Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hráčům se asi na Letný dobře nehraje

  bourec17.11.2017 23:49reagovat

  Vždy jsem Letnou považoval za slavnej stánek,kde jsme válcovali soupeře,ale posledních několik let je to spíš jedovatá chýše.A v ní se tuhle sezónu cejtim až nechutně hnusně i já,skoro padesátník,pravidelně chodící na fotbal.První půle byla podle mě docela v pohodě,spousty slušnejch akcí,spousta nezakončenejch útoků,a podle mě to klidně mohlo bejt tři nula.Jenže druhá půle začla hodně vlažně a už to jelo.Nadávky, jakoby se ty lidi těšili na to,až dostanem fíka,a budou zase jančit,a na všechny flusat.vod šedesátý minuty navíc hysterickej pokřik Lafata na plac.David nikdy nebyl v mejch očích plejer většího formátu,protože to by se vo něj zajímali cizí kluby,a prosadil by se venku,ale ani mi nějak nevadil,pro naší ligu nadstandartní hráč.myslim že většina fandů se na tribunách chová jak malí parchanti,co jim máma sebrala hračku-onanovátko.A pak Bia.Ten je už taky v nemilosti.To že tady běhá pět let střevo Mareček,to je asi v pohodě.Atmosféra na tribunách k zblití.ÚdivSmutekZoufalstvíOtráveníVztek

  • Casper Hejter18.11.2017 0:04reagovat

   Lukáš Mareček nemůže za vaše posraný životy.

   • hombre18.11.2017 5:15reagovat

    Souhlas.

    Včera tam běhali jiní borci Neutrální, Frýdka ani vzpomínat nemusím, protože toho jestli se zbavíme, tak tam, kde ho koupí, stoupne počet sebevražd o 1000℅.

    Včera tam byl strašný Hovorka, hodně špatný Šural a Vata, po vystřídání Bibi.

    Marec má jednu smůlu, on je záplata snad na všechny posty. Je to nadstandardní záskokář, ale na tom postu je jen průměrný - to je jako sedět na několika židlích - zvládne to, ale tak nějak na p..u.

    • kanonMates8818.11.2017 8:16reagovat

     Jenomže to je právě ten průser, on je průměrný hráč co tu je od roku 2013, který tu nic ale opravdu nic neposunul, nebývá sice většinou úplně nejhorší na placu, ale hraje střed zálohy, jen z klíčových postů a 4 roky ho hraje posraně, alibisticky dozadu a neviditelně... Není to na Spartu už moc dlouho na takový post??? On by si svoje uhrál v týmech jako MB, Liberec nebo třeba Zlín, ale na Spartu je to sakra málo to co tu už 4!!! roky hraje...

     • Pouzar1118.11.2017 8:30reagovat

      To mu nikdy nevysvětlíš. Je zaslepenej i díky neschopnosti našeho vedení přivést někoho lepšího ( Rosu nepočítám, protože ten se automaticky bere do jiné ”božské” kategorie ).

      • hombre18.11.2017 9:41reagovat

       Jestli si myslíš, že jsem zaslepenej Marcem, tak to se pleteš. Jsem velký kritik Marečka, ale zase musím uznat, že se s ním zalepuje všechno, brankářem snad ještě nebyl. Je to chyba vedení, že nemá potřebný počet kvalitních hráčů a lepí se to Marcem.

       Jinak on zaskakuje slušně - ale jen na záskok, když to bude hrát normálně, tak je to průměr, spíš někdy i podprůměr....

       • Pouzar1118.11.2017 10:33reagovat

        To nebylo mířený přímo na tebe. Spíš na Hejkala kterej je nahoře (a nejen na něj). Úsměv .. Těším se až Marec odejde a konečně rozkvete v tu hvězdu kterou je a prorazí v repre Smích

    • victorlima18.11.2017 8:30reagovat

     Hombre, většinou se s Tebou shoduji. V Marečkově případě však jen částečně. Máš pravdu, že je dobrý záskokář. Včera hrál na můj vkus až dost nahoře a tam vynikají jeho slabiny. Hraje bohužel tak jako většina kluků v týmu. Nesebevědomě, bojí se přihrát trochu riskantnější přihrávku dopředu, radši to dá vždycky dozadu, kličku a průnik vpřed dělá jen v sebeobraně a jeho střelba (přestože se trochu zlepšila) je už skoro legendární. Hlavičku má slušnou a ve středu pole jí i uplatňuje. Před oběma brankami se však prosazuje málo. Chybí mu odvaha. Bohužel jako skoro celá Sparta, hraje tak nějak předpodesraně.

     • Pouzar1118.11.2017 8:39reagovat

      https://www.youtube.com/watch?v=OpzlnxQpWX0

       

      Marec přišel prý tvořit hru (nebo se o to aspoň snaží) Smích a o vlastní střele kterou tu odborníci vynášejí do nebes říkal, že na ní musí zapracovat ( já ho nikdy pořádně vystřelit neviděl .. to je mýtus jak vrata 91 zápasů 1 gol (TEPRVE LONI))..

       

      Nejlepší bude když ho konečně prodaj a přivedou někoho pořádnýho, ať máme všichni klid. Ti co ho bráni i ti co ho nemaj rádi.

      • hombre18.11.2017 9:52reagovat

       Tak legendy o Marečkově střele, jsou jako o paní Colombové Smích, nikdo ji vlastně neviděl.

       • victorlima18.11.2017 11:03reagovat

        Tak abychom nebyli zase tak kritičtí, já jsem ho viděl kopat trestňák ve Znojmě v poháru a ten byl slušný. Jedna vlaštovka však jaro nedělá.

    • Rarášek18.11.2017 9:26reagovat

     Hodně špatný Šural?Údiv

      

     Neskutečný kvanta vyhranejch soubojů, prakticky každej balón směrem dopředu podržel, sklepnul, rozehrál. Nespočet vyhranejch hlav, byl hodně cítit a hlavně díky němu měl Kadlec prostor pro svoje akce.

      

     Nehledě na ty nebezpečný střely a přihrávku skrz malý vápno, na kterou mu nikdo nezareagoval. Šural naopak hrál velmi dobře, pracovitě pro tým.

     • hombre18.11.2017 9:48reagovat

      Tak nevím, jestli si neděláš trochu srandu.

      On skoro každý souboj dohrál faulem, když dostal míč, tak odskok 1-2 metry, neobešel snad nikoho, zadrbal spoustu akcí. Jo měl tam i dost dobrých věcí, ale musíš brát Šurala jako tahouna, ne hráče, který začíná. On má rozhodovat zápasy, ne být na čekané a zahrát 1-2 zápasy a pak 5 ne, sorry...

      • Sendi18.11.2017 11:13reagovat

       LOL

      • Rarášek18.11.2017 12:34reagovat

       Promiň, ale v tomhle s tebou prostě nemůžu souhlasitÚsměv

       • hombre18.11.2017 12:51reagovat

        Já to beru, je dobře, že tu máme rozdílné názory, jinak to nemá žádný přínos.

        Já vlastně žádného hráče nějak nenapadám, snažím se napsat, co vidím, ale včera mě fakt nasral Frýdek. Nemusí se podařit nějaký zápas, ale každý zápas hrát strašně a být nejhorší a pak přijde pozvánka do repre............... Proto jsme ve fotbale v prdeli Neutrální.

        • Rarášek18.11.2017 13:30reagovat

         S Frýdkem jednoznačně souhlas, to je katastrofa, hráč do divize. Celkem mě to i mrzí, protože on v sobě asi opravdu má to, že je pro něj čest hrát ve Spartě, zároveň je ale dost namachrovanej na to, co umí, teda spíš neumí. Jeho bych se zbavil okamžitě, už při tom trucování nedávným. Nemá nic, čím by pro nás byl zajímavý.

        • Rarášek18.11.2017 13:30reagovat

         Ale na tom se tu shodneme asi všichni vesměs.

     • trakip18.11.2017 14:53reagovat

      Konečně někdo kdo fotbalu rozumí. Šuralovo souhra s Kadlecem v útoku byla příkladná. Lafata je akorát(nebo byl) dorážeč ve vápně. Ti co Šurala kritizují, by měli jít do přípraky nebo ještě lépe do p...le.

     • M4rtin18.11.2017 14:58reagovat

      Já se na ten zápas díval 2x. Ty ses musel dívat na jiný nebo máš problém s vnímáním reality.

  • victorlima18.11.2017 8:19reagovat

   Bourec to napsal moc hezky. Souhlasím. Nechápu proč je Bibi tak nepopulární. Je to hráč, kterému takový Vatejelu nesahá ani po kotníky. Včera sice nezačal po nástupu na hřiště moc dobře, ale pak ukázal bezpečně svojí kvalitu. Není to koncový hráč, ale dovede obejít protihráče, kdykoliv si vzpomene a jeho vedení míče v rychlosti je učebnicové. U nás v ČR se bohužel asi oceňuje víc než fotbalovost bojovnost. Proto taky jsme ve fotbale tam kde jsme tj. v pr.... Kvalita fanoušků se pozná v době kdy se mužstvu nedaří. Plnit stadiony a fandit, když se daří to umějí všude. Kdysi v Plzni chodilo na ligu 1500 lidí, teď jsou všichni plzeňáci a mají plný dům. Na Spartu chodilo i na druhou ligu 25000 lidí. Myslel jsem si, že Sparta má dobré fanoušky. Teď se přesvědčuji o opaku. Smutné.

   • Furia Ceca18.11.2017 9:07reagovat

    To přece nemůžeš srovnávat tu dobu s dneškem. Poslední roky vyprodáˇe maximálně dva ligový zápasy ročně a jinak je zázrak když se to přehouplo přes deset sem tam. Je to daleko hlubší a dlouhodobější problém proč lidi nechodí...

    • victorlima18.11.2017 11:00reagovat

     Ne ne, to nejde pochopitelně srovnávat. Já jsem chtěl jen neobratně říct, že fanoušci by měli za svým týmem stát v dobách dobrých i zlých. Chodit na zápasy a fandit, když se daří to umí i kdejaký plzeňský pitomec.

  • captain_obvious18.11.2017 10:06reagovat

   Marec je nedoceněný hráč. Není to žádná hvězda, ale ten hejt na něho už je takový směšný kolorit téhle diskuze. Prostě se jednou rozhodlo, že je to nýmand tak už to tak bude navždy a když udělá něco dobře, tak se ukopnul Smích

   • Pouzar1118.11.2017 10:42reagovat

    Zeptám se proč je nedoceněnej a přijde takový to o tej černej práci Smích

     

    Kdyby byl uplnej nýmand tak ve Spartě ani nenastoupí, ale on je prostě těžkej průměr ( jak už se několikrát psalo ).. Boleslav,Olomouc,Brno tam všude se hodí .. ale u nás nemá co dělat .. Stejně jako Vacek ( uplně stejnej případ ).

     

    Podívej se na takovýho Štetinu. Je to obrovskej kluk, hraje až na stoperu a přesto vyšle z pozice STOPERA pas za obranu. A to je tu půl roku (ukázal to už několikrát) a ne 4 nebo jak dlouho ..

    • captain_obvious18.11.2017 11:09reagovat

     Černou práci považuju za vymyšlený pojem, aby se dalo nějak vysvětlit, proč kopyto typu Hušek hraje za Spartu. Potom se to vztáhlo i na Váchu.

      

     Jinak můj názor na Marce se nemění, můžeš si ho zpětně dohledat. Tady ti ho shrnu - Marec má mezery (např. zapínání dozadu po ztrátě míče), ale taky má silné stránky. Za jeho nejsilnější stránku považuju přesnost přízemní přihrávky na krátkou až střední vzdálenost, kde si myslím, že má evropské kvality, protože dá balon přesně do nohy, ten vůbec neskáče a zpracuje si ho s přehledem i orangutan. Pod správným vedením a ve správném systému by mohl být klíčově důležitou spojkou mezi defenzivou a ofenzivou. Bohužel má smůlu na to, že Lavičkův jediný systém byla narážečka Kadeřábek-Dočkal-Kadeřábek a pak se děj vůle boží, Ščasného pak totální agresivita se 120 kartama za sezonu a u Štramáka žádný systém vesměs vidět není. Zkrátka není IMO ideálně využívaný po celou dobu působení tady, resp. tým nemá takové složení, ve kterém by více vyniknul.

   • ACS 189318.11.2017 10:49reagovat

    +1

  • Shrekson18.11.2017 12:14reagovat

   To jsme jako jediný komu vadilo jak si Mareček šel pro ten dres? Tak jistě a arogantně no a jak si v 70min zavazoval tkaničku tak to mě vytočilo úplně, přišlo mi že se dívá i přímo na mě a schválně si ji váže tak pomálu..

    

   Fakt hnus, fotbal nebudu hodnotit já chodím jenom řvát na hráče a pak po cestě udělat bordel ve večerce..

    

    

 • Technická

  Casper Hejter17.11.2017 23:27reagovat

  Je super, že se smazaly ty zprávy s politikou, já do toho nechtěl zabrušovat, abych z toho pak nemusel vybrušovat, a vůbec ten příspěvek je úplně o něčem jiném, ale že tady v klidu zůstane ”Ptal se někdo na něco, kundo?” Smích

 • Koukám na záznam

  Poldi17.11.2017 22:28reagovat

  A Hanuš je fakt kretén, ten zákrok na Kadlece při gólu, to je na kriminál. Podobný sáňky nepamatuji od dob Adiaby.

  • Casper Hejter17.11.2017 22:32reagovat

   No, údajně mu to museli sešít, klobouk dolů před Vekou, že s tím hrál a další bodík za to, že si na to nestěžoval do televize Kalousovi.

   • Poldi17.11.2017 23:23reagovat

    To je fakt, pokud vydrží, mohl by to být vážně dobrý kapitán.

  • victorlima17.11.2017 22:33reagovat

   To je dobře, že sis toho všimnul. Už při první opakovačce mi to připadalo určitě na žlutou. V případě, že by to nebyl gól tak jasná pentle, ale ne pro takovýho grázla (co to pískal). Ten nás už stál body v Liberci, kde neuznal gól a nepískl minimálně dvě jasný penalty.

   • hombre17.11.2017 22:56reagovat

    Kdyby byl Venca trochu festovnější a ne tak gumovej, tak na rok dohrálVztek. Strašný zákrok.

   • Poldi17.11.2017 23:21reagovat

    No na stadionu to nijak hrozně nevypadalo, ale Kaca to rozcházel snad deset minut, myslel jsem, že bude střídat. Teď když jsem viděl opakovačku tak mě až zamrazilo. Zelinka je hovado, to se ví.

  • ACSpartaPraha4ever17.11.2017 23:18reagovat

   Bych za tohle dodatečně trestal, bohužel pochybuju, že to bude někdo řešit.

   • Poldi17.11.2017 23:22reagovat

    Sparta by to měla řešit. Těch zákroků na naše hráče je už hrozně moc.

    • ACSpartaPraha4ever17.11.2017 23:29reagovat

     Měla no. Holt jsme se ale dostali na úroveň toho Beneventa. Kotalík se omluví v TV za sporná rozhodnutí v devadesátkách, to je důležitější.

 • Penalta

  Lobrock17.11.2017 21:33reagovat

  Teď jsem viděl na isportu záznam situace, kdy byl v závěru v gólovce Zahustel a fakt nevím, co by se už mělo pískat jako faul když ne tohle.

  • captain_obvious17.11.2017 21:36reagovat

   Se nediv když trouba vystřelí rukama nad hlavu a položí se do toho jak debil, tak že to na rozhodčího působí jako dive...

  • hombre17.11.2017 21:46reagovat

   Souhlas, tady stačí malé strčení a kopneš to doprdele. Toto se musí pískat, ale komise rozhodne zase proti nám Neutrální.

  • Květák7617.11.2017 22:00reagovat

   Zahustelovi podkop nohy trávník, může být rád, že nedostal žlutou za simulaci.

 • Dnešek

  wasek2611@centrum.cz17.11.2017 20:48reagovat

  1) až na závěr to bylo na první pohled pozitivní. Hra se zrychlila, hrálo se na jeden dotek. Bohužel Mavuba to dost kolem šestnáctky brzdil a Frýdek byl nepřesný. Jinak ale super ťukes. Do ofenzivy ok.

   

  2) stejnej ťukes jako my, hrála i Jihlava a přehrávala nás. Jihlava opravdu předvedla dobrý výkon a líbil se mi. Špatné je, že naši o 2 třídy lepší hráči tohle dovolili.

   

  3) mavuba. V prvních 2/3 hřiště dneska výbornej. V poslední třetině pomalej a brzdil hru.

   

  4) Venca fenomenální výkon. Hráč o několi tříd jinde než ostatní. Nechápu, jak tak rychle mohl zapracovat na zpracování. Měl ho libový.

   

  5) Štětina je skvělej stoper. Hovorka dneska moc hlav nevyhrál a nešlo mu to moc. Husťa super, Costa docela taky. Vata paráda, hrozně se mi líbí jak rychle přepíná do defenzivy po ztrátě míče. Šural měl horší den. Frýdek Hrůza. Dúbravka nejistej, ale svoje chyby vždy napravil. Marec parádní výkon jako vždycky.

   

  Střídající Nestor průměr, Biabiany ukázal svoji klesajcí formu. Lafata se dostal do zakončení a dneska dobrej výkon v šestnátce.

   

  SUMA SUMÁRUM: Jdeme nahoru, zlepšuje se mezihra. Ale to je všechno. Jihlava nás často přehrávala a měli jsme problém i s jednoduchejma míčema. Musel bych se na zápas podívat ještě jednou a rozebrat si jednotlivé momenty. Subjektivně se mi hra líbila, ale kdybychom hráli dobře, tak nepustíme Jihlavu do tolika šancí...

  • Casper Hejter17.11.2017 20:58reagovat

   Tak já dostal bídu, že jsem moc pozitivní, tak tohle přijde i mně moc pozitivní.

    

   1. docela souhlas

   2. Jihlava nás nepřehrávala, jen využívala 12. hráče Frýdka, který ve středu kraloval a přesně rozděloval pasy.

   3. Rio není ofenzivní hráč a ve spoustě situací vepředu prostě neměl komu, chyběl pohyb, náběh, což je problém posledních cca 10 let...

   4. souhlas, měl tam i chyby, ale celkově jeden z nejlepších

   5. Štetina dal super pas, umí i vystřelit, vyhrát hlavu, ale jak mají s Hovorkou bránit, tak mají problém, Hovorka má super rozehrávku, nebojí se vyrazit dopředu, ale střed obrany je hodně průchozí... Vata snad nikdy nevyhraje 1 na 1, když nemá možnost si to zaseknout ze středu doleva. Marec ok, ale parádní? Parádní byly ty housle, ale jinak spíš normální poctivý marečkovský výkon.

    

   Biabiany hlavně ukázal, že musí být rozběhlý, ze stoje je k ničemu...

    

   Hra v prvním poločase bavila, druhá půle byla rozháraná a nervózní, o 3 body jsem se ale tolik nebál.

   • hombre17.11.2017 21:12reagovat

    Člověče, tady snad ve všem souhlas, ještě si to musím přečíst jednou...... Smích

   • wasek2611@centrum.cz18.11.2017 1:38reagovat

    Hele v obrane byly zmatky. Ale individualne stetina i dodbre branil. Problem mel spis hovorka.

     

    Nicmene spatne jsme branili jako tym. Nekolikrat odkluzel mic do bezpeci venca kadlec...proste mi prijde, ze hraci brani spatne prostory....v obrane nebyly individualni chyby. Frydek hroznej, ale hazet to vse na nej...

     

    A jak jsem psal. Libila se mi hra na dva doteky. Ale nemuze tonbyt tak ruzovy, kdyz si hrou na 2 doteky rozebirali i nasi obranu...

     

    Sanci mela jihlava hrozne. Individualnich chyb na nasi tretine bylo minimum....fakt nevim, cim to mohlo byt. Sendi se mozna podiva na zapas jeate jednou a rekne,proc mela jihlava tolik sanci :D

  • Petr261117.11.2017 20:59reagovat

   Naprosto souhlasím, jen by to chtělo se zamyslet nad tím, jestli to po téměř půl sezóně není málo proti týmu, který bojuje o setrvání v lize? Spartě fandím od jakživa i v době, kdy se jí nedaří, jen teď nevidím to světlo na konci tunelu, je to pořád stejné Smutek(

 • 10 bodů

  Acs gl17.11.2017 20:06reagovat

  Ze čtyř posledních zápasů,já jsem s tím osobně spokojen.Ano hra vázne,ale hra se lepší a že je to zatím ubojovany???potom tady toužil každej, když ne fotbalově tak bojovností.

  • Casper Hejter17.11.2017 20:51reagovat

   Bohužel, lidi jsou debilní, ono co taky čekat, když tady volby vyhraje ANO a v PS je SPD, KSČM,... Já mám podle reakcí na těch internetech fakt pocit, že výsledek byl někde mezi 0:3 - 0:5 a Jihlava nás přejela, my mohli v klidu vyhrál 4-5:0, Kadlecova hlavička po centru Mavuby, Šuralovi šance, Zahustelovi šance, Vatovi a Kadlecovi chyběl krok po centru Costy, Husťova hlavička ve druhém poločase, neodpískaná penalta, o které snad nikdo nemluví... Když končil Holoubek, většina lidí si přála buď Vrbu, nebo zahraničního trenéra, tak jsme dostali Radu. Když konečně přišel zahraniční trenér, urazilo to ”legendy” a manažery, protože přišli o gáže, kamarádíčky a začali kydat špínu, čehož se chytli neinteligenti a začali na trenéra řvát, že je bastard hned v zápase s CZ. K tomu se pak přidali xenfobové a rasisti, protože tu máme moc cizinců a tlusté líné negry... Když po tak razantní změně nepřišly hned výsledky (osobně mě nasral Liberec, Brno a pohár s Baníkem), přidali se k tomu i další a zase chtějí zpátky Radu, české trenéry, české hráče, jako Frýdek... Situace Sparty mě vážně sere a Stramaccioniho a jeho týmu je mi líto. Mi tu máme experty z Interu, AC a AS a raději bychom experty z Jihlavy, Příbrami, Bohemians nebo Sigmy. Neutrální

   • Casper Hejter17.11.2017 21:02reagovat

    *My tu máme...

   • Lobrock17.11.2017 21:08reagovat

    Vcelku přesný popis. Bohužel, medmrdky, ”legendy”, agenti a spol. si můžou mnout ruce, jak hloupou máme část fanoušků, která svému týmu dlouhodobě podráží nohy.

    • Acs gl17.11.2017 21:33reagovat

     Jj, skvělý fanoušci až budem válcovat zase ligu,tak budou machrovat, jakým jsou dvanáctým hráčem

   • TakeACS18.11.2017 12:19reagovat

    +1*

 • Hnus

  TakeACS17.11.2017 19:32reagovat

  Nebyl ten výkon, ale ty kecy a pískot na konci zápasu... Vyhraje se s nulou, bez větších problému jsme mohli přidat asi pět golu. Ale tady se bude pořád nadávat, nevím co čekáte... Herní projev není ideální, každopádně se nedá říct, že se na to nedalo dívat. Byl to na českou ligu nadstandardní zápas co se útoků a šancí týká. Vážně nechápu ty reakce ať už tady nebo na stadionu. Pak to má ty hráče bavit co? když cokoliv uděláte jen na vás nadávaj, pískaj a píšou sračky v novinách. A skandování Lafata na plac? To tomu očekáváni o pěkné hře a dobrýmu výkonu trošku protiřečí ne? Hráli jsme zápas asi jak pod Šťastným, kdy by ho tady každej vyzdvihoval jakej je to šibal a jak jsem si zkušeně pohlídali konec... Venca snad už kapitánem zůstane, ideální volba. Frýdek tam nemá co dělat to víme dlouho. děsně slabej byl Hovorka snad tam dá Kayu příště. Mavuba, Kadlec a Štětina s přehledem.

  • Furia Ceca17.11.2017 19:47reagovat

   Za půl miliardy trošku málo se soupeřem kandidujícím na sestup z ligy, ne? :-D (kolik vlastně těch drahých posil dnes nastoupilo – aha, jedna)... Mohlo to skončit taky klidně 1:1 dle tvého výkladu nebýt nenáviděného Dúbravky...

   • TakeACS17.11.2017 20:06reagovat

    Mohlo to skončit taky 6:1... Dúbravka je muž na svém místě konečně brankář s rozehrávkou a co podrží mužstvo když je potřeba. Máš velkej komplex z toho kolik máš peněz? Platil si ty ”drahé posily” ty? Máš pocit, že by jsi tu raději chtěl Filla, Hybše, Jiráčka, Holzera a Váchu? OK ale ti co mají fotbal rádi s tebou asi souhlasit neboudou... A pokud nejsi jen zakomplexovaný bezmozek musíš vědět, že z těch posil byl Ben zraněn, Kaya se vrací po zranění, Mandjeck sedí na úkor jiné posily, Janko tam měl být místo lafaty, Biabiany jeden zápas nehrál a Plavšič se nekupoval jako posila na hned. Tak si sedni nadechni se a místo pláče běž vydělat vlastní půl miliardu ať tu nemusíš pak psát takové nesmysly.

    • hombre17.11.2017 20:30reagovat

     Proč tak tlačíš na pilu? Stačí napsat, že nesouhlasíš a vysvětlit to.

     Tak s tím rozpočtem má pravdu, když někoho koupím za ranec, tak to má mít smysl.

     Tak Ben na to sere a jede si svou ligu, Kaya zatím pořádně nehrál, Mandjeck souhlas, Janko by tam měl být místo Lafaty, Bibi je úplně mimo a Plavčík měl být posila, co tam máš dál?

     Má jiný názor, jinak to vidí, tak to napsal a má dost i pravdu, v lecčems i souhlasím, tak jsme oba paka, dík......

     • TakeACS17.11.2017 20:48reagovat

      Tady ty rádoby vtipálky co si nevidí na špičku nosu mám nejraději. Kdybych jen napsal, že nesouhlasím ani by se nad tím nezamyslel. A je jasný, že né každá posila se povede bez ohledu na to kolik stála... Ale kvůli tomu nadávat na to, že Sparta koupila drahý hráče? A hodnotit po 4 měsících? Po sezoně prosím... neberu vám váš názor, ale sere mě ta averze tady uplně vůči všemu. A nadávat po vyhraným zápase, představ si, že jdeš do práce udělaš to co se po tobě chce (vyhrát) a začnou chodit zákazníci a nadávat ti jak si to představuješ a že tam nemáš co dělat. No neměl by jsi taky chuť se na to vysrat místo toho makat aby ta věc byla ještě lepší? tak trochu soudnosti hoši

      • hombre17.11.2017 21:08reagovat

       Ale jo, v tom máš pravdu, ale my jsme Sparta a chceme, aby se hrál dobrý fotbal, aby se soupeř přejel, aby sem soupeř jezdil posraný Smích. Ber to tak, že už jsou fandové flustrovaní, ztrácí nervy.

       Jinak po 4 měsících, dobře no, nemělo by se to hodnotit, ale není vidět velký posun. Budem hodnotit po sezóně, beru aspoň za sebe. Snad se bude už lépe dýchat Smích. Jen doufám, že to nebude promrhaná sezóna a řekne se - dáme ještě další rok...

       Beru výhru, ale snad jsi tam viděl i špatné věci a že by jich zrovna bylo málo...

       Za mě super Venca a Mavuba, slušný Dúbravka, Štětina, průměr Vata,, Marec, Costa, špatný Šural, Zahustel a Hovorka, příšerný Frýdek.

       Tak se drž a v klííííd Smích.

  • severan17.11.2017 19:51reagovat

   Spousta ”fanoušků” na protilehlý vyloženě čeká na chybu, aby si mohli zařvat. Ideálně, když tu chybu udělá Mavuba nebo Biabiany. Kotel nemá cenu komentovat. Jsme v období, kdy hráči potřebují podpořit a cítit důvěru, ale děje se přesný opak.

   • xhurv17.11.2017 20:23reagovat

    Bohužel máš pravdu. Sedím v h61 a chlápek nade mnou dokonce několikrát řekl ať Jihlava vyhraje, ať už jde Ital do prdele. Chápu že lidi jsou podráždění že Sparta nehraje dobře, ale piskotem jim nepomůžou. A ještě jak dubravka udělal na začátku chybu, tak jak hned vyvoláváli bicika, taky ”super” Smutek

  • Květák7617.11.2017 20:06reagovat

   Nevím co si nalháváš, ale dneska to byl od Sparty špatnej výkon. Kadlec dal po krásný přihrávce góla, pak byly dvě-tři šance na konci kdy to Ježci trochu otevřeli, ale jinak nic moc. Spousta mizerných přihrávek a neuvěřitelně pomalej přechod do útoku. Lafata stárne, ale zrovna proti takovým týmům jako je Jihlava bych ho do základu dal, ale na hrot. V 36 hráče nepředěláš, tak proč z něj Strama dělá druhého Rosického nebo Koláře, to je blbost. Celkově je to bez lehkosti a Jihlava byla vyrovnaným soupeřem.

 • ...

  vánoční_pásovec17.11.2017 19:27reagovat

  Zmrzlinář jako vždycky vyblil pár otřepaných frází a blábolů o nové koncepci, kterou ve skutečnosti nemá.

  No, do konce se zóny to s tím šaškem bude třeba vydržet, dříve si Křetínský a Kotalík pravdu nepřipustí.

 • Balíček hráčů

  Casper Hejter17.11.2017 18:35reagovat

  Mi tak došlo, že Plzeň od nás dostala balíček Poštulka, Limberský, Horváth, Kolář, Petržela, Rezek. Takže ten nápad je geniální a má i jasně doložitelný základ. Smích

  • Funin17.11.2017 18:48reagovat

   a pak maj jeste DLCcka v podobě Hejdy a Čermáka :)

   • Casper Hejter17.11.2017 18:48reagovat

    Ještě Zemana Smích

 • H’Eikolo Kanté17.11.2017 18:30reagovat

  Zápas jsem neviděl, zaplaťpánbůh. Ale jen chci říct, že kdybych byl tázán na jednu věc, která charakterizuje totální rozklad, nekvalitu a trapnost Sparty, zmíním Marečkovo završení stovky zápasů v rudém dresu. A za to ani Ital nemůže...

  • Casper Hejter17.11.2017 18:31reagovat

   Protože tomu hovno rozumíš no... Úsměv

   • H’Eikolo Kanté17.11.2017 18:40reagovat

    Asi jo. Dávám jen na tvé inside info.

    • Casper Hejter17.11.2017 18:41reagovat

     A ještě jsi vtipnej, paráda. Úsměv

     • H’Eikolo Kanté17.11.2017 18:43reagovat

      Jak Marečkovy výkony. Což paráda není. Úsměv

      • Casper Hejter17.11.2017 18:48reagovat

       Teď si to zkazil, škoda. Úsměv

  • SuperFrankie17.11.2017 18:32reagovat

   LolSmích

  • Furia Ceca17.11.2017 18:33reagovat

   Oprav se. Mareček to dostal za 100 přihrávek dozadu.

   • H’Eikolo Kanté17.11.2017 19:01reagovat

    Ve dvou zápasech ale. Úsměv

  • adam17.11.2017 18:33reagovat

   Díky bohu se tě na nic takového nikdo ptát nebude. Neprodával jsi dneska venku ty super letáčky, kterým se většina lidí smála?

   • H’Eikolo Kanté17.11.2017 18:43reagovat

    Bohužel. Já se seznamoval poprvé v životě s prací jinde. Ale seru na to, dávky jsou jistota.

  • Sigi189317.11.2017 18:34reagovat

   +1

79204 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha