Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Shrnuti

  waaw8.3.2018 8:05reagovat

  Ja bych to shrnul asi takto:Kazdy, kdo Hapala jako trenera nekde zazil tvrdi, ze je to skvela/nejlepsi mozna volba. Vetsina tech, kteri nekde natrefili na Stramu nam tvrdila, ze by ho nebrala

  • model8.3.2018 8:13reagovat

   proto jsme Hapala nevhteli a vzali Andreu? jak typicke Neutrální

  • adam8.3.2018 8:49reagovat

   Tak tohle bych bral s velkou rezervou, na Radu byly dost podobné recenze a přitom to byl takový malý český dacant.

 • Kez by to tak bylo i u

  petr1378.3.2018 7:48reagovat

  Nemá rád, když jeho mužstvo až příliš drží míč. Zbytečné přihrávky tam a zpět Pavla Hapala vytáčejí. Svým hráčům se snaží vnuknout přímější způsob hry, aby co nejrychleji hledali cestu k soupeřově brance a ohrozili ji. Takto přibližuje Hapalův herní styl Karol Belaník, jenž poznal nového trenéra Sparty v Žilině z pozice sportovního manažera i u reprezentace U21. Tu zaštiťuje coby viceprezident Slovenského svazu.

  • kilovolt8.3.2018 8:01reagovat

   jedna věc jsou představy trenéra. druhá věc jejich přenesení na hráče a naplnění na hřišti

   • petr1378.3.2018 8:19reagovat

    Fakt?😊

   • Pouzar118.3.2018 10:21reagovat

    a třetí věco co chce Impulz

 • Největší sprinteři

  Chabix8.3.2018 1:22reagovat

  Aspoň v něčem jsme vyhráliSmích

  http://www.hetliga.cz/clanek/14706-fitness-data-nejlepsim-maratoncem-byl-znovu-matador-jiracek

  • artaxerxes8.3.2018 9:46reagovat

   Jiráček - oni dvakrát dostanou 4:0 a on stejně vyhraje. Úsměv

 • Sestava

  Libido7.3.2018 23:26reagovat

  Celkem se mi začíná líbit myšlenka, že by Nico mohl hrát napravo. Doprostřed by ho to stahovalo pořád, ale na kraji by mohl být také úspěšný. Ve středu by se tak otevřel prostor pro Sáčise, kterej by mohl být na postu 8 jako skutečná spojka mezi Mavubou a Kangou. Nalevo bych váhal mezi Ben Chaimem a Vatou. Asi bych zase začal s Talem a Vatu si nechal na závěr, když budem potřebovat cpát jeden centr za druhým.. Na hrot bych dal Vencu, tam mu to sedne líp než na kraji. Lafi s Drchalem připraveni zasáhnout...

   

  A co se týče obrany, tak kraje jsou jasné si myslím. Husťa to má jisté a Frýďas i přes dřívější rozpačité výkony se na obraně konečně našel. Stopery bych složil Štetina-Kaya, pokud teda už bude Hulk ready.

  • orlosup7.3.2018 23:59reagovat

   kadlec je špatnej i v útoku,jen další opravdovej srdcar a bojovník kterej na to bohuzel nemá.

   • victorlima8.3.2018 7:28reagovat

    Bohužel, s V.Kadlecem absolutní souhlas.

    • petr1378.3.2018 8:44reagovat

     Nesouhlasim. Venca Kadlec na to ma, coz v minulosti ukazal. Proc mu to ted nejde, nevim, ale potencial rozhodne ma.

  • jakub23118.3.2018 0:35reagovat

   Jo takhle by to fungovat mohlo

  • alen8.3.2018 8:44reagovat

   Tak ”návrh” pro nového trenéra není špatný, ale bohužel to co předváděl V. Kadlec se nedá akceptovat. Největší tragédie je nasadit ho na hrot a je to na trenérovi jak to bude vnímat. Bohužel pro nás, Stramacciony mu dal pokaždé důvěru a Venca ji nevyužil. Já osobně mu už nevěřím.

 • Celkem smutné

  Tommy177.3.2018 22:50reagovat

  Že Zahustel (obránce) má více gólů a asistencí než naše Izraelská zbraň a stále si ho tu někdo furt brání. Jednou po 12 zápasech obehrál více jak 1 hráče a hned už to s ním jde nahoru. Zatím největší přestupová chyba v historii české ligy... za tu cenu šli koupit alespoň 2 lepší křídla jak tenhle tragéd (snad ho naučí aspoň nahrávat, pokud nebude sedět na tribuně)OtráveníOtrávení

  • Chabix7.3.2018 23:21reagovat

   Kdyby se tímto způsobem přistupovalo k hráčům, tak se nikdy nezrodí Zinedine Zidane, Ronaldo a jiné hvězdy. Každý takový hráč si musí projít nějakým cyklem. Ano nedaří se mu, góly z prostorů, které dával v Izraeli, tak tady mu to lítá na tribunu. A když už se mu podaří finále - v první půli asistoval na gól, tak ho pro velmi těsný ofsajd neuznají.

    

   Ne neboj nejsem zaslepený. Vím, že tam měl akce, kdy mohl přihrat Vatajelovi, kdy mohl přihrát Kadlecovi, kdy mohl přihrát Lafatovi, ale pak tam měl naopak akci, kdy tam pronikl přes blok hráč a dostal se do šance, nebo nebezpečnou situaci vytvořil pro další hráče.

    

   Takže závěrem, ten hráč potřebuje podporu a on nám se nám pak později odmění vydatně skvělými výkony.

   • Fanoušek z Liberce 7.3.2018 23:24reagovat

    +1

   • Lukáš Mareček7.3.2018 23:24reagovat

    I ťulpas může dát góla

    • jakub23118.3.2018 0:38reagovat

     Ty bys nam mohl vypravet, Lukasi Úsměv

  • victorlima8.3.2018 7:21reagovat

   Milý hochu, z tvých příspěvků je zřejmé, že nemáš v oblibě Izraelce. Nezapomínej, že za stejnou cenu jsme koupili i V.Kadlece a ten zde zcela zbytečně zaclání již druhým rokem. Možná, že Ben Chaim nezahraje každý zápas podle našich představ, ale že je dobrý fotbalista to pozná i slepej, teda mimo Tebe. Navíc to o něm říkají i spoluhráči, kteří ho vidí každý den na treninku a ti by tomu mohli trochu rozumět.

   • jakub23118.3.2018 8:20reagovat

    Souhlas

   • alen8.3.2018 9:47reagovat

    Souhlas- victorlima, ale pozadí je někde jinde . Dle mého názoru Stramacciony udělal pár dobrých věcí a to ,že se zbavil Váchy a podobných nahrávačů dozadu ..... Pak za nitky začal tahat p.Ščastný, který se nedokázal zbavit těchto hráčů, přitom nenese žádnou zodpovědnost. Nebudu se divit, když opět Váchu postaví jako ”oporu” Sparty.

 • Můj pohled na poslední dny

  Hory7.3.2018 22:22reagovat

  1) Tiskovka - četl jsem zde některé příspěvky, aniž bych tu tiskovou viděl a čekal jsem na tiskovce hrozné fiasko. Nic hrozného tam však nebylo, Zdenál mluvil často, protože byl také často tazán. Nicméně ta jeho neustálá potřeba se očišťovat mu naopak škodí. Co mi u nej vadí, ze si natáhl zpět kamaráda Hejkala, i když “jen” do skautingu. Raději bych na Impulzově místě viděl někoho zkušeného ze zahraničí, někoho, kdo by vyhazel zbytečne lidi z vedení. Toho se však nedockam, jelikoz by šlo vedení samo proti sobě.

  2) Hapal - Dubravka atd. ho líčí pozitivně, takže tomu budu věřit. Vadí mi však, ze do našeho internacionálního týmu přichází člověk, který neumí plynule anglicky a komunikaci dle svých slov přenecha raději asistentum. Nicméně fandím mu a doufám, ze nebude zahraniční hrace přehlížet.

  3) Strama - českým hráčům se rozhodne po jeho odchodu ulevilo, což na tiskovce nepřímo potvrdil i Scasny. Otázkou je, jak se nyní v kabině budou cítit zahraniční hraci. Přeci jen Strama byl jedním z nich - cizinec. Nyní bude v kabině opět vládnout čeština a zahraniční hraci budou odříznutí. Tohle podle mě není dobře.. Celkově te trenérské změně chci věřit, ale ta chybějící angličtina je podle mě problém.

  4) Sestava - všiml jsem si, ze v zápase proti Brnu hrál Kanga výš než Stanciu (Kanga 10, Stanciu 8). Podle mě nám to vyhovovalo lépe, Kanga vymýšlel zajímavé přihrávky kolem vápna soupeře a Stanciu uplatnil přehled při rozehravce. Nicméně opět tam byly pasáže, kdy oba propadli a soupeř nás ve středu hřiště přečísloval. Buď tohle Hapal vyladí nebo ti dva spolu bohuzel nemůžou hrát stred. Chaim se zlepšuje, ale on většinou hraje doma o dost lip než venku. Vata zahrál dobre, kez by uměl bránit a mohl hrát beka. Jeho centry nám zkratka chybí. Ještě platnejsi bude až se uzdraví Sural, který má dobrou hlavu a spolupráce jim spolu klape.

  • brac7.3.2018 22:41reagovat

   Vy z toho děláte hrozný telenovely.

    

   Zahraniční hráči tady byli vždy a zrovna vztah s hlavním trenérem rozhodně nikdy nebyl významný problém.

  • Chabix7.3.2018 23:27reagovat

   On toho beka může hrát úplně v pohodě. A já doufám, že bude. Ten mýtus, že neumí bránit, to tu vzniklo za Holoubka, kdy jsme hráli styl, který mu neseděl. Přitom na bránění není o nic horší než Karavaev. A na rozdíl od Karavaeva má ještě Vatajelu smysl pro tvorbu hry.

   • Libido7.3.2018 23:28reagovat

    To je možný, ale na beku to alespoň u mě má obsazený Frýdek. Ze začátku přípravy jsem ho tu fakt nechtěl už, ale na obraně mu to oproti záloze sedlo. Na jaře jeden z nejlepších hráčů u nás..

    • Chabix7.3.2018 23:39reagovat

     No právě sedí mu to tam. Ale může hrát i křídlo, nebo se tam můžou nějak prostřídat. Vata má větší kvalitu do finále, Frýdek lépe brání. Je fajn, že tam ta alternace je. Mě se levá strana líbí víc než pravá, kde se Kadlec na křídle trápí a Plavšič zas nemá takovou kvalitu. U Zahustela se zas ukazují jeho technické limity. Nakonec to možná skončí tak, že Ben Chaim zas bude hrát z prava.

     • victorlima8.3.2018 7:28reagovat

      Tak já bych si Ben Chaima dovedl představit i na hrotu. Kdyby dostával míče po zemi za obránce, tak by se soupeřovi beci trochu proběhli.

     • Hory8.3.2018 7:30reagovat

      Chaim je z prava poloviční. Frýdek hrát křídlo nemůže, má šílenou finální fazi. Já bych na levého beka stavěl doma Vatu a venku Frydka. Jeden z nich by se časem vyprofiloval v jedničku.

       

      Když nyní máme problém s křídli, klidně jsme mohli hrát bez nich 3-5-2 (stoperi, halfbeci Husťa s Vatou či Frydkem, stred Mavuba/Kulhanek, Kanga. Stanciu, útok Chaim, Drchal/Sural). Výhodou je to, ze Kanga se Stanciuem by za sebou ještě měli tři stopery a nikoliv jen dva a navíc Chaima hrozne limituji defenzivní povinnosti. Střelec je to výborný, na hrotu by se chytil. Bohuzel Hapal 3-5-2 nehraje, takže asi jen mě zbožné přání.

  • leodas128.3.2018 8:24reagovat

   A zase ta angličtina.. Už se tady řešilo několikrát, že Hapal základy má a dokáže si vyřídit základní věci. Stačí dva měsíce intenzivního studia a bude komunikovat líp než Strama. Navíc několik jazyků už umí, takže nevidím sebemenší důvod, proč by měl mít problém zrovna s angličtinou.

 • Stramaccioni

  nutella7.3.2018 21:36reagovat

  Strama se o Spartě vyjádřil moc hezky. Na to že dostal na odchod 50 mil. Kč mluví opravdu pěkně. Na jeho místě bych volil taky hezká slova.

  • AlaMierda7.3.2018 21:44reagovat

   a to máš něčím potvrzené, nebo je to jen nějaká antisparťanská dedukce?

   • Hory7.3.2018 22:22reagovat

    Keca nesmysly.

   • leodas128.3.2018 8:27reagovat

    Jelikož měl smlouvu na dvě sezony s příjmem cca 40 mil. ročně a jsme sotva za polovinou první, tak to zní celkem logicky. Navíc to měl ve smlouvě ošetřené, aby dostal čas na svou práci, což potvrdil i někdo z vedení.

 • Kolegové

  Tommy177.3.2018 21:10reagovat

  Zatím to vypadá na velký trapas i u kolegů z O2 arény :D Tato sezóna prostě není Spartě přána :D

  • Paspartu7.3.2018 21:21reagovat

   Tato a asi 5 předchozích, jakožto asi i několik následujících.

  • marek0077.3.2018 21:31reagovat

   |Bříza s Křetínským by si mohli podat ruce...

  • Dolikus7.3.2018 21:43reagovat

   První třetina..0 střel na bránu od Sparty. Tohle jsem videl naposledy snad někdy 15 let zpátky když Japonci objevili hokej. Tahle sezóna je ještě horší než loni..krásná sestupna tendence. Dnes jediný plus je za to, ze jim dali aspoň přes hubu. Jinak perlička na závěr, před chvíli mi přišel informační mejl od hokejové Sparty s informacemi o vstupenkach na čtvrtý zapas Smích

   • Jiri ACS7.3.2018 22:25reagovat

    No,s těma výkonama letošní sezónu můžem být fakt rádi,že se našla čtyři horší mužstva než my..

    • kilovolt7.3.2018 22:39reagovat

     no tak vždycky se nezadaří

   • FANDA73078.3.2018 0:15reagovat

    vsak tam nieje ziadna bojovnost, obetavost hracov aj za cenu bolesti-takto tragicky nehrali hokejky uz davno a kvalita podla mien je, ale to neznamena uspech+zbytocne fauly od najskusenejsich hracov tak to tak vyzera

 • Jak to asi Lafi se Ščasným postaví v

  Tashunka Witko7.3.2018 20:14reagovat

  tam v Karviné.

  Tipuji Bičík - Zahustel, Hovorka, Štětina, Kadlec- Vácha, Kulhánek- Kadlec, Lafata, Frýdek- Drchal

  • standis7.3.2018 20:19reagovat

   Smích

  • Moribundus7.3.2018 20:24reagovat

   Smích

  • Lobrock7.3.2018 20:25reagovat

   Drchala nedaj, to by bylo moc koncepční.

  • Moribundus7.3.2018 20:26reagovat

   Pořádná trávožroutovina, s notnou dávkou srdíčka.. pak už jenom to štěstíčko.. ;)

   • LordFargon7.3.2018 20:41reagovat

    Víc žroutů trávy na jednom místě jen tak nenajdeš a doufat, že pan rozhodčí bude pro jednou na naší straněSmíchSmích

  • hombre7.3.2018 20:31reagovat

   Lafata na hrot a Hovorka na DZ a na stopera tvůj Holek Smích.

   • victorlima8.3.2018 7:26reagovat

    Hombre, klidně si ze mě dělejte legraci, ale Hovorka na DZ není úplně blbá myšlenka.

  • vánoční_pásovec7.3.2018 20:38reagovat

   Petr Novotný hadr.

  • Brian Pricke7.3.2018 20:44reagovat

   Abych to udržel na stejné hladině ”vtipu”, podotknu, že chybí Novotňák a Siegl.

   • Tyrrael7.3.2018 21:31reagovat

    To už je pod hladinou.

  • Tommy177.3.2018 20:52reagovat

   Lafata ještě ukáže Stanciuovi, jak se hraje desítka😁

  • AlaMierda7.3.2018 21:16reagovat

   místo Drchala Juliš.

 • Tak čínani se začínají sehrávat

  JhonnyACS7.3.2018 17:42reagovat

  Stochovy centry bohužel píšou... Z toho derby mám velký strach...

  • Berounak7.3.2018 18:56reagovat

   Sere mě, že sme Trpiše rejžákům nejčmajzli. Ještě tam nezapustil kořeny a dal se ukecat Vztek

   • kilovolt7.3.2018 19:12reagovat

    mně to tedy nemrzí

    • Kulkozubý Tony 7.3.2018 19:27reagovat

     Přesně. Trpišovský má to štěstí, že pořád hraje s hráči, které zná už delší dobu a zná jejich silné a slabé stránky. Nic podobného by s aktuální Spartou nedokázal. Ona je jedna věc mít výsledky s týmem, kde je kostra tvořená z hráčů z předchozího angažmá a věc druhá, trénovat úplně nové mužstvo. Až najdeme konečně optimální sestavu a systém, tak budeme ještě rádi, že tady není Trpišovský a jeho cestovní Liberec.

     • bobo7.3.2018 19:44reagovat

      Na to nemusíš být detektiv, abys poznal silný a slabý stránky hráče během pár tréninků a 1-2 zápasů.

     • model7.3.2018 20:13reagovat

      SmíchSmíchSmích zrovna Trpisovskymu prodavali kazdorocne pul mancaftu a to zcela pravidelne, takze mi nejak unika, o jakem stesti mluvis?

      • Kulkozubý Tony 7.3.2018 20:31reagovat

       O tom, že přišel do týmu ve kterém kostru vybudoval Šilhavý. Trpišovský si jen přivedl 3 hráče které zná z Liberce. Další 2 už ve Slavii byli, na těchto 5 staví sestavu. Hlavně to měla být reakce na to, že je škoda, že tady není Trpišovský. Jsem si 100% jistý, že to jak vypadá hra Slavie je výsledkem jeho práce z let minulých, ne z aktuálního angažmá. Tohle by mu na Letné zabralo minimálně zbytek aktuální sezony.

       • model7.3.2018 20:54reagovat

        souhlasim, s tema predrazenejma drevakama, co sem natahala Andrea, by mu mozna nestacila ani ta sezona Smutek

        • Chabix7.3.2018 21:21reagovat

         Já v tom týmu vidím obrovský potencial. Pro mě to určitě nejsou dřeváci.

         • model7.3.2018 21:24reagovat

          tak to jsi stastny clovek Úsměv ikdyz netusim, co te k te vire o potencialu zminovanych ”hracu” vede

         • victorlima8.3.2018 7:34reagovat

          Souhlas s Chabixem. Tady naštěstí už skoro žádní dřeváci nejsou. Za to patří Stramovi velký dík, že to tu vyčistil od českých nekopů.

       • K0F17.3.2018 21:29reagovat

        Škoda, že ti bývalí liberečáci společně v sestavě prakticky nehráli, takže je to přinejmenším trochu odvážný tvrzení. Trpišovský rozhodně není neumětel. S tím, co se v Liberci děje a jak funguje, neodváděl špatnou práci. Fakt, že přišel do týmu po Šilhavém je jen jeho výhoda.

        • Kulkozubý Tony 7.3.2018 22:23reagovat

         Ale já netvrdím, že je to neumětel nebo něco takového. Spíš jsem tím chtěl říct, že příchod Trpišovského by Spartu okamžitě nespasil, jak si tady někteří myslí. A taky to, že to jak Slavie hrála dneska je stále rukopis Šilhavého, než Trpišovského. Toť celé.

         • model7.3.2018 22:31reagovat

          takze ma stesti, ze hraje porad se stejnyma hracema, jak pises, nebo ma stesti, ze hraje s hracema po JŠ, jak rikas? vubec ti nerozumim Úsměv

          • Kulkozubý Tony 7.3.2018 23:07reagovat

           Má štěstí v tom, že nemusel skoro vůbec nic měnit. Pod Šilhavým to mužstvo vcelku dobře fungovalo, navíc dost často točil sestavou a hráči o sobě věděli i když nenastupovala stejná 11. Jediné co se v současné Slavii změnilo je to, že přišel Trpišovský a přivedl si 3 hráče, které navíc dobře zná z Liberce. Takže ve výsledku jediná jeho vážnější starost je vnutit mužstvu svůj ”totální fotbal”. A i když se mu to zatím nedaří, tak slavisti hrají to co pod Šilhavým, proto to dneska vypadalo tak jak jsme všichni viděli.

   • model7.3.2018 19:16reagovat

    +1

   • AlaMierda7.3.2018 20:42reagovat

    naopak, výborný tah našeho vedení, který nejpřecenovajnějšího trenéra v historii ligy přenechal Slávii. Zkušeně už tam rozboural fungujicí obranu. V bráně splašený Kolář, který každý zápas nabídně minimálně jednu golovku soupeři. Liberec, který nehraje nikterak dobře se dostal do vcelku dost šancí a naopak Slávia s tím jejich ” totálním fotbalem ” je nebyla schopna nijak zmáčknout. Jen ať si tam kšiltovkáře nechají.

    • model7.3.2018 20:57reagovat

     rozjebana obrana, splasenej Kolar a oni maj ze ctyr zápasu skore 6:1 bych zas neprehanel, ale uvidime, jak je proveri Olomouc

     • AlaMierda7.3.2018 21:16reagovat

      Olomouc je nijak neprověří, hraje na jaře hrozně.

     • AlaMierda7.3.2018 21:19reagovat

      vždyť každý proti nim si vytvoří několik jasných šancí, to že inkasovali jen jednou je spíše dílem neuvěřitelné náhody.

      • model7.3.2018 21:25reagovat

       aha

       • Lobrock7.3.2018 21:36reagovat

        Mozna bych doporucil mrknout na sance Bohemky, slavisto. Biliar a plus netrefeni prazdne brany Kabajevem chvilku pred koncem...

        • model7.3.2018 21:47reagovat

         ja si radeji zas pockam na tvuj JASNEJ tip proti Karviny Smích

    • FANDA73077.3.2018 20:57reagovat

     +1

  • xhurv7.3.2018 23:19reagovat

   Proč mám ten pocit, že Berounak a jhonnyacs jsou jedna a tatáž osoba? SmíchSmích

   Vždyť Slavia hraje totální nic. To že dala bolku byla souhra náhod a štěstí Úsměv

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha