         Každopádně jestli se z mého pohledu někdo opravdu snaží být zajímavý, pak bych do této role poslední dobou pasoval zejména Lukáše Zelenku. Z toho se fakt stává takový nový Vízek.Smích Vyloženě smutným obrázkem je pak pro mě Řepka, u něj opravdu mám pocit, že se soudnost vydala nějakou vlastní cestou...

         • pubi3.9.2017 23:42reagovat

          Hele, já to třeba řeknu ze svýho pohledu - i kdyby hrála Sparta o záchranu a já třeba i sám cítil, že je v hajzlu, a někdo za mnou přišel, abychom o tom udělali rozhovor, ve kterým to řeknu na rovinu. Tak to prostě neudělám, s díky odmítnu, protože svýmu milovanýmu klubu nechci škodit.

           

          A myslím, že fakt, že si Spartou prošli a měli s ní úspěchy, už na tom moc měnit nemůže. A když ano, tak spíš tím, že mají Spartu pod kůži zažranou ještě víc. Tím pádem jí chci ještě míň ubližovat, no ni?

          • dominik274.9.2017 0:14reagovat

           Je otázka, jestli kritikou, pokud je opodstatněná a v přiměřené míře, někomu škodíš. Co vím, tak Frýdek starší se právě na toto téma moc bavit nechtěl, jiný rozhovor vyloženě odmítl, v tomhle neřekl téměř nic. V jeho případě bych z toho asi nedělal takový skandál. To spíš když jsem viděl Dohráno plus se Zelenkou, to byla fakt jízda.Smích

           • pubi4.9.2017 3:43reagovat

            Já teď nemluvim o tomhle rozhovoru, ale obecně, jak bych to cítil sám.. Upřímně už jsem na naše ”legendy” alergičtější než na Vízka, takže se tomu pokud možno vyhybám...

       • hombre3.9.2017 23:21reagovat

        Víš, mně jsou novináři u prdele, ať si říkají co chtějí. Jestli jseš v branži, tak víš, proč to novináři říkají a kolik jich je nezávislých!!

        Mně je jedno, jestli přijde 10-12 posil, mně sere, že těch jiných 10-12 neodejde. A že by jich bylo... Prospělo by to hlavně Spartě a myslím i jim samotným.

        Ty pořád hájíš hráče, kteří Spartu srážejí spíš ke dnu, to nepochopímNeutrální. Hráči jako Vácha, Frýdek, Holek, Juliš, Mazuch, MiKa, Vata, Marec, Zahustel, by počistili kabinu a možná bychom koukali na zase silnou a strach nahánějící Spartu.

        • Spartmam3.9.2017 23:51reagovat

         Jenže kam s nima? Nikdo je nekoupí. Poslat ke konkurenci a ještě přispívat na jejich platy? To se Daníkovi nechce, a ani se mu nedivim. Takže to je naše plná kabina a pomalu půlka lidí k hownu.Smutek

         • hombre4.9.2017 8:25reagovat

          Neznám tě a proto odpovím krátce.

          Proč je asi nikdo nechce? Protože to jsou nekopové a tady měli tito hráči za málo práce hodně muzikyNeutrální.

     • waaw3.9.2017 23:41reagovat

      Pokud by Frydek st. Narazel na to co pises, tedy, ze prislo moc posil, tak nechapu, proc by s tim mel delat neco majitel, ktery prichody posvetil a uvolnil na ne penize. Jedine co by majitel mohl udelt, je vydat souhlas s tim, ze Frydkovi mladsimu bude hradit 90% platu a z bude do konce smlouvy hrat za Vltavin

 • Petr Čech a Sparta

  19833.9.2017 19:56reagovat

  Petr Čech:

  Na dálku sleduje i svůj bývalý tým Spartu, která zatím s novým koučem Andreou Stramaccionim a mnoha zahraničními posilami tápe. ”V prozatímní části soutěže je vidět, že jedenáct změn v kádru, nový trenér a filozofie bylo velké sousto takhle narychlo. Ukázalo se to, že není jednoduché jen tak mávnout kouzelným proutkem a že ta práce někdy trvá,” podotkl Čech.

  ”Důležité bude, aby vydržela trpělivost a aby se po prvním neúspěchu hned všechno neměnilo, protože by to nebyla cesta dál. Teď je potřeba skousnout, že se tohle na začátek nepovedlo. Pro mě bude důležité, aby udrželi kádr, koncepci, pořád se zlepšovali a třeba příští sezonu splnili své cíle,” doplnil plzeňský rodák.

   

  Souhlasím s Čechem, měli bysme vše soustředit na příští sezonu.

  • Spartmam3.9.2017 20:02reagovat

   Kuwa, furt je ještě čas!!! Soustředit se na příští sezonu?? Co mi to jenom říká???!!!!ÚdivSmutek

 • Karviná

  Spartmam3.9.2017 19:46reagovat

  Je to sice ještě týden, ale může to být konečně zlomový zápas, kdy už dokážeme dominovat nejen v držení míče. Jenom nevím koho na hrot. Možná by bylo lepší hrát 4-3-3. No fakt nevím..... A co vy?

  • dominik273.9.2017 19:52reagovat

   Já si myslím, že Sparta Karvinou porazí tak jako tak, přestože mám k některým hráčům a jejich výkonům velké výhrady. Hlavně bych chtěl, aby byla vidět hra v nějakém pohybu a nasazení, takže bych uvítal, kdyby už se mohl využít třeba Plavšič. Stejně bych byl rád, kdyby hrál Sáček.

    

   Co se týká hrotu útoku, tak tam je pro mě nejlepší variantou Šural.

   • Spartmam3.9.2017 19:59reagovat

    Jak píšeš, proto bych hrál bez klasického hrotu. Možná bych zkusil i 3-4-3.

    • dominik273.9.2017 20:04reagovat

     Já bych hlavně zvolil takové rozestavení, aby to ti hráči byli schopní nějak vstřebat. Když jsem viděl sestřih s Vlašimí, tak třeba při gólu hostů to vypadalo hodně strašidelně, jak tam ti hráči stáli úplně blbě a ještě to mizerně ”vykombinovali”. A to se bavíme o sestřihu, který vyrobila sama Sparta ze zápasu, který skoro nikdo neviděl. Bůhví, jestli tam takových kiksů nebylo třeba deset, že jo...

     • Spartmam3.9.2017 20:19reagovat

      Nejsem tak statečnej, abych se na to kouknul, ale furt věřím, že se proberou.

     • hombre4.9.2017 8:42reagovat

      Tak tady bych to nějak nerozebíral.

      Sparta hrála strašný systém, ani nevím jaký 343? Proto při tom gólů nikdo nebyl opodál. Costa hodil špek Frýďasovi a ten nezklamal, špatně zpracoval a bylo to. Vlašimák to trefil skvěle. Marec byl na pravým beku daleko a stoper, ani nevím kdo to byl, za to taky nemohl. Střed hřiště nikdo nečistil. Naši hráli s Vlašimí a mysleli si, že se nemůže nic stát, nikdo nemakal naplno, nikdo nebránil, nikdo tomu nešéfoval.... Byl to přátelák....

 • Kádr

  Hory3.9.2017 18:09reagovat

  Myslíte si, že kádr je pro podzimní část uzavřený? Příchody už žádné neočekávám, i když kvalitní podhrot a útočník by se ještě podle mě hodili. Co se odchodů týče, na můj vkus (a pro pohodu v kabině) máme stále moc hráčů. Minimálně 3-4 by měli ještě odejít. Aktuální základní sestava a náhradníci na jednotlivé posty podle mě (samozřejmě za předpokladu, že budou všichni zdraví):

  Dubravka (Bičík) - Kara (Husťa), Kaya (Štětina), Hovorka (Mareček), Costa (Civic) - Biabiany (Plavšič), Mandjeck (Mavuba), Sáček (Mareček), Rosický (Nestor), Ben Chaim (Vatajelu) - Lafata (při domácích zápasech, venku Šural/Kadlec).

   

  Odchod: Juliš (hostování, potřebuje hrát), MiKa, Frýdek Ch. (hostování či juniorka), Frýdek M.

   

  Janko se snad probere (i když bych místo něj raději někoho mladšího). Momentálně je ještě horší než Juliš - hlavně co se pohybu týče, který však ve fotbale rozhoduje. S Váchou nepočítám.

  • ACS143.9.2017 18:29reagovat

   teď už asi není co vymýšlet, podle mě by mohli najít hostovačku Juldovi, Váchova a asi i Frýďasovi ( a pak jej v zimě prodat ven ), v zimě snad vyprovodit MiKu a popřemýšlet co s Vencou Kadlecem..., koho pustit dál nevím, o zbytek přijít by asi byla škoda....Úsměv

  • Dynamo3.9.2017 18:47reagovat

   no na levého beka je Costa, Civič, M. Kadlec a Vatajelu...

   • Spartmam3.9.2017 18:59reagovat

    Zajímalo by mě, jestli si Mika u nás ještě kopne. (Do míče)? Úsměv

   • ACS143.9.2017 19:03reagovat

    no, s Mikou moc nepočítám a Bohdana vidím po tom solidním jaru jako takovou alternativu k Benovi na levou zálohu...ale jak to vidí Štramák je asi jiná Úsměv

    • victorlima4.9.2017 7:52reagovat

     Vidím, že MiKu jste už odepsali. V přípravě to byl suveréně nejlepší bek a takového Civiče ( pro mne nepochopitelný nákup ) strči M. Kadlec do kapsy ještě za pět let.

 • Zítra

  M18933.9.2017 18:01reagovat

  Má být ve Sportu velký rozhovor se Stramaccionim...tak snad měl Konečný při otázkách stejně odvahy, jako mívá na twitteru při neustálym kritizování všeho a všech...

  • pepinho23.9.2017 18:05reagovat

   Byl jsem rychlejšíÚsměvSmích ne, ale je fakt, že ty rozhovory bývají často úplně o ničem, nudné otázky, nudné odpovědi, tak jsem zvědavý, ale moc od toho nečekámÚsměv

 • Rozhovor

  pepinho23.9.2017 18:00reagovat

  Zítra v deníku Sport rozhovor se Stramaccionim

 • Případ Frýdek

  Tyrrael3.9.2017 17:54reagovat

  Tak Frýdek st. říká, že to bylo úplně jinak, říká: ”Vím, jak to bylo. Řeknu jedno: nikam odcházet nechtěl. Úplně jinak se to napsalo. Jsem rád, že se ozval. Když vám trenér řekne, že s vámi nepočítá, tak nikdo nechce sedět na lavičce. Každý chce hrát.”

  • Nulatunji3.9.2017 17:58reagovat

   Faktem ale je, že na to, aby za Spartu hrál, nemá.

   • Tyrrael3.9.2017 18:11reagovat

    Ve formě by na to měl, hodně se mi líbil loni, než se zranil...Smutek

  • Tashunka Witko3.9.2017 18:12reagovat

   Ví jen to, co mu řekl synek, a to nezní moc pravděpodobně.

   • ACS143.9.2017 18:25reagovat

    myslím si, že M.Frýdek by ve Spartě mohl být,ale musel by hrát levýho beka či levýho záložníka, co si vzpomínám, tak tam vždy odehrál solidní zápasy, kurvit se začal až poté, co ho stavěli všichni na střed-tam je dle mě opravdu špatnej. Celkově ta snaha hráče u nás překopat na jiný posty, než hráli od mala je komická, jednou se to dobře povedlo u Kadeře ( a kdysi u Z.Svobody ze středu na stopera ) a od té doby to zkouší snad každej, toto mě neskutečně na našich trenérech sralo a sere i teď Úsměv

   • Tyrrael3.9.2017 18:44reagovat

    Taky co mu táta se strejdou Sigim nakukali...

   • Spartmam3.9.2017 19:32reagovat

    Indianě,”pravděpodobně” mu to doopravdy řekl, ale pravda to asi nebude, né???Smích

  • trcmano3.9.2017 18:28reagovat

   On nechtěl odejít i když mu trenér řekl že s ním nepočítá? Údiv

  • Chabix3.9.2017 19:47reagovat

   Hmm tak mu trenér řekl, že s ním do základní sestavy nepočítá. Tak se Frýdek ozve, že chce hrát, že nechce sedět na lavičce. No to je snad každý že chce hrát, ale z čistajasna mu asi to nové angažmá nezačali hledat. Já spíš mám pocit, že jsou nespokojený z větší konkurence. Ale to že tu roste konkurence by nemělo být smutné. To je naopak dobré. Chápu, že se to třeba někomu nelíbí, ale pro klub je dobré, když tu ta konkurence je.

 • Novic

  Spartmam3.9.2017 16:21reagovat

  Začal jsem tady před týdnem, když jsem taky skočil na špek s Kácou. Potom následovaly další mystifikace a bláboly od novinářskejch pak. Buďme trochu trpěliví a vydržme to do jara, to už se ukáže jak na tom kdo je a jeslí trenér stál za naší trpělivost. Přežili jsme všechno, přežijem i dál. SPARTA

  • snytek3.9.2017 17:09reagovat

   A není ti divný, že už jsme trpěliví cca 10 let?

   • Lobrock3.9.2017 17:24reagovat

    Zoufalství - kdo? Ja vidim kazdorocni hysterii kdykoliv se neco nepodari.

    • Spartmam3.9.2017 17:40reagovat

     Jasně, souhlas. To už by jsme dávno viseli někde ne třešní. Zažili jsme ledaco, tohle je jen rýma, i když už trvá dlouho. Proto jsem sem začal psát, jsme SPARTA a z ničeho se neposerem. Howgh

   • Tashunka Witko3.9.2017 18:11reagovat

    V poslední sezóně jsme trpělivě 5x vyměnili trenera.

    • Spartmam3.9.2017 18:53reagovat

     Trpělivě ho vyměníme zase. Ale ne, píšu jenom, že po těch peripetiích, to už mužem vydržet. (Do jara).

 • Ben Haim

  pepinho22.9.2017 20:41reagovat

  Je tady někdo, kdo bude sledovat dnešní zápas Izraele proti Makedonii?

  • jakub23112.9.2017 20:52reagovat

   Ja ne, radsi budu prepinat mezi SPA-ITA a WAL-RAK. Treba se nam ukaze Janko Smích

   • pepinho22.9.2017 21:04reagovat

    Na toho jsem úplně zapomněl, takže koukám na IZR-MAC a SPA-ITASmích

    • Spartmam2.9.2017 21:11reagovat

     Kluci, dejte nejaky info, do pulnoci nemuzu sledovat. Dik

     • pepinho22.9.2017 21:16reagovat

      Zatím byl na něj 1 faul a teď byl sám na penaltě a přišel na něj přízemní centr z pravé strany a bohužel trefil jen brankáře

  • brychtal2.9.2017 22:04reagovat

   už je dole...

   • Spartmam2.9.2017 23:01reagovat

    Diky, uz jsem videl vysledky.

 • Vuky

  jakub23112.9.2017 20:27reagovat

  Dle vyjadreni co tu psal indian jsem rad, ze sel na hostovacku. Bek proste neni pozice pro nej, uz od zacatku kariery v Sezimove Usti hral hrot, pak ho predelali na kridlo diky jeho rychlosti.. braneni mu dela potize a v 27ti je blbost preskolovat hrace. Navic ho kupovali jako kridlo. Marec jako stoper, Lafata podhrot, Holek stoper... nechapu proc hraci nehrajou tam, kde jsou nejlepsi. Ve sparte neni cas na nejaky preskolovani

  • js2.9.2017 20:30reagovat

   Kde byl podle tebe Holek nejlepsi?

   • jakub23112.9.2017 20:34reagovat

    Na DZ, ale uznavam, ze odehral povedeny zapasy i na stoperu, ale s pribivajicim vekem to byla tragedie

    • jakub23112.9.2017 22:02reagovat

     pribyvajicim samozrejme Smích

   • FANDA73072.9.2017 20:35reagovat

    ked hral stopera, vysla mu jedna sezona , bol platnym hracom

    • daweee2.9.2017 20:39reagovat

     a kdyz hral DZ, tak mu ve Sparte nevysel snad ani jeden zapas. A to tech sanci na DZ mel prehrsel.

     • jakub23112.9.2017 20:41reagovat

      Je to vec nazoru. S Marcem a Lafatou je to do oci bijici

      • daweee2.9.2017 20:42reagovat

       Lafata jo, ale ten uz by teda nemel hrat nikde. Marec, tam je to slozity. Asi je lepsi na DZ (ac teda tuhle sezonu na stoperu hraje dobre), ale kdyz proste Sparta zdravyho stopera nemela, tak co chces delat?

       • jakub23112.9.2017 20:49reagovat

        Nejsem si jistej, ale myslim, ze Stetina nebo MiKa zdravy byli. Jinak z nouze tam nikdo jinej asi dobre nezahraje

81567 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha