Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kadeř

  captain_obvious14.9.2017 19:56reagovat

  Dnes pěkná asistence Úsměv

  • captain_obvious14.9.2017 19:57reagovat

   A schválně, kdo z vás věděl, že Nešpor je ve Skenderbeu? Smích

   • AlaMierda14.9.2017 21:26reagovat

    já jo, narazil jsem an to nedavno když jsem se nějakou náhodou dostal k soupisce Skenderbeu

 • Stramaccioni

  Siegl14.9.2017 19:55reagovat

  Stramaccioni táhni už do prdele, ty tvoje líbivý kecy jsou k hovnu, nejdřív se nauč trénovat a potom se ucházej o angažmá.

  • dominik2714.9.2017 19:57reagovat

   Tohle kdybych tady napsal já, tak se na mě všichni slítnou jak vosy...

   • hombre14.9.2017 20:05reagovat

    Proč krmíš trolla? Nikdo ho tu nebere vážně, on zmizneš.

    • hombre14.9.2017 20:37reagovat

     Ach jo - on zmizne....

   • captain_obvious14.9.2017 20:09reagovat

    To víš to je zdejší dvojí metr. Tady se každý nejdříve podívá na nick a až potom čte příspěvek.

  • Chabix14.9.2017 20:09reagovat

   Zkus to napsat italsky, nebo aspoň anglicky, takhle ti nebude rozumětÚsměv

  • K0F114.9.2017 20:21reagovat

   Ty voe, Sigi, tady seš blbě, tohle není blesk.

 • Dominiku

  podzim14.9.2017 19:30reagovat

  Vůbec se nechci do tobe navážet a ani to nemyslím zle.

   

  Ale ta tvoje nenávist ke Stramoconimu je očividní. Nemusíš ho. Ok. To je normální, ale při každé přilezitosti se do něj opřeš a pomlouváš. Ale běda, když ti sáhl někdo na tvýho Holoubka. To se řešilo banem!! Tak trochu objektivity hochu!

  • bobo14.9.2017 19:42reagovat

   :) pěkně jsi to řekl

  • dominik2714.9.2017 19:46reagovat

   Nevím, že bych někomu dával ban za kritiku Holoubka. Nemyslím si, že bych Stramaccioniho nenáviděl. Že kritizuji něčí práci ještě neznamená, že jej nenávidím. Obecně moc nechápu, že si lidé kritiku práce vykládají jako nenávist.

    

   A jak jsem už psal níže, kolikrát si spíš lidé vykládají kritiku některých hráčů rovnou jako kritiku trenéra. Touto optikou bych potom měl logicky Stramaccioniho chválit, když chválím třeba Hovorku, Marečka, Costu, Sáčka a další...

  • trcmano14.9.2017 20:19reagovat

   Myslím, že většina souhlasí ve skrytu duše s Dominikem, ale zatím si to nechce připustit a dává tomu ještě čas...

   • Chabix14.9.2017 20:30reagovat

    Kdyby to bylo na mě, tak si převezmu komplet filozofii a realizační štáb z nějakého úspěšněho španělského týmu a tvrdohlavě to prosadím do české ligy.

     

    Byl bych v tomhle mnohem tvrdší a větší ignorant vůči fnaouškům než Křetínský. Bohužel nemám takové možnosti. Ale i ta cesta, co je teď, mi přijde dobrá.

    • dominik2714.9.2017 20:39reagovat

     Řekl bych, že realizák z úspěšného španělského týmu by vyšel dráž než parta lidí, co se mihla v Panathinaikosu, než s nimi byla předčasně ukončena spolupráce. Druhá věc je, zda by o angažmá ve Spartě vůbec stáli.

      

     A upřímně moc nevím, jestli zrovna lidé ze Španělska by měli být zárukou úspěchu. I když v Premier League teď dva Španělé jsou, tak se to samozřejmě úplně nevylučuje. Navíc Manchester City si ze Španělska očividně načerpal hodně.

      

     Já bych asi nekoukal nutně na to, odkud ti lidé jsou, ale spíš se snažil si vyhodnotit, nakolik je reálné, že uspějí ve Spartě.

     • dominik2714.9.2017 20:45reagovat

      Ještě bych teda k Manchesteru City dodal, že jsem o tamní filozofii četl nedávno dost obsáhlý článek ve FourFourTwo. A řekl bych, že tam právě chtějí hodně z toho, co bych si přál ve Spartě. Postavili velmi luxusní tréninkové centrum a koncepci má klub propojenou od dětí až po A-tým. Do budoucna mají plán si hráče pro A-tým především vychovávat z místních dětí. Přitom Manchester má v porovnání s Prahou asi polovinu obyvatel a je tam konkurence v další světovém velkoklubu. Dokonce tam říkali, že po Guardiolovi by měl převzít áčko někdo z jejich vlastních trenérů. Takže takhle třeba může vypadat příklad té španělské cesty...

      • Chabix14.9.2017 21:07reagovat

       Obecně mi přijde český fotbal bez individualit. Je to tu hodne o agresivitě, nasazení, bránění, organizace hry. Myslím, že vyloženě špatně si nestojíme ani v kombinaci. Ale vyloženě mi tu chybí kvalita na míči.

        

       Španělská liga byla považována za velmi technickou, ale měkou ligu. Dnes je to ale podle koeficientu nejlepší liga(koeficient je pro mě nejvíc objektivní).

        

       Tréninkové centrum, mládež - Nejsem proti. Na druhou stranu některé týmy si dělají PR, jak jsou pokrokový, co dělají nového. jiné o tom mlčí, ale to neznamená, že tak taky nečiní.

        

       Neříkám, že třeba držení míče, síla na míči je kritérium proč být úspěšný. Ale myslím si, že když někdo bude jistý při práci s míčem, bude tak moc lépe uskutečnit věci, co po nich trenéři chtějí. Na tvrdost se dá zvyknout, ale techniku kopu, vrozený přehled, herní myšlení už se v pokročilém věku nenaučíš.

 • Šilhavý

  captain_obvious14.9.2017 19:27reagovat

  V EL šetří půl základní sestavy na derby? Údiv A zrovna v možná klíčovém zápase.

  • Chabix14.9.2017 19:46reagovat

   Paradoxní je to, že mistr ligy jde přímo do LM, je hlavně díky Spartě, která v posledních letech do koeficintu přispěla nejvíc a k evropské lize přištupovala velmi vážně. Z tohodle mám akorát pocit, jak málo si toho v česku vážíme. Takže to dopadne tak, že jednou si jeden český tým LM zahraje a pak zase dlouno ne.

 • Juliš

  Pavel0014.9.2017 18:16reagovat

  Trénuje vůbec s A týmem?

  • Fanoušek z Liberce 14.9.2017 19:38reagovat

   Ano, trénuje.

 • Stramaccioni

  LukyACS14.9.2017 17:39reagovat

  Velice dobrá tiskovka s ním Úsměv Takovej člověk si fakt zaslouží poslouchat ”italiano bastardo”

  • dominik2714.9.2017 18:01reagovat

   Já nevím, proč se furt řeší kecy na tiskovce. Samozřejmě je na pováženou, pokud trenér výsledkově nevyčnívá a navrch se projevuje jako buran nebo lže, nicméně tady ve fóru mám pořád pocit, že Stramaccioni místní oslnil hlavně těmi kecy.

    

   Ale samozřejmě pokřik ”italiano bastardo” je neskutečný přešlap, zvlášt proti trenérovi, který se zatím nestihl pořádně projevit.

   • Chabix14.9.2017 18:08reagovat

    Podle mě ho lidi hodnotí normálně. Je normální, že mu chtějí dát šanci. Ty jsi taky říkal, aby Holoubek dostal delší sanci. Mě by spíš zajímalo, co proti němu máš? Na jeho osobu se vyjadřuješ dost jedovatě, takže mám pocit, že s ním nějaký problém máš. Někdo ze Strahova si na něho stěžoval?

    • dominik2714.9.2017 18:26reagovat

     Mně si na něj nikdo ze Strahova nestěžoval, nicméně řekl bych, že jsem dospělý člověk, co si dokáže utvářet názory sám. Oni ani trenéři ze Strahova nemají na vše 100% stejný názor, nejsou to nějací Hřebíkovi roboti, jak si někdo myslí. Takže těžko v tomto směru mohu převzít nějaký strahovský úhel pohledu. Nakonec naposled mi jeden ze strahovských trenérů dokonce říkal, že se mu Stramaccioni jeví celkem dobře.Smích

      

     Nějaké výtky ke Stramaccionimu jsem tu formuloval dřív, tak to asi nebudu opakovat. Ony to také nejsou výtky vždy jen k němu, ale spíš si to tak asi lidé vztáhnou na jeho osobu, když kritizuji třeba někoho z hráčů. Vtipné je, že kupříkladu s Ben Chaimem mi zřejmě nakonec i sám Stramaccioni dal trochu za pravdu. To samé s Jankem. A také už nedávno uznal, že občas je lepší Lafatu na ten podhrot necpat. Takže vlasně po pár zápasech došel k tomu, co jsem tu psal.Smích To je možná fakt to, co mi na něm vadí nejvíc. Že sice podle všeho věděl několik měsíců dopředu, že bude trénovat Spartu, ale některé věci zkrátka vypozorovává s dost velkým odstupem. Pozitivní na tom je, že ty chyby aspoň on sám vidí, takže tu nejspíš fakt je prostor pro zlepšení...

      

     Holoubka považuji za jiný případ. To je trenér, který se zjevil de facto odnikud a bez zkušeností, ovšem ukázal, že má velký potenciál a v jeho případě bych řekl, že měla být větší trpělivost.

      

     Stramaccioni přišel jako někdejší trenér Interu Milán nebo Panathinaikosu, tady nějak nevidím potřebu čekat na to, až do potřebné úrovně doroste. Ten už by snad měl být hotovým trenérem profesionálního fotbalu. Samozřejmě můžeme čekat, že se v české lize více rozkouká, ale jak jsem psal výš, na můj vkus mu to moc dlouho trvá.

     • Chabix14.9.2017 18:35reagovat

      Ok tohle beru.

       

      Co se týká Holoubka, ten byl do toho hozený a nebyl na to připraven a neměl k tomu ani vhodnou chvíli. Já ho nezavrhuju, ale pokud se chceme posunout, klub více přiblížit vyspělejším týmům, tak ten krok ze zahraničím nejen trenérem, ale i realizačním týmem a zahraničními hráči byl potřebný. Holoubka nezvrhuju, ale myslím, že by se měl trochu v dospělým fotbale otrkat, udělat si spolehlivé známosti atd.

      • Funin14.9.2017 18:51reagovat

       kdyby Sparta k Holoubkovi místo Požára sehnala nějakého zkušeného zahraničního trenéra na pozici sportovního ředitele, mohlo bejt líp

       • Chabix14.9.2017 19:06reagovat

        To máš asi i docela pravdu. Na druhou stranu je otázka, zda by pod takovým ředitelem chtěl Holoubek pracovat, obvzlášť, pokud se jejich představy budou zásadně lišit. Mě by se třeba líbilo, kdyby tím ředitelem byl v budoucnu Dočkal nebo Rosa. Oba to nejsou jen výrazné sparťanské osobnosti, ale i dost inteligentní lidé.

     • ACSpartaPraha4ever14.9.2017 20:38reagovat

      ”Že sice podle všeho věděl několik měsíců dopředu, že bude trénovat Spartu, ale některé věci zkrátka vypozorovává s dost velkým odstupem.”

       

      Já tady tedy spíše vyčítám vedení Sparty, že jim tak dlouho trvalo někoho sehnat...

   • Brian Pricke14.9.2017 18:24reagovat

    +446846153567896661316

   • hombre14.9.2017 18:31reagovat

    Vždy jsem se těšil, že si přečtu od tebe nějakou zprávu, novinku, zhodnocení, něco co mi přiblíží dění na Letné a Spartě.

    Ale asi rok tu od tebe cítím, takovou zášť, zlobu, nepřejícnost, ubíráš se jedním směrem a ostatní směry haníš. Co se to s tebou děje?

    Začalo to Timmym, pamatuješ?

    Ty tu haníš Strámu a svým způsobem tu podporuješ kotel s jeho vulgárními výrazy na adresu vedení Sparty. Vlastně dáváš munici Sieglům, Novotným, Zelenkům a dalším.

    Přemýšlím, co vlastně chceš. Celé roky to tu Sparta prosrávala s Plzní, vytírají si s ní prdel Slovácko, Brno, Liberec a Jablonec atd. Letos to zkusil Dan změnit. Já neříkám, že je to super, skvělé, ale něco se tu začalo měnit. Musí se změnit klima ve fotbale, myšlení trenérů, nové a typologicky odlišné hráče atd. Třeba to nevyjde, ale třeba tu začne nová éra. Nevím..

    Nezlob se, ale musel jsem to napsat Neutrální.

    • dominik2714.9.2017 18:42reagovat

     Jsi si jistý, že příspěvky, za které mě tu kritizuješ, jsem psal já?Úsměv

      

     Timmyho jsem se teda spíš zastával, říkal jsem, ať dostane druhou šanci. Nevím, co je v tom za zášť a nepřejícnost. Kotel ve vulgárních projevech nepodporuji žádným způsobem, ani skrytě. To, že třeba nesouhlasím s něčím kolem Sparty, je prostě názor, který si nosím ve své hlavě a že se zrovna shoduje s nějakým postojem kotle, za to asi moc nemůžu. Zas třeba oproti kotli jsem byl dost kritický k Lafatovi, který je tam spíš za hrdinu, co jsem pochopil. A opačně to mám s postojem k Hřebíkovi.

      

     Siegla se Zelenkou spíš dost kritizuji, Zelenkovi se spíš už jen vysmívám, protože to je pro mě takový mladý padawan jediovského mistra Vízka.

      

     Nicméně se na tebe nezlobím, že jsi to musel napsat.Úsměv No a o tom, co chci, bych asi musel sepsat samostatný obsáhlý text, ale řekl bych, že se to z mých dřívějších příspěvků dá odvodit...

     • hombre14.9.2017 19:17reagovat

      Napiš mi to klidně tvrdějiSmích, já to snesu Smích.

      Já tu taky vzívám Hřebíka a Strahov, ale tam je taky hodně špatných věcí, měli by tam být lepší trenéři, zaměření na jiný styl hry.

      Jestli si dobře pamatuji, ten příspěvek o Timmym jsi sem dal ty, aby se o něm diskutovalo a já ti psal, že bych to od tebe nečekal - snad jsem se nespletl....

      Víš, vedení ve Spartě je špatné, to tu ví každý, snad.... Dan to tu platí a pod ním tu dělají jeho kamarádi, kteří o tom nemají ani ánunk. Já bych taky chtěl, aby tam byli úplně jiní odborníci, ale co mám dělat? Brečet? Změna je aspoň v realizáku a trenérovi, snad to bude pokračovat.

      Potřebovalo se tu do toho říznout a něco změnit. Nic není ale hned, možná to bude trvat rok, dva, tři.

      Já jsem rád, že jsou tu i jiné názory a rád se klidně za to pohádám Smích, protože jen tím, se dá někam posunout, vstřebat více jiných proudů, směrů. Třeba můj je špatný a rád se poučím, třeba tvůj je špatný. Ale mě se zdá, že někdy kážeš vodu a piješ víno. Strámovi šancí nedáš, Holasovi klidně 5 let - a to stojím za Holoubkem. Nic není jen černobílé, chlape jeden Úsměv. Někdy si myslím, že to ani nejsi ty.

       

      • hombre14.9.2017 19:24reagovat

       Vzývám, doprdele...

      • dominik2714.9.2017 19:25reagovat

       Jaký příspěvek o Timmym máš na mysli? Já se ho každopádně snad vždycky zastával, až jsem si za to celkem dost vyslechl, ale to je v pořádku. Já sem radši napíšu, když mám názor, který není úplně populární. Psát sem to, co sem píše většina ostatních, takový názor si klidně nechám pro sebe.

        

       Jestli tomu máme dávat rok, dva, tři, tak přece nemůžeme takový tým stavět kolem Lafaty, Mavuby, Janka, ale dost možná ani kolem Ben Chaima, Mandjecka a podobně. Ti hráči už za tři roky budou za zenitem, někteří možná i po kariéře, pokud jim teda vedení vizionářsky neprodlouží smlouvy na více let.

        

       Proč bych Holoubkovi dal více času než jiným trenérům, to jsem už dnes někomu odepisoval. Zkrátka proto, že v jeho případě mi to dávalo smysl.

       • hombre14.9.2017 19:47reagovat

        Já tu mám taky názory a moc lidí tu s tím nesouhlasí, ale to jsem já Smích, ale vždy uznám, když nemám pravdu.

        Holoubka mám taky rád, ale s odstupem času si myslím, že na trénování chlapů ještě nedozrál. On trénuje kluky, kteří jsou nezkažení a když řeknou černá, tak myslí černá. U chlapů, tam je zášť, závist, rivalita, pomluvy a mio jiných věcí a to mu zlomilo vaz. Musí někam do chlapů, třeba 2 liga.

        Třeba i 2 i 3 roky a tito hráči tu už nemusí být, přijdou jiní a nemusí tu být už Stráma, ale někdo jiný - třeba. Vím, stojí to strašně moc peněz, ale změna musí být, nebo prodej Sparty někomu, kdo se o to bude lépe starat. Demagogie, ale i to se může stát - chybí to totiž koncepce, to tu píšu dlouho...

      • dominik2714.9.2017 19:27reagovat

       Jinak s tím, že by na Strahově měli být lepší trenéři, úplně nesouhlasím. Třeba Holoubek nebo Janoušek jsou v mládežnickém fotbale naprostá špička, nejlepší z nejlepších. Výborný kouč je určitě i Krieg nebo Brabec, jen se trochu divím, že Spartu do Youth League nepovede právě třeba Holoubek nebo Janoušek, případně oba. Já osobně bych je tam dal.

    • Gulis14.9.2017 18:45reagovat

     Souhlasím s tebou. Dominik měl vždy názory s kterými jsem se ztotožnil. Poslední dobou mi přijde, že to co tu od něho čtu snad nepíše on.

     • LukyACS14.9.2017 18:48reagovat

      Domenusi u Tutatise, ať jsi zase Dominik. Jako bylo zaklínadlo s Obelixem Úsměv

     • dominik2714.9.2017 18:48reagovat

      Ano, dal jsem přihlašovací údaje strýci z Moravskoslezského kraje.Úsměv

   • LukyACS14.9.2017 18:31reagovat

    Vždyť sám říká, že jedna věc jsou řeči, ale hlavní jsou výsledky a o ty jediné ve fotbale jde, tak o co jde?

    To ho mám furt kritizovat a hledat na něm furt něco? Nepřijde mi fér mu nedat aspoň šanci a přijde mi jeho mluva super. Podobně pozitivně jsem hodnotil i Holoubka, fakt nechápu, co ti vadí.

    • LukyACS14.9.2017 18:33reagovat

     Možná seš naštvaný za twitter, ale to ode mě byla parodie na jiný tweet, asi jsi nepochopil.

     • dominik2714.9.2017 18:44reagovat

      Jo, to jsem pochopil, neboj.Smích

    • LukyACS14.9.2017 18:34reagovat

     Možná seš naštvaný za twitter, ale to ode mě byla parodie na jiný tweet, asi jsi nepochopil.

    • dominik2714.9.2017 18:48reagovat

     No dobře, já chci teda vidět ty výsledky. Dostal tu prostor jako nikdy nikdo předtím, tak prostě musí být lepší. Jestli to Stramaccioni říká také, tak jsem jen rád, že se shodneme...Smích

     • LukyACS14.9.2017 18:51reagovat

      No, těch změn je prostě hodně. Já na začátku psal, že bych chtěl někoho jiného. Z ten Haga jsem měl hned dobrý pocit, ale u Stramy jsem ho neměl, ale nechci na něm zatím hledat chyby. Ve Slavii to byla loni taky bída po revoluci, ale nakonec se v derby chytla a byl z toho titul. U nás derby taky rozhodne.

      • dominik2714.9.2017 18:57reagovat

       To já chyby hledat chci, nicméně sám tady říkám, že určitě má dostat šanci, aby tu dokončil alespoň 10. kolo. Pokud se to do té doby výrazně nezlepší, tak by se na úrovni vedení klubu (nikoli v kotli) mělo začít řešit, jestli je Stramaccioni opravdu tou správnou volbou.

        

       Každopádně na to, aby se Sparta do 10. kola výrazně zvedla, to bude mít Stramaccioni dost těžké, protože, jak jsem psal asi milionkrát, skladba kádru mi nepřijde úplně šťastná. A do toho už teď má proti sobě dost fanoušků, kteří to bohužel dávají najevo dost hlasitě (nebo naopak nečekaně potichu).

  • MK314.9.2017 18:06reagovat

   Počkej, až vyhrajeme derby. Potom to bude: Mr. Janega do you believe I made a mistake today? If we go on the pitch you don’t keep ball in the air.

  • trakip14.9.2017 18:20reagovat

   Je někde záznam?

   • Chabix14.9.2017 18:22reagovat

    Já viděl tohle:

    https://www.youtube.com/watch?v=PU7ZhZqZZJs

 • stoperi

  Dynamo14.9.2017 12:38reagovat

  Takze na stoperu Štětina M Kadlec nebo Costa. Hovorka zřejmě out, Sáček taky.

  • peterpan2714.9.2017 12:41reagovat

   No hezký, my fakt musíme v každým zápase hrát aspoň se 4-5 změnama...

  • Paspartu14.9.2017 12:41reagovat

   Tak dnes hráli MiKa s Marečkem. V útoku Lafi s Vencou a křídlo Plavec.

    

   Druhá strana zase třeba Kara se Štětinou a Benem.

    

   Nestor taky v tréninku ale bez míče.

    

   Člověk z toho moc moudrý není. Já doufám v Karu.

   • Lukáš Mareček14.9.2017 13:23reagovat

    Proti Slavii to chce dobry hlavickare, Zahustel se tam hodi.

    • Dolikus14.9.2017 14:01reagovat

     Zahustel dneska kroužil kolem hřiště..takže asi taky nějaká bolístka. Jinak dneska jsem neviděl Rosu..víte někdo něco? Byl jsem tam teda jen asi pul hodky..

   • hombre14.9.2017 13:23reagovat

    Oni trénují i ve čtvrtek? Vždyť trénovali v pondělí, úterý a ve středu, to nechápu Smích.

    • Funin14.9.2017 13:29reagovat

     taky se me to zda podezrele, to uz je nejak moc, ledazeby vynechali stredu?

     • hombre14.9.2017 13:43reagovat

      Snad vynechali i pondělí.... Oni trénují v úterý a ve čtvrtek, pátek odpočinek a sobota příprava bez balónu, jen teorie Smích. Neděle zápas Smích.

     • MK314.9.2017 15:49reagovat

      Co vím, tak trénujou fakt jenom úterky a středy a to jenom když se sejdou v nějakém rozumném počtu.

      • Dollaruss14.9.2017 16:22reagovat

       To pěkně kecáš včera jsem šel náhodou kolem a z cizinců tam byl jen Mavuba co šel dát pěstí Čibimu a Barankovi.

  • Clif14.9.2017 12:48reagovat

   Co jim je?

   • munzig14.9.2017 12:49reagovat

    jeli na vyšetření do nemocnice. Nic přesnýho neřekli.

 • pěkné, pravdivé

  DaveACS14.9.2017 10:44reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-lukas-tomek/313240/casy-se-meni-i-pro-kotel-sparty-ktery-muze-zustat-sam-jako-kul-v-plote.html

  • taborita14.9.2017 11:02reagovat

   Mě teda na tomhle všem vadí, že se kolem Křetinského chodí, jako kdyby byl Pán bůh, hlavně si ho nějak nerozhodit, aby nám ze Sparty neodešel...Chybí mi u něj, stejně jako u Kotalíka a D. Svobody sebereflexe - zda tu práci dělám dobře a pro Spartu nebo jen dělám, že něco dělám...

    

   Proti některým osobám v kotli(ne kotli jako celku) měl vystoupit už mnohem dřív (např. pomalování domu Hřebíka už bylo hodně za hranou nebo útok na bus) a ne až teď, když si kotel dovolil se vymezit proti Kotalíkovi ( i když nepřijatelnou formou).

    

   Stačil by fungující kamerový systém a pořadatelská služba a diváka co hajluje a je agresivní apod. prostě okamžitě vyhodit ven a dát mu na 3 roky zákaz vstupu.

 • Sparta

  milito-5014.9.2017 10:30reagovat

  Jestli byla nebo nebyla potyčka v kabině Sparty je ted už jedno samozřejmě taková věc v klubu jako je Sparta se nesmí stát ale to co předved bývalí hráč Sparty který tvrdí jak mu na Spartě záleží a pak prezentuje že vše vykecá a ještě před derby nevím jestli se chce takovým způsobem zviditelnit tak to se mu povedlo

 • Níže jsem četl ten jednostranný

  Tashunka Witko14.9.2017 10:09reagovat

  dialog s nezaměstnaným Horstem, tak jsem se chtěl optat zasvěcených. Netrénoval on náhodou v Blšanech, resp. má někdo představu, jak může být trénování na téhle úrovni honorováno ?

  Já chodím na vesnický fotbal za Prahou a tam si hráči platí, aby si mohli zahrát a trenuje se zadarmo. Novotný bral před časem v Mnichovicích asi 30, ale to bylo takové lákadlo od majitele, takže si říkám, jestli to v Blšanech nebyla spíš podpora od Chvalovského.

   

  • nisevic14.9.2017 11:12reagovat

   Trénoval tam cca 5-6 let, přitáhl tam exligové hráče a vykládal, jak klub vytáhne aspoň do ČFL. Nicméně po celou dobu byl bez financí a tak postupně ligisti odešli do okolních klubů, kde byli výrazně líp placeni. Zůstal jen Siegl a tv expert Němec...celu dobu se pak plácali v krajským přeboru a loni klub zanikl :/ Chvalovský napřímo údajně nic nedával, ale who knows.

   • Tashunka Witko14.9.2017 12:54reagovat

    Dík

  • kilovolt14.9.2017 17:07reagovat

   Siegl s kukou byli chvili snad i ve voticich

81798 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha