Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Chyba

  juldanuld018.9.2017 11:03reagovat

  Nevím, v podstatě se opakuje jedna a ta samá věc: Přijde nový hráč, jsme z něj nadšení, první dva zápasy odehraje naprosto skvěle, a pak jako by najednou BUM a je z něj kopyto největšího formátu...kdo za to může? Trenér, kabina, tlak? Tenhle scénář se opakuje u 90% posil

  • Pouzar1118.9.2017 11:25reagovat

   Je to tu začarovaný Smích

  • wasek2611@centrum.cz18.9.2017 11:26reagovat

   Ano přesně tak. Hlavně je to vidět u centrů. Hráči ve Spartě zapomenou přesně centrovat. To mě nejvíc udivuje.

  • Fanoušek z Liberce 18.9.2017 11:45reagovat

   Teď je to 100% vidět na Biabianym... Smutek

   • wasek2611@centrum.cz18.9.2017 11:53reagovat

    jj přesně...nevím čím to je. Je to dlouhodobý jev.

 • Michal Kadlec

  SuperFrankie18.9.2017 10:59reagovat

  Neodpustím si hejt na tohodle nýmanda.

  Máme v kádru čtyři potencionální levé beky - Costa,Ćivić,Vata a právě Kadlec. Je vlastně úplně jedno, jakou měl přípravu, ale faktem je, že včera nastoupil poprvé po dlouhém zranění do základní sestavy.

   

  V první řadě vůbec nechápu, jak je možný, že v létě na Letné vůbec zůstal. Loni to byl náš nejhorší hráč, kterej mi pil krev svými výkony, přístupem a debilními rozhovory a přesto zůstal? Nepochopitelný přešlap.

   

  Každopádně proč dostal dostal šanci od začátku nechápu. Nepředvedl klasicky nic a stačily z jeho strany tři minuty na pozici stopera, aby přes něj šel druhý gól Slavie. Je úplně evidentní, že na Spartu nemá a měl by okamžitě zmizet, než napáchá další škody. Mám ho plný zuby.

  • Funin18.9.2017 11:22reagovat

   jojo, Míša Kadleců a vůbec naše výborné stavění Kádru, kdy máme 3 stopery - Hovorka, Kaya, Štetina - ale hned 4 levé beky - Civic, Vata, Kadlec, Costa. A to vše protože MK a Costa přeci mohou hrát na stoperu - ale to, že to není ono asi naši trenéři nevidí. No a pak se nám jeden stoper zraní, dva onemocní a šup už hrajou v obraně záložník s levým bekem.

   • dominik2718.9.2017 11:46reagovat

    Ještě přivádět Kayu, o kterém se dopředu vědělo, že bývá často zraněný. Nicméně já Stramaccionimu věřím, že do jednoho zápasu dokáže dát obranu Zahustel, Kaya, Costa, M. Kadlec.

    • wasek2611@centrum.cz18.9.2017 12:11reagovat

     Bohužel si myslím, že Costa v našem zmatku je super stoper.

      

     Costa je výbornej stoper do defenzivy, která nemá řád :D Pokud je v defenzivě nějakej systém, tak Costa stopera hrát nemůže.

 • Zatím dle předpokladů jak jsem tu psal

  ace18.9.2017 10:51reagovat

  před pár týdny, a místní na mě začali pičovat, a tady to máte a věřte že bude ještě hůř! Pokud tady bude ta piča stramak tak to pujde ještě do větších sraček, Vztek

  • Fanoušek z Liberce 18.9.2017 10:56reagovat

   +1

  • Pouzar1118.9.2017 10:57reagovat

   Smích negativní stránky věci umí prorokovat každej .. a u Sparty to neni v posledních letech ultranicspeciálního ..

    

   Takže nejsi machr Smích jen další šiřitel negativity ...

 • Koncepce

  wasek2611@centrum.cz18.9.2017 10:35reagovat

  Škoda. V zimě jsem měl pocit, že konečně nějaká koncepce je. Mladý ambiciozní trenér Sparťan. Propojení letná - strahov. Začátek měl super. Donutil všechny bojovat (na podzim).

   

  Všechno je super. Pak se rupne v Rostově, dvakrát v lize a celá koncepce jde do řiti.

   

  Jako letní nákupy jsou dělány pro okamžitý úspěch a ten se nedostavuje.

   

   

  • Jiri ACS18.9.2017 10:43reagovat

   To byla presne ta kabina Vacha a spol.,kteri se zbavili Holoubka.Ja byl tenkrat strasne nasranej..

  • Thermopyly18.9.2017 10:46reagovat

   Bůhví, jaké šábky a mezi kým ovlinily ty letní nákupy. Podle toho, jak cituplně hovořil Hašek o tom, že to bude trval celou jednu sezónu, než si to sedne, tak jej podezřívám ve finanční spoluúčasti na tomhle super kaufu.

   • wasek2611@centrum.cz18.9.2017 11:25reagovat

    Je to možný :D Já už bych se ničemu nedivil.

 • Posily

  wasek2611@centrum.cz18.9.2017 10:22reagovat

  Zhodnotím posily...

   

  Ben Chaim - zatím hrůza. Nic nepředvedl. V derby se občas i vracel, což mu jde k duhu. Na hru ale žádný vliv neměl. Udělal jednu hezkou technickou věc před vápnem, škoda, že přišel 3. hráč. Ale jinak na hru nemá žádnej dopad. Spíš negativní.

   

  V noze to má, ale není to hráč s předpoklady prosadit se na vysoké úrovni.

   

  Biabiany - Famozní zápasy v bolce a liberci. Od té doby upadá. Už nemá takový vliv na hru jako dřív. V prvních 2 zápasech vyhodnotil vše dobře, teď už špatně vyhodnocuje situace. V posledních pár zápasech nedosahoval ani kvalit Konatého, který aspoň umí obejít hráče...Nicméně musí získat fyzičku..

   

  Čivič - Když hrál, tak nehrál ani špatně ani dobře. Má potenciál. Takže za mě OK posila. I když si myslím, že levých beků máme tolik, že chodit nemusel.

   

  Dúbravka - Co říct, v derby hrál skvěle. Předtím tragédie. Pokud nebude dělat krpy, tak skvělá hra nohama a bude lepší než Koubek.

   

  Janko - nedostal uplně tolik prostoru. Když ho dostal, tak tragédie. Ovšem za to může celá hra týmů. Myslím, že kdyby se nám dařilo a lítal jeden centr do vápna za druhým, tak by tam něco prorval.

   

  Kaya - nechce se mi hodnotit. Na začátku nehrál dobře, ale to mohlo být něčím jiným než jeho kvalitou.

   

  Mandjeck - uplnej propadák to není. Ale on se pohybuje všude a vlastně nikde. Není před stoperama. Imho Vácha je lepší než on. Jeho jediné plus je ohromná síla v soubojích. Jinak je to hráč pro druhou ligu.

   

  Mavuba - bohužel tragédie. Pomalej, špatnej v soubojích. Poziční hru nemůžu hodnotit, protože je tak pomalej, že si neumí do tý pozice ani vběhnout..

   

  Plavšič - super hráč. Takové do Sparty. Furt ve sprintu. Neúnavnej dříč, kterej musí být každému obránci nepříjemnej. Měl by hrát základ. Na hru má dopad v pressingu. Jeho hra bez míče je výborná.

   

  Štetina - Těžko hodnotit. Hrál ze začátku. Stejně jako Kaya. Ovšem má nejlepší úspěšnost zákroků v lize. Takže špatnej nebude.

   

  Vukadinovič - ehm :D

   

  • Bunda18.9.2017 10:27reagovat

   Vácha je lepší než Mandjeck. Aha Smích to mi stačí.

   • wasek2611@centrum.cz18.9.2017 10:30reagovat

    Vácha nenechával takové mezery mezi obranou a zálohou.

     

    Mandjeck je o dost lepší ve vzduchu. Na zemi jsou vyrovnaní.

     

    Nebo v čem ti přijde Mandjeck krom hlaviček lepší než Vácha?

    • Bunda18.9.2017 10:32reagovat

     Souboje, hlavičky, síla, rychlejší hra.. Vácha uměl skvělé pasy za naše stoperySmích Lukáš bude mít velké problémy i v Liberci.

     • wasek2611@centrum.cz18.9.2017 11:24reagovat

      Rychlejší hra? Jak jako. Hlavičky, síla ano. To jsem řekl, že jo.

       

      Souboje dost vyhrával i vácha. Přihrávat neumí ani jeden.

       

      Vácha bude mít problémy v Liberci, ale to by měl i Mandjeck. Vácha byl špatnej,a ale Mandjeck je ještě horší - a to je jedna z našich nejlepších posil.

      • Lobrock18.9.2017 11:37reagovat

       Sorry, ale plácáš nesmysly. Vácha je neskutečně pomalej a každý rozhodnutí mu trvá ještě déle. Převezme míč (většinou špatně) a začně se rozhlížet. Udělá 5 dotyků a je u něj presující hráč. Vácha se pak zmůže jen na zpětnou přihrávku v nouzi, většinou se ani nepodívá, jestli náhodou mezi ním a brankářem/stoperem není protiháč, z čehož pak rezultujou minely, který mívá jednou až dvakrát za zápas. Kvůli Váchovi jsme vypadli z Evropy s Hackenem i s Malmo. Góly padly právě po jeho minelách, které popisuju. V lize to většina soupeřů nedokáže potrestat, v Evropě je to vidět. Mandjeck je úplně jinde. Má přehled, i když mu taky přihrávka někdy uletí. Má sílu, výskok, rychlost. Zatím nedokáže tak dobře vykrývat prostory, ale to není nic, co nemůže zlepšit. Vácha už to nedokáže. A to nemluvím o tom, že je 50% času na marodce.

       • Bunda18.9.2017 11:41reagovat

        +1

       • wasek2611@centrum.cz18.9.2017 12:35reagovat

        Jako ano. Vácha s míčem je hroznej. Ale má lepší poziční hru a dobře drží hru před stoperama.

         

        Manjeck se s míčem hroznej, ale vácha ještě horší to je fakt.

         

        Rozdíl je taky ten, že Vácha je hecíř a Manjeck ne.

         

        S tou hrou s míčem máš pravdu. Takže přehodnocuji a jsou suma sumárum na stejné úrovni :D.

         

         

 • Je mi líto,

  peterpan2718.9.2017 10:04reagovat

  ale s přihlédnutím ke včerejšímu zápasu, k účinkování a výsledkům v EL a postavení v tabulce a předváděné hře nelze než jinak: Štramák ven, ven a zase ven!

  • Jiri ACS18.9.2017 10:12reagovat

   Bohuzel nerad ale musim souhlasit.Vcera to byla posledni kapka.

  • Thermopyly18.9.2017 10:17reagovat

   Nemyslím si, že ho Křéťa pustí. Vždýť by tím přiznal, že udělal tragickou chybu, když ho povolal. Ten tu zůstane celou sezónu. Nehledě na to, že má určitě dobře ošéfovanou smlouvu, pokud jde o předčasné ukončení angažmá. On i ti jeho slavní asistenti.

   • Jiri ACS18.9.2017 10:30reagovat

    Taky si myslim,ze ho podrzi.Investoval do nej hodne penez.Navic Strama umi vsechno neuveritelne okecat a presvedcit lidi..

  • Fanoušek z Liberce 18.9.2017 10:58reagovat

   Bohužel jediné, jak ne propadnout úplně je pouze vyhazov Stramaccioniho a Kotalíka...

 • Vedeni a hra

  Spartan 198918.9.2017 9:06reagovat

  Kdyz uz se udelala takova revoluce v A tymu, tak se nejdrive melo zacit u celeho vedeni, tam se mela jako prvni udelat velika cistka. Zbavime se Otavy, ale jeden kamos ktery tomu ocividne nerozumi dale zustava, a neni to jen on proste vice lidi. Prijde mi ze jim neco agenti podstrci a tim jak tomu hovno rozumnej hned berou se strachem ze by jim to vyfoukl nekdo jiny... Priklad je treba hned tri posily na zacatku sezony... Jeste tu neni poradne trener a sasci ve vedeni uz nekoho kupujou, sice pry to mel stramak posvetit ale ze by si o to rekl sam to asi ne a pak to dopada tak ze Vukadinovic hned jde na hostovani.

  Dalsi a zasadni chyba naseho vedeni je ze se celou dobu sere na praci s fans a pak to dopada tak jak to dopadlo a bohuzel to jeste asi nebude konec.

  Celkova propagace Sparty a prace s fans je s porovnanim se spickou ligy hodne mizerna. Kdyz se mam dat nejaky prohlaseni zastat se klubu nebo hrace a naopak tak se to proste neudela. A to myslim i opacne, vysvetlit aspon nejakou formou spekulace ktere skodi sparte.

  A co se tyka samotneho A tymu, vzdycky jsem mel aspon trochu pocit ze by mohlo byt nejake zlepseni ale bohuzel ted to nejak necitim

  Boli to hodne co se deje napric celym klubem, ale nejhorsi na tom je ze s tim nemuzeme nic delat a Dan si jede porad to svoje a mysli si jak tomu ty jeho kamaradi nejvic rozumnej

  • Srdcař Plavšič18.9.2017 9:18reagovat

   K propagaci - to se nezmění, pokud tam budou stále lidi jako Pavlíček a Kazýk, viz https://twitter.com/dijus_ka/status/907945113833414656

    

   Otřes. Kdo nic nedělá, nic nezkazí.

   • Pouzar1118.9.2017 9:20reagovat

    Smích prý je to bullshit SmíchSmích .. cesničan každým coulem Smích

   • majtin18.9.2017 9:41reagovat

    Za mě v pořádku. Tohle je pod sparťanskou důstojnost zabývat se takovým škvárem. Prostě kdybys měl dementovat každý výrok legend, tak neděláš nic jinýho. A extra.cz ? Pro ně by to byla propagace, oni žijou z návštěvnosti svých stránek, takže by jim každé rozmazávání jen prospělo.

    • wasek2611@centrum.cz18.9.2017 10:12reagovat

     Neni. Vše se musí vyvrátit.

      

     Je možný, že jen nechtěli jít proti Sigimu..ale nechápu proč.

     • Spartan 198918.9.2017 10:26reagovat

      Presne tak, tady by melo jit vlastni ego stranou a proste nejaky prohlaseni rict. Zvlast v tyhle dobe akorat kazdy hnusny spekulace nepomuzou at je pise jakakoliv spina

 • 3 vady na kráse

  adam18.9.2017 8:29reagovat

  Já bych to co mě aktuálně nejvíc štve shrnul do tří kratších bodů:

   

  1) Neschopnost konsolidovat tým a zapracovat posily - po dvou měsísích je to již na pováženou. Rozhodně jsem nebyl z těch, kdo výsledky očekával hned a kdo by po měsíci vyvozoval závěry, ale štve mě, že stále není vidět více méně žádný (aslespoň postupný) herní progres a hráči, kteří měli být nadstandardem jsou průměrem. Proč Slavia posily dokáže zakomponovat (Sobol, Štoch, Danny) po měsíci a my ani po dvou?

   

  2) Nejasná spolupráce mezi Letnou a Strahovem. Když vidím na hřišti některé hráče, nevěřím, že by naši mladí z juniorky zahráli o mnoho hůř. Jde ale jen o to, jestli např. v tréninku dostávají prostor se ukázat. Nevím, nemám o tom přehled, ale psolední dobou o ničem takovém není vidu ani slechu.

   

  3) Slabiny Stramy, Kotalíka i DK - Strama z toho pohledu, že výborně a otevřeně mluví (deset levelů nad ostatními trenéry v ČR), ale otázka je, jak moc svojí teorii a malování s DK dokáže přenést na hřiště (co mi to jen připomíná...). Přiznávám se, že po tomhle zápase jsem poprvé od jeh nástupu i já na pochybách.

  Kotalík je samozřejmě kapitola sama pro sebe, není to podle mě člověk na svém místě.

  DK - super člověk, super businessman, fotbalový odborník, všechna čest, ale dokud bude mít Spartu jako záložnu pro kamarády, škodí si sám sobě.

   

 • Proti proudu

  waaw18.9.2017 8:15reagovat

  Obecne po takom.zapase je lepsi tri dny nechodit na forum, pokud se zlovek nechce brodit v te zumpe. Dnes jsem si ale rekl, ze pujdu trochu proti proudu.

  Co jste cekali? Mame zrane/nemocne tri stopery. Jak chcete bez nich uskakat muzstvo, jehoz jedinou strategii je centr do vapna na hlavu.

  Do to ctustesky, proc nehral.kara. jak je vysokej? Zahustel na Slavii je proste lepsi volba.

  Jinak nehajim nikoho, chyby a lenost jsem taky videl

  • adam18.9.2017 8:22reagovat

   Já s ohledem na včerejšek cítím takovou lehkou apatii, což je asi nejhorší možný stav. Nicméně neřekl bych, že náš hlavní problém byl včera v obraně. Všichni zahráli až na pár minel (nejčastěji Zahustel) OK, průser byl v tom, že jsme neměli absolutně žádnou hru směrem dopředu. Prvni poločas to ještě tak nějak šlo, ale druhý absolutně ne. Již druhé nebo třetí derby za sebou na Edenu platilo, že jsme téměř neohrozili branku, což je směšné.

   • waaw18.9.2017 8:57reagovat

    Jasny, dopredu to bylo impotentni. Ale kdyby byl v obrane vysokej stoper, nemusel byt gol Skody, kdyby byl pri zavaru pred neuznanym.golem v obrane nekdo durazny, nemuselo to tam mezi nima vubec skakat.

    Chtel jsem.rict, ze chapu tu skepsi, protoze tam chybi souhra,system a individuality jsou moc individualni a jeste nekteri nezaberou. Ale na druhou stranu jsme hrali venku, s muzstvem co taky hodne posililo hraje ted v euforii a nam chybeli vsichni stoperi

  • Pouzar1118.9.2017 8:25reagovat

   Smích já si dnes docela dobře početl ... Mizerie Sparty mě už neničí, jelikož opravdu trvá již 10 let ať si říká kdo chce co chce .. Loni to taky lepší nebylo ..

    

   Hvězdy nám nehrajou ale mlaďoši by nebyli o nic lepší áť už se tu bude brečet jakkoliv ... Pořádně se neprosadí v druhej lize a účast v A týmu Sparty by je měla vytrhnout ? Najednou tam bude každej Rosickej? Nebude ..

    

   Trenér asi něco umí ale rozhodně není kouzelníkem, kterýho by Sparta potřebovala ...

    

   Jen Zmar SmíchSmích

  • pivees18.9.2017 9:40reagovat

   Fotbal je o tom, kdo da víc golu. Pokud téměř nevystrelim na bránu, těžko můžu vyhrát.

 • Vedení

  Pouzar1118.9.2017 8:08reagovat

  Když se tu vytahuje neprofesionalita vedení, tak je dobré připomenout oficiální stránky největšího fotbalového klubu v ČR Smích

   

  www.sparta.cz

   

  Kde pozadí lemuje reklama za reklamou ( např na electroworld ) Smích .. To je totiž přesně ten příjem kterej nám zaplatí velký evropský hráče a vůbec to nevpadá debiln* ( Ad block každej nepoužívá )

  • wasek2611@centrum.cz18.9.2017 10:31reagovat

   Jo jo. Na to už jsem narážel dřív. Je to hrozný. Z toho dostanou tak max. 10 000 Kč za měsíc. Maj na zaplacení minutového platu Chaima. Jupí!

78123 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha